Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sachme avatar
Azt szeretném kérdezni , hogy mi az a kreatin?
0
0
0
0
Toma97 avatar
Köszönöm a segítséget!
0
0
0
0
Lizard avatar
Toma97 írta:
Azt szeretném megtudni miért jobb ököllel fekvőtámaszt végrehajtani, mint tenyérrel?

Próbáld ki és magad is rájössz majd....😉
0
0
0
0
Toma97 avatar
Azt szeretném megtudni miért jobb ököllel fekvőtámaszt végrehajtani, mint tenyérrel?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Szabcsi írta:
GokuTM írta:
Szabcsi írta:
Gaboo7 írta:
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


7:40-től részletesen elmagyarázza az apró úriember 😀 :



Köszi szépen a feltöltést,csak ezzel az a probléma,hogy nem tudok suli mellett időt szorítani a konditeremre. :/
GokuTM:vannak súlyzóim,szám szerint kettő 5Kg-os...értem amit mondani akarsz csak az edzés összeállításával van a probléma.Nem tudom melyik nap mit és mennyit csináljak! 😕


Az izmodnak szüksége van 48 órára szüksége, hogy regenerálódni tudjon. tehát ha Hétfőn edzel bicepszre, akkor legközelebb Szerdán-Csütörtökön szabad. Így kell összeállítani egy edéstervet. Egyik nap adott izomcsoport, hozzászámolni a regenerálódási időt, és aztán beletenni újra az edzéstervbe 😉


Rendben,még az lenne a kérdésem,hogy tasiadam javasolta,hogy tricepszre a legegyszerűbb a fekve ököllel..ha ezt elkezdeném Hétfőn,Kedden és Szerdán szám szerint mennyit kéne csinálnom?



szerintem 25-20-20-20-15
0
0
0
0
mlan0 avatar
GokuTM még most se Unalmas?
0
0
0
0
Szabcsi avatar
GokuTM írta:
Szabcsi írta:
Gaboo7 írta:
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


7:40-től részletesen elmagyarázza az apró úriember 😀 :



Köszi szépen a feltöltést,csak ezzel az a probléma,hogy nem tudok suli mellett időt szorítani a konditeremre. :/
GokuTM:vannak súlyzóim,szám szerint kettő 5Kg-os...értem amit mondani akarsz csak az edzés összeállításával van a probléma.Nem tudom melyik nap mit és mennyit csináljak! 😕


Az izmodnak szüksége van 48 órára szüksége, hogy regenerálódni tudjon. tehát ha Hétfőn edzel bicepszre, akkor legközelebb Szerdán-Csütörtökön szabad. Így kell összeállítani egy edéstervet. Egyik nap adott izomcsoport, hozzászámolni a regenerálódási időt, és aztán beletenni újra az edzéstervbe 😉


Rendben,még az lenne a kérdésem,hogy tasiadam javasolta,hogy tricepszre a legegyszerűbb a fekve ököllel..ha ezt elkezdeném Hétfőn,Kedden és Szerdán szám szerint mennyit kéne csinálnom?
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Gaboo7 írta:
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


7:40-től részletesen elmagyarázza az apró úriember 😀 :



Köszi szépen a feltöltést,csak ezzel az a probléma,hogy nem tudok suli mellett időt szorítani a konditeremre. :/
GokuTM:vannak súlyzóim,szám szerint kettő 5Kg-os...értem amit mondani akarsz csak az edzés összeállításával van a probléma.Nem tudom melyik nap mit és mennyit csináljak! 😕
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


7:40-től részletesen elmagyarázza az apró úriember 😀 :

0
0
0
0
Szabcsi avatar
tasiadam írta:
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


bicepszhez ami kell az 1 rúd vagy 1 kötél, tricepszre több féle is van de a legegyszerűbb az a fekvő ököllel


Tehát fekvő ököllel,oké!
Milyen időközönként kéne csinálnom?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Szabcsi írta:
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀


bicepszhez ami kell az 1 rúd vagy 1 kötél, tricepszre több féle is van de a legegyszerűbb az a fekvő ököllel
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Üdv!

Arra lennék kíváncsi,hogy karra milyen gyakorlatokat lehet végezni,mindenféle dilibogyó nélkül? 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
tasiadam írta:
nem szól szám nem fáj fejem.


Egyet értek.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
apetit1989 írta:
Mostanában divat lett rászállni Gokura, ahogy elnézem. Átnézegettem én ezt a totyikot, elejétől a végéig, ezek szerint Gokunak annyi a hibája, hogy tanácsokat ad a témában?
Mert onnan indult el az egész, hogy valaki kifogásolni kezdte a szteroidokat meg a többi dilibogyót, porokat. Ha ésszerűen van használva, nem fog tőle meghalni az ember, én is még élek, mint ahogy a haverom is, akivel együtt edzek, mert szégyenlős vagyok magam menni.
Meg mit kell itten egymást anyázni?


Nem tudom, még a végén a diktátor (itt nem syler-re gondolok) engem újra elővesz h magyarázok ezt meg azt csináltam mindjárt jön valamelyik és törli a hozzászólásokat. nem szól szám nem fáj fejem.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Mostanában divat lett rászállni Gokura, ahogy elnézem. Átnézegettem én ezt a totyikot, elejétől a végéig, ezek szerint Gokunak annyi a hibája, hogy tanácsokat ad a témában?
Mert onnan indult el az egész, hogy valaki kifogásolni kezdte a szteroidokat meg a többi dilibogyót, porokat. Ha ésszerűen van használva, nem fog tőle meghalni az ember, én is még élek, mint ahogy a haverom is, akivel együtt edzek, mert szégyenlős vagyok magam menni.
Meg mit kell itten egymást anyázni?
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
5:02nál az a szemfelakadás különösen tetszik
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
tasiadam írta:
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az a szomorú hogy nem veszed észre magad és ha valaki szól hogy vissza kellene venni az arcból még ráteszel két lapáttal, mert ugye arc az van. Elég szomorú hogy stagnálsz ezen az értelmi színvonalon.


Az emberi butaságnak egy foka mindig is idegesíteni fog.
Ezért is van az, hogy nem vagyok jóba, az olyan csodálatos emberekkel, mint MaximumGame, a tizen pár éves cigánykölkök, na meg Veled 😀


Nem az a hangsúlyos hogy ki állt mellém hanem az hogy melléd nem állt senki... Mert hogy nagyon szépen leírtad hogy én hogy feküdnék ki egyetlen pofonodtól és hogy te milyen erős vagy de valahogy senkit nem tudtál meggyőzni viszont pár ember majd meg szakad a röhögéstől ahogy próbáltad bebizonyítani szavakban hogy méltó vagy az fórumon választott nevedhez. Még ezt a videót is belinkelték ahogy átváltozol otthon:



de nem sárga a haja 😞 ez biztosan fake


Gyanúúús! 😂
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Egy értelmes ember ilyenkor már észrevenné magát és elbujdokolna de te még itt vagy és még mindig nem tűnik fel hogy nincs egy ember aki melléd állna és csak annyit írna, igen fiam igazad van. Ez az elszomorító.
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az a szomorú hogy nem veszed észre magad és ha valaki szól hogy vissza kellene venni az arcból még ráteszel két lapáttal, mert ugye arc az van. Elég szomorú hogy stagnálsz ezen az értelmi színvonalon.


Az emberi butaságnak egy foka mindig is idegesíteni fog.
Ezért is van az, hogy nem vagyok jóba, az olyan csodálatos emberekkel, mint MaximumGame, a tizen pár éves cigánykölkök, na meg Veled 😀


Nem az a hangsúlyos hogy ki állt mellém hanem az hogy melléd nem állt senki... Mert hogy nagyon szépen leírtad hogy én hogy feküdnék ki egyetlen pofonodtól és hogy te milyen erős vagy de valahogy senkit nem tudtál meggyőzni viszont pár ember majd meg szakad a röhögéstől ahogy próbáltad bebizonyítani szavakban hogy méltó vagy az fórumon választott nevedhez. Még ezt a videót is belinkelték ahogy átváltozol otthon:



de nem sárga a haja 😞 ez biztosan fake
0
0
0
0
mlan0 avatar
GokuTM írta:
mlan0 írta:
GokuTM írta:
mlan0 írta:
GokuTM!! Nyomd már el magad!! Ez a Fórum belőled áll ki! Szerintem már mindenkinek elege van belőled! 😀 ne játszd már magadat! mennyé ki egy 1-2 órára szelösztesd ki magadat aztán gyere vissza de akkor se írjál ebbe a fórumba hanem csinálj magadnak aztán aki oda írhatsz!! Spoiler!
Nem kell a megjegyzés! és ne is szólj hozzá... csak csináld azt amit mondtam... meg látod jobb lesz 😀


Na megjött a másik eszes.😂
Rájöttél már hogyan kell magasságra edzeni ?😃
Csak, ne hogy túlzásba vidd, 4-5m-nél azért állj meg 😆

Igen belőlem áll ki, mert a legtöbben hozzám fordulnak segítségért. Ez van, szokd meg 😃
Annyi kigyúrt állat van itt elvileg, de még is csak Én válaszolok mindenkinek...érdekes 😊


Én a te helyedbe fel akasztanám magadmat! 😃


Na milyen jó, hogy nem vagy a helyemben 😃
magadmat 😂
Legalább, ha képes lennél a helyesírásra, ami egy egészen alapvető dolog, még kicsit komolyan is lehetne venni, de így...elég ciki 😃
Nézd meg Gabo-t. Igaz a vesszőktől Ő is zavarban van, ezért inkább nem használja őket, de a többi legalább stimmel 😃


Én tudok helyesen írni... de nem billentyűn... tudod nem mindenki ül 1 napba 22 órát a gépnél... 😃
0
0
0
0
mlan0 avatar
GokuTM írta:
mlan0 írta:
GokuTM!! Nyomd már el magad!! Ez a Fórum belőled áll ki! Szerintem már mindenkinek elege van belőled! 😀 ne játszd már magadat! mennyé ki egy 1-2 órára szelösztesd ki magadat aztán gyere vissza de akkor se írjál ebbe a fórumba hanem csinálj magadnak aztán aki oda írhatsz!! Spoiler!
Nem kell a megjegyzés! és ne is szólj hozzá... csak csináld azt amit mondtam... meg látod jobb lesz 😀


Na megjött a másik eszes.😂
Rájöttél már hogyan kell magasságra edzeni ?😃
Csak, ne hogy túlzásba vidd, 4-5m-nél azért állj meg 😆

Igen belőlem áll ki, mert a legtöbben hozzám fordulnak segítségért. Ez van, szokd meg 😃
Annyi kigyúrt állat van itt elvileg, de még is csak Én válaszolok mindenkinek...érdekes 😊


Én a te helyedbe fel akasztanám magadmat! 😃
0
0
0
0
mlan0 avatar
GokuTM!! Nyomd már el magad!! Ez a Fórum belőled áll ki! Szerintem már mindenkinek elege van belőled! 😀 ne játszd már magadat! mennyé ki egy 1-2 órára szelösztesd ki magadat aztán gyere vissza de akkor se írjál ebbe a fórumba hanem csinálj magadnak aztán aki oda írhatsz!! Spoiler!
Nem kell a megjegyzés! és ne is szólj hozzá... csak csináld azt amit mondtam... meg látod jobb lesz 😀
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Az a szomorú hogy nem veszed észre magad és ha valaki szól hogy vissza kellene venni az arcból még ráteszel két lapáttal, mert ugye arc az van. Elég szomorú hogy stagnálsz ezen az értelmi színvonalon.


Az emberi butaságnak egy foka mindig is idegesíteni fog.
Ezért is van az, hogy nem vagyok jóba, az olyan csodálatos emberekkel, mint MaximumGame, a tizen pár éves cigánykölkök, na meg Veled 😀


Nem az a hangsúlyos hogy ki állt mellém hanem az hogy melléd nem állt senki... Mert hogy nagyon szépen leírtad hogy én hogy feküdnék ki egyetlen pofonodtól és hogy te milyen erős vagy de valahogy senkit nem tudtál meggyőzni viszont pár ember majd meg szakad a röhögéstől ahogy próbáltad bebizonyítani szavakban hogy méltó vagy az fórumon választott nevedhez. Még ezt a videót is belinkelték ahogy átváltozol otthon:
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Az a szomorú hogy nem veszed észre magad és ha valaki szól hogy vissza kellene venni az arcból még ráteszel két lapáttal, mert ugye arc az van. Elég szomorú hogy stagnálsz ezen az értelmi színvonalon.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Hát büszke lehetsz a kislányos fotódra a Methandienone meg a Stanazol hozta neked karácsonyra...

Köszi. Hát hamarabb leszek büszke erre a fotóra, mint amit Te tettél fel nagy büszkén. Csak a röhögőgörcs viharra nem számítottál, ami jött rá. Nem is értem, honnan jött az ötlet büszkélkedni egy hájas testtel 😃
Valaki nagyon becsapott 😃

Gondolom a teremben is folyasztottad magadra a nyálad, és porig aláztak, innen a indulat 😃
Ismerős a fajtád 😃


Aki itt verte a nyált az csak te voltál. A többiek pedig ezt írták:

"De ez azért elég vicces hogy GokuTM mindenkit elmond zsíros malacnak meg minden,aztán fogalma sincs hogy ki hogy néz ki,mintha ő tökéletes lenne,és még ő mondja hogy ovodásan viselkednek,mikor mindenkire mondja hogy zsíros stb..
Ja és Gaboo7-en sok a zsír?Ő tökéletesen leírta a 431-es kommentben,nem írom le még1x..."

"hát sztem a Gaboo7 gyerek megenné vacsorára ezt a szteroid matyit"

"igazad van Gaboo7, most épp irigykedik, azért telt tőle ennyire, biztos vagyok benne, szúrt egyet, aztán kiabálja: Gaboo7 akarok lenni, Gaboo7 akarok lenni... 😂 "

"Gaboo7 látom van ott azért kar is 😉"

"Egy pofontól nem,de a tükörben visszaverődő vaku fényétől lehet h megvakul egy kis időre...akkor van egy kis esélyed...am. meg nem lenne semmi baj ha nem lenne ekkora arcod a gyúrástól......ismerek én ilyet mint te.....elkezdett gyúrni,felszedett úgy 10-15kg-t megjött az önbizalma és most azthiszi h ő a HMCS...vegyél vissza és szimpatikus gyerek leszel de ha nem így jártál,te döntésed."


Én nem vagánykodnék azzal, hogy megvéd MaximumGame, a főretardált 😃
De ahogy gondolod 😃
Az irígység pedig, nem tudom honnan érződik inkább 😜


Ebben egy MaximumGame hozzászólás sincs... Itt nagyon beégetted magad és még ezt hozod fel példának. Nem is értem mit vártál.

[url]http://gepigeny.hu/forum/viewthread.php?thread_id=1427&rowstart=425[/url]
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
Hát büszke lehetsz a kislányos fotódra a Methandienone meg a Stanazol hozta neked karácsonyra...

Köszi. Hát hamarabb leszek büszke erre a fotóra, mint amit Te tettél fel nagy büszkén. Csak a röhögőgörcs viharra nem számítottál, ami jött rá. Nem is értem, honnan jött az ötlet büszkélkedni egy hájas testtel :D
Valaki nagyon becsapott :D

Gondolom a teremben is folyasztottad magadra a nyálad, és porig aláztak, innen a indulat :D
Ismerős a fajtád :D


Aki itt verte a nyált az csak te voltál. A többiek pedig ezt írták:

"De ez azért elég vicces hogy GokuTM mindenkit elmond zsíros malacnak meg minden,aztán fogalma sincs hogy ki hogy néz ki,mintha ő tökéletes lenne,és még ő mondja hogy ovodásan viselkednek,mikor mindenkire mondja hogy zsíros stb..
Ja és Gaboo7-en sok a zsír?Ő tökéletesen leírta a 431-es kommentben,nem írom le még1x..."

"hát sztem a Gaboo7 gyerek megenné vacsorára ezt a szteroid matyit"

"igazad van Gaboo7, most épp irigykedik, azért telt tőle ennyire, biztos vagyok benne, szúrt egyet, aztán kiabálja: Gaboo7 akarok lenni, Gaboo7 akarok lenni... :? "

"Gaboo7 látom van ott azért kar is ;)"

"Egy pofontól nem,de a tükörben visszaverődő vaku fényétől lehet h megvakul egy kis időre...akkor van egy kis esélyed...am. meg nem lenne semmi baj ha nem lenne ekkora arcod a gyúrástól......ismerek én ilyet mint te.....elkezdett gyúrni,felszedett úgy 10-15kg-t megjött az önbizalma és most azthiszi h ő a HMCS...vegyél vissza és szimpatikus gyerek leszel de ha nem így jártál,te döntésed."

Sajnos itt a nagy többség rühelli az ilyen nagyképű "szteroid matyikat"
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
Hát büszke lehetsz a kislányos fotódra a Methandienone meg a Stanazol hozta neked karácsonyra...
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
Gaboo7 írta:
GokuTM írta:
SYLER: Bizony hagyjatok nekünk is teret.
Neked amúgy -viccen kívűl- volt valami gyermek kori traumád a "gyúrósokkal" vagy csak ennyire böki a csőröd, hogy nem mindenki hamburgeren és chipsen él egy 5m^2 -es zugban és bámulja a monitort, hanem egészségesen táplálkozik, mozog és foglalkozik magával?? 😀
Most nem rád célzok feltétlenül, (igaz ha ebbe beleesel vedd magadra) hanem van egy ilyen sztereotípia bennem, hogy aki indokolatlanul beleköt valakibe, hogy nem igénytelen az ilyen 😀


Szerintem neked volt valami gyerekkori traumád, valószínűleg elverhettek a nagyobb gyerekek. Úgy 3 éve feltörted a malacperselyt amiben a zsebpénzt gyűjtötted és vettél egy vödör szteroidot. Gyorsan felkaptál 20-30 kilót és most 3 év "komoly" "tapasztalattal" a hátad mögött a szteroidok adagolását illetően osztod az észt azoknak a kisgyerekeknek akik még hagyják magukat megetetni. Szteroidokkal hónapok alatt el lehet jutni a te "szintedre" nem ehhez kell ész és kitartás hanem ahhoz hogy tisztán tegyél le valamit az asztalra.


Ahogy mondod, még a seggemből is a Szteroid folyik 😃
Ezt már egyszer kitárgyaltuk. Ne beszéljen nekem kitartásról egy nyakik hájas ember, főleg ne egy olyan, akinek az a passziója 30 évesen, hogy járja a YouTube-ot és mindenkinek beszól, akinek jobb a gépe, mint az övé 😃
A Vödörben pedig nem szteroidot árulnak 😀 Vödörben fehérje van.
Gyógyszeres dobozban és ampullában van szteroid, nem összekeverendőek 😃


92 kiló tiszta háj vagyok a magam 186 centiméterével és nem nekem áll ebből egy "kúra":

100 szem Methandienone +4,5kg Mass 20
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)+Dextróz
2hét szünet
100 szem Stanozol +Fehérje(ami tetszik)
2hét szünet
150 szem Methandienone +Fehérje(ami tetszik)
+ ugye mindezalatt kemény munka heti 3-5x.
60kg-ról 85kg híztam, ebből 5kg volt a "víz" vagy felesleges koksztermék, a többi tiszta izom.
0
0
0
0
Gaboo7 avatar
GokuTM írta:
SYLER: Bizony hagyjatok nekünk is teret.
Neked amúgy -viccen kívűl- volt valami gyermek kori traumád a "gyúrósokkal" vagy csak ennyire böki a csőröd, hogy nem mindenki hamburgeren és chipsen él egy 5m^2 -es zugban és bámulja a monitort, hanem egészségesen táplálkozik, mozog és foglalkozik magával?? 😀
Most nem rád célzok feltétlenül, (igaz ha ebbe beleesel vedd magadra) hanem van egy ilyen sztereotípia bennem, hogy aki indokolatlanul beleköt valakibe, hogy nem igénytelen az ilyen 😀


Szerintem neked volt valami gyerekkori traumád, valószínűleg elverhettek a nagyobb gyerekek. Úgy 3 éve feltörted a malacperselyt amiben a zsebpénzt gyűjtötted és vettél egy vödör szteroidot. Gyorsan felkaptál 20-30 kilót és most 3 év "komoly" "tapasztalattal" a hátad mögött a szteroidok adagolását illetően osztod az észt azoknak a kisgyerekeknek akik még hagyják magukat megetetni. Szteroidokkal hónapok alatt el lehet jutni a te "szintedre" nem ehhez kell ész és kitartás hanem ahhoz hogy tisztán tegyél le valamit az asztalra.
0
0
0
0
SYLER avatar
😂😂
Lassan 7éve hogy, edzek.
Szerintem elég egészségesen táplálkozok de néha szoktam enni hamburgert is és chipset is 😜 De még mindig nem attól lesz valaki gyúros mert felrak magáról egy félmeztelen képet.😉

Ui.: soha nem venném magamra. Csak a rá érdemeseknek adok a véleményére.😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
SYLER írta:
tasiadam: +1 év max? ha több az necces?😲😲😲
Hány éves vagy 10?
Én 18 évesen 22-26 éves csajokkal jártam. Szerintem minden 18 év körüli szó nélkül "elvinne" egy idősebb csajt!


jó igen elvinne de fordítva van ez ritkán most nem megyek bele
0
0
0
0
SYLER avatar
tasiadam: +1 év max? ha több az necces?😲😲😲
Hány éves vagy 10? Ja már látom 17. Akkor meg nem értelek.😕
Én 18 évesen 22-26 éves csajokkal jártam. Szerintem minden 18 év körüli szó nélkül "elvinne" egy idősebb csajt!

De ez most nem ide tartozik.
Hagyjuk kibontakozni a gyúrósokat.😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
SYLER írta:
Nincs túl sok időm. Sorry.
Szerintem ha feltennél egy normális képet kevesebb idétlen kérdést kapnál. De te tudod.
tasiadam: Hidd el az idősebb csajoktól többet tanulhatnál😉


+1év a csaj részéről oké, de ha több az szerintem kicsit necces
0
0
0
0
SYLER avatar
Nincs túl sok időm. Sorry.
Szerintem ha feltennél egy normális képet kevesebb idétlen kérdést kapnál. De te tudod.
tasiadam: Hidd el az idősebb csajoktól többet tanulhatnál😉
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kaizinger írta:
sajnos ha elakarnám érni a szinted abba kéne hagynom mindent hogy lecsökkenjek a te szintedre😀
na huzzál a forumról és okositsd a 16 éves csajokat


te 17 nemsoká 18 évesen a MILFekre buksz vagy miafsz?
0
0
0
0
SYLER avatar
Hát szerintem egy normális ember egy normális képpel is hinne neked. Ha nem írsz hülyeséget.
0
0
0
0
SYLER avatar
Nembaj, majd kinövőd.😀
Addig is csak keményen!😉
0
0
0
0
SYLER avatar
Mitől lennék naplopó?
Amúgy te félreértettél én írtam hogy, rendes vagy hogy, sok embernek segítesz.(ha vennéd a fáradtságot és vissza olvasnál látnád)
A felrakott képtől leszel számomra vicces😂
0
0
0
0
SYLER avatar
Itt senki nem csodálkozik és senki sem vár tőled udvarias választ.
Amúgy én rajtad nevetek nem pedig más kérdésein.😉
És csak hogy, tudd itt te vagy egy nagy vicc!😂
0
0
0
0
kaizinger avatar
sajnos ha elakarnám érni a szinted abba kéne hagynom mindent hogy lecsökkenjek a te szintedre😀
na huzzál a forumról és okositsd a 16 éves csajokat
0
0
0
0
SYLER avatar
GokuTM: sok sikert a 15éves csajokhoz😃
Amúgy meg ilyen alacsony szintet amin te vagy maximum egy egysejtű amőba tudna elérni.😜
0
0
0
0
tihi1988 avatar
GokuTM: szánalmas vagy...😜
0
0
0
0
kaizinger avatar
GokuTM még mindig beképzelt mindenkinél jobban ért mindenhez vigyázz vele mert öngyujtoval hegeszt😀😉
0
0
0
0
SYLER avatar
Hát igen elég szánalmas hogy, itt osztod az észt(jó értelemben, (nem mindig írsz hülyeséget😉) és egy olyan kép van felrakva rólad amilyet a 15éves kis csajok raknak fel magukról a netre.😃
De sebaj azért még jó, hogy vannak akik segítenek másoknak!😉
0
0
0
0
kaizinger avatar
kompitás lehetséges 😀de még mindig nem felesleges ugrálás
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
kaizinger írta:
thai box gagyi fölösleges ugra bugra az egész😀
ink kick box, MMa,Kempo😀


ennyi erővel a kick box egy szar amerikai koppintás.
0
0
0
0
SYLER avatar
GokuTM: Miért is nem?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció