Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Laci92 avatar
Help : mióta újra lett telepitve a Windows azóta csak az 1. képig tölti be a Gridet és utána semmit nem csinál, ha valakinek van ötlete, h mi lehet a baja az irja le, előre is kösz
0
0
0
0
K3C2K3 avatar
segítség hogyan kell a gta 4-et xp sp2-re mert nem indul akármilyen crack-et rakok fell
segítségért előre is köszi
0
0
0
0
Athesz avatar
killerke05 írta:
Hy hy ! Nekem olyan problémám van hogy leszedtem a Blacksite Area 51-et és meg is crackeltem de ennek ellenére nem indul el a játék azt írja hogy wrong discinserted. Please insert the original Blacksite Cd/dvd. ilyenkor mi a teendő ?
Előre is köszi a segítséget ciao.


Szerintem szar a crack keress másikat...
0
0
0
0
Athesz avatar
De minek kell átnevezni?
Amikor én játszottam vele nem neveztem át rajta semmit se!
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem a tomb raider legend el van problémám mikor felrakom minden oké és van egy txt file és abban az van hogy nevezzem át bármi.exére ez megvolt megcrackeltem és hibát írki PlS HELP😢
0
0
0
0
killerke05 avatar
Hy hy ! Nekem olyan problémám van hogy leszedtem a Blacksite Area 51-et és meg is crackeltem de ennek ellenére nem indul el a játék azt írja hogy wrong discinserted. Please insert the original Blacksite Cd/dvd. ilyenkor mi a teendő ?
Előre is köszi a segítséget ciao.
0
0
0
0
Flash avatar
Ha winrar ikonja van, akkor winrarrral, ha nincs ikonja, akkor 7zip-el kell kicsomagolni/összefűzni. Én is ezt töltöttem le, ha jól emléxem akkor ezt 7zip-el kell. Első fájlon jobb klikk-->7zip-->kibontás.
0
0
0
0
Nedadam avatar
4x-eresen írta dual és vadonat uj
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
lehet hogy a lemez a fos lehet olyan karcos minta a nemtudom mi meg lehet haverod 16x ossal írta ki és az nem tetszett neki
0
0
0
0
Nedadam avatar
eddig is csak a daemon volt fenn és olyan van hogy hol felismeri a dual layert hol nem
0
0
0
0
Nedadam avatar
de ez mérvan most biztos azlesz hogy félbeszakítom a telepítést ujraindítom a gépet és minden jolesz ( na persze 😆 ) és akkor elcsesztem az egészet
0
0
0
0
Athesz avatar
Akkor próbáld meg úgy h minden ilyen programot leszedsz kivéve a Daemon-t hagyod fent...
Akkor szerintem működni fog 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
nekem mostmár minden van😆
0
0
0
0
Athesz avatar
De ugye csak a Daemon Tools van fent?
Mert ha van fent más akkor az bezavarhat!
0
0
0
0
zelcsi avatar
Nedadam írta:
érdekes hogy mindkét olvasom szar😠
nem az olvasód!hanem a lemez a rossz!
0
0
0
0
Nedadam avatar
érdekes hogy mindkét olvasom szar😠
0
0
0
0
Nedadam avatar
jo hogy mondod de már a gta 4 félig felvan telepítve meg már gondolom beleíra magát a rendszerbe de ha most megint leszedek ijen progikat akkor ujrakell indítanom a gépeet hogy beállísa a virtuális meghajtok számát nem akarom a gépem haza vággni
0
0
0
0
Athesz avatar
Szerintem a lemez a szar nem az olvasód
De ezért ne tombolj 😃
0
0
0
0
Flash avatar
Próbáld ki a VirtualClonedrive-ot. Nekem annyira bevált, hogy nemhiszem h többet hozzányúlok a Daemon Tools-hoz...
0
0
0
0
Nedadam avatar
segítene már valaki mert letöröm mingyár a dvd írom tálcáját😶😠😠
0
0
0
0
Nedadam avatar
de 1 kurva szar a mostani másolt lemezek nagy része mostmár febaszta az agyam hogy spanom kiírta normálisan a gta 4-et nagy nehezen felismerte a daemon tools felrakja a felét de mikor kéri a 2. lemezt rakom be a lejátszoba majd raknám be daemonba akkor azt írja hogy nincs lemez benn meg lefagy az egész szar gép és azt is írja hogy nincs ott a lemez pedigg bennvan majd megin lefagy és eltűnik az asztal szoval ijenkor mitkell csinállni? mert már a falat verem!!!!!!!!!!!!! omg

Ez az ami a hiba : http://kepfeltoltes.hu/090620/961565776N_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
Nedadam avatar
amugy a gta 4 miatt kérdeztem mert xp-alatt nemtutam ferakdossni de már a win 7-en sikerűlt nagy nehezin😆😆
0
0
0
0
Laci92 avatar
Nedadam írta:
tudna valaki segíteni? hogy daemon tools helyet mijen képfály kezelő program van ami jol működik és nemhagy cserben?
PowerISO
0
0
0
0
Nedadam avatar
tudna valaki segíteni? hogy daemon tools helyet mijen képfály kezelő program van ami jol működik és nemhagy cserben?
0
0
0
0
thug85 avatar
Tervben van, csak még nem jutottam odáig. Már egy ideje kinéztem az áldozatot, csak meg kell vennem.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
5-6 ezer ft egy új dvd író szerintem vegyél egy másikat
0
0
0
0
thug85 avatar
Nekem meg a DVD-íróm csesződik állandóan, már a falra mászok tőle. Ha úgy van kedve, akkor egyszerűen nem akar írni. Minden lemez hibás neki. Aztán gondol egyet és kiírja, de akkor is csak 4x sebességgel lehet, mert gyorsabban elrontja.
0
0
0
0
Flash avatar
Ennek mi értelme?: "NEM a DVD-ÍRÓ Hiba volt hanem az a dvd nem akarta kiiirni" - Tudtok ám magyarul fogalmazni rendesen!
Talán: Nem a DVD író hibája volt, hanem arra a DVD lemezre nem akarta kiírni. Magyarul a DVD LEMEZ volt a hibás! - Ha ezt írtad volna, akkor Zelcsi egyből megértette volna...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nekem nem kellet vennem , mert NEM a DVD-ÍRÓ Hiba volt hanem az a dvd nem akarta kiiirni , csak a DVD volt a rossz 😀

de már kitudtam írni.!!!!!!
0
0
0
0
zelcsi avatar
LewisHamiltonF1 írta:
jó én már megoldottam a bajomat 😃 a dvd írást csak a dvd volt a rossz
!!!!
nekem is hasonló gondom volt ma!vettem bele egy másikat,így már semmi gondom vele!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jó én már megoldottam a bajomat 😃 a dvd írást csak a dvd volt a rossz
!!!!
0
0
0
0
KuTYanMajOM avatar
Sziasztok!
Volna egy olyan problémám hogy letöröltem a prototype-ot helyhiány miatt. Most újra felraktam és amikor elindítom akkor nem a játék hanem maga a monitor ilyet ír: OUT OF RANGE
35.6 kHz/87Hz
Miközben ez a felirat volt a monitoromon megnyomtam a printScreenSysRq gombot, azaz csináltam egy fotót beillesztettem a paintbe és ott pedig a játék menüje volt látható. Tehát a játék fut csak a monitor akar valamit. 😕.Ha valaki tudja mi a gond akkor kérem hogy válaszoljon.
Előre is köszönöm. 😃
0
0
0
0
Everybody avatar
Sziasztok! Nem indul a Crysis: Warhead. a lapján megtaláljátok, hogy mi a gondom. (csak mert már elég sokat írkáltunk róla) Köszönöm a segítséget előre is!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
az lenne a gondom hogy egy ps2es lemezt kiarkarok irni egy dvd-re egy üres sony DVD-R 4.7/GB 120minesre hibát irt ki folyamatosan 😞 a Gyorsaságal volt a probléma mert mindig azt irta ki és utna betettem egy másik dvdt azzal simán ment rendben volt minden de aztán irás kőzben kiirta a hibát a gyorsasági hibát 😞 és nem tudta sztem épp befejzni , lehetséges azis hogy kőzbe netezni probáltam a F1 2. szabadedzését és nagyon lassú volt a online tv és kicsit leis fagyott mert kőzbe ment az irás ez lehetséges hogy emiatt??
0
0
0
0
zelcsi avatar
igazad van!most keltem fel és még nem jutott el pontosan az agyamig hogy mit is írt!😆
0
0
0
0
eleminator avatar
zelcsi írta:
de az is lehet mivel két vinyója van hogy a biosban rosszul van beállitva hogy melyikröl boot-oljon!


Attól, hogy egy meghajtó, nincs, vagy nincs jól beállítva el kell jutni a bios-ig! tehát a monitor bekapcsolna! Vagy valamelyik a gépben lévő alkatrész meghalt, vagy a tápegység nem küld megfelelő mennyiségű feszkót, vagy csak kontact hiba van, s ki kell pucolni a gépet belülről!
0
0
0
0
zelcsi avatar
de az is lehet mivel két vinyója van hogy a biosban rosszul van beállitva hogy melyikröl boot-oljon!
0
0
0
0
eleminator avatar
Peterboy90 segítségére:


Szia!

Pár kérdésem lenne!
Amikor a gép elindul és felpörögnek a ventilátorok, akkor nem sípol-e a gép, ha igen írd meg hogyan. Pl: rövid-rövid-rövid-hosszú

Ha nincs semmi sípolás ezeket tedd meg:
- A gépen belül minden meghajtóról (floppy, vinyó, dvdRW, stb), húzd le a táp és az adatkábeleket, s úgy próbáld meg indítani. Ha így elindul, akkor utánna kikapcs, s egyesével dugj vissza mindent és mindegyik után kapcsold be é s ki a gépet, ha az egyiknél nem jön be, lehet, hogy az az egység ment tönkre
- Ha így sem, Vedd ki a VGA, meg a ramokat! Tisztitsd meg őket és a foglalatokat! Majd dugd vissza őket és úgy próbáld bekapcsolni!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát akkor várd meg más válaszát mert akkor nem tudom mi a baj de ajánlom neked a pcworld segélyvonalat itt nagyon tudják az ilyeneket a neve www.pcworld.hu/forum csak ügyelj a helyesírásra ott.
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
persze hogy bedugtam, de igy se ad ki képet pedig jó a monitor egy másik gépel vagyok most is a saját monitoromon
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
akkor a vga val van gond ellenőrizd hogy jól dugtad e be meg a vgaba is kell dugni 4 pines tápkábelt azt bedugtad?
0
0
0
0
Peterboy90 avatar
Valaki SEGÍTSEN!!! minden össze van dugva a proci,táp,vga stbb... és hátul is becsatlakoztattam mindent és elinditom a gépet megy minden látom hogy forognak a hűtők a tápnál a procinál és a vga nál és nincs semmi a monitoron. pedig jó a monitor valaki segitsen légszives már egy hónapja nem tudom használni ezt a jó gépemet.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Alapból csak feljebb raktam az órajeleket egy kicsit de el sem mentettem szóval csak kb 5 másodpercig volt nagyobb órajelen most a riva tunnerel lejjebb vettem az órajeleket és vga módban vagyok és így jól működik
0
0
0
0
pomrum avatar
kmisi99 írta:
Hello azt hiszem kezd tönkremenni az fx5200 asom egyszer csak bekapcsoltam a gépet és amikor betöltött az asztal azután kb fél percel elment a kép és olyan volt mint amikor a tévében nincs adás semmit sem írt ki. Most vga módban vagyok így megy a gép de nem tudom meddig bírja még. De lehet azért rossz mert a riva tunner progival egy kicsit felhúztam az órajeleket de csak kb 5 másodpercig egy kicsit.


állítsd vissza az alaphelyzetbe a vga órajeleit, vagy uninstald a ríva-t. Ez meg kéne hogy oldja ha még nem szált el a kártyád, bár az ritkán megy tönkre egy kis huzástol csak vissza kell állítani.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hello azt hiszem kezd tönkremenni az fx5200 asom egyszer csak bekapcsoltam a gépet és amikor betöltött az asztal azután kb fél percel elment a kép és olyan volt mint amikor a tévében nincs adás semmit sem írt ki. Most vga módban vagyok így megy a gép de nem tudom meddig bírja még. De lehet azért rossz mert a riva tunner progival egy kicsit felhúztam az órajeleket de csak kb 5 másodpercig egy kicsit.
0
0
0
0
tomtiraz avatar
a netmaffia nekem is van hogy nem jön be ,kb hetente kétszer-háromszor,de más minden gyorsan jön,szerintem nem a mi készülékünkben van a hiba,valószínüleg túlterhelt
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello az lenne a kérdésem hogy van egy netmaffia nevű oldal és nekem nem jön be órák óta és nem ír ki semmit nektek bejön az oldal magyar

mostmár jó lett vacakol a netem van hogy nem lép be oldalakra és akkor ki kell húznom a konnektorból meg vissza dugnom
0
0
0
0
pomrum avatar
Az olcsóbb tápok közül nagyon jól választottál ahogy kérted p.ü-ben megírtam hogy mit hova kell bár az adja magát.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció