Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
The Emptiness avatar
Kösz akkor megvan egy másik viszont ezt nem tudom hogy kell telepíteni. Ha jól emlékszem az összeset 1 helyre ki kell csomagolni. Jól tudom?
Itt a link[LINK]
0
0
0
0
Player123 avatar
alex1997: Esetleg rossz verziót szedtél le ami nem telepített fel minden dll-t.Legalábbis szerintem ez is lehet.Skidrow v Reloaded verziót próbálj,azok jók szoktak lenni.

Szilver:
Ugyan ez a gondom nekem is mint a srácnak a videóba.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
Helló a Torrentes COD BO miért dobál ki ilyeneket hogy binkw32.dll hiányzik? Annyira rájöttem én is h ninc smeg valamilyen file és egy párat be is raktam a mappába a netről d emindig mást írk mi és már 2-t is próbáltam a játék telepítőjéből.
Kösz előre is!
0
0
0
0
szilver avatar
hát esetleg akkor még tedd fel a 2013-at is.és egy kérdés még hogy steam-es a játék ?

For 32-bit Windows Versions:

Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2010

For 64-bit Windows Versions:

Microsoft Visual C++ 2005
Microsoft Visual C++ 2008
Microsoft Visual C++ 2010

ezeket kéri a játék.


ddkk22: ,,Smart status Bad,, Kapcsold ki a SMART-ot úgy próbáld meg.Ha nem jó akkor a Fast Boot-ot is de ebben nem vagyok biztos.
0
0
0
0
Player123 avatar
szilver: Igen.Ezeket írja feladatkezelő:
Microsoft C++ Redistributable 2005,Microsoft C++ Redistributable 2005(64x),Microsoft C++ Redistributable 2010,Microsoft C++ Redistributable 2010(64x)
0
0
0
0
szilver avatar
Player123: Visual C++ -ok fel vannak telepítve?
0
0
0
0
Player123 avatar
Sziasztok!

Létszíves segítsetek,megvettem a Dead Island Riptide-t és mikor elindítanám nem történik semmi.Semmi hibaüzenet nem ír semmit.Újratelepítés megvolt.Nem tudom mit csináljak:/

Köszi előre is.
0
0
0
0
ddkk22 avatar
Hellosztok. Nekem olyan problémám lenne hogy innen nem bootol tovább http://kepfeltoltes.hu/view/140811/20140811_155059_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Ahoz hogy hogy tovább bootljon be kell hogy lépjek a bioszba és rámenni arra a merevlemezre amelyiken van a rendszer http://kepfeltoltes.hu/view/140811/20140811_155322_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A boot beállításom ez http://kepfeltoltes.hu/view/140811/20140811_155427_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/view/140811/20140811_155451_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Jó lenne ha tudna segíteni valami hozzáértő Smiley Köszi
0
0
0
0
sudosu avatar
Bocsi, elírtam. 😀
De gondolom attól a lényeget megértette.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én csak annyit írnék, hogy a muszáj az muszáj és nem muszály. [LINK]
0
0
0
0
sudosu avatar
ErzsikeTurika
Ha csak nem muszály akkor Hamachi-val ne kínlódjatok fölöslegesen. Tunngle sokkal jobb megoldás és felhasználóbarátabb is mint a LogMeIn terméke. Attól hogy a Tunngle-ben nincs room az adott játékhoz, az nem azt jelenti hogy nem is tud hálózati kapcsolatot biztosítani a kliensek között. A room csak valami rendszert akart csinálni hogy, ismeretlen játékosok is tudjanak egymással játszani.

Például mi amikor Minecraftozunk a Section 8 szobába szoktunk menni, hogy ne zavarjanak minket, meg le van pw-zve a szeró.

Ha esetleg Tunngle-vel is gond lenne érdemes lenne a tunngle hálózati adapterét alapból nyilvánossá tenni. Szintén igaz a Hamachi-ra is.

De ha mégis a Hamachi kellene (és nem jött be a nyilvánossá tétel) akkor Hamachi hálózati adapternél állítsátok be mindketten metrikának mondjuk 1000-ret.
Hálózati kapcsolatoknál kiválasztjátok a hamachi-t ott megniytjátok a tulajdonságokat TCP/IPV 4 Haladó beállítások és az automatikus metrikát kiveszitek.

https://kepfeltoltes.hu/140730/Snap1_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akko ptachet nézz hozzá hátha van vagy frissítsd ha tudod.
0
0
0
0
Player123 avatar
Na most sikerült elindítanom,de utána megint ugyan az.... megpróbálom a feladatkezelőset.Eredeti a játék.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
azt is olvastam, hogy feladatkezelő legyen nyitva mikor indíto vagy valami ilyesmi. És akkor utána felugrik. De a crackfixet is próbáld meg.
0
0
0
0
Player123 avatar
Megpróbáltam,de így sem jó. Ugyan úgy fekete kép/nem válaszol.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
win 98 kompatibilitási módban futtasd.
0
0
0
0
Player123 avatar
Sziasztok!

Az a problémám lenne,hogy megszereztem a Prince of Persia Forgotten Sands-t,de nem akar elindulni.Mikor először próbáltam elindult,de el kellett menjek.Most meg egyszerűen mikor elindulna csak fekete kép semmi más..... Valakinek van ötlete?

Köszi előre is.
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok ! 😀 Valaki tud Nekem segíteni ? Nem jó a Hamachim, folyamatosan VPN hálózati adapter próblémát jelez egy kis sárga háromszöggel s benne egy felkiáltójellel. Hogyan tudom megoldani a hibát ? Windows 8.1-es operációs rendszerem van.
0
0
0
0
kyubby avatar
igen direkt x vga driver is jo és a visual cc+ ot is feltettem de ezt adja ki :S
0
0
0
0
Bronson avatar
directx, vcredist, vga driver minden frankó?
0
0
0
0
kyubby avatar
sziasztok nekem olyan problémám van hogy a Grid2 nél h elakarom inditani ezt irja ki hogy az alkalmazás nem tudott megfelelöen elindulni (0xc000007b) mit tudnék vele kezdeni mi a megoldás?? pls HELP!
0
0
0
0
TheBalint1996 avatar
Sziasztok! 😃 Operation Flashpoint red river játék telepítésénél a D meghajtón van kb 40 gb hely, a C-n 500mb és nem engedné a D-re telepíteni, hanem csak a C-re. ja és az Egészben annyi a jó h nem engedi telepíteni hanem csak repair6uninstall lehetőség van:/ segítsetek pls 😀
0
0
0
0
karsai12 avatar
keret kb 10000 vagyis úgy hogy benne legyen a szállítás,itt a ***-en ez újnak van meghírdetve viszonylag jó árban.Ezekkel a játékokkal játszanék(most is játszok:Starcraft2,CoD4,WC3,League of Legends,)mostani intel gma950 ezeket bírja,ha új meglenne akkor játszanák cod mw3-mal és dro-val(bár dro most is mennie kellene elméletileg)úgy ajánloták a kártyát,hogy nagyon kicsi helyet foglal és aktív hűtéses de ha van olcsóban( használt is jó😃😉 azt is megnézem,csak a cél az,hogy legyen AKTÍV hűtése,de ha még találsz ilyen vékonyokat ami belefér az sff-ba akkor írd meg privátba!😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Szóval small form factor. Oké de mennyi a keret? Vágod. Money, pénz, Geld. Ja és használt vagy új kell?
0
0
0
0
karsai12 avatar
tudom,hogy nem épp a legjobb de szerintem amivel én játszanék arra kiváló, ja nagyon kicsi a hely ez a kártya is szükösen fér be úgy hogy a hdd között lenne 3 mm :// ezért ezt ajánlották...de nézd meg milyen a gép: dell optiplex gx620 SFF
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Értem. Hát sok minden elfér még abban szerintem. Mennyi a keret? Azért ennél vehetnél jobbat is😃 Nem egy ár/teljesítmény bajnok.
0
0
0
0
karsai12 avatar
TaylorXIII: persze, hogy kinéztem csak amíg épp a videókártyákat nézegetem akartam volna kicsit játszani,amúgy most elöszőr hűtést vezsek,nagyom MHz-s ramokat és aztán videókártyát 😃 de ezt néztem ki:https://www.***/termek/gigabyte-210-1gb-ddr3-gv-n210d3-1gi-videokartya-78240 vagyis egy 210-es mert van egy ember akinek ilyen kicsi gépháza van és azt mondta ez elfér benne 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
karsai12: Sajnos túl sokat vársz attól. Kis pénzt fektess bele és vegyél egy diszkrét videokártyát. Akár már 3 ezerért is tudsz olyat venni ami már elég jó, hogy menjen vele jól a bf2. De gépednél olvasom már kinéztél valamit. S mit? Am már egy GT 210 is elég lenne hozzá pedig az nem egy erőmű😃 De biztos jobban futna mint gma 950-nel😃
0
0
0
0
karsai12 avatar
szaisztok a gépem Intel Pentium D 2x2,8GHZ 4GB DDR2 ram INTEL GMA 950-és a bf 2 kidob az asztalra ha felteszem és ha swithshadert teszek rá akkor meg szaggat mint az állat,tudom a videókártya nem épp a legjobb de ezen mennie kelene
(256MB,DirectX9,Shader M.2,OpenGL 1.4,Vertex S.3.0)
Segítségeteket köszönöm!
0
0
0
0
Puklee avatar
Üdv! Minap felraktam a Cossacks: European Warst, gondoltam nosztalgiázok egyet.. windows 8.1 enterprise 64 bit van a gépen, és a játék elindul, de az egér megse mozdul.. mozgatás közben hallani ha egy menüpont felé ér az egér de maga a kurzor nem mozdul. Valaki tudna segíteni mi lehet? az összes módban futtattam már
0
0
0
0
no avatar
Igen, be van programozva, minden ilyesmit megnéztem, hátha ott lenne a probléma. Másik drivert is letöltöttem... semmi
0
0
0
0
Bronson avatar
az egér hogy van programozva? lehet ott nem frankó valami... gondolom van hozzá külön szoftver ahol finomhangolni lehet, ott nézz utána!
0
0
0
0
no avatar
Helló!
Pár napja vettem észre hogy a játékokban az egerem 2-t kattint de csak amikor a bal gombot lenyomom, amikor kilépek belőlük ismét 1 kattintás, szóval csak a játékok közben áll fenn a hiba.Aki tud arra egy megoldást, hogy ne kettőt kattintson kérem írjon ide!
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
toma888 avatar
Sziasztok 😀😉)
Remélem tudtok segíteni! Feltettem egy bizonyos DAZ Studio 4.5 nevű programot, viszont nem indul el, mert opengl 1.3-at kéri, nekem viszont az 1.1-es van fent. Azért nem értem a dolgot, mert 2013 decemberi videkártya driverem van fent! Aki tud megoldást vagy bármilyen hozzászólást, ötletet azt kérem írjon!!

Előre is köszi 😜 😜
0
0
0
0
no avatar
Hello nem indul a Sony vegas 9 nem akkarja fel telepiteni ,se a minecraftot se a tomb rider t Kerlek segits
0
0
0
0
matyosowski avatar
hali!


Én ma raktam újra a gépet és nem tudok vírusitót feltenni mert ah felteszem ezt írja ki
"az alkalmazást nem sikerült elindítani mert párhuzamos konfigurációja helytelen" ez mi a rák és hogy lehet megoldani? neten nem találtam semmi olyat ami nálam bejött volna. Valaki pls help mert szétverem....
0
0
0
0
CsehMedve avatar
sztako74!
Szerintem telepíts néhány illesztőprogramot. Bizonyos játékok futtatásához szükség lehet rá. Gondolok itt NET framework-re, microsoft visual C++ra. Ebből nyugodtan telepítheted a régebbieket is! (2005,2008,2011...stb)
0
0
0
0
no avatar
Hello!
A játékot 2-szer telepítettem újra,de nem csak ezt,hanem a többit is(DIRT2,DIRT3,GRID2,F1 2013),és mindnél ugyan az a hiba.
A BF3,COD2,COD4,stb simán elindúlt.
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Ha uj op rendszert telepítesz általánosságban a játékokat is újra kell. Persze előtte szedd ki a mentéseket hogy vissza tehesd majd az újra telepítés után.
Van ugyan egy két játék ami nem érzékeny erre de nagy többsége szereti ha ilyenkor újra van telepítve. Olyanok is vannak amik ha kapnak egy új directX telepítést utána mégis elindulnak! szóval ez elég nyűgös dolog ilyenkor...
0
0
0
0
no avatar
Hello!
Segítség kellene,mert 64bites Win7-et telepítettem,és azóta nem indul el egyik játék sem.(Főleg a Codemasters játékai)
Tudja valaki mi lehet az oka?
Minde játéknál ezt írja ki:nem tudott elindulni(0xc000007b).
0
0
0
0
fagyivisszanyal avatar
sziasztok
Lenne egy problémám hogy a minecraft nem hoz be semmilyen texturát valahogy így:
[LINK]
Amit probáltam ez ellen:
-Java-t frissiteni
-Vga drivert frissiteni
-plussz memoriát adni neki
-modokkal vagy nélkülük inditani
1.3-on is ugyan ez a gond mint 1.7.2-n
Ha valaki tud megoldást az irja meg 😀
0
0
0
0
DonTuros avatar
rendben, köszönöm ati ! 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
nekem jó,próbáld meg törölni ccleanerel esetleg,aztán letölteni a legújabb verziót
0
0
0
0
DonTuros avatar
Sziasztok ! Csak nálam nem jó a Skype?? folyamatosan leakar állni, egyszerűen nem tudok belépni.
mi okozhatja?
0
0
0
0
no avatar
A Windows Logo Tesztel akadt egy kis nézeteltérésem 😃 Pls valaki segítene privátban?
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Na ha valaki segítene azt megköszönném... mobilról van szó, ha számít akkor ZTE Skate névszerint.
Feltettem a ClockWorkMod Recovery-t majd a romot és hozzá a googles izéket. F*sza minden, működik rendesen. Ugye elvileg most rootolva van, mer ha felteszek ilyen "főzött" akármit akkor megkapja a root jogokat igaz? Na most, vannak programok amik csak olyan telókon indulnak. Videót szeretnék felvenni, feltettem a Screencast nevezetű programot (nC.) nem indul.. pontosabban megadtam neki a rendszergazda jogot de ugyan azt jelzi mint a régi 2.3.5 gyári cuccon, tehát nem tudok felvenni. Letöltöttem az ingyenes SCR screen recordert vagy mit, annak is megadtam de leáll vagy mi. Letöltöttem a fizetőset gépen.... ugyan az. Valaki valamit? :/
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok tudnatok segiteni.. Letoltom skypet es belepek majd nem enged se irni se hivni..ötlet hogy mi lehet a gond?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció