Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
pomrum avatar
Lehet crack hiba, lehet a beállitásokkal nem indul el, lehet hogy a valamelyik harverbe ütközik szinte minden lehet.
0
0
0
0
eleminator avatar
Oxxi írta:
mindegy azért köszi😃 én még nem adom fel^^ meg kérdezem üzenöfalban, mert ha jönnek a "dumaládák" akkor ez az üzi gyorsan el fog itt tünni😃

Jelenleg milyen XP-d van fen (sp2/sp3)?
Milyen .net keretrendszer van fenn?
0
0
0
0
Oxxi avatar
mindegy azért köszi😃 én még nem adom fel^^ meg kérdezem üzenöfalban, mert ha jönnek a "dumaládák" akkor ez az üzi gyorsan el fog itt tünni😃
0
0
0
0
no avatar
Hali!
Nekem a GTA4-el van egy kis nagy bajom... 😃
Feltettem, megcrackeltem, elindítanám, kijön egy kis razoros ablak(crackes razor), utána egy cmd ablak és vége mindennek...
Ha valaki tud segítsen légyszi!
0
0
0
0
Oxxi avatar
aham... már 3x ujra raktam..😀 amikor legelsöre jött be, akkor Alkalmazás hibát irt ki😃 aztán ujra raktam az xp-t aztán már ez jön be csak😃 fél éve küszködök ezeken a hibákon, de hát még semmire se jutottam😃 valakinek még valami tippje van?^^
0
0
0
0
Garadex avatar
az sima program futtatási hiba több oka is lehet hogy nem indul.
Általában ha újratelepítem a windowst akkor nem írja ki
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
oké!!! kösz !!! 😀 már megcsináltam 😜 😀 !!!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Jah és legyen fenn a gépeden a FrameWork 2.0 legalább!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Kicsomagolod az filet amit le töltötél!
Utána ahova kicsomagoltad abban a mappában van egy olyan file hogy Setup.bat az nyisd meg!
Be jön egy cmd ablak kéri hogy nyomj meg egy billentyűt és kész!
A többi már a gép dolga! De ez eltelhet 15 - 20 percbe is vagy akár egy órába!
Na ennyit tudtam segíteni aszem így kell! 😆
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok nagy seítség kéne letőltőttem a fear perseus mandate-tt és nem tom hogy instaláljam i...Notes:
Full Game!
Ripped - Nothing!
Single player only!

1) extract .7z archive (use latest Winrar v3.7x)
2) run setup.bat

Install latest DirectX 2007:
http://www.softpedia.com/get/System/OS-Enhancements/DirectX-9.0c-Redistributable.shtm


Install Microsoft .NET Framework Version 2.0:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?familyid=B44A0000-ACF8-4FA1-AFFB-40E78D788B00&displaylang=en

by skullptura
pl. ez van egy readmebe.... HELP!!!!!!
0
0
0
0
PrekopDavid1993 avatar
Sziasztok!!!!
na az lenne a kérdésem hogy KI TUD SEGÍTENI San andreas Server készítésben / elinditásához
help!!!! (nagyjából megcsinátam csak nem mutatja a sampban
helpppppppppp !!!!!!!!
0
0
0
0
utahl2 avatar
nem tudom hogy hova kéne ezt írni ezért ide írom .Játszok a San Andreas online-be és egy idő után kilép és kiírja hogy a windows hibát észlelt....
mi lehet a baj??
0
0
0
0
vmate241 avatar
bocs kifelejtettem az a videókari amit veszel open gl-es legyen.
0
0
0
0
vmate241 avatar
csak a csere segíthet mert softveresen nem lehet megoldani.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Keres másik crack et ha ügy töltötted a netről? Ha nem akkor nincs ötletem.
0
0
0
0
no avatar
Kössz a választ tényleg a netkábelt kell kihúzni.

GTA 4-nél az options-ban(remélem jól írtam) kell beállítani .
0
0
0
0
no avatar
Helosztok kössz a választ. Gépem:
AMD Athlon 64 X2 DUal core processor 6000+3.12GHz 2GB ram
vidcard:asus eah 3850 512MB
hol tudom azt állíitani hogy minimumon fusson a GTA4??? és mit állítcsak át?
játékhiba lenne az hogy lefagy a GTA4?
Elindul játszok vele vagy 10 percet utána akadozik kicsit majd lefagy vagy a másik eset hogy ujraindul a gép :S.Előreis köszönöm a választ
0
0
0
0
no avatar
Billy huzd ki a net kábelt és ugy menni fog nekem is az volt a baj.
0
0
0
0
no avatar
ja azt nem nekem irtad bocs 😃
0
0
0
0
no avatar
roberto 888 hogykel a VGA drivert frisiteni?
0
0
0
0
no avatar
Call of Duty: World at War.
0
0
0
0
no avatar
hello. Csak azt szeretném kérdezni hogy amikor el akarok kezdeni egy új játékot vagy kiválasztani egy pályát megkérdezi, hogy milyen nehézségen akarom játszani kiválasztom az egyiket és nem csinál semmit?
Telepítés közbe írt ki hibát azért lehet ez? előre is köszi
0
0
0
0
no avatar
DodoCska azt hogyan kell megcsinálni?
0
0
0
0
Keratesz avatar
roberto888 írta:
Frissíts VGA drivert. HD2600-asokkal sok driver gond volt. Sztem neked is az van.


Meg volt, és megy, kösz 😃
0
0
0
0
no avatar
Helosztok kössz a választ. Gépem:
AMD Athlon 64 X2 DUal core processor 6000+3.12GHz 2GB ram
vidcard:asus eah 3850 512MB
hol tudom azt állíitani hogy minimumon fusson a GTA4??? és mit állítcsak át?
játékhiba lenne az hogy lefagy a GTA4?
Elindul játszok vele vagy 10 percet utána akadozik kicsit majd lefagy vagy a másik eset hogy ujraindul a gép :S.Előreis köszönöm a választ.
0
0
0
0
roberto888 avatar
Frissíts VGA drivert. HD2600-asokkal sok driver gond volt. Sztem neked is az van.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Én leszedtem a netről a Prince of persia -t (7GB).
Feltelepítettem minden rendeben ment. De amikor elindítom a játékot hang van de kép nincs. Keresetem a neten a probléma meg oldását, de nem találtam semmit csak egy másikat ugyan az volt mind az első csak 3GB le töltöttem de annál is ugyanaz volt. Mi lehet a gond??
0
0
0
0
pomrum avatar
Zlatan89-nek:Hát túl sok minden nem derül ki agéped lapjábol, de elsőre próbálj egy másik videokari drivert.
0
0
0
0
no avatar
Hello nekem a GTA 4 elindul megy is néha kicsit megakad aztán Lefagy mi lehet a gond?
0
0
0
0
pomrum avatar
Ezt bármi okozhatja. Lehet hardver vagy szoftver hiba is. Ha más játékok jól mennek akkor a telepítésben vagy a játékban lessz a hiba. De ha másban is akadnak hibák akko r ez lehet akár vinyó vagy memoria hiba estleg driverek. Szerintem próbáld újra telepíteni játékot ha nem elég akkor a windowst és nézd át a ramokat külön külön hogyha valamelyiket nem teszed be akkor is fent áll e a hiba. Igy próbáld öket végig és a vinyot is teszteld egy hd sentinel nevü progival.
0
0
0
0
mtrelax avatar
a directX problémát nekem is csinálta már, de egy másik játékhoz csatolt (ugyancsak directX9) telepítő még tett fel vmiket. utánna futott a másik is.
0
0
0
0
nyozo avatar
hello az miért lehet hogy 2 játéknál az NFS MW-nél és a the godfather-nél kéri a directx 9 amikor fent van másik játékok-nál nem kéri pl: a cod 4-5 crysis warhead stalker konfigom intel pentium 4 3,2 GHz 2 Gb ram 256-os ati radeon x1600pro ???? létszi segitsetek !!!!!!!!
0
0
0
0
mtrelax avatar
azért köszi szépen!!!
0
0
0
0
dave500 avatar
Akkor passz. Talán pomrum, vagy roberto888, vagy esetleg eleminator tudja majd a választ én nem tudom.
0
0
0
0
mtrelax avatar
se mentés, se mod, szűz másolat egy gyáriról+ nocd crack,
de havernál meg megy. Neki meg p3-asa van. vmi a géppel lehet? pedig minden más simán megy, persze nincsenek is naprakész játékaim, de a gta sa-nál nagyobbak szerintem. nem igazán szoltam játszani...
0
0
0
0
dave500 avatar
Nálam ilyen azért volt, mert módokat pakoltam bele, vagy mert rossz a crack! És végül azért is lehet, mert rossz a mentésed! Próbáld meg, hogy ha van benne mód akkor újra rakod ha nincs akkor új crack, ha meg az sem jó akkor töröld a mentésed! tudtommal ezek lehetnek a fő okozói.
0
0
0
0
mtrelax avatar
Helló mindenki!
Valaki nem tud kézenfekvő megoldást arra a problémára, hogy mitől van az, hogy a GTA San andreas 1-2 másodpercig fut, aztán lefagy az egész géppel 1ütt? Régi játék pedig, de szerettem vele játszani, most meg állandóan lefagy!?
0
0
0
0
nyozo avatar
hello az miért lehet hogy 2 játéknál az NFS MW-nél és a the godfather-nél kéri a directx 9 amikor fent van másik játékok-nál nem kéri pl: a cod 4-5 crysis warhead stalker konfigom intel pentium 4 3,2 GHz 2 Gb ram 256-os ati radeon x1600pro ???? létszi segitsetek !!!!!!!!
0
0
0
0
demi3223 avatar
Nekem a GTA 4-el van gondom mert a telepítés végén kiír valami CRC hibát 6 file-hoz után a játék elindul be lehet állítgatni benne mindent és mikor rámegyek h start akkor elkezdi azokat a képeket és annál tovább már nem jut.
Valaki segítsen.
Előre is köszi.
0
0
0
0
roberto888 avatar
De írta h ha akármelyikre megy, elkezd tölteni, és újraindul.
0
0
0
0
no avatar
zolika199!

Nem biztos, hogy újra kell telepíteni, lehet, hogy elég lesz annyi, hogy elindítod csökkentett módban, és visszaállítod a rendszert...
Nekem Vistám van, úgyhogy pontosan már nem emlékszem arra, hogy hol kell visszaállítani, de azthiszem, hogy a Kellékek--->Rendszerezközök--->Rendszer-Visszaállítás!
0
0
0
0
demi3223 avatar
Nekem a GTA 4-el van gondom mert a telepítés végén kiír valami CRC hibát 6 file-hoz után a játék elindul be lehet állítgatni benne mindent és mikor rámegyek h start akkor elkezdi azokat a képeket és annál tovább már nem jut.
Valaki segítsen.
Előre is köszi.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció