Menu
Playstation 4 (PS4)
Hozzászólás küldése
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
santakigyo avatar
15 napja | 2020. 06. 26. 23:17:51
#
Sziasztok. Volna egy kérdésem. Nem rég szereztem egy PS4 prot. A storera ha előfizetek akkor tudok multizni ha jól tudom. Valamint ha mondjuk elofizetek rá és kapok ingyen játékot akkor az örökre megmarad vagy csak míg az előfizetés tart?
Bocsi, csak nem nagyon foglalkoztam még a témával.
gigazte avatar
15 napja | 2020. 06. 27. 01:03:05
#
@santakigyo: Hali! Amíg él a Playstation Plus előfizetésed, addig birtoklod az ez által szerzett játékokat, viszont amikor újra előfizetsz, akkor ugyanúgy játszhatsz majd ezekkel a játékokkal.
santakigyo avatar
15 napja | 2020. 06. 27. 05:22:54
#
@gigazte: Köszönöm. :)
Kneki avatar
50 napja | 2020. 05. 22. 21:51:02
#
Srácok akit érdekel május 26-ig ingyen beszerezhető a Final Fantasy XIV Online!
https://store.playstation.com/en-hu/p…0000000954
xymano avatar
50 napja | 2020. 05. 22. 22:08:14
#
@Kneki: Köszi
xymano avatar
48 napja | 2020. 05. 24. 20:51:47
#
@Kneki: Ehhez kell előfizetés is külön vagy lehet játszani az nélkül is?
gigazte avatar
48 napja | 2020. 05. 24. 21:21:26
#
@xymano: 30 nap előfizetést kapsz mellé, utána fizetni kell havidíjat.
takumi avatar
58 napja | 2020. 05. 15. 10:01:10
#

Nálam mindent visz, a GT Sport mellé ez is jön :D
Arthur Morgan avatar
57 napja | 2020. 05. 16. 08:28:13
#
@takumi: Remélem Slim-en is szépen hasítani fog ez a mesteralkotás.
Takumi uram! ha már említetted a GT Sportot. Lenne annyi kérdésem, hogy nagy Forzás létemre letudnám magam kötni ezzel a játékkal is? Autózás szempontjából add akkora élményt mint egy Forza motorsport játék? XD
takumi avatar
57 napja | 2020. 05. 16. 08:46:09
#
@Arthur Morgan: Sajnos még nekem is csak a játék van meg, ps4-et még nem tudtam beszerezni viszont a GT3 óta mindegyik GT megvan, ha a motorsportot szereted akkor ez is be fog jönni, mindkettő inkább simcade de mindegyikben megvannak nagyjából ugyanazok az elemek/lehetőségek szinte tuti, hogy élvezni fogod :D
A GT5/6-al és a Motorsport 6/7-el játszom mostanában, nem tudnék dönteni egyik mellett sem mindegyiket imádom :D
Abban bízom,hogy használtan ki tudok majd fogni jó áronSpoiler!
50-60k körül
egy ps4-et XD
Van egy jó videó ami side-by-side összehasonlítja a két játékot.

U.i: még annyi, hogy szerintem mindkettő kormánnyal az igazi.
Arthur Morgan avatar
57 napja | 2020. 05. 16. 09:31:22
#
@takumi: Köszönöm a gyors válaszodat XD

50-60k körül már kilehet fogni használtan. Némelyik van hogy csak pár hónapot ment. Így ,hogy közeledünk a "nextgenhez" (bár én még nem érzem azt hogy az lesz) valamennyire olcsóbban fogják árulni újonnan is. Viszont FAT szériásat ne vegyél. Mivel a Slim az alábbi szempontok miatt jobb.

• Támogatja az 5GHZ-es wifi hálózatokat.
  • Alacsonyabb áramfogyasztás.
  • Sokkal csendesebb (ami szerintem fontos szempont)
  • Kisebb módosításokon átesett controller. Ráadásul itt már nem mállanak a gumi analóg stickek mint az első szériásnál.
  • És egyszerűbb takarítani meg merevlemezt cserélni benne.

Eleinte gondolkodtam a PRO megvételén, de annyi pluszt nem adott volna mint amennyibe többe kerül. XD
takumi avatar
56 napja | 2020. 05. 16. 13:55:10
#
@Arthur Morgan: FAT-eket néztem, igazából ha olyat veszek, kap egy custom házat :D A wifi nem nagyon zavar, a ps3/360 is kábelen csatlakozik a hálózathoz, a kontroller viszont ahogy hallom mindegyik valamilyen szinten fos, személy szerint a DS3-ért se vagyok oda. Szóval, nálam inkább az ára dönt, annyira nem létfontosságú, így is egy egész konzol arzenál van már itthon :D
Viszont köszi a tanácsokat, igazából én is a slim felé hajlok akkor már egy ilyet: asia.playstation.com/content/dam/pscom/regional-assets/consoles/ps4/bundle/2017/gran-turismo-sport-limited-edition/1400px/ps4-bundle-2017-gran-turismo-sport-limited-edition-1400px-01.png
sudosu avatar
59 napja | 2020. 05. 13. 16:44:09
#
Játszottatok már a Cities Syklines-al PS4-en? Abból az apropóból kérdezem ugye, hogy most PS Plus-on ingyenes a játék. Én nagyon furcsának találom PS-en a játékot (videók alapján). Egy Város építő szimulátornak, szerintem túl sok helye nincs konzolon. Mi van a nagy városok kezelésével, hogy bírja a Hardware? Még a jelenlegi PC konfigomon is meg-meg gyökken a játék egy hatalmas várostól (bár használok modokat is).
takumi avatar
58 napja | 2020. 05. 15. 09:59:47
#
@sudosu: PC-n az igazi szerintem, nekem is fingatja a gépet erősen, még az 81 tiles nélkül is, ha már tele a map, és még a sebességet is piszkálod. Videókat elnézve egy kicsit konzolokon más a játék, kontrollerrel ilyet biztos nem játszanék :D
Most visszatértem a simcityhez, a skylines valamiért megáll a betöltés felénél :/
Arthur Morgan avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 18:07:10
#
Jó estét az Uraknak ! Az alábbi kérdéssel fordulok önökhöz.

Szerintetek most kellene még bespájzolni plusz controllerrel amíg még kapható a boltokban? Lehet, hogy csak én gondolom rosszul, de ahogy megjelenik a PS5 szerintetek azután is forgalmazni fognak eredeti Sony controllereket PS4-hez vagy 1-2 hónap és már nem lesz sehol se kapható? XD

Ui: ma fejeztem be az Until Dawn-t aki szereti a horrort, és a "sétáló" szimulátorokat annak egyszer mindenképpen ajánlom, hogy játssza ki
LordSzalko avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 19:10:57
#
@Arthur Morgan: Jobban jársz szerintem egy drágább külsős kontival, mint sem felhalmozol gyári PS4 kontikat újonnan, hullanak mint a legyek. Nacon Revolution Unlimited Pro például.
Arthur Morgan avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 19:41:50
#
@LordSzalko: Köszönöm ránézek arra a controllerre :)
sudosu avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 19:36:25
#
@Arthur Morgan: Nekem sose volt problémám a PS4 kontrollerrel (4 éves), PC-n is használom bizonyos játékokhoz. Lehet én vagyok az egyetlen, akinek nem volt problémája még DS4-el? :D
Nem túlzottan kímélem (szoktam játszani Street Fighter 5-el is, ott meg néha erősebben nyomom a gombokat) :)
Én ha kontroller vásárlásra adnám a fejem, akkor valami Xbox kontrollerhez hasonlót vennék (A Hori gyárt ilyeneket ha jól emlékszem)
Spoiler!

Kövezettek meg, de nekem sokkal jobban tetszik az Xbox 360/One kontroller kiosztása, mint a PS4-é. :D
Arthur Morgan avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 19:44:00
#
@sudosu: Hát azt tudom hogy a V1-es controllernél, volt olyan hogy az analog stickekről szó szerint lemállott a gumiborítás. A V2-nél már orvosolták ezt a hibát meg talán fénysáv esett át újításon. És igen nekem is kényelmesebbnek tűnik a One controllere.
sudosu avatar
60 napja | 2020. 05. 12. 19:51:09
#
@Arthur Morgan: Nekem V2-es van és igen annyi a változtatás, hogy nem annyira idegesítő a fény rajta. Mint a sima DS4-en. Nem tudom ki találta ezt a fényvilágot ki a kontrollerre, de hogy gyakorlati haszna nincs túl sok az is biztos ( ja de, többet kell tölteni) . A játékok nagy része nem is nagyon támogatja. Kb annyi haszna van, mint a kontrollerbe épített hangszórónak. GTA V-ben menő volt hogy ha telefonálsz, akkor a játékvezérlőn szól a beszélgetés, de kb ennyi.
És akkor azt mondják, a tech youtuberek, hogy a PS4 kontrollerét is szidták, de most már szeretik. Hát én ugyanúgy látom a hibáit, csak muszáj voltam elfogadni (eszi-nem-eszi nem kap mást elven) .
gigazte avatar
69 napja | 2020. 05. 03. 12:16:03
#

Valaki majd hallgat rá, valaki nem, én általában Zolynak a véleményére egyáltalán nem szoktam adni, itt viszont abszolút igazat adok neki! Érdemes megnézni, hogy mi van a Naughty Dog háza táján, és milyen rossz ómenek vannak a The Last of Us 2 körül... Valószínűleg ennek a videónak is az lesz a sorsa, mint a többinek!
sudosu avatar
69 napja | 2020. 05. 03. 16:33:11
#
@gigazte: Belehallgattam, furcsa volt Zolyt normálisan beszélni hallani. Mivel Spoiler van az első részből, inkább bezártam.
Végig kéne már játszanom az első részt. A szivárgásokról már én is hallottam, igazából csak a címeket láttam, meg tudom óvni magamat a spoilerektől. A második részt amúgy se terveztem előrendelni, a halottak/látottak alapján majd megvárom, hogy féláron legyen. :D

Én szoktam előrendelni játékot, ha jól bejáratott a széria (és nem úgy zakóznak mint a Ubisoft játékok időnként) . Amiket fel fogok sorolni csak 1 trailert láttam belőlük: Death Stranding (Hideo Kojima-ban hittem), FF7 Remake, God Of War. Mindegyiket imádom/imádtam. Bár a Last Of Us-t is eltudom egy olyan játéknak képzelni abszolúte, hogy előrendeljék az emberek. :D
Nyilván az előbb említett Ubisoft-tól vagy EA-től 100% hogy nem rendelnék elő semmit, sőt még teljes áron se venném meg a játékaikat. Fél játékért fél árat fizetek, meg akkora talán már játszható lesz a játékuk (1-2 év)
gigazte avatar
69 napja | 2020. 05. 03. 18:41:03
#
@sudosu: Nekem lesz olyan "szerencsém" és kipróbálhatom ingyen a 2. részt a barátom profiljáról. Túl sokat nem várok tőle pont ez miatt a feminista felfogás miatt, mert már jó pár filmet sikerült ezzel tönkre tenniük, és akárhogyan is nézzük a gameplay ezt a játékot nem fogja a hátán elvinni, mert az első részben se ez volt a játék mozgatórugója! Én amúgy nem is értem, hogy az első részben jól felépített karaktereket mégis, hogyan gondolták ennyire jelentéktelenné tenni! Előre nem írom le a játékot, de nagyon szkeptikus lettem iránta! Egyébként én azok közé tartozom, akik nem magasztalják az égbe az első részt se. Egyszer végig lehetett játszani, de közel sem adta azt az élményt, amit sokan mondanak róla!
sudosu avatar
68 napja | 2020. 05. 04. 11:48:43
#
@gigazte: Hát őszintén, számomra is ellaposodott kicsit a történet. Volt benne pár azta **** pillanat, de utána nekem olyan semmilyen volt. Szeretni szoktam azokat a játékokat amik történet orientáltabbak, de ez nem azt jelenti hogy kötelező szeretnem a Last Of Us-t. Nekem speciel a Quantic Dream (Beyond: Two Souls, Heavy rain ... ) játékok sokkal jobban bejönnek, vagy a DontNod-nak a játékai (Life Is Strange) (Bár ezek másak játékmenetben mint a Last Of Us)
Meg az a nagy baj, túlságosan felhájpolták nekem a játékot (meg utána én is magamba, amikor meglett a PS4, a második játék volt amit megvettem)
gigazte avatar
68 napja | 2020. 05. 04. 18:04:57
#
@sudosu: Hát a Quatic Dream játékai, és a Life is Strangek is többet érnek szerintem is! :D Egyébként nekem is az első pár ps4-es játékom között volt a The Last of Us, viszont míg mellette ledaráltam az Uncharted 4-et egy hét alatt, addig a The Last of Us-t 1, 1,5 hónap alatt, annyira unalmasak voltak a lövöldözős, mászkálós részek... Nyilván embere válogatja, szóval nem is a játékot hibáztatom, hogy annyira nem jött át, mint másoknak!
gigazte avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 19:54:46
#
Most már a franc ki van ezekkel a ps4-es kontrollerekkel! Már a harmadik van nálam és már az első héten húz balra a jobb stick... Az elsőt a használt konzolom mellé kaptam, és az eredeti első generációs volt, azzal túl sok gondom nem is volt, amíg a két ravasz be nem halt, azután vettem az első v2-eset, ami annak rendje és módja szerint már az első hónapban húzott felfelé, ugyanúgy a jobb stick, aztán amikor megcsinálták akkor bő egy évig bírta is, és aztán amikor lejárt az 1 éves garancia(ami így elég röhejes) használhatatlan lett, mert ugyanúgy előjött rajta a jobb stick hibája! Kipucoltam egy darabig jó volt, utána újra előjött! Mivel vidéken élek, ezért úgy gondoltam, hogy veszek inkább egy újat, mert költséghatékonyabb, mint folyamatosan szervizbe küldeni, és így a másik legalább ott lesz tartalékba, de hogy 1 hetet bírjon egy frissen vásárolt eredeti v2-es kontroller? Nagyon röhejesen bóvli szar az összes DS4-es kontroller, és már kurvára várom, hogy vége legyen ennek a szériának... Megint jöhet legalább egy hónapos szervizelés, aztán jó esetben is kapok egy újat, ami megint pár hónap alatt beszarik... Még ha azt mondanám, hogy egyedi eset lenne az oké, de mindkét barátom ugyanígy járt ezekkel a ds4-es kontrollerekkel!
LordSzalko avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 20:56:11
#
@gigazte: Ne fűzz túl sok reményt a DS5-höz, legalább kevésbé fogsz csalódni :X Lelkileg én már felkészültem a szerelgetésekre XD
gigazte avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 21:24:15
#
@LordSzalko: Nem is gondoltam túl nagy előrelépést, de az tuti biztos, hogy a következő generációban drágább "külsős" kontrollert veszek...
LordSzalko avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 21:59:49
#
@gigazte: Ja az úgy valszeg jobban megéri majd, egy próbát azért megér majd nálam a DS5 ha már jár a konzol mellé, de ha ugyan ezt fogja produkálni akkor én is nézek valami külsős kontit.
Superlompos avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 23:35:14
#
@gigazte: szerintem már az akksi idő is vicces. A 14 éves PS3-as Sixaxis kontroller tovább bírja egy töltéssel, mint egy PS4 kontroller. Na ez az amit nem értek.
gigazte avatar
70 napja | 2020. 05. 02. 23:58:29
#
@Superlompos: Na azt nem is említettem. 1 hónap után meg már annál is durvábban merül! Nagy visszalépés volt ez a DS4 a technológia fejlődései ellenére is!
Superlompos avatar
70 napja | 2020. 05. 03. 09:49:51
#
@gigazte: Igen, sokan mondják, hogy mennyivel kényelmes. Ez persze részben igaz, részben nem. Nekem a régi kontroller se kényelmes. Esetleg azt tudom elképzelni, hogy aki góliát, annak tényleg nem kényelmes, de vannak sokkal kényelmetlenebb kontrollerek. Meg ez a light bar is nagy marhaság volt szerintem. Mármint az, hogy ki se lehet kapcsolni. mert így meg lenne adva a lehetőség, hogy aki szeretné az bekapcsolva hagyja, aki meg szeretné az kikapcsolja.
gigazte avatar
69 napja | 2020. 05. 03. 11:32:19
#
@Superlompos: Pontosan. Akinek nincs vr szettje annak igazából nem is lenne szüksége rá, tök haszontalan az egész, és ha azt vesszük a touchpadot is használja vagy 4-5 játék. Szóval a kontroller nagy része haszontalan! Aztán amikor szétszedi az ember akkor azt is látja, hogy milyen gagyi megoldásokat használtak az összeszerelésnél... Utoljára a bazári kontrollereknél látott az ember ilyen megoldásokat! :X
Superlompos avatar
69 napja | 2020. 05. 03. 14:58:05
#
@gigazte: Hát igen, lenne mit változtatni ezen. Mert színekből van millió, bár nagy jelentősége nincs a színnek szerintem. Nem a kontrollert nézem, hanem a képernyőt. Inkább az akksit fejlesztették volna, s nem 600 fél színárnyalattal elvakítani az emberek szemét.
angelrypt avatar
87 napja | 2020. 04. 15. 18:14:44
#
Mikor jön ki a PC2?
LordSzalko avatar
87 napja | 2020. 04. 15. 19:09:05
#
@angelrypt: Állítólag csak fel kell címkézned a gépházadat egy PC2 felirattal és máris next-genné válik.

Tegnap én is így tettem, hihetetlenül jó érzés volt érezni a különbséget.
angelrypt avatar
87 napja | 2020. 04. 15. 19:19:53
#
@LordSzalko: Hatalmas a különbség!!!! elképesztő
Arthur Morgan avatar
88 napja | 2020. 04. 15. 06:09:52
#
Hamarosan ingyen kapunk teljes játékot a Sonytól: https://hu.ign.com/playstation-4-gami…iv-jatekot
no avatar
88 napja | 2020. 04. 14. 19:14:25
#
Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy akad a playstation4 em jatek kozbe felpercenlemt 7 masodpercre de a meniuben is mit tudnek ezzel kezdeni mi lehet a baja?
kmetovics avatar
88 napja | 2020. 04. 15. 07:13:41
#
@Klauf: Próbáltad már kiporolni? Meg a legújabb frissítés van hozzá? Mást most hirtelen nem tudok javasolni.
xymano avatar
3 hónapja | 2020. 04. 12. 22:31:41
#
Valaki tudna nekem ajánlani olyan üzletet ahonnan tudnék rendelni l2 gombot.
Arthur Morgan avatar
89 napja | 2020. 04. 13. 11:49:41
#
@xymano: mondanám, hogy aliexpress de egyelőre onnan még én sem merek rendelni.
xymano avatar
89 napja | 2020. 04. 13. 12:21:17
#
@Arthur Morgan: E magon találtam de közbe meg csináltam csak érzékenyebb lett egy kicsit.
Arthur Morgan avatar
3 hónapja | 2020. 03. 29. 20:36:11
#
2020.03.31-el lefognak állni a Driveclub szerverei nem tudom, hányan játszottatok online a játékkal, de áprilistól már nem lesz lehetőség rá.
Továbbá külföldi oldalakon azt pletykálják, hogy további PS4 exkluzívoknál is idővel hasonló döntést hoznak. Pl Uncharted 4
takumi avatar
3 hónapja | 2020. 03. 28. 17:15:58
#
Valaki esetleg használ G27-et PS4-gyel?
Melyik adapter a legjobb? én a GIMX-et néztem hozzá, talán a váltó is megy vele?
gigazte avatar
3 hónapja | 2020. 03. 24. 20:23:58
#
https://www.gamestar.hu/hir/sony-play…76262.html
A változatosság kedvéért a PS letöltést is lassítják...
Arthur Morgan avatar
3 hónapja | 2020. 03. 24. 10:55:27
#
Nem tudjátok véletlen a húsvéti vagy tavaszi leértékelés mikor fogja kezdetét venni a PSN Store-ba? XD Beszeretnék zsákolni egy-két exkluzív címet majd XD
Ironmask avatar
4 hónapja | 2020. 02. 24. 17:03:45
#
Vettem egy PS4 Fat 500gb gépet és kollégámtól kaptam egy laptop hűtő ventilátort gondolom nem fogja tönkre tenni a gépet.Kérdésem az,hogy érdemes lenne alá rakni és használni?
Arthur Morgan avatar
3 hónapja | 2020. 03. 24. 10:54:26
#
@Ironmask: Ártani nem ártasz vele, de annyira sokat nem segít a dolgon. A lényeg az, hogy jó szellőző helyen legyen a konzolon. Mert a FAT szériából is vannak darabok amik gyorsan feltudnak melegedni. Ventit ha tudod takarítsd ki. Az többet fog érni. :)
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 13. 16:09:10
#
PS4 tulajok figyelmébe ajánlanám ezt a weboldalt http://playstationklub.lapunk.hu/

Lehet hogy még picit kezdetleges , de bármivel kapcsolatban lehet kérdezni, cenzúra nélkül segítenek akármiben az embernek.
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 03. 15:10:13
#
Van itt valaki aki már rendelt a konzolok szervize webshopból lenne pár kérdésem a bolttal kapcsolatban.
Gyrger72 avatar
6 hónapja | 2020. 01. 03. 16:37:54
#
@Arthur Morgan: A bolt megbízható, eddig még mindent megkaptam amit onnan rendeltem, egyedül ez a magyar posta...
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 01. 16:15:24
#
Sikerült bezsákolni egy PlayStation 4 Slim 1TB Days of Play Limited Edition konzolt 78 ropiért. Szerintetek ennyit megért? Főleg hogy a jelenlegi konzolgeneráció végén vagyunk ? XD exkluzív címek végett nem bírtam magammal. :X
Moon_Breaker avatar
6 hónapja | 2020. 01. 01. 18:58:47
#
@Arthur Morgan: Hát, most már mindegy nemde bár ? :D
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 14:09:46
#
@Moon_Breaker: Tudod szilveszter volt boldogság pezsgőzés és felszabadult állapotba rendeltem egyet , most meg kitisztult fejjel csak szemezek a dobozzal , hogy amíg bontatlan felkéne dobni valamelyik aukciós oldalra XDXDXD Meg az önmardosás , hogy minek kellett ez nekem. :^)XD
Moon_Breaker avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 15:59:56
#
@Arthur Morgan: HardverApró a barátod. :)

Én a helyedben igyekeznék az eladással, minél jobban közeleg a PS5 release dateje annál kevesebbet fog érni a PS4.
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 16:21:40
#
@Moon_Breaker: ne is mond XD vagy várok 10 évet vele és akkor újra érni fog valamit mint ritkaság XD
Moon_Breaker avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 16:27:27
#
@Arthur Morgan: Az is egy megoldás. :D
xymano avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 19:28:59
#
@Arthur Morgan: Szerintem, ha már ott van akkor gyorsan csomagold ki és nézd meg, hogy rendesen működik-e pl. A Days Gone al vagy a God of War al. ;)
bukta2 avatar
6 hónapja | 2020. 01. 11. 00:07:43
#
@xymano: Akkor már nagyon sokat veszít az árából ;)
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2019. 12. 17. 17:07:20
#
Érdekes dolgot találtam böngészés közben. Ez valami hiba lenne vagy elképzelhető a 198 ezer forintos ár ? XD

i.imgur.com/LYvb6RD.jpgi.imgur.com/PQ27Hrx.jpg
gigazte avatar
6 hónapja | 2019. 12. 17. 17:11:57
#
@Arthur Morgan: Hivatalosan még mindig nincs ár! Ezek maximum találgatások... Alza.hu-ról inkább nem írok semmit! XD
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2019. 12. 17. 17:23:13
#
@gigazte: Spoiler!
pedig pont onnan akartam a hetekbe rendelni XD nem jó bolt? :?
gigazte avatar
6 hónapja | 2019. 12. 17. 19:18:02
#
@Arthur Morgan: Spoiler!
Igazából az oldalon feltüntetett vásárlási adatok kamuk (ezt a tárgyat 490-en vették meg a héten) olyanhoz is odaírják, amit a büdös életbe nem vesz meg senki! Csak azért, hogy vásárlást generáljanak! A röhejes árakról már nem is beszélve! Egyik Black Fridaynál valamelyik pc játék 40.000-ről volt leárazva 20.000-re... Arról nem is beszélve, hogy régebben rendeltem egy HyperX fejhallgatót tőlük és Coccolinós dobozba küldték el! XD Szarrá marketingelnek mindent, aztán fapados webáruház az egész! Személy szerint csak a legvégső esetben ajánlom neked ezt az oldalt!
xCube avatar
6 hónapja | 2019. 12. 17. 21:52:19
#
@Arthur Morgan: Én sokallom, nem hiszem hogy 500 Eurónál drágább konzolt érdemes lenne kiadni manapság.
Megaisten avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 14:39:11
#
@Arthur Morgan: PlayStation 5. 2020 végén felé fog megjelenni. KB: 180 - 200.e.FT. Alza egy nagy kamu .....
Arthur Morgan avatar
6 hónapja | 2020. 01. 02. 14:43:08
#
@Megaisten: Azt olvastam én is , hogy 2020 holiday szezon a várható megjelenés.
Bár konzolt én sose a megjelenés napján vettem. Egyedül az Xbox One-m az ami az első szériás de lekopogom teljesen csendesen üzemel. :)

De azóta generáltam magamnak egy felesleges kiadást amit fentebb írtam nem olyan rég XD XD
Arthur Morgan avatar
7 hónapja | 2019. 12. 13. 11:46:37
#
Ti mit gondoltok ? neked tetszik az új design?

no avatar
7 hónapja | 2019. 12. 12. 14:22:18
#
Szép napot mesterek egy kérdésem lenne megvettem a Witcher ps4 re a gondom az hogy az átvezetöknél megakad a kép van hogy a hang is de néha az megy tovább játék alatt nem akad. Másnak is csinál ilyet? Más játékoknál nincs ilyen gond
Arthur Morgan avatar
7 hónapja | 2019. 12. 10. 19:28:08
#
Mai napig libabőrös vagyok ha ezt meghallom ( a sok gyerekkori emlék egyből előjön) XD

kmetovics avatar
7 hónapja | 2019. 12. 10. 22:45:10
#
@Arthur Morgan: Ne is mond. Régi szép emlékek.
Arthur Morgan avatar
7 hónapja | 2019. 12. 07. 16:01:03
#
Sziasztok ! Exkluzív játékok végett érdemes még beszerezni egy PS4-et? ( úgy hogy egy XO-val (fat) már rendelkezem)
Slim elég baráti áron , van viszont a PRO picit drágának tűnik. Vagy add annyi pluszt mint amennyivel többe kerül? XD
xymano avatar
7 hónapja | 2019. 12. 08. 18:04:33
#
@Arthur Morgan: Exek miatt szerintem megéri. Én azok miatt döntöttem ps mellett.
xCube avatar
7 hónapja | 2019. 12. 09. 08:57:33
#
@Arthur Morgan: Igen, az exkluzívok miatt megéri. Slim VS Pro esetén a kérdés az, hogy milyen megjelenítőd van. Ha UHD / 4k, akkor megéri a Pro, fHD -hez annyira nem, mert nem sok játék van, ami grafikai turbót kapott.
sudosu avatar
7 hónapja | 2019. 12. 09. 22:21:26
#
@Arthur Morgan: Hát ha találsz jó árban Pro-t akkor vedd azt. Ha 4k-s kijelződ van mindképp, amúgy FHD-nál csak néhány játék néz ki jobban. Ha jól emlékszem a God Of War-nál volt valami grafikai turbó, meg Final Fantasy XV-nél ki lehetett választani, hogy szebb grafikát vagy több FPS-t akar az ember.
Egyébként az exkluzív címekért mindképp megéri megvenni (Bár mostanában egyre több jelenik meg PC-re is).
Ja és egy tanács: 500GB-s modellt szerintem ne vegyél, ha esetleg gondolkoznál benne. (Vagy hát attól függ, mennyi játékot akarsz venni)
Arthur Morgan avatar
7 hónapja | 2019. 12. 10. 08:57:39
#
@sudosu: 1tb-on gondolkodnék. mert boxon is az a 500GB hamar megtud telni.
kmetovics avatar
7 hónapja | 2019. 11. 27. 02:54:38
#
Van itt olyan, aki ki platinázta a medievil remastered-et?
Annyi kérdésem lenne, h elég, ha összesen szerzek 10k gold-ot az acsihoz vagy annyinak kell lenni nálam egyszerre?
gigazte avatar
7 hónapja | 2019. 12. 10. 23:39:09
#
@kmetovics: Nem tudom aktuális-e még, ha nem, akkor is leírom hátha mást is érdekel később a válasz. 10k goldnak kell mindenképpen a karakternél lenni egyszerre!
kmetovics avatar
7 hónapja | 2019. 12. 11. 01:08:29
#
@gigazte: Hála égnek nem. Annyit kellett összesen, szóval költhettem is belőle nyugodtan. Azért köszi. Azt hittem a cheat-es acsira, h 5perc lesz, erre szenvedtem vele vagy 40percet. Azt hittem, h az eredeti játékban kell beírni a kódot. Utána gondolkodtam, h hm lehet a remasteredben kell beírni. De megörültem, amikor beadta a trófeát.
gigazte avatar
7 hónapja | 2019. 12. 11. 01:25:56
#
@kmetovics: Videók alapján mondtam, mert mindegyikben úgy írták le, szóval akkor még szerencse is, hogy lehet mellette költeni. Könnyű amúgy a platina trófeát megszerezni a játékban? Eddigi Sony exkluzívok nagy részében bezsebeltem! :D
kmetovics avatar
7 hónapja | 2019. 12. 11. 02:48:51
#
@gigazte: Nem nehéz szerintem. Van pár olyan, amihez többször is meg kell csinálni egy mapot. Volt, h egyet megcsináltam vagy 5-6szor, mire meglett egy feladat.
xymano avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 06:57:25
#
Hello
Ez a tv mennyire jó a ps nek? Spoiler!
https://euronics.hu/termekek/samsung-ue55ru7022kxxh-55-4k-uhd-smart-led-tv/p/233169?gclid=Cj0KCQiA5dPuBRCrARIsAJL7oeirhtrD5uEQMKKMtpW-0DDmne6fNBlBwXaFvpaYy00RoWhQ1AuqKrEaAmqBEALw_wcB
xCube avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 09:51:30
#
@xymano: Szevusz!

Ez egy nagyon olcsó UHD TV. Ennek megfelelően nem is egy csúcs készülék. Rossznak nem nevezném, de a jobb képességű modellek 400.000 - 500.000 környékén kezdődnek.
Ennél a TV -nél számolnod kell input lag -gel, és a képminőség sem a legjobb, ami a színeket illeti. Ha ez téged nem zavar és ez a TV minden szempontból jobb, mint az amit most használsz, akkor nem rossz vétel.
xymano avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 13:26:43
#
@xCube: Hello
Köszi a választ
A mostaninál tuti jobb lesz mert eddig nem volt a nappaliban tv ;)
xCube avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 15:28:50
#
@xymano: Mire volt kötve a PS eddig?
xymano avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 17:47:42
#
@xCube: Egy 32 es full hd samsungra
xCube avatar
7 hónapja | 2019. 11. 21. 22:09:26
#
@xymano: Akkor veheted nyugodtan. Ennél sem lesz rosszabb a beviteli késés.
xymano avatar
7 hónapja | 2019. 11. 22. 06:57:18
#
@xCube: Igazából ennél sem tapasztaltam késést, viszont a God of War nál mikor bekapcsoltam a tv n a hdr t akkor néha elment a kép.
Meg erre csak a ps meg a pc lesz rákötve, így asszony em tud majd zaklatni, hogy tv-szeretne nézni.
xymano avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 17:14:32
#
Hello
Ha ps store ban veszem meg a Days Gone t akkor ugye abban is van magyar felirat?
Csak azért kérdezem mert a leírásánál nem látok magyar feliratot.
kmetovics avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 17:25:18
#
@xymano: Szerintem van. A witcher 3nál sincs írva, azt mégis magyar.
xymano avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 17:34:56
#
@kmetovics: Köszi. Lehet akkor beszebelem, most 12 ért lehet megvenni.
LordSzalko avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 18:02:25
#
@xymano: Én úgy tudom, hogy van magyar felirat.
xymano avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 18:29:24
#
@LordSzalko: Kösz neked is
xCube avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 19:16:58
#
@xymano: Ez attól függ, hogy milyen régióra van beállítva a profilod.
xymano avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 19:31:10
#
@xCube: Magyarra van. Amiket lemezen vettem azokban volt magyar felirat GoW Spiderman
De ebből már csak holnap lesz játék mert nagyon lassan tölti lefelé. De most néztem a detroit become human nál sem írja a magyar feliratot pedig abban is van.
Ironmask avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 12:32:42
#
Üdv Mindenkinek!Az új God Of War (2018) játékot hány óra alatt lehet végig tolni a kampányt?
PS3 kontroller elég hozzá,vagy szükséges a PS4 kontroller?Azért kérdezem,mert
PS NOw PC 1 hetes próba verzió és,csak meló után este 2 órát tudnék játszani vele,
meg persze hétvégén kicsit többet. 1 hét alatt végig lehet vinni?
kmetovics avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 13:37:49
#
@Ironmask: A storyt gyorsan végigviszed, persze nem a legnehezebb fokozaton(nem tudom, h mennyire vagy jó) és utána nyugodtan lehet kalandozni a világban mindenfelé. Sajna csak a végefelé nyílnak meg a portálok bármerre.
Ironmask avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 15:10:36
#
@kmetovics: Nem vagyok profi örülök,ha story-t egyszer végig tolom és elég hozzá a ps3 kontroller?Nem kell ps4 itt arra gondolok, hogy a touch pad-ot meg a six axis-t nem kell használni?
kmetovics avatar
9 hónapja | 2019. 10. 02. 15:40:05
#
@Ironmask: Nincs ps4 karod?
Amúgy nemtom, h lehet-e hozzá csatlakoztatni, de szerintem igen.
Pfúú azt már nem tudom, h kell-e a touch pad, de asszem az a map gomb. Már rég játszottam vele. Még tavaly toltam májusban.
Kneki avatar
9 hónapja | 2019. 09. 24. 22:41:05
#
Rikkun avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 03:24:10
#
Hello! A héten vásároltam neten egy PS4 slim-et és ma vagy holnap jön meg. Az a kérdésem, hogy hogyan kezdjek majd hozzá a beüzemelésnek? Olyanra gondolok mint az account készítése stb. A tv-hez való csatlakoztatás menni fog. :D
xCube avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 12:57:12
#
@Rikkun: Első körben account kreálás, második körben firmware frissítés. Az első bekapcsolástól számítva két három óra és már talán játszani is tudsz majd :D . Ha esetleg használtan vetted akkor jobb a helyzet, nem kell olyan sok frissítést letöltenije.
Rikkun avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 19:56:49
#
@xCube: Használtan vettem, ma meg is jött. Csak az a furcsa, hogy már volt rajta egy account, így nem kellet kreálni.
Ez nem fog a hátrányomra válni?
xCube avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 19:59:11
#
@Rikkun: Én a helyedben csinálnék másikat.
Rikkun avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 20:01:55
#
@xCube: Van rátelepítve egy Gran Turismo Sport játék. Azt majd újra tudom telepíteni?
xCube avatar
9 hónapja | 2019. 09. 20. 08:27:07
#
@Rikkun: Ha a helyi megosztás aktiválva van az accountok között, akkor igen.
Arthur Morgan avatar
9 hónapja | 2019. 09. 19. 20:09:05
#
@Rikkun:
xymano avatar
10 hónapja | 2019. 08. 20. 19:59:50
#
Hello
Valaki tud esetleg valamit a detroit become human nak lesz esetleg folytatása?
Nagyon jó játék de a vége nem jött be
Spoiler!
Markus al győztünk csak Conort lőtte le a végén a társa (nem emlékeztem a fiára)
xCube avatar
10 hónapja | 2019. 08. 21. 11:47:10
#
@xymano: Folytatása szerintem nem lesz. Kész történet. Új cím jön majd a Quantic Dream -től.
Arthur Morgan avatar
11 hónapja | 2019. 08. 03. 18:29:25
#
Üdvözlöm a tagokat !
Sikerült találni egy fekete PS4 Slim-et 500gb-os ( garanciás kb 4 hónapos) 60 környékén megválna tőle a tulaj. Ennyit megér szerintetek ? Utoljára PS3-mam volt, azért nem tudom mi a reális ár értük. Továbbá milyen exkluzív játékokat ajánlotok amiket mindenképpen érdemes kipörgetni rajta ? :)

Köszi mindenkinek a választ
xymano avatar
11 hónapja | 2019. 08. 03. 20:13:20
#
@Arthur Morgan: Hello
Árban nem tudok segíteni de játék terén ezek nagyon jók.
God of war 4
Pókember
Hidden Agenda
Detroid
bukta2 avatar
11 hónapja | 2019. 08. 03. 20:23:14
#
@Arthur Morgan: Hali, én is annyiért vettem anno használtan 2 karral meg 2 játékkal de ez má vagy 2 éve volt,kicsit soknak tűnik pláne hogy állítólag jövőre jön az új generáció,
Játékokban meg mindent ajánlok ami exlizív... ez nem pc meg xbox (nincs velük bajom) de labdába sem rúghatnak a sonyval ez tény. Reggelig lehetne sorolni azokat az exluzivokat amiket ajánlanék,nem tudom miket szeretsz de a Rachet and Clank remake től kezdve az Uncharted seriáig mindent ajánlok!
visor261 avatar
11 hónapja | 2019. 08. 03. 21:58:51
#
@Arthur Morgan: Akciósan 70 körül van legalább 1-2 éve... nekem soknak tűnik.
xCube avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 15:53:16
#
@visor261: És ezért nem éri meg most megvenni egy 4 hónapos garanciás gépet 10k -val olcsóbban?

4 hónap alatt nem hiszem, hogy sokat játszhattak vele.
xCube avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 15:53:41
#
@Arthur Morgan: Szerintem nem rossz ár. Mi jár még vele?
Arthur Morgan avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 16:56:11
#
@xCube: nem jár mellé játék csak az alap tartozékok
xCube avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 19:10:39
#
@Arthur Morgan: Akkor alkudnék belőle ha lehet.
Arthur Morgan avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 20:03:19
#
@xCube: 55k az reális lenne érte?
xCube avatar
11 hónapja | 2019. 08. 06. 21:17:05
#
@Arthur Morgan: Ja. Annyiért így jó.
kmetovics avatar
11 hónapja | 2019. 08. 02. 08:46:44
#
Hello. Le tudná írni valaki részletesen, h kell beállítani a ps-en, h ne újítsa meg magát minden évben a ps plusz? Mert múltkor valaki leírta, én meg csináltam, de pár napja megint levont 18k-t. Már elegem van ebből. Már 2szer levont feleslegesen 18k-t. VICC!!!!!
Moon_Breaker avatar
11 hónapja | 2019. 08. 02. 11:37:20
#
kmetovics avatar
11 hónapja | 2019. 08. 02. 12:27:09
#
@Moon_Breaker: Köszi szépen, de közben már rájöttem magamtól. Bár rájöttem volna hamarabb. Na mindegy.
Arthur Morgan avatar
11 hónapja | 2019. 07. 28. 19:15:44
#
Sziasztok ! mennyire rizikós használtan venni egy első szériás PS4 (Fat) konzolt? Neten olyasmit olvastam, hogy HDMI kimenet ezeknél képes gyorsan beadni a kulcsot. Ez mennyire igaz?
bukta2 avatar
11 hónapja | 2019. 07. 28. 20:14:34
#
@Arthur Morgan: Semennyire,nekem is az van én is használtan vettem anno,hibátlan.
gigazte avatar
11 hónapja | 2019. 07. 30. 01:44:29
#
@Arthur Morgan: Hali! Nekem is első szériás használt Fat -om van, és már 2 éve teszi is a dolgát, szóval én csak ajánlani tudom!
kmetovics avatar
11 hónapja | 2019. 07. 28. 14:36:53
#
Tudja valaki, hogyan lehet egy digitális játékkal úgy játszani, h közben nincs net? Vihar miatt nincs jelenleg netem. Meg lakat van a digitálisan vett játékoknál és vmi elsődlegesítelést ír, amihez szintén kell net XD A witcher 3mat nyomnám éppen, de így nem tudom. Csak a lemezeseket engedi.
bukta2 avatar
1 éve | 2019. 06. 21. 18:54:54
#
Szevasztok, megvettem ma aCrash Team racing -et (a nitro fuled et) az online játékhoz ugye kellene a plus, van is a store om on pénz de amikor befizetnék egy havi plust akkor kér kredit kártyát vagy pay pal-t... egyik sincs nekem... ilyenkor mi van? Nem lehet semmit tenni csinálni kell?... kösz előre is!
no avatar
1 éve | 2019. 06. 08. 17:28:54
#
Horizon Zero Dawn a jelenlegi 24"-es 1080p-s monitoromon, komolyan mondom gyönyörű...
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 06. 08. 18:53:32
#
@Blackisacolor: Az a játék még egy régi fekete-fehér katódsugár csöves tv -n is gyönyörű. ;)
Gyrger72 avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 21:34:11
#
Sziasztok!
PC-s játékokhoz, filmnézésre jó a PSVR, vagy érdemesebb a használt PC-s VR-ok között szétnézni?
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 06. 07. 05:18:06
#
@Gyrger72: A PSVR sokkal olcsóbb mint az Oculus vagy Vive de nyilván okkal : https://www.youtube.com/results?searc…culus+rift
Gyrger72 avatar
1 éve | 2019. 06. 07. 14:00:55
#
@Moon_Breaker: Oculust vagy Vive-ot érdemes az érzékelők nélkül megvenni (csak a headsetet)?
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 06. 07. 17:10:51
#
@Gyrger72: Hát akkor max VR \ 3D filmekhez tudod használni vagy néhány (majdnem szó szerint 1-2 PC -s játék ami támogatja a 3D -t)
no avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 16:09:57
#
Jó napot mesterek. Szeretnék tanácsot kérni ssd szeretnék venni a ps4-be de nem tudom hogy milyen és hogy mekkora kapacitású lenne jó, sok játék nem szokott rajta lenni most 3 van rajta az Assassins Creed Odyssiy van rajta és hát elég lassú a betöltés ezért gondoltam hogy beszerzek egy ssd. Néztem videókat elvileg az újratelepítés nem tűnik olyan vészesnek ezt itthon is megtudom csinálni. Remélem tudtok nekem segíteni.
sudosu avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 17:35:15
#
@maestro86: Konkrét tanácsot nem tudok neked adni, de azt vedd figyelembe mielőtt választánál, hogy vannak játékok amik 60-70GB-t is elkérnek. Annyit biztosra tudok mondani hogy 250GB alattit semmikép ne vásárolj. Ha eldöntötted hogy kb mennyi helyre lenne szükséged, akkor én tudom javasolni a Samsung SSD-ket, igaz drágábbak, de tartósabbak is lesznek, meg ugye van rá garancia.
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 19:16:07
#
@maestro86: Én egy 1TB -os Crucial SSD -t vettem a PS4 Pro -ba, pl. Horizon:ZD -nál eléggé érzékelhető a sebesség. (kb. 3 -4X gyorsabban tölt be)

De jó ha tudod a régi és slim PS4 SATA interfésze nem igazán használja még ki az SSD teljes sebességét, csak a Pro.
KENI07 avatar
1 éve | 2019. 06. 05. 22:16:45
#
sziasztok cserélném garis ps 4 pro mat két karral 3 eredeti játékkal plussz sapphire nitro rx 580 8 gb os karimat 1080 ti re.a kartya bányász mentes
[img]IMG_20190605_184929[/img]
xCube avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 15:06:13
#
@KENI07: Javaslom ezeket a topikokat:

https://gepigeny.hu/forum/viewthread.…ead_id=569

https://gepigeny.hu/forum/viewthread.…ead_id=560

U.i: Kép belikeléséhez a komplett URL -t kell bemásolni.
KENI07 avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 20:09:46
#
@xCube: Köszi.Már el el van biznyákolva :)
8-)
no avatar
1 éve | 2019. 05. 30. 19:00:39
#
Sziasztok van valakinek ötlete hozzá, hogy mért akad baromira a ps4 menüje, ha fent vagyok a networkon?? ez normális?? laggosnak tűnik... ha nem vagyok kapcsolodva rá akkor oké....
kmetovics avatar
1 éve | 2019. 06. 06. 14:37:39
#
@Rammstein32: Nekem is szokott akadni, de csak amikor bekapcsolom a PS-t. Ha gyorsan pörgetek az egyik irányból a másikba, akkor szokott leginkább, de akkor is csak be-beakad fél secre. Meg amikor manuálisan nézem meg, h van-e valamelyik gamehez patch. Na az elég idegesítő tud lenni, amikor lépnék lefelé párat és nem a frissítésre lépek rá a beakadás miatt, hanem valami másra. Kicsit frusztráló tud lenni XD
no avatar
1 éve | 2019. 05. 20. 10:44:07
#
Sziasztok szerintetek melyik gamet érdekes megvenni? Mortal 11, vagy assasin creed 3 remastered ?
xCube avatar
1 éve | 2019. 05. 20. 13:53:21
#
@Rammstein32: Ez abszolut attól függ, hogy mivel szeretnél játszani. Két teljesen különböző stílus, két teljesen különböző játék. Nem lehet őket összehasonlítani.
gigazte avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 12:49:08
#
Amúgy csak engem zavar a Days Goneban a felirat? Szerintem túl lent van, és nagyon kicsi is a font, szóval valami beállítási lehetőséget rakhattak volna bele...
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 16:41:53
#
@gigazte: Milyen felirat ?
no avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 19:05:57
#
@Moon_Breaker: Szerintem mivel magyar felirat is van hozzá arra gondolhatott. Amugy engem is zavar ezzel nem vagy egyedül nemtudom lehet majd állitani
gigazte avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 20:22:51
#
@maestro86: Igen az ingame beszélgetések feliratára gondoltam.
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 05. 01. 05:45:46
#
@gigazte: Ja arra a God of War -nál is panaszkodtak, peccselték is hogy lehessen állítani a pozicióját meg méretét ha jól emlékszem.
kmetovics avatar
1 éve | 2019. 05. 20. 11:02:53
#
@Moon_Breaker: Igen jól tudod. Ameddig nem peccselték, úgy néztem a szöveget, mint a másnaposokban lévő csávó a kis papírcetlit KB :)
Amúgy azt jó tudni, h ebben is olyan kicsik lesznek a feliratok. Remélem, mire elkezdem kijátszani, orvosolni fogják.
bukta2 avatar
1 éve | 2019. 04. 28. 08:18:06
#
Hát nemtom én megveszek minden ps4 exlusive ot amire aztgondolom hogy huh ez jó lesz biztos ezt sem mondom rossznak de ez a zombie őrület már kezd az agyamra menni... kitalálhatnának már valami újat... :/ ezért nem is vettem meg ezt sem mert már elegem van a hentelésből, most a crash team racing et várom abba lesz egy pár ezer órám az biztos! XD
A kijövetele előtt felvehetnétek páran akik gondolják h megveszik ;) én tuti megveszem első nap dobozosan!
xCube avatar
1 éve | 2019. 04. 29. 10:45:15
#
@bukta2:
én tuti megveszem első nap dobozosan!

Szerintem azt buktad, 26. -án megjelent.
gigazte avatar
1 éve | 2019. 04. 29. 23:12:44
#
@xCube: Crash Team Racingre írta az a sort.
bukta2 avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 02:20:54
#
@gigazte: Igen! ;) bocs ha félreérthető voltam :D bár ahogy olvasom érthető volt XD
xCube avatar
1 éve | 2019. 04. 30. 05:37:01
#
@bukta2: Sorry, my bad.
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 27. 18:10:55
#
Na srácok milyen lett a Days Gone?
gigazte avatar
1 éve | 2019. 04. 27. 19:48:42
#
@xymano: Nekem bejön az első 5-6 óra alapján, bár lehet azért, mert alapból szeretem a zombis játékokat! Az első napi patch megoldotta a laggot, szóval teljesítménybeli probléma sincs vele! :D Szerintem szép a grafika, és fluid a játékmenet, bár a gunplayt egy kicsit szokni kell eleinte! Egyedül az animációkkal nem vagyok teljesen kibékülve, főleg a közelharci fegyverek használatánál érződik gagyinak, de ez legyen a legkevesebb! :D A történet az elején összecsapottnak tűnik, de ez szerintem ha tovább játszok, akkor jobb lesz. Szerintem hangulatos játék lesz, eddig legalábbis beszippantott.
nesh019 avatar
1 éve | 2019. 04. 27. 23:03:55
#
@xymano: eddig elég jó a hibáival együtt tetszik.
Moon_Breaker avatar
1 éve | 2019. 04. 28. 13:05:05
#
@xymano: Kurrr*ajó ! XD
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 20. 07:13:15
#
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy vettem egy hdmi vga átalakítót mert rá szerettem volna kötni a monitoromra a Ps4 et de csak fekete képet kapok.
Lehet rosszul gondoltam és nem lehet így rákötni a monitorra?
A ps en beállítottam az automatikus felbontást a monitor max felbontása 1366x768, ha 1920x1080 ra állítom PC n akkor van kép csak ki írja, hogy nem ez a alapértelmezett felbontás.
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 20. 09:49:22
#
@Moon_Breaker: Köszi
Megnézem majd így is
xCube avatar
1 éve | 2019. 04. 17. 13:11:50
#
A Sony hivatalosan is beszélt végre a következő PlayStation hardveréről:
https://www.ign.com/articles/2019/04/…on-details

8 Ryzen 2 mag, ray tracing képes Navi IGP, SSD, optikai meghajtó és visszafelé kompatibilitás!

Utóbbi egyértelművé tette, hogy nem veszek PS4 Pro -t.
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 17. 19:49:31
#
@xCube: Remélem ha lesz a pókembernek folytatása azért az még kilyön Ps4 re, na meg a God of war
no avatar
1 éve | 2019. 04. 17. 21:01:23
#
@xymano: Szerintem biztos hogy nem csinálnak olyat hogy mostanntol csak ps5 re adnak ki játékot azért nem mindenki teheti azt meg hogy csak ugy cserélgesse a konzolt. De majd egyszer ha lessz lehetöségem én is biztos lecserélem.
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 17. 21:24:02
#
@maestro86: Hát ha nem lesz nagyon drága és jó árban el tudom adni a ps 4 et és tényleg lesz visszafele kompatibilitás akkor én is beszerzek majd egyet.
xCube avatar
1 éve | 2019. 04. 17. 22:02:25
#
@xymano: Az új PS nem fog egyik pillanatról a másikra megjelenni. Talán egy év múlva. Addig minden PS4 -re fog jönni és az új konzollal sem szüntetik meg a régebbi támogatását. Ez sosem volt máshogy.

kilyön

Ez most tényleg komoly vagy direkt csinálod?
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 18. 05:45:33
#
@xCube: Az gyönyörű, nem tudom, hogy hoztam össze.
kolbaszkarika avatar
1 éve | 2019. 04. 18. 22:27:57
#
@xCube: Eléggé várom, pedig éppen hogy 1 hónapja vagyok "konzolos".
Amire még kíváncsi leszek, hogy egy ennyivel erősebb hardverrel hogyan fog muzsikálni a PSVR, mert ugye a mostani headset kompatibilis marad. Ahogy olvasgatom, a sima 4 meg a pro között is hatalmas különbség van VR-ban. Mondjuk gondolom jön majd hozzá abból is új verzió.
A ray tracing szerintem nem lesz túl rózsás, de gondolom csak opcionális lesz. Az SSD-nek örülök, mert pc-ről váltás után az egy elég nagy differencia volt.
Engem már elvett a Sony az nVidiától meg az Inteltől, az tuti:D
xymano avatar
1 éve | 2019. 04. 14. 17:07:01
#
Hello
Az lenne a kérdésem, hogy haverom eladta a Ps4 ét és nekem adta a profilját játszottam 2 órát de mikor megint játszani akartam akkor nem tudtam folytatni mert nem mentette el.
Arra van valami mód hogy letöltöm a profilján a játékot és az én profilomban játszok a játékkal?
Vágy legalább elmentse az ő profilja az én gépemen a játékot.
Nincs előfizetésem és nem is hiszem hogy lesz.
Már ha számít ez
Szer.: sikerült
no avatar
1 éve | 2019. 03. 11. 17:09:02
#
Sziasztok hétvégén keresgéltem a neten hogy lehetne ps4-re bill. egért használni fps játékoknál és rá találtam erre a termékre hama speedshot valaki aki jobban járatos a témában megtudná nézni hogy milyen a termék és hogy megéri beruházni nekem kellene de vaktában nem akarok venni ha nem müködne normálisan. A segitségeteket elöre is köszönöm további szép délutánt mindenkinek.
bukta2 avatar
1 éve | 2019. 03. 11. 23:57:11
#
@maestro86: Hali, youtube on nézz szét ha van kedved, hátha találsz róla valami ismertetőt, 1 próbát megérhet
no avatar
1 éve | 2019. 03. 12. 06:43:02
#
@bukta2: Nézegetem találtam is pár videot de mondom megkérdezem itt is hátha valaki használ hasonló terméket. Nem olyan vészes kontrolerrel játszani mondjuk az assassins creedeket mindig azzal játszottam pc is de fps lövöldözösnél nekem jobban kézre esik. Azért köszönöm a válaszod.
xCube avatar
1 éve | 2019. 03. 12. 12:09:48
#
@maestro86: Bármilyen átalakítót is választasz arra készülj fel, hogy nőni fog az input lag, illetve nem úgy fog működni, mint ahogy azt PC -n megszoktad.
no avatar
1 éve | 2019. 03. 12. 13:24:48
#
@xCube: Köszi az informáciot akkor elgondolkozok hogy lehet meg se éri ha nem nyújt teljes élmény. Mégegyszer köszönöm mindenkinek aki probált tanácsot adni.
bukta2 avatar
1 éve | 2019. 03. 12. 21:01:42
#
@maestro86: azért vagyunk hogy ha tudunk segítünk ;)
no avatar
1 éve | 2019. 03. 05. 20:02:25
#
Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy egy sima billengyüzet egér tudnék használni a ps4 most játszom a far cry 5 és nekem nagyon kellene néztem videokat és elvileg csak rá kell dugni a ps felismeri csak nem tudom hogy kronkrétan ez a játéknál müködik vagy nem nektek van ezzel kapcsolatban bármilyen tapasztalat vagy használtok is esetleg ajánlotok egy bill egeret hogy ezzel biztos menni fog azt megköszönöm további szép estét mindenkinek.
kolbaszkarika avatar
1 éve | 2019. 03. 05. 21:15:58
#
@maestro86: A Far Cry 5 nem támogatja a billentyűzet+egér kombót. Meg lehet oldani egy 119£-os XIM adapter nevű cuccal. Ajánlani azért nem ajánlom, mert nem találkoztam még vele személyesen. De létezik.
no avatar
1 éve | 2019. 03. 05. 22:39:55
#
@kolbaszkarika: Köszi a választ akkor probálom megszokni de nem lesz egyszerü.

Lite versions: