Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Keksz03 avatar
GokuTM írta:
Keksz03 írta:
GokuTM írta:
Keksz03 írta:
GokuTM írta:
Persze, akkor gondolom Cooley-t is idesorolod, mert Ő aztán arról híres, hogy nem ért a dolgokhoz.
Hisz ugye, ő is vitapartnered volt.
(Gondolom azt a sok jelzést, egyébként 😆😉

Számtechboltunk van, és csak 8 Alaplap fordult meg nálam, ami az enyém volt. Erről ennyit, azt hiszem 😃

A másik meg, már leírtam itt is privátban is, amihez nem értesz, nincs sok értelme beleszólni. Így gondolják a laikusok, és a gyors Google-zők 😃

Már csak azért sem bántam mert, mert Orvosi felügyelet mellett történt, és szélesítettem a látókörömet.
Vicc vagy 😃


Ideje lenne abbahagyni a hazudozást! 😀 Ráadásul ez nem az a topic!

Ilyet épeszű orvos nem hagy jóvá, nem h felügyeljen és támogasson! De azt hiszem kár is a szóért hisz aki az arcát és a nevét nem hajlandó felvállalni az mondhat bármit! 😀


1.-Hát pedig jó pár ilyen háziorvos van 😃 (Ismét csak hozzá nem értő.)
Miel ha lebetegszel, és elmész az orvoshoz, szólni kell mit szedsz, mert elég ciki ha felíg egy gyógyszert, amivel ütik egymást. Ha elmondod, vagy segítőkész az orvos, csak elküld. Kisváros, jó viszony.

2.-Jó párhónapon keresztül volt kint profilképem...ezt benyaltad gyerek 😃

(A Te nevedet sem látom, csak az arcod...sajnos 😀😶)


Kb egy majomnak 2 másodpercébe telne h megtalálja, látszik a szerek amiket tolsz már kártékonyan hatnak rád vagy csak szimplán ennyire düddő vagy! 😃 OMG! 😃


Ja bocsi, hogy most már kitetted az e-mail címed, értem. Ügyes vagy 😃


Amióta beregisztráltam kint van, ne hazudozzunk ha kérhetem! 😀
Az más kérdés h neked ennyi időbe telt elolvasni! 😃
0
0
0
0
Keksz03 avatar
GokuTM írta:
Keksz03 írta:
GokuTM írta:
Persze, akkor gondolom Cooley-t is idesorolod, mert Ő aztán arról híres, hogy nem ért a dolgokhoz.
Hisz ugye, ő is vitapartnered volt.
(Gondolom azt a sok jelzést, egyébként 😆😉

Számtechboltunk van, és csak 8 Alaplap fordult meg nálam, ami az enyém volt. Erről ennyit, azt hiszem 😃

A másik meg, már leírtam itt is privátban is, amihez nem értesz, nincs sok értelme beleszólni. Így gondolják a laikusok, és a gyors Google-zők 😃

Már csak azért sem bántam mert, mert Orvosi felügyelet mellett történt, és szélesítettem a látókörömet.
Vicc vagy 😃


Ideje lenne abbahagyni a hazudozást! 😀 Ráadásul ez nem az a topic!

Ilyet épeszű orvos nem hagy jóvá, nem h felügyeljen és támogasson! De azt hiszem kár is a szóért hisz aki az arcát és a nevét nem hajlandó felvállalni az mondhat bármit! 😀


1.-Hát pedig jó pár ilyen háziorvos van 😃 (Ismét csak hozzá nem értő.)
Miel ha lebetegszel, és elmész az orvoshoz, szólni kell mit szedsz, mert elég ciki ha felíg egy gyógyszert, amivel ütik egymást. Ha elmondod, vagy segítőkész az orvos, csak elküld. Kisváros, jó viszony.

2.-Jó párhónapon keresztül volt kint profilképem...ezt benyaltad gyerek 😃

(A Te nevedet sem látom, csak az arcod...sajnos 😀😶)


Kb egy majomnak 2 másodpercébe telne h megtalálja, látszik a szerek amiket tolsz már kártékonyan hatnak rád vagy csak szimplán ennyire düddő vagy! 😃 OMG! 😃
0
0
0
0
Keksz03 avatar
GokuTM írta:
Persze, akkor gondolom Cooley-t is idesorolod, mert Ő aztán arról híres, hogy nem ért a dolgokhoz.
Hisz ugye, ő is vitapartnered volt.
(Gondolom azt a sok jelzést, egyébként 😆😉

Számtechboltunk van, és csak 8 Alaplap fordult meg nálam, ami az enyém volt. Erről ennyit, azt hiszem 😃

A másik meg, már leírtam itt is privátban is, amihez nem értesz, nincs sok értelme beleszólni. Így gondolják a laikusok, és a gyors Google-zők 😃

Már csak azért sem bántam mert, mert Orvosi felügyelet mellett történt, és szélesítettem a látókörömet.
Vicc vagy 😃


Ideje lenne abbahagyni a hazudozást! 😀 Ráadásul ez nem az a topic!

Ilyet épeszű orvos nem hagy jóvá, nem h felügyeljen és támogasson! De azt hiszem kár is a szóért hisz aki az arcát és a nevét nem hajlandó felvállalni az mondhat bármit! 😀
0
0
0
0
Keksz03 avatar
GokuTM: porig alázásról szó nincs, csupán feladtam a szélmalom harcot mivel többen jelezték felém üzenetben h túl buta vagy ahhoz h észérvekkel meggyőzzenek, plusz azt hiszem ha valaki vet egy pillantást a gépemre és az általam leírtakra hamar belátja h itt nem én vagyok az aki nem ért a számítástechnikához, arról nem is beszélve h én legalább abban dolgozom lassan 2 éve! Én és még sok más szakmabeli tudja h kinek van igaza, az h neked volt 3 alaplapod egész életedben meg a haver mondta h szar az még nem tesz téged hozzáértővé csak úgy mondom! 😀

De h ide kapcsolódva válaszoljak, az még elmegy ha valakinek tanácsot adsz h milyen edzésterve legyen vagy h mit lenne érdemes enni, de az h ilyen szereket reklámozz vagy egyáltalán ide írj az felháborító és tudom h te ezt suhanc fejjel fel nem tudod fogni de ha majd elérsz egy olyan kor amikor már minden országban felnőttnek számítasz addigra talán (legalábbis remélem) h benő a fejed lágya. Addig viszont én ebbe nem fogok belenyugodni mert rossz látni h tájékozatlan naív kishitű kisgyerekeket ilyen anyagok használatára bátorítasz amik bizony károsíthatják a szervezetüket!
Az h te efelett szemet hunysz és a saját egészségi állapotodat kockára teszed az egy dolog, de másokéval ki vagy te h szórakozz? És nem arról van szó hozzá h ki ért hozzá mennyire de ezek nem jótékony hatású egyszerű tic tac-ok mert akkor minden menzán ezt kevernék a krumplifőzelékbe! Úgyh ne ferdítsd az igazságot csak mert te teszel arra h fogsz-e még élni 40 év múlva és ha igen akkor milyen körülmények között!

Arról nem beszélve h akaratszegény ember vagy, ha kitartással példálózol akkor menj és told tisztán ne szánalmaskodj itt ilyen szemét szerekkel, ha meg szeded akkor húzódj meg egy sarokban és ne reklámozd h ennyire gyenge voltál...bár mit is várhatnék tőled hisz még ott a tojáshéj a fenekeden!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
Keksz03 teljesen egyet értek aki ilyen szerekhez nyúl az nem normális szteroidot szedni életveszélyes akár elhiszik akár nem ez így van

és most még beszedik de a mellékhatások évek múlva is előjöhetnek aztán meg lehet dialízisre járni meg új veséért májért sorba állni

arról nem is beszélve hogy impotenciát is okozhat

furcsa én fél éve edzek már semmit sem szedek csak power proteint hébe hóba szarok a kajálásra mégis 13 kg híztam fél év alatt 65kg-ról 78kg-ra
fél év alatt fekvenyomásban is 50kg-ról 120-ra mentem fel bár igaz hogy a 120-ba csak 1 megy bele

a szteroidos kölykök meg a kondiba 70kg-al szarakodnak
0
0
0
0
Keksz03 avatar
GokuTM írta:
100 szem Methandienone +4,5kg Mass 20
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)+Dextróz
2hét szünet
100 szem Stanozol +Fehérje(ami tetszik)
2hét szünet
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)
+ ugye mindezalatt kemény munka heti 3-5x.
60kg-ról 85kg híztam, ebből 5kg volt a "víz" vagy felesleges koksztermék, a többi tiszta izom.


És akkor ezek a "nagy gyúrósok" papolnak itt a kitartásról meg a kemény munkáról...a kemény munka barátom amikor nem a kiskapukat meg a rövidítéseket keresed és lehet itt sírni h de nekem ez nem nő meg az nem nő...szánalmasnak tartom h kis pöcsrángató suttyó gyerekek ilyeneket szedjenek, azt pedig felháborítónak h itt van arra lehetőség h bárkinek ilyen szereket ajánlgass és elhitesd velük h semmi okuk aggódni mert nem lesz tőle semmi bajuk! Egytől-egyig semmirekellők azok akik ilyen szerekhez nyúlnak és itt a saját testvéremre is gondolok aki szedett ilyen szarságot is meg szúrta a depo-t, de még ő is azt üzeni h SENKI NE MERJEN ILYENEKET SZEDNI HA CSAK NEM AKAR ÚJ MÁJAT ugyanis ő is rájött h EZ NEM JÁTÉK!

Nem érdekelnek a hülyeségeid h de ha nem szeded sokáig meg nem ésszel akkor lehet csak baj, ezt csak a sok buta találta ki h nyugtassák a lelkiismeretüket!

Hihetetlen nagy felelőtlenség, fel sem fogod mit teszel!!!

ISMÉTELTEN MONDOM SENKI NE HALLGASSON ILYEN AKARAT GYENGE SUHANCRA AKI AZÉRT MERT A SAJÁT SZERVEZETÉÉRT FELVÁLLALTA A FELELŐSSÉGET ÉS NEM LETT BAJA ATTÓL MÉG A TIÉTEKET RÖVID ÚTON TÖNKRETEHETI!!!
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Reincarnation írta:
én ettem protein nem kis ideg abba hagytam dec elött még semmit nem esetem vissza szal meg maradt.


egyébként értem hogy5x eszünk kis adagolba de ha futsz elégeted a zsírt majd otthon eszel (nem keveset mert ugye kell az izomzatnak) akkor amit elégettél kb egyből vissza is jön, max akkor tudom elképzelni ha tényleg jo az étrend


De ezt magyarázom, hogyha hazamész edzésről, nem azzal kezdesz hogy felfalod az egész hűtőt, hanem tudatosan, az elegendő mennyiséget eszed csak meg.
Ha tele zabálod magad, persze hogy nem lesz kalória deficit, és akkor tényleg cseszheted a kardiót.

Meg nem a szénhidrát kell az izmodnak, hanem a fehérje, edzés után is ugyanannyi szénhidrátot kell enned mint bármikor, a fehérjéből kell többet ilyenkor bevinned.

Nem tudom mi olyan nehezen érthető ezen 😀

Ui: plusz ha kardiózol egy tisztességeset, majdnem 48 órán át működik utána a zsírégetés, szóval nyugodtan lehet enni edzés után, csak mértékkel!
0
0
0
0
no avatar
én ettem protein nem kis ideg abba hagytam dec elött még semmit nem esetem vissza szal meg maradt.


egyébként értem hogy5x eszünk kis adagolba de ha futsz elégeted a zsírt majd otthon eszel (nem keveset mert ugye kell az izomzatnak) akkor amit elégettél kb egyből vissza is jön, max akkor tudom elképzelni ha tényleg jo az étrend
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
GokuTM írta:
Remélem, itt most nem a szokásos laikus Táplálék kiegészítő-Szteroid egybeolvadásról van szó.


Majdnem ide beletartozik számomra a protein és a kreatin is, nem csak a szteroid lehet hogy azért gondolok rájuk roszul mert hogy roszat hallok róluk, például azt hogy ha használod akkor csak addig fogsz jól kinézni mig szeded és edzel ha ezt a ketőtt aba hagyod akkor lassan lemegy minden , szerintem ha normálisan edzünk mindenap, az-az izomzat amit ugy megszerzünk tovább fog megmaradni mindt az amit szerekel lehet hogy nincs igazam én csak leirtam mit gondolok én is szedhetnék mert mondták a barátaim hogy jó meg minden mert hamar lesz eredménye, de mire eddig elértem amit akartam szerek nélkül is és megpróbálom ugy fojtatni csak kicsit az életmódomon kellene változtatni és jólene minden .
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Hát ha a szerekbe érted a fehérjét akkor az nagy tévedés mert a fehérjeturmix olyasmi mintha ledarálnál 1kg csirkemellet és meginnád vízzel. Csak ki van vonva belőle a zsír meg a szénhidrát.
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Lizard írta:
Igen érhetsz el, normális táplálkozással, és rendszeres edzéssel, CSODASZEREK nélkül is!


Köszönöm a válaszodat én is ugyszeretnék edzeni hogy nem szedek semilyen szert igaz több idő de az legalább maradandó .
0
0
0
0
Lizard avatar
EgyPartyarc írta:
Szerintettek ha valaki csak mondjuk fekvő támaszt meg hasizomot meg felhuzásokat csinál érhet el látványos eredményt ? Mert én most belekezdtem a Fegyencedzésbe vagyis letöltöttöttem azt a könyvet és próbálok a szerint edzeni .


Igen érhetsz el, normális táplálkozással, és rendszeres edzéssel, CSODASZEREK nélkül is!
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Szerintettek ha valaki csak mondjuk fekvő támaszt meg hasizomot meg felhuzásokat csinál érhet el látványos eredményt ? Mert én most belekezdtem a Fegyencedzésbe vagyis letöltöttöttem azt a könyvet és próbálok a szerint edzeni .
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Reincarnation írta:
ja ez logikus
de ha eszik akkor kardio sem hatásos nem vagy legalábbis fogyni nem fog?
(nem vitatkozás kérdés)


Hát edzés után nem kell azonnal kifosztani a hűtőt otthon, és nem kell azonnal rohanni a mekibe, hanem tudatosan napi minimum 5x kis adagokban és lehetőségeid szerint egészségesen táplálkozni.
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Elvileg lesz fogyás mert a kardio az épp azért van hogy mozogsz ezáltal lihegsz és az oxigén égeti a zsírt.
0
0
0
0
gacso avatar
Reincarnation írta:
ja ez logikus
de ha eszik akkor kardio sem hatásos nem vagy legalábbis fogyni nem fog?
(nem vitatkozás kérdés)


az sem mindegy, hogy mit eszel😀
0
0
0
0
no avatar
ja ez logikus
de ha eszik akkor kardio sem hatásos nem vagy legalábbis fogyni nem fog?
(nem vitatkozás kérdés)
0
0
0
0
no avatar
személy szerint kardió nem jó így csak le építi amit 1hét alatt felépítettél én is csináltam ezt nem érte meg
0
0
0
0
gacso avatar
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
Sziasztok! Fehérjét szeretnék vásárolni, de nincs túl sok pénzem. Komolyabban augusztus óta edzek, de előtte is edzettem, igaz nem vettem ilyen komolyan. Ez lenne az első táplálék kiegészítőm. 170 centi vagyok és 62 kiló. Most még nőni szeretnék, de később majd szálkásítani is még a nyár előtt. Szóval mit ajánlotok nekem, és hogy/mennyit igyak belőle hogy hatásos legyen? Válaszokat előre is köszönöm.


Elsőnek a kajád tedd rendbe. A nélkül nem sokra mész.
Napi 3g/testsúlykiló fehérje és napi 5g/testsúlykiló szénhidrát.
Napi 4-5-6 étkezés.
Heti min. 3 edzés.
Annyit kell inni, hogy meglegyen a napi 3g/tsk. Ki kell számolni, mennyit viszel be rendes kajával. Amennyi még kell, ennyit kell inni.
Legfontosabb edzés után és lefekvés előtt. Akinek nagyon kell, reggel is ihatja.

[LINK]
A legolcsóbb, még iható fehérje.


A kajánál most azt akarom kipróbálni, amit korábban írtál, és heti négyszer edzek. A fehérjét edés után és lefekvés előtt innám.


HA egy regondolunk, akkor az diétás étrend.
Az akkor jó, ha sok a zsír, és abból kívánsz leadni, ill. mellé izmot növelni.

Ha tömeget is szeretnél, akkor vehetsz Tömegnövelőt is.
Ill. ha van rá keret. jó lenne egy vitamin pack is, ill bele lehet kezdeni egy kreatin kúrába. Kezdőknek nem szoktam ajánlani, de annyian elkezdik szinte az elején, hogy már mindegy is mint mond az ember 😀


Tudom hogy diétás, de szeretnék is diétázni mert van rajtam egy kis zsír, igaz nem vészes...most csak fehérjét tudok venni, a kreatint meg majd akkor tervezem elkezdeni hogyha már tényleg nagyon nehezen tudok fejlődni 😀


Nem is csak a nehezen fejlődés miatt. Nem csak amiatt. Jó egy kis erőnövelésnek, szépen meg tud lökni, és 1,-1,5cm-et növeszt is.
1 év után már bátran ajánlom.
Akkor ez a fehérje-vitamin-diétás étrend-edzés-és aerob/kardió.

Ez így ***a 😉


Köszönöm a segítséget, még annyit hogy most úgy járok edzeni hogy hétfő mell-tricepsz, kedden hát-bicepsz, csütörtökön váll-tricepsz és pénteken mell-bicepsz. A kérdésem pedig az lenne hogy az úgy jó lenne-e ha szerdánként meg bemennék csak ilyen aerob/kardio edzéseket végezni? Tehát súlyzós edzés nélkül. 😀


Igen.


Köszönöm a segítséget😀
0
0
0
0
gacso avatar
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
Sziasztok! Fehérjét szeretnék vásárolni, de nincs túl sok pénzem. Komolyabban augusztus óta edzek, de előtte is edzettem, igaz nem vettem ilyen komolyan. Ez lenne az első táplálék kiegészítőm. 170 centi vagyok és 62 kiló. Most még nőni szeretnék, de később majd szálkásítani is még a nyár előtt. Szóval mit ajánlotok nekem, és hogy/mennyit igyak belőle hogy hatásos legyen? Válaszokat előre is köszönöm.


Elsőnek a kajád tedd rendbe. A nélkül nem sokra mész.
Napi 3g/testsúlykiló fehérje és napi 5g/testsúlykiló szénhidrát.
Napi 4-5-6 étkezés.
Heti min. 3 edzés.
Annyit kell inni, hogy meglegyen a napi 3g/tsk. Ki kell számolni, mennyit viszel be rendes kajával. Amennyi még kell, ennyit kell inni.
Legfontosabb edzés után és lefekvés előtt. Akinek nagyon kell, reggel is ihatja.

[LINK]
A legolcsóbb, még iható fehérje.


A kajánál most azt akarom kipróbálni, amit korábban írtál, és heti négyszer edzek. A fehérjét edés után és lefekvés előtt innám.


HA egy regondolunk, akkor az diétás étrend.
Az akkor jó, ha sok a zsír, és abból kívánsz leadni, ill. mellé izmot növelni.

Ha tömeget is szeretnél, akkor vehetsz Tömegnövelőt is.
Ill. ha van rá keret. jó lenne egy vitamin pack is, ill bele lehet kezdeni egy kreatin kúrába. Kezdőknek nem szoktam ajánlani, de annyian elkezdik szinte az elején, hogy már mindegy is mint mond az ember 😀


Tudom hogy diétás, de szeretnék is diétázni mert van rajtam egy kis zsír, igaz nem vészes...most csak fehérjét tudok venni, a kreatint meg majd akkor tervezem elkezdeni hogyha már tényleg nagyon nehezen tudok fejlődni 😀


Nem is csak a nehezen fejlődés miatt. Nem csak amiatt. Jó egy kis erőnövelésnek, szépen meg tud lökni, és 1,-1,5cm-et növeszt is.
1 év után már bátran ajánlom.
Akkor ez a fehérje-vitamin-diétás étrend-edzés-és aerob/kardió.

Ez így ***a 😉


Köszönöm a segítséget, még annyit hogy most úgy járok edzeni hogy hétfő mell-tricepsz, kedden hát-bicepsz, csütörtökön váll-tricepsz és pénteken mell-bicepsz. A kérdésem pedig az lenne hogy az úgy jó lenne-e ha szerdánként meg bemennék csak ilyen aerob/kardio edzéseket végezni? Tehát súlyzós edzés nélkül. 😀
0
0
0
0
gacso avatar
GokuTM írta:
gacso írta:
GokuTM írta:
gacso írta:
Sziasztok! Fehérjét szeretnék vásárolni, de nincs túl sok pénzem. Komolyabban augusztus óta edzek, de előtte is edzettem, igaz nem vettem ilyen komolyan. Ez lenne az első táplálék kiegészítőm. 170 centi vagyok és 62 kiló. Most még nőni szeretnék, de később majd szálkásítani is még a nyár előtt. Szóval mit ajánlotok nekem, és hogy/mennyit igyak belőle hogy hatásos legyen? Válaszokat előre is köszönöm.


Elsőnek a kajád tedd rendbe. A nélkül nem sokra mész.
Napi 3g/testsúlykiló fehérje és napi 5g/testsúlykiló szénhidrát.
Napi 4-5-6 étkezés.
Heti min. 3 edzés.
Annyit kell inni, hogy meglegyen a napi 3g/tsk. Ki kell számolni, mennyit viszel be rendes kajával. Amennyi még kell, ennyit kell inni.
Legfontosabb edzés után és lefekvés előtt. Akinek nagyon kell, reggel is ihatja.

[LINK]
A legolcsóbb, még iható fehérje.


A kajánál most azt akarom kipróbálni, amit korábban írtál, és heti négyszer edzek. A fehérjét edés után és lefekvés előtt innám.


HA egy regondolunk, akkor az diétás étrend.
Az akkor jó, ha sok a zsír, és abból kívánsz leadni, ill. mellé izmot növelni.

Ha tömeget is szeretnél, akkor vehetsz Tömegnövelőt is.
Ill. ha van rá keret. jó lenne egy vitamin pack is, ill bele lehet kezdeni egy kreatin kúrába. Kezdőknek nem szoktam ajánlani, de annyian elkezdik szinte az elején, hogy már mindegy is mint mond az ember 😀


Tudom hogy diétás, de szeretnék is diétázni mert van rajtam egy kis zsír, igaz nem vészes...most csak fehérjét tudok venni, a kreatint meg majd akkor tervezem elkezdeni hogyha már tényleg nagyon nehezen tudok fejlődni 😀
0
0
0
0
gacso avatar
GokuTM írta:
gacso írta:
Sziasztok! Fehérjét szeretnék vásárolni, de nincs túl sok pénzem. Komolyabban augusztus óta edzek, de előtte is edzettem, igaz nem vettem ilyen komolyan. Ez lenne az első táplálék kiegészítőm. 170 centi vagyok és 62 kiló. Most még nőni szeretnék, de később majd szálkásítani is még a nyár előtt. Szóval mit ajánlotok nekem, és hogy/mennyit igyak belőle hogy hatásos legyen? Válaszokat előre is köszönöm.


Elsőnek a kajád tedd rendbe. A nélkül nem sokra mész.
Napi 3g/testsúlykiló fehérje és napi 5g/testsúlykiló szénhidrát.
Napi 4-5-6 étkezés.
Heti min. 3 edzés.
Annyit kell inni, hogy meglegyen a napi 3g/tsk. Ki kell számolni, mennyit viszel be rendes kajával. Amennyi még kell, ennyit kell inni.
Legfontosabb edzés után és lefekvés előtt. Akinek nagyon kell, reggel is ihatja.

[LINK]
A legolcsóbb, még iható fehérje.


A kajánál most azt akarom kipróbálni, amit korábban írtál, és heti négyszer edzek. A fehérjét edés után és lefekvés előtt innám.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
jumpen97 írta:
Mit gondoltok Paul Coach Wade fegyencedzéséről?


Idő kell hozzá, sok, de eredménye az lesz.
0
0
0
0
jumpen97 avatar
Mit gondoltok Paul Coach Wade fegyencedzéséről?
0
0
0
0
no avatar
Hát jah ez repedés. Nekem is van 1-2 :|
0
0
0
0
no avatar
Kössz, hát érdekes mivel semmi táp kieget nem szedek minden esetre figyelni fogom hogy eltűnik vagy nem..
0
0
0
0
Atec91 avatar
Ez általában attól van hogy a bőröd nem tudja követni az izom fejlődésének ütemét úgynevezett bőrrepedések keletkeznek.Itt olvashatsz többet róla http://shop.builder.hu/cikkek.htm4?id=499
0
0
0
0
no avatar
Mostanában oldal emelés után a vállamon piros csíkok jönnek elő 2-3db egymás melett ki vér alá futásnak tűnik 1-2 nap alatt el is mulik ez probléma vagy nem? esetleg vmi-t rosszul csinálok?
0
0
0
0
gacso avatar
Sziasztok! Fehérjét szeretnék vásárolni, de nincs túl sok pénzem. Komolyabban augusztus óta edzek, de előtte is edzettem, igaz nem vettem ilyen komolyan. Ez lenne az első táplálék kiegészítőm. 170 centi vagyok és 62 kiló. Most még nőni szeretnék, de később majd szálkásítani is még a nyár előtt. Szóval mit ajánlotok nekem, és hogy/mennyit igyak belőle hogy hatásos legyen? Válaszokat előre is köszönöm.
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
Arról nem is beszélve, milyen asszimetrikus fos lesz tőle az ember 😆
jumpen97: Ha ezt komolyan gondolod, és visszakérdezel, ez a sport nem neked való 😉
Aki idejön és benyög valamit, legalább valami alapvető háttértudással kéne rendelkezni.
De aki annyi fáradtságot nem vesz, hogy elolvassa az alapokat, mi az a fehérje, szénhidrát, milyen szerepe van, mitől épül egy izom...az ne nagyon várjon választ, mert úgy is csak linkeket kapna, amivel kezdenie kéne.


Ó az asszimetriával lehet mit kezdeni. Akinél dolgozom, mesélte hogy sokaknál lát egyoldalúságot, asszimetritát, ami nem egy életbiztosítás, így ő ha pl.: kalapál az ügyesebb(ezesetben jobb) kezével, utána a ballal is szokott, stb... Meg ő sem azzal kezdi a napot, hogy odaáll az üllőhöz azt veri a fémet, hanem eőtte kisseb fizikai munkákat csinál bemelegítés ként, aztán indul mandula. De sok olyat látott,hogy a kovács kalapáló keze válla kétszer akkora mint a másik. Arról nem is beszélve, hogy hazavágja a gerinctartást.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Srácok, és ahhoz tudnátok tanácsot adni, ha focizok és azt szeretném kiegészíteni súlyzós edzésekkel?
kb. másfél éve megsérült a bokám, és mostanáig nem bírtam teljes intenzitással edzeni, mert mindig visszatért a sérülés és a fájdalom.
Viszont mostmár bírja a terhelést, viszont az eltelt idő alatt nagyon sokat felszedtem, és az erőnlétem is semmivé lett :S

Tudnátok tanácsot adni, hogy miként lehetne kiegészíteni az erőnlét edzéseket súlyzós edzésekkel?

Én mondjuk arra gondoltam, hogy heti 3 futó/foci edzés, és mellette 2 súlyzós edzés, amik mondjuk egész testes edzés lenne, de persze a lábon lenne a fő hangsúly.
Szerintetek? 😀
0
0
0
0
jumpen97 avatar
Reincarnation írta:
ez mind szép és jó de az izomépítő hatásfoka elmarad egy rendes edzéstervétől😀


Mégpedig?
0
0
0
0
no avatar
ez mind szép és jó de az izomépítő hatásfoka elmarad egy rendes edzéstervétől😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
És honnan tudom hogy ennyi elég és hagyni kell pihenni?
0
0
0
0
molfer98 avatar
De akkor mi lesz ha nem hagyom pihenni az izmokat?
0
0
0
0
no avatar
egy izom csoportnak általában 48óra kell hogy regenerálodjon szóval a pihenő idő legyen meg de ez semm igaz mindenre pl tricepszet naponta is lehet edzeni az kis izom csoport hamar egenerálodik.
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
ja igen, még azt akarom kérdezni, hogy minden nap kell edzeni, vagy csak két naponta? 😃
0
0
0
0
molfer98 avatar
Karra meg hasra gondoltam 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Tudnátok mondani valami edzést amivel szépen lehet erőnlétet fejleszteni?
0
0
0
0
kaizinger avatar
mellkasra a legjobb gyakorlatok ami gyors és hatásos?😀
0
0
0
0
Keksz03 avatar
Placebo effekt hatott nálad max, nincs is ezzel baj, legtöbbször ezért ajánlják, de azt ne akard beadni h vki semmit sem csinál csak ezt szedi és le fog fogyni! 😃

Pár termékben van olyan teakivonat ami ülő helyzetbe dolgoztatja a szervezeted, de mint ahogy írtam is egy igazi csésze tea napi szinten sokkal jobb hatást ér el...ez olyan mint a vízhajtó szarságok ahelyett h inná vki a csalánteát...

a teáknak több ezer éves hagyományuk van, rengeteg teafű létezik, nem Lipton meg ilyen szarok, hanem DM-be viszonylag olcsón kapható kis barna tasakba igazi levél és teafű, borsmenta stb stb...

az étrend lehet h jó csak baromi sovány, pár kiló lehet lemegy hamar de erőd nem lesz a segged kitörölni pl 85 kilós emberkéntm nem h még fizikai munkát végezz, ez a meglátásom csak, ezért írtam. az ilyen fórumokon sokan nem olvasnak 2-3 hsz-nél tovább, ergo ha te egy 60 kilós gyereknek írsz le vmit és azt egy 95 kilós elolvassa h hú de jó én is lefogyok, könnyen rámehet az egészségére ha hülye és esetleg betartja! ezért kell vigyázni!
0
0
0
0
Keksz03 avatar
GokuTM írta:
henrYGameplaYHD írta:
87 vagyok, szóval 55-re tuti nem fogok tudni lefogyni 😃
vagy ha nem is fogynék le, csak ne lenne ilyen hasam :\ 😃


A hasadra leírtam ki kell. Viszont azok minimum kellenek.
Bármely pont kihagyása komoly + hónapokat eredményez.

1.nap

Reggeli: két darab lágy tojás sóval és borssal, 2 dl zsírszegény tej.
Tízórai: egy pohár zsírszegény gyümölcsjoghurt.
Ebéd: grillezett csirkehús brokkolival.
Uzsonna: három kanál mogyorókrém.
Vacsora: saláta főtt tojásból, zöldsalátából, paradicsomból és uborkából.

2. nap

Reggeli: két darab főtt tojás paradicsommal.
Tízórai: fél csésze mandula, egy sárgarépa.
Ebéd: grillezett pulykamell, egy csésze párolt brokkoli vagy kelbimbó.
Uzsonna: gyümölcs ízlés szerint, 2 dl zsírszegény tej.
Vacsora: zöldségsaláta zsírszegény sajttal.

3. nap

Reggeli: alacsony zsírtartalmú müzli, 2 dl zsírszegény tej.
Tízórai: egy pohár zsírszegény gyümölcsjoghurt.
Ebéd: spenótfőzelék két tojással.
Uzsonna: fél csésze mandula vagy mogyoró.
Vacsora: babsaláta.

4. nap

Reggeli: 2 dl zsírszegény tej, egy banán.
Tízórai: egy pohár zsírszegény gyümölcsjoghurt.
Ebéd: tonhalas szendvics sajttal, paradicsommal, tojással.
Uzsonna: egy alma, 2 dl zsírszegény tej.
Vacsora: egy pohár kefir, egy paradicsom.

5. nap

Reggeli: egy pohár alacsony zsírtartalmú joghurt.
Tízórai: egy banán, 2 dl zsírszegény tej.
Ebéd: párolt lazac pirospaprikával, zöldsalátával.
Uzsonna: egy alma, 2 dl zsírszegény tej.
Vacsora: zöldségleves.


Hasonló módon kell étkezni. Ha nem így teszel, a has megmarad, vagy talán növekszik is. Ez egy ilyen sport. Adni kell, hogy kapj.


hát egyen így akinek 6 anyja van 1 faluban...nekem ez édes kevés lenne, 1 hét után leszédülnék a székről!

fehér kenyér, liszt és a túlzott tészta fogyasztást kell elhagyni, kcisit egészségesebben enni és napi 1 órát intenzíven mozogni.

mellesleg a fat burner butaságokat kár ajánlani, azok semmire nem jók inkább olyan lélekerősítők, ráadásul nem is épp a legjobbak, olvass körbe h mi van benne, 1-1 pohár igazi kínai füvekből készült teával sokkal előrébb vagy...ezt arra írom h ne nagyon ajánld van sokkal jobb megoldás ami valóban ér is vmit!
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
GokuTM Te hány éves korodtól kezdtél el edzeni mert látom nagyon sok mindent elértél a testépitésedel ?
0
0
0
0
molfer98 avatar
Ha valakinek okosteloja vám az légyszi szedje le a Nike Trening club-ot és írjon róla véleményt hogy mennyire jó, hatásos?
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
aki már használta ezeket mondjon nekem érveket ellenérveket és hogy melyik jobb

jumbo(zöld) vs mutant mass
melyiket lenne érdemes szedni most 78 kg vagyok innen nem nagyon tudom feljebb tornászni a tömegem hiába van rendes étrendem

fehérjebevitel megvan azzal nem kell foglalkozni
ja és heti 3x edzek nagy súlyokkal
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
partyface: tekintve hogy 18vagy heti 2x 1-1.5 órval is eltudod érni szerintem azt a szintet amit szeretnél.
de szerintem 3 biztos elég lesz csak figyelj hogy az izomcsoportoknak legyen idejük regenerálódni.[/quote]

Köszi a válaszodat ! 😀 Remélem lesz elég elszántságom .
Am Nézétek meg ezt a videót ha kell egy kiss MOTIVÁCIÓ !
0
0
0
0
no avatar
annyit rakjál rá hogy 8-12 ismétlést tudj max meg csinálni én ikább azt mondom hogy 8-10 utána el kell fáradnod annyira hogy ne tudjál egy 11.ket tolni majd egy 30mp pihenő azt ujra ezt kb 3-4x kell megcsinálni (3-4x8-10)




partyface: tekintve hogy 18vagy heti 2x 1-1.5 órval is eltudod érni szerintem azt a szintet amit szeretnél.
de szerintem 3 biztos elég lesz csak figyelj hogy az izomcsoportoknak legyen idejük regenerálódni.
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Napi kb hány órát kell edzeni hogy kellő eredményt érjek el ? Régen is edzedtem akko megvoltam magamal nagyon elégedve de sajnos már vagy éve abba hagytam alig csinálok vlmi test edzést néha sujzózok vagy turnyikozok vagy fekvő támasz de ez kevés . Lassan itt a Nyár szóval muszály emgindt edzeni 😆 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Fehérjére max 4 ezret akarok szánni. És milyen edzést csináljak mekkora sulyok, milyen intenzitás? 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció