Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
19ati93 avatar
Kornel77 írta:
Sziasztok. Bocsi,lehet nem épp ez a fórum az aktuális,de lenne egy kérdésem. van egy Nokia N97 mobilom. És azt szeretném kérdezni,h PC-hez kötve,nem lehet webcamerának használni véletlen? 😀 Bocsi,ha idétlen a kérdés,csak nem vagyok én evvel tisztába.


[url]https://www.google.hu/search?q=nokia+telefon+webkamerak%C3%A9nt&oq=nokia+telefon+web&aqs=chrome.1.57j0l3j62l2.5013j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8[/url] mindegyik találat hasznos szerintem

mivel nokia így nem tudom hogy megy-e rajta a Mobiola vagy ehhez hasonló cuccok,Androidnál és IOS-nél könnyedén
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Sziasztok. Bocsi,lehet nem épp ez a fórum az aktuális,de lenne egy kérdésem. van egy Nokia N97 mobilom. És azt szeretném kérdezni,h PC-hez kötve,nem lehet webcamerának használni véletlen? 😀 Bocsi,ha idétlen a kérdés,csak nem vagyok én evvel tisztába.
0
0
0
0
sudosu avatar
Ja lehet a VGA-val van a baj, bár a játék gépigénye szerint megfelel a te VGA-d is.
0
0
0
0
Spider007 avatar
Bioritmus írta:
Üdv.
A Fifa 12-vel lenne problémám..feltelepítem,crackelem és mikor elindítom bejön a Fifa 12 felirat tölt vagy 10 percig után fekete képernyő és vége..nincs ékezet a windows profilomban és nem a letöltött verzió rossz mert vagy 6 verziót kipróbáltam és mind ezt csinálta. :/ mi lehet a gond és a megoldás? :/


Szerintem a videókártya miatt nem indul :/ Más ötletem nincs ha ennyi verziót kipróbáltál és mindnél ugyanez a hiba akkor más nem lehet.
0
0
0
0
no avatar
Hello! Nem indul a Tom clancy's h.a.w.x 2 . Mindig aktiváló kódot kér, skidrow verzió töltöttem hozzá ckracket is de még mindig kódot kér. Tudnátok segíteni vagy adni egy activation key-t ? 😃 előre is köszi 😃
0
0
0
0
no avatar
sziasztok tud valaki segiteni a future soldiert próbáltam felrakni de mi a fene ez az uplay ??serial kell hozzá valki tudna segiteni köszönöm
0
0
0
0
Player123 avatar
Szappan-al?O.o nem lesz attól baja?
0
0
0
0
twoKgames avatar
SIMON: jobb klikk a játékra a könyvtárban és tulajdonságok, majd DLC-k

PLAYER: vízzel és szappannal de jól töröld meg utána.
0
0
0
0
Player123 avatar
Sziasztok.

Lenne egy játékom,ami állítólag azért nem tudja befejezni a telepítést,mert koszos a lemez.Mivel tudnám megtisztitani?
Esetleg van a szemüveg törlő kendő azzal megprobáljam?
0
0
0
0
stevi avatar
Sziasztok ! Segítségre lenne szükségem !
Letöltöttem az Alpha Prime magyarítását,és amikor futtatni akarom, azt írja ki hogy "a windows nem találja a C:user/downloads/Alphaprime v1.02.exe fájlt. Ellenőrizze hogy helyesen írta e be stb stb.és azonnal törli a mappából.
Mi lehet a gond? Más fájlokkal ezt nem csinálja.
Előre is köszi!
0
0
0
0
Arnybiro avatar
simon7109 írta:
Nem igazán ide tartozik, de szerintem ennél megfelelőbb topik nincs a kérdésemnek.
Megvettem steamen az ArmA 2 Complete pack-et. Ebben benne van az ArmA 2,Operation Arrowhead,British Forces,Privat Company és a Army of the Czech republik.
Rendben is volna, de a könyvtáramban nincs ott az Army of the Czech Republik.
Helyette ott van egy Operation Arrowhead Beta, viszont a Cseh sereges DLC nincs ott.
Ha megnézem az adatlapját a DLC-nek akkor az szerint meg van vásárolva, de a könyvtárban nincs benne. Van valaki aki tudja miért lehet ez?


Azt ha jól tudom automatikusan hozzáadja a meglévő játékhoz és nincs külön indítója. játékon belül keresd!
0
0
0
0
simon7109 avatar
Nem igazán ide tartozik, de szerintem ennél megfelelőbb topik nincs a kérdésemnek.
Megvettem steamen az ArmA 2 Complete pack-et. Ebben benne van az ArmA 2,Operation Arrowhead,British Forces,Privat Company és a Army of the Czech republik.
Rendben is volna, de a könyvtáramban nincs ott az Army of the Czech Republik.
Helyette ott van egy Operation Arrowhead Beta, viszont a Cseh sereges DLC nincs ott.
Ha megnézem az adatlapját a DLC-nek akkor az szerint meg van vásárolva, de a könyvtárban nincs benne. Van valaki aki tudja miért lehet ez?
0
0
0
0
no avatar
Nekem az F1 2012 Elindul a játék hang van és fekete a képernyő mi lehet a probléma?
(Videokártya frissitést már probáltam de nem jó)
0
0
0
0
no avatar
Először egy Stackhash hibával lép ki majd bedob mégegy hiábat a steamclient.dll-re.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Kb. 2 napja jönnek azok a hibák,hogy bent vagy a Counter Strike Source menüjében kb 10 másodperc és magától kilép a játékból.Ha felmegyek bármilyen szerverre vagy botok ellen játszok akkor 15 másodperc és kilép egy StackHash hibával vagy steamclient.dll-el.2-szer raktam újra már egy másikkal is próbáltam ugyan az a hiba.
0
0
0
0
no avatar
Resident evil 5 dolgot senki nem vágja?? fölötebb irtam.. régen semmi fagyás semmi hiba üzenet, azt ez miatt 2 napja ujratelepitettem, driversveppertem stb.. ugyanugy... win 7 64 bit.. windows megbolondulhatott??
"Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Launcher.exe_RESIDENT EVIL 5" (program hibát észlelelt és leállt üzenet alatt irta ezt ki)
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Doruce írta:
Segítenétek kérlek titeket ! pls
ITT a LINK:http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztartasi-gepek__4033083-miert-fagy-le-a-gepem-jatek-kozben


Szerintem az lehet a probléma hogy a játékokat XP alatt telepítetted fel de Windows 7 alatt akarod futtatni (persze nem 100% csak egy tipp). Ha érted hogy gondolom. Ha nem, leírom kicsit részletesebben.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
TrolHunter írta:
Helló!

Eredetibe megvan a BF complete collection és simán ment a gépen (win7, pentium dual 3.00 Ghz, 1 Gb RAM, GeForce 7300gs) és amióta beraktam plussz 1 Gb RAM-ot nem indul el. Minden más játék (régiek, újak) jól megy. Mi lehet a baj?


o_O ö jóó ilyenről nem halottam. Milyen memoriát vettél lehet hogy nem kompatibilis (de mondjuk akkor fel se kellene ismernie. :'( Fuu passz
0
0
0
0
TrolHunter avatar
Helló!

Eredetibe megvan a BF complete collection és simán ment a gépen (win7, pentium dual 3.00 Ghz, 1 Gb RAM, GeForce 7300gs) és amióta beraktam plussz 1 Gb RAM-ot nem indul el. Minden más játék (régiek, újak) jól megy. Mi lehet a baj?
0
0
0
0
no avatar
Segítenétek kérlek titeket ! pls
ITT a LINK:http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztartasi-gepek__4033083-miert-fagy-le-a-gepem-jatek-kozben
0
0
0
0
no avatar
Valaki nem tud megoldást erre appcrastos hülyeségre?? kész vagyok, régebben nem fagyott ki a resident evil 5, most meg állandoan, igy nem lehet játszani....
mi ez az egész?? csak nem egy qva virus vagy malver spyver...???? ujratelepitettem gamet, ugyse ugyanugy fagy... tök sokáig elvittem már semmi gond nem volt vele...
""Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Launcher.exe_RESIDENT EVIL 5
Application Version: 1.0.0.129
Application Timestamp: 4a4c32ef
Fault Module Name: StackHash_0a9"
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Táp mikori?😃 Bár fogalmam sincs mi okozhatja. Azért rendszerújrarakás után gyors szokott lenni a gép.
0
0
0
0
no avatar
Okés megnézem.

Telj/kondi 100%/100%
A merevlemez állapota hibátlan. Nem található hibás vagy gyenge szektor, nincsenek felpörgési és adatátviteli hibák sem.

Nincs szükség beavatkozásra.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
HD Sentinel programmal nézd meg milyen a kondíciója a merevlemezednek.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Lenne egy problémám amire nem találom a választ. Az lenne a gondom, hogy a gépem nagyon lassan indul el az utóbbi 1 hónapban és egyszerűen nem tudom mi lehet a baja. Lefuttattam vírus keresőtől kezdve Advanced System Care-ig mindent de nem talált semmi hibát még a Windows alap hibakeresőit is lefuttattam. A dolog addig fajúlt hogy a gépet újra kellett telepíteni mert el sem indult, azt csinálta hogy amikor betölti a Windows-t akkor úgy van a Windows logo 4 része és úgy egybepörög vagy mi, és utána úgy jön az üdvözlő képernyő, na nekem ez kettő képernyő között meg áll az indítás és az egér látszik tudom mozgatni is meg néha mutatja hogy tölt de igazából nem történik semmi. Ekkor ugye újra telepítettem most bekapcsol de ugyan annál a képernyőnél elég sokáig tölt régen egyből behozta az üdvözlő képernyőt. Van valakinek valami ötlete? A válaszokat előre is köszönöm. 😀
(Bocsi hogy ha rossz témához írtam ezt de nem találtam olyat amihez úgy gondoltam hogy illik.)
0
0
0
0
no avatar
xp sp3 volt alapbol de gondolom win 7-re gondoltál, csak xp-t irtál...😀
de eddig nem csinált ilyet, tök sokáig elvittem, január ota fennt van gépen, azért fura.. rendszertisztitást is végeztem regedit stb...
win is köbö 3-4 honapos..
de nemjo.. lehet hogy valamivel ütközik a progi?? ilyet pár napja csinál...
0
0
0
0
Szykla avatar
oddworld30:.
Próbáld úgy hogy, futtasd Win XP kompatibilitással.
Ha így se jó akkor olvasd el itt mit írnak, ezt is itt írták. ( angol )

[LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok van egy kis gondom resident evil 5-el, jo ideje fennt volt gépem, nem volt vele gond eddig, erre utobbi 2 napja fogja magát mindig és kifagy, többször ujraraktam már ugy is..
"Problem Event Name: APPCRASH
Application Name: Launcher.exe_RESIDENT EVIL 5
Application Version: 1.0.0.129
Application Timestamp: 4a4c32ef
Fault Module Name: StackHash_0a9e
Fault Module Version: 0.0.0.0" ezzel hibaüzivel.. más játékoknál is már kaptam ilyet.. avastot használok amugy... win 7 64 bit... (i3-2100 3,10 hd7770, 8 giga ram, gép)
köszönöm előre is segitséget, aki tudja mi lehet...
0
0
0
0
artkrisz_96 avatar
Sziasztok

Furcsa problémám van,régebben sosem fordult elő.Letöltöttem,majd feltelepítettem a Crysis3-at,mikor rákattintok azt jelzi h tölt,de nem nyitja meg a progit,még az ikonját sem hozza be a tálcán.Nem csak a Crysissal hanem Hitman,meg a Black ops2-nél is ugyanezt csinálja,néztem feladatkezelőben mind a 3 játéknál a memóriahasználat nem megy 10K fölé.Régebben telepített cuccokat pl. Cod2,Cod4-et simán megnyitja.Ha valaki tud erre valami megoldást kérem segítsen.

Üdv
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Üdv.
Srácok az miért van hogy feltelepítem a Fifa 12-t,elindítom beadja a Fifa 12 logóját ott megáll és 5-10 percig tölt majd fekete képernyő és vége..onnan nem megy tovább...minimumra levettem a grafikát (és ez meg minimumon 100%-ot ír...) és még úgy is..valaki pls help! :/ (reloaded verziót töltöttem le..)
0
0
0
0
sisko avatar
jasko írta:
sisko írta:
sneakers írta:
sisko írta:
sneakers írta:
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?

Lehet fölösleges kérdés,de a steam-et föltetted ?Én ugyanis így jártam 😆


Igen.

Eredeti a game ? Ha nem,akkor talán próbáld az update 3-al,a gyógyítás idejére lődd le a vírusőlőt is,sőt a telepített mappát is tedd a kivételek közé,az a biztos,több tippem nincs.


állítsd át a dátumot a gépeden a megjelenés napjára. nov 13 asszem

Szerintem azt már nem kell,anélkül is megy(nekem legalábbis)
0
0
0
0
jasko avatar
sisko írta:
sneakers írta:
sisko írta:
sneakers írta:
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?

Lehet fölösleges kérdés,de a steam-et föltetted ?Én ugyanis így jártam 😆


Igen.

Eredeti a game ? Ha nem,akkor talán próbáld az update 3-al,a gyógyítás idejére lődd le a vírusőlőt is,sőt a telepített mappát is tedd a kivételek közé,az a biztos,több tippem nincs.


állítsd át a dátumot a gépeden a megjelenés napjára. nov 13 asszem
0
0
0
0
sisko avatar
sneakers írta:
sisko írta:
sneakers írta:
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?

Lehet fölösleges kérdés,de a steam-et föltetted ?Én ugyanis így jártam 😆


Igen.

Eredeti a game ? Ha nem,akkor talán próbáld az update 3-al,a gyógyítás idejére lődd le a vírusőlőt is,sőt a telepített mappát is tedd a kivételek közé,az a biztos,több tippem nincs.
0
0
0
0
sneakers avatar
sisko írta:
sneakers írta:
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?

Lehet fölösleges kérdés,de a steam-et föltetted ?Én ugyanis így jártam 😆


Igen.
0
0
0
0
sisko avatar
sneakers írta:
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?

Lehet fölösleges kérdés,de a steam-et föltetted ?Én ugyanis így jártam 😆
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Lehetséges a rossz telepítés
0
0
0
0
sneakers avatar
Call Of Duty Black Ops 2-nél amikor elindítom mindig leáll az alkalmazás..miért van ez?
0
0
0
0
alex13 avatar
alex13 írta:
cseszka írta:
[LINK] itt nézz szét.


Köszi, megnéztem itt a NVidia 275.33 driver-t írja, ami nem támogatja az én videokártyámat mivel a GT M száriából a GT 500 M-ig támogatja, az enyém az meg GT 600 M. Amúgy is nekem jóval újabb driverem van szóval nem is értem. Itt egy kép is róla, amit írtál forumon, hogy hol kell megnézni( de ezt akárhogy is nézem ez a 310.90-es driver ami elvileg jóval újabb mint amit írtak...):
https://kepfeltoltes.hu/130207/just_cause_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vagy talán nekem is meg kéne próbálnom egy másik verzióval?


Leszedtem egy másik verziót (SKIDROW) erre dupla klikk és nem csinál semmi :/ Valaki megoldás?
0
0
0
0
Megaisten avatar
ocsike123 írta:
http://kepfeltoltes.hu/view/130215/785760849N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
gépednél + privin is irtam.ugylátszik nem tudsz válaszolni.😆 törüld le a vidi divert a gépedröl és telepitsd ujbol rendesen és utána lehet frissiteni.
0
0
0
0
no avatar
http://kepfeltoltes.hu/view/130215/785760849N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Fel akarom rakni a nvidia driver-étt de ezt írja telepítés közben!
https://kepfeltoltes.hu/thumb/130215/785760849N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
hansoka avatar
Hello!
Egyik haveromnamk a gépe nem ad képet alaplapja: (ga 945pl s3) tegnap vett egyik haverjától ramot 2x 512Mb(kingston 533), be rakta az alaplapra és azóta nem ad képet a gép.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Sziasztok.
railwork 3-at feltelepítetem és mikor megnyomom azt hogy start fekete képernyő jelenik meg és olyan mintha elkezdene betölteni, de kilép.
Mi lehet az oka?😜
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Sziasztok! nekem is lenne 1 bajom felraktam a COD Word At War-t és elindítom (:1.1 1.2 1.3 1.4 1.5 1.6 1.7 öszes pech meg volt semmi baj nem volt rendesen felment a crack is fent van) Elindítom a single playert és ezt adja be: Valami érdekes módon a Multy jól megy beindul semmi baj vele.😢

[LINK]

Előtte kiírja hogy a COD WAW leállt és X re rámegyek és akor jön be ez.

Kösz a segítséget előre is, Remélem lesz megoldás.
0
0
0
0
Bershka avatar
Helló. Letöltöttem a skidrow-os amazing spider man-t de nem indul. Ha a Lancherrel akarom indítani akkor nem történik semmi ha pedig a Game-el akkor meg kidob valami skidrow-os szart egy végetnemerő hülye szöveggel meg egy iritáló zenével 😆
0
0
0
0
alex13 avatar
cseszka írta:
[LINK] itt nézz szét.


Köszi, megnéztem itt a NVidia 275.33 driver-t írja, ami nem támogatja az én videokártyámat mivel a GT M száriából a GT 500 M-ig támogatja, az enyém az meg GT 600 M. Amúgy is nekem jóval újabb driverem van szóval nem is értem. Itt egy kép is róla, amit írtál forumon, hogy hol kell megnézni( de ezt akárhogy is nézem ez a 310.90-es driver ami elvileg jóval újabb mint amit írtak...):
https://kepfeltoltes.hu/130207/just_cause_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Vagy talán nekem is meg kéne próbálnom egy másik verzióval?
0
0
0
0
alex13 avatar
Olyan problémám lenne, hogy nem indul el a Just Cause 2, hanem ezt írja ki (paint csak képkimentés okából van bent):



Pedig a DX-et is előtte tettem fel :/ és a Prototype 2-is megy ahhoz is kell DX...

TPTB verzió van, utána olvastam de valami beta driver-t írtak de nem nagyon értettem, nekem egész új driverem van a 6.9.850-es verziójú van :/


https://kepfeltoltes.hu/130203/512244271N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
futtasd xp kompatiblititási módban és próbáld úgy indítani. Esetleg járj utána hogy kompatibilis-e a az új a suli verzióval mert ha igen akkor ugye felrakhatsz sokkal újabbat is és viheted is suliba meg onnan is viheted haza de ha nem akkor valszeg az lesz h az új támogatja a régit de a régi az újat nem de még az sem biztos.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció