Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
meszes17 avatar
Hy.GTX Geforce 960M VGArol lenne szo...
Ugye ez a vga tamogassa az adaptiv vertical syncet...
Az Nvidianak a vezerlopultjaban kellene bealitani,de nekem nincs ilyen opcio,csak on vagy off...
A Legujabb driver van fenn,miert nincs ott az a bealitas??
https://www.kepfeltoltes.hu/160829/nvidia_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok vettem egy laptopot és telepiteni akarom win 7-el és nem engedi azt írja az egyik fálj sérült de minden fajta rendszernél ezt irja(win 8-10) mi lehet a probléma?
0
0
0
0
visor261 avatar
Én a régi laptomon a ccc-ben lőttem át a csúkával 😃
https://otvet.imgsmail.ru/download/83447636_06a008d20ffc63e463667ae685fde443_800.png
0
0
0
0
Krissz avatar
Jaaah, ez, vágom akkor. Köszönöm 😃
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Pontosan. Energiagazdálkodási központban.Egy kép róla hol is.Ezt az asztali gépemnél kerestem ki mivel a laptopon most 7 van, de ha 10 lenne rajta ugyan itt kéne állítani:
[LINK]
0
0
0
0
Krissz avatar
Ezt amúgy hogy visszább veszi a teljesítményt teljesen logikus, de énis csak 3 hónapja tudom kb haveromtól 😆 eddig igy nemis gondoltam bele
energiagazdálkodási központban lehet ezt is állítani, vagy merre amúgy? (nekem win 10 van)
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Na igen. Amit leírtam, annak alapján én már mióta meg van a laptopom úgy állítottam be hogy szinte minden le van kapcsolva minimumra.Amit csak lehet és nem befolyásol nagyban semmit.Ha játszani akarok rajta akkor be tolom a töltőt és had szóljon.(Bár a hálózatról való működésnél is mindent ami a teljesítmény befolyásolja maximumra tekertem.)
0
0
0
0
Krissz avatar
Gondold el, ha akku ról kihajtaná teljesen a VGA-t és ezáltal a játékot is, akkor drasztikusan csökkenne a laptop üzemideje. Ezért van ez igazából kitalálva
0
0
0
0
reszler112233 avatar
Azért van mert akkuról csökken a teljesítmény. Ez minden laptopnál így van alapértelmezetten.Ezt akku kímélés miatt állítják így be.Hálózatról viszont általában max teljesítmény ad ki, bár érdemes részletes beállítást átnézni hogy tényleg így van-e. Viszont akkumulátoros üzemmódnál is be lehet lőni max teljesítményre, de ez gyors merülést és akár gyorsabb elhasználódást is jelenthet.
0
0
0
0
meszes17 avatar
Igen,rajottem,es valoban jobb is,de meg igyis nagyon nagyon kicsit meg laggol,azert egy gtx960m videokarin nem kellene...Radugtam toltore,es jobb lett,de ez mitol van,azert mert aramot kap?Es mindig igy kell jatszanom?
0
0
0
0
Krissz avatar
Próbáld meg, ha játszol valamivel, akkor rádugott töltővel teszed azt, lehet visszaveszi a teljesítményt akkumulátorrol
0
0
0
0
meszes17 avatar
Sziasztok...Lenovo notebookom van,es lenne egy problemam...
Elinditok egy jatekot,naruto ultimate ninja storm 4et,egyszer megy szepen,nem szaggat,aztan maskor elinditom akkor meg totalisan laggol... az mitol van? Legujabb nvidia driver van fenn...
0
0
0
0
Galex1995 avatar
Valakisegitsen: Mivel a gépedről nem tudni semmit igy nem igazán tud bárki is segiteni, de viszont gyanús hogy a kártyád nem támogatja a DX11-et, tehát attól hogy újabb DX drivert telepítesz nem fog megoldódni a gond csak új kártyával 😀
0
0
0
0
no avatar
A Dead By Daylightom nem indul azt irja Dx11 feature level 11.0 is requied to run the engine.Próbáltam már uj DirectX-et is de nem indul.Tudnátok segiteni?
0
0
0
0
DRobert05 avatar
Hello. Olyan problémám volna, hogy a megvettem Left 4 Dead 2-t steamon és nem akar elindulni. Mikor elpróbálom indítani, akkor a könyvtárban ki írja h "fut", de pár másodperc múlva eltűnik az és semmi sem történik, semmi előugró ablak, semmi, egyszerűen nem hajlandó elindulni. Próbáltam a játékfájlok épségét is ellenőrizni, de az sem hozott semmi. Több helyen olvastam erről a problémáról, hogy sokaknak van ilyen, de számomra jó megoldást nem találtam. A gépemnek meg el kell vinnie bőven.
0
0
0
0
no avatar
Szerintem félreolvastad a nevet, de nembaj! Egyébként nekem is sikerült a windowsban a Line in-t kellett cserélgetni össze vissza volt keverve. 😃
0
0
0
0
no avatar
Köszi műkszik Köszönöm a segitséget😃
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
gergo430: Második képen ha beszélsz akkor nem jelzi?
Igy: https://kepkezelo.com/images/xkfw52tnvmkdu4hzgydm.jpg
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Vettem egy hangkártyát és minden patent , jól működik. De a mikrofont valamiért nem tudom szoftveresen 'láthatóvá' tenni! A helyzet így néz ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/160408/csc_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/160408/c1_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/160408/css_www.kepfeltoltes.hu_.png
http://kepfeltoltes.hu/view/160408/c2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A kártya jó mert mikor a Sound Blaster tesztben probálgattam a hang megváltoztatását gyönyörűen működött!
0
0
0
0
no avatar
Nvidia Geforce GTX 750 Ti
0
0
0
0
no avatar
Proci: Intel core i3 -4170 3.70 Ghz
8,00 Gb ram
Windows 10
64 bites operácios rendzser
0
0
0
0
Puffin avatar
viktisz1: milyen géped van?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nekem olyan problémám merült fel hogy megvettem az ASSASSINS CREED Syndicatet és amint rámegyek a uplayen a játék gombra kidobja az iknot hogy elindult látok egy negy A betű formát, de tovább nem történik semmi.
A játék eredeti tegnap vettem
0
0
0
0
fox107 avatar
Az AW-vel van problémám, nagyon sok adatot kell megosztanom szóval skype jobb lenne, viszont bemászok kórházba szóval uncsitesómmal beszéljen valaki pls... (skype-omon)
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Most töltöttem le a LoL-t, és nem indul, azaz hibát jelez: nem találja a content.swf-et.
0
0
0
0
sanyi236 avatar
Sziasztok! Tegnap az AVG antivirus egy disc scanner programjat futattam. El is idult es azt kerte hogy inditsam ujra a gepet hogy kielemezhesse a merevlemezt. Az a problemam hogy az elemzes 11%-nal megallt. Ket oran keresztul semmit sem valtozott. Ujrainditottam es megint semmi ujra befagyott 11%-nal. Az a gond hogy a program a windowsal egyutt indul igy nem tudom semmilyen modon kitorolni vagy kikapcsolni. Probaltam safe modban bemenni az elemzest leallitani de semmi. Megprobaltam a rendszer-visszallitas lehetoseget de az sem segit. Mit tudnek tenni ? (Bocs az esetleges hibakert es az ekezet hianyaert telefonrol irok.)
http://kepfeltoltes.hu/160125/IMG_20160125_134554_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
cseszka: ja tényleg... csak már rég írtam ki dolgokat aztán nem jutott eszembe,de köszönöm. 😃
0
0
0
0
cseszka avatar
adat irásra menny,vagy adat lemez készitésre.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Üdv Srácok! 😀 Valaki tudna segíteni NERO programban!? MP3 formátumba szeretnék kiírni CD-re zenéket,de nem tudom pontosan hogy melyik menüpontra kell kattintani,mert 2nél próbálkoztam és nem játssza le a kocsiba se a Hifin... 😞 Előre is köszönöm a választ! 😀
0
0
0
0
heizerd avatar
Sziasztok srácok! Tegnap játszottam a Witcher 3-al, és lefagyott a játék. megpróbáltam kilépni belőle, sokáig gondolkodott a gép, a feladatkezelőt elindítottam de az ablakok közt nem tudtam rá átváltani. Sokáig nem történt semmi, ezért nyomtam egy Resetet. Mikor minden normálisan visszajött, és újraindult a gép eltűnt minden torrentem a programból. Nem bírom felfogni mi történt vagy h van a 2 dolog kapcsolatban pedig azóta 50 közül egyet sem seedel. Ez mi lehet??
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Szevasztok tesóm vett Operation Flashpoint: Red River kodot 576-ban steam el fogadta meg minden telepíti akarja indítani de csak pörög egyet az egérmutató mellett és ennyi nem indul valamiért esetleg valaki?
0
0
0
0
Abstrrkt avatar
Tört, de eleve crackelt verzió és nincs más.
0
0
0
0
Abstrrkt avatar
Sziasztok ! Mit tudok csinálni, ha nem indul el az egyik játek exe je? Feladatkezelőbe feltűnik, de be is záródik magától, de nem ír ki semmit. Rendszergazdával lett indítva.
0
0
0
0
winrar avatar
Mafia 1 nem indul Windows 10-en. Vagyis elindítom és fehér képernyőt hoz csak be. xp kompatibilitás nem segített.
0
0
0
0
Graffiti2 avatar
Próbálj egy crack cserét.
0
0
0
0
Bukta avatar
Sehogy sem sikerül megoldani.
0
0
0
0
winrar avatar
Egyéd driverek fent vannak?
0
0
0
0
Bukta avatar
Nem rég újra raktam a gépet és az első játék amit felraktam az State of Decay. Megpróbálom elindítani de ezt a 0xc000007b hibát írja ki. Próbáltam mindent, gyakori kérdéseken is néztem, yt videókat is néztem, dx setup és visualc+++ is fent van, letöltöttem már vagy 20 .dll fájlt de semmi. Valaki valami ötlet?
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Sziasztok, tudtok-e tippet arra, hogy csinált a gépem egybkék halált, ujraindulás óta pedig a win töltő képernyő alatt (8.1) annyit ír ki hogy rendszer javítás, onnan bármelyik lehetőséget próbálom, ugyanoda jutok hogy ujra indítja a gépet és ugyanaz a képernyő fogad.
Van ötletetek?
0
0
0
0
visor261 avatar
Mind a 6 hátsó 2 elsőn próbáltam, ha átdugom felvillan a 3 lock lede, de utána megint némák.
Az lessz ha nincs más megoldás :/
De még várok vele hátha lessz 😜
0
0
0
0
no avatar
1. Próbálj meg másik USB-t.
2. Ha nem segít, akkor telepítsd újra az egészet.
0
0
0
0
visor261 avatar
Elment az áram.Bekapcsolom nem sikerül betölttenie logó töltésénél újraindul.Beraktam javítócd... de nem tudok semmit se csinálni mert nem érzékeli se egeret,se billyt mit csináljak?.(win 7)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció