Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Megaisten avatar
Ja pléne ha játék közben kidob és lefagy.😆 Tört verziosba is a SKIDROW csapat a legjobb álltalában ezt érdemes leszedni .
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Nem biztos hogy szopt@d, lehet hogy csak 2-3 dll kell, és szerintem könnyebb azokat leszedni mint egy másik játékverziót.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
ha 64 bites a win7-ed akkor x64 ha 32 bites akkor x86.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Magyarul szopt@m? Mit lehet vele csinálni amit én is megértek? 😆
0
0
0
0
cseszka avatar
Nemminden progi használja ugyan azt a dll-t.Ezért tedd fell,de pl beirod a googleba h DX letöltés,vagy itt is letudod tölteni:[LINK]
0
0
0
0
The Emptiness avatar
DX 11 van fent a COD WAW-hoz jó az?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Aztán kiír egy másik dx dll-t és azt is bemásolja? Valahogy egyszerűbb feltelepíteni akkor már a DX-et és akkor nem fog ilyet kiírni egy játék sem. Legfeljebb mást.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Letöltöd a .dll fájlt é bele teszed a játék mappájába 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
Tedd fel a DX-et meg a vcredistet a játék mappájában kell h legyen.Pl ahova feltetted a játékot,ott nézd át a mappákat,egyikben benne kell h legyen,v ha nincs,akkor másik játékéban.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Szevasztok ez mitől lehet rendesen fel van telepítve. Cracket nem kért de ilyennel még nem találkoztam 😕

A probléma látható azon a remekül megszerkesztett képen.

[LINK]
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok! Egy barátomnak új gépet raktunk össze. Feltelepítettünk rengeteg játékot amiből 2 ugyanazt a hibát produkálja. Elindítjuk a játékot, ebben a pillanatban a monitor kikapcsol kiírja hogy no signal. Közben viszont fut a windows, fut a játék, hang van, viszont kép nincs.
ALF+F4 a játék bezár monitor bekapcsol és mintha mi sem történt volna.
Ami számomra érdekes hogy ez csak 2 játéknál fordul elő. Mégpedig: Crysis 2, Mirrors Edge (ugye mindkettő EA-s...érdekes...)
0
0
0
0
TheBalint1996 avatar
Operation flashpoint red river telepítésénél csak a javítás/eltávolítást választhatom (régen fennvolt de már nincs) és nem tudok egyszerűen forrást választani, csak a c meghajtót engedi. Valaki tudja esetleg? 😀
0
0
0
0
Krristof avatar
Sziasztok lenne egy kis problémám. Minden játék időközönként kilép nekem az asztalra. Nagyon de nagyon idegesítő valaki tud valamit segíteni mert kiakadok nem tudok játszani.
0
0
0
0
tibi211 avatar
Az miért van hogy nfs rivals teljes képernyőbe teszem akkor csak fekete kép???
0
0
0
0
MariusTitus avatar
😆 elég szépen fel van gyorsulva 😃
0
0
0
0
no avatar
emberek! segítség telepíteném ac4-et és net keretrendszer 4.5 re frissíteni kell hozzá. ám az azt írja hogy a windows tanusítványa nem ismerhető fel. és megakad az egész. valaki megoldást tud erre?
0
0
0
0
sudosu avatar
zsolt566: Az azért lehet hogy 20FPS-ed van mert alapból a játék korlátja 30FPS. Ha feljebb veszed akkor ez történik:
0
0
0
0
MariusTitus avatar
Üdv kéne egykis segitség a rivals csak 32 bitessel indul mikor 64 bites a win7m és ez igy elég idegesitő hogy azért van 20 fpsem mert nem tudja kihasználni a 6gb ramomat csak 2gbt
0
0
0
0
Levi0903 avatar
Sziasztok!!

Feltelepítettem az Assetto Corsa c. játékot és amikor elindítanám ezt dobja be:"Steam has failed to initialize" Ezzel mit csináljak?!?!😠
0
0
0
0
theavanger avatar
Üdv.Valaki tudna segíteni?Az Assassin's Creed 4:Black Flag-el van egy kis(nagy) baj.
Mikor elindítanám a játékot ezt adja ki:http://kepfeltoltes.hu/131119/259816230N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
Valaki tud rá megoldást?
A válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
sudosu avatar
marcika99: Ha profilodon megcsinálod a gép profilod, akkor többet tudnánk segíteni 😀. Próbálkozz DirextX frissítéssel.
0
0
0
0
no avatar
Problémaesemény neve: BEX
Alkalmazásnév: AC3SP.exe
Alkalmazásverzió: 0.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 5155b537
Hiba – modul neve: StackHash_0a9e
Hiba – modul verziója: 0.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 00000000
Kivétel – eltolás: 0e518c94
Kivételkód: c0000005
Kivételadatok: 00000008
Operációs rendszer verziója: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789 a far cry 3-nál és az assasin's creed 3-nál történik ez mindig
0
0
0
0
Lice avatar
Köszi a segítséget! A PhysX újratelepítése segített... 😀
0
0
0
0
Slier avatar
nekem olyan gondom van hogy force unleashed 2-be mikor kéri az elején hogy nyomjak entert kilép az asztalra, 1.1-es patch telepítése után.
0
0
0
0
szilvi96 avatar
Sziasztok.
Van egy kis windows telepitési problémám😃
Az van , hogy elinditom a telepitőt fel is telepiti addig még elsőre újra indul a gép és mikor újraindul kidobja ugyanazt mint a kezdéskor hogy meik particióra akarkom telepiteni a windowsot persze mikor akarom a c re ami nálam az elsődleges leformatálom és feltelepiti akárhányszor újra idul a gép ugyaneszt csinálja.A telepités pendriveről van.már 1éve igy telepitem a windowsot ugyanaval a windowsal és még sose csinált iet.Valami megoldást megköszönnék.
0
0
0
0
Bronson avatar
A physx-szel van valami galiba...szedd le a legújabb drivert és csinálj egy clean installt szerintem... 😉 viszont nem te vagy az egyetlen ezzel a hibával a játékkal,itt sincs semmi konkrét fix,de hátha az új driver megoldja a gondot... [LINK]
0
0
0
0
Norczy avatar
Lice: Telepítsd föl a PhysX-et. Vagy telepítsd újra. Esetleg más verziót próbálj ki belőle.
0
0
0
0
Lice avatar
Sziasztok!

A vadi új Steam-es Remember Me idítása után ezt a hibaüzenetet kapom egy fatal error után:

Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: RememberMe.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.2056.0
Alkalmazás időbélyegzője: 51b6f940
Hiba – modul neve: PhysXCore.dll
Hiba – modul verziója: 2.8.4.6
Hiba – modul időbélyegzője: 4ebb5b00
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00102eab
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Valami ötlet?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Üdv.
A Fifa 12-vel lenne problémám..feltelepítem,crackelem és mikor elindítom bejön a Fifa 12 felirat tölt vagy 10 percig után fekete képernyő és vége..nincs ékezet a windows profilomban és nem a letöltött verzió rossz mert vagy 6 verziót kipróbáltam és mind ezt csinálta. :/ mi lehet a gond és a megoldás? :/
0
0
0
0
Tarondor avatar
SIKERÜLT!!! Köszi sudosu és mathejocy a segítséget, de a Revo Uninstaller program megoldotta a problémát és tljesen ingyenes. Csak ajánlani tudom 😀
0
0
0
0
mathejocy avatar
Start gomb_ keresőbe beírod--regedit.Elindítod és megkeresed a \HKEY_LOCAL_Machine\SOFTWARE-ben a játékot.Kitörlöd az egészet és restart után tudod telepíteni a játékot.Krekkelt progiknál előferdül az ilyen elég sűrűn.
0
0
0
0
Tarondor avatar
hagyom, hogy végigmenjen az uninstaller, kiírja, hogy finished, ok-ra klikk, autorun bekapcs és semmi változás, megin kiírja a Do you wnat to uninstall kotor? szöveget és már az 5. helyről töltöm le és semmi változás. :/ pedig favorit game,,,
0
0
0
0
sudosu avatar
Lehet az a probléma hogy benne maradt a registry-be a játék. Engedd hogy lefusson az uninstaller, még ha nincs is már fenn a gépen. Így utána talán eltudod indítani a telepítést is!
0
0
0
0
Tarondor avatar
Az lenne a probléma, hogy letöltöttem a Star Wars: Knights of The Old Republic-hoz egy 4 CD iso fájlt, telepítettem, de szar volt, így hát uninstalláltam. De letöltöttem máshonnan és amikor be akarom indítani az autorun.exe-t, és klikk az install gombra, akkor mindig azt írja ki, hogy 'Do you want to uninstall Kotor?". Nem engedi az installt, Miért???? Ha vki tudja itt vagy üzibe írja meg, köszi! (Ja és Win7, de minden megfelel hozzá és régebben meg működött.)
0
0
0
0
Tank3r avatar
Elindítom a metin2-t, patcheli aztán bejön a játék ablaka, ami még fekete és lefagy az egész gép, majd magától újraindul. Gépigény nem lehet baj és csak az utolsó letöltött 2 játékkal csinálta ezt ( Deadpool, metin2flame ). Ami már rajta volt játék pl: Remember me, NfS Most Wanted (2012 ), Battlefield 2 stb.. ezeknél nem csinálja ezt. Mi lehet a gond?
0
0
0
0
no avatar
Valaki aki nagyon ért a BIOS beállításokhoz írjon már nekem pü-t! 😀 köszönöm szépen!
0
0
0
0
theavanger avatar
Sziasztok.
Lenne egy olyan problémám hogy a Sleeping Dogs nem indul el.Úgy értem miután rákattintok a New Game-re azután tölt kb.5 max.10 mp.-et de semmi.Totál lefagy a játék.Frissítettem a VGA Drivert,a DirextX-et a vcredist-et(vagy mit),de ekkor sem indult.Letöröltem,és újra leszedtem,de akkor is ezt csinálja.Eredeti a játék,Steam-en vettem.Írtam is a Steam-nek de *** válaszolni.
Mit csináljak,mert ez így eléggé nagy átverés hogy fizettem egy játékért de nem lehet vele játszani.
Remélem tudtok segíteni.
Előre is köszönöm a válaszokat.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De attól a GMA4500 nem lesz erősebb mert androidra ennél jobb grafikájú játékok is vannak.
0
0
0
0
RIbeni avatar
Ettől jobb grafikájú játékok készülnek már androidra jóval alacsonyabb hardverekre.

Az a baj, ha egy játékban leveszed a grafikát az csak a jéghegy csúcsa, néhány textúra és effekt kikerül. De a VGA még mindig számol olyan dolgokat a háttérben, amiket te nem is látsz, és amiket nem kellene számolnia.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ha még tudnál is játszani akkor még így sem tudnál mint a videóba mert ez is már mint látod eléggé le van butítva. Szerintem ne vesződj ezzel.
0
0
0
0
no avatar
üdv mindenkinek az az egy kérdésem lenne hogy a Pixel Shader az mi mert emiatt
bukik egy játék a
Need For Speed Shift az történik hogy a játék szépen elindul és a intro videó bejön végig megy szépen aztán be jön a töltőképernyő és kész vissza dob a win-be és a játék exe össze esik és leáll és ez baromi frusztráló először azt hitem azért csinálja mert a grafikai beállítások túl magasak de nem mert vissza vettem mindent low-ra és így is ugyan ezt csinálja és emiatt a Pixel Shader
verzió miatt legalább is az oldal szerint csak a verzió szám nem stimmel.
0
0
0
0
sudosu avatar
yugiohyugiohzebuyug: Nekem régebben azért nem indult a játék mert le volt tiltva felvevő eszköz windows-ban. Próbáld ki hátha.
0
0
0
0
no avatar
nem indul a Hitman 2 Silent Assasin a gépemen, bejön 3 mp-ig egy feketeség, aztán kikapcsol. Valaki segít pls?:/ elég régi gépem van 2002-es :/
0
0
0
0
vodkavok avatar
yugiohyugiohzebuyug: google: nosteam cod4:mw 😃
0
0
0
0
no avatar
Tököm kivan elkezdtem a Lost ... oldalt és mindig azt írja GTA EFLC müködées leállt stb ... miért van ez ?? mi ez a ***ság ... már nagyon idegesittő!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Nem szokott ilyennel problémám lenni, de már nagyon ideg vagyok: D szóval ha tudtok...
A következő a probléma: adva van a Call of Duty 4: Modern Warfare nevű csoda... letöltöttem DVD5-öt, single megy multi nem, leszedtem Razor1911-et, detto.. a következő amiket próbáltam:
1) ugye feltettem rendesen ***a, crackeltem először sima razoros crackel, aztán fix, véig patcheltem 1.3 tól 1.7ig semmi, vgayis hát iw3mw.exe működése leállt vagy mi..
2) meg futtatás 256 színben, kompatibilitás win98, xp sp2 sp3, vista, futtatás rendszergzdaként, minden.... semmi
3) nevezzem át a "miles"m appában lévő nem tudom milyen mp3 file-t aminek .asi volt a kiterjesztése .bak-ra aszem, nekem nem vált be
4) tegyek be mikrofont, nem jó..
5) hangot sztereóra állítsam, alapból azon volt...
6) kimenetbe dugjak fülest bementhez mikrofont, meg volt sőt össze vissza dugdostam variáltam mindent hátha, de nem...
7) újra raktam, nem crackeltem mivel csak SP-t kell úgy is... nem indul
feltettem csak 1.6 és 1.7 patchet ezek után, akkor se
9) leszedtem multihoz is cracket, csak azzal megcrackeltem, akkor se
lehet már van amit próbáltam nem tudom sok volt.. dél óta, 4 órája ezzel szopok😀 haverom uezt feltette, uezzel a seriallal minden ugyan ez... nem is crackelte patchelte egyből elindult neki multi, nekem akkor és patch után se... Win7 64bit Ultimate...
jó lenne ha valaki tudna rá megoldást!! : )
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok.! Elnézést az esetleges helyesírási hibákért, vagy a témába nem megfelelő kérdésem.! Baj van.!😕 A gépünk sztem beadta az unalmast, mivel.: bekapcsoltuk ma először, s beadja a "Windows hiba utáni helyreállítását".. mondom Oké, akkor legyen az, hogy elinditom Normálon [Win7] töltu a logót legalább 10 percig, utána nemjönnek be a fiókok, hanem bejön a: "Lemezellenőrzés" csináltam 2 esetet.: 1. kikapcsolom a lemezellenőrzést, de akkor megáll a gép leáll, s ujraindul, s fólytatódik ugyanez... 2. Hagyom, hogy menjen, de 3 óráig csak csinálja ilyen árván maradt fájlok stb..Csökentett módban pedig megáll egy féle fáljnál aswRpw.sys asszem, kérünk segítsetek.. 😕 Ákos /telóról/
0
0
0
0
Kornel77 avatar
19ati93 írta:
Kornel77 írta:
Sziasztok. Bocsi,lehet nem épp ez a fórum az aktuális,de lenne egy kérdésem. van egy Nokia N97 mobilom. És azt szeretném kérdezni,h PC-hez kötve,nem lehet webcamerának használni véletlen? 😀 Bocsi,ha idétlen a kérdés,csak nem vagyok én evvel tisztába.


[url]https://www.google.hu/search?q=nokia+telefon+webkamerak%C3%A9nt&oq=nokia+telefon+web&aqs=chrome.1.57j0l3j62l2.5013j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8[/url] mindegyik találat hasznos szerintem

mivel nokia így nem tudom hogy megy-e rajta a Mobiola vagy ehhez hasonló cuccok,Androidnál és IOS-nél könnyedén


Köszönöm szépen 😀 meglesem őket
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció