Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Davezorrr avatar
Nem fog tudni ps3 lemezeket futtatni.A felhőből való játszás annyit jelent h neten keresztül mintha streamelnéd a játékot csak ugye nem csak nézed hanem te is játszod.Egyébként van/volt már ilyen.Onlive volt a neve.Annyi hibája volt h késett az irányítás egy kicsit de az asztali gépemen pl. tudtam metro 2033-l akadásmentesen játszani elvileg full grafikán.Szal ha megoldják h ne legyen az irányításban késés akkor jól fog működni.Ja és amikor próbáltam csak egy 2,5mb-s netem volt,lehet mostani 20mb-sel jobban menne és nem lenne késés 😀
0
0
0
0
sachme avatar
Mit jelent az hogy felhőből lessz képes ps3 játékokat futtatni?Elfognak indulni rajta a lemezes ps3 játékok?az internet kapcsolathoz UTP kábel kell és router?(bocsi de nem értek a konzolokhoz 😃😆😉
0
0
0
0
gabee97 avatar
Értem,jónak tűnik,de idővel majd úgyis minden megtudunk 😀
0
0
0
0
Davezorrr avatar
gabee97 írta:
Davezorrr írta:
Így van de azért azt hozzá kell tenni h addig kapsz pár ingyen gamet is amit tudsz játszani ez idő alatt és van köztük A kategóriás is és ezeket mindig cserélgetik

Tudom,ami hatalmas előny,főleg hogy nem használhatatlan játékokat kapok hanem értelmeseket,mint pl. az első azthiszem a DriveClub lesz.Ezeket le kell tölteni majd a Storeból?


Sztem igen..ezért adják alapból 500gb-val.De lehetséges h ezek a free címek is "felhőből" fognak futni mint majd a ps3-s játékok.De valószínűbb h elkezdi tölteni,letölt egy darabot és már gamelhetsz és közben meg tölti a többit hozzá mert ilyenről is volt szó.Egyik videóban pl. a Killzone multit töltötte le és gameközben meg jött a singleplayer hozzá.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Davezorrr írta:
Így van de azért azt hozzá kell tenni h addig kapsz pár ingyen gamet is amit tudsz játszani ez idő alatt és van köztük A kategóriás is és ezeket mindig cserélgetik

Tudom,ami hatalmas előny,főleg hogy nem használhatatlan játékokat kapok hanem értelmeseket,mint pl. az első azthiszem a DriveClub lesz.Ezeket le kell tölteni majd a Storeból?
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Így van de azért azt hozzá kell tenni h addig kapsz pár ingyen gamet is amit tudsz játszani ez idő alatt és van köztük A kategóriás is és ezeket mindig cserélgetik
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ghosts írta:
A PS Store-ba biztos meglehet majd venni, illetve más oldalakról is ahol kiküldenek egy kulcsot, azt aktiválod és kész.

Értem hogy megveszem,de hogy és mivel fizetem ki? Utalok pénzt?
0
0
0
0
Ghosts avatar
A PS Store-ba biztos meglehet majd venni, illetve más oldalakról is ahol kiküldenek egy kulcsot, azt aktiválod és kész.
0
0
0
0
gabee97 avatar
Ez a multi fizetős dolog hogy lesz akkor?Vegyem meg a játékot több ezer forintért és még külön fizessek a multiért?Ebből lehetne azt következtetni hogy esetleg olcsóbbak lesznek a játékok?Ja,és hol tudom kifizetni azt az 1000 forintot havonta?? o.O Jön a csekk majd vagy mi? 😃
0
0
0
0
Davezorrr avatar
sajt3000 írta:
Egyre változatosabb a ps-ek kinézete!😆


Ezt úgy mondod mintha ugyanúgy nézne ki az összes.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Egyre változatosabb a ps-ek kinézete!😆
0
0
0
0
Ghosts avatar
Az E3-on fogják bemutatni magát a gépet.

0
0
0
0
MoonW avatar
Egyetértek a negatív kritikákkal!

Sajnos a fejlett országokban el lehet adni hatalmas újdonságként amit a PC már rég és alapbeállításként tud, egyre jobban kezd hasonlítani a pc-re.

Azt meg senki se higgye el, hogy veszteségesen gyártják, jó kis szerződések születnek ilyenkor a hardvergyártókkal/fejlesztőkkel. A kizárólagos forgalmazásról (ahogy megszoktuk: PS. exkluzív) már nem is beszélve.

A közösségi részt magának a játékszoftvernek és az operációs rendszernek kell fejletten kezelnie. A facebooknak semmi köze a közösségi játékhoz, csak annyi, hogy ma menő. Nem sokat agyaltak a dolgon. Pedig már egy jópár kisebb konkurencia született az elmúlt pár hónapban.
0
0
0
0
kova134 avatar
Ha jobban bele gondoltok,a Sony kb. a PS3 óta minden vásárlót az orránál fogva vezetnek..Lesz most a controlleren egy share gomb (huhu micsoda new feature),szomszèd pisti nèzheti ahogy játszasz majd FIFA 22. rèszèvel,social cuccos (gondolom a facebook nagyon fontos szerepet tőlt majd be mikor majd boss-ozol egy rpg-ben..el tudom képzelni) ,ja meg kapott egy be kapcsoló gombot hogy ki meg betudd kapcsolni (ezen meg lepődtem,nem gondoltam volna hogy ilyet mernek tenni egy konzolra..). Kiváncsi leszek majd hányan fogják megvenni a hihetetlenűl magas ár ellenère is..Nem vagyok PS hater,csak ne nèzze a Sony idióta balf#%szoknak a vásárlókat,akikre minden szir-szart rá lehet sózni..
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
kolbiszk írta:
De azt is tudni kell, hogy a konzolokat veszteségesen árulják, és utána a szolgáltatásokból és a játékokból nyerik vissza a pénz. Ha teljes áron lennének a konzolok, akk a PS3 sem 60k, hanem vagy 90k lenne, és ugyanígy az összessel 😀 Én remélem, hogy 100k lesz max. egy 500Gb-os verzió. (Bár az már jó, hogy kamera elvileg alapból lesz a dobozban).


A PS3 megjelenésekor volt 160k is Magyarországon, ami 2007-ben volt. Tehát 100k-s induló összegre nem lehet számítani.
0
0
0
0
kolbiszk avatar
De azt is tudni kell, hogy a konzolokat veszteségesen árulják, és utána a szolgáltatásokból és a játékokból nyerik vissza a pénz. Ha teljes áron lennének a konzolok, akk a PS3 sem 60k, hanem vagy 90k lenne, és ugyanígy az összessel 😀 Én remélem, hogy 100k lesz max. egy 500Gb-os verzió. (Bár az már jó, hogy kamera elvileg alapból lesz a dobozban).
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Igen utólag már látom, PS4 bemutatójának éjszakáján az elemzők is 7850-7870 szintű gpu-t mondtak. Az tény és való, hogy most csak próbál felzárkózni a PC-hez grafikailag, fizikában lehet előrelépés a a fejlesztők is úgy akarják.


Sony claims the GPU features 18 compute units, which if this is GCN based we'd be looking at 1152 SPs and 72 texture units tehát valóban a 7850 és 70 között van a gpu, az órajel kérdéses, de nem lehet túl magas ha a 2 Terát sem éri el a számítási teljesítménye ( olyan 700-750 körül kegyeghet )
Ez nem is meglepő, ha jól optimalizálnak rá akkor viszont durva dolgokat hozhatnak ki belőle.
0
0
0
0
no avatar
Davezorrr írta:
1,84 Tflops a titan 1,3 TFLOPs hát ha már azt vesszük már jobb 😃bár a sávszélességet nem tudni a ps4 gpunak.


Titán az egy dolog nem játokos gpunak szánták eredetileg,
pl a radeon 7870 2.56 TFlops és nem 1000dodo ebből látszik hogy a Tflops sem minden😀
0
0
0
0
Devis avatar
ricshard004 írta:
Davezorrr írta:
1,84 Tflops a titan 1,3 TFLOPs hát ha már azt vesszük már jobb 😃bár a sávszélességet nem tudni a ps4 gpunak.


1,3 az a dupla pontosságú számítás, az egyszeres pedig 4,5
A PS4-ben kb egy 7870 szintű gpu húzódik + 8 magos ( 4x2 mag ) Vishera vagy Bulldozer -s AMD és 8GB közös GDDR5 Ramon osztozik a rendszer + a gpu



A PlayStation 4 egy olyan APU-t használ, amiben 8 darab – várhatóan 1,6 GHz-es órajelen ketyegő – Jaguar kódnevű processzormag lesz, amit 18 darab GCN architektúrára épülő CU egészít ki.


Az összes feldolgozó teljesen koherens, 8 GB-os rendszermemóriát oszt meg és egységes címtérbe dolgoznak.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
A ps4-be már ecsetet is raktak!
0
0
0
0
ricshard004 avatar
Davezorrr írta:
1,84 Tflops a titan 1,3 TFLOPs hát ha már azt vesszük már jobb 😃bár a sávszélességet nem tudni a ps4 gpunak.


1,3 az a dupla pontosságú számítás, az egyszeres pedig 4,5
A PS4-ben kb egy 7870 szintű gpu húzódik + 8 magos ( 4x2 mag ) Vishera vagy Bulldozer -s AMD és 8GB közös GDDR5 Ramon osztozik a rendszer + a gpu
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Az azért nem hivatalos, ha az is lenne és Microsoft látta a ps konferenciát akkor gyorsan változtatnának. Olvastam már olyant is, hogy 16GB ram lesz benne de ez is csak pletyka. Na de hagyjuk az XBOX-ot, nem ide tartozik.
0
0
0
0
Joker avatar
Hát azért fog számitani hogy 2x annyi ram lessz benne mint az x ben.
0
0
0
0
Devis avatar
Attila007: kb ugyanaz lesz a két gép, csak a ram nem lesz más
0
0
0
0
Joker avatar
Fú halljátok ebben a Watch Dogsban amikor kiment az esőbe a csávó majdnem meghaltam olyan szép a grafika*-*Ami meg a gépet illeti,hát az xbox felkötheti a gatyáját😃
0
0
0
0
humagyar avatar
Eddig nagyon bejön a PS4 (hírek alapján). Bár nem nagyon értem, hogy most akkor a kamerája olyasmi lesz, mint a kinect, vagy mi. Bár még megvárom a durangót is. Egyelőre nagyon meggyőzött a Sony.
0
0
0
0
no avatar
Tudtommal APU lesz benne,
8mag az szép bár ne feljetsük el hogy elvileg csak 1.6ghz fognak pörögni persze ez konzoloknál soha nem volt probléma az optimalizálás miatt.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nagyon jó ötletnek tartom azt, hogy ha játszol akkor az ismerősöd nézheti a telefonján valahol máshol vagy egyáltalán, hogy nézheti. Meg azt is, hogy feltölthet agyagokat.

Ha nem lenne Halo az XBOX-on akkor biztos, hogy PS tulaj lennék.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
1,84 Tflops a titan 1,3 TFLOPs hát ha már azt vesszük már jobb 😃bár a sávszélességet nem tudni a ps4 gpunak.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
ps3new-s olyan volt fennt a kiszivárgott dokukban h 300font kezdő ár lesz.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció