Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
roberto888 avatar
Ha írnál egy pontos leírást, hogy milyen géped van, könnyebb dolgunk lenne, és nem kéne sötétben tapogatóznunk!
0
0
0
0
no avatar
roberto888 írta:
Milyen tápegységed van?


őőő asszem 500 vagy 550W-os...

amugy a gépnek meg elégnek kell lennie ezekhez a játékokhoz...

ui.: pl gta4,cod5,fifa09,farcry2 meg simán megy... :S ezért nem értem...
0
0
0
0
no avatar
Halihó! nekem egy olyan gondom lenne, hogy pár játéknál ( eddig nfs undercover,pes09,MOH Airborne) olyat csinál a gépem,hogy egy darabig megy...változóan 5-10percig majd szó nélkül eltűnik a kép,a monitor készenlétbe! kapcsol,közbe a hang megy tovább,aztán egyszercsak az is megáll és beszaggat éééés itt a vége-->reset!
Ennek mi lehet az oka? 😀 Valaki tudja esetleg? 😀
0
0
0
0
pomrum avatar
Ez szinte mindenkinél így kezdi, de egy idő utn általában elindul.
0
0
0
0
payaa avatar
Hellóka!
Meguntam a COD4-et mondod felrakom már a COD5-öt, fel is telepítettem a reloaded-os verziót, rányomtam a cracket, a játék el is indul minden, de rákattintok a Solo-ra ott kiválasztom, hogy new game, utána pedig a nehézségi fokot és ennyi...mármint nemcsinál semmit, csak megint a new game és select mission menü látható...ilyenkor mivan??? 😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
😆DDDD mtrelax NÉPIGÉNY 😃 lol
0
0
0
0
mtrelax avatar
de el sem indul egyik se nem hogy még aktiválni tudjam 😞

0
0
0
0
Flash avatar
Nekem akkor volt ilyen, amikor még nem volt aktiválva a Win7, meg a mikor XP-t akartam használni mellette másik meghajtón...
Én is 7100-est használok, eddig 2x raktam föl, de semmi probléma vele.
0
0
0
0
Nedadam avatar
én win 7 build 7127-et használok ami valami Pre RTM
0
0
0
0
mtrelax avatar
Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, h eddig a win 7 build 7000-t használtam minden gond nélkül, felakartam tenni a 7100-at és telepítés közben amikor ujraindított, beadta a fekete hátteret jobb also sarokba win7 build... stb és ennyi, aztán megpróbáltam a build 7022-t, aztán a 7000-t ismét és ugyan ezt csinálta azoknál is? Most megint xp-m van de már hiányzik a win7 még akkor is ha csak beta😃
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
jaja most wanted meg quake 4 megvannak jokkis anno grafikák 😃 de hát akkor az volt a sláger 😀
0
0
0
0
Nedadam avatar
a most wanted elment rajta anno meg a quake 4😆
0
0
0
0
Core2 avatar
FX5200...jujj milyen rég volt nekem ilyen. De volt bajom is vele elég
0
0
0
0
Nedadam avatar
az jokari nekem is ojanomvolt
0
0
0
0
utahl2 avatar
akkor visszateszem a Geforce FX 5200-ast 😆
0
0
0
0
Core2 avatar
akkor megpróbálsz egy más vga drivert 😃
0
0
0
0
utahl2 avatar
Akkor megpróbálom más crcakkal de ha azzal sem jó akkor...
0
0
0
0
utahl2 avatar
már rég nem írtam ide, de kell😃 felteszem a Star Wars: Republic Commando-t crackeltem és elinditom a küldetést,mikor majdnem betölt akkor ki írja hogy: a windows hibát észlelt...(mi óta megvan az ASUS AH3450 azóta nem indul)
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
telepítsd újra hátha segít meg ha van patch azt is tegyél hozzá
0
0
0
0
payaa avatar
😢 Nah, visszaraktam az Xp sp2-t, de ígysem indul el a FEAR 1 😠 Mi a jó ......???!!!!!
De legalább a ghost recon2 meg a vegas nem áll le 😃
0
0
0
0
biggdogg avatar
zsiiiiiir 😆 kosz az infot 😃
0
0
0
0
payaa avatar
Windows 7-hez XP mod aka. virtualizáció:
A Microsoft virtualizáció segítségével könnyítené meg az átállást Windows XP-ről Windows 7-re. Az új asztali operációs rendszer Professional, Enterprise és Ultimate változatában helyet kapó Windows XP Mode lehetővé teszi Windows XP-re fejlesztett alkalmazások változtatás nélküli futtatását egy elszigetelt környezetben, így az alkalmazáskompatibilitási problémák nem akadályozzák az áttérést az új Windowsra.
0
0
0
0
biggdogg avatar
hat ezt az XP modot nem nagyon kapisgalom de majd utana nezek ... amugy meg szerintem ez lesz az XP utodja csak legyen egy megfelelo kiadas ... es persze hibamentes ... pl nekem ami van az azert nem jo mert mikor irok messen akkor akad a winamp 😀😉 ... a masik havernek ugyan ez van neki meg azt csinalja h mikor valaki feljon messre akkor kiugrik a filmnel a full screen ... ez a win7 RC7100as valltozat de mar van kiadasra szant is belole 😀
0
0
0
0
payaa avatar
Lehet, hogy SP2 XP install lesz, meg évvégén majd Win7 😃, úgy láttam, hogy már van win7-re xp mod 😃 😃 😃
0
0
0
0
biggdogg avatar
szerintem a legjobb lenne ha tennel vissza egy XP SP2est ... ez a szornyu valosag ... de hat az SP2es az azt hiszem stabilabb mint az SP3as ... ha meg nagyon akarod bonyolitani az eleted tegyel Vistat 😆 ... nekem pl meg multheten (miletott tettem volna win7est) a Windows Installer vergodott es nem tudtam szinte semmilyen jatekot feltenni mert nem engedte ... szoval a legtobbet egy win cserevel ersz ... mondjon mas valaki jobbat ha tud 😀
0
0
0
0
payaa avatar
Az én problémám meg az lenne, hogy felraktam egy XP Sp3-ast, de a fear2 elsem indul vele, a ghost recon2, meg a rainbow six vegas2 meg kilépked játék közben, hogy szabálytalan műveletet hajtott végre....a sima fear sem indul...a régi gépemen is volt ilyen, ott visszaraktam az sp2-s xp-t és jó lett, de most nem akaródzik megint telepíteni mindent...
Valaki esetleg valami ötlet? 😞 😞 .(
0
0
0
0
payaa avatar
krumpli1pc írta:
Sziasztok!
az lenne a bajom hogy ki irnék egy filmet pl. egy dvd-re és hibát ir ki folyyamatosan 😞 hogy pl. 8x (1100 kb/s<-- ezt pl.! és nem írja ki 😞
Hellllp!!!!!


Sztem meggajdult a rendszered, ha régebben, meg minden okés volt ezen a téren 😞
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok!
az lenne a bajom hogy ki irnék egy filmet pl. egy dvd-re és hibát ir ki folyyamatosan 😞 hogy pl. 8x (1100 kb/s<-- ezt pl.! és nem írja ki 😞
Hellllp!!!!!
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
én barátomnak oda adtam a star wars rep commendot és amikor töltené be a pályát kiadja hogy hibát észlel ezért leáll hiába rakja ujra akár mit csinál mindig ez jön ki én is voltam már így azóta sem indul el az a játék
0
0
0
0
roberto888 avatar
Működik? Nagyon szívesen!
0
0
0
0
swartzeneger avatar
Ezzaz köszönöm mindenkinek B)
0
0
0
0
swartzeneger avatar
😃 yah ezt már sejtettem
0
0
0
0
Core2 avatar
Kattints az "EZT!"-re 😆-robi hozzászólásában 😆
0
0
0
0
swartzeneger avatar
akkor vlki elmondaná h mit is kellene csinálnom h menjen a game
0
0
0
0
roberto888 avatar
Nem ezt mondom! VGA-hoz milyen driver van fenn?
Szedd le [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Ez egy kereső program, felderíti a drivereket, ami egy kamu, mert fizetős!
0
0
0
0
swartzeneger avatar
DriverAgentTM Version 2.2009.2.11 most néztem de azt se tudom h mi ez ?
0
0
0
0
roberto888 avatar
Melyik verziójú VGA drivert használod? Próbáld a 169.21-est!
0
0
0
0
swartzeneger avatar
ÉS akkor most mi is a baja ? mert ezek szerint semmi pedig nem megy még a menüjébe se akar bedobni:S
0
0
0
0
dave500 avatar
FX5200-al megy a game! Fullon😃 DX9-be élsímítás nélkül.
0
0
0
0
Core2 avatar
hát te...nekem FX 5200-al ugyanez a bajom volt...feltettem, és kiirta, hogy DirectX 7 kellene a játék futtatásához, pedig Dx9.0c volt
0
0
0
0
swartzeneger avatar
Nem rég letöltöttem a CS-Source-ot feltelepítettem és nem indul el amikor rá megyek az .exe-re akkor bejön a fekete kép és vissza dob az asztalra.Mi lehet a baj ??? (Yah igen régebben már fent volt és akkor naon jól szuperált, sztem nem a játékkal van baj mert már több félét feltettem és mind1ik nél ua. a baj)


utólag bocsi a témák miatt :S
0
0
0
0
Herman avatar
Jah hát akkor tartsd meg ha sajnálod kidobni😆😆
0
0
0
0
biggdogg avatar
ha sajnalod ha nem, abba mar nem nagyon lehet eletet lehelni 😞
0
0
0
0
no avatar
Herman írta:
Leégést úgy lehet hogy veszel egy másik lapot.

Az megtörtén csak sajnálnám kidobni a régit! 😢
0
0
0
0
Herman avatar
Leégést úgy lehet hogy veszel egy másik lapot.
0
0
0
0
Core2 avatar
megterhelted a CPU-t, kellett neki a 130-140 Watt, nembirta az alaplap
de ez hülyeség, mert ha a foglalat támogatja, akkor kell támogassa mindenképpen
Ne is próbáld megjavitatni !!!
0
0
0
0
no avatar
Akkor sajna ez van mert minden megy egy másik llapban! Lehet az ilyen leégést javítani? Külsöre semmi nem látszik a lapon! Köszi!
0
0
0
0
Herman avatar
Hát nagy valószínűséggel ha csak max 125W-osat lát és te nagyobbat raktál bele igy lehet hogy leégett és azt próbáld ki hogy másik lappal az egészet és ha úgy már jó akkor tönkrement a lapod.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció