Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Wentrion avatar
Tucsok2008 írta:
A vinyóba benne van a pici fekete is és a vastag is... 😀 és nem tudom az alaplapom honlapját 😃


Na most ha jól értelmezem akkor SATA és IDE egyszerre használja... (ahogy olvastam a gépednél, a HDD-d SATA-s akkor a "hosszú feketét húzd ki belőle, ha pedig nincs semmi más rákötve akkor az alaplapból is húzd ki).
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
A vinyóba benne van a pici fekete is és a vastag is... 😀 és nem tudom az alaplapom honlapját 😃

Hááát ige ilyen van benne 😃 D de ott nincs hozzá letöltés... :S

Kérem ha valaki tudja mi ez és mi kéne hozzá az írjon rám üziben, mert én nem értek ehhez... :S és hogy honnan tölthetném le vagy valami.
0
0
0
0
cseszka avatar
Felmész az alaplapod weboldalára,ott letöltesz minden hozzávaló drivert pl:hang kari,ethernet driver...,majd telepited sorba öket amik kellenek.az IDE az a széles csatlakozó,ahova a régi fajta (ATA) HDD-et meg ODD-et csatlakoztattad.De ha nincs arra kötve semmi,akkor nemkéne h kérje.
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
Sziasztok, valaki tudna segíteni ehhez kőne illesztő program 😃

Realtek ALC883 @ Intel 82801GB ICH7 - High Definition Audio Controller [A-1]

No az megoldva most van egy újabb probléma.

Minden bekapcsolásnál ezt kéri ill. telepíteni akarja vagy mi de nincs ilyen lemezem se semmi:

VIA bus master IDE drivers

ez mi a halál?
0
0
0
0
parditomi avatar
Battlefield 3-nál ezt írja: Az eljárás belépési pontja (CreateDXGIFactory1) nem található a DLL-ben (dxgi.dll). Mi lehet a probléma???
0
0
0
0
Kocsisbeni avatar
jaja, közben sikerült egy cfg fájlban átírnom... olvastam, hogy valami patch-el lehet csak előhozni...
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Monitorod támogatja a fullHD felbontást?
0
0
0
0
Kocsisbeni avatar
Hali!

Talán ez a jó topik a bajomra...

Az originről le akarom szedni az EURO 2012-t. Ehhez 2500 pontra van szükségen, amit paypal-ról szerenék megvenni.

A rendelés végrehajtásánál "behomokórázik " betöltés , kis türelmet felirattal és nem csinál semmit.

Előtte az van írva hogy kapcsoljam ki a felugró ablaokok blokkolását végző segédprogramot. Szerintem ez lesz a baj, de mit kapcsoljak ki? az Origines kliens nem bőngésző, mint a firefox, hogy kikapcsolom...

Hali!

Talán ez jó topik... Az lenne a kérdésem, hogy miért nincs 1920 x 1080 felbontás nálam a Crysis warhead-ben? 1680 x 1050-et tudok csak beállítani...

Ötlet?
0
0
0
0
Krinya15 avatar
már a legújabb van fent :/
0
0
0
0
matyosowski avatar
hangkártya driver frissítést próbáltál? lehet hogy az megoldaná ha az sem akkor sry én sem tudok segíteni :S
0
0
0
0
Krinya15 avatar
de nem azt adja ki... mindenféle szart kiad csak azt nem ami kéne...

az a legfőbb bajom hogy akivel beszélek gyengén hall és hallom magam a saját hangszoróimba... újratelepítés előtt nem volt ilyen, csak már nem emlékszem hogy mi a jó istent kell beállítani...
0
0
0
0
niteforce avatar
kattintasz tálcán a hangerő ikonra - keverő
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Kéne egy sűrgős segítség... Win 7-nél hogyan tudom a képen (link lejjebb) látható beálíttási lehetőséget előhívni?

http://prohardver.hu/dl/upc/2010-02/8300_felvetel.jpg
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
akarkilehetek írta:
Úgy néz ki nemnagyon


talan ez segithet:
http://www.modthesims.info/showthread.php?t=357010
0
0
0
0
cseszka avatar
Innen szedem énis, [LINK] ezek biztos jók.Feleségem néha-néha játszik vele,és müködik.Betudod ide is linkelni a képet?
0
0
0
0
niteforce avatar
sziasztok egy 2 gigás USB-kulcsról tudok futtatni linuxot?
0
0
0
0
kalaoi avatar
ATI HD 3450 van 512mb ddr2 rammal és a gta 4 is megy
ja és Brothers in Arms - Hell's Highway is unrealos és szépen megy.
DCMAN:lehet kipróbálom
Szerk: Tegnap óta a far cry 2 se megy xp-én próbáltam dx10 csinálni azóta nem megy és eddig semi se segíttet pedig sok dologgal próbálkoztam.
0
0
0
0
DCMAN avatar
vagy szeggy le 1 régebbi drivert
0
0
0
0
niteforce avatar
sztem az lesz, hogy a VGA-d pixel shader verziója túl kicsi.
0
0
0
0
kalaoi avatar
Tudnátok abban segíteni hogy miért van az hogy már a 2. unreal enginés játék nem megy (Red Orchestra 2)most a gears of war 1-el próbálkoztam.(nem indul semmit se csinál)
Előre is köszi!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Vegyük előlről:
1. a netről lehúzol egy boot floppy-t 98-as winhez. Googleban beírod, hogy Win 98 boot diskette
2. Feljátszod a floppyra a lehúzott anyagot. Előtte formázd le a floppyt, fat32 legyen
3. A biosban beállítod, hogy floppyról bootoljona gép. A "boot other device" -t állítsd no-ra.
4. Gép kikapcs, tedd be a floppyt.
5. Fel kéne, hogy bootoljon a floppyról, kiírja, hogy bla bla bla, start with cd.rom support vagy without cd-rom support. Azt választod, hogy with cd-rom support.
6. egy egyszerű parancssort fogsz látni, villogni fog a kurzor. Leformázod a merevlemezt: format c: (ugye nem kell mondanom, hogy ilyenkor töröl mindent a sunyiba)
7. Ha megvan, tedd be a win98 cd-t (bár jobb, ha már rögtön az elején bent van, nem emlékszem pontosan)
8. Meg kell adni az útvonalat a cd-n lévő setup.exe hez. Meg kell tudnod, melyik label a cd-meghajtód. Általában d. beírod: d:\setup.exe
8. kezdődik a setup, innentől ugyanolyan mint az xp-nél
0
0
0
0
Krinya15 avatar
apetit1989 írta:
Krinya15 írta:
Köszi a segítséget, letöltöm akkor a 98SE-t 😀

Akkor elméletileg ez is ugyan úgy kifogja jelezni mint az XP hogy CD-ről való telepítéshez nyomjon emg egy gombot?


Egyáltalán nem biztos


Nem akar bootolni :/ szereztem floopy meghajtót de az is szar. feladom :/
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Krinya15 írta:
Köszi a segítséget, letöltöm akkor a 98SE-t 😀

Akkor elméletileg ez is ugyan úgy kifogja jelezni mint az XP hogy CD-ről való telepítéshez nyomjon emg egy gombot?


Egyáltalán nem biztos
0
0
0
0
zolicsavo avatar
Császtok nekem olyan gondom van hogy felteszem a játékot ( The Cursed Crusade) és azt írja ki mikor elindulna hogy nincs megfelelő levelező program társítva az indítani kívánt programhoz. És ha le okézom kilép. Akkor most mi van ??? Segítsetek kérlek.
0
0
0
0
styleR avatar
markusz98 írta:
sziasztok nekem az lenne a problémám, hogy Metro2033-at elindítom bejön a kép és ha megnyomok valamit akkor "Metro2033.exe hibát észlelt ezért leállt" miért van ez? 100-100


Lehet hogy egy kisebb vírus blokkolja a játékot. Telepítsd újra a játékot, az lehet segít majd.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
markusz98 írta:
sziasztok nekem az lenne a problémám, hogy Metro2033-at elindítom bejön a kép és ha megnyomok valamit akkor "Metro2033.exe hibát észlelt ezért leállt" miért van ez? 100-100

Telepisd újra😉
0
0
0
0
markusz98 avatar
sziasztok nekem az lenne a problémám, hogy Metro2033-at elindítom bejön a kép és ha megnyomok valamit akkor "Metro2033.exe hibát észlelt ezért leállt" miért van ez? 100-100
0
0
0
0
Sicu33 avatar
zolicsavo írta:
Sziasztok nekem olyan gondom van hogy van az a játék hogy The First Templar felteszem elinditom elindul a játék és jönne be hang van de kép nincs pedig minden 100-100. segítsetek lécci

VGA Driver fríssítés😀
0
0
0
0
zolicsavo avatar
Sziasztok nekem olyan gondom van hogy van az a játék hogy The First Templar felteszem elinditom elindul a játék és jönne be hang van de kép nincs pedig minden 100-100. segítsetek lécci
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Köszi a segítséget, letöltöm akkor a 98SE-t 😀

Akkor elméletileg ez is ugyan úgy kifogja jelezni mint az XP hogy CD-ről való telepítéshez nyomjon emg egy gombot?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Csak windows 98 second editionnal lehet közvetlenül cd-vel bootolni, és ott is csak a későbbi kiadásokkal. Floppy fog kelleni.
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Állítsd be, biosba, hogy a CD meghajtó legyen az elsődleges, az 1.44 meghajtót iktasd ki. CD-ről indítsd, ott a telepítőmenüben az 1.pont telepítő indítása cd támogatással.
Aztán parancssorra kapcsol, ha jó emlékszem, és onnan beírod a meghajtó nevét. PL: D: ----> D: Setup.exe
0
0
0
0
Krinya15 avatar
floppy-n kívül nincs más bootolási rendszer? mert nincs floopy meghajtóm 😆
0
0
0
0
Randy Orton avatar
Bakker, de régen csináltam win98-as indítólemezt, hú de utáltam! 😆
0
0
0
0
apetit1989 avatar
google. Windows 98 boot diskette vagy boot disk
0
0
0
0
Krinya15 avatar
és ilyen boot floppy-t honann tudok beszerezni? 😃 Win 98-at még sose telepítettem :/
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Krinya15 írta:
Nem tudja valaki hogy Win98-nak hogyan kell a telepítését elindítani boot-ból?


Boot floppy kell hozzá. Felbootolni a floppyt, mehet a format c: ,aztán setup.exe, csak legyen bent a 98-as cd a meghajtóban.
0
0
0
0
ea-st-ar avatar
Hagrid írta:
Hali!
L.A Noire d3d hibát ir ki.(Failed to create d3d).Minden a legfrissebb elvileg dx-is videókártya driver is...
Valami tipp?


Nem igazan tudom, hogy hogyan is nez ki a jatek launchere, de hatha ez segit:

[LINK]
0
0
0
0
Krinya15 avatar
Nem tudja valaki hogy Win98-nak hogyan kell a telepítését elindítani boot-ból?
0
0
0
0
Hagrid avatar
Hali!
L.A Noire d3d hibát ir ki.(Failed to create d3d).Minden a legfrissebb elvileg dx-is videókártya driver is...
Valami tipp?
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!Kéne egy kis segítség...Adott a Crysis 2 Black Box verziója.Szeretném felrakni az 1.9-es patchet,majd arra a magyarítást.De nemtalálok egyszerűen normális patchet,crackel.És a magyarítást edig csak arra lehet 😞
0
0
0
0
niteforce avatar
nekem semmi bajom nincs vele, főleg a kompatibilitásával 😀
minden fut rajta, gyors, és ha a kérdezősködés alatt a felhasználói engedélyezést érted, akkor azt az XP is csinálja.
0
0
0
0
cseszka avatar
Hát az nekem se eredeti,nem olyan szörnyü,megkell keresni a vele kompatibilis progika,a mindenre rákérdez az tényleg nem a legjobb,de néha joljön.
0
0
0
0
Krinya15 avatar
nem szeretem win7-be a sok bizonytalanságot... minden szarért visszakérdez, meg zabálja nagyon a gépet :/ nemrég 2 napig volt fent, akkor is egy vagon hibát kiírt minden telepítésnél, meguntam és vissza az XP...
ja meg, nem eredeti a win7... :/:/
0
0
0
0
cseszka avatar
Ha megy gépedenn a win 7 akk miért Xp-t használod?szerintem sokkal job mint az xp,valamint lejárt már ugymond az ideje.nemsok minden fog megjelenni ami xp-re lesz optimalizálva,irva...
Jüvolt az Xp,de ideje váltani.😕
0
0
0
0
Krinya15 avatar
NFS The Run-t valahogy életre lehet kelteni XP-n? Win7-en működik, csak ez miatt nem szeretném felrakni újra :/
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Miért van az, hogyamikor megpróbálom elindítani a Catalyst Control Centert akkor tölt egy ideig, de nem nyílik meg .
0
0
0
0
no avatar
Már rég megoldottam de azért köszi 😀 Csak kitisztítottam a hűtőt.
0
0
0
0
niteforce avatar
ha táp lenne rögtön leállna terhelésre. ez túlmelegedés lehet.
nézd a hőfokokat. úgy is túl tud melegedni egy harver ha le van szedve az oldala a háznak.
a sűrített levegővel fújd ki a bordákból a port, attól javul a hűtés, és pasztázd újra ami túlmelegszik.
0
0
0
0
Domfoz avatar
adam990304 írta:
Ugy használom :/

Szétnéztem a neten, táppal kapcsolatos baj lehet.(VAGY hűtés)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció