Videó-felvevő programokról minden!

Szerző: roberto888, 2009. March 06., téma
Fórum » Szoftver
Itt lehet feltenni kérdéseket, lehet véleményt kérni és miegymást videó-felvevő programokról!
Hozzászólások: 465
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Liptik avatar
Miért szeret engem ennyire a Vegas Pro 13?
0
0
0
0
sakamateee avatar
Vki nem tud nekem linket ahonnan letudom tölteni a dxtoryt magyarul full verzióba???thx
0
0
0
0
kaizinger avatar
SSD használó lvl100!
Sok értelem amikor megveszi és azt sem tudja mire való!
0
0
0
0
sakamateee avatar
Tuti nem rakom a fos hddre a jetékot..de azért köszi😀
0
0
0
0
Subaru avatar
sakamateee: rakd a frapset az SSD-d re játékot a HDD-re és kb 0 FPS-t fog levenni.
0
0
0
0
pothorszki0131 avatar
miért van egy alapzúgás amikor videót probálok felvenni frapssel ?
0
0
0
0
sakamateee avatar
Vki tud nekem ajánlani vmi videofelvevő progit win 8 64-bitre....fraps az nemjó néha kifagy tőle a játék,nah meg nagyon sok fps-t zabál😀előre is köszi...
0
0
0
0
sudosu avatar
Valaki tud arra válaszolni, hogy ha Action!-al veszek fel akkor miért van minden esetben szürke képernyő? Az egérkurzor látszik csak.
Teljesen mindegy milyen beállítást alkalamazok ugyanez a jelenség tapasztalható, eddig tudtam felvenni Action!-al, most beadta az unalmast. Új alkalmazást nem telepítettem, nem töröltem semmit szóval nem nagyon értem.
Fraps-el továbbra is ugyanúgy tudok felvenni, de az nem ad valami barátságos FPS számot 😃.
0
0
0
0
karsai12 avatar
nem tudtok olyan videó felvevőt ami nem viszi le az fps-ed?
Fraps: -8-9FPS
BDCAM:-6-7FPS
AUCTION:nagyon király meg minden de egyes játékoknál:-5-6FPS
Valami videózó program van?
0
0
0
0
xAlcatrazx avatar
Hali! A Shadow play felvevő valamit terhel felvétel közben pl videókártya?
0
0
0
0
no avatar
Elég kezdős videós vagyok...
Kösz!
0
0
0
0
PoPet avatar
Igen, mert az mp4-et jobban tömöríti mint az avi-t és ezáltal jobban terheli a gépet..
0
0
0
0
no avatar
Ööö... Akkor jobb lesz?
0
0
0
0
PoPet avatar
Ne mp4-be ments Action-el.
0
0
0
0
no avatar
Az Action annyi FPS-t elvesz, hogy nem igaz. Még a Fraps is jobban működik nálam... Egyéb ötlet?
0
0
0
0
PoPet avatar
Külön kell leszedni, és vesz minden hangot.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Még egy valami a ShadowPlay-t az a driverben benne van vagy külön kell majd le tölteni? és hangot vesz e fel pl saját miki meg azokét is akik beszélnek pl Ts-en?
0
0
0
0
no avatar
AMD (ATI) videokártyához valami jó kis progi?
A Frapstól már kiakadok, a Bandicam szerintem gagyi
0
0
0
0
PoPet avatar
Király minőség, 0FPS csökkenés.
0
0
0
0
BenjaminHun avatar
Sziasztok mi a véleményetek a shadowplay-ről?(Minőség, Egyszerűség, Hatékony-e pl nem fog ne le esni az FPS mint állat.)
0
0
0
0
no avatar
Játékot: MSI Afterburner
Asztal: Open Broadcaster
0
0
0
0
XfighterX avatar
Sziasztok szeretném a segítségeteket kérni letöltöttem az action videó felvevő programot fel is telepítettem meg minden és itt jőn a probléma hogy amikor elakarom inditani a videót hiába rá kattolok a start-ra nem akarja el inditani. ez lenne a problémám :/ valaki segítsen!!!
0
0
0
0
sudosu avatar
Victory1995: Talán próbáld meg Action!-al.
0
0
0
0
no avatar
A Stronghold Crusadert mivel tudnám felvenni?
Mert a Fraps nem engedi :/
Lécci valaki segítsen.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Tömörítetlenül veszi fel a Fraps a videókat, tehát elég nagy a bitsűrűsége ezeknek.Lehet, hogy a vinyó miatt nem tudod lejátszani rendesen, mert gyorsan kell olvasnia nagy adatmennyiséget. szerintem konvertáld át a videót, s akkor nem lesz gond.
0
0
0
0
friccy avatar
robiho próbáld ki az Action! t állítsd be 40 FPS re 720p re szerintem jó lessz
0
0
0
0
susguy avatar
Lehet nem ez a probléma, de szerintem csak a fraps próbálja akkora minőségben, de főleg méretben menten a videót, hogy nem lehet abban a formátumban normálisan lejátszani. Próbáld meg átkonvertálni valami más formátumba, vagy akár ugyanabba, csak kicsit legyen tömörebb a fájl.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Rég az oldalon vagyok, de nem tudtam hogy erről a témáról is van fórum. Ezért felteszem a kérdésem ide is, hát mivel ide való a témám. 😃
Srácok az miért van, hogy felveszek valamit fraps segítségével. Játék 60 fps-el megy, bekapcsolom a felvevőt, akkor se megy le 40-35 fps alá. De mikor megnézem, hogy hogyan sikerült a videóm. Elkeseredve kell hogy lássam 15-17 fps van lejátszás közben. Szaggat az egész és lassú is ráadásul. Pedig beállítottam, hogy 30 fps-vel felvételezzek és ne full size-ben hanem half-ban és kiszedtem a hangot is, hogy kevesebb legyen a méret. Lehet gyenge hozzá a gépem? Pedig nem nagy játékról van szó. PES 14-ben akartam felvenni a legszebb góljaimat.
Vagy tudtok valamilyen jobb felvevőt ami nem húzza ennyire vissza gépet? 😃
0
0
0
0
no avatar
szeretném a segitségeteket kérni,van ugye az action 1.17-es verzio,krekkelem meg minden de még is 30 napos verziot ir ki,nah szoval eddig nem csinálta azt hogy nem tudok aviba venni,csak mp4-be az meg lezabálja az fpst,nem kicsit,eddig tudtam mindig aviba venni most miért nem engedi? 😲
0
0
0
0
alikape1 avatar
Open Broadcaster-rel tudod felvenni magadat és a játékot is! Ingyenes, jobb mint a Fraps, magyar, könnyű használni és jobb a minőség is. Action-t is kipróbálhatod, azzal is lehet facecamot venni.
Remélem segítettem! 😀
0
0
0
0
Csatesz avatar
Hali!
Most egy olyan kérdésem lenne hogy, gameplayt akarok felvenni de úgy h közben az én képem is ott van a video sarkában, tehát konkrétan az Outlast-al akarok játszani, de úgy akarom megcsinálni h játék alatt engem is lehessen látni és hallani! Ez h működik van-e erre külön progi vagy jó ha a játékot Frapsal veszem ahogy eddig is, és mondjuk egy kamerával meg külön magam? Aztán ezt mivel tudnám össze vágni? Vegas Prot már próbáltam de nekem az avi formátumot nem akarta az istenért se elindítani mindig csak az mpeg-et nyitotta meg, de annak meg elég kaki a minősége... ha meg mpeget a proval avira konvertáltam azt meg ha elakartam indítani befagyasztotta az egész rendszert... Valami ötlet?
0
0
0
0
PoPet avatar
Action!-t ajánlom, sokkal jobb mint az a vacak FRAPS vagy mi.. 😃
0
0
0
0
Csatesz avatar
Na igen, csak h egyenlőre egy winyóm van! :S
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Igazából az is segíthet Fraps-nél, ha van 2 vinyód, s nem arra mented a videót, amiről éppen a játék fut. Így nem kell annak a szerencsétlen vinyónak írnia és olvasnia is egyszerre.
0
0
0
0
19ati93 avatar
FRAPS és kész,a legkevesebbet eszi nálam legalábbis, pedig végigpróbáltam az egész palettát a dxtory,bandicam,action-ön át az ezvid,d3dgear,stb...Hypercamig....
0
0
0
0
Csatesz avatar
A gondom ezzel a progival végül is megoldódott (Freemake Video Converter), már csak olyan progi kéne amivel tudok felvenni úgy h fps különbség ne legyen olyan sok, mert Frapsal könnyű felvenni de rendesen lehúzza az fpsem és mondjuk még csak a Mafia 2-őt vettem fel ott olyan nagy gond nem volt, de mondjuk ha egy nagyobb gépigényű játékot vennék fel ott lehetnek gondok.... szóval melyik felvevő progit ajánljátok? 😀
Ja és még egy jó kis videóvágó progi is jól jönne, szeretnék saját trailert csinálni meg a videóim is buherálni! 😀
0
0
0
0
19ati93 avatar
H264-ben sokszor fagy ki a GPU használata miatt,a Vegasnak is pont ez a baja...legalábbis a 12-esnek..

MKV-ba,vagy AVI-ba probáld Xili-vel és akkor gond egy szál se és messze a leggyorsabb konvertáló program 😆
0
0
0
0
Csatesz avatar
Igen, már rájöttem, leszedtem azt és egyből konvertált! 😃
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Használd inkább a freemake video converter-t.
0
0
0
0
Csatesz avatar
Hali!
Olyan kérdésem volna h, szeretnék gameplay videokat, frapsal felvettem egy méretes videot, ezt konvertálni akarom, ezzel a progival Xilisoft Video Converter Ultimate v7.6.0.20121127(regisztrálva), elkezdem a konvertálást és kb 1 perc után ki ír valami nyavalyát hogy: Current Status: Idle és még ezt: Last result: Task failed. És kész itt megáll, lesz egy kb 111mb-os video amit még a lejátszó se ismer fel(Kmplayer), ja és már próbáltam HDaviba és HDmpeg4be is. Mi lehet a baj? :S
0
0
0
0
kaizinger avatar
Az action és dxtory messze a legjobb nem tudom milyen laggról beszélsz ha gyenge a játékhoz a géped akkor nem fogsz felvétel közbe lagg nélkül játszani😀!
nálam action a legjobb 10-20 perces vidinél is 3-4 gigába megáll amit exportálás után csak párszáz mega😀
amit még sony vegasba szerkesztgetek és lerenderelem kapok egy 3-4 száz megás fájlt alegjobb minőségbe😀!

Fraps a egyik legjobb program ez igaz viszont hihetetlen nagy gépi erőforrást kér valamilyért!
0
0
0
0
19ati93 avatar
dxtory meg ilyenek viccnek is rosszak,úgy laggolnak mint a "csúnya szó" 😂
0
0
0
0
no avatar
Én Action-t használok. Nincs vele gondom tökéletesen működik.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Bandicam: nagyon jó sok játékhoz, főleg az újakhoz.... régiekkel (2008-2009 előtti játékok) azért a felvétel vagy maga a játék sokszor laggol,vagy furán FPS droppol stb, fájlméretei teljesen korrektek hiszen kb 30-45 perces videók méretei csak 2 és valahol 4 gb között mozognak(fényviszonyoktól sok minden függ!! beállítás: YouTube 720p 80Q)
Action: nekem enyhén szólva nem jött be...
FRAPS: ALL IN ONE,röviden tömören messze a legjobb,akármilyen játékban próbáltam tökéletes,0 FPS lagg,drop... konvertálni meg Xilisoft-al vagy XMedia Recode-al érdemes,mindkettő elég gyors.... gépemen 30 GB-nyi FRAPS felvételt 20perc alatt a XMedia Recode szépen átkonvertált 1gb-s méretre.... (5Mb/s bitrátára,videó hossza meg 20perc volt)
0
0
0
0
PoPet avatar
Helye szerintem van, és egyik verzió sem jó.
0
0
0
0
kaizinger avatar
nincs elég hely? amúgy érdemes a legfrisebbet használni!
0
0
0
0
PoPet avatar
Valakinek van ötlete miért csinálhatja egyik ismerősömnek azt az Action!, hogy a számláló megy pirosan de nem vesz fel semmit?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció