Testépítés, bodybuilding, gyúrás

Szerző: patrikk911, 2012. June 11., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 1 018
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kaizinger avatar
thai box gagyi fölösleges ugra bugra az egész😀
ink kick box, MMa,Kempo😀
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
mlan0 írta:


am megrándult csuklóval nem az igazi rá 1 héttel boxolni... 😃


jégzselé, bandázs és jégpárnával helyre jön az hamar
0
0
0
0
mlan0 avatar
tasiadam írta:
mlan0 írta:
Énis járók Hetente minden nap Boxolni... 😃 de mégse mondom senkinek... < kivétel most! 😃


én is fogok menni jövő héttől boxra csak megrándult egy ín a csuklómban és fáj, elég furcsa lesz thai box után sima box, nem annyira pörgős és gyors szerintem, és a láb is ki fog maradni 😞


Az elején énis Thai Boxoltam.... és amikor átmentem Boxolni az első 2-3 hétbe mindig elfelejtettem hogy Box... és rugdostam az ellenfelemet 😃

am megrándult csuklóval nem az igazi rá 1 héttel boxolni... 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
mlan0 írta:
Énis járók Hetente minden nap Boxolni... 😃 de mégse mondom senkinek... < kivétel most! 😃


én is fogok menni jövő héttől boxra csak megrándult egy ín a csuklómban és fáj, elég furcsa lesz thai box után sima box, nem annyira pörgős és gyors szerintem, és a láb is ki fog maradni 😞
0
0
0
0
mlan0 avatar
Énis járók Hetente minden nap Boxolni... 😃 de mégse mondom senkinek... < kivétel most! 😃
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
GokuTM írta:
mlan0 írta:
Ki az a mlan0?? 😀 amugy csak tényleg vicceltem ezzel a magasság izével... Én tökre leszarom hogy izmos vagy-e vagy magas... az a lényeg hogy ha oda jön egy férfi ami 200kg izom és 200cm magas... akkor ne szaladj el... hanem megküzdesz vele... ha vsztesz az se baj... de ha győzöl az pláne nem baj... Hígyétek el én tudom!


A testépítők, vagy valamit magára adók túlnyomó része, nem is azért gyúr, hogy ha szembe állnak vele, akkor győzni tudjon. Arra elég egy könnyedebb fizikai felzárkózás és inkább egy komolyabb hangvételű technikai tudás elsajátítása szükséges.
A falusi buta suttyók felfogása a "Gyúrok, hogy nagyobbat tudjak ütni." 😀
Te biztosan tudod 😂


pedig elég sok ilyen felfogásút ismerek, sőt van aki 1 hónap után azt hiszi magáról hogy ő Buakaw

twoKgames írta:
mlan0 írta:
Ki az a mlan0?? 😀 amugy csak tényleg vicceltem ezzel a magasság izével... Én tökre leszarom hogy izmos vagy-e vagy magas... az a lényeg hogy ha oda jön egy férfi ami 200kg izom és 200cm magas... akkor ne szaladj el... hanem megküzdesz vele... ha vsztesz az se baj... de ha győzöl az pláne nem baj... Hígyétek el én tudom!

ha önvédelmet akarsz elsajátítani akkor küzdősportot válassz pl. box , attól még hogy izmot növelsz nem fogsz jobban harcolni csak nagyobbat ütsz


de ha gyúrsz akkor honan fogsz nagyobbat ütni? a technikával fogsz nagyobbat ütni nem izommal
0
0
0
0
twoKgames avatar
mlan0 írta:
Ki az a mlan0?? 😀 amugy csak tényleg vicceltem ezzel a magasság izével... Én tökre leszarom hogy izmos vagy-e vagy magas... az a lényeg hogy ha oda jön egy férfi ami 200kg izom és 200cm magas... akkor ne szaladj el... hanem megküzdesz vele... ha vsztesz az se baj... de ha győzöl az pláne nem baj... Hígyétek el én tudom!

ha önvédelmet akarsz elsajátítani akkor küzdősportot válassz pl. box , attól még hogy izmot növelsz nem fogsz jobban harcolni csak nagyobbat ütsz
0
0
0
0
mlan0 avatar
Igen... 1. te 100% hogy nem vagy "testépitö" te csak egy RATYI vagy akinek a szülei mindent megvesznek... 2. És igenis sokkal jobban számít az hogy ki hogyan tud verekedni... [/spoiler]Hát nálatók biztos nem a GAZDAG NEGYEDBE de nálunk igen is számít...[/spoiler] De nálunk nagyon is számít... hogy ki hogyan verekedik... mert ha eléd állnak 5-en hogy most megvernek akkor te nem csak ősszehuzódni tudsz hanem kiállsz magadért! írnák még csak má fáj a kezem... 😃

GOKUNAK SZÓL
0
0
0
0
mlan0 avatar
Ki az a mlan0?? 😀 amugy csak tényleg vicceltem ezzel a magasság izével... Én tökre leszarom hogy izmos vagy-e vagy magas... az a lényeg hogy ha oda jön egy férfi ami 200kg izom és 200cm magas... akkor ne szaladj el... hanem megküzdesz vele... ha vsztesz az se baj... de ha győzöl az pláne nem baj... Hígyétek el én tudom!
0
0
0
0
SYLER avatar
Szeretem ezt a fórumot mindig jókat derülök rajta.😀
0
0
0
0
Adam996 avatar
GokuTM: mlan0-át ne is vedd figyelembe csak a hülyeséget írja mindenhova ezt szerintem ő se gondolta volna de már az aviján is látszik hogy trollkodni jött az oldalra
0
0
0
0
mlan0 avatar
Azt szeretném kérdezni ha magasságra akarok edzeni... akkor mit kell vennem? és hogy edzek, és mennyibe kerül?
0
0
0
0
kolbiszk avatar
GokuTM: Már nem azért, de a rotátorköpeny egy nagyon fontos, és sérülékeny 4 izomból álló izomcsoport a vállban, nem porc...
0
0
0
0
Adam996 avatar
Tömegnövelőbe is van fehérje
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hát a magasságon nem,az annyi lesz kb mint faterodé vagy vmivel magasabb.
Hát szedhetsz csak amikor tornázol akkor a hátadat ne nagyon eröltesd mert a gerincedet elb*szhatod.
0
0
0
0
sachme avatar
van 1 kérdésem 😀 fejlődő szervezet vagyok még és 55 kg 😀 szeretnék szedni tömegnövelőt , mert elég gyéren állok izommal és magassággal is.(163 cm)(14éves fiú)
A tömegnövelő növelni a magasságomat és az izmaimat ha rendszeresen edzek?
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Nem úgy, hanem hogy pl: megsérül a rotátorköpeny, ilyenek.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hát az izületi problémák max később fognak jelentkezni náluk. (nem 5 év múlva,hanem pl. 15-20).
0
0
0
0
kolbiszk avatar
1 kérdés régebb óta súlyzós edzőktől: nektek fáj vlmilyen ízületetek?? Én saját testsúlyos vagyok, nekem nincsenek igazán ilyen problémáim 😀
0
0
0
0
Adzarb avatar
lenne egy furcsa kérdésem 😆
súlyzózás után a "bicepszemnél" 😆 vannak ien kis apró piros pöttyök,mint mondjuk egy tű hegye akkorák az mitől van?
0
0
0
0
akos328 avatar
mondjuk akkor földes, fél méteres homokos erdős út megteszi ugye? 😃 ott szoktam futni.
Tudom hogy kéne a fehérje de még arra is már nincs pénzem.
0
0
0
0
akos328 avatar
Sose szoktunk zsíros ételeket sütni-főzni ha igen nagyon ritkán csak, marha tarja, illetve egyéb marhaságok/baromságok kerülnek az asztalra, amiről köztudott hogy a rejtett szírokon kívül nem nagyon van benne.
fatburn-t betudok szerezni BIOTech-set 3000/100 db sztem ez megéri, viszont fehérjét nem tudok most szerezni

és mi ez az erőltetett menet?
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
akos328 írta:
Tudnátok olyan diétát mondani, ami viszonylag gyors zsírveszteséget okoz, de feltétel legyen hogy suliba járok napi 8-10 órát tehát szendvicsbe mit tegyek, hétvégente mit főzzön mutter, mert hétköznap konyháról hozzuk a kaját, így nem nagyon tudjuk változtatni az étrendet 😃
Emellett már lassan 1 hete intenzíven futok, napi 15-20 percet ami kb 4Km-t jelent.


[LINK]


Mi a véleményed róla GokuTM? Ez jobb lenne mint a kocogás nem?
Spoiler!
Vga hűtővel kapcsolatban meg leszedtem 2.2.4-et de ebben sincs RPM, de mind1 is mert mindenhol nullát ír szóval valszeg nem is működik😃
0
0
0
0
akos328 avatar
Tudnátok olyan diétát mondani, ami viszonylag gyors zsírveszteséget okoz, de feltétel legyen hogy suliba járok napi 8-10 órát tehát szendvicsbe mit tegyek, hétvégente mit főzzön mutter, mert hétköznap konyháról hozzuk a kaját, így nem nagyon tudjuk változtatni az étrendet 😃
Emellett már lassan 1 hete intenzíven futok, napi 15-20 percet ami kb 4Km-t jelent.
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Köszönöm a segítséget!

Ja egyébként még annyit hogy ugye hétfőtől csütörtökig edzek szedem a tömegnövelőt + fehérjét és péntek szombat vasárnap pihenek. Akkor is kell szednem ha nem edzek? És ezeket mindig edzés után vegyem be?
0
0
0
0
Adam996 avatar
Az edzésedbe találtam egy kis hibát mellet háttal nem edzünk mert az 2 nagy izomcsoport és minden nap egy kicsi + egy nagy
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Értem akkor a Hétfőt felcserélem a csütörtökkel és veszek fehérjét + tömegnövelőt akkor még a vékony karjaim is keményen megizmosodhatnak? 😃 Gondolom annyira nagyon nem látszódhat mivel 190cm vagyok nem a legvéknyabb de azért vékony vagyok.
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Hát az edzéstervem :

Hétfő : Váll , csuklya

Kedd : Mell , Hát

Szerda : Láb

Csütörtök : Tricepsz , bicepsz


Emellet minden nap 50 felülés 50 hasprés és 50 lábemelés.

Akkor érdemesebb lenne Tömegnövelőt + fehérjét együtt vennem? Rizs , csirke a koli miatt nincs rá lehetőségem. Ha veszek fehérjét akkor nem is lesz nagyon szükségem ezekre?
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Edzek : Hétfő , Kedd , Szerda , Csütörtök konditerem minden nap 1 órát. Fehérjét most nem vennék a Tömegnővelő mellé , a kajám a koli kaja meg kenyér , pizza , ilyesmik. Miket ajánlasz?
0
0
0
0
jokerke96 avatar
Üdv! Az lenne a kérdésem hogy én vékony vagyok és izomnövekedés kellene (tehát nem szálkásítani akarok) és tömegnövelő kellene. Nos az lenne a kérdésem hogy ennek nincsen semmilyen mellékhatása?
0
0
0
0
Adam996 avatar
Mellből nyomás, oldalra emelés, arnold nyomás, oldalra emelés előre dőlve ez megy váll hátsóra
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
Davezorrr írta:
Hy
Vállra tudtok mondani gyakorlatokat ? Válvonogatáson kívül mást nem tudok :S


Arnold nyomás, tárogatás
0
0
0
0
Davezorrr avatar
köszi a válaszokat.Terembe heti egyszer vagy kétszer járok,a harmadik napot otthon csinálom.Igazából kezdő vagyok még szal jól jön a segitség.
0
0
0
0
akos328 avatar
vállvonogatás inkább csuklya.
fogod az egykezes súlyzókat és lent van a karod. Innen emeled előre. Előre emelés.
Oldalra emelés ugyan így csak oldalra emeled 😃
Állig húzás, ezt 2 kezessel kellene, de egy kezes súlyzókkal is megoldható. A karod megint lennt van, húzod fel a karod amíg az öklöd nem érinti az állad, akkor szabályos ha a a csuklód és a könyököd 1 vonalban van. nekünk az edző azt mondta ilyenkor csak a könyöködet feljebb emeled, így hatékonyabb.
Hirtelen súlyzókkal ezek jutnak eszembe, de ha terembe jársz és gépek vannak, vagy van géped otthon akkor mondhatok még párat.
0
0
0
0
Davezorrr avatar
Hy
Vállra tudtok mondani gyakorlatokat ? Válvonogatáson kívül mást nem tudok :S
0
0
0
0
akos328 avatar
gyenesmartin írta:
akos328 írta:
tasiadam írta:
https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

szemböl okés

https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ilyen bőt szétszakadásaim lettek, tele van a hátam hegekkel


ezeket striáknak vagy terhességi csíkoknak hívják.
akkor jelennek meg ha az adott bőr terület gyorsan megnyúlik, de a sejtosztódás ezt nem tudja követni. Ez lehet hízástól, gyors növéstől, vagy az edzéstől is.
Sajnos ez örökre megmarad már, csak úgymond gyöngyházfényű lesz, ami sötétbőrüeknél nagyon feltűnő, de lebarnítható. tehát nem marad ilyen lila mindig.
Örökre? De jó 😞. Nekem is vannak ilyenjeim a gerincemnél egymás után vagy 4-5 csík.


ezt nekem bőrgyógyász mondta, de ha neten rákeresel van egy csomó technika amivel halványítani, lehet felgyorsítania folyamatot.
én például barackmag olajat kaptam rá
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
akos328 írta:
tasiadam írta:
https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

szemböl okés

https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ilyen bőt szétszakadásaim lettek, tele van a hátam hegekkel


ezeket striáknak vagy terhességi csíkoknak hívják.
akkor jelennek meg ha az adott bőr terület gyorsan megnyúlik, de a sejtosztódás ezt nem tudja követni. Ez lehet hízástól, gyors növéstől, vagy az edzéstől is.
Sajnos ez örökre megmarad már, csak úgymond gyöngyházfényű lesz, ami sötétbőrüeknél nagyon feltűnő, de lebarnítható. tehát nem marad ilyen lila mindig.
Örökre? De jó 😞. Nekem is vannak ilyenjeim a gerincemnél egymás után vagy 4-5 csík.
0
0
0
0
akos328 avatar
tasiadam írta:
https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

szemböl okés

https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ilyen bőt szétszakadásaim lettek, tele van a hátam hegekkel


ezeket striáknak vagy terhességi csíkoknak hívják.
akkor jelennek meg ha az adott bőr terület gyorsan megnyúlik, de a sejtosztódás ezt nem tudja követni. Ez lehet hízástól, gyors növéstől, vagy az edzéstől is.
Sajnos ez örökre megmarad már, csak úgymond gyöngyházfényű lesz, ami sötétbőrüeknél nagyon feltűnő, de lebarnítható. tehát nem marad ilyen lila mindig.
0
0
0
0
kolbiszk avatar
Fegyencedzés! Csak saját testsúllyal. Egykezes fekvőtámaszt kezenállásból támasz nélkülre akarok eljutni. (de minden benne van a könyvben)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
jumpen97 írta:
én minden np tisztaseb vagyok(gladiátorkodás miatt)


nekem nem a thai box miatt lett ilyen
0
0
0
0
jumpen97 avatar
én minden np tisztaseb vagyok(gladiátorkodás miatt)
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010034_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

szemböl okés

https://kepfeltoltes.hu/121010/20121010033_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


ilyen bőt szétszakadásaim lettek, tele van a hátam hegekkel
0
0
0
0
YourMomIsNotMale avatar
csinálok 2 képet fel is rakom milyen lett a hátam és a hasam másfél év felülés és ilyenek után.
0
0
0
0
jumpen97 avatar
GokuTM írta:
jumpen97 írta:
én így nézek ki
https://kepfeltoltes.hu/121010/1348767883935_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

50 fekvőtámasz
50 felülés
50 hasprés
25-50 bicepsz 12 kg-s súlyzóval
67 kiló vagyok

A has miatt kérdezem h mennyi kell? más fél éve csinálom semmi tömegnövelő vagy fehérjekúra.



Jó testalkaod lenne, viszont nagyon hiányzik a konditerem. Enné tovább nem fogsz fejlődni. Jobban mondva nagyon-nagyon lassan.
Tömegnövelőre neked nincs is szükséged, viszont fehérjére elég komolyan. Mellednek van formája és a válladnak is.
Fekvőtámasznak már nagyon nincs haszna. Felülés biztosan megy napi 100 szétosztva, de okosabb lenne heti 4x megedzeni, de akkor nagyobb intenzitással. Felülés, hasprés lábemelések, amíg be nem sz@rsz. Ettől hamarabb kikockásodna.

Az egykezes súlyzóval jók a bicepszgyakorlatok.
Viszont mehet mellé vállra, vállvonogatás, oldalra/előre emelés.
Egy kis tricepsz gyakorlat.

De ami a legfontosabb nagyon kellene a konditerem egy egy kis fehérjediéta. 1-2 hónapig, aztán fehérjével folytatni tovább.
Így fél év alatt komolyat változnál, mint mondtam jó testalkatod van egy gyors látványos fejlődéshez.




kösz

konditeremre nincs pénzem de pár gépet el tudok kérni és van aki összeállítson egy komolyabb edzéstervet
0
0
0
0
jumpen97 avatar
én így nézek ki
https://kepfeltoltes.hu/121010/1348767883935_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

50 fekvőtámasz
50 felülés
50 hasprés
25-50 bicepsz 12 kg-s súlyzóval
67 kiló vagyok

A has miatt kérdezem h mennyi kell? más fél éve csinálom semmi tömegnövelő vagy fehérjekúra.
0
0
0
0
Adam996 avatar
ja csak a bolti eladó is testépítő volt de szerintem ezt hagyjuk úgy se tudjuk meggyőzni egymást hogy egyiknek vagy másiknak van igaza meg szerintem ez testalkat függő is

amúgy de jó hogy még sosem láttál élőbe de így megmondod hogy csóró vagyok
0
0
0
0
Adam996 avatar
egy személyi edző is mondta a konditerembe mert megkérdeztem azt mondta elég 2gramm biotechusa boltba az eladó is mondta.
0
0
0
0
mlan0 avatar
Ha nagyon izmosak vagytok akkor mondjátok... hány KG-osak vagytok??
0
0
0
0
molfer98 avatar
GokuTM írta:
hector maio írta:
mindenhol 2g-ot írnak


Milyen jó, hogy már 3 éve csinálom és nem gyorsan a netről keresem az információkat, hogy megdöntsem egy hozzáértő szavát. De ha itt tartunk a legfrissebb kutatási eredményeket megnézve 2,6g.
Magyarán inkább 3g, mint 2g.

De ha azt szeretnéd valahogy kimakogni, hogy egy kezdőnek elég a 2g/testsúlykiló, mert attól is fog fejlődni, csak nem olyan léptékben, mint ha 3g-ot vinne be, akkor tedd azt 😉 Mert ez így hosszú lesz.

molfer98
Attól függ milyen gyakorlat. Mellen kívül mindenre jó.

Fekvenyomás
Mellnél szálkásításnál a "Minél kisebbel, de többet" és a "Maximális súllyal, amiből megy szabályos 8 kinyomás" között kell belőni.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció