Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Az az egyél csak az legfontosabb (ha így jobban érted még nem szrsz napi 2x nem eszel eleget😀
nem tudom mennyit szánsz a fehérjére de ha edzések után tolod is elég lesz főleg ha most kezded de túrot muszáj enni este mert lassan bomló fehérje van benne és akkor a tested azt bontja nem pedig önmagát, és mehet naponta 1 multi vitamin mindegy milyen márka supradin is lehet csak mennyen
0
0
0
0
molfer98 avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Nekem olyan kérdésem lenne hogy ha csak vizet iszok meg nem eszek semmit nasit + még veszek hozzá fehérjét meg valami zsírégetőt akkor mit érek el? 😀


-Csak víz stimmel. Kerülni kell a cukros sz*r löttyöket.
-Ha nasi alatt a chips-et, MC-is kaját érted, az is stimmel.
-Fehérjét fentebb ajánlottam, jelenleg lényegében a legolcsóbb olyan fehérje, aminek fogyasztható íze/állaga van, és eredményt is produkál.
-zsírégető is stimmel, de az csak diétával egybekötve hatásos.

-Edzés is kell mellé, egy egy fentebb beírthoz hasonló étrend.

Ezzel zsírban való fogyást érsz el 😉
Ha edzel mellette, akkor izomból nem fogysz, sőt még az izmaid is nőnek és definiáltabbak lesznek.


Szerintem az étrendem nagyjából stimmel. Reggel vagy délelőtt szénhidrát , délben hús , este meg semmi.
Heti kb 2-szer van tészta. Csak az a baj hogy rendszertelen. Csak akkor eszem amikor már elég éhez vagyok 😀
És a nagy kérdés. Kis súlyokkal sokat vagy nagy súlyokkal kevesebbet? 😀
0
0
0
0
molfer98 avatar
Nekem olyan kérdésem lenne hogy ha csak vizet iszok meg nem eszek semmit nasit + még veszek hozzá fehérjét meg valami zsírégetőt akkor mit érek el? 😀
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
aha, oké, köszi a segítséget 😀
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
Super Fat Burner vagy XS-Super Fat Burner ez a cucc természetes? 😃
Fehérjét meg nem akarok szedni 😃
0
0
0
0
Davenator avatar
molfer98 írta:
Szerintetek milyen könyvet érdemes elolvasni amiből sokmindent megtudok? 😀


Fegyencedzés
(ennél többet nem lehet tudni)

http://199.91.152.27/5wa5ua7jatdg/gck8jdwk88r8vpp/Fegyencedzes1.rar

http://205.196.122.37/7939bax97b4g/hcv82k8ja9lub56/Fegyencedzes2.rar
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
87 vagyok, szóval 55-re tuti nem fogok tudni lefogyni 😃
vagy ha nem is fogynék le, csak ne lenne ilyen hasam :\ 😃
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
GokuTM írta:
henrYGameplaYHD írta:
GokuTM: köszi 😃
én is a fegyenc edzést nyomom.. jár a ***om a kis 14 éves ***okhoz a terembe 😃
szerintem jobb is.


Nincs mit 😃
Nem mindegy milyen milyen a terem. Nem a sulis tereme gondolok, hanem egy normális fintess/ és vagy edzőteremmel. Ott általában férfiak vannak 😃
Kisgyerekek a játszótéren vannak.

Szerinted jobb, ezt úgy jelented ki, hogy nem jársz konditerembe? 😃
Arról nem beszélve, hogy e fegyencedzés mennyire korlátolt.
Hogyan fejtesz ki 90kg-s terhelést a mellizmodra pl. Gyorsan meg lehet akadni a fejlődésben.

Én is kipróbáltam, de a szálkásságon kívül másra nem jutottam. Nehezen tudtam lefárasztani 1-1 izomcsoportot.

Nem is akarok én 2 ajtó lenni, hanem szálkás 😃
Amúgy gondoltam h konditeremről van szó, de ami itt megy az már borzasztó..
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Kéremszépen neked, te írtál rendkívül udvariasan. Most gondolom jön az, hogy "élőben szétszednélek, meg bla-bla-bla".
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
apetit1989 írta:
Szerintem illemtan különórákra kéne járnod mint gyúrni, de ugyebár nekem ehhez az égvilágon semmi közöm

Na ez kinek szól?!
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Szerintem illemtan különórákra kéne járnod mint gyúrni, de ugyebár nekem ehhez az égvilágon semmi közöm
0
0
0
0
molfer98 avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
Melyik jobb a fegyenc edzés vagy a súlyzós edzés? És a fegyencedzésről tudnátok vmit írni? 😀


Fegyencedzés a mai divatos bohócoknak való, akik maszírozzák a csöveket a játszótéren, mert felkapott lett a téma a gyerekek körében.
(De inkább ezért járjanak ki a kölykök, mint szétrongálni mindent.)
Egy konditermi súlyzós edzéssel még így 2013-ban semmi sem ér fel.

Akik szertornáznak, és szálkásabb testet akarnak, azoknak jó móka, de a szálkásításra is jobb hely egy konditerem.


Kondiba még nem mek mert nincs kivel és egyedül meg sz*r. Csak itthon tudok azzal a géppel amit régebben linkeltem meg van egy 3kb-os egykezesem 😞
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
GokuTM: köszi 😃
én is a fegyenc edzést nyomom.. jár a ***om a kis 14 éves ***okhoz a terembe 😃
szerintem jobb is.
szerk.: beloadon fent van a fegyenc edzés
0
0
0
0
Revengex avatar
GokuTM írta:
henrYGameplaYHD írta:
nem tudtok valami természetes zsírégetőt?
van 1 kis felesleg a hasamon és azt jó lenne valahogy leadni, hiába edzek hasra, semmi 😃 kéne 1 kis segítség.
futni meg ilyen időben nem lehetséges. 😃
köszi.


-Fehérjediéta;
-Zsírégető: Super Fat Burner vagy XS-Super Fat Burner -3.000Ft;
-Fehérje: Power Pro 4kg - 11.390Ft
-Hasedzés mehet továbbra is, ha megy le zsír szép kockák rajzolódnak ki;
-Erre való a konditerem.

E mellé rendbe tenni egy kicsit az étrended. Minimalizálni a szénhidrát és zsír bevitelt. Maximalizálni a fehérjebevitelt. Diétához 2g/testsúlykiló, és napi 100-150g szénhidrát, reggeltől-délig.


Én úgy hallottam, hogy nem érdemes pénzt kidobni az ilyen pirulákra meg porokra vagy nem tom mik azok.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Melyik jobb a fegyenc edzés vagy a súlyzós edzés? És a fegyencedzésről tudnátok vmit írni? 😀
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
Roleey98: Jól van, lehet, csak magam rossz futni. 😆
TaylorXIII: Ja értem, köszi 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
henrYGameplaYHD írta:
leírnád konkrétabban? 😆 😃


tempós gyaloglás emelkedőnek.
0
0
0
0
Roleey98 avatar
henrYGameplaYHD írta:
nem tudtok valami természetes zsírégetőt?
van 1 kis felesleg a hasamon és azt jó lenne valahogy leadni, hiába edzek hasra, semmi 😃 kéne 1 kis segítség.
futni meg ilyen időben nem lehetséges. 😃
köszi.



ilyen időben nem lehetséges? 😃 Én is szoktam,mondjuk nem zsírégetés céljábol csk vlami sportként.Sapka fel.két pullover alé még pulcsi polo és mehet.Két nagykabátba se kell menni.
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
leírnád konkrétabban? 😆 😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
henrYGameplaYHD írta:
nem tudtok valami természetes zsírégetőt?
van 1 kis felesleg a hasamon és azt jó lenne valahogy leadni, hiába edzek hasra, semmi 😃 kéne 1 kis segítség.
futni meg ilyen időben nem lehetséges. 😃
köszi.


koncentráltan nem lehet zsírt égetni hasizommal nem égetsz nagyon inkább erősíted a zsír alatti izmot😃 erőltetett menetet ajánlom. Attól szépen mennek le a kalóriák s nem is fáradsz el annyira benne mint a futásban de izzadni viszont izzadsz rendesen.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Szerintetek milyen könyvet érdemes elolvasni amiből sokmindent megtudok? 😀
0
0
0
0
henrYGameplaYHD avatar
nem tudtok valami természetes zsírégetőt?
van 1 kis felesleg a hasamon és azt jó lenne valahogy leadni, hiába edzek hasra, semmi 😃 kéne 1 kis segítség.
futni meg ilyen időben nem lehetséges. 😃
köszi.
0
0
0
0
molfer98 avatar
Találtam google play-en egy olyan progit hogy Nike Trainig Club. Szerintetek mennyire jó?

0
0
0
0
jumpen97 avatar
molfer98 írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
http://www.sportika.eu/ferfi-edzesterv-kezdotol-a-haladoig/zsiregeto-edzesterv-ferfiaknak

Ez mennyire jó edzés? Az étrenden nemhiszem hogy tudok váltoutatni max annyi hogy rendszeresebben eszek és több tojást eszek. Meg talán vestek vali zsírégetőt.


Érdekes.
Nem az a lényeg, hogy 45-60 perc között legyen egy edzés, hanem hogy maximálisan kivégezz egy adott izomcsoportot.
Ez lehet 20 perc és másfél óra is, edzéstől függően.

Ha szírt akarsz égetni, végezz Aerob edzéseket, kardió edzéseket.
Zsírégető helyett vegyél fehérjét, amit edzés után igyál.
(Nem azért mert sz*r, csak rohadt soka berül, amire igazán látványosan hat.)
Étrenden annyin változtass, hogy vágd ki belőle a Lúzer kajákat.
Chips; Gyorskaják (Hamburger;Hot-Dog;Pizza;Gyros;Lángos;Sültkrumpli)
Estére pedig ne egyél szénhidrátot. Vacsorára egy kis sovány túró, egy Joghurtal. Ha jobban állsz vacsorára is egy adag lassú felszívódású fehérje.

Fehérjéből ezt tudom ajánlani:
[LINK]

Ez most a létező 2. legolcsóbb fehérje.
Hatásra egész jó, kezdőknek több, mint tökéletes. Ízével sincs nagy probléma. De aki az ízére panaszkodik, annak ott van a 100%Whey több, mint dupla ennyiért.


És aerob , kardió edzésre mit ajánlasz?


Kardió: Alap dolgok. Futás, Biciklizés.
Aerob: Itt nyitottabb a terep. Itt nézz szét neten és mazsolázz olyat, amit szeretnél és tudsz is csinálni.


Futni nemtudok most mert elestem biciklivel és nagyon fáj ha futok. A biciklim meg úgy van megcsinálva hogy csak 1 sebesség van rajta és úgy egy kicsit bonyolult lenne elmenni túrázni. 😞


akkor csak simán joggingolj, vagy erőltetett menetelj
0
0
0
0
molfer98 avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
GokuTM írta:
molfer98 írta:
http://www.sportika.eu/ferfi-edzesterv-kezdotol-a-haladoig/zsiregeto-edzesterv-ferfiaknak

Ez mennyire jó edzés? Az étrenden nemhiszem hogy tudok váltoutatni max annyi hogy rendszeresebben eszek és több tojást eszek. Meg talán vestek vali zsírégetőt.


Érdekes.
Nem az a lényeg, hogy 45-60 perc között legyen egy edzés, hanem hogy maximálisan kivégezz egy adott izomcsoportot.
Ez lehet 20 perc és másfél óra is, edzéstől függően.

Ha szírt akarsz égetni, végezz Aerob edzéseket, kardió edzéseket.
Zsírégető helyett vegyél fehérjét, amit edzés után igyál.
(Nem azért mert sz*r, csak rohadt soka berül, amire igazán látványosan hat.)
Étrenden annyin változtass, hogy vágd ki belőle a Lúzer kajákat.
Chips; Gyorskaják (Hamburger;Hot-Dog;Pizza;Gyros;Lángos;Sültkrumpli)
Estére pedig ne egyél szénhidrátot. Vacsorára egy kis sovány túró, egy Joghurtal. Ha jobban állsz vacsorára is egy adag lassú felszívódású fehérje.

Fehérjéből ezt tudom ajánlani:
[LINK]

Ez most a létező 2. legolcsóbb fehérje.
Hatásra egész jó, kezdőknek több, mint tökéletes. Ízével sincs nagy probléma. De aki az ízére panaszkodik, annak ott van a 100%Whey több, mint dupla ennyiért.


És aerob , kardió edzésre mit ajánlasz?


Kardió: Alap dolgok. Futás, Biciklizés.
Aerob: Itt nyitottabb a terep. Itt nézz szét neten és mazsolázz olyat, amit szeretnél és tudsz is csinálni.


Futni nemtudok most mert elestem biciklivel és nagyon fáj ha futok. A biciklim meg úgy van megcsinálva hogy csak 1 sebesség van rajta és úgy egy kicsit bonyolult lenne elmenni túrázni. 😞
0
0
0
0
molfer98 avatar
GokuTM írta:
molfer98 írta:
http://www.sportika.eu/ferfi-edzesterv-kezdotol-a-haladoig/zsiregeto-edzesterv-ferfiaknak

Ez mennyire jó edzés? Az étrenden nemhiszem hogy tudok váltoutatni max annyi hogy rendszeresebben eszek és több tojást eszek. Meg talán vestek vali zsírégetőt.


Érdekes.
Nem az a lényeg, hogy 45-60 perc között legyen egy edzés, hanem hogy maximálisan kivégezz egy adott izomcsoportot.
Ez lehet 20 perc és másfél óra is, edzéstől függően.

Ha szírt akarsz égetni, végezz Aerob edzéseket, kardió edzéseket.
Zsírégető helyett vegyél fehérjét, amit edzés után igyál.
(Nem azért mert sz*r, csak rohadt soka berül, amire igazán látványosan hat.)
Étrenden annyin változtass, hogy vágd ki belőle a Lúzer kajákat.
Chips; Gyorskaják (Hamburger;Hot-Dog;Pizza;Gyros;Lángos;Sültkrumpli)
Estére pedig ne egyél szénhidrátot. Vacsorára egy kis sovány túró, egy Joghurtal. Ha jobban állsz vacsorára is egy adag lassú felszívódású fehérje.

Fehérjéből ezt tudom ajánlani:
[LINK]

Ez most a létező 2. legolcsóbb fehérje.
Hatásra egész jó, kezdőknek több, mint tökéletes. Ízével sincs nagy probléma. De aki az ízére panaszkodik, annak ott van a 100%Whey több, mint dupla ennyiért.


És aerob , kardió edzésre mit ajánlasz?
0
0
0
0
molfer98 avatar
http://www.sportika.eu/ferfi-edzesterv-kezdotol-a-haladoig/zsiregeto-edzesterv-ferfiaknak

Ez mennyire jó edzés? Az étrenden nemhiszem hogy tudok váltoutatni max annyi hogy rendszeresebben eszek és több tojást eszek. Meg talán vestek vali zsírégetőt.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
az is jó ha nincs energia ital 😃 én is azt szoktam de az nem olyan finom 😃
0
0
0
0
jumpen97 avatar
[quote][b]fonix9901 írta:[/b]
[quote][b]fonix9901 írta:[/b]
[quote]Én minden edzés előtt megiszok egy energia italt és kész!Laughing hard Én az étkezéssel sem foglalkozom,sok folyadék a lényeg![/quote]

én is igy szoktam mondjuk engem 3* megmütötekk szivel de szeretk gyurni 😃😃
175cm magas vok és 69kg szerintem nem kell olyan szálkás lenni kell egy kis!! háj az izmokra
tekintéj 😆😆[/quote]

Én kávét szoktam. Az energiaitaltól lötyögök.
0
0
0
0
fonix9901 avatar
[quote][b]fonix9901 írta:[/b]
[quote]Én minden edzés előtt megiszok egy energia italt és kész!Laughing hard Én az étkezéssel sem foglalkozom,sok folyadék a lényeg![/quote]

én is igy szoktam mondjuk engem 3* megmütötekk szivel de szeretk gyurni 😃😃
175cm magas vok és 69kg szerintem nem kell olyan szálkás lenni kell egy kis!! háj az izmokra
tekintéj 😆😆
0
0
0
0
fonix9901 avatar
Én minden edzés előtt megiszok egy energia italt és kész!Laughing hard Én az étkezéssel sem foglalkozom,sok folyadék a lényeg!


én is igy szoktam mondjuk engem 3* megmütötekk szivel de szeretk gyurni 😃😃
175cm magas vok és 69kg szerintem nem kell olyan szálkás lenni kell egy kis háj
tekintéj 😆😆
0
0
0
0
jokerke96 avatar
ors11: Pontosan ugyanannyi kiló vagyok mint te! 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
Most veszem,észre,hogy nem jó helyre írtam 😆....amúgy én 67 kiló vagyok. Inkább szálkás izmú vagyok,így nagyobb tömeg eléréséhez meg kell majd dolgozzak 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
GokuTM írta:
robot fiu írta:
Én minden edzés előtt megiszok egy energia italt és kész!😆 Én az étkezéssel sem foglalkozom,sok folyadék a lényeg!


Akkor biztos jó izmos vagy 😃


Amúgy hány kiló vagy? 😃 Mert én is 190cm magas vagyok...csak kiváncsiságból kérdem...(és én is vékony vagyok)
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Hát én koliban kondizok , nyáron pl nem fogok csinálni semmit , max fekvő , felülés stb. Azért szeretném addig , hogy míg tudok edzeni addig látszódjon valami.
0
0
0
0
bobekrisz avatar
jokerke96:
Most így konkrétan nem mondok neked tömegnövelő márkát, hanem: olyan kéne amiben sok szénhidrát és kevesebb fehérje van és amellé a fehérje külön. a tómegnövelők közül érdemes olyant venni amiben van kreatin ami elősegíti az izomnövekedést olyan értelemben, hogy jobban megy tőle az edzés. Emellett a kajálásra kell oda figyelned rendesen, de arra tényleg. olvas utána a dolgoknak a [LINK]-n. A barátod azért hízott el mert ugye ahogy te is mondtad abba hagyta.De gondolom te nem akarod abbahagyni.
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Üdv! Már régebben írtam hogy 190cm magas , és vékony termetű vagyok (nem az a nagyon vékony). És szeretnék némi izomnövekedést (látszatot) elérni. Mondtátok nekem a tömegnövelő + fehérjét. A tömegnövelőtől tartózkodom , mert ismerősöm annyi idősen mint én tömegnövelőzött , utána abbahagyta , most meg el van hízva mint az állat. Csak látszatot szeretnék elérni így csak magában fehérjét vennék. Heti 4x tudok edzeni, minden nap 1 órát (van amelyik nap többet is). Ha szedném a fehérjét és edzenék tapasztalnék izomnövekedést? Ha nem is hatalmasat de látszódna. Étrendem kolikaja..
0
0
0
0
molfer98 avatar
http://www.sportika.eu/ferfi-edzesterv-kezdotol-a-haladoig/zsiregeto-edzesterv-ferfiaknak

Ez mennyire jó edzés? Az étrenden nemhiszem hogy tudok váltoutatni max annyi hogy rendszeresebben eszek és több tojást eszek. Meg talán vestek vali zsírégetőt.
0
0
0
0
MC MaRcI avatar
aki már használta ezeket mondjon nekem érveket ellenérveket és hogy melyik jobb

jumbo(zöld) vs mutant mass
melyiket lenne érdemes szedni most 78 kg vagyok innen nem nagyon tudom feljebb tornászni a tömegem hiába van rendes étrendem

fehérjebevitel megvan azzal nem kell foglalkozni
ja és heti 3x edzek nagy súlyokkal
0
0
0
0
ors11 avatar
Osynho írta:
Tudom hogy kell vállat edzeni, csak arra gondoltam, nincs otthon annyi súlyod. Mondjuk első vállhoz kevés a 10kg, meg nem árt egy egyenes rúd sem néha.
Tömegnövelő, nagysúlyos edzést végzek, jelenleg heti 3x, mivel a lábamat műtötték, de a láb nap lesz a 4. Mell-bicepsz, váll-has, hát tricepsz, láb-has felosztásban. Nagy izomcsoportokra 3-4 gyakorlat, kicsikre 2-3 (bemelegítés után természetesen). Utolsó sorozatokban szeretem a vetkőző sorokat, azzal tudom totál kinyírni az adott izmot. Egy jó edzés után nem tudom megmosni a vállamat, mert nem hajlik be annyira a karom, 10 perc után is lüktet és éget minden izmom. Eszembe se jutna még vmi kardio mozgást végezni. Mellesleg, nem is jó izomépítés szempontjából, a teljesen meggyötört testet még 1 órát kardióval strapálni. Csak leépüléshez vezet. Inkább egyél vmi kiadósat, vagy dobj be egy fehérje + szőlőcukor shake-et. A zsákolást tedd pihenőnapra. Tudom milyen fárasztó a zsák ütése, próbáltam. Nem is ez a lényeg, de pont ez a mozgástípus nem tesz jót az izomnövekedésnek, ha egyből az anaerob súlyzózás után csinálod. És teljesen máshogy fáraszt ki, nem mondanám, hogy jobban, tök más mozgásfajta a kettő. 90 perc futás, miközben aládrúgnak 10x, meg végig test-test elleni párharcok vannak a pályán, télen -5, nyáron +35 fokban, szintén ki tud fárasztani, elhiheted. 😀

Okés...ha küldenél,majd privátba egy teljes edzéstervet pl. bicepsz és tricepszre,annak örülnék,mert kiváncsi vagyok,hogyan tudnám kiütni magam...nekem nem sokszor sikerült,csak azt veszem észre,hogy hét elején könnyebben ment,de még tudom mozgatni a karomat akkor is valamennyire.
0
0
0
0
Osynho avatar
Tudom hogy kell vállat edzeni, csak arra gondoltam, nincs otthon annyi súlyod. Mondjuk első vállhoz kevés a 10kg, meg nem árt egy egyenes rúd sem néha.
Tömegnövelő, nagysúlyos edzést végzek, jelenleg heti 3x, mivel a lábamat műtötték, de a láb nap lesz a 4. Mell-bicepsz, váll-has, hát tricepsz, láb-has felosztásban. Nagy izomcsoportokra 3-4 gyakorlat, kicsikre 2-3 (bemelegítés után természetesen). Utolsó sorozatokban szeretem a vetkőző sorokat, azzal tudom totál kinyírni az adott izmot. Egy jó edzés után nem tudom megmosni a vállamat, mert nem hajlik be annyira a karom, 10 perc után is lüktet és éget minden izmom. Eszembe se jutna még vmi kardio mozgást végezni. Mellesleg, nem is jó izomépítés szempontjából, a teljesen meggyötört testet még 1 órát kardióval strapálni. Csak leépüléshez vezet. Inkább egyél vmi kiadósat, vagy dobj be egy fehérje + szőlőcukor shake-et. A zsákolást tedd pihenőnapra. Tudom milyen fárasztó a zsák ütése, próbáltam. Nem is ez a lényeg, de pont ez a mozgástípus nem tesz jót az izomnövekedésnek, ha egyből az anaerob súlyzózás után csinálod. És teljesen máshogy fáraszt ki, nem mondanám, hogy jobban, tök más mozgásfajta a kettő. 90 perc futás, miközben aládrúgnak 10x, meg végig test-test elleni párharcok vannak a pályán, télen -5, nyáron +35 fokban, szintén ki tud fárasztani, elhiheted. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
Osynho írta:
ors11 írta:
Osynho írta:
Csak ezeket a gyakorlatokat csinálod, és ezeket egy nap? Egy izomra nem elég 1-1 gyakorlat, bár kezdőként elmegy, de ahogy fejlődsz, rá kellene menni a komolyabb terhelésre, osztott edzéstervre. Váll-has edzése miért marad ki? Lábedzés kimerül a vádlizásban? :/
Mi az a zsákolás? Ha egy kemény súlyzós edzés után bármilyen fizikai munkát képes vagy csinálni, akkor nem jól edzettél. 😀


Váll has...ezt othon is lehet csinálni....amúgy még csinálok kihúzásokat is,de nem irtam be....az osztott edzésterv,az megvan...csak nem irtam le. Én ezeket a gyakorlatokat csináltam...és eddig beváltak. Lábra többet nem csinálok,mert most a felsőtest a cél...A zsákolás alatt boxolást értek...és nem hiszem,hogy olyan nagy megerőltetés lenne gyúrás után egy zsákot legalább 30 másodpercig püfölni....én a súlyozást már lassan egy éve csinálom,szóval megszoktam lassan az edzésmenetet.Bár mindenkinek más a kitartása.


Vállat hogy edzel otthon? Az osztott edzésterv hogy néz ki? Melyik nap mit csinálsz? Mit jelent, hogy beváltak? Mennyit fejlődtél, mióta csinálod?
Egyébként szerintem nem vagy tisztában a tömegnövelés, mint edzésforma lényegével. A kitartás teljesen lényegtelen, mert ha kitartó vagy egy adott súlyhoz, akkor emelni kell a súlyt, hogy a végkimerülésig terheld. Ez a folyamatos fejlődés alapja. Pl egy kiadós hát-tricepsz után a sima járás, és a kezed megemelése is gondot okoz, nemhogy egy órán át egy zsákot üss... A kitartásról nem kell mesélned, lassan 8 éve edzek és 10 éve focizok egyesületben.😉


Az első 3 edzés után voltam csak kiütve másnap az izomláz,fáradság miatt...már lassan egy éve csinálom...60-ról 65kilóra nőtt a súlyom szerek használata nélkül...a beváltak azt jelentené,hogy mióta elkezdtem legalább 80%-al több erőt vagyok képes kifejteni...
Vállat könnyen lehet otthon edzeni...vannak súlyaim egyészen 10 kilóig itthon,Nézz utánna az interneten...Én nem tudom,pontosan milyen edzésformát végzel,de én súlyozás hatását,csak abban a pillanatban,és másnap érzem magamon. És hidd el 10 percnyi megállás nélküli zsákolás jobban kifáraszt mint fél órai gyúrás 😉 Az már megint más,hogy nem leszel annyira izmos tőle,mint a súlyozástól 😆

Ja és persze nem csak egyfajta képpen csinálom a gyakorlatokat,most csak a bicepszet linkelem be:
[LINK]
[LINK]
[LINK]
A 3-iknál nem egyszerre emelem a kezeimet,hanem váltva
És az 1-t csinálom fekve is
0
0
0
0
Osynho avatar
ors11 írta:
Osynho írta:
Csak ezeket a gyakorlatokat csinálod, és ezeket egy nap? Egy izomra nem elég 1-1 gyakorlat, bár kezdőként elmegy, de ahogy fejlődsz, rá kellene menni a komolyabb terhelésre, osztott edzéstervre. Váll-has edzése miért marad ki? Lábedzés kimerül a vádlizásban? :/
Mi az a zsákolás? Ha egy kemény súlyzós edzés után bármilyen fizikai munkát képes vagy csinálni, akkor nem jól edzettél. 😀


Váll has...ezt othon is lehet csinálni....amúgy még csinálok kihúzásokat is,de nem irtam be....az osztott edzésterv,az megvan...csak nem irtam le. Én ezeket a gyakorlatokat csináltam...és eddig beváltak. Lábra többet nem csinálok,mert most a felsőtest a cél...A zsákolás alatt boxolást értek...és nem hiszem,hogy olyan nagy megerőltetés lenne gyúrás után egy zsákot legalább 30 másodpercig püfölni....én a súlyozást már lassan egy éve csinálom,szóval megszoktam lassan az edzésmenetet.Bár mindenkinek más a kitartása.


Vállat hogy edzel otthon? Az osztott edzésterv hogy néz ki? Melyik nap mit csinálsz? Mit jelent, hogy beváltak? Mennyit fejlődtél, mióta csinálod?
Egyébként szerintem nem vagy tisztában a tömegnövelés, mint edzésforma lényegével. A kitartás teljesen lényegtelen, mert ha kitartó vagy egy adott súlyhoz, akkor emelni kell a súlyt, hogy a végkimerülésig terheld. Ez a folyamatos fejlődés alapja. Pl egy kiadós hát-tricepsz után a sima járás, és a kezed megemelése is gondot okoz, nemhogy egy órán át egy zsákot üss... A kitartásról nem kell mesélned, lassan 8 éve edzek és 10 éve focizok egyesületben.😉
0
0
0
0
Adam996 avatar
ors11 írta:
Osynho írta:
Csak ezeket a gyakorlatokat csinálod, és ezeket egy nap? Egy izomra nem elég 1-1 gyakorlat, bár kezdőként elmegy, de ahogy fejlődsz, rá kellene menni a komolyabb terhelésre, osztott edzéstervre. Váll-has edzése miért marad ki? Lábedzés kimerül a vádlizásban? :/
Mi az a zsákolás? Ha egy kemény súlyzós edzés után bármilyen fizikai munkát képes vagy csinálni, akkor nem jól edzettél. 😀


Váll has...ezt othon is lehet csinálni....amúgy még csinálok kihúzásokat is,de nem irtam be....az osztott edzésterv,az megvan...csak nem irtam le. Én ezeket a gyakorlatokat csináltam...és eddig beváltak. Lábra többet nem csinálok,mert most a felsőtest a cél...A zsákolás alatt boxolást értek...és nem hiszem,hogy olyan nagy megerőltetés lenne gyúrás után egy zsákot legalább 30 másodpercig püfölni....én a súlyozást már lassan egy éve csinálom,szóval megszoktam lassan az edzésmenetet.Bár mindenkinek más a kitartása.


De te először fél vagy egy órát írtál nem 30 másodpercet 😃
Egyébként egy nap egy kicsi + egy nagy izomcsoportot edz meg pl. így:

Mell + Bicepsz ; Hát + Tricepsz ; Lább + Váll.
0
0
0
0
ors11 avatar
Osynho írta:
Csak ezeket a gyakorlatokat csinálod, és ezeket egy nap? Egy izomra nem elég 1-1 gyakorlat, bár kezdőként elmegy, de ahogy fejlődsz, rá kellene menni a komolyabb terhelésre, osztott edzéstervre. Váll-has edzése miért marad ki? Lábedzés kimerül a vádlizásban? :/
Mi az a zsákolás? Ha egy kemény súlyzós edzés után bármilyen fizikai munkát képes vagy csinálni, akkor nem jól edzettél. 😀


Váll has...ezt othon is lehet csinálni....amúgy még csinálok kihúzásokat is,de nem irtam be....az osztott edzésterv,az megvan...csak nem irtam le. Én ezeket a gyakorlatokat csináltam...és eddig beváltak. Lábra többet nem csinálok,mert most a felsőtest a cél...A zsákolás alatt boxolást értek...és nem hiszem,hogy olyan nagy megerőltetés lenne gyúrás után egy zsákot legalább 30 másodpercig püfölni....én a súlyozást már lassan egy éve csinálom,szóval megszoktam lassan az edzésmenetet.Bár mindenkinek más a kitartása.
0
0
0
0
Osynho avatar
Csak ezeket a gyakorlatokat csinálod, és ezeket egy nap? Egy izomra nem elég 1-1 gyakorlat, bár kezdőként elmegy, de ahogy fejlődsz, rá kellene menni a komolyabb terhelésre, osztott edzéstervre. Váll-has edzése miért marad ki? Lábedzés kimerül a vádlizásban? :/
Mi az a zsákolás? Ha egy kemény súlyzós edzés után bármilyen fizikai munkát képes vagy csinálni, akkor nem jól edzettél. 😀
0
0
0
0
ors11 avatar
Az edzésterv kb. ez:

bemelegítés...remélem ezt nem kell részleteznem...

😆 Az első gépnek a nevét nem tudom,olyan mint egy evező pad,csak a súly csigarendszeres,és két kézzel magad felé húzod a fogantyút,és evel a súly emelkedik fel...ebből 4x10-et 45kg-al.
A második a tricepsz amikor a egy egyenes csövet húzunk lefele,úgy hogy a könyék nem mozdul...ebből 6x5-öt 55kg-al.
A harmadika bicepsz ahol a könyöket megtámasztjuk. ebből 4x10-et 25kg-am.
Ezután fekvenyomás 40-45 kg-al 4x10-et.
Majd vádligép 4x20-at 65kg-al.
A szériák között 1-2 perc szünetet tartok...
Ezután megyek be zsákolni 1 vagy fél órát.
0
0
0
0
Osynho avatar
ors11: nem írtál semmi konkrétat az étrenddel és az edzéseddel kapocslatban, így lehetetlen konkrétan válaszolni. Az hogy eszek valamit, az semmi. Mennyi szénhidrát/fehérje/zsír? És ezen belül lehetőleg minőségi kaja legyen. Hogy edzel, heti X szer 1-2 órát, megint nem jelent semmit. Milyen edzésterv, intenzitás, mennyire szabályos végrehajtás, mennyi pihenő, stb. Lehet heti 7x 2órát is edzeni úgy, hogy semmi értelme, és lehet heti 3-4 x 60-70 percet úgy, hogy kinyírod magadat.
A fehérjét akkor egyed, ha már van egy rendes étrended. Ugyanis a fehérje is kaja, és mint ilyen "nem hoz" + izmot. Illetve ugyanannyira hoz, mint egy szelet sült hús. Azt mégsem szokták megkérdezni, hogy egy wienersnitzeltől mennyit nő a bicepsz... 😃
0
0
0
0
ors11 avatar
1 hónap alatt lehet-e változás? persze egy héten 4-szer,5-ször leugornék terembe..kb 1-2órát.
0
0
0
0
Chuck avatar
az étrend kiegészítőktől nem lesz semmi,(de van aki azt mondja hogy fáj feje, hányinger, hasmenés, pattanásos lett tőle, de ezis személyenként változik, whey, mass-tól nem lesz bajod) aminek szokott mellékhatása lenni az ilyen tesztoszteron szint növelők, stb.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció