Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Peterboy90 avatar
Vettem egy STABILITY POWER 580W os tápot az ATX csatlakozót meg a főcsatlakozót bedugtam de a többit hova kell?és hogy azt tudom hogy kell a merevlemezbe meg a dvdolvasóba de mi és hogy légyszi segitsetek
0
0
0
0
Ferrari avatar
Az alaplapod könyvébe minden szépen le van írva. Azt nem nagyon lehet elrontani, mert csak 1helyre tudod a tápot bedugni😃
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
sziasztok a tápot becsavaroztam a helyére csak nem tudom mit hova kell dugni valaki segitene légyszives
0
0
0
0
utahl2 avatar
Na megint kéne egy kis segítség😃
Mért nem engedi feltenni a 1.4.1 patch-ota faces of war-hoz? ezt írja ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/090606/203846762hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Pedig más patch-ot nem találok.
0
0
0
0
pomrum avatar
Ez a video process hiba leginkább hibás vagy nem hozzávaló driver miatt van. Cserélj drivert és nézd meg úgy.
0
0
0
0
utahl2 avatar
http://kepfeltoltes.hu/view/090601/hiba2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
a képen látható hibára valaki nem tud megoldást mondani?
0
0
0
0
Holey avatar
mester1987 írta:
Holey írta:
utahl2 írta:
Holey írta:
Nekem az a gondom van, hogy mikor el akarom indítani a Mirror's Edge-et akkor 1-2percig folyamatosan tölt a gép, és utána megáll az élet... De semmi hiba üzenet, se semmi, csak feljön a kép, és onnan nincs tovább... Valaki tudja miért van ez?

Nekem is volt ilyesmi problémám, de a patch segített.

hát én most felraktam a patch-et, de ugyan az 😞 azért köszi a segítséget....

Sőt nem muszály a patch hanem elég az 1.01-es cr*ck is mert csak az exét írja felül a patch

Hát nekem még így se megy... Na mind1, azért talán még nem fogok meghalni, mert nem tudok vele gammelni 😀 Köszi a helpet...
0
0
0
0
Holey avatar
utahl2 írta:
Holey írta:
Nekem az a gondom van, hogy mikor el akarom indítani a Mirror's Edge-et akkor 1-2percig folyamatosan tölt a gép, és utána megáll az élet... De semmi hiba üzenet, se semmi, csak feljön a kép, és onnan nincs tovább... Valaki tudja miért van ez?

Nekem is volt ilyesmi problémám, de a patch segített.

hát én most felraktam a patch-et, de ugyan az 😞 azért köszi a segítséget....
0
0
0
0
utahl2 avatar
Holey írta:
Nekem az a gondom van, hogy mikor el akarom indítani a Mirror's Edge-et akkor 1-2percig folyamatosan tölt a gép, és utána megáll az élet... De semmi hiba üzenet, se semmi, csak feljön a kép, és onnan nincs tovább... Valaki tudja miért van ez?

Nekem is volt ilyesmi problémám, de a patch segített.
0
0
0
0
Holey avatar
Nekem az a gondom van, hogy mikor el akarom indítani a Mirror's Edge-et akkor 1-2percig folyamatosan tölt a gép, és utána megáll az élet... De semmi hiba üzenet, se semmi, csak feljön a kép, és onnan nincs tovább... Valaki tudja miért van ez?
0
0
0
0
Bewy avatar
Bazsa94 írta:
na hátha...a karácsonkor alkotott gépem a következő:alaplap-asrock 1600d800,ram:2gb kingston,vga:9600gt,proci:intel e5200.táp-600w.mikor ez meg volt minden jól ment.később kilett cserélve a vga és a proci.hd4850 és q6600 párosításban.a probléma pedig:újraindul a gép időközönként.hol 5 perc,hol 2 óra múlva.bios frissitésen is túl volt már,ram csere.táp csere.vga csere.és akkor is.egyedül a proci nem lett.lehet h vmi driver baj?mert már párszor ujralett instalálva a windows.
ha vki tud rá vmi gyógyszert nyugodtan irja meg!😉köszi előre is


ilyen nekem is volt hogy fogta magát a gép és újraindult...ez nekem ram vagy az alaplap hibájából adódott mert ha a gép elért a hibás részhez akkor gondolt 1et és leállt
0
0
0
0
homerun avatar
az nekem se megy de én má lemondtam rola 😀
0
0
0
0
utahl2 avatar
Megint kéne egy kis segítség😃
Letöltöttem a battlestations midway-t.Elindittom,előjön a játék és utána úgy mond újrafrissíti magát a monitor azután megkilép a játékból és ezt írja ki:
http://kepfeltoltes.hu/view/090601/hiba2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
tudjátok már mondtam a msn & skype témánál off témánál hogy feltettem 2009-et aztán amikor rámegyek a bejelentkezésre a jelszó után valami nem található a DLL-BEN nah mind1 megtaláltam a mappát letőrőltem de mindegyik 2008-as verziónál kiirja hogy elöször tőrőljem le ami a gépen van de hát nincs már rajta sztem semmi megnéztem pl. a telepitések és tőrlésénél de semmi :S 😞 áááá mit kénne csinálni valaki pontosan magyarázza ell, hogy megoldodjon a problematica 😃 😞 😀 léccccives 😀
kösz előre is a segítséget 😀 helllllp!!!!!
0
0
0
0
zelcsi avatar
Bazsa94 írta:
na hátha...a karácsonkor alkotott gépem a következő:alaplap-asrock 1600d800,ram:2gb kingston,vga:9600gt,proci:intel e5200.táp-600w.mikor ez meg volt minden jól ment.később kilett cserélve a vga és a proci.hd4850 és q6600 párosításban.a probléma pedig:újraindul a gép időközönként.hol 5 perc,hol 2 óra múlva.bios frissitésen is túl volt már,ram csere.táp csere.vga csere.és akkor is.egyedül a proci nem lett.lehet h vmi driver baj?mert már párszor ujralett instalálva a windows.
ha vki tud rá vmi gyógyszert nyugodtan irja meg!😉köszi előre is
cseréld le a daemon tool-t!!!én is jártam így!!!és azzal volt a baj!utána minden király lett!
0
0
0
0
Core2 avatar
ugyanabba a házba pakolódtak ezek a cuccok ?
0
0
0
0
Bazsa94 avatar
na hátha...a karácsonkor alkotott gépem a következő:alaplap-asrock 1600d800,ram:2gb kingston,vga:9600gt,proci:intel e5200.táp-600w.mikor ez meg volt minden jól ment.később kilett cserélve a vga és a proci.hd4850 és q6600 párosításban.a probléma pedig:újraindul a gép időközönként.hol 5 perc,hol 2 óra múlva.bios frissitésen is túl volt már,ram csere.táp csere.vga csere.és akkor is.egyedül a proci nem lett.lehet h vmi driver baj?mert már párszor ujralett instalálva a windows.
ha vki tud rá vmi gyógyszert nyugodtan irja meg!😉köszi előre is
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
ja bocs hogy nemírtam😃, már megy a Gow leszedtem a Win7 64bitet RC a microsoft oldaláról.. és ezen jó😀 de a Crysis még ezen sejó vmiért..(uaz a hibaa mint a GoWnál volt) vga driver meg dx megmindenrendbe,nemtom milehet a gon:S esetleg vmi ötlet?
0
0
0
0
payaa avatar
krumpli1pc írta:
payaa a futatásba kell valamit beirni ott átirni pár dolgot és iindulni fog nekem is pont olyan volt mint neked rámentem a single re a szint választás és semmit nem csinált ismerem 😃
megadjak egy msnt aki tud segíteni 😀?


Ha nem is msn, de megkérdezhetnéd azt a valakit és privát üzibe elküldhetnéd nekem, mert már tiszta ideg vagyok a játék miatt 😲

szerk.: Ááá, most már jó lett..csak annyitt kellett csinálni, hogy letiltottam a net kapcsolatot és máris műxik....bár nemértem, hogy ha van net kapcsolat akkor miért nem engedi a single-playert, na de mind1..mostmár zsír...😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
payaa a futatásba kell valamit beirni ott átirni pár dolgot és iindulni fog nekem is pont olyan volt mint neked rámentem a single re a szint választás és semmit nem csinált ismerem 😃
megadjak egy msnt aki tud segíteni 😀?
0
0
0
0
payaa avatar
Najóvan, letörlöm a COD5-t..mégilyet, nem lehet vele játszani 😞
0
0
0
0
thug85 avatar
Már valahová írtam, hogy az első kiadású TS hibásak, és telepítéskor hibaüzenetet ír ki. Azóta kijavították, de te még az előzőt fogtad ki.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ha megmondanád mi az a hibajelzés, akkor talán tudnánk segíteni!
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
nekem nem akar települni a terminátor slvation folyton hibajelzést küld
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Menj be a futattásba és kész 😆 most nem tom fejből a szőveget de ott kell átválasztani valamiket 😀 😃 majd segítek ha kell
0
0
0
0
utahl2 avatar
yugiohyugiohzebuyugioh írta:
Meg ha a lemezről indítom el akkor meg aztírja ki ho a számitogéped nemfelel meg a minimális rendszer követelménynek szeretné folytatni? igen v nem,haigent nyomok akk meg uez..


Nem kell valami külön progi? Ha ezt felteszed akkor sem ?: http://go.microsoft.com/fwlink/?LinkId=98609
0
0
0
0
utahl2 avatar
nekem is ezzel egy csomó gondom volt ezzel de feladtam.

Azt szeretném kérdezni hogy a iz3d progihoz iz3d monitor kell?
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nekem a cod 4 hez kéne jó kód mp-hez mert állandóan kidob a szerverről

0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
Meg ha a lemezről indítom el akkor meg aztírja ki ho a számitogéped nemfelel meg a minimális rendszer követelménynek szeretné folytatni? igen v nem,haigent nyomok akk meg uez..
0
0
0
0
yugiohyugiohzebuyug avatar
segítsetek pls mert amit a gamestarhoz adtak gears of war nem indul! elöször aztírta hogy teelpítsem ujra, s ujratetem azt megin, azt letöltötem ilyen licensz javitó izét vagymit azt az a hiba jólett,elindul a kis képernyőig,de utána jöt még1 hiba :S PLS ha tudtok segitsetek!
Ez lenne az a hiba:
http://kepfeltoltes.hu/view/090521/830450302Untitled_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
Garadex avatar
ahh ne idegesíts!! Melyiket?😀 Ha lehetne pontosabb választ kérnék. Köszi!😀
0
0
0
0
Herman avatar
Frissitsd a meghajtó programodat😆
0
0
0
0
Garadex avatar
Üdv nekem van egy olyan problémám a demigod nevű játékkal hogy mikor indítom bejön a töltőképernyő és kidob egy hiba üzenettel amin ez áll:

"Hardveralapú hivatkozásra van szükség. Ellenőrizd hogy a legfrissebb meghajtó programokat használod-e!"


Aki tud megoldást annak megköszönném.
0
0
0
0
payaa avatar
K3C2K3 írta:
egyszerűen rákattintasz


Aha, oké...valami értelmes válasz?? 😃 😃
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
egyszerűen rákattintasz
na sztem kód hiba tud vlki küddeni 1 érvényes key-t pls
0
0
0
0
payaa avatar
Na szal, akkor tud valaki segíteni, hogy hogy indul a cod5??? Mert szeretnék már játszani vele 😃
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
nem indul a cod 4 mp állandóan azt írja hogy a szerver szétkapcsolt ez mért van meg van olyan ahol pb hibát ír ki
0
0
0
0
kisborda avatar
sziasztok, leszettem a SW knights of old republicot felis raktam de elinditani má nem tuttam addig jutottam hogy bejön a játéknak a menüje (inditási menü vagy mi) ott rámentem a game menüpontra eliskezdett tölteni, kijött a kép ami a telepitésnél is van de egy 20 másodperc után már elistünt és nem is történt semmi nemtom h mivan vele(igaz nemis nagyon értek hozzá) de akkoris mibaja van nemtom.
0
0
0
0
payaa avatar
pomrum írta:
Ez szinte mindenkinél így kezdi, de egy idő utn általában elindul.


Mivan??? Most ezt a COD 5-re írtad??? Na neba**** fel 😃 tényleg? ez a normális?? hát ez nagyon LOL akkor 😃 a RELOADED ilyet kiadott a kezéből?? 😃

Most akkor várni kell, hogy elinduljon? Vagy soxor kell nyomogatni a new game-t?? 😃
0
0
0
0
tooth9 avatar
Fuu, akkor majd letöltöm megint, mert már 2 helyről is töltöttem le, de mindig kiírt valami hibát, de nem néztem..😞 Majd a héten valamikor leírom, ha letöltöm addig 😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Denemlátod, hogy SP3-on csinálja?😕
0
0
0
0
dave500 avatar
De az SP1 az nemjó, SP2 a jó😃 Bár most nálam az SP3 is stabil...
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ha leírnád milyen hibát ír ki, talán tudnánk segíteni!😀
0
0
0
0
tooth9 avatar
cronaldo85 : A tápod milyen? Mert lehet az kevés neki. Nekem is az a bajom.

Amúgy, az miért van, hogy telepítem a CS:S-t, és a vége felé kiír valami error-t! Már több játéknál is volt, eddig az SP1-es XP-n nem tapasztaltam, SP3-as XP-n ugyanannál a játéknál kiírta, hogy error. 😞 Miért lehet ez?
0
0
0
0
kisborda avatar
sziasztok, leszettem a SW knights of old republicot felis raktam de elinditani má nem tuttam addig jutottam hogy bejön a játéknak a menüje (inditási menü vagy mi) ott rámentem a game menüpontra eliskezdett tölteni, kijött a kép ami a telepitésnél is van de egy 20 másodperc után már elistünt és nem is történt semmi nemtom h mivan vele(igaz nemis nagyon értek hozzá) de akkoris mibaja van nemtom.
0
0
0
0
no avatar
roberto888 írta:
Ha írnál egy pontos leírást, hogy milyen géped van, könnyebb dolgunk lenne, és nem kéne sötétben tapogatóznunk!


intel dualcore E5200(2x2.50ghz) , 2gb ram, hd 4670 512MB, gigabyte ep31-dsl,...sztem ez az ami fontosabb 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció