Segítség!...Nem indul!

2008. May 18., téma
Fórum » Szoftver
Csak bátran... ha nem indul valami, csak írj és megpróbálunk segíteni!
Hozzászólások: 1 859
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
roberto888 avatar
Újra kell telepíteni. Ha az sem segít, akkor vagy memória hiba, vagy fizikailag sérült a vinyó.
0
0
0
0
zolika199 avatar
Hello!
Olyan gondja van unokatesómnak hogy nem indul az XP ha bekapcsolja a gépet azt irja ki hogy a Windows indítása nem sikerült és ezeket lehet választani: Windows indítása csökkentett módban meg hogy a Windows indítása olyan beállításokon amikor még müködött a gép stb. És ha akármelyikre megyek elkezd tölteni az XP és egyszerüen ujraindul a gép. Én is próbáltam beállítani de sehogy se jó. Lécci segítsetek!
0
0
0
0
gamecomp avatar
Sziasztok!!!
San andreas seítség kéne!!!
alapból 100% mind2ő minimális ajánlott is !!
elindul a game jáccok is vele de ok nélkül szagatt és idegesit mint mindenkit valaki segtsen vagy tőbben is segíthetnek nyugodtan!!! 😀😜 😃
Helllp!! Léccci!!!
0
0
0
0
no avatar
Nincs mit! 😃
Ha tudok, akkor akárkinek szívesen segítek...
0
0
0
0
utahl2 avatar
Kösz a tippet remélem hogy +1 vagy 2 gb-ét kapok😃
0
0
0
0
no avatar
Nem 100%, de nem mindig elég a játék minimum követelménye...
Elvileg egy 800 Mhz-s RAM már bőven elég kell, hogy legyen...
Szerintem 1 vagy esetleg 2 GB-n már elcsoszogna a game...
0
0
0
0
utahl2 avatar
zbence:
Nem tudom hogy mekkora ram MHZ kb annyi amenyi a ram-ja de most fogok kapni új ram-ot az segíteni fog?
0
0
0
0
gamecomp avatar
Sziasztok!!!
nekem megvan a GTA : San andreas (amugy mostlesz meg a GTA IV)
a gta san andreassal online-on szoktam jáccani... de eljön a fekete képernyő és azt irja hogy Hz ? <--- ezt irja és vmikor pedig hallom a hangot hogy tőltene be , de nem jön elő a game és így online-on se tudok ugyenezt irja ki :@
Lécci segítsetek!!!!!!
HELPPPP!!!!!!!!! 😀😀😀
0
0
0
0
no avatar
A Splinter Cell Double Agent telepítése után indítanám a játékot, a betöltő képernyő kb fél percig megjelenik, utána minden további nélkül újraindul a gép. Akkor is, ha minden beállítást a minimumra húzok le.
Próbáltam újra installálni többször is, az XP-is úrjaraktam már vagy háromszor.
A gépem főbb adatai: Intel Pentium 2,8 GH (socket 478-as) processzor, 1 GB DDR RAM, ATI Radeon Sapphire HD 2600 Pro (AGP-s) 512 MB videokártya.
Az indításnál a teszten minden összetevő ki van pipálva.
Érdekes, hogy egyszer már végigjátszottam gyengébb (Celeron 2,4 GH-es) Processzorral is minden gond nélkül, de most hogy újra szeretnék vele játszani, nem megy. A processzoron kívül más nem változott a gépben, csak a Windows XP SP3-at raktam fel.
Tudom, hogy a processzor egy kicsit így is gyenge, de nem hiszem hogy az lenne a baj.
Tudnátok segíteni?
Előre is köszönöm!
0
0
0
0
no avatar
utahl2!
A 768 MB RAMod hány MHZ?
Az is bezavarhat...
0
0
0
0
utahl2 avatar
most kaptam ezt 😃😞 csak az az alaplap szar😞
0
0
0
0
utahl2 avatar
Hello!
Nem az a a bajom hogy nem indul el a játék hanem az hogy nem tehetem high grafikára a World in Conflict-ot pedig kéne menni max. beállítás mellett.
Most lett egy új videokarim ASUS AH3450 Shader model 4.1 256mb.
Esetleg a ram miatt?768 mb ram-om van???
help!!!!!
0
0
0
0
pomrum avatar
suloo. A megoldás az lessz hogy menj a amd honlapra szedd le az AMD x2 cpu drivert, telepítsd és ez meg kell oldja a problémát. Leht hogy a windows által autómatikussan használt cpu drivert nem látja a progi.
0
0
0
0
eleminator avatar
akos0102 írta:
eleminaor az általad javasolt módszer nem vállt be sajnos

Sajnálom, még az az ötletem van, hogy valamely keretrendszerből ami fenn van nem működik normálisan, vagy újabbat kér (Pl: .Net keretrendszer)
0
0
0
0
eleminator avatar
suloo írta:
erre gondoltam én is, de akkor nem értem h miért indul a sands of time. Bár mind1 is. úgyis kell egy XP-s partíció...
mindenesetre köszönöm a segítséget!!


Elképzelhető, hogy a sands of time nem használt olyan rutint ami az XP és a Vista között nem egyforma!
0
0
0
0
no avatar
eleminaor az általad javasolt módszer nem vállt be sajnos
0
0
0
0
eleminator avatar
akos0102 írta:
nekem nem indul a call of duty 4-nek a multiplayer ikonja. mármint az iw3mp.exe nevű fájl. valaki tud segíteni?


Erre már valahol irtam volna valamit asszem itt... most is az a véleményme!
0
0
0
0
no avatar
nekem nem indul a call of duty 4-nek a multiplayer ikonja. mármint az iw3mp.exe nevű fájl. valaki tud segíteni?
0
0
0
0
eleminator avatar
suloo írta:
hali mindenkinek!
a PoP warriror withinnel lenne gondom, mert vettem lapost és vista van rajta. az Sands of Time-ot kiakasztottam tegnap és a másodikkal nem enged játszani mert ismeretlen procit lát a configuration utility-nél. (amit kidob a játékindítás előtt, h megnézze +vannak e a minimum cuccaim hozzá)
szépen kérek valakit, ha tud segítsen mert már 2napja esz az ideg... :@ (már felraktam 543654szer, amd drivereket szedtem le, és a chipsetet is újraraktam, de semmi természetesen)
(AMD Athlon X2, 3gb ram, Geforce 9100mittomén 256mb és vista)


Mivel a gépigények között ez a felirat látható, ha megnézted volna: " Windows 2000/XP Only", valszeg akkor ezért ismeri fel hülyén a prockót! nem?
0
0
0
0
no avatar
nekem a mass effectbenn valamiért mindig kilép helytől függetlenül...😞
valami ötlet ennek a kiküszöbölésére?
0
0
0
0
utahl2 avatar
Dávid elvtárs😃
Igaz hogy nincs meg a cod 5,de már láttam😃 és az offline tudot, hogy mit jelent?? az az online-hoz tartozik te meg elsönek singleplayer-be karsz játszani vagyis az offline kiírás ne zavarjon addig míg nem akasrz online-be játszani.
0
0
0
0
gamecomp avatar
császtok aki tud segíteni a cod5ben az segitsen lécci felteszem elöjön a menü és narancssárgával csak online-t mutatt és az offlinet nem mutatja 😞 xfiren meg ott a cod5 elöjönek a szerok de mindehol 0ember van ... de most a Single playert szeretném megoldani Help!!!!!!!!!!! Léccccci 😀
0
0
0
0
gamecomp avatar
oksa kösz majd kibprobálom ugy amugy aki másolta nekem ő feltette a saját gépére és ment mert ő nem DVD-vel tette fel hanem alapból exe. Gépről
Egyelőre köszke a segítséget!!!😉
0
0
0
0
MoonW avatar
próbáld meg, az egész dvd-t felrakni a winyódra, ha nem sikerül akkor a dvd-vel van a baj
0
0
0
0
gamecomp avatar
Császtok !!
Crysis megvan duplarétegű lemezen van és befejezi a telepítést és ezt irja ki : Hiba az c/program files / electronic arts/ crytek/ crysis/ game/ objects . PAK fájl olvasásakor ellenörizze hogy a fájt létezik - e és hogy van-e hozzáférési engedélye? 😞 HELP!!!!!!!!!!! lécci segitsetek
0
0
0
0
gibdj avatar
😀Megcsináltam. Mikor indítom megkérdi safe módban induljon-e. Nyomok "igen"-t, "nem"-et, ugyaz az az eredmény...

Szerk.: Na bemásoltam megint a crack fájlt, szóval crackeltem ugyan azt a crack fájlt önmagával😀 és most jó.
Ha már itt "vagyok", akkor van egy másik probléma: néha a játékok megfagynak, és csak a reset segít. Nem tudom mi lehet a baj...túlmelegedik valami a gépben? Bár új gép, és a reset után megnéztem a biosban, a proci normális hőfokon kegyeg.
0
0
0
0
MoonW avatar
Szal nem eredeti a játék és nem tudod mire gondolok? ('a crack-re'😉
0
0
0
0
gibdj avatar
Bárcsak azt mondhatnám igen....
0
0
0
0
MoonW avatar
gibdj: Eredeti a játék? Gondolom tudod miért kérdem...
0
0
0
0
gibdj avatar
Hali! Nekem nem indul a COD 4. Katt az ikonra, valami ablak felvillan egy pillanatra, aztán semmi. Csak van valami megoldás!😀 Gondoltam a vidkártyadriverre, de múltkor fellöktem a legújjabbat, aztán a Crysis megfagyott a menüben. Az új driver nélkül meg simán ment. Így nem tudom érdemes-e megint felrakni. Kösz!
0
0
0
0
utahl2 avatar
hello
cod 2-vel online-ben játszok, belépek egy szerverbe 2 perc mulva kilép és valami punkbuster problémát írki.Engedélyezve van a punkbuster, letöltötem valamit az evenbalence.com-ról feltettem és ugyan úgy kilép.1.3 patch van feltéve és az Xfire-t használom.
HELP!!!!LÉCCIIIII
0
0
0
0
no avatar
Köszi a Patch bevált.
Habár a videók kezdetekor még mindí leteszi tálcára.
De ha ismét felrakom teljes képernyőre,akkor már szépen fut.
Egyébként Patch nélkül a szokásos blabltát írja ki hogy a rayne2.exe hibát érzékelt ezért most leáll.
Amúgy nagyon kajak a játék majd felrakom a gépigényét.
0
0
0
0
eleminator avatar
bozotlakos! - több ötletem nincs
Dante!- Elképzelhető, hogy a videókari, mert az atinál a 9250 és a 9550 videókarikban valamit változtattak az elődeikhez képest, s sok a kopatibilítási hiba, lehet itt is, keress a neten esetleg pach-et a játékhoz, általában ezeket megoldják benne!
0
0
0
0
MoonW avatar
Milyen hibát ír vagyis pontosan mit ír ki?
0
0
0
0
no avatar
Helló.
Volna egy kis problémám.
Megvan a blood Rayne 2, de miután elindítom a játékot csak nagy sötétség aztán meg letesz tálcára, azután meg hibát érzékel és leáll a játék.
Lehet hogy nem támogatja az ATI Radeon 9550- es videókarimat?
Köszi.
0
0
0
0
no avatar
leteszteltem minden teszt sikeres akkor mi lehet a probléma?
0
0
0
0
eleminator avatar
Minden ami a játékhoz kell, videó, memória, hang, hálózat!
Ird be a start>futtatás menüpont alatt, hogy d😆iag, s megjelenő ablakban mindent megtudsz, s a fent említett dolgokban, van egy kis teszt is, csináld végig őket!
0
0
0
0
no avatar
bocsi de csak nem hagy nyugodni ez az egész meg tudná valaki mondani nekem hogy a direktx milyen részét vezérli a gépnek valahogy rá kellene jönni hogy miért ir ki directx errort mikor elindulna a cod4 mik lehetnek a lehetséges hibák? elöre is köszi
0
0
0
0
no avatar
nagyon köszi mindenkinek a jo tanácsokat
0
0
0
0
Yeti avatar
most olvastam egy csikket a gamestar-on:

Processzorból kinéztünk egy 2,6 GHz-es Athlon 64 X2 5000+ modellt, melyet a legolcsóbb helyeken már 16 800 Ft-ért is megkapunk dobozostul, gyári hűtővel. Az alaplapok közül az Nforce 630a alapú, AM2+ foglaltos ABIT AN68SV-t szemeltük ki, mely 11 000 Ft-os árával garantáltan a legolcsóbb választás lesz! VGA kártyánál viszont nem spórolhatunk ennyire, ezért itt egy 9600 GT-t néztünk a gépünkbe, melyet a legolcsóbban a Gainwardtól szerezhetünk be, 33 500 Ft-ért. Memóriából 2GB CSX (DDR2 800 MHz) modul a jó vékasztás, melyet szemtelenül olcsón, 8000 Ft-ért lehet most megvásárolni. Csak, hogy lássuk, a legfontosabb alkatrészekre elköltöttünk eddig 69 300 Ft-ot. A megmaradt 30 ezerből pedig vehetünk egy 180 GB-os Seageta merevlemezt (9400 Ft) egy 18-szoros LG DVD-írót (5500 Ft) és a fenntmaradó 15 ezerből egy nekünk megfelelő, egyszerű házat táppal. Boldogok lehetünk, 100 000 Ft-ot sikerült úgy kicentizni, hogy lett egy egész jó kis gépünk: AMD Athlon 64 x2 5000+, 2 GB DDR2, GeForce 9600 GT 512 MB, 180 GB HDD, DVD-író.


[color=#cc0000]38[/color] fps-t kaptak a crysisben ezzel a géppel! érdemes elolvasni a teljes cikket 😉
0
0
0
0
eleminator avatar
Alaplap AMD AM2+ MSI K9A2 CF-F 16235
Processzor AMD AM2 Athlon64 X2 6000+ BOX 19860
Memória DDR2 Kingmax 2048MB 800MHz (2db) 13990
HDD SATA2 7200 Samsung 500GB 16MB 12589
Tápegység Chieftec DT450A2 APFC 450W 12cm 11040
VGA PCI-E ATI Sapphire 3870 512MB DDR4 LITE 24948
-----------------------------------------------------
Összesen: 98662

Az árak tájékoztató jellegűek, egy bolt jelenlegi listájából készült. A régi gépből marad a ház, optikai meghajtó, meg a perifériák!
De változtatható az egész, akinek jobb ötlete van írja meg neki
0
0
0
0
no avatar
köszönöm a kimeritö választ tehát nem valoszinü hogy el birom inditani a cod4 -et vegyek másik gépet . csak azt még azért nem értem hogy a medal of honor airborne pedig elindul és tudok is vele játszani hiba nékül és ha jol olvastam talán még erösebb gépigénye van a játéknak. azért köszi mégegyszer hogy segitettél majd kellene egy kis segitség hogy milyen gépet lenne érdemes venni kb 100000 ig ha még ebben segitenél nagyon megköszönném .
0
0
0
0
eleminator avatar
Igen ebből következik, hogy Socket A-s alaplap, sajna Bartonban és semprom magos prociból is csak 3200+ -ig gyártottak procit. Nem lehet már újonnan kapni, csak használtan lelhető fel, ráadásul neked a butitott sempron változat van(mint az intelnél annak idején a Celeron)
Ezután jöttek a Sacket 754 és 939-es alaplapok, már ezekhez sincs proci, majd ezeket követte a Socket 940-es(AM2-es), illetve úgyanerre a foglalatra, de más arhitecturával az AM2+, melyek már a 3 és 4 magos procikat is fogadja.
Összesítve, nem nagyon tudsz tuningolni már a gépeden, max, hacsak az egészet le nem cseréled
0
0
0
0
no avatar
asus a7v8x-x a proci fogalatát sajna nem tudom hogy milyen agp a videokártya nem fiatal gépezet
0
0
0
0
eleminator avatar
Nem biztos, hogy a proci miatt kifagyna, ha igen akkor hibás a proci, főleg terhelés miatt, namost nem irtad le, hogy milyen foglalatú a procid, sem azt, hogy milyen alaplap(csak azt, hogy Asus), így igazából nem tudni, hogy megy bele e nagyobb proci.
0
0
0
0
no avatar
tehát találtam egy oldalt ahol lehet tesztelni a gépet a procit hozta ki hibának de lehet még ebbe a régi gépbe jo procit venni?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció