Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Keratesz avatar
Pendriveról ne lehet bootólni? 😃
0
0
0
0
roberto888 avatar
Leszeded [LINK], kiírod lemezre, és BOOT-olsz róla. Onnan már menni fog.😀😉
0
0
0
0
Keratesz avatar
Meg lesz!
De hogy kell? 😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Szerintem meg futtass le egy memtestet. Valószínűleg memória hiba!
0
0
0
0
Keratesz avatar
Azt se tom hol lehet meg venni 😆
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
videó kártya driver a legujjab van fent!
És honnan tudnák alaplapit le szedni??



Vagy tudod mit ved meg eredetibe!
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
videó kártya driver a legujjab van fent!
És honnan tudnák alaplapit le szedni??



Googléban keresgetsz ennél jobb ötletem márt nincs ,hogy mit csinálj a játékkal
0
0
0
0
Keratesz avatar
videó kártya driver a legujjab van fent!
És honnan tudnák alaplapit le szedni??
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
ksimi: Már próbáltadm de az eredmény ugyan az.
És ment PM -be
xxx3: Milyen driver -re gondoltál??


esetleg egy videókártya vagy alaplapi drivert
0
0
0
0
Keratesz avatar
ksimi: Már próbáltadm de az eredmény ugyan az.
És ment PM -be
xxx3: Milyen driver -re gondoltál??
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
Kösz de ennyire még nem tok angolul. De valami patch ról dumál! És én azt is raktam fel.



Új drivert probáltál?Vagy tegyél fel egy friss DirectX (boccs ha rosszul irtam)Vagy ha annyira akarsz vele játszani
akkor még ha ígyse jó akkor ragd ujra a Windowst.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
szerintem próbáld meg letörölni majd újra felrakni ez hátha segít

amúgy honnan szedted le a SW Republic Commando -t mert már régóta vadászok rá
0
0
0
0
Keratesz avatar
Kösz de ennyire még nem tok angolul. De valami patch ról dumál! És én azt is raktam fel.
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
Csak ennél az egynél csinálja ezt...



Na akkor böngészd ki a ,hogy még mit lehet csinálni innen:http://www.pcreview.co.uk/forums/thread-3673803.php
0
0
0
0
Keratesz avatar
Csak ennél az egynél csinálja ezt...
0
0
0
0
xxx3 avatar
Dodo írta:
Szedtem új crack -et meg átállítottam a lapozó filet de semmi! 😞 Ugyan az...



Minden játéknál ezt csinálja??
0
0
0
0
Keratesz avatar
Szedtem új crack -et meg átállítottam a lapozó filet de semmi! 😞 Ugyan az...
0
0
0
0
xxx3 avatar
Akkor márt nekem segithetsz is mert a Cod 5 nem indul felteszem elindittom és csak fekete a képernyő
és csak feleadat kezelővel tudok csak kilépni a fenn lővő driver 4.6-os
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
mostmár mindegy 2 napi kínlódás után rájóttem hogy rossz a csatlakozó😊:Ð
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hello nemtudom hogy ide tartozik e de az a bajom hogy vettem egy gagyi kis mikrofont és az a bajom hogy nem csinál semmit se a skype ban se hangfelvevő programokban tudtok segíteni?
0
0
0
0
Garadex avatar
mindegy úgy látszik nem is fog menni azért kösz
0
0
0
0
MoonW avatar
nekem nincs, még nem próbáltam a játékot se...😕
0
0
0
0
Garadex avatar
tuti nem kell neki mert Geforce FX 5500 128mb-on igaz szarul de ment
0
0
0
0
MoonW avatar
ezt a gépigényben is megemlíthették volna a készítők...😠
0
0
0
0
MoonW avatar
Pixel shader 3.0 kell neki talán erről lehet szó
0
0
0
0
dave500 avatar
Az a baj hogy a videükértya nagyon kevés neki! Biztos hogy az a baj! Szerintem a "valami shader" az az hogy neki SM3 kell de neked csak 2 van😕 Úgyhogy ezért nem megy sztem!
0
0
0
0
Garadex avatar
Valaki segítsen mert idegbajt kapok felraktam erre a gépre ami az adatlapomon van az x-blades-et.És amikor el akarom indítani akkor elindul a betöltés de amikor jönne be az intro kidob fatal erroral és valami shaderről meg frameről dumál.
0
0
0
0
mtrelax avatar
roberto888 írta:
Mivel ez nVidia Chipsetes, ezért jobb ha nVidia kártyát veszel bele.


akkor az én kártyámnak (NVIDIA GeForce 7300 GT (Prerelease - WDDM 1.0) (256 MB)) jónak kell lennie! Köszönöm!
0
0
0
0
ScooterRicsi avatar
Mindenkinek ajánlom az Everest Home-ot. Az miondent kiír hogy milyen az alaplapot Chip setje és mindent amit tudni szeretnél 😃:Ð
0
0
0
0
roberto888 avatar
Azt mindjárt gondoltam.😆
0
0
0
0
roberto888 avatar
Mivel ez nVidia Chipsetes, ezért jobb ha nVidia kártyát veszel bele.
0
0
0
0
mtrelax avatar
alaplap azonosítója:
63-0100-000001-00101111-012407-ATHLON64$1ADIJ000_MSI K9NU NEO A7270UMS V1.5 012407 09:18:47

alaplap neve:
MSI K9NU Neo-V (MS-7270)

ezt írta az everest
0
0
0
0
roberto888 avatar
Ha megtudnád mondani az alaplapod pontos nevét akkor tudnánk segíteni.
0
0
0
0
pomrum avatar
mtrelax írta:
nem tudja vki hogyan lehet kideríteni az alaplap/videókártya kompatibilitást? mert ha nem kedvelik egymást állítólag némely játék nem indul/lefagy.
egszerü ha nforcos az alaplap vagy sli-t támogat akkor nvidia vagy ha amd a chipset vagy crossfire-t támogat akkor ati kárta kell belle.
0
0
0
0
Keratesz avatar
Fel tettem az ATI Catalyst -et (9.1)! De még most se jó!
0
0
0
0
mtrelax avatar
nem tudja vki hogyan lehet kideríteni az alaplap/videókártya kompatibilitást? mert ha nem kedvelik egymást állítólag némely játék nem indul/lefagy.
0
0
0
0
eleminator avatar
Dodo írta:
Ne nézzetek hülyének! 😆
De mi az a Hotfix?? 😆


Egyes játékokhoz kiadott, általában hardver inkompatibilitás miatt, driver/patch szerűség
0
0
0
0
Keratesz avatar
Ne nézzetek hülyének! 😆
De mi az a Hotfix?? 😆
0
0
0
0
pomrum avatar
Akárcsak a többi HD2xxx-seria itt a driverezeség hirhedten rossz. Javaslomén is a patch-eket.
0
0
0
0
eleminator avatar
Dodo írta:
Nekem Meg van a mirror's edge. Minden klafol meg mint a huzat! De egyszer el kezd tölteni és kilép a játékból a főmenübe és kezdhetem előröl. Mi lehet a gond?


Nézz körül esetlegesen, hogy nem adtak ki hozzá a Hd2600 pro karihoz esetleg hotfix-et, mert ezen kártya valamiért nem smakkol az ATI-tól
0
0
0
0
Keratesz avatar
Nekem Meg van a mirror's edge. Minden klafol meg mint a huzat! De egyszer el kezd tölteni és kilép a játékból a főmenübe és kezdhetem előröl. Mi lehet a gond?
0
0
0
0
eleminator avatar
Oxxi írta:
csodát arra hogy miért nem megy, hidd el rengeteg játék fut a gépemen, ami nem éri el a minimumot, Tomb Raider Underworld,Mirror's Edge stb.
amúgy Sp3
és 3.5 keretrendszer
na mindegy, azért köszi a segítséget mindenkinek!


Most nem azért, mondtam, hogy megsértődj! egyszerűen vannak olyan játékok, amik már nem fognak elindulni a gépeden: Vannak eltérő játékok, amik elindulhatnak, de nem fog minden menni, sőt egyre kevesebb! hasonló gépem van nekem is asztaliban, de már 2 éve lemondtam a játékokról, s nem azért mert minimumon nem indult!
Volt olyan ismerősöm, aki hasonló cipőben volt akkor, amikor kijött a DOOM3, nem indult neki, aztán valahogy sikerült, s örült neki, hogy 2 másodpercenként, jó ha volt 1 FPS! Szal izgalmas lehetett a játék
0
0
0
0
pomrum avatar
Oxxi: eleminatornak igaza van kicsi a géped hozzá ez a játék nagyon igényli az erős gépet jobban mint pl. a Tomb Raider, a vista játékminősítő ajánlatánál ez 5.5-öt kér a te géped itt esetleg szerintem kapna kb 2,5-öt és az nagyon kevés az indulásához. ( még valami eleminator segíteni akart nem kéne ilyen lekezelően válaszolni neki)
0
0
0
0
Oxxi avatar
csodát arra hogy miért nem megy, hidd el rengeteg játék fut a gépemen, ami nem éri el a minimumot, Tomb Raider Underworld,Mirror's Edge stb.
amúgy Sp3
és 3.5 keretrendszer
na mindegy, azért köszi a segítséget mindenkinek!
0
0
0
0
eleminator avatar
Oxxi írta:
mindegy azért köszi😃 én még nem adom fel^^ meg kérdezem üzenöfalban, mert ha jönnek a "dumaládák" akkor ez az üzi gyorsan el fog itt tünni😃

Vagy az, hogy a géped a minimumot sem éri el, akkor meg mit akarsz??? csodát??? Jó ez nem bunkózás, de egy ekkora géppel nem is csodálom (most néztem meg a géped adatait)
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció