Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Kmisi99 avatar
nekem is a vinyó a beteg a másolási sebesség 1-2 megabájt/sec ami piszkosul lassú
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
komolyan a winyóm ?
mert azt irja mindig hogy Deceting IDE Drivers !
2winyó van benne 20+80 !
0
0
0
0
Herman avatar
Hát ennél a vinyód a beteg...
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
háát nem nagyon érteed 😃 amikor kapcsolom be az egész gépet akkor nem indul ell és csipőg 2mpig és deceting ide drivers !
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nekem is ilyen fos csak nekem még hozzá lassú is nekem akkor van ilyen ha lefagy a gép neked pirossal ír ki valamit?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
semmi baja nincs mosmár a mirrosnak csak kicsit várni kellet 😃

de van még egy bajom hogy bekapcsolom a gépet kiirja hogy Deceting IDE Drivers és kb. a 10. újrainditás gomb után kiirja hogy F1 és megnyomom és akkor mindenjo de milehet a gond!
Hellp!!!
0
0
0
0
Herman avatar
Hát sajna az de próbáld a 9.4-es drivert . . .
0
0
0
0
no avatar
akkor valószínű, hogy a proci lesz a gond. Kevés neki.
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nem, de hát kb. 1-2hónapja vettem a vga-t csak ennél a gamenel áll meg sztem a proci miatt
ja és a Catalyst 9.3 van rajta szóval elég új!
0
0
0
0
no avatar
Próbáltál drivert frissíteni?
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
nekem az lenne a bajom hogy, letőltőtem a mirrosot minden tők jól elöjön és amikor tudjátok rámegyek a Tőrténetre Elindul a game és megáll a kép!!!!!!!
KB. VártaM 1-2 PERCET és SEMMI 😞

HellllP!!!!!Lécci!
0
0
0
0
utahl2 avatar
majd megprobálok mindent.
0
0
0
0
Herman avatar
Hát a patchet megpróbálhatod...
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
bshock írta:
Sziasztok
Tegnap el tudjátok képzelni hogy pofára estem
Vettem néhány játékot gondoltam pár hét alatt végigtolom őket és egy ideig nem kell bevásárolni.
Far cry,Scarface game azért volt szar mert mindkettőbe teljesen semmi nem látszott csak a főszereplő feje és néhány körvonal.Itt a vistára gyanakszom de tényleg nemtudom....
Crysis tökéletesen fut
Rainbow six vegas tökéletesen fut
És itt a fő probléma amiért idejöttem
régi álmom a gears of war azért nem indul el mert a kiírás szerint módosított programkóddal nem futtathatom a játékot.Ha valaki tudja hogy mi a fene ez és tudja hogy kell javítani az kérem reagáljon mert nagyon szeretném már tolni😃




nekem is ugyanez volt a baj a far cry-nál.De én kitöröltem teljesen azt amit először raktam rá és mégegyszer visszaraktam.Nemtudom hogy neked mi baja lehet lehet hogy crack vagy patch.
0
0
0
0
Herman avatar
Hát itt az lehet a baj hogy darabokban szedted és megsérült vmelyik file....
0
0
0
0
utahl2 avatar
Kéne egy kis segítség😃
Letöltöttem a Men of War-t innen darabokban:http://www.dotsis.com/mobile_phone/showthread.php?t=135807&page=52
(http://www.megaupload.com/?d=B7QHOJIT... ezeket)
Feltettem és mikor tölt a játék akkor ki írj aezt a hibát: resource/entity/service/land/land (eiorepository .cpp, 274)
ja és setup.bat a telepítő exe
0
0
0
0
Herman avatar
Addig játszál a többivel...
0
0
0
0
pomrum avatar
Hát ezért gond hogy nincs adatlpja a gépének.
0
0
0
0
dave500 avatar
pomrum írta:
bshock írta:
Sziasztok
Tegnap el tudjátok képzelni hogy pofára estem
Vettem néhány játékot gondoltam pár hét alatt végigtolom őket és egy ideig nem kell bevásárolni.
Far cry,Scarface game azért volt szar mert mindkettőbe teljesen semmi nem látszott csak a főszereplő feje és néhány körvonal.Itt a vistára gyanakszom de tényleg nemtudom....
Crysis tökéletesen fut
Rainbow six vegas tökéletesen fut
És itt a fő probléma amiért idejöttem
régi álmom a gears of war azért nem indul el mert a kiírás szerint módosított programkóddal nem futtathatom a játékot.Ha valaki tudja hogy mi a fene ez és tudja hogy kell javítani az kérem reagáljon mert nagyon szeretném már tolni😃

A Gears Of War esetében ez crack hiba. a másik kettőnél egyértelmű texturázási hiba amit okozhat rossz driver vagy kevés hozzá a kártyád.

De ha a Fa Cry 1-et vette akk nemlehet kevés a vga mert megy neki a Crysis
0
0
0
0
pomrum avatar
bshock írta:
De hogyha nemtudom mi a programkód 😃

Nem programkód kell hanem nem jó a cracked. És még valami jobban tudnánk segíteni ha kitöltenéd a gépadatlapod.
0
0
0
0
pomrum avatar
A gears Of War-nál fogadjunk a magyar verzióval van ez a gond.
0
0
0
0
pomrum avatar
bshock írta:
Sziasztok
Tegnap el tudjátok képzelni hogy pofára estem
Vettem néhány játékot gondoltam pár hét alatt végigtolom őket és egy ideig nem kell bevásárolni.
Far cry,Scarface game azért volt szar mert mindkettőbe teljesen semmi nem látszott csak a főszereplő feje és néhány körvonal.Itt a vistára gyanakszom de tényleg nemtudom....
Crysis tökéletesen fut
Rainbow six vegas tökéletesen fut
És itt a fő probléma amiért idejöttem
régi álmom a gears of war azért nem indul el mert a kiírás szerint módosított programkóddal nem futtathatom a játékot.Ha valaki tudja hogy mi a fene ez és tudja hogy kell javítani az kérem reagáljon mert nagyon szeretném már tolni😃

A Gears Of War esetében ez crack hiba. a másik kettőnél egyértelmű texturázási hiba amit okozhat rossz driver vagy kevés hozzá a kártyád.
0
0
0
0
Herman avatar
Hát másik programkód kell oda szerintem.
0
0
0
0
Herman avatar
annyira sok nem halhatott meg mert nincs benne annyi,viszont új géppel jobban járnál mint ezt toldozni
0
0
0
0
no avatar
Mindegy, a lényeg az hogy próbáltam már mindenhogyan elindítani, akartam új táppal is csak egyelőre csóró vok és nincs rá keret és kölcsön nem kapok senkitől mert nekik sincs😞 pedig ott az a sok kocka alakú haverom😞 és ahogy tudom veszek egy új gépet met am sem rajongtam érte😃 meghalt benne már sok alkatrészem😞
0
0
0
0
Herman avatar
Nem!Hanem az ezköz kezelőbe jelezte hogy nincs csatlakoztatva és vissza dugtam de az integráltba és utána vettem észre hogy ki van csúszva a VGA
0
0
0
0
Szamp avatar
Hát ezt nem nagyon értem ha te a vga használod akkor abba is van bele szúrva a kábel!
És akkor hogy kicsúszottt a vga és a kábel meg átcsatlakozott a beépíettre?
0
0
0
0
Herman avatar
Mer miért??nem égettem le csak amikor még 1 volt benne kicspúszott és csodálkoztem hogy akadnak a gamek meg minden és utána néztem nincs is benne VGA😆😃😀
0
0
0
0
dave500 avatar
roberto888 írta:
dave500 írta:
Herman írta:
de ha a VGA leég van kicsúszik attól van kép csak játékba nincs

GPU nélkül hogy-.-?


A vga-n nem csak a GPU éghet le hanem a RAM is.😆

Ez elgondolkoztató h nekem akk mi is égett le?😆
Herman írta:
hát Dave nekem ha kicsúszik a VGA-m vagy vmi van vele akkor autómatikusan bekapcsol az integrált😆hát igy GPU-nélkül😀😜
Akk ügyes vagy.
0
0
0
0
Herman avatar
hát Dave nekem ha kicsúszik a VGA-m vagy vmi van vele akkor autómatikusan bekapcsol az integrált😆hát igy GPU-nélkül😀😜
0
0
0
0
roberto888 avatar
dave500 írta:
Herman írta:
de ha a VGA leég van kicsúszik attól van kép csak játékba nincs

GPU nélkül hogy-.-?


A vga-n nem csak a GPU éghet le hanem a RAM is.😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szerintem próbálj egy másik tápot. Ha az sem segít akkor BIOS reset. ha ez sem megy akkor új gép.😆
0
0
0
0
dave500 avatar
Herman írta:
de ha a VGA leég van kicsúszik attól van kép csak játékba nincs

GPU nélkül hogy-.-?
0
0
0
0
Herman avatar
goatskull írta:
Hát már próbáltam hogy kiszedtem mindent, ami nélkül még mennie kell mint pl ramok meg vidkari, de így sem adta ki a bios-zajt, pedig zene lett volna füleimnek😞 Akkor szerintetek ez alaplap hiba? Mert ha igen akkor inkább veszek egy új komplett konfit.
Hát de ram nélkül nem indul el mert oda bootol be😆
0
0
0
0
no avatar
Hát már próbáltam hogy kiszedtem mindent, ami nélkül még mennie kell mint pl ramok meg vidkari, de így sem adta ki a bios-zajt, pedig zene lett volna füleimnek😞 Akkor szerintetek ez alaplap hiba? Mert ha igen akkor inkább veszek egy új komplett konfit.
0
0
0
0
Herman avatar
de ha a VGA leég van kicsúszik attól van kép csak játékba nincs
0
0
0
0
dave500 avatar
Lehet h leégett a Ram, VGA roszabb esetben a proci, bár akkor nem indulna el. Sztem vga túláramot kapatott amikor visszajött az áram! Szeddj ki mindent(vga ram) próbáld meg másikkal. Ha ugyse jó akkor lehet lőttek az alaplapnak.
0
0
0
0
no avatar
Nekem lenne egy olyan gondom hogy, egyik nap kikapcsoltam a gépem normális úton (start-leállítás) semmi baja nem volt előtte, aztán mikor később vissza akartam kapcsolni elindult csak éppen úgy hogy se kép se hang nem jött belőle. Pörög minden ahogy eddig tette, de nem pittyog az elején. Régebben egy darabig mindig csak szórakzni kellett vele (ki-be kapcsolgatni) és akkor beindult, meg mikor egy hétig nem volt áram alatt akkor is jól viselkedett, de már semmi nem segít, kérdeztem már több embert aki hozzáértő azt mondták hogy nem tudják, tuti hardware ennyire még én is konyítok hozzá csak nem tom hogy mi... sajnos😞

szal plíz help mí!
0
0
0
0
pomrum avatar
Állítsd át a kép felbontását vagy nézd meg hogy megfelelő formátumu-e a programhoz.
0
0
0
0
LagerMaister avatar
Hello mindenkinek! Nem tudom, hogy ide lehet e irni, vistas gondot. De az lenne a gondom, hogy akar mien vistat teszek fol a fiefox meghal benne, es utana le sem tudom allitani, meg a rendszert sem, kezileg kell ujrainditanom a gépet. Ha tud valaki leci segitsen.Koszi!
0
0
0
0
gamecomp avatar
Mindig elöjön
minden fajta sz*r honlap :S amikor netezek meg ha nem netezek akkor is :S pl. jáccok akkor is
van vmi megtiszittási progi 😃?
help 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Na Sziasztok 😃 😀
ma hoztam vissza a gépemet mert ott kellet hagyni a PC-BONTÓBAN (mert oda vittem 😃😉
és azt mották hooogy nem jártak sikerel , nem támoagtja az agp-s alaplapom ezt a agps vidikarit lehetséges ez ?
(mert az alaplapom) : Mező Érték
Alaplap neve ECS L4VXA2/L4VXAG / Kobian KOB P4X400 NDSX / Matsonic MS9127C / Syntax SVX400
ez akkor nem támogatja a videókártyámat : Assus AH 3450-et?😞😀 (Helllllp 😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké 😃 ma nézzem meg DÉLUTÁN a gépet újra 😀.
0
0
0
0
thug85 avatar
Egyelőre több ötletem nincs! Aludjunk rá egyet, hátha eszünkbe jut valami okosság!😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Hááát ugy tudom de majd holnap inkább megnézem hogy a TÁPOM 450W talán de nem tom pontosan ! Majd hoolnap!!!
és holnap megcsinálom a vga-t remélem de még ha most fenn vagy segííts lécci hogy mitcsináljak még 😃
Sziasztok!!!!😀
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
azt sajna nem tom hol lehet megnézni 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció