Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Dwight Schrute avatar
Sziasztok! Tudnátok nekem abban segíteni hogy jelenleg mennyi a reális ára egy használt PS4 Pro konzolnak mert túlnyomó részben 70-80 ezer környékén látok eladót ami nincs leharcolva viszont mivel már prevgen én picit sokallon érte, de lehet hogy rosszul gondolom. Korábban volt már PS4 slimem de eladtam, most viszont megint kedvet kaptam hozzá 😁 Spoiler!
de lehet hogy csak hirtelen fellángolás
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
PS4 Kernel exploit codenamed "pOOBs4" is released for firmware 9.00

[LINK]

Én okos meg pont egy hete frissítettem 9.03-ra a rendszert a konzolomon. Aki még 9.00-án van örülhet mert virágbolti dolgokra is használhatja szeretett konzolját. 😁
0
0
0
0
Superman79 avatar
Sziasztok!
Ps4 fat/pro/slim között mi a különbség?
0
0
0
0
💬 12
no avatar
@Superman79: Pro a legerősebb a szérián belül, Slim és Fat között méretbeli különbség van elsősorban, valamint az előbbi fizikai gombos míg az utóbbi érintőgombos. Slim javára szól még az is, hogy sokkalta halkabb mint a Fat és a hálózatokat is jobban kezeli, teljesítményre ugyan azt tudja a kettő.
2
0
0
0
Superman79 avatar
@LordSzalko: Köszönöm!
És cd lejátszó van mindegyikbe ugye? És pl ha megveszek egy lemezes játékot az fut mind a hármon? És ami megjelenik/megjelent pro-ra, az slim re is, meg fat ra is, igaz?
0
0
0
0
no avatar
@Superman79: Mindegyikben van optikai meghajtó, a játékok pedig futnak bármelyik PS4 variánson, nyilván a Pro-n valamivel szebb és gördülékenyebb.
1
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Superman79: Vásárolni terveznél egy olyan konzolt ?
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Arthur Morgan: Még gondolkozom rajta, de az exkluzívok nagyon ütnek. 8 évnyi játékok vannak rá. Azért azse kevés.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Superman79: Ha PS5 nem fér bele a büdzsébe meg hát nagyon nem is lehet kapni normális áron kapni, én azt mondom , hogy akkor egy megbízható eladótól egy PS4 Pro-t szerezz be. Van benne még annyi erőtartalék, hogy 1-2 évig az újonnan megjelenő játékokat is képes legyen futtatni.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Arthur Morgan: Igen, de ha kiadják a játékokat pro-ra, akkor az összes többire is, nem? Én egyébként egy slim re gondoltam.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Superman79: Jelenleg igen, nekem is slimem van azt minden pöpecül fut. De én szintén csak exkluzív címeket játszok rajta.
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Arthur Morgan: Oksa, kösz
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Arthur Morgan: Meglett a slim. :)
1
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Superman79: Gratulálok hozzá! Jó játékot ! 😀
0
0
0
0
Superman79 avatar
@Arthur Morgan: Köszi :-)
0
0
0
0
Gyrger72 avatar
Sziasztok! PS4 -el hogyan lehet videóra venni amit éppen játszom?
0
0
0
0
💬 1
no avatar
@Gyrger72: Kétszer megnyomod a Share gombot, ugyan ez leállításnál. Egyszeri megnyomásra eléred a beállításokat.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Horizon Zero Dawn Complete
Most ingyenes: [LINK]

Aki esetleg nem hallott volna még róla. 😀
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok ! Ha PSN Store-ból veszem meg a Knowledge is Power nevű játékot az is tartalmazza a magyar nyelvet?
0
0
0
0
💬 2
Kneki avatar
@Arthur Morgan: Szia!
Nekem is onnan van meg és benne van a magyar nyelv. 😀
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Kneki: Köszönöm igy akkor megveszem 😀
0
0
0
0
zsiroslangos avatar
Mi a véleményetek erről a ps4 emulátorról ? Működik,nemcsak vírus ?
0
0
0
0
💬 1
AttiS avatar
@zsiroslangos: Nem létezik PS4 emulátor jelenleg. Én amit használtam/lok és ajánlom az : PCSX2 , RPCS3 , Xenia/Canary , Yuzu , Cemu.
0
0
0
0
no avatar
szép napot !

ismertek olyan crossplay játékokat amivel lehet ps4 plus pc - n játszani ??
0
0
0
0
💬 1
AttiS avatar
@jhonnywalker: Teljes crossplay :
Spoiler!
Apex Legends: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
Brawlhalla: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
Call of Duty: Black Ops Cold War: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X, PC
Call of Duty: Warzone PS4, Xbox One, PC
Chivalry II: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, PC
Dauntless: PS4, Xbox One, PC
Fortnite: PS4, Xbox One, Switch, PC, iOS, Android
Hyper Scape: PS4, Xbox One, PC
Minecraft: PS4, Xbox One, Switch, PC, Android, iOS
Need for Speed: Heat: PS4, Xbox One, PC
No Man’s Sky: PS4, Xbox One, PC
Paladins: PS4, Xbox One, Switch, PC
Predator – Hunting Grounds: PS4, PC
Realm Royale: PS4, PC, Xbox One, Nintendo Switch
Rocket Arena: PS4, PC, Xbox One
Rocket League: PS4, Xbox One, Switch, PC
Rogue Company: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
Smite: PS4, Xbox One, Switch, PC
Spacelords: PS4, Xbox One, PC
Spellbreak: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
Spelunky 2: PS4, PC (Due Early 2021)
Wargroove: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch
World War Z: PS4, Xbox One, PC
WWE 2K Battlegrounds: PS4, Xbox One, PC, Nintendo Switch


Részleges crossplay :
Spoiler!
Aragami: Xbox One, PC, Switch / PS4, PC (PS4 players can only play with Windows PC, Linux and Mac players)
Black Desert: Xbox One, PS4 (PS4 players can only play with Xbox One players)
Chess Ultra: Xbox One, Switch, PC / PC, PS4 (PS4 players can only play with Windows PC, Linux and Mac players)
DC Universe Online: PS4, PC
Dick Wilde 2: PS4, PC
Disc Jam: Switch, PC / PC, PS4
Eve: Valkyrie: PS4, PC
Final Fantasy XIV: A Realm Reborn: PS4, PC, Mac
Games of Glory: PS4, PC
Guns of Icarus Online: PS4, PC, Mac
Hero Siege: PC, Mac, mobile, Switch / PC, Mac, mobile, PS4
Hex: PS4, PC
Hover: Xbox One, Switch, PC / PC, PS4
Hunt: Showdown: PS4, Xbox One
Kabounce: PS4, PC
Mantis Burn Racing: PS4, PC / Switch, Xbox One, PC
Marvel’s Avengers: PS4, PS5
Mortal Kombat 11: PS4, Xbox One, PS5, Xbox Series S, Xbox Series X
Overload: Xbox One, PC / PS4, PC
Phantasy Star Online 2: PS4, PC
Pinball FX 3: PS4, PC / Switch, Xbox One, PC
PUBG: PS5, PS4, Xbox One, Xbox Series S, Xbox Series X
Pox Nora: PS4, PC, Mac
Rec Room: PS4, PC
Siegecraft Commander: PS4, PC / Switch, Xbox One, PC
Sports Bar VR: PS4, PC
Star Trek: Bridge Crew: PS4, PC
Street Fighter V: PS4, PC
Square Heroes: PS4, PC
Super Dungeon Bros: PS4, PC, Mac / Xbox One, PC
Super Mega Baseball 2: PS4, PC / Xbox One, PC
Tannenberg: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X
Trailblazers: PS4, PC, Mac / Xbox One, Switch, PC
Tooth and Tail: PS4, PC, Mac
Ultimate Chicken Horse: PS4, PC, Mac / Switch, PC, Mac
Verdun: PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X
War Thunder: PS4, PC, Mac / Xbox One, PC, Mac
Weapons of Mythology: New Age: PS4, PC
Werewolves Within: PS4, PC
World of Tanks: PS4, Xbox One
0
0
0
0
visor261 avatar
Megujjult a ps store YAAY!!! Teljesen irreleváns kérdés: valaki be tudná nekem linkelni az "https://store.playstation.com/en-hu/home/games/psplus" mostani megfelelőjét? Amin fel vannak sorakozva egymás mellett a havi ps+ címek és csak be kell őket dobálni a kosárba őket. És még azt a felesleges kívánságlistát is eltávolították!
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@visor261: Erre gondolsz?
[LINK]
0
0
0
0
visor261 avatar
@LordSzalko: inkább valami ilyesmire [url]https://external-preview.redd.it/7I2OIMuvCCkmmKVh2pwyzJ0WyerThmXXwFmfra4uOns.jpg?auto=webp&s=7cca25a59a5d38adfe9e0068a70892e7a9713bde[/url]
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Szép napot Uraim ! Most HALLOWEEN alkalmából 70%-os kedvezménnyel lehet játékokat bezsákolni. 😆 Days Gone-ra le is csaptam.
0
0
0
0
💬 1
gigazte avatar
@Arthur Morgan: Jó játékot hozzá! 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok Urak !

Days Gone-ról véleményeket kérnék. Megéri kijátszani ? Most egy rakat játék akciós az áruházban és gondolkodok a megvételén. 😆
0
0
0
0
💬 2
xymano avatar
@Arthur Morgan: Hello
Nagyon is megéri ha szereted a zombis világvége hangulatot.
Igaz van benne egy két kisebb bug de nem zavaró.
a story és a játékmenet nagyon jó.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Arthur Morgan: A sztori és a felépítése nekem tetszett, ha túl tudod tenni magad a sok bugon, akkor nem lesz vele különösebb gond.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Sziasztok. Egy kérdés. Ha egy játékot magyar felhasználó alatt akarom játszani akkor az a magyar feliratot letölti magának automatikusan amennyiben elérhető rá?
Azért kérdezem mert van pár játék amire elérhető a magyar nyelv de úgy árulják néhol, hogy angol felirattal.
0
0
0
0
💬 3
gigazte avatar
@santakigyo: Hali. Ha a konzolodon a Playstation menü, és kezelőfelület magyar, akkor alapból magyarul kell elindulniuk az exkluzív játékoknak, ha más fejlesztő játékáról van szó, akkor az a fejlesztőktől függ!
0
0
0
0
santakigyo avatar
@gigazte: Köszi mindkettőtöknek. 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
@santakigyo: Ha jól tudom, akkor eddig csak a Marvel's Spiderman esetében kellett átállítani a ps nyelvét magyarra, h maga a game is magyar legyen. A többinél nem kell. Bár én nem állítottam vissza a nyelvet angolra, mióta megcsinálták rá a magyarítást.
0
0
0
0
lorma96 avatar
Sziasztok!

Nem tudom mennyire legális vagy mennyire nem, de szeretném eladni PS4 accountom.
A rajta lévő játékok:
Marvel's Spider-Man
God Of War
UFC 3
Uncharted™: The Nathan Drake Collection
Fifa 20
Horizon Zero Dawn™: Complete Edition
Frantics
Until Dawn
Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition
DAYS GONE
Detroit: Become Human
Hidden Agenda
Uncharted™ 4: A Thief’s End
HEAVY RAIN

+ 5-6 játék a Playstation Pluson keresztül.

Nem igazán jött be a konzol, a gépet eladtam, viszont accountal nem tudok mit kezdeni. Ha esetleg valakit érdekel írjon privátban. Be tud lépni és ki tudja próbálni. Ha kell teljes átnevezéssel és e-mail cím átírással tudom adni.
Árat privát üzenetben egyeztetjük.

Köszönöm és, ha tiltott az ilyen jellegű hirdetés, akkor jelezzétek, elnézést kérek és törlöm a bejegyzést.
További szép napot.
0
0
0
0
santakigyo avatar
Sziasztok. Volna egy kérdésem. Nem rég szereztem egy PS4 prot. A storera ha előfizetek akkor tudok multizni ha jól tudom. Valamint ha mondjuk elofizetek rá és kapok ingyen játékot akkor az örökre megmarad vagy csak míg az előfizetés tart?
Bocsi, csak nem nagyon foglalkoztam még a témával.
0
0
0
0
💬 2
gigazte avatar
@santakigyo: Hali! Amíg él a Playstation Plus előfizetésed, addig birtoklod az ez által szerzett játékokat, viszont amikor újra előfizetsz, akkor ugyanúgy játszhatsz majd ezekkel a játékokkal.
0
0
0
0
santakigyo avatar
@gigazte: Köszönöm. 😀
0
0
0
0
Kneki avatar
Srácok akit érdekel május 26-ig ingyen beszerezhető a Final Fantasy XIV Online!
[LINK]
0
0
0
0
💬 3
xymano avatar
@Kneki: Ehhez kell előfizetés is külön vagy lehet játszani az nélkül is?
0
0
0
0
gigazte avatar
@xymano: 30 nap előfizetést kapsz mellé, utána fizetni kell havidíjat.
0
0
0
0
ben_aloha avatar

Nálam mindent visz, a GT Sport mellé ez is jön 😃
0
0
0
0
💬 4
Arthur Morgan avatar
@ben_aloha: Remélem Slim-en is szépen hasítani fog ez a mesteralkotás.
Takumi uram! ha már említetted a GT Sportot. Lenne annyi kérdésem, hogy nagy Forzás létemre letudnám magam kötni ezzel a játékkal is? Autózás szempontjából add akkora élményt mint egy Forza motorsport játék? 😆
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@Arthur Morgan: Sajnos még nekem is csak a játék van meg, ps4-et még nem tudtam beszerezni viszont a GT3 óta mindegyik GT megvan, ha a motorsportot szereted akkor ez is be fog jönni, mindkettő inkább simcade de mindegyikben megvannak nagyjából ugyanazok az elemek/lehetőségek szinte tuti, hogy élvezni fogod 😃
A GT5/6-al és a Motorsport 6/7-el játszom mostanában, nem tudnék dönteni egyik mellett sem mindegyiket imádom 😃
Abban bízom,hogy használtan ki tudok majd fogni jó áronSpoiler!
50-60k körül
egy ps4-et 😆
Van egy jó videó ami side-by-side összehasonlítja a két játékot.

U.i: még annyi, hogy szerintem mindkettő kormánnyal az igazi.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@ben_aloha: Köszönöm a gyors válaszodat 😆

50-60k körül már kilehet fogni használtan. Némelyik van hogy csak pár hónapot ment. Így ,hogy közeledünk a "nextgenhez" (bár én még nem érzem azt hogy az lesz) valamennyire olcsóbban fogják árulni újonnan is. Viszont FAT szériásat ne vegyél. Mivel a Slim az alábbi szempontok miatt jobb.

[list]Támogatja az 5GHZ-es wifi hálózatokat.
Alacsonyabb áramfogyasztás.
Sokkal csendesebb (ami szerintem fontos szempont)
Kisebb módosításokon átesett controller. Ráadásul itt már nem mállanak a gumi analóg stickek mint az első szériásnál.
És egyszerűbb takarítani meg merevlemezt cserélni benne.[/list]

Eleinte gondolkodtam a PRO megvételén, de annyi pluszt nem adott volna mint amennyibe többe kerül. 😆
0
0
0
0
ben_aloha avatar
@Arthur Morgan: FAT-eket néztem, igazából ha olyat veszek, kap egy custom házat 😃 A wifi nem nagyon zavar, a ps3/360 is kábelen csatlakozik a hálózathoz, a kontroller viszont ahogy hallom mindegyik valamilyen szinten fos, személy szerint a DS3-ért se vagyok oda. Szóval, nálam inkább az ára dönt, annyira nem létfontosságú, így is egy egész konzol arzenál van már itthon 😃
Viszont köszi a tanácsokat, igazából én is a slim felé hajlok akkor már egy ilyet: https://asia.playstation.com/content/dam/pscom/regional-assets/consoles/ps4/bundle/2017/gran-turismo-sport-limited-edition/1400px/ps4-bundle-2017-gran-turismo-sport-limited-edition-1400px-01.png
0
0
0
0
sudosu avatar
Játszottatok már a Cities Syklines-al PS4-en? Abból az apropóból kérdezem ugye, hogy most PS Plus-on ingyenes a játék. Én nagyon furcsának találom PS-en a játékot (videók alapján). Egy Város építő szimulátornak, szerintem túl sok helye nincs konzolon. Mi van a nagy városok kezelésével, hogy bírja a Hardware? Még a jelenlegi PC konfigomon is meg-meg gyökken a játék egy hatalmas várostól (bár használok modokat is).
0
0
0
0
💬 1
ben_aloha avatar
@sudosu: PC-n az igazi szerintem, nekem is fingatja a gépet erősen, még az 81 tiles nélkül is, ha már tele a map, és még a sebességet is piszkálod. Videókat elnézve egy kicsit konzolokon más a játék, kontrollerrel ilyet biztos nem játszanék 😃
Most visszatértem a simcityhez, a skylines valamiért megáll a betöltés felénél :/
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Jó estét az Uraknak ! Az alábbi kérdéssel fordulok önökhöz.

Szerintetek most kellene még bespájzolni plusz controllerrel amíg még kapható a boltokban? Lehet, hogy csak én gondolom rosszul, de ahogy megjelenik a PS5 szerintetek azután is forgalmazni fognak eredeti Sony controllereket PS4-hez vagy 1-2 hónap és már nem lesz sehol se kapható? 😆

Ui: ma fejeztem be az Until Dawn-t aki szereti a horrort, és a "sétáló" szimulátorokat annak egyszer mindenképpen ajánlom, hogy játssza ki
0
0
0
0
💬 5
no avatar
@Arthur Morgan: Jobban jársz szerintem egy drágább külsős kontival, mint sem felhalmozol gyári PS4 kontikat újonnan, hullanak mint a legyek. Nacon Revolution Unlimited Pro például.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@LordSzalko: Köszönöm ránézek arra a controllerre 😀
0
0
0
0
sudosu avatar
@Arthur Morgan: Nekem sose volt problémám a PS4 kontrollerrel (4 éves), PC-n is használom bizonyos játékokhoz. Lehet én vagyok az egyetlen, akinek nem volt problémája még DS4-el? 😃
Nem túlzottan kímélem (szoktam játszani Street Fighter 5-el is, ott meg néha erősebben nyomom a gombokat) 😀
Én ha kontroller vásárlásra adnám a fejem, akkor valami Xbox kontrollerhez hasonlót vennék (A Hori gyárt ilyeneket ha jól emlékszem)
Spoiler!

Kövezettek meg, de nekem sokkal jobban tetszik az Xbox 360/One kontroller kiosztása, mint a PS4-é. 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@sudosu: Hát azt tudom hogy a V1-es controllernél, volt olyan hogy az analog stickekről szó szerint lemállott a gumiborítás. A V2-nél már orvosolták ezt a hibát meg talán fénysáv esett át újításon. És igen nekem is kényelmesebbnek tűnik a One controllere.
0
0
0
0
sudosu avatar
@Arthur Morgan: Nekem V2-es van és igen annyi a változtatás, hogy nem annyira idegesítő a fény rajta. Mint a sima DS4-en. Nem tudom ki találta ezt a fényvilágot ki a kontrollerre, de hogy gyakorlati haszna nincs túl sok az is biztos ( ja de, többet kell tölteni) . A játékok nagy része nem is nagyon támogatja. Kb annyi haszna van, mint a kontrollerbe épített hangszórónak. GTA V-ben menő volt hogy ha telefonálsz, akkor a játékvezérlőn szól a beszélgetés, de kb ennyi.
És akkor azt mondják, a tech youtuberek, hogy a PS4 kontrollerét is szidták, de most már szeretik. Hát én ugyanúgy látom a hibáit, csak muszáj voltam elfogadni (eszi-nem-eszi nem kap mást elven) .
0
0
0
0
gigazte avatar


Valaki majd hallgat rá, valaki nem, én általában Zolynak a véleményére egyáltalán nem szoktam adni, itt viszont abszolút igazat adok neki! Érdemes megnézni, hogy mi van a Naughty Dog háza táján, és milyen rossz ómenek vannak a The Last of Us 2 körül... Valószínűleg ennek a videónak is az lesz a sorsa, mint a többinek!
0
0
0
0
💬 4
sudosu avatar
@gigazte: Belehallgattam, furcsa volt Zolyt normálisan beszélni hallani. Mivel Spoiler van az első részből, inkább bezártam.
Végig kéne már játszanom az első részt. A szivárgásokról már én is hallottam, igazából csak a címeket láttam, meg tudom óvni magamat a spoilerektől. A második részt amúgy se terveztem előrendelni, a halottak/látottak alapján majd megvárom, hogy féláron legyen. 😃

Én szoktam előrendelni játékot, ha jól bejáratott a széria (és nem úgy zakóznak mint a Ubisoft játékok időnként) . Amiket fel fogok sorolni csak 1 trailert láttam belőlük: Death Stranding (Hideo Kojima-ban hittem), FF7 Remake, God Of War. Mindegyiket imádom/imádtam. Bár a Last Of Us-t is eltudom egy olyan játéknak képzelni abszolúte, hogy előrendeljék az emberek. 😃
Nyilván az előbb említett Ubisoft-tól vagy EA-től 100% hogy nem rendelnék elő semmit, sőt még teljes áron se venném meg a játékaikat. Fél játékért fél árat fizetek, meg akkora talán már játszható lesz a játékuk (1-2 év)
0
0
0
0
gigazte avatar
@sudosu: Nekem lesz olyan "szerencsém" és kipróbálhatom ingyen a 2. részt a barátom profiljáról. Túl sokat nem várok tőle pont ez miatt a feminista felfogás miatt, mert már jó pár filmet sikerült ezzel tönkre tenniük, és akárhogyan is nézzük a gameplay ezt a játékot nem fogja a hátán elvinni, mert az első részben se ez volt a játék mozgatórugója! Én amúgy nem is értem, hogy az első részben jól felépített karaktereket mégis, hogyan gondolták ennyire jelentéktelenné tenni! Előre nem írom le a játékot, de nagyon szkeptikus lettem iránta! Egyébként én azok közé tartozom, akik nem magasztalják az égbe az első részt se. Egyszer végig lehetett játszani, de közel sem adta azt az élményt, amit sokan mondanak róla!
0
0
0
0
sudosu avatar
@gigazte: Hát őszintén, számomra is ellaposodott kicsit a történet. Volt benne pár azta **** pillanat, de utána nekem olyan semmilyen volt. Szeretni szoktam azokat a játékokat amik történet orientáltabbak, de ez nem azt jelenti hogy kötelező szeretnem a Last Of Us-t. Nekem speciel a Quantic Dream (Beyond: Two Souls, Heavy rain ... ) játékok sokkal jobban bejönnek, vagy a DontNod-nak a játékai (Life Is Strange) (Bár ezek másak játékmenetben mint a Last Of Us)
Meg az a nagy baj, túlságosan felhájpolták nekem a játékot (meg utána én is magamba, amikor meglett a PS4, a második játék volt amit megvettem)
0
0
0
0
gigazte avatar
@sudosu: Hát a Quatic Dream játékai, és a Life is Strangek is többet érnek szerintem is! 😃 Egyébként nekem is az első pár ps4-es játékom között volt a The Last of Us, viszont míg mellette ledaráltam az Uncharted 4-et egy hét alatt, addig a The Last of Us-t 1, 1,5 hónap alatt, annyira unalmasak voltak a lövöldözős, mászkálós részek... Nyilván embere válogatja, szóval nem is a játékot hibáztatom, hogy annyira nem jött át, mint másoknak!
0
0
0
0
gigazte avatar
Most már a franc ki van ezekkel a ps4-es kontrollerekkel! Már a harmadik van nálam és már az első héten húz balra a jobb stick... Az elsőt a használt konzolom mellé kaptam, és az eredeti első generációs volt, azzal túl sok gondom nem is volt, amíg a két ravasz be nem halt, azután vettem az első v2-eset, ami annak rendje és módja szerint már az első hónapban húzott felfelé, ugyanúgy a jobb stick, aztán amikor megcsinálták akkor bő egy évig bírta is, és aztán amikor lejárt az 1 éves garancia(ami így elég röhejes) használhatatlan lett, mert ugyanúgy előjött rajta a jobb stick hibája! Kipucoltam egy darabig jó volt, utána újra előjött! Mivel vidéken élek, ezért úgy gondoltam, hogy veszek inkább egy újat, mert költséghatékonyabb, mint folyamatosan szervizbe küldeni, és így a másik legalább ott lesz tartalékba, de hogy 1 hetet bírjon egy frissen vásárolt eredeti v2-es kontroller? Nagyon röhejesen bóvli szar az összes DS4-es kontroller, és már kurvára várom, hogy vége legyen ennek a szériának... Megint jöhet legalább egy hónapos szervizelés, aztán jó esetben is kapok egy újat, ami megint pár hónap alatt beszarik... Még ha azt mondanám, hogy egyedi eset lenne az oké, de mindkét barátom ugyanígy járt ezekkel a ds4-es kontrollerekkel!
0
0
0
0
💬 8
no avatar
@gigazte: Ne fűzz túl sok reményt a DS5-höz, legalább kevésbé fogsz csalódni 😶 Lelkileg én már felkészültem a szerelgetésekre 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
@LordSzalko: Nem is gondoltam túl nagy előrelépést, de az tuti biztos, hogy a következő generációban drágább "külsős" kontrollert veszek...
0
0
0
0
no avatar
@gigazte: Ja az úgy valszeg jobban megéri majd, egy próbát azért megér majd nálam a DS5 ha már jár a konzol mellé, de ha ugyan ezt fogja produkálni akkor én is nézek valami külsős kontit.
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@gigazte: szerintem már az akksi idő is vicces. A 14 éves PS3-as Sixaxis kontroller tovább bírja egy töltéssel, mint egy PS4 kontroller. Na ez az amit nem értek.
0
0
0
0
gigazte avatar
@NTSC Jani: Na azt nem is említettem. 1 hónap után meg már annál is durvábban merül! Nagy visszalépés volt ez a DS4 a technológia fejlődései ellenére is!
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@gigazte: Igen, sokan mondják, hogy mennyivel kényelmes. Ez persze részben igaz, részben nem. Nekem a régi kontroller se kényelmes. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy aki góliát, annak tényleg nem kényelmes, de vannak sokkal kényelmetlenebb kontrollerek. Meg ez a light bar is nagy marhaság volt szerintem. Mármint az, hogy ki se lehet kapcsolni. mert így meg lenne adva a lehetőség, hogy aki szeretné az bekapcsolva hagyja, aki meg szeretné az kikapcsolja.
0
0
0
0
gigazte avatar
@NTSC Jani: Pontosan. Akinek nincs vr szettje annak igazából nem is lenne szüksége rá, tök haszontalan az egész, és ha azt vesszük a touchpadot is használja vagy 4-5 játék. Szóval a kontroller nagy része haszontalan! Aztán amikor szétszedi az ember akkor azt is látja, hogy milyen gagyi megoldásokat használtak az összeszerelésnél... Utoljára a bazári kontrollereknél látott az ember ilyen megoldásokat! 😶
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@gigazte: Hát igen, lenne mit változtatni ezen. Mert színekből van millió, bár nagy jelentősége nincs a színnek szerintem. Nem a kontrollert nézem, hanem a képernyőt. Inkább az akksit fejlesztették volna, s nem 600 fél színárnyalattal elvakítani az emberek szemét.
0
0
0
0
no avatar
Mikor jön ki a PC2?
0
0
0
0
💬 2
no avatar
@Ryptide: Állítólag csak fel kell címkézned a gépházadat egy PC2 felirattal és máris next-genné válik.

Tegnap én is így tettem, hihetetlenül jó érzés volt érezni a különbséget.
0
0
0
0
no avatar
@LordSzalko: Hatalmas a különbség!!!! elképesztő
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Hamarosan ingyen kapunk teljes játékot a Sonytól: [LINK]
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy akad a playstation4 em jatek kozbe felpercenlemt 7 masodpercre de a meniuben is mit tudnek ezzel kezdeni mi lehet a baja?
0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Klauf: Próbáltad már kiporolni? Meg a legújabb frissítés van hozzá? Mást most hirtelen nem tudok javasolni.
0
0
0
0
xymano avatar
Valaki tudna nekem ajánlani olyan üzletet ahonnan tudnék rendelni l2 gombot.
0
0
0
0
💬 2
Arthur Morgan avatar
@xymano: mondanám, hogy aliexpress de egyelőre onnan még én sem merek rendelni.
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: E magon találtam de közbe meg csináltam csak érzékenyebb lett egy kicsit.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
2020.03.31-el lefognak állni a Driveclub szerverei nem tudom, hányan játszottatok online a játékkal, de áprilistól már nem lesz lehetőség rá.
Továbbá külföldi oldalakon azt pletykálják, hogy további PS4 exkluzívoknál is idővel hasonló döntést hoznak. Pl Uncharted 4
0
0
0
0
ben_aloha avatar
Valaki esetleg használ G27-et PS4-gyel?
Melyik adapter a legjobb? én a GIMX-et néztem hozzá, talán a váltó is megy vele?
0
0
0
0
gigazte avatar
[LINK]
A változatosság kedvéért a PS letöltést is lassítják...
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Nem tudjátok véletlen a húsvéti vagy tavaszi leértékelés mikor fogja kezdetét venni a PSN Store-ba? 😆 Beszeretnék zsákolni egy-két exkluzív címet majd 😆
0
0
0
0
Ironmask avatar
Vettem egy PS4 Fat 500gb gépet és kollégámtól kaptam egy laptop hűtő ventilátort gondolom nem fogja tönkre tenni a gépet.Kérdésem az,hogy érdemes lenne alá rakni és használni?
0
0
0
0
💬 1
Arthur Morgan avatar
@Ironmask: Ártani nem ártasz vele, de annyira sokat nem segít a dolgon. A lényeg az, hogy jó szellőző helyen legyen a konzolon. Mert a FAT szériából is vannak darabok amik gyorsan feltudnak melegedni. Ventit ha tudod takarítsd ki. Az többet fog érni. 😀
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
PS4 tulajok figyelmébe ajánlanám ezt a weboldalt [LINK]

Lehet hogy még picit kezdetleges , de bármivel kapcsolatban lehet kérdezni, cenzúra nélkül segítenek akármiben az embernek.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Van itt valaki aki már rendelt a konzolok szervize webshopból lenne pár kérdésem a bolttal kapcsolatban.
0
0
0
0
💬 1
Gyrger72 avatar
@Arthur Morgan: A bolt megbízható, eddig még mindent megkaptam amit onnan rendeltem, egyedül ez a magyar posta...
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sikerült bezsákolni egy PlayStation 4 Slim 1TB Days of Play Limited Edition konzolt 78 ropiért. Szerintetek ennyit megért? Főleg hogy a jelenlegi konzolgeneráció végén vagyunk ? 😆 exkluzív címek végett nem bírtam magammal. 😶
0
0
0
0
💬 7
Moon_Breaker avatar
@Arthur Morgan: Hát, most már mindegy nemde bár ? 😃
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Moon_Breaker: Tudod szilveszter volt boldogság pezsgőzés és felszabadult állapotba rendeltem egyet , most meg kitisztult fejjel csak szemezek a dobozzal , hogy amíg bontatlan felkéne dobni valamelyik aukciós oldalra 😆😆😆 Meg az önmardosás , hogy minek kellett ez nekem. 😳😆
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Arthur Morgan: HardverApró a barátod. 😀

Én a helyedben igyekeznék az eladással, minél jobban közeleg a PS5 release dateje annál kevesebbet fog érni a PS4.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Moon_Breaker: ne is mond 😆 vagy várok 10 évet vele és akkor újra érni fog valamit mint ritkaság 😆
0
0
0
0
Moon_Breaker avatar
@Arthur Morgan: Az is egy megoldás. 😃
0
0
0
0
xymano avatar
@Arthur Morgan: Szerintem, ha már ott van akkor gyorsan csomagold ki és nézd meg, hogy rendesen működik-e pl. A Days Gone al vagy a God of War al. 😉
0
0
0
0
bukta2 avatar
@xymano: Akkor már nagyon sokat veszít az árából 😉
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Érdekes dolgot találtam böngészés közben. Ez valami hiba lenne vagy elképzelhető a 198 ezer forintos ár ? 😆

https://i.imgur.com/LYvb6RD.jpghttps://i.imgur.com/PQ27Hrx.jpg
0
0
0
0
💬 6
gigazte avatar
@Arthur Morgan: Hivatalosan még mindig nincs ár! Ezek maximum találgatások... Alza.hu-ról inkább nem írok semmit! 😆
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@gigazte: Spoiler!
pedig pont onnan akartam a hetekbe rendelni 😆 nem jó bolt? 😂
0
0
0
0
gigazte avatar
@Arthur Morgan: Spoiler!
Igazából az oldalon feltüntetett vásárlási adatok kamuk (ezt a tárgyat 490-en vették meg a héten) olyanhoz is odaírják, amit a büdös életbe nem vesz meg senki! Csak azért, hogy vásárlást generáljanak! A röhejes árakról már nem is beszélve! Egyik Black Fridaynál valamelyik pc játék 40.000-ről volt leárazva 20.000-re... Arról nem is beszélve, hogy régebben rendeltem egy HyperX fejhallgatót tőlük és Coccolinós dobozba küldték el! 😆 Szarrá marketingelnek mindent, aztán fapados webáruház az egész! Személy szerint csak a legvégső esetben ajánlom neked ezt az oldalt!
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Én sokallom, nem hiszem hogy 500 Eurónál drágább konzolt érdemes lenne kiadni manapság.
0
0
0
0
Megaisten avatar
@Arthur Morgan: PlayStation 5. 2020 végén felé fog megjelenni. KB: 180 - 200.e.FT. Alza egy nagy kamu .....
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@Megaisten: Azt olvastam én is , hogy 2020 holiday szezon a várható megjelenés.
Bár konzolt én sose a megjelenés napján vettem. Egyedül az Xbox One-m az ami az első szériás de lekopogom teljesen csendesen üzemel. 😀

De azóta generáltam magamnak egy felesleges kiadást amit fentebb írtam nem olyan rég 😆 😆
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Ti mit gondoltok ? neked tetszik az új design?

0
0
0
0
maestro86 avatar
Szép napot mesterek egy kérdésem lenne megvettem a Witcher ps4 re a gondom az hogy az átvezetöknél megakad a kép van hogy a hang is de néha az megy tovább játék alatt nem akad. Másnak is csinál ilyet? Más játékoknál nincs ilyen gond
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Mai napig libabőrös vagyok ha ezt meghallom ( a sok gyerekkori emlék egyből előjön) 😆

0
0
0
0
💬 1
kmetovics avatar
@Arthur Morgan: Ne is mond. Régi szép emlékek.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok ! Exkluzív játékok végett érdemes még beszerezni egy PS4-et? ( úgy hogy egy XO-val (fat) már rendelkezem)
Slim elég baráti áron , van viszont a PRO picit drágának tűnik. Vagy add annyi pluszt mint amennyivel többe kerül? 😆
0
0
0
0
💬 4
xymano avatar
@Arthur Morgan: Exek miatt szerintem megéri. Én azok miatt döntöttem ps mellett.
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Igen, az exkluzívok miatt megéri. Slim VS Pro esetén a kérdés az, hogy milyen megjelenítőd van. Ha UHD / 4k, akkor megéri a Pro, fHD -hez annyira nem, mert nem sok játék van, ami grafikai turbót kapott.
0
0
0
0
sudosu avatar
@Arthur Morgan: Hát ha találsz jó árban Pro-t akkor vedd azt. Ha 4k-s kijelződ van mindképp, amúgy FHD-nál csak néhány játék néz ki jobban. Ha jól emlékszem a God Of War-nál volt valami grafikai turbó, meg Final Fantasy XV-nél ki lehetett választani, hogy szebb grafikát vagy több FPS-t akar az ember.
Egyébként az exkluzív címekért mindképp megéri megvenni (Bár mostanában egyre több jelenik meg PC-re is).
Ja és egy tanács: 500GB-s modellt szerintem ne vegyél, ha esetleg gondolkoznál benne. (Vagy hát attól függ, mennyi játékot akarsz venni)
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@sudosu: 1tb-on gondolkodnék. mert boxon is az a 500GB hamar megtud telni.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Van itt olyan, aki ki platinázta a medievil remastered-et?
Annyi kérdésem lenne, h elég, ha összesen szerzek 10k gold-ot az acsihoz vagy annyinak kell lenni nálam egyszerre?
0
0
0
0
💬 4
gigazte avatar
@kmetovics: Nem tudom aktuális-e még, ha nem, akkor is leírom hátha mást is érdekel később a válasz. 10k goldnak kell mindenképpen a karakternél lenni egyszerre!
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Hála égnek nem. Annyit kellett összesen, szóval költhettem is belőle nyugodtan. Azért köszi. Azt hittem a cheat-es acsira, h 5perc lesz, erre szenvedtem vele vagy 40percet. Azt hittem, h az eredeti játékban kell beírni a kódot. Utána gondolkodtam, h hm lehet a remasteredben kell beírni. De megörültem, amikor beadta a trófeát.
0
0
0
0
gigazte avatar
@kmetovics: Videók alapján mondtam, mert mindegyikben úgy írták le, szóval akkor még szerencse is, hogy lehet mellette költeni. Könnyű amúgy a platina trófeát megszerezni a játékban? Eddigi Sony exkluzívok nagy részében bezsebeltem! 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
@gigazte: Nem nehéz szerintem. Van pár olyan, amihez többször is meg kell csinálni egy mapot. Volt, h egyet megcsináltam vagy 5-6szor, mire meglett egy feladat.
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Ez a tv mennyire jó a ps nek? Spoiler!
https://euronics.hu/termekek/samsung-ue55ru7022kxxh-55-4k-uhd-smart-led-tv/p/233169?gclid=Cj0KCQiA5dPuBRCrARIsAJL7oeirhtrD5uEQMKKMtpW-0DDmne6fNBlBwXaFvpaYy00RoWhQ1AuqKrEaAmqBEALw_wcB
0
0
0
0
💬 6
xCube avatar
@xymano: Szevusz!

Ez egy nagyon olcsó UHD TV. Ennek megfelelően nem is egy csúcs készülék. Rossznak nem nevezném, de a jobb képességű modellek 400.000 - 500.000 környékén kezdődnek.
Ennél a TV -nél számolnod kell input lag -gel, és a képminőség sem a legjobb, ami a színeket illeti. Ha ez téged nem zavar és ez a TV minden szempontból jobb, mint az amit most használsz, akkor nem rossz vétel.
0
0
0
0
xymano avatar
@xCube: Hello
Köszi a választ
A mostaninál tuti jobb lesz mert eddig nem volt a nappaliban tv 😉
0
0
0
0
xCube avatar
@xymano: Mire volt kötve a PS eddig?
0
0
0
0
xymano avatar
@xCube: Egy 32 es full hd samsungra
0
0
0
0
xCube avatar
@xymano: Akkor veheted nyugodtan. Ennél sem lesz rosszabb a beviteli késés.
0
0
0
0
xymano avatar
@xCube: Igazából ennél sem tapasztaltam késést, viszont a God of War nál mikor bekapcsoltam a tv n a hdr t akkor néha elment a kép.
Meg erre csak a ps meg a pc lesz rákötve, így asszony em tud majd zaklatni, hogy tv-szeretne nézni.
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Ha ps store ban veszem meg a Days Gone t akkor ugye abban is van magyar felirat?
Csak azért kérdezem mert a leírásánál nem látok magyar feliratot.
0
0
0
0
💬 6
kmetovics avatar
@xymano: Szerintem van. A witcher 3nál sincs írva, azt mégis magyar.
0
0
0
0
xymano avatar
@kmetovics: Köszi. Lehet akkor beszebelem, most 12 ért lehet megvenni.
0
0
0
0
no avatar
@xymano: Én úgy tudom, hogy van magyar felirat.
0
0
0
0
xymano avatar
@LordSzalko: Kösz neked is
0
0
0
0
xCube avatar
@xymano: Ez attól függ, hogy milyen régióra van beállítva a profilod.
0
0
0
0
xymano avatar
@xCube: Magyarra van. Amiket lemezen vettem azokban volt magyar felirat GoW Spiderman
De ebből már csak holnap lesz játék mert nagyon lassan tölti lefelé. De most néztem a detroit become human nál sem írja a magyar feliratot pedig abban is van.
0
0
0
0
Ironmask avatar
Üdv Mindenkinek!Az új God Of War (2018) játékot hány óra alatt lehet végig tolni a kampányt?
PS3 kontroller elég hozzá,vagy szükséges a PS4 kontroller?Azért kérdezem,mert
PS NOw PC 1 hetes próba verzió és,csak meló után este 2 órát tudnék játszani vele,
meg persze hétvégén kicsit többet. 1 hét alatt végig lehet vinni?
0
0
0
0
💬 3
kmetovics avatar
@Ironmask: A storyt gyorsan végigviszed, persze nem a legnehezebb fokozaton(nem tudom, h mennyire vagy jó) és utána nyugodtan lehet kalandozni a világban mindenfelé. Sajna csak a végefelé nyílnak meg a portálok bármerre.
0
0
0
0
Ironmask avatar
@kmetovics: Nem vagyok profi örülök,ha story-t egyszer végig tolom és elég hozzá a ps3 kontroller?Nem kell ps4 itt arra gondolok, hogy a touch pad-ot meg a six axis-t nem kell használni?
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Ironmask: Nincs ps4 karod?
Amúgy nemtom, h lehet-e hozzá csatlakoztatni, de szerintem igen.
Pfúú azt már nem tudom, h kell-e a touch pad, de asszem az a map gomb. Már rég játszottam vele. Még tavaly toltam májusban.
0
0
0
0
no avatar
Törölt hozzászólás
0
0
0
0
💬 4
xCube avatar
Első körben account kreálás, második körben firmware frissítés. Az első bekapcsolástól számítva két három óra és már talán játszani is tudsz majd 😃 . Ha esetleg használtan vetted akkor jobb a helyzet, nem kell olyan sok frissítést letöltenije.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
xCube avatar
Én a helyedben csinálnék másikat.
0
0
0
0
no avatar
@xCube: Törölt hozzászólás
0
0
0
0
xCube avatar
Ha a helyi megosztás aktiválva van az accountok között, akkor igen.
0
0
0
0
xymano avatar
Hello
Valaki tud esetleg valamit a detroit become human nak lesz esetleg folytatása?
Nagyon jó játék de a vége nem jött be
Spoiler!
Markus al győztünk csak Conort lőtte le a végén a társa (nem emlékeztem a fiára)
0
0
0
0
💬 1
xCube avatar
@xymano: Folytatása szerintem nem lesz. Kész történet. Új cím jön majd a Quantic Dream -től.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Üdvözlöm a tagokat !
Sikerült találni egy fekete PS4 Slim-et 500gb-os ( garanciás kb 4 hónapos) 60 környékén megválna tőle a tulaj. Ennyit megér szerintetek ? Utoljára PS3-mam volt, azért nem tudom mi a reális ár értük. Továbbá milyen exkluzív játékokat ajánlotok amiket mindenképpen érdemes kipörgetni rajta ? 😀

Köszi mindenkinek a választ
0
0
0
0
💬 9
xymano avatar
@Arthur Morgan: Hello
Árban nem tudok segíteni de játék terén ezek nagyon jók.
God of war 4
Pókember
Hidden Agenda
Detroid
0
0
0
0
bukta2 avatar
@Arthur Morgan: Hali, én is annyiért vettem anno használtan 2 karral meg 2 játékkal de ez má vagy 2 éve volt,kicsit soknak tűnik pláne hogy állítólag jövőre jön az új generáció,
Játékokban meg mindent ajánlok ami exlizív... ez nem pc meg xbox (nincs velük bajom) de labdába sem rúghatnak a sonyval ez tény. Reggelig lehetne sorolni azokat az exluzivokat amiket ajánlanék,nem tudom miket szeretsz de a Rachet and Clank remake től kezdve az Uncharted seriáig mindent ajánlok!
0
0
0
0
visor261 avatar
@Arthur Morgan: Akciósan 70 körül van legalább 1-2 éve... nekem soknak tűnik.
0
0
0
0
xCube avatar
@visor261: És ezért nem éri meg most megvenni egy 4 hónapos garanciás gépet 10k -val olcsóbban?

4 hónap alatt nem hiszem, hogy sokat játszhattak vele.
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Szerintem nem rossz ár. Mi jár még vele?
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xCube: nem jár mellé játék csak az alap tartozékok
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Akkor alkudnék belőle ha lehet.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
@xCube: 55k az reális lenne érte?
0
0
0
0
xCube avatar
@Arthur Morgan: Ja. Annyiért így jó.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hello. Le tudná írni valaki részletesen, h kell beállítani a ps-en, h ne újítsa meg magát minden évben a ps plusz? Mert múltkor valaki leírta, én meg csináltam, de pár napja megint levont 18k-t. Már elegem van ebből. Már 2szer levont feleslegesen 18k-t. VICC!!!!!
0
0
0
0
💬 2
Moon_Breaker avatar
@kmetovics: [url]https://www.google.hu/search?rlz=1C2ASUM_enHU772HU772&source=hp&ei=HgREXePuI5HKrgTL5oSADw&q=ps+plus+lemond%C3%A1sa&oq=ps+plus+l&gs_l=psy-ab.1.0.0l3j0i203l7.8110.12369..14875...0.0..0.257.988.8j1j1......0....1..gws-wiz.....0..35i39j0i131j0i131i10.R_W7RP8b1SU[/url]
0
0
0
0
kmetovics avatar
@Moon_Breaker: Köszi szépen, de közben már rájöttem magamtól. Bár rájöttem volna hamarabb. Na mindegy.
0
0
0
0
Arthur Morgan avatar
Sziasztok ! mennyire rizikós használtan venni egy első szériás PS4 (Fat) konzolt? Neten olyasmit olvastam, hogy HDMI kimenet ezeknél képes gyorsan beadni a kulcsot. Ez mennyire igaz?
0
0
0
0
💬 2
bukta2 avatar
@Arthur Morgan: Semennyire,nekem is az van én is használtan vettem anno,hibátlan.
0
0
0
0
gigazte avatar
@Arthur Morgan: Hali! Nekem is első szériás használt Fat -om van, és már 2 éve teszi is a dolgát, szóval én csak ajánlani tudom!
0
0
0
0
kmetovics avatar
Tudja valaki, hogyan lehet egy digitális játékkal úgy játszani, h közben nincs net? Vihar miatt nincs jelenleg netem. Meg lakat van a digitálisan vett játékoknál és vmi elsődlegesítelést ír, amihez szintén kell net 😆 A witcher 3mat nyomnám éppen, de így nem tudom. Csak a lemezeseket engedi.
0
0
0
0
bukta2 avatar
Szevasztok, megvettem ma aCrash Team racing -et (a nitro fuled et) az online játékhoz ugye kellene a plus, van is a store om on pénz de amikor befizetnék egy havi plust akkor kér kredit kártyát vagy pay pal-t... egyik sincs nekem... ilyenkor mi van? Nem lehet semmit tenni csinálni kell?... kösz előre is!
0
0
0
0
no avatar
Horizon Zero Dawn a jelenlegi 24"-es 1080p-s monitoromon, komolyan mondom gyönyörű...
0
0
0
0
💬 1
Moon_Breaker avatar
@Blackisacolor: Az a játék még egy régi fekete-fehér katódsugár csöves tv -n is gyönyörű. 😉
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció