Verted már szét a géped?

Szerző: Kmisi99, 2009. April 28., téma
Fórum » Társalgó
Itt leírhatod hogy verted e már szét a gépedet, vagy annak alkatrészeit pl: egér, bilenytyűzet monitor és egyebek
Hozzászólások: 746
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
Nekem meg régen vacakolt a vinyó beleütöttem egyet és vége lett hamarosan😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
van h jobb lesz. pl nekem 1x vacakolt a vinyó belerúgtam 2t és ment😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Jó azt üti😆 Igaz én megelégszek a billentyűzettel. Mi is tudjuk hogy nem lesz jobb de feszültség levezető!
0
0
0
0
azbizony avatar
Én a gépre nem mernék ráütni mert félnék hogy baja lesz 😆 én még csak az asztalra vertem rá egy párszor de se a billentyűt se az egeret se semmi mást nem bántottam 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az egérre úgy ráütöttem, szerte-szét ment, még eltört a számítógép polca is, leesett a sok dvd.😶
Ettől olyan ideges lettem, belerugtam a számítógépbe.😂
0
0
0
0
Szilard96 avatar
én is ütöttem a tetejét még a régi gépemnél ami most a tesóm gépe, azért mert amikor játszottam a NFS Carbon-nal már majdnem bent voltam a célban 4.-dik próbálkozás után elértem az első helyezetet, és lett egy áramszünet, felmérgelődtem hogy úgy elkezdtem ütni a gép tetejét hogy behorpadt, csak a gépház sérült semi más 😃
0
0
0
0
Cooley avatar
Én még régebben megöltem egy egeret, 2 billentyűzetet, egy vinyót(véletlen😃😉 meg a tápomat egy kisebb fajta pöröllyel miután zárlatos lett, és tönkretette az egész gépemet. 😀 Feszültséglevezetésnek nagyon jó volt. ^^
0
0
0
0
victim017 avatar
Én 1-szer beleütöttem a gépház elejébe és elkezdett sípolni és kikapcsolt + meghalt a floppy meghajtó is 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
Patrik91 írta:
Gépet még nem vertem szét,de a billyentyű nem úszta meg!😆
az nálam se úszta meg 3x földhöz vágtam és a gábelét elvágtam ollóval 😆
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Gépet még nem vertem szét,de a billyentyű nem úszta meg!😆
0
0
0
0
villamdavid avatar
apetit1989 írta:
én nem török zúzok, aki szétüti a gépét (főleg. hogy itt jópátr felhasználónak anyuka-apuka vette a gépet) az le van sajnálva.
Mindazonáltal, nekünk volt egy tesla tévénk, aminek csak akkor kapcsolt be a hangja, ha vki megütötte az oldalát 😀

TV:Régi szép fekete fehér tévék,fél óra után úgy gerjedt meg zúgott,hogy le kellett kapcsolni ,mert majdnem felszállt/vagy felrobbant ,mint egy repülőgépmotor 😆
0
0
0
0
cece96 avatar
nem tudom hogy milyen segédeszközöket használt a mutatványhoz...
de valószinü hogy használt.
0
0
0
0
no avatar
Én naon sokszor fogtam volna már meg a gépem és dobtam volna ki az ablakon! 😆
Meg sokszor elküldöm az annyába Bill Gates amikor a Windows Felidegesít vagy az msn! 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
anyád az szép teljesítmény LoL használt baseballütőt 😆?
0
0
0
0
cece96 avatar
én soha nem verném szétt a gépem...de néha azért anyázok egy keveset ha valami nem úgy jön össze..😆
de az egyik osztálytársam mér gyszer elég komolyan elintészte a gépét. Ujjat kellet neki venni,mert csak a vinyó kábel volt menthető, a többi mehetett a kukába😂
0
0
0
0
Adam996 avatar
NEKEM A MÁSODIK BILLENYTŰM MENT EL ELSŐ a mostwantedbe earl-nél a második fifa10-nél LoL
0
0
0
0
Tomipac avatar
én régen CoD2 war közben, mikor még a régi gépem volt, (kevés FPS, lagg stb😆😉 akkor dühöslettem, mert nem mozgott az egerem, (azis valami vacak volt 😆😉 és odacsaptam az asztalhoz, aztán meghót😃 és megvettem a mostanit😃
0
0
0
0
ReSeth avatar
én az én fostalicskámat már inkább a trágyára dobnám ki....😆😆😆 semmit nem ér...
0
0
0
0
TeMeRolEee avatar
nos én néha nagyon mérges voltam mert csalt a gép (persze a régi gépemnél volt ez...) és annyiszor megütöttem a tetejét hogy behorpadt a gép teteje 😆😆😆😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
apetit1989 írta:
én nem török zúzok, aki szétüti a gépét (főleg. hogy itt jópátr felhasználónak anyuka-apuka vette a gépet) az le van sajnálva.
Mindazonáltal, nekünk volt egy tesla tévénk, aminek csak akkor kapcsolt be a hangja, ha vki megütötte az oldalát 😀

Én is ütöm agépem keményen, de képzeld el pont azért, mert NEM apuka-anyuka vette, hanem én!! Az első fizumból vettem, és azt csin. vele amit akarok.. És akinek apuka-anyuka egy I7-es konfigot rittyentett oda, sajnálod tőle??????????????
0
0
0
0
apetit1989 avatar
én nem török zúzok, aki szétüti a gépét (főleg. hogy itt jópátr felhasználónak anyuka-apuka vette a gépet) az le van sajnálva.
Mindazonáltal, nekünk volt egy tesla tévénk, aminek csak akkor kapcsolt be a hangja, ha vki megütötte az oldalát 😀
0
0
0
0
gara66 avatar
és egy crt monitorba vertem bele ököllel egyszer de nagyon kemény volt😂 ja meg a bill. kapott már párszor egy-két ütést😜
0
0
0
0
gara66 avatar
és egy crt monitorba vertem bele ököllel egyszer de nagyon kemény volt😂 ja meg a bill. kapott már párszor egy-két ütést😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Én ha az én ha az új gépembe rúgnék bele eltörne a lában 😆 mert lényegében egy 10Kg os acél doboz
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Én a vga problémáim miatt a múlt héten sűrven rugdostam a házat, az eleje kissé megrepedt...
0
0
0
0
Adam996 avatar
én csak egyszer bele rugtam a gépházba egy kissebet de semmi baja nem lett😀
0
0
0
0
Kempeti avatar
Szoktam...;D
Főleg a monitort.😃
0
0
0
0
Gorre avatar
hozzávágtam a billentyűzetet az egérhez mire az belepattant a monitorba és megkarcolódott, erre olyan ideges lettem, hogy a lábam is a monitorba landolt
0
0
0
0
no avatar
en még soha nem csináltam semmit a géppel viszont tesóm és haverjaival csináltak billentyű gördeszkát😀 meg szétörtek rajta mindent a gépből😀
0
0
0
0
rappit4 avatar
én akkor ütöttem a régi gépet amikor nem indult el a vice city 😀 de ha ütöttem akkor jó volt 😃
0
0
0
0
spree avatar
én egyszer a gépházba ütöttem amikor 1 játék lefagyott és sikerült ugy ütnöm h a winchester behorpadt és tönkrement😃
0
0
0
0
philips20 avatar
áá én csak ökölleletemszé a bilt
0
0
0
0
ipod avatar
Én egyszer olyan ideges lettem a nfs mw-re hogy a billentyüzeten kitéptem az öszes billentyüt 😜
0
0
0
0
kisborda avatar
GErYY írta:
Hát én még nem vertem szét a gépem de nem is nagyon tervezem 😃 de előfordul hogy rászólok káromkodva mint egy rossz kisgyerekre 😃😆 😀😜

És bejön?
0
0
0
0
kisborda avatar
Hát mert te is ideges vagy!😃
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Mostanság mivel a billentyűzetet teljesen a monitorhoz toltam és így általában az asztalt ütöm ha olyan ideges lennék tuti széttörném
0
0
0
0
kisborda avatar
tomo2: Nekem is hasonlók, kivéve az egeret.😆
0
0
0
0
gabok13 avatar
Én ritkán az egeret szoktam az asztalhoz vágni 😃 de télleg ritkán általában akkor amikor játszok 😊
0
0
0
0
tomo2 avatar
én még soha nem vertem a gépemet, csak erősebben ütöttem a billentyűket, és erősebben fogtam a már akkor is szigszalagos egeret (már lecseréltem)
0
0
0
0
BFTS ROLI avatar
Én is próbálom és pont ezért van mellettem 1 kis szék 😃
Már a tetejét beszakítottam 😃😃
Meg még a régi monitort ütöttem de már kurva régen amikor vmi nem akart elindulni a P2es gépemen 😃D
0
0
0
0
kisborda avatar
Én próbálom nem ütni a gépet.😃
0
0
0
0
retyomen avatar
kisborda írta:
retyomen írta:
haverom meg a bátya 2 kilós sújokal szokták ütni a gépüket😆

Az durva, hogy bírja?😃
Hát sztem jól mert még játszikrajta😆😆😆
0
0
0
0
kisborda avatar
Nekem a GTA san andreas-ba ment tönkre az enter mert mindig csapkodtam, hogy szálljon ki/be a kocsiba!😆😆D
0
0
0
0
gereisti avatar
Az új gépemet sajnálom szétverni.Pdig jól esne pl: Turok vagy Gta San Andreas közben. Vannak játékok amik nem tesznek jót a Billentyüzetnek egérnrk és agynak. Ilyen a két elöbbi.
0
0
0
0
kisborda avatar
gereisti írta:
Én ay elso gépem agyát kivitem apám mühelyébe es kalapacsal szétvertem. Utána szepen kiszedtem a RAMot es azt is szétvertem. Nagyon jol esett főleg hogy csak Pentium 1es gép volt és 816Mb hely volt rajta.
A második Gépem kicsit jobb (9Gb hely,pentium 2es proci, 4mb os videokari,+Voodoo2,164Mbram) Ennek a gépnek adig utötem az elejét hogy öszevisza tört rajta a müanyag,a bekapcsolo gomb kitört és két kábel öszeérintésével kell beinditani,a billentyuzetet földhözvágtam ugréltam rajta(néhány gomb hiányzik rolla de tokéletesen megy) akor vagy 2 egeret szétvertem és aszthiszem ennyi.
Aztán idén vettem új gépet és ezt félek ütni mert tökéletesen megy.

Te idegbeteg vagy😃
0
0
0
0
gereisti avatar
Én ay elso gépem agyát kivitem apám mühelyébe es kalapacsal szétvertem. Utána szepen kiszedtem a RAMot es azt is szétvertem. Nagyon jol esett főleg hogy csak Pentium 1es gép volt és 816Mb hely volt rajta.
A második Gépem kicsit jobb (9Gb hely,pentium 2es proci, 4mb os videokari,+Voodoo2,164Mbram) Ennek a gépnek adig utötem az elejét hogy öszevisza tört rajta a müanyag,a bekapcsolo gomb kitört és két kábel öszeérintésével kell beinditani,a billentyuzetet földhözvágtam ugréltam rajta(néhány gomb hiányzik rolla de tokéletesen megy) akor vagy 2 egeret szétvertem és aszthiszem ennyi.
Aztán idén vettem új gépet és ezt félek ütni mert tökéletesen megy.
0
0
0
0
jtrlvksz avatar
asznomad, én is szoktam a képernyőt,deh szerencsére szét még csak egereket vertem 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció