Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Sziasztok! A gondom a köv: vettem egy 9950-es 140Wattos procit és beleraktam a K9A2 CF lapomba (bios resetet természetesen csináltam) és egy terheléses CPU teszt során leállt a rendszer 😕 ugy hogy a lap már nem akar elindulni semmilyen procival. Mi lehetett a baj? Az alaplap csak 125Wattos procit támogat maximum, emiatt kiéghetett valami? Lehet az ilyen lapot javítani? Egyébként érdkes ha be akarom kapcsolni akkor 1 fél pillanatra megmozdítja a proci hűtő ventit de ezt leszámítva semmi életjelet nem ad magáról! 😢 Köszi a válaszokat!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nincs zárolás az kivan véve de nem lehet mozgatni amerre akarom sehova 😞
0
0
0
0
Core2 avatar
jobb klikk > tálca zárolása...ne legyen pipa
0
0
0
0
Keratesz avatar
Le van véve a Zárolás!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
de húzom ahogy tom de semmi 😞
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ha le vetted a zárolást kattints a tálcára (folyamatosan) és húzd visz a helyire!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
azt szeretném mondani véletlen a start oszlopott jobbra tettem baszus 😃 😆 és mindenhogy próáltam és neem megy vissza a helyére ja és nincs zárolva a start 😞
helllp!!!
0
0
0
0
roberto888 avatar
Úgy hogy fogod a Nero-t, és CD-Képfájl felírással kiírod.
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
De a tartalmát hogyan?? hisz mondom megse nyisa 😞 de elötte megírtam DVDre aimt máshol töltötem,nem a hivatalos oldalról, és az megleeht nyitni csak nemtom felteni akk azt megprobálom igy! THX MINDENT!!!!😀
0
0
0
0
Core2 avatar
Ne az iso file-t ird meg, hanem annak tartalmát. Egyszerüen megkatt a file-t kétszer s Burn
0
0
0
0
zelcsi avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
CS
SEGITSÉG!!!! 😃 de téleg.. nagyon help, letöltötem a win7 RC-t és nemindul :S nemtom megnyitni.. iso fájl és daemon nemjó mert asmikor teszem ugye ura kel inditani,inditom,de mikor inditás után még teszem ujra akkor megint kirja ho restert. s igy tzováb :S utraiso se meg winrarse nysa meg :S nemtom milehet vki tud segiteni????PLS
ird ki lemezre iso-fájlban aztán a bios-ban állisd be hogy cd-röl boot-oljon!és akkor felrakja!
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
CS
SEGITSÉG!!!! 😃 de téleg.. nagyon help, letöltötem a win7 RC-t és nemindul :S nemtom megnyitni.. iso fájl és daemon nemjó mert asmikor teszem ugye ura kel inditani,inditom,de mikor inditás után még teszem ujra akkor megint kirja ho restert. s igy tzováb :S utraiso se meg winrarse nysa meg :S nemtom milehet vki tud segiteni????PLS
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
amikor tőltők pl operrán bármit elöször igen a C-re teszi és utána amikor kész átrakja a J-re de kiváltasztotam a letőltés előtt hogy J 😞 nem értem mind1
0
0
0
0
tooth9 avatar
Szerintem gyenge a géped neki, vagy ha nem, akkor vga hiba lehet. Frissítsd a drivert !
0
0
0
0
ceni98 avatar
na jólvan itt se jó a MONSTER VS ALIENS az a baj hogy mindig elindul de nem látszik semmi

HELP!!!!!
0
0
0
0
Herman avatar
De ha vmi tönkre megy akkor kénytelen vagy újra rakni😆😆
0
0
0
0
pomrum avatar
homerun írta:
én nem sztek ujratelepiteni semmit 😆😆

Akkor ne panaszkodj!😆
0
0
0
0
homerun avatar
én nem sztek ujratelepiteni semmit 😆😆
0
0
0
0
pomrum avatar
Thomaska írta:
Unable to creat Direct3D!
Please ensure system has current video drivers.
Ezt írja ki pl a Demigodnál, GTA IV-nél pedig FATAL ERROR: D3D Error- please re-boot your system.
Mióta fel próbáltam telepíteni a Lego Star Wars-t. (Fel is telepítettem, majd mikor el akartam indítani, megadta magát!) És az a baj, hogy minden játéknál ilyen DirectX3D(D3D) hiba van, semmilyen játékot nem tudok elindítani.
Aki tudja mi a probléma, legyen szíves írja meg (Sürgős!!!)
Köszönöm!

Gyakori hiba a dx-ben. Sajnos semmit nem lehet vele csinálni még a rendszer visszaállítás sem mindig segít , itt már csak a windowst lehet újratelepíteni.
0
0
0
0
Core2 avatar
ez pont olyan, mintha vga driver nélkül akarnál egy játékot elinditani
0
0
0
0
thug85 avatar
Valami olyasmit ír, hogy "Nem lett létrehozva Direct3D! Kérjük biztosítsa a jelenlegi rendszer video driverét!"
0
0
0
0
Thomaska avatar
Unable to creat Direct3D!
Please ensure system has current video drivers.
Ezt írja ki pl a Demigodnál, GTA IV-nél pedig FATAL ERROR: D3D Error- please re-boot your system.
Mióta fel próbáltam telepíteni a Lego Star Wars-t. (Fel is telepítettem, majd mikor el akartam indítani, megadta magát!) És az a baj, hogy minden játéknál ilyen DirectX3D(D3D) hiba van, semmilyen játékot nem tudok elindítani.
Aki tudja mi a probléma, legyen szíves írja meg (Sürgős!!!)
Köszönöm!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
dc++ al töltöd? mert az ahol van a program mindig elfoglal annyi helyet emennyit letöltessz
0
0
0
0
roberto888 avatar
Az lehet szerintem is, hogy lementi a C-re, majd átteszi a J-re.
0
0
0
0
dave500 avatar
Hány meghajtód van? C, D E F G H J ja bocs csak 7😆 ŐŐ lehet C-re menti és átrakja majd ha kész! Passz! Talán a TEMP mappába is lementi! (Ha nem mented hanem futtatod!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
mitcsinájak tőltők (nem torrenten) A J -re tőtlőm és amin van a windows is a C-ről is veszi le a mb-okat és ott igy is kevés van mit csinájak !???
Helllp!!!
0
0
0
0
ceni98 avatar
szerintem át viszem amarra a gépre😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
gabesz1024 igen vannak rajta gombok... de most hagyjuk 😃
0
0
0
0
ceni98 avatar
sziasztok

nekem az a gondom hogy a monster vs aliens-re azt írja hogy 100% de közben megvan és nem indul vagyis indulni indul csak nem látszik semmi. help😢
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
jah értem és a monitorodon nincs vmi beállítás gombbal? vagy próbálj feltenni vmi újabb drivert
0
0
0
0
gamecomp avatar
32biten van a legnagyoban semmit nem csinál 😞
0
0
0
0
gabesz1024 avatar
asztalon jobb kilikk-tulajdonságok-beállítások és próbáld meg átállítani a bit et
0
0
0
0
gamecomp avatar
nem színes valahogyan a képernyő ilyen feketés hol tudom beállitani ezt hogy jobb legyen teljesen színes ????

hellllllpp!
0
0
0
0
dave500 avatar
krumpli1pc írta:
feltettem a crysis warheadot és sikerült a telepités utána amikor a telpitésnél ráákell menni a Befejezésre és nem csinál semmit!!
Helllp!

NE használj ennyi ? és !-jelet!!!!! Mert szétnyomja az oldalt!!!!
0
0
0
0
thug85 avatar
Mi van beakadt a ! gomb? Ha nem megy próbáld meg újra rakni! Hátha segít! Nekem is volt ilyen más játéknál!
0
0
0
0
Herman avatar
Hát akkor már kész van a telepités utána várni kell vele(vagyis nekem) és rá lehet klikkelni...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
feltettem a crysis warheadot és sikerült a telepités utána amikor a telpitésnél ráákell menni a Befejezésre és nem csinál semmit!!
Helllp!
0
0
0
0
Herman avatar
De nem néztem meg a VGA-ját hogy milyen,csak általába akkor fekete a kép...
0
0
0
0
dave500 avatar
Herman írta:
De tán nem támogatja a VGA-d a SM3.0-át és azért,de ha támogatja akkor meg töltsd le újból . . .

Shader model 4-et is támogatja!
0
0
0
0
Herman avatar
De tán nem támogatja a VGA-d a SM3.0-át és azért,de ha támogatja akkor meg töltsd le újból . . .
0
0
0
0
no avatar
ugyan ez volt nekem is és ujra letöltöttem és az segített
0
0
0
0
utahl2 avatar
Nem tudok segíteni feltettem a cod5 és előjön a fekete képernyő és kész:S
0
0
0
0
Herman avatar
Már mondtam hogy beteg a vinyó!!!!Keress vmi jó progit hozzá.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
amikor kapcsolom be a gépet kiirja azt hogy decetting IDE drivers 😞 és csomoszor ujrakell inditani a gépet hogy kiirja hogy f1 és müködik de legalább 30xor ujrakell inditani vmi kábel nincs jol bedugva vagy mi ?
Helllllllllllllllp!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
Herman avatar
Inditsd újra a rendszert!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
sziasztok!
itt apánál a amikor netezek nem tudok mer folyton elöjön ez : The URL http://gepigeny.hu/setuser.php?user=krumpli1pc is not allowed on this machine.
Browser reset by system.

NEM LEHET NETEzni :S ááááhhelllp a operánál is ezt irja ki !!!!!!
hellppp!
0
0
0
0
Herman avatar
De amelyiken a windows van azzal van a baj.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció