Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Galex1995 avatar
Hello. A suliban xp van és ott a 4.9-es c++ programot használjuk. Na de nekem win7-en nem műxik. Újabb esetleg vagy valami megoldás van rá?
0
0
0
0
no avatar
Kedves Cseszka!

Ujra telepítés és másik crack-ek pipa. Változás nincs.
😢
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
De attól még el kéne indulnia neki😃
0
0
0
0
no avatar
sisko írta:
hextex84 írta:
Sziasztok! Sajna sem a Shift sem a the Run nem indul el. Egyik ismerösöm azt ajánlotta, hogy telepítsem a net framework 4 et de sajna semmi változás. A telepítő szépen végig fut meg van a crack is de semmi. S.O.S. A rendszer win7.

És egyébként milyen gépen nem indul el ? Ezt sem ártana tudni(vga,ram,proci ?)


Igaz... 16 GB 1600Mhz ram, 2 gb geforce 610 gt vga, intel i5 3350 4magos procc.
0
0
0
0
cseszka avatar
Próbálj ki másik cracket,meg elötte telepitsd ujra a játékot.
0
0
0
0
no avatar
Kedves Andris29994!

Bemásolom amit a részletekben ír, mert nekem kinai...

Probléma-aláírás:
Problémaesemény neve: APPCRASH
Alkalmazásnév: Need For Speed The Run.exe
Alkalmazásverzió: 1.0.0.0
Alkalmazás időbélyegzője: 4eaa0448
Hiba – modul neve: Need For Speed The Run.exe
Hiba – modul verziója: 1.0.0.0
Hiba – modul időbélyegzője: 4eaa0448
Kivételkód: c0000005
Kivétel – eltolás: 00173ba1
Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Területibeállítás-azonosító: 1038
További információk 1: 0a9e
További információk 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
További információk 3: 0a9e
További információk 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
0
0
0
0
sisko avatar
hextex84 írta:
Sziasztok! Sajna sem a Shift sem a the Run nem indul el. Egyik ismerösöm azt ajánlotta, hogy telepítsem a net framework 4 et de sajna semmi változás. A telepítő szépen végig fut meg van a crack is de semmi. S.O.S. A rendszer win7.

És egyébként milyen gépen nem indul el ? Ezt sem ártana tudni(vga,ram,proci ?)
0
0
0
0
no avatar
Feltelepiteted a jatekot es nem indul?Mit ir ki,miert nem indul ell?
Ha megnyitas utan kiad egy negyzetet es abban irja a megoldast,azt ird ide le nekunk es,majd segitunk.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Sajna sem a Shift sem a the Run nem indul el. Egyik ismerösöm azt ajánlotta, hogy telepítsem a net framework 4 et de sajna semmi változás. A telepítő szépen végig fut meg van a crack is de semmi. S.O.S. A rendszer win7.
0
0
0
0
Athis18 avatar
Üdv! Lehet nem ide tartozi ka kérdés, de mési ktopicot ne mtaláltam rá. Nos az érdekelne, h Win7 nél a hálozaton emgosztott mappákat hogyan lehet kitorolni ( ideiglenesen szerettem volna megosztani) ?
0
0
0
0
FutureSoldier avatar
:/
rendben de azért köszi, hogy meg próbáltál segíteni 😀
Majd akkor vissza kérem a lemezt..
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Akkor én nem tudok segíteni. Sokféle Samsung NP300E5x van.
0
0
0
0
FutureSoldier avatar
Nos ezt letöltöttem és a laptop-nak a fajtájára kerestem rá a driverjére /nehézkesen/ És igen az op. rendszer 64 és a driver is 64 bit-es.
A cd most nincs nálam.
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
S honnan van ez a driver? CDről? Te töltötted? Kompatibilis az operációs rendszereddel? pl nem mind1, hogy windows 7 64 bit vagy 32 bit.
0
0
0
0
FutureSoldier avatar
A net.Framework 4 van fent, és nem lehet választani csak kidob egy ablakot és csak le OK-zni tudom... :S
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
.NET Framework hanyas van fenn neked? Ja és mikor kiírja ez nem véletlenül ilyen igen vagy nem választós? Szóval választás elé állít téged a program vagy csak kiírja amit kiír és le tudod okézni és kész?
0
0
0
0
FutureSoldier avatar
Nos nem sikerült meg még mindig ugyan azt írja ki... :S
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A vga telepítő éppen hogy a drivereket lenne hivatott feltenni. Prábáld meg előtte feltenni a .net frameworkot, az valamikor segít.
0
0
0
0
FutureSoldier avatar
Egy kis segítséget szeretnék kérni mert nem indul a vga telepítő.
Szerintem köze lehet az élmény indexnek (1,0 mert nincs feltéve a vga driver) és e-miatt /vagyis gondolom/ nem indul el a telepítő. Ezt írja ki "Nincs meg a minimum rendszerkövetelmény" és nem tudom mit tegyek!!
Előre is köszi ^^
0
0
0
0
no avatar
Dead ISlandhoz mondjatok, linkeljetek valami működő trainert 1.3.0 verzióhoz mert már kb 7-8 órája keresek de egyik sem működik már 18 oldal találatot és kb 70 fájlt letöltöttem de mind rossz.
0
0
0
0
Vallah avatar
Slender: Mert fél tőled. Én se mernék indulni😃
0
0
0
0
no avatar
A régi gépemen miért nem megy 1080p maxon a Metro 2033 DX11-el 8xAA-val? 😃
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
hali! lehet ezt nem ide kéne írni hanem a far cry hoz csak az kihalt😃 szóval:
a far cry 1 hez van felirat? mármint felraktam a magyarítást és magyar a menü de a játékban nincs felirat😃
mert én a beállításokba nem látom
0
0
0
0
bobekrisz avatar
Szerintem csak olyannyira van szó hogy elgépelted😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem kötekedésből írtam. 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Akkor nem SP3-as telepítővel csinálta. Egyébként, úgy kezdtem fent, hogy "sejtem mi volt a gubanc", szal nem tuti hogy avégett.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
De pl. egy SP3-as Xp telepítésénél ez nem kéne, hogy gondot okozzon, hiszen 2008-ban már bőven voltak Sata csatlakozós cuccok.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
slyy08 írta:
Sziasztok. vettem egy notebookot a hugomnak , fujitsu lifebook , operacios rendszer nelkul es probaltam ra xpüt rakni de a fajlok betoltese utan kek halal jon es irja hogy ellenorizzem az f megjhajtot hogy nem e virusos . mit tegyek ilyenkor ? kerlek segitsetek . koszi


slyy08 írta:
megoldodott, koszi .


Más is szembesülhet ezzel a hibával, igazán leírhattad volna, hogy mi volt a gond.
Sejtem mi volt a gubanc. Az XP még akkor jött ki, amikor még nem léteztek Sata csatlakozós eszközök, manapság meg már minden kütyüben az van (kisebb, gyorsabb).
Az XP telepítője meg kompatibilitás híján kékhalált dob tőle.
Megoldás, a biosban kell lennie egy beállítási lehetőségnek, ahol a sata csatlakozókat virtuálisan IDE interfészeknek lehet emulálni. Álatlában AHCI settings a beállítás neve, ezt kell compatible-re vagy IDE-re állítani.
0
0
0
0
slyy08 avatar
Sziasztok. vettem egy notebookot a hugomnak , fujitsu lifebook , operacios rendszer nelkul es probaltam ra xpüt rakni de a fajlok betoltese utan kek halal jon es irja hogy ellenorizzem az f megjhajtot hogy nem e virusos . mit tegyek ilyenkor ? kerlek segitsetek . koszi
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Warrior1001HD írta:
TaylorXIII írta:
Warrior1001HD írta:
hi!
haveromnak nem telepít a far cry 3 -mat ezt írja ki amikor a DVD 2 adjuk meg:

Setup could not find a file on the specifield path or disk.
Please check that the poper disk in inserted or specify a new path.


nem tudom hol hibázhatsz de azért leírom, hogy kéne.... képfájlt beolvasod oké elkezded telepítést elér arra pontra mikor kéri a második DVD-t. Ekkor beolvasod a képfájlt az előző képfájl helyett vagy egy másik virtuális meghajtóra s a telepítőben azt a meghajtót tallózod amelyikbe beolvastattad a 2. DVD-t.



már megoldotttuk kösszi(nem vettük észre hogy a cod 8 DVD 2 fájlát adut meg😆😉 és 10 perc után mi nem far cry telepítünk?😆


No comment...
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
TaylorXIII írta:
Warrior1001HD írta:
hi!
haveromnak nem telepít a far cry 3 -mat ezt írja ki amikor a DVD 2 adjuk meg:

Setup could not find a file on the specifield path or disk.
Please check that the poper disk in inserted or specify a new path.


nem tudom hol hibázhatsz de azért leírom, hogy kéne.... képfájlt beolvasod oké elkezded telepítést elér arra pontra mikor kéri a második DVD-t. Ekkor beolvasod a képfájlt az előző képfájl helyett vagy egy másik virtuális meghajtóra s a telepítőben azt a meghajtót tallózod amelyikbe beolvastattad a 2. DVD-t.



már megoldotttuk kösszi(nem vettük észre hogy a cod 8 DVD 2 fájlát adut meg😆😉 és 10 perc után mi nem far cry telepítünk?😆
0
0
0
0
PoPet avatar
Nekem a Far Cry 3-al van gondom. Nem teljesen legálisan megszerzett szoftver de ha (szépszóval...) feltöröm (...) kiír valami hibát hogy 0x valami és nem indítja el. Ötletek?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Warrior1001HD írta:
hi!
haveromnak nem telepít a far cry 3 -mat ezt írja ki amikor a DVD 2 adjuk meg:

Setup could not find a file on the specifield path or disk.
Please check that the poper disk in inserted or specify a new path.


nem tudom hol hibázhatsz de azért leírom, hogy kéne.... képfájlt beolvasod oké elkezded telepítést elér arra pontra mikor kéri a második DVD-t. Ekkor beolvasod a képfájlt az előző képfájl helyett vagy egy másik virtuális meghajtóra s a telepítőben azt a meghajtót tallózod amelyikbe beolvastattad a 2. DVD-t.
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
hi!
haveromnak nem telepít a far cry 3 -mat ezt írja ki amikor a DVD 2 adjuk meg:

Setup could not find a file on the specifield path or disk.
Please check that the poper disk in inserted or specify a new path.
0
0
0
0
Tofy avatar
igen havernál így van 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Elméletileg igen😃 Ha jól olvastam itt fórumon mikor volt erről szó akkor bootolás előtt megkérdezi, hogy melyikről bootoljon.
0
0
0
0
Tofy avatar
Ja értem. Köszöntem! Akkor most elég ha simán újrarakom win 7-el ugyanúgy a C-t és akkor felismeri?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Tofy: Előbb a windows 7-et telepítetted s aztán XP-t? Mert ha igen akkor ez a baj. Előbb az XP-t kell , hogy Windows 7 fel tudja ismerni az XP-t. Fordítva nem jó. XP nem ismeri fel a Windows 7-et.
0
0
0
0
Tofy avatar
Sziasztok! Van egy olyan problémám hogy a C patrícióra felraktam a Win 7-et a D-re pedig az XP-t. Na most az a gondom hogy nem bírom kiválasztani melyikről boot-oljon, csak az XP-ről csinálja. Mit csináljak? Frissítsem a biost??
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok! Van egy Microsoft Wireless Optical Mouse 2.0A Vezeték nélküli egerem hozzá van egy kis cucc amit az usb-be kell bedugni..: )
De nem érzékeli attól függetlenül,gondolom egy programot kéne leszedni,de nem találok sehol sem hozzá,valaki tudna segíteni nagyon megköszöném.: )

*Rendben,megtaláltam,sikerült 😃
0
0
0
0
desireclair avatar
Üdv!A penumbra overdrive játékról érdeklőnék,mert elindítom,szépen elkezdődik,kiválasztom a menüben a dolgokat,loading,bejáttszás szépen megy,utánna loading és lefagy...demóban is kipróbáltam ugyan ez a probléma.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Üdv!

Az lenne a kérdésem,hogy a Microsoft .NET Framework 3.5 meddig telepít,mivel már fél órája a zöld csík a végén van?!

Megj:Left4Dead 2-höz kell,és mikor megnézem már azt írja,hogy fent van,mehetek tovább.Zárjam csak be egyszerűen vagy mi legyen?
0
0
0
0
thepatrick avatar
Sziasztok!
Azzal a problémával fordulok hozzátok, hogy szeretnék F1 2011-ezni csak az a baj, hogy mielőtt belépne a főmenübe lefagy. Eddig semmi gond nem volt, szépen tudtam vele játszani. Már az újra telepítést is próbáltam, de semmi. A "Press Enter' után fagy le. Aki tud kérem segítsen.
0
0
0
0
rafferd avatar
Üdv!
Ezt írja ki az msi afterburner, mi lehet a gond? 😀
https://kepfeltoltes.hu/121031/SnapCrab_NoName_2012-10-31_16-11-0_No-00_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció