Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
nlacka13 avatar
nem is azt mondtam csak van benne tömegnövelöö!!!!!!!!!!!! 😃
0
0
0
0
Goku Reincarnation avatar
nlacka13 írta:
Reincarnation:Ne mond el senkinek de a szteroid egybe tömegnövelő!!! 😃


A Szteroidnak és az Étrendkiegészítőnek kanyarban nincs köze egymáshoz.
Attól, hogy megnő tőle az izomtömeged, vagy felétek felpuf***t 10 kiló vízzel, még nem fog a Tömegnövelőkhöz tartozni.
0
0
0
0
nlacka13 avatar
Reincarnation:Ne mond el senkinek de a szteroid egybe tömegnövelő!!! 😃
0
0
0
0
james008 avatar
Én mostanában inkább csak itthon edzegetek (régebben viszonylag sokat kondiztam) és tapasztalatból tudom, hogy pl. az egykezes fekvőtámasz csodákra képes!! Nem egyszerű, rohadt fárasztó, viszont ha az ember igazán elszánt és kitartó, megmerem kockáztatni, hogy a konditermi edzést valamilyen szinten ki tudja váltani, mivel rengeteg izomcsoportot megmozgat, rendkívül erősít/szálkásít és iszonyatosan szívóssá teszi a szervezetet!! 😉
0
0
0
0
james008 avatar
Na erről van szó... betartandó! 😀
0
0
0
0
james008 avatar
Hello! A tojást nyersen ne fogyasszátok, mert van a sárgájában egy enzim, ami megakadályozza a biotin felszívódását!! Mindenképpen hőkezelni kell és most nem a szalmonellára gondolok (bár ez is lényeges), hanem a feljebb említett alkotóelemre. Rákeresek a cikkre ha gondoljátok...
0
0
0
0
Goku Reincarnation avatar
ximo írta:
Off: Azért annak örülök, hogy ki....ták az oldalról az egyik embertársat aki a szteroidok mellett kardoskodott, azt hiszem jó döntés volt az egészség nevelés szempontjából 😀 Aki érti-érti, aki nem-nem...


Korai az öröm, kedves barátom 😀
0
0
0
0
ximo avatar
Off: Azért annak örülök, hogy ki....ták az oldalról az egyik embertársat aki a szteroidok mellett kardoskodott, azt hiszem jó döntés volt az egészség nevelés szempontjából 😀 Aki érti-érti, aki nem-nem...
0
0
0
0
no avatar
gohanof írta:
Szteroid ide-oda, de aki szedi nem azért nőtt mert napi 3 darab danát beszedett, hanem azért mert minden nap keményen edzett a konditeremben, és nem pedig a ***át verte!😀


Szteroidról szó nem volt sajnálom ha rosszul jött le. itt csak arról volt szó hogy az sok szr amit szednek legyen tömegnövelő kreatin vagy csak sima fehérje amint kikerül az étrendből szépen le is eresztenek.

u.I: Tisztelet a kivételnek tudom hogy nem mindenki ilyen és igen vannak akik élnek ezekkel és ugyan olyan kemény munka van mögötte ezt is tudom.
0
0
0
0
gohanof avatar
Szteroid ide-oda, de aki szedi nem azért nőtt mert napi 3 darab danát beszedett, hanem azért mert minden nap keményen edzett a konditeremben, és nem pedig a ***át verte!😀
0
0
0
0
no avatar
DarthRoni írta:
Reincarnation írta:
Én a helyedben nem spórolnám meg a csirkemellet a lehető legjobb fehérje bevitel.


Hiába dolgozok, nem tudom fedezni a hozzá szükséges anyagi hátteret, majdnem 2000 forint már 1 kiló, ami kb. elég 3 napra, max 4, azért havi 15-20 ezer csak a húsra kib@szott sok, mellette még fehérje, vitamin, omega 3, kondibérlet. irigylem azt aki megengedhet magának ennyit.


Olcsobb alternatíva az csak turmix de az már látom van,

Én nem eszek táp kieget, heti 5x csirke minden este 100g túró és 1 multivitamin, ennyit tudok magamért tenni fejlődök lassabban mint aki kétpofára eszik mindent, de nyár végére érdekes módon amikor bejönnek megint előrébb vagyok mint ők, pedig én is kihagytam azt 3 hónapot.

Szóval mivel a lehetőségeid kötöttek így köteles leszel beérni/elfogadni magad😀
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Reincarnation írta:
Én a helyedben nem spórolnám meg a csirkemellet a lehető legjobb fehérje bevitel.


Hiába dolgozok, nem tudom fedezni a hozzá szükséges anyagi hátteret, majdnem 2000 forint már 1 kiló, ami kb. elég 3 napra, max 4, azért havi 15-20 ezer csak a húsra kib@szott sok, mellette még fehérje, vitamin, omega 3, kondibérlet. irigylem azt aki megengedhet magának ennyit.
0
0
0
0
no avatar
Én a helyedben nem spórolnám meg a csirkemellet a lehető legjobb fehérje bevitel.
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Undead írta:
DarthRoni írta:
Srácok. Szálkásító étrendben tudnám valami olcsóbb alternatívával pótolni a csirke mellet? mit ehetnék amivel betudom vinni a fehérje mennyiséget, de olcsóbb megoldás, mint a csirke. Van ilyen?

Vegyél fehérje port!!!


Használok, de nem fedezhetem a teljes fehérje bevitelt csak turmixból, kell valami szilárd fehérje forrás is. Tojást szoktam enni, de jó lenne valami hús is berakni néha. mondjuk a kalória táblázat szerint a csirke combban is sok a fehérje, csak nagyobb a zsírtartalma.
És szénhidrátot tudtok amivel mondjuk a rizst kiegészíthetném? mert rá lehet unni 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
NeTuddMeg írta:
Kicsit visszaolvasva
Keksz03: lehet, hogy van, aki elérte azt, amit a genetikája enged, és van, aki pont az miatt nem tud fejlődni..
fél év Jumbo-s gyúrás, full fehérjés étrend hozott 5 kilót, és 4és fél centit rajtam, ami valljuk be, lóf4sz


Talán ez mutatja azt hogy a te szervezetednek nincs is szüksége több izomra ahhoz hogy tökéletesen működjön!
0
0
0
0
NeTuddMeg avatar
Kicsit visszaolvasva
Keksz03: lehet, hogy van, aki elérte azt, amit a genetikája enged, és van, aki pont az miatt nem tud fejlődni..
fél év Jumbo-s gyúrás, full fehérjés étrend hozott 5 kilót, és 4és fél centit rajtam, ami valljuk be, lóf4sz
0
0
0
0
no avatar
DarthRoni írta:
Srácok. Szálkásító étrendben tudnám valami olcsóbb alternatívával pótolni a csirke mellet? mit ehetnék amivel betudom vinni a fehérje mennyiséget, de olcsóbb megoldás, mint a csirke. Van ilyen?

Vegyél fehérje port!!!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
DarthRoni írta:
Srácok. Szálkásító étrendben tudnám valami olcsóbb alternatívával pótolni a csirke mellet? mit ehetnék amivel betudom vinni a fehérje mennyiséget, de olcsóbb megoldás, mint a csirke. Van ilyen?

Tejtermékek,Turmix,Tojás
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Srácok. Szálkásító étrendben tudnám valami olcsóbb alternatívával pótolni a csirke mellet? mit ehetnék amivel betudom vinni a fehérje mennyiséget, de olcsóbb megoldás, mint a csirke. Van ilyen?
0
0
0
0
molfer98 avatar
[LINK]
Ezt néztem ki szerinted ez jó?
0
0
0
0
NagnorTM avatar
Milliárdszor belinkeltem(tük) már:
[LINK]
0
0
0
0
molfer98 avatar
Valaki tudna linkelni edzéstervet izom növeléshez?
0
0
0
0
twoKgames avatar
A szteroid úgy működik, hogy felgyorsítja az izomregeneráció folyamatát, amikor valaki nek izomláza van akkor az izomzatában lévő izomfonalak annyira meglazultak , széttöredeztek hogy regenerálódniuk kell, össze kell forniuk eredeti állapotukba. Na most a szterid gyorsabban regenerálja, de azért nem érdemes szteroidot bevenni, mert nem tudod, hogy melyik igazi , mint a videóban és fogyasztása során felborítja a homonrendszert pl. impotens lehet tőle a fogyasztó, meg kedvetlen, depressziós (volt aki öngyilkos lett stb.) Persze aki akarja az fogyassza, de tényleg kockázatos dolog és a testépítő bajnokok sem ajánlják amatőr szinten.
0
0
0
0
DarthRoni avatar


Itt a lényeg, fingod nincs hogy mit használsz.
0
0
0
0
no avatar
http://www.youtube.com/watch?v=o9QydE15TCQ

akit érdekel a steroid ezt végig nézheti érdekes lehet
0
0
0
0
SYLER avatar
Keksz03: Mégsem fogtad fel amit írtam. Sehol nem írtam, hogy 18-20 évesen már szteroidot kell szedni.
Akkor még egyszer csak neked!
KÁROS, LEHET NÉLKÜLE IS SOKAT FEJLŐDNI ÉS NE SZEDJE SENKI!
Viszont tény hogy, a gyúráshoz mint testépítés témaként hozzá tartozik a szteroid. Mindenkinek legyen róla véleménye. Legyen kibeszélve mert ez egy fórum. És mindenki saját maga eldöntheti kire hallgat.
De ha téged ennyire zavar csinálj egy másik topicot a naturált gyúrók számára.

DarthRoni: Teljes mértékben igazad van. Régen volt egy biztos forrásom de már jó ideje nincs és pont ezért én már nem szedek semmit mert nem tudok semmit az eredetéről.
0
0
0
0
Keksz03 avatar
SYLER írta:
Reincarnation: Nem kell profi testépítőnek lenni hogy, valaki szteroidot szedjen. Én sem versenyeztem, mégis odafigyelek mit eszek rendszeresen edzek mert nekem fontos és mert szeretem csinálni.
"van jó néhány olyan ember aki meg szedi mert a nagyok is szedik..."
Igen mert ők is nagyok szeretnének lenni. Ez baj? Mint írtam egy bizonyos szintnél nem tudsz már nagyon fejlődni. És ezután mindenki maga dönti el, hogy fog szedni szteroidot vagy nem.
Nem rossz indulatból de te még fiatal vagy mint még sokan ezen a fórumon. Viszont jó, hogy sokan így álltok a szteroidhoz.
Az a baj, hogy most már nagyon nehéz minőségi szteroidhoz hozzá jutni. A legtöbb hamisítvány és tripplán káros.


Felfogtuk amit írtál, nem kell leírni többször! Van egy szint...azt viszont ne próbáld meg bemesélni h 18-20 éves kor alatt eléred azt a szintet amit már csak szteroidokkal tudsz feljavítani...megértem ha min. 25 éves és mögötte van legalább 6 év testépítés, az étrendje makulátlan, szed vitamint, táplálékkiegészítőt stb és fél éve ugyanazon a szinten áll. Na arra azt mondom h ha ilyen fenemód nagy a belső kényszere h neki bizony nőni kell akkor csinálja. De az h 16-18 éves gyerekek azzal takarózzanak h ők már elérték amit a genetika kiosztott nekik...na ezt nem vagyok hajlandó elhinni!

Egyébként ezt már Goku-nak is írtam privát beszélgetés közben h itt azzal van a baj h ajánlva van, holott rengeteg a 18 év alatti, beszedi a ki tudja honnan szerzett cuccot, a májvédőt elspórolja, sőt még az is lehet h rossz infót kap a szedésével kapcsolatban is.

Ha már ez egy bárki által elérhető és olvasható fórum, könyörgök gondoljuk már meg kétszer mit írunk le. Az szép ha mi átgondoljuk és úgy döntünk h bevállaljuk de egy kiskorú csak azt látja h nagyobb lesz meg izmosabb és már bele is ugrik, át sem gondolja, sőt jó ég tudja miket gondol...
0
0
0
0
DarthRoni avatar
Na ez meg egy másik dolog!
Hogyha még igazatok is lenne hogy nem káros (pedig az, majd megtudjátok 10-20 év múlva, nem muszáj azonnal érezni a mellékhatásokat) honnan tudod hogy azt kapod amit te vettél a dílertől?
Csak mert az van rá írva? nem tudod hogy mit szúrsz magadba...
0
0
0
0
SYLER avatar
Reincarnation: Nem kell profi testépítőnek lenni hogy, valaki szteroidot szedjen. Én sem versenyeztem, mégis odafigyelek mit eszek rendszeresen edzek mert nekem fontos és mert szeretem csinálni.
"van jó néhány olyan ember aki meg szedi mert a nagyok is szedik..."
Igen mert ők is nagyok szeretnének lenni. Ez baj? Mint írtam egy bizonyos szintnél nem tudsz már nagyon fejlődni. És ezután mindenki maga dönti el, hogy fog szedni szteroidot vagy nem.
Nem rossz indulatból de te még fiatal vagy mint még sokan ezen a fórumon. Viszont jó, hogy sokan így álltok a szteroidhoz.
Az a baj, hogy most már nagyon nehéz minőségi szteroidhoz hozzá jutni. A legtöbb hamisítvány és tripplán káros.
0
0
0
0
no avatar
DarthRoni írta:
Ne érts félre, nem megsérteni akarlak, de itt mindenki lesz.rja hogy mit tömsz magadba, itt azzal van a gond, hogy még szakértő módjára ajánlod is másoknak.

Mindenkinek a saját döntése hogy mit használ vagy nem használ, de nem kéne azoknak az agyába, akik többet szeretnének tudni, beleültetni ilyen hiteltelen, bizonyított baromságot, hogy nem lesz tőlük semmi bajuk.

Reklámozd a helyes étrendet, a túledzés elkerülésének módját, a BCAA-k fontosságát, akármit... csak ne az ilyen valóságtól elrugaszkodott egészségkárosító szarokat. Amik bizony a gyengék fegyverei, mert ezeket azok használják (akármennyire is tagadod) akikben nincs kitartás és azonnali eredményt akarnak, és te is bőven leírtad már magad itt.

Hiába tudsz mindent a táplálkozásról és az edzésekről, tiltott szerhez nyúltál, amit még büszkén hirdetsz is, és ezzel magadra ragasztottad a "gyökér" matricát.


Aki meg az alapoktól akarja megtanulni, Irány a Shop.Builder és lehet olvasgatni a jobbnál jobb cikkeket! 😀

+1

SYLER: igen vannak akiknek kell úgy hívják verseny sportolók akik tényleg ennek élnek étrend, nem iszik nem dohányzik, nem drogozik, de azt mindenki tudja hogy van az a réteg aki meg azért szedi mert ha iszik ellógja az edzéseket vagy ki hagyja, étrendre nem figyel de steroidot szed jobb lesz mint az aki mindenre figyelt de nem szedte,s van jo néhány olyan ember aki meg szedi mert a nagyok is szedik...
0
0
0
0
SYLER avatar
DarthRoni: Valóban egy kicsit nagyképű Son Goku de te meg tévedsz ha azt hiszed hogy, a szteroid a "gyengék fegyverei". Egy bizonyos szintnél többet naturált edzéssel nem lehet elérni. Ez tény. Én is szedtem szteroidot (mondjuk 4 év edzés után) de nem bántam meg. Nem lett semmi bajom. Viszont nem is buzdítok senkit, hogy szedjen ilyeneket. De azt el kell fogadni ha valaki szép nagy izmokat akar akkor sajnos szteroidhoz kell nyúlnia.
De azért még egyszer elmondom, hogy nélküle is szépen lehet fejlődni és NEM egészséges és mindenki csak saját felelősségre szedje!
0
0
0
0
ximo avatar
A stroidok agresszivitást, és végső soron psychosist is okozhatnak ahogy azt fentebb is láthatjuk.
Az meg hogy van aki "átgondoltan esetenként orvosi felügyelettel": megnézném én azt a kollégát aki ehhez a nevét adja, vetetném is el a diplomáját. Azért ez egy kicsit erős volt.
Senkinek nem tudom ajánlani az ilyen szarságok kipróbálását!
0
0
0
0
DarthRoni avatar
GokuTM írta:
MC MaRcI írta:
teljesen ember függő hogy kire hogy hat valakinél pár hét után is rosszullétek jelentkezhetnek igazábol a steroidokkal nagyon nem lehet mit kezdeni mert viszont van olyan is akire tényleg nincs rossz mellékhatással valakit meg tönkretesz de az biztos hogy én nem merném kipróbálni


Szteroid függő.
Eddig amit így láttam, az az volt hogy:
Stanazol: Vérnyomás emelkedés, szédülés.
Metha: Pattanásosodás, libidó emelkedés.
És a klasszikus: Nem történik semmi.

De igen, kinél hogy.

Van olyan ember is, aki már 2 éve megállás nélkül löki magába...ott már a fejével vannak gondok.
Nem kiskapu keresés, mert ugyan úgy edz, csak egyre nagyobb-és nagyobb.
Igaz se felesége, se gyereke, nincs nagy életcélja ezen kívül, így valahol értem. Jobb, mint ha egész nap a kocsmában ülne, szerintem.

Meg ugye vannak a kis cigánykölkök, akik edzeni sem tudnak, semmiről nincs semmi fogalmuk, és csak nagyobbak akarnak lenni, de krva gyorsan.
Ők felvizezik magukat, és visszaesnek...aztán letesznek erről a sportról.

Végül vannak, akik ésszel, átgondolva, komoly edzésmúltal, egymásra figyelve segítve, esetenként orvisi felügyelettel kipróbálják, vagy alakítanak magukon szigorúan félévente 1 (min 4, max 10 hetes) kúra keretében.

Szóval sokkal összetettebb ez az egész "szúrjad magad hülyegyerek, mert nincs kitartásod" dolog, mint ahogy az ehhez nem értők látják/gondolják kívülről. Többe réteg van itt. Többnyire a fent leírt 3.


Ne érts félre, nem megsérteni akarlak, de itt mindenki lesz.rja hogy mit tömsz magadba, itt azzal van a gond, hogy még szakértő módjára ajánlod is másoknak.

Mindenkinek a saját döntése hogy mit használ vagy nem használ, de nem kéne azoknak az agyába, akik többet szeretnének tudni, beleültetni ilyen hiteltelen, bizonyított baromságot, hogy nem lesz tőlük semmi bajuk.

Reklámozd a helyes étrendet, a túledzés elkerülésének módját, a BCAA-k fontosságát, akármit... csak ne az ilyen valóságtól elrugaszkodott egészségkárosító szarokat. Amik bizony a gyengék fegyverei, mert ezeket azok használják (akármennyire is tagadod) akikben nincs kitartás és azonnali eredményt akarnak, és te is bőven leírtad már magad itt.

Hiába tudsz mindent a táplálkozásról és az edzésekről, tiltott szerhez nyúltál, amit még büszkén hirdetsz is, és ezzel magadra ragasztottad a "gyökér" matricát.


Aki meg az alapoktól akarja megtanulni, Irány a Shop.Builder és lehet olvasgatni a jobbnál jobb cikkeket! 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Akkor én értettem félre, azt hittem amolyan gyenge szarkazmus akart lenni.
Én kérek elnézést.
0
0
0
0
SYLER avatar
Tényleg frappáns volt? Köszi 😆
Amúgy tényleg kéne a száma😀 Főleg ha fel is tud írni pár receptet.😜
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem értem mi nem világos. Gokunak címezve írtál valami frappánsat, de hát hadd ne magyarázkodjak.
0
0
0
0
SYLER avatar
És abban mi volt a vicces? vagy te vagy itt a helyi humorista?
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nem, csak gondoltam én is olyan kis vicceske leszek mint te.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Te meg a nyelvtan tanárodét!
0
0
0
0
SYLER avatar
GokuTM: ad már meg a háziorvosod számát!
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
teljesen ember függő hogy kire hogy hat valakinél pár hét után is rosszullétek jelentkezhetnek igazábol a steroidokkal nagyon nem lehet mit kezdeni mert viszont van olyan is akire tényleg nincs rossz mellékhatással valakit meg tönkretesz de az biztos hogy én nem merném kipróbálni
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
stanazol mellékhatásai:

Sajnos a mellékhatásaik nem túl biztatóak, tekintsünk bele, mindkét nemnél.
Krónikus (hosszantartó) alklamazás esetén:
Szexuális zavarok:
nőkön mensturációs zavar, szőrösödés, clitoris-túlnövekedés, akne, kopaszodás. Férfiakon impotencia, prosztatamegnagyobbodás, kopaszodás, herék sorvadása.
Belszervek: korán jelentkező szív-érrendszeri zavarok, (vérnyomásemelkedés, balkamra-megnagyobbodás), májkárosodás.

http://www.egeszsegkalauz.hu/orvos-valaszol/stanazolol-alkalmazasa-mellekhatasok-1612.html
0
0
0
0
Lizard avatar
apetit1989 írta:
Lizard. Lehet, hogy igazad van. De ezt kb. minden héten legalább egyszer leírja valaki és csak flame war van belőle.


Én nem fogok ezért harcolni senkivel nyugi, tudatában vagyok sok dolognak ami ezzel kapcsolatos, de nem fogok lesüllyedni és vitába keveredni olyan dologba amivel tisztában vagyok és semmi kedvem a tudatlanokkal eszmét cserélni e témában! Majd rájön mindenki és a maga kárán tanul!
Nem is célom senkit meggyőzni arról hogy ne szedjen semmit, ezt mindenki maga dönti el!
0
0
0
0
DCMAN avatar
el kell menni dolgozni és majd attol erősödsz!😉
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Lizard. Lehet, hogy igazad van. De ezt kb. minden héten legalább egyszer leírja valaki és csak flame war van belőle.
0
0
0
0
Lizard avatar
Úgy látom itt sokaknak a test edzés csupán szerek segitségével történhet, és eszükbe sem jut hogy anélkül is el lehet érni eredményeket!Normális kiegyensúlyozott táplálkozással és rendszeres edzéssel bárki épithet komoly izmokat és nem kell hozzá semmi lötty és társai!
Mindenhol ezt súlykolják, szedd be ezt, szedd be azt...aztán akkor kur.a jó lesz!
Én országúti kerékpározom, tisztában vagyok a szteroidok és egyéb táplálék kiegészitők hatásával és mindig mindenkinek azt hangsúlyozom hogy a szervezetnek egyáltalán nincs szüksége plusz anyagokra ahhoz hogy tökéletesen működjön!És bizony arra végképp nincsen szüksége hogy ormótlan, böszme izmokat épitsünk neki😃
Aki a tükörbe akarja nézegetni magát milyen fa..án néz ki szedje csak, aki meg az egészségét akarja megőrizni és olyan célból sportol az tegye kiegészitők nélkül és a szervezete meg foglya hálálni!
Tudom most majd jön a reakció a táplálék kiegészitő az nem szteroid! Valóban nem az viszont a szervezetnek nincs is szüksége rá, hogy épüljön, ezek nélkül is teszi a dolgát a NORMÁLIS táplálkozás által bevitt anyagokból!
0
0
0
0
no avatar
én is tisztában vagyok mit adnak el "steroid" néven.
0
0
0
0
no avatar
Meg osztom én is a véleményem:

Abba hagyhatnátok?!

Unalmas hogy abból állnak oldalak hogy húzzátok egymást Asrock vita sem kellet volna neki az a véleményed neked meg ez na és?

2 igenis rendesen megterheli a májat kár vitatokozni ezen vagy be vállalod vagy nem szeded.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció