Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
thug85 avatar
Mekkora táp van a gépben?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát igen mert előtte a fx 5200 drivet letöröltem és amikor bekapcsoltam a gépet akkor a legkisebb felbontáson volt alapból 😃 és ujra raktam a drivert
és sztem birja a vga egy 256mb-os és Pixel shader 4.1 DX :10.1 bírja simán azzért...
mert ugy csináltam hogy vettem ma egy eloszott és előtte a cd- íróból kivetem a kábelt és arra dugtam rá a elosztótt és ugy ment a vga-ba jo így amugy?
vagy hogy csinájjam ???? help
0
0
0
0
kovi avatar
jah tényleg, lehet hogy ez lesz a probléma mert pl ha újra rakod a gépet akkor is először a legkissebb felbontáson akar elindulni
0
0
0
0
thug85 avatar
Lehet, hogy olyan felbontásra van állítva a monitorod, amit a kártya alap beállításokkal nem tud lekezelni!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jaaaaaa értem 😀 bocs akkor 😃
de nem igaz nem tom milehet a gond a vga-val tegnap előtt vettem sztem semmi baja sincs
szted az nem lehet hogy a monitor ahol a montirból kijön a kábel hogy más fajta kell biztos nem ugye ?
0
0
0
0
thug85 avatar
Sajnos most nem tudlak felvenni, mert melóhelyen vagyok és le vagyunk tiltva az MSN-ről!😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát jah 😃 vegyél fel msnre teis 😃
az is lehet h nem érintkezik az alaplapal 😆 háááh nem hiszem nem tom
0
0
0
0
thug85 avatar
Hát igen, driver nélkül is be kell jönni a dolgoknak! De semmit nem lehet kizárni!😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Háát inkább gyertek fel msnre 😆 😃 lécci 😃 ott jobban megtudjuk beszélni
háát most tudjátok bedugtam a vga-ba a kábelt és kész és elindittotam a gépet és csak a monitor villog nem kapcsolodik be és a régi karmon ami most benne van a fx 5200 az pedig simmán bejön a kép meg minden ...
nem tom vmi nem stimel 😃 hát rőgtőn nem telepitettem a drivert mert azt utána kell és annak sztem semmi kőze sincs h bejön a monitor vagy nem jön be...
nem tom mi lehet ...help😃😀
0
0
0
0
kovi avatar
kipróbáltad mind a 2 dvi csatlakozót rajta?
0
0
0
0
thug85 avatar
Azt írja, hogy megy a gép! Bár hogyha nem lát semmit, úgy elég csücskös drivert telepíteni! Adtál neki tápot?
0
0
0
0
Core2 avatar
vagy egyáltalán nemkap áramot 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
ha egyáltalán nincs kép, vagy a kártya gyárilag hibás, vagy pedig valamit nem dugtál be..
0
0
0
0
dave500 avatar
Amig nem indul el a gép addig nem tud telepíteni😃
0
0
0
0
thug85 avatar
Videó kártya drivert telepítettél?
0
0
0
0
dave500 avatar
Lehet kevés áramot kap a VGA.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok újra 😃 !
Azt szeretném mondani-Kérdezni is hogy kicseréltem a assus ah 3450-et minden jó volt csak a monitor nem jött be vagyis a kép nem jött be ment a géép és a Vga-n láttam hogy megy a ventilátor...
(most a fx 5200 van visszacseréltem most)
csak hogy mi lehet a gond hogy nem jön be a kép a másik VGA-val (újabbal)
és ezzel a FX 5200al meg rőgtőn bejött!!!! 😀
Hellllp!😞😀
(ja és vettem Elosztótt mert nem ért ell semelyik oda )
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
😆 az szép 😃
kovi : nincs venti a elejében de mottam msnen amugy tod 😃 😀...
0
0
0
0
Core2 avatar
a régi gépemen nekem is volt, a DVD-rom amikor hajtotta a cd-t...elkezdett zúgni, de úgy hogy nem lehetett hallani mást 😆
0
0
0
0
kovi avatar
van ventilátor a gép elejében?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Nem tuttok még abba segíteni hogy ööö zőrőg a gépem 😆 nem tom mért a ház elején ott hallom vmikor abba haggya és vmikor nagyon visszajön 😃 hellp 😞😀
0
0
0
0
kovi avatar
nincs mit, azért vagyunk
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké mindenkinek kőszi (aki segített) 😀
Core2, kovi , thug 85 kőszke 😀
0
0
0
0
thug85 avatar
https://www.computerhope.com/pictures/power/molex.jpg ilyet kér barátom! Adjál neki tápot!
0
0
0
0
kovi avatar
na leírtam 1-el visszább mit csinálj
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
hát nem tom az a lányeg hogy müködjön a vga-m 😃
0
0
0
0
kovi avatar
na akkor itt melyik csatit nem tudod hogy hova kell dugni?

gondolom a külön áramellátásé kell neked

de amúgy kiveszed a régit, belerakod az újat, odafogatod, molex csatlakozót rádugni, vga csatlakozót rádugni , bekapcsolni a gépet
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
igen agp-s assus ah 3450 kari és most benne van egy fx 5200és még nem merrem kiveni 😆 mert hoy beleteszem a ASSUS-T akkor bekelll dugni vmi kábelt,? vagy mitcsinájak ?
0
0
0
0
dave500 avatar
Core2 írta:
bár én olyant nem láttam h AGP-nek külön ellátás keljen

Az összes VGA-nk kell majdnem! Ami AGP-s.(Amik már komolyabbak pl: X1650 por, x1950X ennek kettő is)
0
0
0
0
kovi avatar
ez lenne az ?

[img]http://thumbnail.image.rakuten.co.jp/@0_mall/shop2go/cabinet/item21/a143504.jpg[/img]
0
0
0
0
Core2 avatar
bár én olyant nem láttam h AGP-nek külön ellátás keljen
0
0
0
0
kovi avatar
amúgy gondolom a külön áram ellátás kell neki azt nem tod, ahogy néztem a vga-t ott van rajta egy molex csatlakozó abba kell beledugni az egyik csatlakozót a tápból
0
0
0
0
kovi avatar
hova akarsz te csatlakozót bedugni?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
sziasztok!
vettem tegnap egy vga-t ASSUS AH 3450 és vmi csatlakozótt kell bedugni milyet?? (hogy müködjön)
0
0
0
0
Core2 avatar
jha...én is a felugró ablakokra gondoltam
0
0
0
0
dave500 avatar
Ez szerintem virus. Vagy nincsenek letiltva a felugró ablakok.

0
0
0
0
gamecomp avatar
Sziasztok!
(nemtom hova írjam 😃😉
Ðe most irom ide...(Ha nem baj)
Valaki nem tud valami Ilyen Reklám megsemmistő progit 😀
mert folyamatosan elöjön ilyen minden fajta hülye honlap (MAGÁTÓL) PL. akkor is ha vmivel jáccok és már elöjött akkor vagy 10 szar honlap 😞
Valaki tud segíteni 😀
Helllp!!!!!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké kősz : Core2 és Dave500 😃 😀 kipróbálok minden lehetséges Dolgot 😃 😀
Téélleg Core2 volt ilyen veled is amugy 😀???
0
0
0
0
thug85 avatar
utahl2 : Indítsd el a játékot a -console paraméterrel! Most nézem, hogy ez csupán fél éves probléma! Nem baj! Mindíg a gyors reagálásomról voltam híres!😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Szerintem is rosszul van pasztázva, vagy nincs rendesen visszatéve a hütű!
0
0
0
0
Core2 avatar
lehetséges hogy amikor szétszedted nemraktad rendesen vissza a procihűtőt ? és túlmelegedéstől kikapcsol...én már jártam úgy...szerintem nézd meg
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok!
nekem nem kapcsol magától hanem....
ööö szét szettem a gépet. Procit megnézni és ősszeraktam ahogy volt meg minden és amikor bekapcsolom a gépet és akkorr betőltődik minden Windows XP tőltődik és utána amikor profilt kikell választani utána kikapcsol magától a gépem
Helllp!!!
0
0
0
0
no avatar
Nem kell 25 helyre írni, ha tud valaki, akkor segíteni fog!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Én is úgy gondoltam! 😆 :>
0
0
0
0
roberto888 avatar
Akk hagyd a fenébe azt a gémet.😆 Mondjuk nekem van kiírva vészhelyzetre.😆 Csak nemtom hol van.😆
0
0
0
0
Keratesz avatar
nincs floppy meg hajtom! 😆
És ezért nem érdemes meg irni egy CD -t...
0
0
0
0
roberto888 avatar
Azt csak Linuxxal lehet. De lehet Floppyra is. Csak ahhoz azt a képfájlt kell leszedned. Vagyis [LINK]!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció