Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
xymano avatar
Hello megint
Az lehet kábel hiba ha néha 1-2 másodpercre elmegy a kép? A hang az megy tovább csak a kép tűnik el.
0
0
0
0
xymano avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 8
bukta2 avatar
@xymano: Ez normális.... nem kell félned,hangos mint az állat adj a tv re hangot vagy dúgj be egy fülest 😃
0
0
0
0
toopa avatar
@xymano: Jó hogy neked csak egy-két óra után melegszik. Nekem gyakorlatilag pár perc, és elkezd hangosodni, melegedni amint elkezdek játszani. Mondjuk fülessel tolom, így a hang nem zavar.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@xymano: Nekem meg mostanában hirtelen elmegy az áram kb 2mp erejéig, de csak akkor amikor ps-ezem. Ha gépezek sosincs ilyen. Lehet az a baj, h megy a gép is, meg a ventillátor egyszerre? Na meg még a telefont is szoktam közben tölteni(de nem mindig).
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Nem zárlatos a konnektor, amit használsz?
0
0
0
0
xymano avatar
@kmetovics: Nem sérült a PS 4 tápkábele?
Ha csak egy pillanatra megy el az elég furcsa
Próbáld máshová bedugni.
Másik kábellel is megpróbálhatod
Amiket felsoroltál dolgokat hogy be vannak dugva, azok mind egy elosztóba vannak bedugva?Lehet az elosztó is magadra magát.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@xymano: Igen, mind egybe van, de megpróbálom, h bedugom külön, hátha akkor nem fogja csinálni.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@xymano: Érdekes, most már nem csinálja. Most vagy azért csinálta eddig, mert egybe voltak dugva vagy pedig azért, mert írták páran FB-on, h mi ez a mindennapi hirtelen áramszünet. Nem tudom pontosan.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Nekem ezért van a gép meg a PS4 Pro is szünetmentes tápon. 😀
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! PS4 Slim 1TB -ost hol tudnék a legolcsóbban venni újonnan?
Jöhet használt is csak jó állapotú legyen, lehetőleg fényképes hirdetés.
Válaszokat előre is köszönöm! 😀
0
0
0
0
💬 13
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Na most akkor újonnan vagy használt ? 😃

[url]https://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/keres.php?stext=PS4+Slim+1TB&stmid=&stcid=&cmpid=&minprice=&maxprice=&buying=&shipping&noiced&usrid=[/url]
0
0
0
0
no avatar
@Gyrger72: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Patkos10: Nem! 😞

@Moon_Breaker: Köszi az oldalt! Találtam is rajta egy megfelelő hirdetést. Igaz, hogy nem Playstation hanem Xbox One.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Én a helyedben PS4 -et vennék, x-box -ra szinte nem nagyon van értelmes exkluzív.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: Arra gondoltam, hogy veszek egy Xbox One Slim-et az elméletileg tudja a visszafelé kompatibilitást az xbox 360-as játékokkal.: [LINK]
Majd ha meguntam az Xbox-ot váltok Playstation 4-re. Addigra talán olcsóbbak lesznek a konzolok és a játékok.
0
0
0
0
xymano avatar
@Gyrger72: Pedig tuti jobb vétel lenne egy ps4
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@xymano: Nem azt mondom, hogy nem fogok beszerezni egy PS4-et, csak a mostani árában nekem nem éri meg.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Gyrger72: Az Xbox One még az akciós árát se éri meg... 😂 Inkább spórolj még egy kicsit! Ezerszer jobb a Playstation 4!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: +1

Ps4!! Még jó hogy ps4... nekem volt mind2... ps4 sokkal gyorsabb és jobb játékok is vannak rá arról nem is beszélve hogy jönnek folyamatosan rá a jobbnál jobb exluzívok... de persze a te döntésed nem akarlak rábeszélni semmire csak később nehogy megbánd hogy most elkapkodod.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: De hiába kompatibilis visszafelé ha nincs rá tartalom...

Ha már van egy középkategóriás PC -d teljesen értelmetlen egy x-box mellé.
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: PS4-böl a régi verzió vagy a slim éri meg jobban?
0
0
0
0
gigazte avatar
@Gyrger72: Amelyiket olcsóbban be tudod szerezni, szóval én azt mondom, hogy teljesen mindegy. Nekem például Fat van tavaly nyár óta, és eddig nem volt vele semmi gondom, pedig az első két szériából származik.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Gyrger72: Én először egy sima PS4 -et vettem, aztán egy Pro -t mert néhány játéknál picit jobban teljesít az erősebb APU -nak köszönhetően (pl. Horizon, Last Guardian)
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
@Moon_Breaker: Úgy döntöttem nem veszek egyenlőre sem Playstation 4-et, sem Xbox-ot.
Ha mégis költök inkább a számítógépemet újítom.
0
0
0
0
maestro86 avatar
Sziasztok nem tudom hogy a God of War 4-nek van külön forum de leirom. Spoiler!
azon a helyen vagyok ahol a köd van bezártam a réseket kinyitottam a ladakat a mühelyben megöltem a valkürt de kellene még nekem ködszövet a páncél fejlesztéséhez azt hol tudok szerezni van még a pályán a ládákba.
.
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@maestro86: ködszövet? én is kitoltam a gammát de ilyennel nem találkoztam 😃 persze ez nem azt jelenti hogy nincs csak én nem emlékszek ilyenre hogy Ködszövet
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@bukta2: Én Mist Echo -ra meg Anchor of Fog -ra emlékszem csak.
0
0
0
0
xymano avatar
Valami csoda folytán megjött ma reggel a ps.
Az lenne a kérdésem, hogy tud valaki esetleg olyan helyet ahol olcsón lehet venni hozzá játékokat.
Amúgy maga a konzol tetszik első játékaim a Hidden Agenda
Driveclub meg még the crew.
Hiden Agenda ban nagyon jó lett a szinkron is és a grafikai is tetszik.
0
0
0
0
💬 3
maestro86 avatar
@xymano: Én innen rendeltem a játékaimat vannak jó áron használtak is nincs velük semmi baj konzolkirály vagy a konzolvilág vagy a cdgalaxis mind jó áron.
0
0
0
0
xymano avatar
@maestro86: Köszi
Meglesem lőket
0
0
0
0
ors11 avatar
@xymano: beírod hogy árukereső.hu ofc ékezetek nélkül és ott össze tudod hasonlítani hol a legolcsóbb az adott játék vagy akármi. hasznos kis oldal
0
0
0
0
xymano avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@xymano: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
toopa avatar
Sziasztok!
Úgy néz ki hogy életemben először, több mint 20 évnyi pc only gamelés után beneveznék egy ps4 pro-ra. Mint abszolút kezdő, mire érdemes figyelnem? Pár "kötelező" exkluzív játék címet tudnátok mondani, elsősorban kaland/rpg vonalon? Esetleg valami autós és verekedős is jöhet. Havi előfizetés van/kell?
Előre is köszönöm.
0
0
0
0
💬 11
Floriian avatar
@toopa: Havi fizetés van, egyébként ajánlott az ingyne játékok miatt.
Horizon Zero New Dawn kötelező.
0
0
0
0
toopa avatar
@Floriian: Kösz, jó hogy mondod, mert az ki is ment a fejemből. God of War, The Last of Us, meg a Gran Turismo volt az eszemben, hogy ezeket kellene beszerezni, de a HZD valahogy kimaradt, pedig amit láttam belőle az eléggé odavág.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@toopa: Én is hasonló cipőben jártam, már lassan fél éve van meg a PS4 pro -m, az exkluzívok - konkrétan a Horizon miatt szántam rá magam a konzolra, és hát mit ne mondjak nem bántam meg.

Btw a Horizon után exkluzívok amiket még megvettem és tetszett :
- Gravity Rush 2
- Bloodborne
- God of War
- Uncharted:The Lost Legacy
- Detroit:Becoming Human
- The Last Guardian
- Shadow of the Colossus

Ja és még hamarosan jön néhány ígéretes exkluzív PS4 -re. 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
@toopa: Ami kötelező az a Horizon ahogy többen is írták,az új God of War is nagyon jó lett,Uncharted-ek kihagyhatatlanok 1-5 ig...Gravity Rush 1-2 is nagyon jó bár megunható egy idő után de történetre nagyon jó kis gamek, ami még kötelező darab az a Ratchet & Clank
a The Last of Us is nagyon jó game de az kicsit nehéz,de mindenképpen ajánlom ha szereted a jó történetet nos mi van még itt,granturismo sport ot vettem meg utoljára a ps hez, nekem nagyon nem jött be... de ízlések és pofonok.
0
0
0
0
toopa avatar
@bukta2: Floriian, Moon_Breaker, Patkos7, bukta2: Köszönöm a segítséget! Első körben a Horizon Zero Dawn, God of War, Uncharted 1,2,3 játékokat vettem meg, ezekkel azt hiszem elleszek egy darabig. Utánanézek mindnek amit mondtatok, aztán apránként megveszem ami tetszik.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@toopa: A Ratchet and Clank et is nagyon tudom ajánlani! Nagyon jó hangulatú játék! Ne tévesszen meg hogy meseszerű! Van egy animációs film is nézd meg azt is majd! A történet ugyan az!
0
0
0
0
toopa avatar
@bukta2: Majd meglesem azt is, de most a Horizon Zero Dawn teljesen magába szívott. 😀
Tegnap este 11 után értem haza, leültem elé, gondoltam egy fél órára megnézem még alvás előtt hogy milyen, és 1:30-kor keltem fel a monitor elől. Ma délelőtt meg csak azt vettem észre hogy eltelt 3 óra ezzel a játékkal.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@toopa: Igen azt el is hiszem! 😃 az egyik legjobb játék amit valaha kivittem!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@toopa: Ja hát egy "picit" addiktív lett a Horizon... 😃

Spoiler!
Csak ki ne adják a 2. részét mert félek hogy 1-2 hónapig be se megyek melózni amíg végig nem játszom.
0
0
0
0
toopa avatar
@Moon_Breaker: Az nem kifejezés. Egész héten nem aludtam ki magam miatta. 😆
Melò után minden este leültem játszani vele. Ma hajnali 3-kor hagytam abba. Ha lesz még pár játék ami ennyire király, bánni fogom hogy nem neveztem be már jòval hamarabb egy konzolra.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@toopa: Az általam említett játékok számomra mind ilyen jók voltak, Bloodborne még ami kb. olyan terjedelmes mint a Horizon.
Spoiler!
Csak sokkal nehezebb és nincsenek toturiálok, mindenre neked kell rájönnöd.De ettől olyan jó. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem tudjátok storeon mikor lesz a nyári leárazás?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@gigazte: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
gigazte avatar
Kösz az infót, de ezzel sajnos sokra nem megyek, mert a mi Storeunkban csak Playstation Plus Double Discounts, illetve EA leárazás van! 😊
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok lehet hogy valami gubanc van nálam.. Ps gomb megnyomásával elindul ugyebár a gép, azt valamikor nem a profilom jön be, hanem, hogy "üdvözöl újra a gép és nyomjam meg a ps gombot" (háttér zene is más alatta), a kar meg nem érzékeli hiába nyomogatom, fehéren világit kék helyett, mintha fagyi lenne... ilyenkor pihenő üzemmódba szoktam tenni a konzolon és utána újra karon ps gomb, és már bejön a profil és elindul minden simán..

ötlet valakitől?
0
0
0
0
💬 11
Moon_Breaker avatar
@Rammstein32: Safe Mode -ban próbáld a 4. lépést, majd ha az sem segít az 5. lépést.

(mentéseket vagy töltsd fel felhőbe vagy mentsd külső USB eszközre mert el fognak veszni.)

0
0
0
0
no avatar
@Moon_Breaker: Szerinted mi lehet a gubanc? 5-6 hónapom van még a garaciából azt nem merek kutyulni annyira..
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Rammstein32: Ha még garis akkor vidd szervízbe, ők majd megcsinálják , végül is az a dolguk.
0
0
0
0
no avatar
@Moon_Breaker: te valami szoftveres bakira tippelsz amúgy?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Rammstein32: Ha nem kapna a TV jelet vagy hasonló akkor valószínű hogy hardveres probléma lenne.
(általában a HDMI csatlakozón szokott elengedni néhány forrasztás ahogy olvasgattam fórumokon)

De az általad leírtakból én szoftver hibára gyanakszom.
0
0
0
0
no avatar
@Moon_Breaker: jah kap jelet és amúgy hdmi2-esre van kötve, mert 1-es foglalt...
de ha úgy vesszük müködik a gép, csak ez az ami zavar, sonny hiba küldő opció is be van pipálva, azt hittem ők tudták orvosolni ezt a hibát távolról, mert max 3 hónapig semmi gáz nem volt vele most péntekig, azelőtt meg gyakrabban csinálta..
ha úgy vesszük annyiból kellemetlen ez az egész, mert pihenő modba kell tennem, de utána már jó.. szal a gép ezt leszámítva müködik normálisan... pihenő mód meg nem nem szabálytalan leállás mint egy áramszünet... szal tudom használni!!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Rammstein32: Hát akkor vagy elviszed a szervízbe vagy ha ahhoz lusta vagy csináld amit írtam. 😀
0
0
0
0
no avatar
@Moon_Breaker: mennyi ideig lenne szervizben kb? mennyi idő amig visszahozzák?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Rammstein32: Visszahozzák?
Én konkrétan még sosem vittem szervízbe semmit, de szerintem neked kell odavinned meg elhoznod. 😃
0
0
0
0
vyne avatar
@Moon_Breaker: 😃 😃
Amugy igen. Szervizbe vinni is neki kell,elhozni meg plane. Nem fogjak kiszallitani. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@vyne: Ja , nekem is elég furcsának tűnt még a feltételezése is.

Mondjuk egy 3 -400 ezres cuccnál még megérteném de egy PS4 -nél... 😃
0
0
0
0
RichGames avatar
Sziasztok 1 hete vettem használtan egy 1.5 éves PS4 1TB Prot semmi probléma nem volt vele 3 napig aztán egyszer csak némelyik játéknál ezt a hangot produkálja! Mitől lehet ez? Haverom azt mondja ne agódjak de akkoris megijeszt eza hang félek hogy elromlik. Aki tud választ az irjon kérem

0
0
0
0
💬 6
Moon_Breaker avatar
@RichGames: Felvettem maxra a hangot de a venti hangján kívül mást nem hallok, konkrétan mit kéne észlelni a videóban?
0
0
0
0
RichGames avatar
@Moon_Breaker: Ilyen cirippelő/cicegő kattogó hang 😞 nem hallod a kattogást?
0
0
0
0
RichGames avatar
@Moon_Breaker: Konkréran zúg mintha leezt olvasna vagy valami 😃 de nem minden játéknál és a menübe sem ezaz érdekes..
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Moon_Breaker: Szerintem arra a ciripelésre gondol, nyisd ki jobban a füled Moon 😃
Hát az biztos hogy ez nem normális de ha megy minden hüt is ahogy kell akkor max csak idegesítő lehet bajt nem okoz de mondom normálisnak nem az az biztos
0
0
0
0
RichGames avatar
@bukta2: Megy rendesen nem melegszik hűt stb de akkoris érdekes hogy nem minden játéknál produkálja ezt..
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@RichGames: Lehet a ventilátorja szériahibás, ha nagyon zavar a hangja vidd el szervízbe hátha ki tudják cserélni benne a ventit.

Gondolom a nagyobb gépigényű játékoknál jobban pörög a venti , ezért hallod csak azoknál.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok nagyon vacilálok, melyik gamet érdemesebb megvenni ps4-re? Mortal xl, vagy wolfenstein 2?? Nehéz a döntés...
0
0
0
0
💬 1
bukta2 avatar
@Rammstein32: én kapásból nem szeretem a verekedős játékokat semmilyen formában... anno ps1 en a tekken-el sokat játszottam de valami oknál fogva kiment belőlem a verekedős játékok iránti érdeklődés, így én a Wolfenstein 2- re szavazok bár mivel te szereted a verekedőset így ezt csak te tudod eldönteni. tehát elég értelmetlen a kérdésed. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Ingyenesen beszerezhető ps4-re ps pluszosoknak a Call of Duty Black Ops 3.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Melyik a jó külső vinyó ps4 hez? 1tb osat szeretnék!
Kösz előre is!
0
0
0
0
💬 1
Moon_Breaker avatar
@bukta2: A legjobb\megbízható tartozék mindig ugye a gyári, de gondolom bármelyik külső HDD -t kezeli a PS4.

[LINK]
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Én nem tudom konkrétan milyen hosszú, de ez az Uncharted: The Lost Legacy eddig rohadt jó, Tomb Raider szinte elbújhat mögötte. 😲
0
0
0
0
💬 8
gigazte avatar
@Moon_Breaker: Játékstílustól függ, de olyan 7-10 óra a játékmenet, és osztom a véleményed, mert szerintem is sokkal jobb a Tomb Raidereknél!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@gigazte: Horizon 2 nem lesz, de azért ezek is k*rva jónak tűnnek :





0
0
0
0
hashimoto avatar
@Moon_Breaker: Horizon 2 még kicsit korai lenne szerintem, viszont ezek mellett engem ez is lenyűgözött:
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@hashimoto: Ja az se lehet rossz, de a Death Stranding -et valahogy jobban várom, kicsit érdekesebbnek tűnik. 😀
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Moon_Breaker: Én azt is várom, Kojima mindig alkot. 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@hashimoto: Kojima egy zseni, és amit a Horizon motorjával alkottak... eszméletlen lesz az biztos.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Moon_Breaker: Még nem próbáltam a Horizont, viszont a GoW-t igen, eszméletlen az is.. Igazából nem akarok marha sokat költeni konzolra, 50 körül láttam első szériás PS4-et, tökéletes lesz 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@hashimoto: Horizon -t nem próbáltad még ?!
Hát ezt sürgősen pótold be ha jót akarsz. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Üdv! A Driver 2 vel hogyan tudon játszani anélkül hogy kellene vegyek egy ps one-t? Bár gondolom azsem lehet egy nagy összeg már ha talál az ember. Van ps vitám meg ps4 em is de ha jól emlékszek vitára csak a driver van a második rész az nincs
0
0
0
0
💬 2
maestro86 avatar
Lenne egy olyan kérdésem hogy azt szeretném hogy a ps4 a monitorra legyen rádugva és aszt néztem hogy nincs rajta 3.5 csatlakozo a fejhallgatonak nekem minden képen az lenne a jó megoldás azt mivel lehetne megoldani.
0
0
0
0
💬 4
visor261 avatar
@maestro86: bruh... beledugod abba amit a kezedben markolgatsz.
0
0
0
0
gigazte avatar
@visor261: Enyhén félreérthető volt... 😂
0
0
0
0
kmetovics avatar
@maestro86: A fejhallgatót a ps karba kell beledugni.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@maestro86: vagy veszel egy hangátalakító adaptert mint én is amit összedugsz és már van is hang, azért nem linkelek mert nagyon sok fajta van, van HDMI/USB portos stb... árban ilyen 4000-től olyan 7000-8000-ig is lehet találni,de fölösleges a drágábbikat venni... elég a 4000-es is
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok srácok.
Újabb kérdéssel zaklatlak meg titeket, mégpedig azzal hogy verseny játékot szeretnék venni a 2 PS exkluzív játék közül ugye a Drive Club és a Gran Turismo. Ti melyiket ajánlanátok egy olyannak aki "igazi szimulációs" élmény keres és a lehető legreálisabb versenyjátékkal szeretne játszani? 😃
Válaszotokat előre is köszi! 😃
0
0
0
0
💬 5
gigazte avatar
@Bioritmus: Röviden és tömören: Gran Turismo Sport! Már a rövid bevezető az első indítás után nagyon hangulatos, és érződik a játékon, hogy precíz munkát végeztek a fejlesztők. Tudom a játékélményre vagy jobbára kíváncsi, de az autós "múzeum", ami a játék menüjében van, az valami fenomenális, és eléggé részletesen mutatja be a nagy autós márkák történelmét, korhű képekkel illusztrálva!
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@gigazte: Hát vagy esetleg ami még úgy szóba jött nálam az a Project Cars 2. Azt próbáltad esetleg? 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@Bioritmus: Sajnos a Project Cars 2-öt még nem próbáltam ki, de igazából arról is csak jót hallottam a baráti körömben. Viszont a Gran Turismo Sportot, csak ajánlani tudom. 😀
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
@gigazte: akkor aszondod' hogy megéri? XBOX One után lett egy PS4 PRO-m, de 2 hónapja a szekrény tetején áll, bontatlanul.. szoval megéri kibontani a GT miatt? 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@NeTuddMeg: Mondjuk ha játszottál már a Forza Motorsport sorozattal, akkor más a helyzet, mert személy szerint nekem még mindig a Forza Motorsport 3, 4 volt a két kedvenc játékom! De ha szereted az autós játékokat, akkor érdemes vele egy próbát tenni, mert nem lett rossz a Gran Turismo Sport sem! Van egy hangulata neki!
0
0
0
0
maestro86 avatar
Tehát megrendeltem egy ps4 konzolt hogy érdemes elhelyezni mire kell figyelni pl ga minitorra akarom rákötni de az asztalin nincs sok hely rá tehetem a monitort a konzol tetelyére vagy az felejtös ha a tv re kötöm akkor csak a tv fölött van egy polc remélem tudtok tanácsot adni hogy érdemes.
0
0
0
0
💬 3
maestro86 avatar
@Moon_Breaker: Köszönöm ismét a gyors válaszodat ép gondoltam is hogy megkérdezem hogy állitva lehet-e használni megnéztem az oldalt amit mondtál de ott nincs raktáron majd szét nézek más boltoknál.
0
0
0
0
gigazte avatar
Nem tudom másnál előfordult-e már, de egy érdekes dolog történt velem. Ma délután megszereztem a God of Warban a Platina trófeát, aztán amikor az előbb felnéztem a hotmailomra, akkor látom kaptam valami horvát nyelvű gratulációt a Playstation EU-s marketing osztályról! Most akkor ez mégis mi akart lenni? 😂 Az email cím megegyezik a megszokott "heti összefoglalós" emailek feladójával, szóval megbizható forrásból kaptam, bár ennek ellenére a biztonságra törekedve nem nyitottam meg. Nektek is küldtek már hasonlót? Az az érdekes, hogy eddig mindig magyar nyelven kaptam tőlük üzeneteket... 😆 Sikerült is nekik egy mini strokeot okozni!
0
0
0
0
ors11 avatar
Az újabb Need for speedekből melyiket éri meg megvenni? 😃 Úgy hallottam, hogy a Need for Speed Payback-ben nincs offline free roam ( tehát nem lehet barangolni benne csak úgy ). Internetem az van, de nem vagyok ps+ előfizető szóval nem tudom ilyenkor hogy működik a dolog. ( Barátnőm szeret az autós játékokban random barangolni, szóval gondoltam meglepem , és majd én is tudok játszani 😃 )
0
0
0
0
💬 7
gigazte avatar
@ors11: Szerintem te kevered a 2015-össel, ugyanis a Payback tartalmaz offline kampányt, full free roam az egész játék, és egyáltalán nem követeli meg az online jelenlétet. Mondjuk az más kérdés, hogy szerintem teljes áron nem éri meg megvenni. Bár ez a te dolgod, szóval nem szólok bele!
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: Köszi szépen! A rivals óta nem követem a szériát. Igazából már rég hanyatlani kezdett az egész színvonala, de most le van árazva 9.2k-ra így gondoltam ez, vagy a DriveClub 5.5k-ért. De ha tudtok jobb játékot akkor mondjátok 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: Annyit talán már megér a Payback. Nem rossz játék, csak elég hamar monotonná válik. A Driveclub sem rossz, szóval azt mindenképpen ajánlom, és ha esetleg leárazás lesz a Gran Turismo Sporton, akkor azt is húzd be.
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: 8k-ért lehet megvenni azt is 😃

Néztem videókat Driveclubról, de amikor kiadták sokan lehúzták, hogy hiányos a game+ ütközésnél levon pontokat meg ilyenek. Azóta raktak be patcheket, de nem tudom mennyire lett jobb játék tőle 😜
Plusz a Battlefield 1 Revolution Edition is 8k-ba kerül ami szintén elgondolkodtat, mert évek óta nem nyomtam se ezt se a CoD szériát. Szóval itt is információ hiánnyal küzködöm 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: A battlefield 1 az jó kis játék! A cod ww2 is nagyon jóra sikerült bár már rég letöröltem mert még decemberbe ***ták egy frissítéssel a játékot és január végén még mindig kula volt így letöröltem és azóta nem tudom hogy ki e javították mert nem követem a játékot már...az új black ops 4 meg egy vicc kategória... nem is írok róla semmit inkább... ilyen vér pistikéknek lessz a nagy játéka nem pedig a veterán cod osoknak mint amilyen én is vagyok.az új bf viszont ígéretesnek tűnik.
0
0
0
0
ors11 avatar
@gigazte: Megvettem a Driveclubot. Ilyen árért remélem nagy csalódás nem ér majd 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: 10+ órát biztos lehet benne versenyezni. 😃
0
0
0
0
maestro86 avatar
A t-mobilnal lehet kapni ps4 et God of War játékkal szerintetek az a fajta azt nem tudom hogy sima vagy pro de nekem csak fhd kell kamatmentes részletre megtudnám venni remélem tudtok tanácsot adni hogy megerie.
0
0
0
0
💬 5
Moon_Breaker avatar
@maestro86: Az sima PS4, FHD -ra elég. [url]https://www.telekom.hu/shop/termek/PlayStation+4+1TB+++God+of+War+jatek+++Pluscard--SONY+PS4+1+TB+GOW+++PSCARD?sku=jsku1754624657&contractType=listPrice&paymentType=FULL[/url]
130 -ért picit drágának tartom, de ez ugye zsír új gép így érthető a magas ára.

85 körül kapsz használtat garival, játékokkal + 15 -18 -ért God of War -t. (tehát ha szerencsés vagy 100-ból összehozod és még + játékokat is kapsz a géphez az eladótól)
[url]https://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4?kategoria_gyartokhoz=495&hirdetesVaros=-1&hirdetesTipusa=-1&GYORSKERESO_TOKEN=165EJJBECEDNAA83CBGK&gyorskereses=PLAYSTATION+4+1TB&gyorskereses_hidden=Gyorskeres%C3%A9s+itt%3A+PlayStation+4[/url]
0
0
0
0
maestro86 avatar
@Moon_Breaker: A t-mobilnál van kedvezményem olyan 15000 ft tudok beváltani és ami fontos hogy kamatmentes részletre tudnám megvenni olyan 5000 ft lenne a havonta fizetendö. De köszönöm a gyors választ.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@maestro86: 115 -ért God of War -ral már egész jól hangzik. 😀
0
0
0
0
maestro86 avatar
@Moon_Breaker: Köszönöm a gyors válaszodat akkor szerintem én megrendelem a T- mobiltol azután jöhetnek a játékok
Amugy a ps4 lehet offline játszani persze olyan játékot ami nem multiplayeres mert nekem csak mobilnetem van ez mennyire befolyásolo tényezö.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@maestro86: A nem online játékokat nyilván tudod net nélkül is játszani, de nem árt ha rá van kötve a gép a netre, a frissítéseket pl. erősen ajánlott letölteni a játékokhoz.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Látom sok embernél gond a menüben az akadás nekem még az első generációs ps4 em van a vastag de hibátlan minden téren,nézzetek rá a hűtésre hogy szabadok e a nyílások vagy hogy van e elég hely a szellőzésnek,másra nem tudok gondolni
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok.
Gyors kérdés: A ps store-ban fent van a Detroit Become Human sima verziója is? mert még ha rá is keresek akkor is csak a deluxot adja be amiért nem feltétlen fizetnék 21 rugót inkább a simáért adok ki 18-at ha egyáltalán fent van a store-ban..:/
0
0
0
0
💬 11
Patkos6 avatar
@Bioritmus: Nincsen.
Itt mutatja, de ha rámész a Standard-re egyből a Deluxe-ra dob át.
[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
@Bioritmus: Ugyanez volt a God of Warnál is, ezeknél a címeknél csak lemezesen van Standard Edition.

Majd ha megveszed, és játszottál már vele, akkor egy gyors véleményt kérhetek tőled? 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@gigazte: köszönöm akkor kénytelen leszek ennyiért venni mert a legközelebbi bolt ahol ilyeneket árulnak az 2 várossal arrébb van tőlem 😃 természetesen írok rövid véleményt még a hétvégén 😃 egyébként mellékes kérdés csak nálam szokott előfordulni az hogy sokszor laggol a menü? a játékok rendesen mennek de a menü irgalmatlan laggokat szokott produkálni tegnap le is fagyott teljesen :/ egy sima ps4 slimről van szó..és bocsi a sok kérdésért nem régóta vagyok ps4 tulaj és hülye vagyok hozzá 😃 :S
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Bioritmus: Nekem van sima régi és Pro is, egyik menüje sem laggolt soha, lehet melegszik a géped?

btw érdemes megvenni a játékot, én is előrendeltem 21 -ért és nagyon nem bántam meg, marha jó játék. 😉
Spoiler!
Még csak kb. a negyedénél tartok de már tudom hogy rögtön utána elkezdem még egyszer ! 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@Moon_Breaker: nem mondanám hogy különösebben melegszik amikor nem játszok csak be van kapcsolva és esetleg a store-ban nézelődök vagy éppen nem csinálok vele semmit akkor szinte egyáltalán nem meleg ha pedig játszok akkor is jó pár óra után érzem hogy igen csak meleg a dolog de majd normálisabban megfigyelem 😃 egyébként megvettem a játékot már töltődik lefelé 😃
0
0
0
0
Patkos6 avatar
@Bioritmus: Sima PS4-em van, néha nekem is akad a menü, nem tudom mitől lehet. Fagyás viszont soha nem volt nekem se.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Bioritmus: Ha nem nagyon melegszik akkor már csak a vinyó lehet a ludas, lehet valami külső behatás érte pl. odaütötted a PS4 -et valahova, vagy már szimplán régi a gép és a vinyó haldoklik?
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@Moon_Breaker: nagyjából 2 hónapja vettem boltból nem kéz alól és nem ütöttem oda semminek (az mondjuk lehet hogy a boltban odaütötték csak én nem tudok róla 😃😉 bár én arra is gyanakszom hogy sok játék van rá felrakva és azért majd törlök párat amikkel nem játszom hátha jobb lesz 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Bioritmus: Nem hinném hogy az befolyásolná a gép teljesítményét hogy tele van cuccal vagy sem.

Ha van rá módod esetleg kipróbálhatod egy másik laptop vinyóval hogy teljesít.

Én több mint valószínű hogy veszek majd egy 500 -as SSD -t a PS4 Pro -ba mert azt írják a Pro már kihasználja az SSD adta előnyöket és sokkal gyorsabban tölt be a játék. 😀
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@Moon_Breaker: lehet hogy teszek egy próbát majd egy másik vinyóval a következő fizetésből 😃 köszönöm a sok segítséget 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@Bioritmus: Néha szokott nekem is laggolni, de elég ritkán akad be, általában akkor ha játék közben nyomok egy ps gombot, és utána játék közben keresődök a storeban, vagy a menüben. Máskor nem igazán, és egyáltalán nem fagyott le teljesen az egész rendszer.

@Moon_Breaker: Sejtettem, hogy a Quantic Dream megint jó játékot tett le az asztalra. 😀 Kösz a gyors véleményt.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Valakinek sikerült már legyapni Sigrun -t ?
Már másfél órája próbálom de nem adja meg magát... 😃

Normál fokozaton non-stop támad, így a harmad életcsíkjáig jutottam, easy módba a negyedéig.

Axe, Blades és skillek is mind maxon, minden páncélom meg más cucc Valkűrös de így se megy. 😢
0
0
0
0
💬 13
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Ez most mi? A legújabb gow?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Igen, God of War -ban a Valkűr királynő.

Gondoltam van itt valakinek valami jó taktikája mert yutub videókban semmi konkrétat nem írnak\mondanak azonkívül hogy "legyél ügyes meg gyors és akkor menni fog"... 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Én még csak ma fogom elkezdeni délután, majd, ha meghozza a futár. Valahogy kibírtam eddig, h ne rendeljem meg, de akárhová nézek, már mindenki ezzel játszik. Szóval egyelőre nem tudok segíteni ebben. Amúgy kb milyen messze jársz(hány óra/ %-nál tartasz)?
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: A fő sztorit már végigvittem, meg a kisebb questekből is már alig van 1 -2.
A 8 Valkűrt is már levertem, a királynűjükkel szenvedek már csak. (last boss talán?)
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Na elkezdtem én is. Nagyon pörgős egy game, az biztos. Rock zenével istentelen lenne nyomni(lehet, h teszek is egy próbát). Amúgy vissza lehet menni bizonyos helyekre, ha netán otthagytál vmit vagy nem tudtad még felszedni az adott dolgokat/nem tudál megnyitni egy adott részt? Mert én találtam az elején egy tükröt, ami le van zárva és gondolom azt majd csak később lehet megnyitni.
Még annyit, hogy a feliratok méretét hol a jó fenében lehet nagyobbra állítani? Mert nekem csak a menü méretét sikerült. Olyan kicsik a betűk, h kb úgy nézem azokat, mint egy 70 éves néni kb 😆
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: Betűméretet nem hiszem hogy tudod állítani, a tükröket meg majd később tudod "átalakítani" ajtóvá, mögöttük Valkűrök vannak.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Időközben már utánanéztem és nemsokára kijön egy patch, amivel majd méretezhetőek lesznek a feliratok.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Én a fotó módot várom már! 😀
0
0
0
0
V1VOnX avatar
@Moon_Breaker:


Remélem ez tud segíteni valamennyit 😀.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@V1VOnX: Köszi én is néztem azt a meg a többi hasonló videót de konkrétan nem sok újdonságot tudtam belőlük leszűrni.

Egyszer majdnem meg volt már de valahogy mindig marad egy kis élete és akkor betolja azt a kivédhetetlen attakját amikor a fél életem lemegy és kész, de előbb utóbb csak meglesz.. 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@Moon_Breaker: Én még csak az első Valkűrt győztem le, mert csak most szereztem meg a szilánkot, ami nyitja a mágikus zárakat, de szívós egy teremtmények az biztos! Gondolom annál ezerszer durvább a Valkűr Királynő! 😂 Ahogy nézegettem a videókat szinte felér egy Dark Souls Bossal!
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@gigazte: Én az elsővel is szenvedtem eleget mire rájöttem a taktikákra. 😀
0
0
0
0
Hunork avatar
Üdv szakik!

Több kérdésem lenne, elnézést, ha amúgy egyszerű, de én inkább PC-s vagyok, fiam a PS4-es. 😀

Merevlemez: amióta USB Hub van (nem a 2k olcsó, hanem a kifejezetten PS-hez gyártott), többször előfordult, hogy a merevlemez hibája miatt ellenőrzést végzett a rendszer. Kérdés: ez mitől lehet, kábel hiba, vagy a merevlemez hibás, vagy mi?

Mennyire jó ötlet a belső merevlemezt kicserélni nagyobbra? Kedvenc helyemen egy 1TB lemez a rendszer "újrahúzásával" 23k, ez rendben van? Természetesen egy takarítás és pasztázás is befigyel majd.

Ha esetleg külső HDD marad, akkor melyik a legajánlottabb PS4-hez?

Ezek lennének, várom fiam nevében is a szakértő válaszokat!
0
0
0
0
gigazte avatar
Újabb Playstation exkluzív játék(Beyond Two Souls) jár a PS Plusz mellé! Nagyon megéri mostanában! 😆
0
0
0
0
💬 3
visor261 avatar
@gigazte: Nekem megvolt cd-n de beadtam a zaciba, ha lehetne én kérnék egy másikat helyette.
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@visor261: Pont nemrég adta nekem haverom CD-n 😃 még szerencse hogy nem kért érte pénz mert most hülyét is kapnék 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@visor261: Nekem még mindig meg van, mert tavaly a Heavy Rainnel együtt vettem 5000-ért, viszont annyit bőven megért a két játék, szóval nem panaszkodhatok! Benne van a pakliban, hogy egyszer olyat kap az ember, amivel már játszott. 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
Tyű emberek nagyon nehéz letenni ezt az új God of War-t 😂
Jó játék lett nagyon!
0
0
0
0
💬 4
ors11 avatar
@bukta2: Most rendeltem meg 😃 Ez az első God of Warom, remélem nem lesznek magas elvárásaim ( hogy hozza pl. a Witcher 3 szintjét játékélményben és sztoriban ) , mert eddig csak jókat hallottam róla. 😜
0
0
0
0
gigazte avatar
@ors11: Én nagy Witcher 3 fan vagyok, és ez a God of War is ugyanannyira leköt, szóval szerintem nem lesz gondod vele!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: Nem játszottam még ehyik witcherrel sem,de azt elhiszem hogy piszok jó játék lehet ha ennyire sikeres lett és ennyien szeretik,de ha játszottál pl az unchartedekkel vagy a the last of us al akkor ez is tetszeni fog mert valami brutál jó gamma lett! Történet eddig eszméletlen jó!
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: Hát komák 😃 mit nem mondjak megérte mind a 19.000-et 😜 Nem öltem bele csak 1 órát eddig, de már megnyert a játék, és tudom, hogy ezt biza végig fogjuk nyomni 😃
0
0
0
0
Nappy avatar
Sziasztok tervben van egy konzol vétel s a 2 lehetőség egy Slim gép vagy a Pro mennyivel tud többet a Pro mint Slim vagy mennyivel jobb ? Csak only PS címek miatt venném a konzolt meg éri-e a Pro az árát vagy Slim-es gép is jó erre a célra. Még egy dolog ez lesz az első PS- a házban s mind2 a csomaghoz van uncharted 4 valamint Last of Us . Játék terén (BF multit leszámítva) főleg a történet-et részesítem előnyben aminek komoly mondani valója van melyiket érdemesebb beszerezni. UI: Nem játszottam még Konzolon only címekkel csak egy két alkalom erejéig Fifáztunk szóval elégé elvan maradva ez a tudásom. Válaszokat Tanácsokat Előre is köszönöm 😀
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@Nappy: Hali! Exkluzív címekhez bőven elég a slim is! A legújabb játékok is bőven jól futnak rajta, és érdembeli változást leginkább a felbontásnál lehet tapasztalni.
0
0
0
0
CsocseX avatar
@Nappy: A Sonynál a Pro, ill. a MS-nél az Xbox ONE X elsősorban a 4K+HDR támogatású kijelzőkre lettek fejlesztve. Az erősebb hardver lényegében ezt szolgálja ki. 1080p esetében viszont mindenképpen stabilabb frameratere lehet számítani, illetve a supersamplingnak köszönhetően valamivel szebb a látvány is az alapgépekhez képest.

Ha a MS konzoljáról lenne szó, mindenképpen az erősebb verziót javasolnám, mert ott gigantikus a különbség a két gép között, viszont a PS4 esetében az alapgép is nagyszerűen működik. Nem nagyon tudsz mellélőni egyikkel sem.

A Pro esetében rendelkezésedre áll egy ún. Boost Mode, amivel kihasználhatod a konzol erejét azoknál a játékoknál, amikhez nem készült Pro patch. (framedropok kiküszöbölése, valamivel szebb látvány) A Pro patch-es gémeknél viszont tudsz performansz beállításokat módosítani. Pl. a Rise of the Tomb Raidernél van 3 beállítási lehetőséged. (true 4K/30 FPS, 1080p/gazdagabb textúrák/30 FPS, butított textúrák/60 FPS) Ennél a játéknál a 60 FPS-es módban sem tudja tökéletesen tartani a Pro a sebességet, csak inkább ilyen cél-framerate, de azért szépen megy nagyon. (a "butított textúrák" is hasonlóan gyönyörűek)

Az alapgépeknél nincsenek variálások. Ott úgy néz ki, és úgy megy a cucc, ahogy... Szerintem elég az alapgép. A PS exkluzív címek egytől egyik tökéletesen futnak az alapgépen. Erezhető a saját fejlesztéseknél, hogy nem multipatformról van szó.

Ha esetleg 4K-s (HDR) kijelzőre menne, akkor mindenképpen PS4 Pro!
0
0
0
0
Nappy avatar
@CsocseX: Értem köszönöm az infót s a választ 😀 Gigazte-nek is 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@CsocseX: Na, ennél hasznosabb és részletesebb kommentet se gyakran látni. 😀
+1
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Nem játszottam az előző God of War játékokkal, de az új egész jó, bár néha elég nehéz (de lehet épp ettől olyan jó) 😃
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Sziasztok srácok! Lehet hogy rossz helyen kérdezem de ma megjelent a God of War és nagyon erősen agyalok a megvásárlásán. Ki próbálta már ki és mik eddig a vélemények? 😃 van annyira jó mint azt az előzetes értékelések leírták? megéri az árát szerintetek? 😃 Köszi a válaszokat! 😃
0
0
0
0
💬 5
gigazte avatar
@Bioritmus: Délben vettem át, szóval még nem igazán tudtam kipróbálni, de estére szerintem megírom az első gyors véleményt! 😆
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@gigazte: rendben azt megvárom mert igen csak érdekel de azért elég sokba kerül ahhoz hogy vakon próbát tegyek vele 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@Bioritmus: 2 órát játszottam vele kb., de olyan audiovizuális orgia az egész, hogy egyszerűen azóta csak ez a játék jár az agyamban! Az akció jelenetek egyszerűen zseniálisak! Apa fia dráma működik! Szerintem abszolút megéri a játék, szóval ajánlom neked!
0
0
0
0
Bioritmus avatar
@gigazte: köszönöm 😃 beszereztem 😃 reggel az lesz az első dolgom hogy nekiülök 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Bioritmus: Helo,most telpítem. hát annyit eddig mondhatok h az utolsó darabot is szinte egy másik gyerek kezéből vettem el 😂 Játékról meg mindenki csak áradozik.... tehát no comment,eddigi legjobb ps4 játék sokak szerint pedig aztán ha valahol akkor a ps nél volt egy magas mérce de ez túl ment azon is állítólag aztán majd fél óra/óra múlva ránézek kb én is.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Uuu gyerekek mindjárt itt a péntek!! De nagyon nehéz kivárni 😂😂😂😆
Aprilis 20 történelmi nap lesz!
0
0
0
0
💬 5
gigazte avatar
@bukta2: Én is megrendeltem a God of Wart! Csak legyen már itt a kezemben! 😂
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: kegyetlen mi tombolás lesz ebbe a játékba! 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Az biztos! Ha csak fele olyan jó lesz, mint amit olvasni és hallani lehet róla, akkor már elégedett leszek! Esélyes lesz szerintem az év játéka címre. 😃
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: Igen szerintem is esélyes lesz rá, bár még odébb van az év vége,az új spider man játék is szerintem ütni fog. bár történetben sztem nem fognak akorát alkotni mint a God of War nál! ez valami kegyetlen jó játék lesz! 😃 de most őszintén... cslódtunk már a Playstation ben? mert én még nem! 😃 (oké a Vita val mellé nyúltak egy picit,de orvosolták a visszafelé kompatibilitással meg a remote play-el 😃😉
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Teljesen egyetértek! 😃 Mondjuk nem volt zökkenőmentes a PS4 startja, de az idei és a jövő év is a Playstation 4 éve lesz, sőt eddig az összes év! 😉
0
0
0
0
CsehMedve avatar
Sziasztok!

Múlt hónapban beruháztam végre életem első konzoljára (PS4 pro), mert a 2018-as játékfelhozatal elég jó lesz 😀
A kérdésem az volna hogy ha dobozos formában veszem meg a játékokat akkor pl.: a God of War tartalmazni fogja a magyar nyelvet? A csavar a sztoriban az hogy Svédországban élek és itt is venném meg a game-ket. Otthon ez nem is volna kérdés, de most ebben a helyzetben elbizonytalanodtam.
0
0
0
0
💬 6
ors11 avatar
@CsehMedve: Szerény véleményem szerint nem. Legalább is amelyik játékokat én megvettem Romániában, már azok se tartalmaztak magyar feliratot. ( letölteni hozzá ps store-ról meg nem lehet, de pl. lengyel nyelvet igen...wtf )
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: nagyon egyszerű, bemész a boltba és megkérdezel egy eladót,bár ha ott is olyan eladók vannak mint magyarba akkor azt se fogják tudni mi az a PS4 😆
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: online szoktam rendelni 😃 valahogy boltba sose lehet megkapni a legkedvezőbb ajánlatot. De ha előre tudtam volna ezt, akkor a Witcher 3-at itt magyarba vettem volna meg 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: online szoktam rendelni 😃 valahogy boltba sose lehet megkapni a legkedvezőbb ajánlatot. De ha előre tudtam volna ezt, akkor a Witcher 3-at itt magyarba vettem volna meg 😃
0
0
0
0
CsehMedve avatar
@ors11: Köszi a választ ors11! Akkor marad az az opció hogy vagy a store-ból veszem meg vagy valahogyan megpróbálom otthonról beszerezni...
0
0
0
0
ors11 avatar
@CsehMedve: Ha van Magyarba rokonod, barátod akkor rendeld hozzá, és majd ő kipostázza 😃 Hogy ez mennyi +kiadással jár azt nem tudom, de ha neked megéri ez is egy opció 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok a ps storban akartam játékot vásárolni, de valamiért nem tudom elmenteni az adatokat.. Card numbert nem fogadja el hibát ir ki.. valami ötlet? Maestro bankkártyám van...
0
0
0
0
💬 5
hashimoto avatar
@Rammstein32: MasterCard kell, nekem is van Maestro-m, de neten MasterCarddal tudok fizetni. Maestroval is asszem lehet valahogy, de sok helyen nem fogadják el internetes vásárláshoz.
0
0
0
0
no avatar
@hashimoto: Store-ban nem lehet ezzel a karival akkor totál? Mert nem tetszik neki 16 jegyű szám amit megadtam... gondolom azt kell a card numberhez...
0
0
0
0
visor261 avatar
@Rammstein32: Ha beregelsz paypal-ra akkor tudod úgy hogy a ps store a paypalon keresztül közvetlenül a számládról vegye le, így nem is kell top up se.
0
0
0
0
no avatar
@visor261: beregeltem a pc-n, az a fura hogy itt beenged, ps store-on belül meg nem ps4-en... pedig jól jelszot adtam meg ott is.. ötlet?
0
0
0
0
hashimoto avatar
@Rammstein32: En uPlay-en probaltam vasarolni Maestroval, de az sem fogadja el.
0
0
0
0
Denk95 avatar
Sziasztok!

Első sorban PC-s vagyok, de szeretnék már egy PS-t is beszerzni. Az lenne a kérdésem ez a generáció meddig tart ki szerintetek? Tudom hülye kérdés de aki régebb óta konzolos az biztos tapasztalta, hogy hány évig él egy generáció.
Ha jól emlékszem 2013-ba jelentek meg a mostani generációsak a tábosabb meg tavaly.
Megérné beszerezni egy PS4 prot vagy inkább várni a következő generációra, és az elején lecsapni rá?

A válaszokat előre is köszi.
0
0
0
0
💬 9
ors11 avatar
@Denk95: Most vettem tavaly év végén a Ps4 Slim verziót meg, és eddig meg vagyok vele elégedve. Az, hogy meddig fog kitartani ez a széria, összetett kérdés. Ha hosszú távra tervezel, akkor a Pro verziót vedd meg mindenképp. Gondolom a Slim verzió is kibír még 2-3 évet. (Ráadásul elég olcsók) Ha nem érdekelnek az exlusiveok, akkor nyugodtan mehet az xbox is. Abból az alap verzió még olcsóbb, az X meg veri a Prot és az se drága a mai PC árakhoz viszonyítva.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Denk95: Nos, mielőtt belekezdek elmondom hogy nem a levegőbe beszélek volt mind a kettő xbox one is meg ps4 is (ps4 mai napig megvan,az xbox one-t már eladtam kb fél éve)
Nos mind2 konzolnak megvan az előnye nekem pl jobban tetszik az xbox kontrollere (de ugye mint tudjuk a ps nek is van már hasonló controllere tehát már azt sem lehet nagyon felhozni hátránynak,exlusivok terén meghát úgy mondanám hogy a "bolha meg az elefánt"
Nos h meddig tart ki azt nem tudni a hozzáértők 2019-20 ra jósolják a köv. Generációt (ps5 vagy épp ami lesz a neve) ebből adódóan én pont nem a drágább és egyben erősebb ps4 pro-t ajánlanám hanem inkább egy sima olcsóbb slim verziót mert ha jövő re vagy 2020 ban jönne egy köv gen akkor olcsóbban kijönnél mint ha most megvennéd a drágát meg akkor is az újat (ami mint tudjuk biztos 400-500€ lesz minimum. Nekem még az első genes vastag ps4 em van, mai napig hibátlanul teszi a dolgát. (És használtan vettem pedig)
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: Azok a játékok amik kijönnek majd PS5-re azok ki fognak jönni ugyanúgy Pro-ra is minimum. A teljes generációváltást el lehet felejteni. Az fog bekövetkezni, hogy maximum a sima gépekre nem adnak ki játékokat. Ugyanúgy ahogy lassan csak a Pro-ból lehet különkiadásos formát venni. ( pl. God of War )
A Pro és X verziókba van annyi erő, hogy Full HD-n vigyék a játékokat majd. A 4K-t meg el lehet felejteni, mert konzol valszeg egy erős játékot nem fog natív 4K 60FPS-el vinni még egy darabig. (Oda gépből is b*szós kell, ami nem mellesleg mérföldekkel drágább a konzolnál)
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: Azok a játékok amik kijönnek majd PS5-re azok ki fognak jönni ugyanúgy Pro-ra is minimum. A teljes generációváltást el lehet felejteni. Az fog bekövetkezni, hogy maximum a sima gépekre nem adnak ki játékokat. Ugyanúgy ahogy lassan csak a Pro-ból lehet különkiadásos formát venni. ( pl. God of War )
A Pro és X verziókba van annyi erő, hogy Full HD-n vigyék a játékokat majd. A 4K-t meg el lehet felejteni, mert konzol valszeg egy erős játékot nem fog natív 4K 60FPS-el vinni még egy darabig. (Oda gépből is b*szós kell, ami nem mellesleg mérföldekkel drágább a konzolnál)
0
0
0
0
bukta2 avatar
@ors11: Nem értetted úgy látom a mondanivalóm, vagy én fogalmaztam rosszul (az is meglehet)
tudom én hogy előbb fog kimenni a divatból a sima slim mint a pro de azért 2x drágább is a pro azt ne felejtsük el, én arra gondoltam hogy jobban megéri most venni egy sima slim-et ami nem olyan drága és még eladni mondjuk a PS5 megjelenése előtt és beletolni azt a keveset amit kapsz a slim-ért és megveszed az új PS5-öt, minthogy most is kivágj 300-400-at a Pro ra és utána meg a ps5-re is minimum ennyit, mert a pro-t sem lehet majd eladni annyiért amennyiért vette az ember. de ha neki fontos a FHD 60FPS akkor persze Pro egyértelműen, meg ha keret is van dögivel.ez mind mind pénz kérdése, sima ps4 re is ugyan ugy kijön minden játék mint pro ra csak pro ra jönnek plusz nagyobb textúra csomagok a játékokhoz (már amelyikhez)
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@bukta2: " 300-400-at a Pro ra "
WTF, remélem lejről beszélsz vagy más hasonló pénznemről mert PS4 Pro -t 100ezer HUF alatt is lehet már kapni : [url]https://hardverapro.hu/aprok/szoftver_jatek/playstation_4?kategoria_gyartokhoz=495&hirdetesVaros=-1&hirdetesTipusa=-1&GYORSKERESO_TOKEN=GB139CCP1NJEGC6DG852&gyorskereses=ps4+pro&gyorskereses_hidden=Gyorskeres%C3%A9s+itt%3A+PlayStation+4[/url]

Újonnan boltból meg 125 ezertől : [LINK]

😊
0
0
0
0
ors11 avatar
@Moon_Breaker: Lej semmiképp nem lehet, mivel olyan 1100 lej a slim (70k körül), ha jó helyen keresed, a pro meg 1700 lej ami 115k forintba átszámolva 😃
( és fene tudja miért küldtem el 2szer az ezelőtti hozzászólást. bár lehet csak nekem mutassa így 😜 )
0
0
0
0
no avatar
@bukta2: Remélem euróban értetted a 300-400-at, mert úgy megfelel a 120-130ezres hazai árnak.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@LordSzalko: Mivel németben élek így igen €-ra gondoltam (bocs csak nem mindig váltok át forintra) 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Lehet attól baja a ps-nek, ha állandóan benne van egy lemez? Csak azért kérdem, mert sokszor benne hagyom/felejtem. Az egyik játék közben beakadt a kép, majd megállt, amikor menteni akartam. De most úg tűnik, h jó minden. Remélem, h ez csak egyszeri alkalom volt.
0
0
0
0
💬 4
no avatar
@kmetovics: Szerintem ez nem annak az oka, mert magára az eszközre feltelepítetted a játékot, onnantól kezdve a lemezt figyelmen kívül hagyja a gép.

Igaz én is csak most vettem konzolt szóval nem igen tudom a dolgokat, de szerintem így működik 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@LordSzalko: Lehet benne valami mert én alapból be se kötöttem a lemezmeghajtóját, online megveszem a játékokat, letölti a gép és a vinyóról megy minden. 😀

Szerintem ez nála csak valami egyszeri random hiba volt.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@kmetovics: Helo,a gépnek nem lesz baja ne aggódj,viszont a lemeznek nem tesz jót ha sokszor van olvasva,ilyen színes hullamok lesznek benne ha sokáig benne hagyod.sokáig alatt azt értem hogy hetekig/hónapokig ha 3-4 napig benne marad semmi baj nem lesz.
0
0
0
0
kmetovics avatar
@bukta2: Értem. Köszönöm a válaszokat srácok. Igen, szerintem is egyszeri random hiba volt, mert azóta nem fagyott le/indult újra. Max akkor lassul be egy kicsit, ha képet akarok menteni. Amúgy max egy hete lehet benne a lemez, de úgy is már csak 2 küldi van hátra a HZD kiegjéből, utána jöhet a shadow of the colossus 1000-rel 😃
0
0
0
0
GamerFater82 avatar
Mi is most vettünk egy PS4 slim 1TB + 2 kar + 2 játék packban elég jó áron. Nagyon tetszik! Halk, nem melegszik nagyon szép minden játék! Talán csak egy bosszantó dolgot tudok felhozni ami viszont AZ nem a konzol hanem az emberek hibája! Azóta több oldalról is kapom hogy miért nem PRO-t vettünk. Én nem tudom hogy miért esik nehezére embereknek megérteni hogy van akinek ELÉG a sima slim is? Ez olyan mint a PC! Nekünk abból is ami van az bőven elég mert amire használjuk amiket futtatunk arra tökéletesen megfelel! Nem zavar a 30 Fps mert világ életemben örültem ha az meg van 😃 Nincs 4K-s tévénk (ha lesz is az nem, MOSTANÁBAN lesz ) mert bőven elég a full hd. Nem tervezünk venni VR szemüveget sem. Nos innentől kezdve aki szintén CSUPÁN csak játszani szeretne szép játékokkal de megunta hogy a pc alkatrészek vásárlása (főleg mostanában)egy feneketlen kút annak bátran ajánlom!
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@GamerFater82: Az ilyen egyénekre nem is szabad hallgatni! Bőven elég lesz a slim!
0
0
0
0
bukta2 avatar
@GamerFater82: Nekem az első szériás ps4 em van (még a vastag) hibátlanul teszi a dolgát!! Imádom!
0
0
0
0
flyaway2 avatar
@bukta2: Szintúgy FAT gép van nekem is. Kb 2 éve megvan már, néha néha ránéztem, hogy bekapcsol-e még. De mostanság elkezdtem használni és tényleg hibátlanul teszi amit kell. Meg a ps plus játékok is egész tűrhetőek mostanság.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@flyaway2: nekem soha nem is volt meg nem is tervezem ezt a PS plust- ami játék kell azt megveszem azt annyi, nincs sok játékom kb 12-14 játékom van de abból 10 minőségi PS4 legjobb címei 😃

és megveszem az új God of War-t is meg az az óriás ölős nemtudom most hírtelen mi a címe az is jön április 10.-én ,azt is fontolóra veszem!
0
0
0
0
AttiS avatar
Egy kis tapasztalat annak aki gondolkodik egy PS4 megvételén. Nálam múlthét szerda óta van használatban egy slim glacier white model, a monitorommal lett egyenlőre összekötve. Eddig nekem nagyon megérte a megvétele, főleg hogy most már nem kell külön kontrollert vennem mivel egy DS4Windows nevű programmal könnyedén lehet PC-vel használni. A játékokat csakis kizárólag olyat vettem ami ps exkluzív,hiszen a többit ugye fölösleges arra ott van a PC. Nekem nagyon halk szinte semmit nem hallani miközben játszok, egyedül akkor van hangja amikor bepörgeti a lemezt először, aztán leáll és meg sem mukkan több órán keresztül. A dobozból kibontva eléggé meglepődtem hogy milyen kicsi 😃 Az Order 1886, The Last of US és az Until Dawn-t vettem meg egyenlőre de már végig is pörgettem rajtuk mind iszonyt jó volt. Bár az Until Dawn-tól kicsit többet vártam ott eléggé lehetett érezni hogy valami nem kóser hiszen több résznél beesett a frame jóval 30 alá. Viszont az Ordernél meg nem volt zavaró a 30fps igaz kicsit szokatlan PC 60-ról de nem vészes és egy pár nap után teljesen hozzá is szoktam. A Last of us pedig egyértelműen egy mestermű lett, már nagyon várom a következő részét. Holnap fog érkezni a Beyond/Heavy Rain páros. Én ajánlom mindenkinek már csak az exkluzívok miatt is megéri! Áprl. 20 God of War 😀 Már nagyon várom. 😆
0
0
0
0
💬 3
CsocseX avatar
@AttiS: Uncharted (kezdve a remasterelt első három résztől), Shadow of the Colossus, Horizon: Zero Dawn... De hát szerintem tudod már, hogy mi kell majd. Amúgy gratula hozzá! 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@CsocseX: Adom csocseX hozzászólását! +1
Ratchet and clank,Gravity Rush 1-2, ezeket hozzávágnám még iszonyatosan jó játékok főleg a Ratchet and Calnk
0
0
0
0
ors11 avatar
@bukta2: Amióta felpatcheltem a Witcher 3at ps4-en az újabb verzióra, azóta kicsit többet szaggat a nagy városokban, de így is bőven a tűréshatár alatt van. A 30FPS se vérlázító szerintem, hiszen egy PC-n a stabil 60FPSre százezrekkel többet kell költeni, szóval ez se fog sírba tenni senkit 😃
0
0
0
0
PistiHUN avatar
Sziasztok. 😀 Azt nem tudja valaki hogy mért van az hogy amikor a ps-t bekapcsolom és írja hogy nyomjam meg a ps buttont és villogni kezd a kar led-je kéken de nem történik semmi?
0
0
0
0
💬 6
bukta2 avatar
@PistiHUN: gondolom 2 kontrollered van,és előtte a másikat használtad, ha nem akkor kapcsold be mindig a karral azt nem lesz ilyen probléma.
0
0
0
0
PistiHUN avatar
@bukta2: Nem nincs kettő. De úgy se jó.
0
0
0
0
xCube avatar
@PistiHUN: Valamiért nincs szinkronizálva a kontroller a géppel. Mielőtt bekapcsolod kösd össze a kettőt USB kábellel és a PS gombbal indítsd be.
0
0
0
0
PistiHUN avatar
@xCube: Úgy csinálom de nem jó úgy eddig is úgy próbáltam. Valamiért nem akarja érzékelni a ps hogy meg nyomom a gombot pedig a kontroller meg el kezd villogni csak az a baj hogy másikat nem szeretnék venni mert hátha másik kontrollerel se lenne jó.
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@PistiHUN: Nézd meg számítóépen, hogy működik-e. Kösd rá az USB-vel, töltsd le ezt [LINK], és indítsd el valami mostani játékot, ha ott sem jó, akkor a kontroller rossz.
Ha elindítod a programot, és nem világít a kontroller kéken, és a program se írja hogy csatlakoztatva lenne, akkor rossz a kontroller.
0
0
0
0
PistiHUN avatar
@InfernoDante: Már azt is megpróbáltam de számítógépen jó nem értem mi lehet már mindent meg próbáltam reszteltem a ps-t az elejére a karrt is reszteltem.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok Ps4 kart pc-n is fel lehet tölteni akumlátorilag? Csak hogy ne keljen ez miatt mindig a konzolt bekapcsolni..
0
0
0
0
💬 2
AttiS avatar
@Rammstein32: Persze,en is csinaltam mar ugy.
0
0
0
0
no avatar
@AttiS: ott is kialszik a fény ha feltöltödött pc-n?
0
0
0
0
gigazte avatar
Valaki nem tud infót adni arról, hogy mi a baja a PS Networknek? Kicsit irritáló, hogy nincs olyan nap, hogy ne szarjon be órákra a rendszer... Általában mindig Party közben! 😊 Valamikor még offline se működik, mert ma például a játékaimat se töltötte be a menü!
0
0
0
0
💬 3
InfernoDante avatar
@gigazte: Valami szerverprobléma volt, vagy DDOS, ki tudja.😆 Valamelyik nap magyarul is olvastam róla, de most nem találom.
[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
@InfernoDante: Egyszer kétszer még oké, de hogy minden nap órákra? Ez már elég gáz!
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@gigazte: Szeretik őket támadni, ha már nem tudnak ellene védekezni, így jártak. 😆
Gáz amúgy ja, nem is értem miért jó annak aki túlterheli, este lesz mire kiverni, vagy mi?
0
0
0
0
AttiS avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
Moon_Breaker avatar
@AttiS: Az link akart lenni?...
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Moon_Breaker: valszeg igen 😆😂
0
0
0
0
AttiS avatar
@Moon_Breaker: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@AttiS: Én is egy 27" -os monitorra raktam a PS4 -em, szerintem sokkal szebb képe van mint egy LCD TV -nek. 😀
0
0
0
0
InfernoDante avatar
@AttiS: Szia!

Igen, jó lesz az az átalakító.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
Végre rászántam magam hogy vegyek egy PS4 -et a Hrizon miatt.

Röviden csak annyit hogy nem bántam meg. 😀
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@Moon_Breaker: Jól tetted. 😀 A tavalyi év legjobb játéka volt szerintem! Én ki is maxoltam a platina trophyig.
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@gigazte: Amióta meg van, mással nem is játszottam.

Még a felénél sem járok de már a DLC -t is megvettem. 😃

Spoiler!
Gravity Rush -t is megvettem, meg majd a Last Guardian -t és az Uncharted: The Lost Legacy -t akarom még.

A többi játék vagy PC -n már meg van, vagy nem is érdekel. 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Moon_Breaker: Horizon zero down plusz DLC//Uncharter 1-2-3-4-Lost Legacy// The Lust of Us// Gravity Rush 1-2// Rachet and Clank/ pfuh.... ezek nekem mind megvannak meg még 1-2 (infamus stb...) Kegyetlen jó játkékok!!! Én tuti nem bántam meg ezt a PS4-et 😃 kegyetlen milyen masina lett ez is! és még mindig ömlenek ki az exkuzivok rá!!!! Az Isle of Man TT - t is sztem ps4-re veszem meg mert kontrollerrel sztem jobb lesz vele játszani. ápril 20 God of War.. atya ég csak a pénztárca bírja 😃
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@bukta2: Last Guardian valami kiba**ott gyönyörű játék. 😀

A grafika, design, hangulat, hangok... lenyűgöző !

Spoiler!
bár néha egy-két brutálisabb jelenetnél látszik hogy a sima PS4 már kevés neki, látni hogy éppen csak meg van a 24 FPS 😀
0
0
0
0
Hexney avatar
Sziasztok! Nekem lenne egy olyan kèrdèsem, hogy a TV mièrt ìrja ki a CoD WWII-nèl inditáskor, hogy HDR jel! Nèztem a Tv-n, milyen felbontásban fut a játèk ès csak 1080p a 4K helyett. A többi játèk ***án megy 4K-ban csak ennèl van gond, plusz kevèsnek èrzem az FPS-t. Valaki tudja mi lehet a gond?

Ps4 PRO
Philips 139cm UHD Tv.
0
0
0
0
Barni57 avatar
Sziasztok!

1.Az lenne a kérdésem hogy a ps 4-nek az élettartama kb mennyi? Persze vigyáznák arra is de amúgy mennyit bírna? Ha segít monitoron játszanák.
2.Megéri venni egy ps 4-et nem pro-ra gondoltam hanem egy simára,olcsobb megoldást,de jó játékélményt néztem,meg hosszabb távra tervezném.
A sima ps 4-en ugyanúgy szépen elfutnak a játékok mint a pro-n? Úgy gondolom stabil fpf,nem akadozik,szép kép(de a monitoron is fog függeni)minden szépen,és jól elmegy rajt?

A válaszokat előre is köszönöm!
0
0
0
0
💬 7
bukta2 avatar
@Barni57: Helo, persze hogy elfutnak szépen, a Horizon most a legbrutálisabb grafikájú játék PS4-re és nálam hibátlanul fut,bár meg kell hagyni az Uncharted-ek sem csúnyák de az nem Open World 😃 egyszer sem akadt meg a játék oké persze nem 60fps hanem csak 30 asszem a pro az már 60 al tolja FHD ba, de ettől eltekintve persze hogy jó! annyi hogy a Pro nál szebbek az efektek egy picivel meg tud nagyobb felbontást (persze nem minden játékban)
én a mai napig teljesen megvagyok elégedve a sima PS4-emmel, gyors is! Hibátlan!
bár ha hosszabb távra tervezel akkor én már a helyedben megvárnám a PS5-öt 😃 ezek a konzolok már 2013 óta kint vannak ha jól emlékszem,így 2019 körül várható a PS5, de persze az még 2-3 év tehát egy sima PS4 el jobban járnál (olcsóbban kijösz és könnyebb lesz váltani pár év múlva PS5-re)
0
0
0
0
xCube avatar
@Barni57: @pc55555: Az élettartam attól függ, hogy milyen körülmények között és mennyit használod. Ha nem fuldoklik a portól és normálisan szellőző helyen van, valamint nem napi 10 - 12 órát van használva, akkor hosszú évekig működhet (élettartam szempontjából itt a Slim van előnyben az első verziókkal szemben).
Mivel konzol a játékokat jól optimalizálják, én még nem találkoztam komoly problémával az enyémen (első generációs fat modell, 2014 -ben vettem és a mai napig funkcionál).
Időtállóság szempontjából inkább a Pro lenne érdekes neked, de elég drága, így inkább egy Slim modellt javasolnék.

@bukta2: Felesleges még PS5 -ről beszélni vagy annak későbbi megvásárlására buzdítani valakit mikor még csak a tervezőasztalon létezik. Btw szerintem teljesen kompatibilis lesz a PS4 generációval.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xCube: xCube Ezt mindenki döntse el maga.
0
0
0
0
Barni57 avatar
@bukta2: bukta2:Köszi a választ!
xCube:Neked is köszönöm a választ!

Persze megfelelő helyre rakom,nagy helye lessz,ami a játékot illeti persze hogy nem 10-órákat játszanák vele,mértékkel játszanák. Konzolon max 35-40 perc.😀

Tényleg még egyszer köszi a válaszokat,nagyon hasznosak voltak!!!😀
0
0
0
0
ors11 avatar
@Barni57: Én is most lettem ps4 slim tulajdonosa és szerintem jó döntés volt, hiszem még jó pár évig fognak játékokat gyártani. A pro és X miatt még jó sok évig ne számítsunk generáció váltásra. Tök fölösleges lenne. Azt el tudom képzelni, hogy ps4 prora és xbox one X re jönnek ki majd játékok külön,hiszen többszörösen jobbak az alap gépeknél. De ilyen átlag játékosoknak, mint mi, akik kevés játékot vesznek majd meg és csak pár órát játszanak naponta és nem ölnek bele sok pénzt az egészbe azoknak bőven elég ez a gép is az elkövetkező pár évre.
0
0
0
0
xCube avatar
@bukta2: @bukta2: Tiszteletben tartom mindenki magánvéleményét, de szerintem egy még meg nem jelent, sőt még be sem jelentett terméket javasolni valakinek totál értelmetlen. Más helyzetben ugyancsak nem ajánlaná az ember a következő generációs hármas BMW -t, amiről még kémfotó sem létezik, nemhogy bármi információ.
0
0
0
0
hashimoto avatar
@xCube: Én semmilyen bmw-t nem ajánlanék senkinek. 😃
0
0
0
0
Bosed avatar
Sziasztok, 1366x768 felbontású monitorra amely csak dsub csatival rendelkezik, tud valaki ajánlani működő átalakítót? Akarok majd venni full hd tv-t, hdmi bemenettel, de még az 2-3 hónap addig kéne átmeneti megoldás, hogy tudjam használni a ps4-em 😃 Köszi előre is! 😀
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@Bosed: Üdv!

Ezzel működnie kéne, a képminőség viszont nem hiszem, hogy jó lesz.

[url]https://www.gearbest.com/cables-connectors/pp_608989.html?currency=EUR&vip=2275155&gclid=Cj0KCQiAmITRBRCSARIsAEOZmr4-75bZpki0TfS5abdgVasY7dzm8fUR0vBZJqrdRH9bvFKLVoq6O_UaAvrvEALw_wcB[/url]
0
0
0
0
gigazte avatar
https://kephost.com/images/2017/11/03/DSC_0718.jpg

Ennyi hely szerintetek elég a rendes szellőzéshez? 12cm szabad hely van az állvány két "polcos" része között, és elől hátul is szabadon tud járni a levegő. Eddig bő 3-4 órát teszteltem a Horizon Zero Dawnnal, és nem vettem észre rajta semmit.
0
0
0
0
💬 5
bukta2 avatar
@gigazte: Ha a horizon alatt nem melegedett akkor megnyugodhatsz 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Kösz. 😀 Szinte csak alapzaj volt, amit a ventilátor ad ki.
0
0
0
0
bukta2 avatar
@gigazte: A lényeg hogy hátul ahol a hőelvezetése van a gépnek ott legyen szabad hely többi nem számít... 😀 nekem fent van az asztalon.
0
0
0
0
gigazte avatar
@bukta2: Egyedül a függöny lóg le hátul, de nem hiszem, hogy az nagyon gátolná a levegőáramlást.
0
0
0
0
Barni57 avatar
@gigazte: Nem gátolja ha nem ér hozzá ahol megy a hőáramlás,maximum húzd kicsit előrébb.
0
0
0
0
bukta2 avatar
A Sony megint odapirított a konkurenciának a Paris-i Expóján! 😃 brutális milyen Show-t lenyomott megint a SONY! 😃
0
0
0
0
DDarkness avatar
Üdv. Én nemrég rendeltem egy PS4 Slim 1TB-osat. Arra lennék kíváncsi, hogy mivel 1366x768-as TV-n fogom használni, hogy használ-e élsimítást a konzol ilyen felbontáson? Mert azért ilyen alacsony felbontás mellé kell azért az élsimítás, mert minden recés lenne.
0
0
0
0
matyosowski avatar
sziasztok!

A következő lenne az ötlet ebben szeretném a segítségeteket kérni 😀 Remélem érthető leszek :'D Szóval. Kocsmában technikus emberként működök. A lényeg az hogy a tulaj olyat szeretne hogy a TV-n menjen a Youtube, ami ki van hangosítva a PA-ra. Tehát felcsatlakozok a TV-re a telefonommal, a telóról rakom a zenét amit a TV kiküld a PA-ra és így ordíthat a zene, hurrá. A hangfalas, erősítős részét megoldottam az kész, de a TV+Youtube részével pár megoldatlan feladvány! Egy Samsung HD TV van a falra felszerelve, amin kábeltévén keresztül sasolják az emberkék a csatornákat. HDMI csatlakozás van rajta, valamint RCA és SCART is, de mivel nem okos TV ezért WiFi-re csatlakozni nem tudunk. Arra gondoltam hogy PS4/3-al oldom meg a WiFi részét. Ha jól tudom a PS-re van Youtube alkalmazás. Így támadt az ötlet hogy a PS-re felcsatlakozok telóval, HDMI-n kiküldöm a TV-re a jelet, utána meg a TV kimenetről lelopom a hangot és mehet rá a PA-ra. A kérdés annyi hogy mit vegyek és hol? Egy legalapabb PS kéne semmi extra csak ez menjen, de az ***án (már ha az ötletem jó és amiket leírtam megvalósíthatóak.)

Kérlek segítsetek mert ezen kívül más ötletem már nincs :'D
0
0
0
0
💬 3
xCube avatar
@matyosowski: Üdv!

Szerintem felesleges túlbonyolítani egy konzollal, veszel egy Chromecast -et vagy bármilyen HDMI streaming sticket és kész, töredék áron meg vagy. Az mondhatni felokosítja a TV -t, lehet rá YouTube -ot streamelni meg még sok mást is.
0
0
0
0
matyosowski avatar
@xCube: ahhham. gyors rálestem (chromecast). Nem tűnik rossznak. Viszont nem tudom itthon merre lehet ilyesmit kapni. Írták valahol hogy melegszik csóri elég rendesen. 35 dollár nem sok érte az biztos. Viszont ezt csak bedugnám a TV-be és kész viszlát? Nem lehet esetleg valami bökkenő stb? (azért kérdem mert biztosra kell mennem, szart nem akarok venni :'D)
0
0
0
0
xCube avatar
@matyosowski: Minden nagyobb webáruház árulja és van a MediaMarktban is, szerintem sok kisebb elektronikai és számítástechnikai üzletben is kapható. Nekem jó két éve van meg az első modell, igen melegszik, de nem annyira, hogy ettől tönkre menjen. 8 - 10 óra használat meg sem kottyan neki és mindig be van dugva. Btw egy konzol is melegszik, alsóhangon háromszor annyiba kerül mint egy Chromecast, ráadásul nagy és nem olyan könnyen kezelhető mobilról, mint egy ilyen céleszköz. Arról nem is beszélve, hogy egy konzolt csak médiafogyasztásra beüzemelni eléggé felesleges. Más gyártóknak is vannak ilyen Smart stickjei, én azért javasoltam a Chromecast -et mert van vele tapasztalatom és mobilról baromi egyszerű kezelni.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
Sziasztok!

Ps4 vásárlás előtt állok 😀 Kb már utána jártam mindennek, még csak annyi kérdésem lenne, hogy a PS Plussal kapott havi ingyenes játékokat ha letöltöm akkor azok a hónap lejárta után is továbbra is ingyenesen játszhatóak, tehát az enyémek maradnak? 😀 Lehet buta kérdeés... 😃 😃
0
0
0
0
💬 2
gigazte avatar
@tihi1988: Amiket az ingyenes időszak alatt megszerzel, azokat bármeddig le tudod szedni, amíg PS Plusz előfizetésed van. Csak az a lényeges dolog, hogy mindenképp rakd bele a kosárba, és "vásárold"(természetesen ingyen) meg, hogy a könyvtáradba kerüljön. Nem vagy egyébként köteles minden játékot leszedni. Ha lejárt az előfizetésed akkor ezekkel a játékokkal addig nem tudsz majd újra játszani, ha nem leszel megint előfizető. Fontos, hogy valamelyik hónapban, ha lemaradsz egy játékról, azt már utólag nem tudod beszerezni, szóval mindenképpen csapj le egyből mindenre.
0
0
0
0
tihi1988 avatar
@gigazte: Köszönöm a segíséget 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció