Videó-felvevő programokról minden!

Szerző: roberto888, 2009. March 06., téma
Fórum » Szoftver
Itt lehet feltenni kérdéseket, lehet véleményt kérni és miegymást videó-felvevő programokról!
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
NTSC Jani avatar
berki_zsolt írta:
Tudtok ajánlani egy olyan programot, amivel a Jutub-ról tudom copy-zni a videókat? Olyan kellene, ami egyszerűen kezelhető, és Avi-ban, szedi le...

Köszönöm! 😃


Igazából még nem hallottam olyanról, ami geyből aviban szedi le. erre csak úgy van lehetőség, ha átkonvertálja a videót! 😜
0
0
0
0
matyosowski avatar
vagy ami még jó youtubos letöltő az a VDownloader, én ezt is használom meg a dvdvideosoftot is 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
berki_zsolt írta:
Tudtok ajánlani egy olyan programot, amivel a Jutub-ról tudom copy-zni a videókat? Olyan kellene, ami egyszerűen kezelhető, és Avi-ban, szedi le...

Köszönöm! 😃


[LINK]

Letöltöd, feltelepíted. A telepítés elött kérni fog egy programot azt csak nyomd tovább és automatikusan letölti és utána feltelepíti.
Megnyitod, a kiválasztott Youtube video linkjét be "Paste"-zod alul a "presents"-be beállítod hogy miylen formátumba szedje le és "Download"
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Tudtok ajánlani egy olyan programot, amivel a Jutub-ról tudom copy-zni a videókat? Olyan kellene, ami egyszerűen kezelhető, és Avi-ban, szedi le...

Köszönöm! 😃
0
0
0
0
Koppy96 avatar
Hmmm.... kipróbálom.
Köszi 😃
Szerk.: Nem reagál, nyomo az F8at de nem csinál semmit 😞 Pedig regisztrált verzió..
0
0
0
0
villamdavid avatar
Ajánlanám a ZD Soft Screen recorder programot! Kb. egy másfél órás futam 1 GB lenne (F-1) és egy 15 perces vidi kb, 60 MB..
Nem akassza a gépet, és viszonylag jó képet /vidit csinál ( Tm nations képek, F1 2010 Időmérő bajnokságban képeim) ,de állítható persze! 😀
0
0
0
0
Koppy96 avatar
A moovie makerrel lehet konvertálni, ha nem mondanátok olyan progit ?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A videó konvertálás a gép teljesítményétől függ. 😜
0
0
0
0
sisko avatar
Koppy96 írta:
A fraps felvett videóit hogy lehet kisebb mértűvé tenni ? Mert 14GB volt kb 10 percnyi vidi, ami szerintem baromi nagy :/
Szerk.: Ha limitelem az FPST attól kisebb lesz ?

Az FPS limit szinte semmit nem csökkent,csak úgy tudod kissebbé tenni,ha átkonvertálod,ahogy Superlompos mondta,csak az meg időigényes 😆
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Be tudod állítani, hogy half size (azaz fele akkora videót készít, mint amekkora felbontásban játszol). De léteznek videókonvertáló programok is. 😜
0
0
0
0
Koppy96 avatar
A fraps felvett videóit hogy lehet kisebb mértűvé tenni ? Mert 14GB volt kb 10 percnyi vidi, ami szerintem baromi nagy :/
Szerk.: Ha limitelem az FPST attól kisebb lesz ?
0
0
0
0
no avatar
pl a fraps a procitól is függ meert eszik rendesen
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A cache az nagyobb. 😜

De nemcsak a vinyótól függ, hanem a géped összeteljesítményétől is! 😀
0
0
0
0
no avatar
Az enyém Hitachi HDS721050CLA362, szal jobb HDD-m van mint neked?😜😊
7200Rpm, 32Mb cache...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Samsung HD252HJ

7200 rpm 16 mb cache

Annyira nem gyors! 😜
0
0
0
0
no avatar
Hát ja nem olcsó, de ha már van mondjuk 1 Intel I5, 8GB Ram, Ati Radeon HD6850-e, akk már érdemes rászánni, mert a win7 is fénysebességgel gyorsabb lesz!😆
Jó neked, h te elviseled a 25FPS-t, mert én örülök jelenleg, ha 1 játékban fraps nélkül van 25FPS-em😜
Az jó HDD lehet!😜
1Tb már 18k-ért van, és sztem megéri😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Az SSd az nem olcsó megoldás. Akkor miért lenne értelme leváltani a Fraps-et?

Akkor inkább elviselem a 25 fps-t. 😜

Western Digital Caviar Black pl.

Az SSD persze a leggyorsabb.
0
0
0
0
no avatar
Vagy SSD-t😜
Mondjuk 1 80GB-osat😃
De am mi számít gyors vinyónak?😜
64Mb cache, 7200Rpm...?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Azért kér összehasonlítani egy 99-es játékot a mai játékokkal.

Jó lenne, de akkor meg gyors vinyót kell venni, ami nem olcsó! 😕
0
0
0
0
no avatar
Tudom, de minek oda a HD, ha HD-ban olyan csúnya, mint 1 új játék 800x600-ban?😆
De akk is jó lenne, ha ugyanúgy tudnál játszani videó rögzítés közben, mint nélküle!😜
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A játék gépigényétől is függ a szaggatás. Mert pl. egy Lego Racers-ről tudsz hd videót csiánli! 😆

Persze a mai játékoknál ez nehezebb, hiszn oda kell a gyors vinyó is! 😜
0
0
0
0
no avatar
Gondoltam ez ide tartozik!
Olvastam 1 cikket:
"Még akár az is megtörténhet, hogy a Fraps-ot többet nem használjuk ingame videó felvételre. Hogy miért?
Azért mert van szerencsém bejelenteni egy teljesen új project-et amit a mirillis fog elkészíteni nekünk Action! néven.
Ez a program hivatott leváltani a híres Fraps programot. Még egyenlőre nem tudni, hogy hogyan készül majd a felvétel de én már reménykedek, hogy nem a Fraps-os módszer lesz hanem a GPU-val együttműködve történik majd a felvétel ami azt jelenti, hogy FPS csökkenés alig lesz a felvétel alatt. Ez jó hír azoknak akiknek gyengébb gépük van de még is szeretnének videózni.
Persze ehhez az kell majd, hogy legyen egy gyors HDD-nk ami lehetőleg egy külön álló legyen.
Egy Fraps-hoz hasonló programot én is kipróbáltam már ami a fent említett GPU-s felvételt követi és hát csak akkor tudtam lag mentesen felvenni ha teljesen külön winyóra rögzítettem.
Viszont a játékban nem tapasztaltam FPS csökkenést. De az a program még nagyon gyenge volt így hát nem is használtam tovább.
Remélem a mirillis 100%-ban megold majd minden felvétel nehezítő tényezőt, hogy ne kelljen SLI-be vagy CF-be fektetni azért- hogy elkészítsünk egy 1080p-s videót.

Már csak egy dolog marad, várni a programra. "

Nem lenne rossz, ha nem szaggatna semmilyen játék a videó felvevés miatt😜
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
nem inkább 4GB minden fraps 4GB nál új fájlt kezd hogy miért az rejtély és hogy lehet e tenni ellene nem sehogy !!
0
0
0
0
gaspibazsi avatar
Hali!
Nem tudjátok, hogy a Frapsom miért szakítja meg állandóan a felvételt?😞 Utána folytatja csak elég zavaró, hogy van sok 2 gigás kb. 1perces videóm... : |
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Húú thx, elkezftem feltölteni a youtúbra, specialként. BIG THX. Majd kirakom a profilomhoz, nézzétek meg 😉
0
0
0
0
no avatar
hardX írta:
hardX írta:
Nah vettem fel CoD-MW Gameplayt fraps-al, kicsit le kellet venne a grafot mer a fraps nagyon foglya. Very High-ról mediumra kellett tennem. Nah de 30 perc és feltöltődik aztán megmutatom. Nem lesz valami jó, lehet h a hang is csúszik... nah majd meglátjuk


Bocs a dupláért de kéne egy sürgős segitség.. Tudtok olyan videófeltöltő oldalt ahova 2gb-nél nagyobb, hd videókatz is fel tudok tenni? Mer vettem fel BF2142 gameplayt-t, de 4 részre osztotta a fraps, és minden része 4gb-s. Igy meg nem tudom feltölteni jutúbra. Valami ötlet? (konvertálni nem szeretnék, mert romlik a minőség)

youtube-ra is lehet feltölteni 2gb-nál nagyobbat is. Ha bent vagy a profilodban akkor: Feltöltés>jobb oldalt:Speciális videófeltöltés>próbáld ki most.
Nem tudom hogy konvertálásnak számít e, de ha berakod moviemaker-be, és elmented hd videóként, akkor sokkal kisebb lesz.
0
0
0
0
_AsheXp avatar
hardX írta:
Nah vettem fel CoD-MW Gameplayt fraps-al, kicsit le kellet venne a grafot mer a fraps nagyon foglya. Very High-ról mediumra kellett tennem. Nah de 30 perc és feltöltődik aztán megmutatom. Nem lesz valami jó, lehet h a hang is csúszik... nah majd meglátjuk


Bocs a dupláért de kéne egy sürgős segitség.. Tudtok olyan videófeltöltő oldalt ahova 2gb-nél nagyobb, hd videókatz is fel tudok tenni? Mer vettem fel BF2142 gameplayt-t, de 4 részre osztotta a fraps, és minden része 4gb-s. Igy meg nem tudom feltölteni jutúbra. Valami ötlet? (konvertálni nem szeretnék, mert romlik a minőség)
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Nah vettem fel CoD-MW Gameplayt fraps-al, kicsit le kellet venne a grafot mer a fraps nagyon foglya. Very High-ról mediumra kellett tennem. Nah de 30 perc és feltöltődik aztán megmutatom. Nem lesz valami jó, lehet h a hang is csúszik... nah majd meglátjuk
0
0
0
0
no avatar
és amikor megy a kocsival, ugrat, és minden felrobban körülötte?
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
azok a kameranézetek a gta iv videószerkesztőjében vannak!
0
0
0
0
no avatar
hali.
milyen programmal vagy hogyan lehet ilyen videókat csinálni? pl. a kameranézet, meg hogy két szereplő van meg ilyesmi. hogy filmszerű legyen?http://www.youtube.com/user/machinima?blend=2&ob=4#p/search/7/bQLuPfbYOj4

http://www.youtube.com/user/machinima?blend=2&ob=4#p/search/10/qTjJg6Kavak
0
0
0
0
no avatar
Superlompos írta:
bartadavid94 írta:
még egy kérdésem lenne.
hogy lehet beállítani a felbontást fraps-ben, és youtube-on a 1080p-es hd videónak hány x hányas a felbontása?


A videó felbontást nem tudod állítani. Illetve annyit tudsz, hogy a teljes méretét vegye a videónak (Pl. ha 1024X768-ban játszol akkor 1024X768 lesz a videó felbontása), vagy csak a fél méretét (így az 1024X768-os esetén 512X384-es lesz a videó felbontása). Tehát mindig az aktuális felbontást veszi, ha teljes méretre álítod be, ha pedig a felére akkor meg egyértelműen az aktuális felbontás felével vezi fel a videót. Az 1080p-s videók felbontása 1920X1080. 😆

köszi
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
bartadavid94 írta:
még egy kérdésem lenne.
hogy lehet beállítani a felbontást fraps-ben, és youtube-on a 1080p-es hd videónak hány x hányas a felbontása?


A videó felbontást nem tudod állítani. Illetve annyit tudsz, hogy a teljes méretét vegye a videónak (Pl. ha 1024X768-ban játszol akkor 1024X768 lesz a videó felbontása), vagy csak a fél méretét (így az 1024X768-os esetén 512X384-es lesz a videó felbontása). Tehát mindig az aktuális felbontást veszi, ha teljes méretre álítod be, ha pedig a felére akkor meg egyértelműen az aktuális felbontás felével vezi fel a videót. Az 1080p-s videók felbontása 1920X1080. 😆
0
0
0
0
no avatar
még egy kérdésem lenne.
hogy lehet beállítani a felbontást fraps-ben, és youtube-on a 1080p-es hd videónak hány x hányas a felbontása?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Persze, mert torrentről kell leszedned a teljes értékű fraps-et. És be kell állítani, hogy record win7 sound. 😆
0
0
0
0
no avatar
na várjunkcsak
most meg az van hogy csak 30sec-ot enged fölvenni, és azt is bitképben.😞
nekem valami olyan program kéne, ami valami normális formátumba, és korlátlan ideig vesz föl. És az is fontos lenne, hogy fölvegye a hangot is(nem szeretem a hangtalan videókat)😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
bartadavid94 írta:
és tényleg működik😃
köszi a segítséget😃😃


Szívesen örülük, hogy segíthettem! 😆
0
0
0
0
no avatar

hát kipróbálom, és utána nyilatkozom😃

és tényleg működik😃
köszi a segítséget😃😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
bartadavid94 írta:
micsoda?
de akkor mégjobban lelassítja a gépet nem?
vagy csak én látom úgy hogy lelassítja, mert azt látom, amit fölveszek?


A 100 fps nem lassítja le jobban, mint a 20 Fps. Nekem elhiheted. De elég, ha 60-ra teszed. 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
bartadavid94 írta:
Hali
ajánljatok egy videófelvevőprogrmot, mert fraps-szal már próbáltam gta4-et fölvenni, és majdnem lefagyott a gép.😞
gondolom nem így kéne mennie.
ugyhogy vaami olyan kéne amivel nincs ilyen probléma, vagy áruljátok el, hogy fraps-szel mit csináltam rosszul😕

Csak 5 centivel kellett volna feljebb nézned és máris meglátod hogy két másik programot is ajánlottam valakinek!
0
0
0
0
no avatar
micsoda?
de akkor mégjobban lelassítja a gépet nem?
vagy csak én látom úgy hogy lelassítja, mert azt látom, amit fölveszek?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
bartadavid94 írta:
de ha lejjebb veszem mint 20 fps akkor nem fog szaggatni a videó?


Feljebb kell tenned! Én 100 Fps-re szoktam rakni! 😆
0
0
0
0
no avatar
de ha lejjebb veszem mint 20 fps akkor nem fog szaggatni a videó?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
bartadavid94 írta:
Hali
ajánljatok egy videófelvevőprogrmot, mert fraps-szal már próbáltam gta4-et fölvenni, és majdnem lefagyott a gép.😞
gondolom nem így kéne mennie.
ugyhogy vaami olyan kéne amivel nincs ilyen probléma, vagy áruljátok el, hogy fraps-szel mit csináltam rosszul😕


Beállítottad, hogy hány Fps-sel vegye a videókat? 😆 Mert alapon 20-ason van és akkor tényleg éassíthatja a játékot. 😆
0
0
0
0
no avatar
Hali
ajánljatok egy videófelvevőprogrmot, mert fraps-szal már próbáltam gta4-et fölvenni, és majdnem lefagyott a gép.😞
gondolom nem így kéne mennie.
ugyhogy vaami olyan kéne amivel nincs ilyen probléma, vagy áruljátok el, hogy fraps-szel mit csináltam rosszul😕
0
0
0
0
villamdavid avatar
Sziasztok! Kellene valami jó videófelvevő F1 2010 alá:
Tapasztalatok: FRAPS- felejtős, zabálja a helyet
Wegame: Össze vissza kidob az F1-ből
XFire, zabál ,akad.. Olyan kellene ,ami hangot is vesz fel,és kevés,minél kevesebb helyet foglaljon,viszont jó minőséget csináljon!
Sürgős lenne a kérdés,kérés,kérem,aki tud segítsen!
0
0
0
0
_AsheXp avatar
És milyen minőséget csinál?
0
0
0
0
no avatar
én most wegamet használok 10 perces vidi 250 mega lett sztem jó
0
0
0
0
_AsheXp avatar
Ha letöltöm aa legújabb fraps-ot és valami konvertáló progit (ajánljatok egy jót) akor meg tudom csinálni hogy veszek fel BF2142-ből gameplayt és és aztán átkonvertálom ás akkor kicsi lesz a mérete és jó minőségű is.Ezt meg tudom csinálni?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció