Videó-felvevő programokról minden!

Szerző: roberto888, 2009. March 06., téma
Fórum » Szoftver
Itt lehet feltenni kérdéseket, lehet véleményt kérni és miegymást videó-felvevő programokról!
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
AnonimMC avatar
fRstLO írta:
Nemtudjátok hogy a Bandicam miért nem akar recordolni nekem full screenes játékokból?


Gondolom nincs kijelölve az egész képernyő
0
0
0
0
fRstLO avatar
Nemtudjátok hogy a Bandicam miért nem akar recordolni nekem full screenes játékokból?
0
0
0
0
Arnybiro avatar
unknown user írta:
chrono02 írta:
Sziasztok!
Tudnátok olyan videó felvevő programot mondani ami a játék hangját is felveszi és nem csinál nagy fájlt? Régebben FRAPS-et használtam de az egy rövid videónál is hatalmas fájlmérettel dolgozik!
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!


Hát a hatalmas fájlmérettel számolnod kell mind1 milyen programot használsz. Minél jobb minőségben és minél nagyobb felbontáson veszed annál nagyobb a méret. De ezt a fájlt alapvetően utána át kell konvertálni, amiből egy "sokkal" kisebb fájl lesz.
Ha valaki állandóan videókat vesz fel, akkor jobb egy kártyába belefektetni. (Avermedia) de ha nem akkor marad a fraps.


akkor marad fraps 😀
0
0
0
0
unknown user avatar
chrono02 írta:
Sziasztok!
Tudnátok olyan videó felvevő programot mondani ami a játék hangját is felveszi és nem csinál nagy fájlt? Régebben FRAPS-et használtam de az egy rövid videónál is hatalmas fájlmérettel dolgozik!
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!


Hát a hatalmas fájlmérettel számolnod kell mind1 milyen programot használsz. Minél jobb minőségben és minél nagyobb felbontáson veszed annál nagyobb a méret. De ezt a fájlt alapvetően utána át kell konvertálni, amiből egy "sokkal" kisebb fájl lesz.
Ha valaki állandóan videókat vesz fel, akkor jobb egy kártyába belefektetni. (Avermedia) de ha nem akkor marad a fraps.
0
0
0
0
Arnybiro avatar
Sziasztok!
Tudnátok olyan videó felvevő programot mondani ami a játék hangját is felveszi és nem csinál nagy fájlt? Régebben FRAPS-et használtam de az egy rövid videónál is hatalmas fájlmérettel dolgozik!
Köszönöm a segítséget!
Sziasztok!
0
0
0
0
19ati93 avatar
autós játékoknál is hatalmas a különbség 50 és pl 200 fps között! szinte az 50 rfactorban olyan mintha szaggatna 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Már akinek meg ez játéktól is függ. Pl BF3 ba ha nincs 50+fps em kegyetlenül zavar a kis fps nagyon látszik ha nem folyamatos míg pl egy minecraftban tökmindegy hogy hány fps csak legyen meg 30.
0
0
0
0
Bicike avatar
Én 30-on szoktam, az is nagyon jó.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
hát vagy 50 az pont jó. Én is ittkörül szoktam venni frapsal így a játék is játszható marad.
0
0
0
0
19ati93 avatar
30 50 vagy 60 fps-ben érdemes felvenni a dolgokat? 😃
magam sem tudom de szerintem a 30fps olyan mintha szaggatna viszont a 60 meg néha túl folyamatos 😆
0
0
0
0
humerot avatar
valaki tudna nekem segíteni intro készítésben
0
0
0
0
19ati93 avatar
Metalmate írta:
Nekem lesz! 😆 Amúgy mi a verziószáma? Nekem3.5.2 van és eleszi az FPS-t. BF3 multit szeretnék videózni, ahol alapból kell a 60. 😆


nekem 3.4.7 van meg és kb 5-10fps-t ha csökken 😀
egy próbát megér 😃
0
0
0
0
Erik94 avatar
Ahhoz hogy sok Fps-ed legyen gyors és jó vinyó kell hogy legyen,amúgy a Fraps legújabb verziójával semmi bajom nincs😉
0
0
0
0
no avatar
szia leszedtem a fraps 3.2.6 ot sikerült felvenni videót most csak 5 percet vettem teszt képpen már csak az kellene hogy hangot hogy tudok varázsolni mert az nincs
0
0
0
0
no avatar
MaxGamer írta:
sziasztok tudtok nekem mondani progit amivel gameplayt tudok felvenni ?😀


Fraps
0
0
0
0
no avatar
sziasztok tudtok nekem mondani progit amivel gameplayt tudok felvenni ?😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Megnőtt a Fraps minimális gépigénye. SSE2 kell, azaz minimum pentium 4. Eddig elég volt az SSE utasításkészlet, így pentium 3 volt a minimális. Ráadásul xp-nél régebbi op.rendszerek nem támogatottak.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
dzsola:Köszi a gyors választ. Sajnos az a gond, hogy nekem ilyen menüpont nincsen, csak best sound input vagy windows input. Egyik a hangomat, másik pedig értelemszerűen a játékét veszi. Ugyanezzel a fraps-al win7-en haveromnak pedig be lehet állítani hogy mindkettőt vegye.
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nem jó sehogysem,egy játékban ment jól csak de a többi az kegyelem
0
0
0
0
no avatar
Erik94 írta:
Nekem sajna lassú a hdd-m :S😕 Igy 60 fps helyett 30 sincs :S ha veszek fel


Próbáld 29.97 FPS-el felvenni úgy jóval több FPS-ed lehet
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem sajna lassú a hdd-m :S😕 Igy 60 fps helyett 30 sincs :S ha veszek fel
0
0
0
0
no avatar
Mongoosewow írta:
Sziasztok! Nemtudom volt-e már a kérdés, de meg szeretném tudni, hogyha Windows XP-m van akkor Fraps-el hogyan tudok felvenni úgy hangot, hogy az én hangomat és a játék hangját is tudja venni. Spannal akarunk csak így próbaképp csinálni Minecraft-os videót, de nála akadozik, nekem meg vagy az én hangomat vagy az övét és a játékét nem veszi. Nála van egy beállítás rá Win 7-en, de XP-n más. Pedig ugyanaz a verzió....


Beszéljetek skypen, mert azt rendszerhangként kezeli a windows (nem úgy, mint a TS-t)
És a FRAPS beállításainál a 'Movies' menüpontban a "Sound Capture Settings"-et állítsd Record Win7 sound-ra
Valamint Record external input.


Ha így sem sikerül próbáljátok azt, hogy te veszed a videót a haverod meg csak a hangot és mikor abbahagytátok a felvételt átküldi a saját hangfájlját és azt RENDERELÉS közben aláhúzod a saját felvételed hangsávja alá.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Sziasztok! Nemtudom volt-e már a kérdés, de meg szeretném tudni, hogyha Windows XP-m van akkor Fraps-el hogyan tudok felvenni úgy hangot, hogy az én hangomat és a játék hangját is tudja venni. Spannal akarunk csak így próbaképp csinálni Minecraft-os videót, de nála akadozik, nekem meg vagy az én hangomat vagy az övét és a játékét nem veszi. Nála van egy beállítás rá Win 7-en, de XP-n más. Pedig ugyanaz a verzió....
0
0
0
0
Bicike avatar
nekem sony vegas 7-esem van az is jó 😃
0
0
0
0
no avatar
Időközben megtaláltam de azért köszönöm szépen 😀
0
0
0
0
no avatar
GRIFF2 írta:
Értem és tudnál mondani egy jó renderelő programot? 😀


Sony vegas 10
0
0
0
0
no avatar
Értem és tudnál mondani egy jó renderelő programot? 😀
0
0
0
0
no avatar
GRIFF2 írta:
FRAPS-al felvettem egy videót ami 3.95 Gb lett. Emellett még a végleges videó szaggat is. Na hát ez így nem mehet tovább úgyhogy ha vki meg tudná mondani hogy hogy tudom kisebbre venni a méretet és eltüntetni a szaggatást azt megköszönném 😀


A méretet rendereléssel tudod csökkenteni.
A videó szaggatását pedig azzal tudod minimalizálni, hogy a FRAPS-ban az fps-t 29.97-re állítod.
0
0
0
0
no avatar
FRAPS-al felvettem egy videót ami 3.95 Gb lett. Emellett még a végleges videó szaggat is. Na hát ez így nem mehet tovább úgyhogy ha vki meg tudná mondani hogy hogy tudom kisebbre venni a méretet és eltüntetni a szaggatást azt megköszönném 😀
0
0
0
0
Erik94 avatar
Nekem a Bandicam jött be de mért csökken drasztikusan az fps?Ha elkezdek felvenni,rossz igy
0
0
0
0
no avatar
Na? Senkinek nincs ötlete .vcr konvertálással kapcsolatban?
0
0
0
0
Joker avatar
Warrior1001HD írta:
nektek hány mb-os a végleges fájl amit feltesztek youtubra???
nekem 200mb -és HD nagyon jó minőség😆


Nekem 2 perc 1 giga ha hd ban veszek fel😃
0
0
0
0
Warrior1001HD avatar
nektek hány mb-os a végleges fájl amit feltesztek youtubra???
nekem 200mb -és HD nagyon jó minőség😆
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! .vcr-t mivel lehet konvertálni?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Letöltöd torrentről. Azt nem kell regosztrálni.
0
0
0
0
VooDoo avatar
JackFeryll : Hát én kezdésnek a Left 4 Dead 2-őt videóztam le de a Fraps 2 vidiben vette fel és a Ultra Video Joiner nevű programmal 1et csináltam belőle😀 (am kicsi videó lett 2:50 másodperces és 285MB lett a mérete) 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Minden videófelvevő ugyanannyit vesz el. Nagyon leterheli a vinyót, mert egyszerre sok adatot ír rá.
0
0
0
0
Furmann96 avatar
sziasztok a frapsen kívül tudtok vmi jó felvevő progit mert nagyon sok FPS-t elvesz a FRAPS
0
0
0
0
JackFeryll avatar
VooDoo írta:
Superlompos: sikerült ^^😆😃😃 köszönöm


Sisko: már sikerült megcsinálnom de azért neked is kösz😃😀


Végül két videóból raktad össze, vagy egy lett?
Ha minőségvesztés nélkül akarsz felvenni akkor azért nem lehet 10 perces egy videó, mert egy AVI fájl maximum 4GB lehet. Ezért darabolja a FRAPS is és ezért hal be néhány felvevő progi miután elérte a 4GB-ot a fájl.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
sisko írta:
Superlompos írta:
Nem tudod?

Át kell knvertálni a két videót, majd megnyito őket az ultra video joiner-rel, majd videófájlok összefűzése! 😃

Még csak át sem kell konvertálni előre,több program is mindent megcsinál egyedül,én pl ezt használtam :Allok video joiner,csak berakod a fraps által készített avikat,megadod milyen kimenő formátumot szeretnél,és kész,a program összefűzi és át is konvertálja.


az ultra video joiner is ezt csinálja. Először átkonvertálja, majd összefűzi. 😃
0
0
0
0
VooDoo avatar
Superlompos: sikerült ^^😆😃😃 köszönöm


Sisko: már sikerült megcsinálnom de azért neked is kösz😃😀
0
0
0
0
sisko avatar
Superlompos írta:
Nem tudod?

Át kell knvertálni a két videót, majd megnyito őket az ultra video joiner-rel, majd videófájlok összefűzése! 😃

Még csak át sem kell konvertálni előre,több program is mindent megcsinál egyedül,én pl ezt használtam :Allok video joiner,csak berakod a fraps által készített avikat,megadod milyen kimenő formátumot szeretnél,és kész,a program összefűzi és át is konvertálja.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Nem tudod?

Át kell knvertálni a két videót, majd megnyito őket az ultra video joiner-rel, majd videófájlok összefűzése! 😃
0
0
0
0
VooDoo avatar
Köszi Superlompos de hagyjuk mert nemtudom használni😆😆😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Össze is lehet rakni a 2 videót.

Ultra video joiner. Csak ingyenessé kell tenned! 😉
0
0
0
0
VooDoo avatar
😆 és akkor mien programmal tudok felvenni 1 kb 10 perces vidit ami egyben van (nem úgy hogy az 1.vidi 5perces és a 2. vidi is 5) vagy iet nemlehet?😲
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Még az lehet, hogyha esetleg fat32 fájlrendszere van valakinek az tudja külön rakosgatni őket. Bár ez is hülyeség. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
csak érdekes hogy több éve így van és hogy miért jó ez nekik😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mert így van megírva. Ezt nem lehet megmagyarázni.
0
0
0
0
VooDoo avatar
és az miért van hogyha a Fraps-al veszek fel videót és kb csak 5 percet vesz fel és befejezi de utánna 1 ből folytatja a felvevést cask már akkor 2 videó lesz :S
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció