The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Ha már ennyi bénának tartjátok Rick sírását játsszátok el jobban 😀 Szerintem éppen elég drámai volt egy ilyen karakterhez ez a sírás.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Én sajnáltam, mivel ha a szövegeire vissza emlékszel, senkinek sem tudott volna ártani, és mindig segített, próbálta menteni a csapatot élete utolsó pillanatáig. Lori meg halott, kész....ideje volt lépni valamit ami tényleg drámai. Bár Lori.... végefelé kezdtem megkedvelni mikor nem lökte a szarságait, meg ugatott mindenkinek. Bár ő baja, minek baszatta teherbe magát Sónn-al(nemtudom hogykell leírni😆😉. De legalább új tagokkal bővült a csapat, akik hát nemtom...a feka szimpi, elég badass, a kis öreg meg hamar meghal szerintem. Andrea látszik meg akarja kaparintani a kormányzó farkát is, de remélem Merle elcsórja előle, igen hajtanak rá😆😆
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Én azért sajnáltam Carl-t is, mivel akármennyire nem szerettem Lori-t, mégis az anyukája volt, gondoljatok bele milyen érzés lehetett... Lori is megbánta gondolom, sajnáltam azért őt is... Azt a kis rohadék fekát meg kár volt lelőni, le kellett volna vágni a lábait, és kidobni a zombik közé. T-Dog-ot is sajnáltam, mindig jó volt ő is mindenkihez, lehet hogy nagy gengszternek tűnt, de mégis olyan jószívű volt.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Haraposs írta:
magyarlovag01 írta:
Negyedik részről a véleményem:

Spoiler!
AZTAKURVA!!! 😲 😆

Nem semmi , hogy ez a kis nyomorult feka mennyi bajt okozott...



Spoiler!
Én már előre mondtam hogy az összes rabot kikellett volna végezni főképp "azokat", károsak 😆. Lori halálát eddig vártam nagyon, de Rick béna sírása miatt jobb lett volna ha nem történik meg 😆. Ettöl függetlenül jó rész volt.


Spoiler!
Jah, hát elég durva volt az a sírás 😲 😆 Lorit annyira énse sajnálom, de azért a végén egy kicsit már kezdtem... Először azthittem, hogy halva születik a gyerek, vagy hogy már kirágta odabenn 😲 😆
Azt a köcsög fekát meg húúú.... 😆


És most már végre a tülélővárosos szál is kezd egy kicsit érdekes lenni, ahogy a kövi rész intrójából láttam 😃
0
0
0
0
Haraposs avatar
magyarlovag01 írta:
Negyedik részről a véleményem:

Spoiler!
AZTAKURVA!!! 😲 😆

Nem semmi , hogy ez a kis nyomorult feka mennyi bajt okozott...



Spoiler!
Én már előre mondtam hogy az összes rabot kikellett volna végezni főképp "azokat", károsak 😆. Lori halálát eddig vártam nagyon, de Rick béna sírása miatt jobb lett volna ha nem történik meg 😆. Ettöl függetlenül jó rész volt.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Negyedik részről a véleményem:

Spoiler!
AZTAKURVA!!! 😲 😆

Nem semmi , hogy ez a kis nyomorult feka mennyi bajt okozott...
0
0
0
0
no avatar
Ma negyedik rész 😃 Ha minden jól megy már délutánra lesz felirat.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Nana, azért ne Rick körül forogjon már a világ basszus. Ő a főszereplő, de ne legyen már egy isten, vagy mittudomén. Higyjétek el lesz bennük annyi hogy jobbat tartogatnak kormányzó bácsinak, remélem zombik ölik meg, az viccesebb.Amúgy szerintem Michonne zombiai(vagy hogy a faxba írjam😆😉 a hozzátartozói voltak, igen hallgat róluk.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
JackBauer írta:
Spoiler!
Remélem Rick kicsinálja ezt a m***** embert.

Spoiler!
Egyszer lehet, sőt szerintem valószínű, de egyhamar ne számíts rá, legalább is a 3. évad végéig biztos élni fog. Nagyon komoly kis emberként emlegetik a képregények alapján, szóval nem hiszem, hogy egy hamar kinyírják. Az viszont tetszik benne, hogy becsicskította Merlet 😃


Spoiler!
Az lenne a legjobb ha Rick megölné a Kormányzót és átvenné a város felett az irányítást. Az lenne a legjobb 😀
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Remélem Rick kicsinálja ezt a m***** embert.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Spoiler!
Hát kemény volt a 3. rész mindenesetre, remélem kifog derülni a pontos oka hogy miért tart fejeket egy titkos szobában, meg hogy miért ölte le a gárdásokat. Így még csak találgatni lehet
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Akkor is beteges, mivel ártatlan katonákat gyilkolt ott le, akik nem tehetnek semmiről. De hát mondták akik ismerik a képregényt, hogy rideg és beteges a karaktere. És szerintem pont illik rá.
0
0
0
0
Haraposs avatar
JackBauer írta:
Na, én megnéztem. 😀

Spoiler!
Az első rész amiben mutatták a Kormányzót... de már most megutáltam a karakterét. Annyira egy gusztustalan egy karakter hogy az hihetetlen. Előadja hogy: Ő milyen jó ember meg minden. Közben meg olyan embereket öl akik még picit sem veszélyeztetik a szánalmas se**ét. Az volt a "csúcs" amikor beült abba a rejtett szobába és a járákáló-fej gyűjteményét nézegette. Undorító, remélem hamar kiiktatják a karakterét. De az biztos hogy ügyesen manipulálja az embereket.


Spoiler!
Azért ölt meg nemzeti gárdásokat mert azok jogosan átvehetnék a hatalmat a városában, a fejgyüjteménye meg azért van hogy kiölje magából az emberséget és tudjon ártatlanokal végezni és fosztogatni.
0
0
0
0
no avatar
Na, én megnéztem. 😀

Spoiler!
Az első rész amiben mutatták a Kormányzót... de már most megutáltam a karakterét. Annyira egy gusztustalan egy karakter hogy az hihetetlen. Előadja hogy: Ő milyen jó ember meg minden. Közben meg olyan embereket öl akik még picit sem veszélyeztetik a szánalmas se**ét. Az volt a "csúcs" amikor beült abba a rejtett szobába és a járákáló-fej gyűjteményét nézegette. Undorító, remélem hamar kiiktatják a karakterét. De az biztos hogy ügyesen manipulálja az embereket.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Már alig bírom kivárni 😃
0
0
0
0
no avatar
Hamarosan felkerül a magyar felirat.
0
0
0
0
no avatar
Norbi777 írta:
Kb. hány órakor lesz kint?


Este 9-kor kezdődik + vetítési idő.
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Legjobb sorozat a világon. 2 nap alatt letudtam nyáron a 2 évadot... Most várhatok minden vasárnapig, hogy kijöjjön egy újabb epizód... A 3. évadot angol szinkronnal nézem, de így is tökéletes... Kíváncsian várom az új részt😀😉
0
0
0
0
no avatar
Kb. hány órakor lesz kint?
0
0
0
0
no avatar
ma😃 estére fent is lesz angol felirattal. holnap este 6 körül pedig magyarral
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Amúgy mikor jön a 3. rész? 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Legalább foglalkoztak kicsit a mellékszállal😀
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Spoiler!
Kár hogy a tél kimaradt a 3. évadból, pedig jó lett volna nézni a járkálókat a hóba 😀 Eddig mind a 2 rész tetszett és tényleg 1 unalmas pillanat sem volt. a következő rész ahogy láttam csak az Andrea történetével fog foglalkozni, bár engem jobban érdekel hogy mi történik a börtönben
0
0
0
0
no avatar
sajt3000 írta:
Spoiler!
Amikor a börtönbe értek még én is biztonságban éreztem magam😆 De Rick karaktere egyre ridegebb:S


Spoiler!
Azért, mert rájött hogy csak így védheti meg a családját.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Amikor a börtönbe értek még én is biztonságban éreztem magam😆 De Rick karaktere egyre ridegebb:S
0
0
0
0
no avatar
Mort2195:
Spoiler!
Csak gondolom. Valami biztos lesz ami miatt majd egyszer/valamikor el kell hagyniuk a börtönt.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mort2195:Spoiler!
Remélem az anyja is megpurcan, komolyan annyira irritál a karaktere hogy az hihetetlen. Carl meg egész tűrhetővé kezd válni.....nem bal***kodik, szerzi a cuccokat, segíti a csapatot. Az anyja meg még lecseszi hogy miért hozott új kötszereket meg gyógyászati cuccokat? Szerintem ideje hogy kivegye a részét, hiszen ha felnő tapasztalt túlélő lehet belőle. Amúgy elhagyni szerintem sem hagyják el, inkább harcolni fognak érte. De hát miért is ne, valami kis izgalom kell bele. Amúgy is egyik előzetesben egy jelenetben a zombik ellepték a börtönt és Rick kiabálta hogy ki engedte be őket. Fogadok hogy Merle elkapja a rövid hajú csajt, majd beereszt pár zombit csak így hobbiból😃Csak jöjjenek már az új részek^^
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Merle úrra én is kíváncsi vagyok de nagyon. De szerintem nem lesz hosszú életű karaktere. Főleg ha Rick életét próbálja majd valamilyen úton-módon kiontani. Mondjuk, az érdekel engem személy szerint a legjobban hogyan folytatódik majd a Daryl-Merle szál. Na majd hétfőn kiderül hogyan folytatódik tovább a sorozat. Csak sajnos még öt nap van addig. 😞
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Spoiler!
Trailerből ítélve tényleg nemsokára bekapcsolódik Merle is az új évadba, méghozzá szerintem nemis akárhogy 😃 Elég durva szerkezet van a levágott keze helyén 😲

Szerintem ez az Andrea szál tök fölösleges... persze mindig kell h legyen egy 2. szál is.
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Én ettől a túlélő várostól már előre félek.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Erre én is kíváncsi vagyok. Én Andrea-ra és Michonne-ra vagyok kíváncsi, mivel ők fognak először találkozni vele és bemenni a túlélővárosba. Elméletileg.
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Rick-Governon szálra vagyok nagyon kíváncsi. Vajon Rick hagyni fogja hogy utasítgassák, ha arra kerül a sor ?[
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Spoiler!
Szerintem tuti döntés elé fogja állítani őket, mivel így is alig tudnak megmaradni, egy kisbaba pedig mégnagyobb gondot jelentene. Amúgy szerintem a Governor fogja kényszeríteni őket.😀
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Kíváncsi vagyok mi fogja majd őket arra kényszeríteni/vagy miért döntenek majd úgy hogy elhagyják a börtönt. És kíváncsi vagyok a két életben hagyott rab sorsára is. Na meg arra vajon mit rejt majd az a bizonyos helikopter ill. miért zuhant le. Mert biztos volt valami oka. 😀 Na meg arra hogy vajon hogyan fog megszületni a baba. Nem bánnám ha holtan születne a kis Shane. 😀
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Király volt a 2.rész
Spoiler!
Szerintem aki a fák között figyelte Carolt az Merle volt😀
0
0
0
0
no avatar
Mongoosewow írta:
dzsolaSpoiler!
Mivel Hershel nem tud jelen lenni mikor az a nyomorék megszüli a kicsit, neki kell valószínüleg segítenie, és gyakorolja a felvágást. De ezt el is monjda ott helyben Glenn-nek😃


Köszi!😃 csak angolul néztem és ezt az egyet nem értettem.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
dzsolaSpoiler!
Mivel Hershel nem tud jelen lenni mikor az a nyomorék megszüli a kicsit, neki kell valószínüleg segítenie, és gyakorolja a felvágást. De ezt el is monjda ott helyben Glenn-nek😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Online hol lehetne megnézni? Találtam linkeket, pl. streamcloud-on, de internal server errort ír, indavideón meg megáll a film 5 percénél. Esetleg valami tipp?

Szerk.:
Probléma megoldva, már működik a Streamcloud.
0
0
0
0
no avatar
Végre Carl is szimpatikussá kezd válni😃. Carol mit csinált azzal a járkálóval?
0
0
0
0
Haraposs avatar
Spoiler!
Én a maradék két rabot is megöltem volna, mert akkor az összes ellátmány a csapaté lehetne.. Azt a kötekedő bajszos rabot aki megpróbálta megölni ricket, meg már elöbb megöltem volna 😆. Carl meg kezd szimpatikus lenni, az eddigi -10ről már -5nél tart a szemembe 😃D, az hogy elment gyógyszerért meg hasonlók. Volt az a jelenet mikor valaki figyelte a börtönt a fák közül az szerintem Merle volt.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Na megnéztem, elég jó volt a második rész, végre csak mennek előre az események, nem történt akkora gebasz.
Spoiler!
Azért nem így képzeltem el a rabokat, elég köcsögök voltak, az öreget meg a közepes fekát leszámítva. Bár a nagydarab sem tűnt agresszívnek, sőt olyan gyámortalannak inkább. Csak én kezdtem pár másodprecre örülni mikor Carl felesége elkezdte lélegeztetni Hershel-t, ő pedig feltámadt? Azt hittem lerágja a pofáját, mint a webisode-ban az egyik csajnak😃
0
0
0
0
no avatar
Már csak 2 óra 13 perc.
0
0
0
0
Haraposs avatar
6 körül már lesz fordítás
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ma már nézhetjük!Nem bírom ki....
0
0
0
0
no avatar
Feliratot a népnek! 😀
0
0
0
0
Haraposs avatar
JackBauer ez fájdalmas, de rohadt jó 😃D
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Már csak 2 nap és jön a következő rész!😎
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Én is, de sajnos semmi sem tart örökké. Amúgy remélem Glenn meg a csaja sokáig bírják még, olyan szép párt alkotnak még egy ilyen zombiapokalipszis közepén is😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció