Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
ors11 avatar
Chuck írta:
ors11: szerintem adna igen, de ez tőled függ hogy milyen hízékony vagy, de minimum 2 adagot vegyél be 1 nap reggel + edzés után, és úgy használ! a Mass az 5200Ft de 2,2kg és 45adag van benne ha jól emlékszem, az tuti dobna rajtad!
sok fajta whey van sok gyártótól, de átlagba 900gr 6000Ft. szóval annyiért énis azt vennék.😀
a kenyér tiszta izom építéshez nem olyan jó, a sült csirke viszont annál inkább 😃

Az bisztos,hogy a kenyértől nem leszek egy Terminátor...ami a hízékonyságomat illeti,hát nam vagyok valami hízékony...mass-ot még meglátom először ez fogyjon el...ja és ezeknek vane mellékhatásuk?
0
0
0
0
Chuck avatar
ors11: szerintem adna igen, de ez tőled függ hogy milyen hízékony vagy, de minimum 2 adagot vegyél be 1 nap reggel + edzés után, és úgy használ! a Mass az 5200Ft de 2,2kg és 45adag van benne ha jól emlékszem, az tuti dobna rajtad!
sok fajta whey van sok gyártótól, de átlagba 900gr 6000Ft. szóval annyiért énis azt vennék.😀
a kenyér tiszta izom építéshez nem olyan jó, a sült csirke viszont annál inkább 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
Chuck írta:
ors11: sokat nem fog dobni az a fél kiló.:/ inkább az étrendeden változtass,
neked tömegelni kellene egyél többet mint eddig és lehetőleg normális kaját rizs,hús(csirkemell,hal legjobb) tojás stb. ne pedig ilyen gyorséttermi kajákat mert az szar hagyjuk..
ha van rá pénzed tömegnövelőt szedhetnél vannak jó árban is nem kell először jumbo, van a scitec-nél jó cuccok például a Mass elég jó árban van, és jo kis cucc is... a whey inkább szálkásításhoz jó, persze tömegelni is lehet vele szépen.


Okés...de szerintem ha ezt veszem,akkor is érhetek el vele plussz kilókat?
Persze ezután,még fogok venni,csak ez próba volt...nálunk 920gr 4000Ft.Az jó ár-e?
Ja és az étrendel nincsen bajom...mivel még sulis vagyok,így eszek reggel,aztán suliba,majd othon ebédet,majd délután is valamit,és maj vacsorát is...de nem hozott valami sok változást...aztmondják a kenyér hízlal...azt fogom csinálni,hogy veszek egy egész sültcsirkét,és sok kenyérrel eszem majd....
0
0
0
0
Chuck avatar
ors11: sokat nem fog dobni az a fél kiló.:/ inkább az étrendeden változtass,
neked tömegelni kellene egyél többet mint eddig és lehetőleg normális kaját rizs,hús(csirkemell,hal legjobb) tojás stb. ne pedig ilyen gyorséttermi kajákat mert az szar hagyjuk..
ha van rá pénzed tömegnövelőt szedhetnél vannak jó árban is nem kell először jumbo, van a scitec-nél jó cuccok például a Mass elég jó árban van, és jo kis cucc is... a whey inkább szálkásításhoz jó, persze tömegelni is lehet vele szépen.
0
0
0
0
ors11 avatar
Vettem egy fél kiló Whey Proteint..(összepótoltunk a haverral)
Azt akarom megkérdezni,hogy evel a fél kilóval,mit tudnék elérni,heti három edzéssel.(1-1,5 óra terem,majd,ha tehetem egy fél óra zsákolás)
190 cm magas vagyok és 65kiló(nem valami vastag,kicsit szikár izomzatú)
Persze tudom,hogy nem lehet pontosan megállapitani ezt,de hozzávetőlegesen,hogy mire számítsak...
0
0
0
0
molfer98 avatar
Meg hog nappal meg este miket egyek? Mert nemtom :/
0
0
0
0
Adam996 avatar
molfer98 írta:
hector maio írta:
Reggel inkább kötelező a szénhidrát😃


És akkor mindegy mennyi?? És milye falyta ételeket nem szabad ennem (pl: tészta) És miket egyek ha nincs csirkemell meg ilyenek?


Hát ennyire nem értek hozzá ebbe Goku segít de azt tudom hogy reggel diéta mellet is mehet a szénhidrát 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
molfer98 írta:
hector maio írta:
Reggel inkább kötelező a szénhidrát😃


És akkor mindegy mennyi?? És milye falyta ételeket nem szabad ennem (pl: tészta) És miket egyek ha nincs csirkemell meg ilyenek?


De reggel ehetsz tésztát is!😃 Pont az a lényeg, hogy reggel szénhidrátot vigyél be. Tészta, kenyér, zsömle, kifli stb ezek mind jók szerintem.
0
0
0
0
molfer98 avatar
hector maio írta:
Reggel inkább kötelező a szénhidrát😃


És akkor mindegy mennyi?? És milye falyta ételeket nem szabad ennem (pl: tészta) És miket egyek ha nincs csirkemell meg ilyenek?
0
0
0
0
Adam996 avatar
Reggel inkább kötelező a szénhidrát😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Hetente kb 1x tudok csirkemellet enni. 😞
És milyen ételeket kell hanyagolnom? És reggel ehetek szénhidrátot??
0
0
0
0
molfer98 avatar
Tudnátok mondani jo diétás tippket? Nyárra akarok alakítani a hasamon és a mellemen. A képemet már pár oldallal ezelőtt feltettem. Mit egyek? Mit be egyek? És milyen kieget szedjek?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Én lábemelést is ajánlom. Az alsó kockáknál szokott lenni a legtöbb zsír. ha valakinek van hasa annak általában ott van a legtöbb. S alulra lábemeléssel lehet dolgozni inkább. Felülés meg attól függ. ha teljes felülést csinálsz akkor dolgozik az összes. De a hasprés és lábemelés szerintem jobb volna. Túl sokat lehet pihenni a teljes felülésnél mikor visszaengeded magad. Lábemelésnél a lábad ne tedd le és hasprésnél meg felsőtested ne tedd le és úgy csináld. És úgy 4-5x20-at csinálj ezekből szerintem.
0
0
0
0
molfer98 avatar
és még valami esetleg?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
molfer98 írta:
Tudnátok adni tippeket hogy hogyan tudnék gyorsan több zsírt leadni?? 😀


futás, felüllések meg ilyen cuccok de nem 20 darab belőle és nem 1 napig
0
0
0
0
molfer98 avatar
Tudnátok adni tippeket hogy hogyan tudnék gyorsan több zsírt leadni?? 😀
0
0
0
0
DarthRoni avatar
molfer98 írta:
A főttkrumpli mennyire egézséges??


egészséges, csak nem diétás étel 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
A főttkrumpli mennyire egézséges??
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Nagyon igaza van. Nekem nagyon bejött a sima kocogás is, tökéletesen működik, ha van mellette normális étrend. Ha viszont az étrended rendszertelen és sok benne a nem oda való, akkor hiába futsz akár másfél-2 órán keresztül, nem lesz meg a kívánt hatás sajnos.

De mostanság inkább a sprintekkel próbálkozok, mivel nem csak lefogyni szeretnék, de vissza akarok térni a nagypályás focira is 😀

Nem kell hatalmas változás, például már az rengeteget számít, ha a kenyeret/zsemlét illetve tésztákat és a cukros üdítőket nem eszed/iszod.
És ha emellett megtudod oldani, hogy naponta 5-6 adagra oszd be az étkezéseid, tehát sokszor eszel keveset, akkor pörgésben tartod az anyagcseréd, és sokkal könnyebben megindul a fogyás.

Én is küzdök a kilókkal lelkesen 😀
0
0
0
0
jumpen97 avatar
TaylorXIII írta:
Itt mintha azt olvastam volna, hogy a erőltetett menet a legjobb még hozzá emelkedőnek.


Mellé réteges öltözet. De van az a hapsi, akinek vki feltette ide a videóját. A tápkieg és a szteroid közti különbségről beszél. És neki van edzésterves videója is és elmagyarázza ezt a menetgyakorlatot.

ezaz:
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Itt mintha azt olvastam volna, hogy a erőltetett menet a legjobb még hozzá emelkedőnek.
0
0
0
0
molfer98 avatar
A futás vagy a biciklizés jobb zsirégetéshez??
0
0
0
0
SYLER avatar
" Ezen sokat nem tudok magyarázni, ez így van. Ez olyan, mint hogy ha Autót szeretnél vezetni, szükséges hozzá jogosítvány, nem lehet legálisan kikerülni. "

Itt nem is a legalitásról volt szó. Jogsi nélkül lehet autót vezetni. (próbáltam és sikerült😜) Amúgy mindkettötöknek részben igaza van.
Szálkásításnál nem azért használsz kis súlyokat mert az kell, hanem mert álltalában diétával párosul és így nem elég az "energia" komolyabb súlyok használatához.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
GokuTM írta:
DarthRoni írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Gokutm: és sulyzos edzés kell? Az álloképességem egész jo. És azt leírnád mit nem szabad ennem? 😀


Mehet persze, attól, hogy zsírt égetsz, nem szabad elhanyagolni az izmokat a zsír alatt. Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Hát...ilyen listát nem tudok neked írni. 😃
Pörkölt, zsíroskenyér.

Azért mindenkinél van otthon egy Alapvető élelmiszer kör, amit eszik a család napról napra.
Szénhidrátban gazdnag a kenyér/rizs/tészta például. Ilyeneket nem kéne vacsorára. Így ez lehetetlen, hogy leírjam. Megnézed mi az amiben sok a szír ill. szénhidrát és azt nem eszed, vagy nem estére eszed.
Nem tilos, azért szénhidrátra is szükséged van, csek most ki kell lőni a nagy részét. Suliban reggelire betolhatsz 3 zsömlét nyugodtan.

Gaboo7
Nekem inkább a 100% Whey.
Jumbo is tökéletes, amikor telt rá azt vettem. Amikor pedig nem akkor az olcsóbb "parasztkombó" Mass/ Mass 20+ szőlőcukor kombót ittam. Jobban zsírosított, de nem vagyok egy könnyen hízó típus, meg gyorsan le is adtam.


Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Én ezt csak annyiban egészíteném ki, hogyha szálkásítani akarsz, nem szabad kisebb súlyokat használni!
Teljesen mindegy, hogy milyen szakaszban vagy, akár tömegelsz, akár szálkásítasz, mindig törekedni kell a lehető legnagyobb súllyal való edzésre (persze csak addig, amíg helyesen végre tudod hajtani a feladatot, mert különben csak lesérülsz) Tehát mindig minden körülmények között feszegetni kell a saját határaid, akkor fejlődsz igazán 😀


...kivéve, ha szálkásítani szeretne az ember, mert akkor kisebb súllyal kell többet, mint naggyal keveset. Ezen sokat nem tudok magyarázni, ez így van. Ez olyan, mint hogy ha Autót szeretnél vezetni, szükséges hozzá jogosítvány, nem lehet legálisan kikerülni.


Ez már régóta megdőlt ez a tévhit, ajánlom figyelmedbe a shop.builder hasznos cikkjeit.
Kissebb súllyal csak egy dolgot érsz el: Még több izmot veszítesz a szálkásítás során.
Nagyon egyszerű a magyarázat: Hogyan építesz izmot? Akkora súlyokkal terheled, amik arra késztetik, hogy növekedjen az izomzatod, hogy bírja a terhelést, de ha a nagy súlyokkal kiépített izmaidat kisebb súlyokkal "terheled" akkor a szervezeted annyit fog érzékelni, hogy a megváltozott kisebb terheléshez nem kell ennyi izom, és lefogja bontani, amit nem használ.
Pont mint amikor abba hagyja valaki az edzést, nincs terhelés, amihez szükség legyen izomzatra, ezért a szervezet le fogja bontani. Csak ez ebben az esetben nem ilyen drasztikusan következik be.

Természetesen szálkásítás során mindenképp csökkenni fog a legnagyobb súly amivel tudsz edzeni, mivel a diétás étrend nem alkalmas a súlyok emelésére, de akkor is annyit kell emelni amennyit bírsz.

Semmit nem szabad változtatni a súlyokon, olyan hogy szálkásító, vagy tömegnövelő edzés, NEM létezik!

[LINK] Meg is találtam a cikket, tessék😀

És még 1: [LINK]
0
0
0
0
DarthRoni avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Gokutm: és sulyzos edzés kell? Az álloképességem egész jo. És azt leírnád mit nem szabad ennem? 😀


Mehet persze, attól, hogy zsírt égetsz, nem szabad elhanyagolni az izmokat a zsír alatt. Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Hát...ilyen listát nem tudok neked írni. 😃
Pörkölt, zsíroskenyér.

Azért mindenkinél van otthon egy Alapvető élelmiszer kör, amit eszik a család napról napra.
Szénhidrátban gazdnag a kenyér/rizs/tészta például. Ilyeneket nem kéne vacsorára. Így ez lehetetlen, hogy leírjam. Megnézed mi az amiben sok a szír ill. szénhidrát és azt nem eszed, vagy nem estére eszed.
Nem tilos, azért szénhidrátra is szükséged van, csek most ki kell lőni a nagy részét. Suliban reggelire betolhatsz 3 zsömlét nyugodtan.

Gaboo7
Nekem inkább a 100% Whey.
Jumbo is tökéletes, amikor telt rá azt vettem. Amikor pedig nem akkor az olcsóbb "parasztkombó" Mass/ Mass 20+ szőlőcukor kombót ittam. Jobban zsírosított, de nem vagyok egy könnyen hízó típus, meg gyorsan le is adtam.


Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Én ezt csak annyiban egészíteném ki, hogyha szálkásítani akarsz, nem szabad kisebb súlyokat használni!
Teljesen mindegy, hogy milyen szakaszban vagy, akár tömegelsz, akár szálkásítasz, mindig törekedni kell a lehető legnagyobb súllyal való edzésre (persze csak addig, amíg helyesen végre tudod hajtani a feladatot, mert különben csak lesérülsz) Tehát mindig minden körülmények között feszegetni kell a saját határaid, akkor fejlődsz igazán 😀
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
Másodjára már csak legyek igazán egyértelmű 😃😆


Hermafrodo😃
0
0
0
0
Devis avatar
GokuTM írta:
BANK19990806 írta:
mert azt olvastam valahol hogy a fehérje szénhidrát páros jobb mint ha csak simán fehérje.


Nem jobb, hanem ez az Alapvető.
Ez olyan, mint hogy egy gyerekhez kell egy Nuni és egy Kuki 😉
Izomépítéshez pedig kell Fehérje és Szénhidrát.

azt a hasonlatot! 😆
0
0
0
0
molfer98 avatar
Mondanátok szálkásitási tippeket és tanácsokat?? 😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
molfer98 írta:
Edzés előtt és edzés után mit kell enni és mennyi idővel előtte illetve utána? És tudnátok hasra intenzív gyakorlatokat mondani? 😀 😀


Ez ember függő hogy kinek mi a jó.

Nekem nyáron ez nagyon ütött

Edzés előtt: AMINO LIQUID 30 egy nagy korty 😃
Edzés után: 150 Gramm Jumbo és reggel is 150 Gramm Jumbo 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Edzés előtt és edzés után mit kell enni és mennyi idővel előtte illetve utána? És tudnátok hasra intenzív gyakorlatokat mondani? 😀 😀
0
0
0
0
BANK19990806 avatar
mert azt olvastam valahol hogy a fehérje szénhidrát páros jobb mint ha csak simán fehérje.
0
0
0
0
BANK19990806 avatar
lenne egy kérdésem , ha edzés után a fehérje mellé szénhidrátot itt veszek magamhoz az jó?
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Gokutm: és sulyzos edzés kell? Az álloképességem egész jo. És azt leírnád mit nem szabad ennem? 😀


Mehet persze, attól, hogy zsírt égetsz, nem szabad elhanyagolni az izmokat a zsír alatt. Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Hát...ilyen listát nem tudok neked írni. 😃
Pörkölt, zsíroskenyér.

Azért mindenkinél van otthon egy Alapvető élelmiszer kör, amit eszik a család napról napra.
Szénhidrátban gazdnag a kenyér/rizs/tészta például. Ilyeneket nem kéne vacsorára. Így ez lehetetlen, hogy leírjam. Megnézed mi az amiben sok a szír ill. szénhidrát és azt nem eszed, vagy nem estére eszed.
Nem tilos, azért szénhidrátra is szükséged van, csek most ki kell lőni a nagy részét. Suliban reggelire betolhatsz 3 zsömlét nyugodtan.

Gaboo7
Nekem inkább a 100% Whey.
Jumbo is tökéletes, amikor telt rá azt vettem. Amikor pedig nem akkor az olcsóbb "parasztkombó" Mass/ Mass 20+ szőlőcukor kombót ittam. Jobban zsírosított, de nem vagyok egy könnyen hízó típus, meg gyorsan le is adtam.


A 100% Whey és az Anabolic Whey is nagyon jó fehérje anno Trans-X -el párban használtam, na az tényleg ütős páros volt... 😀 A Promix-et az ára miatt választottam mert így napi 2 adaggal számolva 4 hónapra elég a 7 kiló (245 adag). Az íze nem a legjobb de még iható kategória.


Azt meghiszem.
Hát igen, olyan sokban nem is marad le a Tejsavófehérjétől, inkább ízben és állagban, de még messze áll az ihatatlan kategóriától.
Nálam is jó volt a hatása, viszont pattanásokat hozott, így lemondtam róla. Nem tudom miért, de csak ennél. Szerintem a "Mix"-ből valamelyiket nem szerette a szervezetem.



mindenre megoldás a kefiiiiiiiiiiiiiiiiiiiir😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
És a multivitaminoknak van valami szerepük itt?? 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Gokutm: és sulyzos edzés kell? Az álloképességem egész jo. És azt leírnád mit nem szabad ennem? 😀


Mehet persze, attól, hogy zsírt égetsz, nem szabad elhanyagolni az izmokat a zsír alatt. Kicsi súllyal többet, mint naggyal keveset.

Hát...ilyen listát nem tudok neked írni. 😃
Pörkölt, zsíroskenyér.

Azért mindenkinél van otthon egy Alapvető élelmiszer kör, amit eszik a család napról napra.
Szénhidrátban gazdnag a kenyér/rizs/tészta például. Ilyeneket nem kéne vacsorára. Így ez lehetetlen, hogy leírjam. Megnézed mi az amiben sok a szír ill. szénhidrát és azt nem eszed, vagy nem estére eszed.
Nem tilos, azért szénhidrátra is szükséged van, csek most ki kell lőni a nagy részét. Suliban reggelire betolhatsz 3 zsömlét nyugodtan.

Gaboo7
Nekem inkább a 100% Whey.
Jumbo is tökéletes, amikor telt rá azt vettem. Amikor pedig nem akkor az olcsóbb "parasztkombó" Mass/ Mass 20+ szőlőcukor kombót ittam. Jobban zsírosított, de nem vagyok egy könnyen hízó típus, meg gyorsan le is adtam.


A 100% Whey és az Anabolic Whey is nagyon jó fehérje. Anno Trans-X -el párban használtam mindkettőt, na az tényleg ütős páros volt... 😀 A Promix-et az ára miatt választottam mert így napi 2 adaggal számolva 4 hónapra elég a 7 kiló (245 adag). Az íze nem a legjobb de még iható kategória.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ok majd még irok köszi 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Akkor reggel szénhidrát délben fehérje este meg szerintem semmi veg veszek valami zsírégetőt meg elmegyek futni 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Myomax Gain -t próbáltam 7-8 évvel ezelőtt, akkor csináltam vele egy 2 hónapos kúrát de akkor nem voltam tőle hasra esve ráadásul mocskos drága volt már akkor is. 😀


Nekem az inkább ihatatlanul büdös és rossz ízű volt.
Nem mondom, ez sem finom és mivel 4 kanál 1 adag, masszív, de mivel ad is cserébe elég sokat, meg lehet inni.


A hosszú évek során a Volumass 35 jött be a legjobban, viszont a Jumbo sem rossz mivel elég nehezen hízom így ez sokat segített.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Gokutm: és sulyzos edzés kell? Az álloképességem egész jo. És azt leírnád mit nem szabad ennem? 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Myomax Gain -t próbáltam 7-8 évvel ezelőtt, akkor csináltam vele egy 2 hónapos kúrát de akkor nem voltam tőle hasra esve ráadásul mocskos drága volt már akkor is. 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
Ez a módszer szerintem tök jó kezdés. [LINK] Szerinted GokuTM??


Jó dolog a Húzódszkodás, de önmagában kevés.
Mi van a többi izomcsoportal? 😃

Na meg, elég korlátozott az izomterhelhetőségi szint. Edott egy súly, amivel hatsz az izmodra. Nem pedig fokozatosan kis súlytól, maximum súlyig. Majd ha belejössz, nem tudsz rápakolni, csak kényelmetlen magadraaggatásokkal.

De mint mondtam, nincs bajom/baj vele, csak Én hanyagolom.


S a másik két linkről mi a véleményed?


Nagyon felkapott lett ez a Fegyencedzés. Onnan ez a sok cikk.
Persze több variációja van a húzódszkodásnak, lásd Fegyencedzés.
Megoszlanak róla a vélemények, Én személyszerint ellene vallok. Nem hiszem, hogy felérne egy masszív súlyzós edzéssel.
Ez azoknak való, akik nem mernek/akarnak/tudnak lejárni a terembe, hanem inkább kimennek a játszótérre(mert arra jut idő), vagy otthon alakítanak ki egy kisebb teret erre (ami már elfogadható).

Szóval hatása van, mert felkapott (vagy csak most ezzel lehet menőnek lenni, nem tudom), de Én nem adnám oda a súlyzós edzéseket érte 😀


jah én súlyzós csigás edzések mellé csinálnám😃 Húzódzkodást is köredzésbe szoktam betenni. pl bicepsz tricepsz húzódzkodás😃 S szoktam húzódzkodni úgy ötöt meg bicepsznél meg 7-et karonként😃 meg én am is szeretek húzódzkodni😃 s ebből szoktam 4-5 kört


Van aki esküszik rá, és ami a lényeg, szereti csinálni. Jóformán el sem fárad tőle.
Én a fekve nyomással vagyok így. 😀


Gaboo7
Mivel tömeget növelek így ez sajnos vele jár... 84 kilóról 3 hónap alatt felmentem 95-re. Nincs nagy hasam mivel elve vékony testalkatú vagyok, sosem volt gondom a túlsúllyal. Ez valahogy csak a te fantazmagóriád.


Mivel Tömegelsz, ha szabad tudni? Elég komolyan megdobott.
Akkor csak a kép csalóka.
-Ne kezdjük előhánytorgatni a régebbi beszélgetéseket, most próbálok teljesen súrlódásmentesen és emberien kommunikálni veled, csak menni fog. Emberek vagyunk.-


1. hónap: 2x100g Volumass35 /nap (pihenőnapon: 1x110g)
2-3. hónap: 2x110g Jumbo /nap (pihenőnapon: 1x110g)
Most: 10g Creatin Monohydrate + 50g szőlőcukor + 2x28g Promix fehérje /nap
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ez lennék én. Tippek? 😀 https://kepfeltoltes.hu/121126/419848082DSC00073_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
Ez a módszer szerintem tök jó kezdés. [LINK] Szerinted GokuTM??


Jó dolog a Húzódszkodás, de önmagában kevés.
Mi van a többi izomcsoportal? 😃

Na meg, elég korlátozott az izomterhelhetőségi szint. Edott egy súly, amivel hatsz az izmodra. Nem pedig fokozatosan kis súlytól, maximum súlyig. Majd ha belejössz, nem tudsz rápakolni, csak kényelmetlen magadraaggatásokkal.

De mint mondtam, nincs bajom/baj vele, csak Én hanyagolom.


S a másik két linkről mi a véleményed?


Nagyon felkapott lett ez a Fegyencedzés. Onnan ez a sok cikk.
Persze több variációja van a húzódszkodásnak, lásd Fegyencedzés.
Megoszlanak róla a vélemények, Én személyszerint ellene vallok. Nem hiszem, hogy felérne egy masszív súlyzós edzéssel.
Ez azoknak való, akik nem mernek/akarnak/tudnak lejárni a terembe, hanem inkább kimennek a játszótérre(mert arra jut idő), vagy otthon alakítanak ki egy kisebb teret erre (ami már elfogadható).

Szóval hatása van, mert felkapott (vagy csak most ezzel lehet menőnek lenni, nem tudom), de Én nem adnám oda a súlyzós edzéseket érte 😀


jah én súlyzós csigás edzések mellé csinálnám😃 Húzódzkodást is köredzésbe szoktam betenni. pl bicepsz tricepsz húzódzkodás😃 S szoktam húzódzkodni úgy ötöt meg bicepsznél meg 7-et karonként😃 meg én am is szeretek húzódzkodni😃 s ebből szoktam 4-5 kört


Van aki esküszik rá, és ami a lényeg, szereti csinálni. Jóformán el sem fárad tőle.
Én a fekve nyomással vagyok így. 😀


értem😃 Kinek a pap kinek a papné😃
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Mivel tömeget növelek így ez sajnos vele jár... 84 kilóról 3 hónap alatt felmentem 95-re. Nincs nagy hasam mivel elve vékony testalkatú vagyok, sosem volt gondom a túlsúllyal. Ez valahogy csak a te fantazmagóriád. 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
Ez a módszer szerintem tök jó kezdés. [LINK] Szerinted GokuTM??


Jó dolog a Húzódszkodás, de önmagában kevés.
Mi van a többi izomcsoportal? 😃

Na meg, elég korlátozott az izomterhelhetőségi szint. Edott egy súly, amivel hatsz az izmodra. Nem pedig fokozatosan kis súlytól, maximum súlyig. Majd ha belejössz, nem tudsz rápakolni, csak kényelmetlen magadraaggatásokkal.

De mint mondtam, nincs bajom/baj vele, csak Én hanyagolom.


S a másik két linkről mi a véleményed?


Nagyon felkapott lett ez a Fegyencedzés. Onnan ez a sok cikk.
Persze több variációja van a húzódszkodásnak, lásd Fegyencedzés.
Megoszlanak róla a vélemények, Én személyszerint ellene vallok. Nem hiszem, hogy felérne egy masszív súlyzós edzéssel.
Ez azoknak való, akik nem mernek/akarnak/tudnak lejárni a terembe, hanem inkább kimennek a játszótérre(mert arra jut idő), vagy otthon alakítanak ki egy kisebb teret erre (ami már elfogadható).

Szóval hatása van, mert felkapott (vagy csak most ezzel lehet menőnek lenni, nem tudom), de Én nem adnám oda a súlyzós edzéseket érte 😀


jah én súlyzós csigás edzések mellé csinálnám😃 Húzódzkodást is köredzésbe szoktam betenni. pl bicepsz tricepsz húzódzkodás😃 S szoktam húzódzkodni úgy ötöt meg bicepsznél meg 7-et karonként😃 meg én am is szeretek húzódzkodni😃 s ebből szoktam 4-5 kört
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Én pl nem vagyok szénné szálkázva, de ahogy Goku írtra egy disznó sem vagyok. 😀 186cm-re vagyok 95 kiló ami szerintem még tejesen reális, heti 3 edzéssel simán lehet hozni:

https://www.kephost.com/images4/2012/11/26/a1_2012_11_26_wy4nmky9mv.jpg
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
GokuTM írta:
TaylorXIII írta:
Ez a módszer szerintem tök jó kezdés. [LINK] Szerinted GokuTM??


Jó dolog a Húzódszkodás, de önmagában kevés.
Mi van a többi izomcsoportal? 😃

Na meg, elég korlátozott az izomterhelhetőségi szint. Edott egy súly, amivel hatsz az izmodra. Nem pedig fokozatosan kis súlytól, maximum súlyig. Majd ha belejössz, nem tudsz rápakolni, csak kényelmetlen magadraaggatásokkal.

De mint mondtam, nincs bajom/baj vele, csak Én hanyagolom.


S a másik két linkről mi a véleményed?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Ez a módszer szerintem tök jó kezdés. [LINK] Szerinted GokuTM??

[LINK] Ezzel egyetértesz?

Erről mit gondolsz? [LINK] Én is ki akarom ezeket próbálni.
0
0
0
0
molfer98 avatar
TaylorXIII írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
És a másikhoz? Vagy ehez? https://25.media.tumblr.com/tumblr_m788nl1G0J1rb9x7no1_400.jpg 😀



(Igaz ezen látszik, hogy elég idiótán -hatásvadásmódra- lett megcsinálva, és nincs is túl naturál szaga.)

-Itt már a heti 3 edzés a minimum.
-Napi 2 adag fehérjeturmix és tömegnövelő;
-Kreatin és vitamin mellé, esetleg teljesítményfokozók, de ez nem kezdőknek szóló történet.;
-Odafigyelés a kajára (fehérje/szénhidrát/zsír-kalóriabevitel); Megfelelő pihenés, és hozzáállás.

A legfontosabb pedig a türelem és elszántság. Csinálni kell és nem fél év munkája.


A helyzet az elvileg minden nap gyúr😃 Kondi szoli mosoda a mottója😃 KSZM😃


Én is szoktam nézni KSZM 😃
Holnap lehet ellátogatok egy kondiba 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
És a másikhoz? Vagy ehez? https://25.media.tumblr.com/tumblr_m788nl1G0J1rb9x7no1_400.jpg 😀



(Igaz ezen látszik, hogy elég idiótán -hatásvadásmódra- lett megcsinálva, és nincs is túl naturál szaga.)

-Itt már a heti 3 edzés a minimum.
-Napi 2 adag fehérjeturmix és tömegnövelő;
-Kreatin és vitamin mellé, esetleg teljesítményfokozók, de ez nem kezdőknek szóló történet.;
-Odafigyelés a kajára (fehérje/szénhidrát/zsír-kalóriabevitel); Megfelelő pihenés, és hozzáállás.

A legfontosabb pedig a türelem és elszántság. Csinálni kell és nem fél év munkája.


A helyzet az elvileg minden nap gyúr😃 Kondi szoli mosoda a mottója😃 KSZM😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció