Playstation 4 (PS4)

Szerző: MoRT2165, 2013. February 21., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 922
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ichigo23619 avatar
közben megoldottam a problémát.
az 1.4es ds4tool bugos.
az 1.22 essel normális minden.
0
0
0
0
zsivko avatar
Akkor haverokkal akar játszani, az vegyen PS3!!!!! A 4 az sajnos 1 joystickos.
0
0
0
0
💬 3
InfernoDante avatar
@zsivko: ??
A 4esre is rádughatsz többet, miért lenne 1 joyos?
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
@InfernoDante: Úgy érti, hogy nem igazán van osztott képernyős 2 játékos mód PS4-re.
0
0
0
0
zsivko avatar
@NTSC Jani: Igen, igy gondoltam.
0
0
0
0
ichigo23619 avatar
tudom nem ide tartozik de valaki tudna segíteni hogy a ps4 joy ds4toolal mi a gyászért reszeg mikor nyomom előre a bal analógot???
plz.
0
0
0
0
Roleey98 avatar
Hello.
Van egy 3 hónapos Playstation Plus kódom 5000 Ft-ért. Ha valakit érdekel jelezze.
0
0
0
0
💬 1
InfernoDante avatar
@Roleey98: 1 éves kód 12 ezerbe kerül... Annyiért csk a hülye veszi meg a 3 hónapost. (Bár lesz is olyan biztos 😂😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
Ide írok, mert végül is ide tartozik. Ha én online akarok játszani valakivel pl. az Injustice 2-ben, akkor kell hozzá ps előfizetés vagy elég, ha van internet kapcsolatom?
0
0
0
0
Zoli869 avatar
Alien: Covenant PS 4 kontroller. Zseniális!
[LINK]
0
0
0
0
Dante946 avatar
Üdvözlök mindenkit !
Egy kis segítségre lenne szükségem...
A kérdés annyi lenne hogy Meg szeretném venni a Destiny The Collection-t PS4-re magyar Stor-ból.
Viszont US Storban vannak még a PS3-as The Taken King-ből megmaratt karaktereim, illetve a US profilra vennék egy éves plus-t.
Az lenne a kérdés, hogy, a Magyar Storban vásárolt játékokkal tudnék multizni a US accuntomon, ha csak azon van Pus ?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Amelyik játékhoz, a PS VR cím is mellékelve van, az támogatja. De, pl. a Driveclubnak van "Sima" és VR változata is.
0
0
0
0
Gabor A pek avatar
Sziasztok
Tudja valaki a Sony Playstation VR Headset-el minden játékot lehet játszani , vagy csak azokat ami erre készül ?
0
0
0
0
kmetovics avatar
Csak nálam szarakodnak a letöltések? Mert, ha le akarom tölteni az egyik játékhoz a frissítést, akkor egy db-ig tölti is, de utána nem tölt, majd kiír egy hibát. Többször próbáltam elindítani, de csak a csíkot adja be, azt viszont nem, h hány gb jött le.
Nem tudjátok, hogy miért van ez?
0
0
0
0
visor261 avatar
Blade890 Te is jókor írod meg mikor most vettem új ps4-et...
0
0
0
0
no avatar
Nagyon köszi a válaszokat! És még annyi, hogy szerinted hol érné meg hirdetni?
0
0
0
0
Funes avatar
Hát, ha nincsenek meg a papírok és nincs már rá garancia, akkor egyértelműen nem ér annyit a gép amennyit mondtam.
Viszont a GTA V kompenzálja az árat, mert az is ér annyit mint az Uncharted, 9-10 ezret.
0
0
0
0
no avatar
Ja, és még egy GTA V is van.
Nem tudom hogy ezek a papírok megvannak-e, áttúrom a fiókokat D
De ha véletlen nincs már meg, az nagy baj? 😳
0
0
0
0
Funes avatar
A Ps maga ér: 70k-t

A játékok külön szerintem:
Uncharted 4 : 9k
Farcry: 4 : 4k
Primal: 7K
Alien: 3k
Watchdogs: 4k

Maximum az egész cucc játékokkal együtt ér 100k-t Persze, ha a papírja rendben vannak és a garancia is érvényes még legalább 2 évig.
0
0
0
0
no avatar
Playstation 4 Jet Black 500GB (1 joy)

Játékaim, amik maradtak:
Uncharted 4
Far Cry 4
Far Cry Primal
Alien: Isolation
Watch Dogs
(És minden kiválló állapotban, van amelyikkel nem is játszottam 😀
0
0
0
0
Funes avatar
75-80 kicsit sok.. Mid van hozzá mert 1 joy-al és játék nélkül maximum ér 70-et.. Az se mind1, hogy slim, 500-as vagy 1Tb-os és a típus szám is lényeges.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Tudnátok olyan oldalt ajánlani, ahol hamar találnék vevőt, az alig használt PS4-emre? Lényegében hogy hol érdemes ilyet meghírdetni, 4 hónapja van meg, de gyönyörű állapotban van, és még annyi hogy szerintetek milyen áron kellene árulni, mert én 75-80.000-re gondoltam. Előre is köszi! 😀
0
0
0
0
kmetovics avatar
Ide írok, mert nem találtam megfelelő topikot. Gondoltam ez az lenne.
A Bloodborne-ról kérdeznék.
Ha megöltük a végénSpoiler!
Gerhman-t és a Moon Presenc-t
, akkor utána még meg lehet csinálni a dlc-s és a dungeon-ös pályákat is? (mert nekem vannak még elmaradott bossok 😀 )
Szóval akkor nem fog a játék magától átlépni NG+ba?
Bocs, ha kicsit hülyén tettem fel a kérdést 😆 De remélem azért érthető volt.
0
0
0
0
visor261 avatar
Kössz a segítséget 😃
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Az is jó, ha csak a könyvtáradba teszed és "megvetted" mert utána onnan már bármikor eléred.
0
0
0
0
visor261 avatar
Ha "megveszem" de nem telepítem fel akkor is megmarad vagy telepítve kell lennie?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Igen , amit letöltöttél azt bármikor visszakapod utána. Csak a lényeg, hogy most letöltsed semmi más.
0
0
0
0
visor261 avatar
És ha lejár az egy hónap nem hosszabbítom meg majd megint előfizetek úgyis visszakapom őket?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Igen ezeket tudod letölteni, addig marad meg, ha letöltöd, amíg ps plus előfizető vagy. Ha évekig, akkor addig a tiéd, ha 3 hónapig, akkor addig, de ha meghosszabbítod, újra tiéd lesz, amit egyszer már letöltöttél és ott a könyvtáradban. Végül is az a lényege, hogy a könyvtáradba ott legyen.
0
0
0
0
visor261 avatar
Ez a resident evil meg ezek? És ha letöltöm és lejár az 1 hónap megmarad vagy eltünik?
https://kepfeltoltes.hu/161029/asdasd_www.kepfeltoltes.hu_.png
0
0
0
0
DoggyDog avatar
a menüben ott van, hogy ps plus és ott. Rá katt azt letöltöd.
0
0
0
0
visor261 avatar
Az ingyen Playstation Plus Játékot hol találom?
0
0
0
0
Ajax avatar
kmetovics: Nagyon egyszerű: sehogy, nem lehet.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Lenne egy kérdésem. PS4-gyes játékhoz hogy kell feltelepíteni a magyarítást?
0
0
0
0
Hunork avatar
Hát a 360 miatt már volt jó sok játék, plusz a PS4 játékok árai nekem horrorisztikusnak tűntek... A fiam letolta a három nagy címet PS4-en (több nem is volt a fiókban), és én mondtam, hogy ennyiért nem veszek semmit, inkább eladom és veszek egy Freesync monitort. Na, így lett a One... rengeteg játék, a GOLD, és ehhez volt plusz kontroller is.
De igaz, mindenkinek más jön be.
0
0
0
0
hashimoto avatar
Hunork: Hát, Én tuti nem cserélném le egy PS4-et egy xbox one-ra.. Hiába a visszafelé kompatibilitás, a PS4, legalább nem csak papíron erős, és nem egy exclusive-ot tud mutatni, ami kiválóan sikerült. És, az eladásokból is látszik, hogy melyik jobb. De, kinek mi, xboxot max. forza miatt vettem volna, de már van pc-re. De, kinek mi, valakinek ez jön be, valakinek az. 😃
0
0
0
0
Hunork avatar
Blade890
Épp ezért erősödött fel az Xbox. Mi is lecseréltük egy az egyben a PS4-et egy Xbox One-ra. És lőn, minden régi fiókban lévő játék szépen fut. A marketingesek hamar rájöttek a visszafelé kompatibilitás mennyi vásárlót fog hozni. Nem mellesleg az előfizetéses játékaik is sokszor jobbak. Mindegy, szép volt a PS4, de már a múlt.
0
0
0
0
no avatar
A PS4 lejátszik PS3-as játékokat?
0
0
0
0
kornel244 avatar
tibi458 Miért ne lennének jók? 😃 szerintem te észre sem vennéd a különbséget 😀
0
0
0
0
no avatar
Hello!

Segítsetek lécci, nem értek nagyon hozzá.
Mindenki mondja, a játékok pc-n a legszebbek. Akkor ps4-en nem is jók már, vagy hogy van?
0
0
0
0
hashimoto avatar
Egyértelmű vétel a PS4, Xboxot max Forza miatt vettem volna, de ittvan PC-re.. Szóval, igen.. 😆 😃
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! Nemrég megkaptam az Alien isolationt (Ripley edition). És volt a játék dobozában két papír ( valamilyen kiegészítők). És ezeknek a lapoknak a hátulján vannak kódok, és az lenne a kérdésem, hogy ezeket hogyan tudom aktiválni.?
Mert ugyan le van rá írva, de sajnos németül, amit nem értek. Előre is köszi a választ.
0
0
0
0
visor261 avatar
Ha előfizetek ps now-ra akkor meglesz nekem a ps plusz is?
0
0
0
0
DoggyDog avatar
Én pl. nagy psplus ellenes voltam, mert mi az, hogy lehúznak még ezzel is évente 15 ezerrel, hogy multizhassak... aztán jött az NBA 2K16 és csak emiatt előfizettem rá, mondom, ha az elkövetkező 1 évben nem jön egy normális játék se, akkor is megérte nekem. Aztán azóta jött még pár használható játék, szóval megéri azt a pénzt szerintem az előfizetés és ezt tényleg úgy írom, hogy nagy ellenzője voltam! Nem beszélve az akciókrol, amik szintén elég jók psplus előfizetőként.
0
0
0
0
no avatar
Ha jól olvasom, akkor van egy 14 napos free trial Ps Plus. Akkor lehet hogy ezt beaktiválom majd ha meg lessz a játék, és ha bejön akkor veszek PS Plust.. Mégegyszer köszönöm a válaszokat..
0
0
0
0
BOMB avatar
szerintem érdemes 😀
egyik legjobb fps a mai piacon
ha max nem akkor majd arra törekedsz hogy tökéletesek legyenek a szituációk meg gyakorolsz terrorist hunt-on
hidd el realistic-on fogsz szenvedni 😂
0
0
0
0
no avatar
Köszönöm a válaszokat! Elgondolkodom még rajta... Tuti hogy egy ideig élvezném egyedül is a játékot, de félek attól is hogy túl hamar megunnám, így viszont lehet hogy drága érte az a 8-9000 ft. De a multiért valamiért akkor is sajnálom azt a pénzt... Konzolra eleve sokkal drágábbak a játékok mint PC-re + még fizess azért is, hogy multizhass... Voltak olyan játékok, amire nyugodtan adtam ki azt a 17.000 forintot is, (Pl: Gta 5, Farcry, Uncharted 4.) mert tudtam hogy a nagy bejárható területek miatt és a story miatt nem fogom megunni... Viszont ennél a játknál tényleg fontos a multi, ezen még el kell gondolkodnom..
0
0
0
0
BOMB avatar
Blade vannak az úgynevezett szituációk. azokat meglehet csinálni ps plus nélkül is
0
0
0
0
Tyrion Lannister avatar
Blade890: Igen, lehet offline is játszani, egyrészt a tutorialként funkcionáló szituációk, másrészt a terrorist hunt is ilyen. Viszont a Siege inkább multis játék, és ott mutatja meg az erősségeit, a single rész inkább csak egy bevezetés (ráadásul egyedül a terrorist hunt nem épp könnyű, pláne magasabb nehézségi szinten).
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok! PS4-re tervezem megvenni a Rainbow Six Sieget.
És olyan dologgal kapcsolatban lenne kérdésem, hogy ehez a játékhoz mindenképp szükséges PS Plus, vagy van benne olyan Single Player mod is, amit tudnék PS Plus nélkül is játszani?
Mert majd tervezek venni PS Plust, de még nem mostanában, viszont jelenleg ez a játék érdekelne a legjobban.
Én úgysem vagyok jó multiban, inkább mindig is a Single player..

Előre is köszönöm a választ annak, aki megmondja hogy PS PLUS NÉLKÜL, EGYEDÜL is lehet e terroristákra vadászni.. 😆 😀
0
0
0
0
bukta2 avatar
Akinek van PS4-e annak nem éri meg váltani próra de aki most vesz konzolt az természetesen várja meg a pró-t

Amúgy a mostani legutóbbi sístem frissítés óta brutál gyors és könnyen átlátható lett az egész playstation store meg maga a menü is!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció