Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
felcser512 avatar
PS4 és a PRO között annyi a külömbség hogy kapott HDR -t amitöl élénkebbek a szinek talán ez a 4K paraszt vakitás , mert 4k nemlesz konzolon ! viszont még annyi a külömbség hogy valamennyivel jobb lesz a graf a pro -n , van is rola már 1-2 teszt vidi pl a uncharted 4 , de végeredménybe ugyanugy 1080p 30 fps ( ami a sima ps4 nél nem mindig jött ösze ) aki konzol vásárlás elött van , szerintem jobban jár ha megvárja a pro kiadást
0
0
0
0
MetaL1220 avatar
Slim nálam pont ezek miatt esett ki a listából meg annyira nem is tetszik. Zsúfoltnak is találtam, hiába kisebb ha ez a hűtés rovására megy. Akkor a ps4-ben van még erő? Akkor a pro ilyen parasztvakítás vr-ra?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Akkor szerintem bőven elég neked a sima ps4, nekem is az van meg vagyok vele elégedve teljes mértékben. (Slim-et én nem vennék, semmiképp, ha most kellene vennem)
0
0
0
0
MetaL1220 avatar
Ps4-re leginkább az exkluzívok érdekelnek, a vr szerintem még gyerek cipőben jár úgyhogy ilyenre nem ruháznék be és 4k-t se tudom kihasználni.
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Én azt mondom, ha most akarsz venni, akkor vegyél pro-t, viszont a sima ps4-et se kell leírni, hisz amíg Uncharted 4 szintű cucc kijön belőle, azért akkora aggodalomra nincs ok elég erős az. A Pro viszont főleg a "4K' és a VR miatt kell csak...szóval, ha egyiket se akarod ezek közül, akkor érdemes elgondolkodnod és lehet még is csak a sima ps4-et vedd meg, amíg még lehet, mert a slim miatt lehet már nem sokáig lehet , majd venni, mert kiszorítja esetleg vagy már nem fognak többet gyártani belőle.
0
0
0
0
kornel244 avatar
MetaL1220 Nagyjából ugyan az lesz két gép ps4 is fognak menni a játékok rendesen, csak a pron kicsit szebb lehet az a játék ami támogatja prot. Én azt veszek majd szerintem de a ps4 is tökéltess lesz neked szerintem de slim-et vegyél!
0
0
0
0
MetaL1220 avatar
Szevasztok! ps4 vásárlásán gondolkodok de nem tudom hogy megéri e ps4 pro-t venni vagy maradjak egy alap ps4-nél? Sima ps4 hardvere tényleg olyan gyenge már manapság hogy nem érdemes azt venni? Nincsen 4k tv-m nem is tervezek a full hd nekem bőven elég. Akinek van ps4 az mit tapasztalt eddig?
0
0
0
0
visor261 avatar
Na aki szeretne ps4-et és osztrákban él/ vannak osztrák rokonai akkor most tegyétek meg!
[LINK]
0
0
0
0
bukta2 avatar
Ennyi! tuti vétel! Egyértelmű!!!

0
0
0
0
hashimoto avatar
Köszi, lenne még valami. A kettő közt mi a különbség? És melyik a jobb? (Gondolom a 1216-os.) És a 1216A vagy 1216B közül?
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
Funes avatar
Állítólag CUH-1200 csendesebb, hűvösebb model 25%-al kevesebb áramot fogyaszt, strapa bíróbb.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Üdv! PS4-ből melyik modellt válasszam? Melyik a legjobb?
0
0
0
0
no avatar
Erről hallottatok? Ezt hogy? Nem arról volt szó, hogy PSVR-hoz gyenge a PS4, erre már OM VR is lesz rajta? Az azért elég kemény grafikával rendelkezik: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Uncharted 4-ben nem tudom visszarakni az automata célzást, mióta az 1.11-es frissítést megkaptam. Nézegettem a beállításokat de sehol nem találtam, és így még egy kisebb őrségen is szenvedés átjutni. Kérem, aki tudja hogy hol kell visszaállítani, az írja meg, megköszönném! 😀
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Szerintem a kor alapján dönti el a rendszer, hogy hányas szintű felügyeletű egy játék. Illetve, ha faterod vagy muterod megpöcköli a gépedet, hogy esetleg ne férj hozzá olyan dolgokhoz, amiket ők nem akarnak. Fene tudja több, mint 20 éve voltam 16 éves, akkor meg még nem volt ilyen 😃
0
0
0
0
no avatar
Aha, értem tehát az a játéktól függ? Mert valamelyiknél csak level 3 van. És ha ezt írja ki, azt azt jelenti hogy nekem "szülői fiókom" van? Tudom hogy ez hülye kérdés csak régen már regisztráltam egyszer és mivel még csak 16 vagyok, szülői felügyeletet kért. De a másik e-mail címemmel csináltam egy új fiókot, csak most nem vagyok benne biztos hogy most ez egy sima alap fiók-e. Honnan tudhatom meg, hogy alap felhasználói fiókom van, vagy szülői? Lehet baromságokat írok, de sajnos ezeket nem vágom! Köszönöm előre is a választ. 😀
0
0
0
0
DoggyDog avatar
A legmagasabb szülői felügyelet. Ezzel lehet korlátozni a kisgyerekek elől a tartalmakat.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Ha Ps4-en rá megyek bármyelyik játéknál az informationra, az írja legfelül hogy Parental Controls level 9. Ez mit jelent.?
0
0
0
0
no avatar
Ja értem 23-án jelentik be.
0
0
0
0
visor261 avatar
Vass: Ha erre gondolsz [LINK] akkor az nem újdonság...
Csak eredetileg ps1,2,3 címeket akartak ps4-re port nélkül de már akkor lehetett pc-n is csak nem mindenkinek mert csak tesztelések voltak és csak a szerencsések próbálhatták ki a többi(mint én is) csak nézte :/
0
0
0
0
no avatar
Nem kell már ps 4 se jönnek pc-re is a gamek ha pc guru igaz hírként írja.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy a Rainbow Six Siege nevű játékkal tudnék-e játszani PS PLUS előfizetés nélkül? A Válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Az lenne a jó, ha be lehetne számítani az árba a mostani ps4 et
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Jó ideje 100 alatt van csak keresgélni kellett (új és nem használt természetesen).
0
0
0
0
BOMB avatar
szerintem is körülbelül annyi lesz, ilyenkor azért jobban le megy az ára
0
0
0
0
InfernoDante avatar
Ha kijön a PS4 Neo szerintem akörül lesz a sima ára.
Bár iponon most is 100 alatt van picit.
[LINK]
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Szerintetek kb mennyi idő még amíg 100Eft vagy picit alatta lesz a PS4 ára?
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Szar az a vr. Mindenki isteníti,de azok a játékok, amiket én láttam, azok gyengébbek bárminél
0
0
0
0
no avatar
Láttátok már a DriveClub VR-t? Nagyon király lesz!

Itt egy video: [LINK]
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Majd felveszem videóra. Megmutatom hogy mi az ami nem stimmel.
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Nem tudom miért nincs nálad online játék mód... pedig a teljes játékot adták, minden elemével együtt.
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
A newervintert most telepítem. Nekem toväbbra sincs online mód az nba-ban
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Azért van jó pár jó ingyenes játék. Pl. a Neverwinter elég korrekt lett, aztán ott az a robot harcos játék, nekem bejött a feeling igaz napi max. 5 meccs és elég is nekem belőle a Hawken azt hiszem az a címe, most hirtelen nem ugrik be. Aztán jó az a Gems of War is. Szóval el lehet vele lenni, ha nem akar költeni az ember. Nekem mondjuk az NBA az életem szóval én most azt nyúzom, amikor tehetem, mert eddig csak pc-n toltam mindig, de ott az új részek már csak kompromisszumokkal mentek, meg így eredetibe baromi élvezetes lemész a parkba dobálni, vagy csak tolsz egy meccset bárki ellen nagyon sok online játék mód van benne. Persze ehhez kell, hogy szeresse az ember a kosárlabdát különben ló***t se ér annak, aki nem szereti...
0
0
0
0
Funes avatar
Érdekes, akkor ezek szerint már nincs messze, hogy Cfw-zve legyen a Ps4 is úgy ahogy a ps3 és onnantól már csak karnyújtásnyira van, hogy Ps4-en is menjenek a másolt játékok.
[LINK]
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Az ingyenes játékok nagyon gagyik. Úgy voltam vele,hogy most nem költöm a pénzttavaszi,meg nyári játékokra. Inkább gyűjtöm őszre. Final fantasy,watch dogs2,meg még lesz pár jó cím. Na de,azt hittem hogy ki fogom húzni az ingyenes játékokkal addig,de úgy tűnik hogy mégsem. Az NBA az egy nagy nulla. A Saints row az -------0000000. Most van valami kill játék. Talán abban van valami fantázia
0
0
0
0
no avatar
De nekem nem csak PS Plusom nincs, de PS Fiókom sincs, tehát csak USER 1 a nevem. De ps FIÓK nékül is lejönnek a frissítések? A Rendszerfrissítések lejöttek így is ma találtam meg, de a játékfrissítések még nem, pedig már jó ideje meg van....

Amúgy tényleg bocs a kérdésekért, lehet hogy röhejesek, de még nem annyira értek hozzá, régen PC-s voltam.
Csak Anno 120.000 ft volt ez a konzol, és nem szeretném hogy valamit rosszul csináljak, és károsdjon..
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Csak el ne felejtsd net-re dugni a gépet azért 😃 Amúgy persze megkapsz mindent így. Viszont én is teljes lehúzásnak veszem az éves előfizetést, de még is előfizettem rá...pedig teljesen ellene voltam. 15 ért, ha csak egy valamire való ingyen játékot kapsz az év alatt, akkor már megérte, mert sok kedvezmény meg szir szar előnyt élvez az ember.
0
0
0
0
noNameFPS avatar
Ps plus nélkül is megkapod a rendszer frisitéseket, illetve a játékokhoz elérhető frissitéseket.

És igen úgy kell kikapcsolni a ps-t. 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nem nagyon értek hozzá, éppen ezért tenném fel ezt a pár kérdést,: Szóval van egy PS4-em, amit "csak" arra használok hogy a játékoknak csak a singleplayer részét viszem ki rajta, tehát semmi multi. Pont ezért PS Fiókom sincs, és egyenlőre nem is tervezek. Na az lenne a kérdésem, hogy így is lejönnek a frissítések a játékokhoz (Singlehez) ? Illetve még az, hogy ez nem tesz kárt a ps-ben ez? (PL: Valami fontos frissítéseket nem kapok meg, beleértve a rendszerfrissítéseket, és a játékfrissítéseket?

És még egy, a kikapcsolás, ha úgy kapcsolom ki a PS-t, hogy lenyomom a ps gombot, power options, és ott a turn of ps4-re megyek rá az úgy jó?

A Válaszokat előre is köszönöm, a hibákért elnézést, annyira mé😕g azért nem értem az ilyen dolgokat. 😀
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Hát nekem nem jó. Szerkesztettem egy karaktert, de azt semmire nem tudom használni. Ő csak dísznek van? Borzasztóan nem megy nekem ez a játék. Pedig majdnem az összes NBA 2k val játazottam
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Én 7.-én töltöttem le szintén az "ingyenes" verziót, ami teljesen ugyanúgy tartalmaz mindent, mint a teljes verzió. Szóval nem tudom nálad mi lehet a probléma, nálam még azóta semmi probléma nem volt.
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
Segítség! Van itt olyan ember aki ps4 szakértő? Letöltöttem az NBA 2K16 játékot ingyen. Nem tudok tetoválást tenni a karakteremre, és a park módot sem talál9m. Ezeket a dolgokat szándékosan kihagyták? Youtubon néztem, ott minden van, my park is, meg tetkó is
0
0
0
0
Ajax avatar
Nexuska: Az esély megvan rá, bár szerintem nem sok. Az EA nem nagyon ad ki (sőt eddig azt hiszem nem is adott ki) ilyen remastered cuccokat. Lehetséges, hogy lesz, de jelenleg nem tudunk róla, hogy fejlesztés alatt lenne bármi ilyen.
0
0
0
0
Nexuska avatar
Na, mire kijön az a 4k, lesz normális munkám újra. 😃
Remasteredekről tudtok valamit, mennyire állnak rá a témára? Mert a Skyrimnek nagyon örülök, de pl a Dragon Age-eket sem vetném meg konzolon.
0
0
0
0
no avatar
marko99 a wish.com egy kamus ****
3 hónapja rendeltem tőlük. azóta se jött meg. az 5 e-mail-re se reagáltak 😠
0
0
0
0
mocskosbubu avatar
A matrica engem is érdekelne. Gyün valaki desztinözni heee?
0
0
0
0
marko99 avatar
Hol lehet, vagy inkább melyik oldalról lehet megbízhatóan rendelni a PS4 kontrollerre matricát? Néztem a Wish.com-on csak nem tudom, hogy biztonságos e.
0
0
0
0
kenyerlangoss avatar
Szerintem nem nagyon fog veszteni az értékéből a PS4.
0
0
0
0
DDarkness avatar
Kb olyan 140000FT lesz a PS4K , én csak remélem hogy nem lesz több mert be akarok majd ruházni egyre.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció