The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Furmann96 avatar
Azt hallottátok, hogy lesz még egy új ember aki főnöknek képzeli magát de egy igazi paraszt lesz... Én ezt olvastam nem tudom mi igaz belőle.
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Végig bulizod a nyarat és már itt is van 😃
0
0
0
0
AdamVmm avatar
Nem is értem hogy lehett így abbahagyni a 2. évadot :S
😃
Már nagyon várom a 3-at, de még október messze van :S
0
0
0
0
Lord107 avatar
Mort2195 írta:
És nemtudni hogy áprilisban mikor jön az 1. része ?

Nem tudom mikor jön, mert még nem mondták, de azt garantálom, hogy 21 napon belül biztos megjelenik 😃


Nem biztos, lehet hogy már éppen holnap bejelentik hogy csúszik a kiadás nyár végéig 😆
0
0
0
0
no avatar
[quote][b]Lord107 írta:
És nemtudni hogy áprilisban mikor jön az 1. része ? 😃
Én sem bírom az ilyen játékokat, de mivel ez [i]The Walking Dead[/i] játék így szerintem végig fogom vinni 😆[/quote][/b]


Én is ezért fogom kipróbálni.Meg érdekel Hershel családja,eg a túlélőcsapat. 😃
0
0
0
0
Lord107 avatar
Mort2195 írta:
Pedig de. Ha ismered a Back to the Future kalandjátékot, akkor annyit tudok mondani, hogy olyan lesz. Abból is havonta jöttek ki a részek. Amúgy az előbb hülyeséget mondtam, mert nem Morgan lesz a főszerepben, hanem Lee Everett. A játék akkor fog játszódni amikor még Rick kómában fekszik a kórházban és egy másik túlélő csapat lesz itt. De azt is megtudjuk majd, hogy Hershel gyerekei és rokonai hogyan haltak meg és egyéb dolgokat meg tudunk amik minden Walking Dead rajongónak tudni kell 😀 Szóval érdekes lesz szerintem. Csak legyen hozzá magyarítás, különben semmi nem fogok érteni 😃


És nemtudni hogy áprilisban mikor jön az 1. része ? 😃
Én sem bírom az ilyen játékokat, de mivel ez The Walking Dead játék így szerintem végig fogom vinni 😆
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:


Már én is láttam róla videókat de ezt nem tudtam, hogy havonta jelennek meg a részei 😃 Majd lehet kipróbálom.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Haraposs írta:
Legjobb karakter akkor is Merle Dixon 😃 remélem még elő kerül élőként 😃

Hát én ebben nem reménykedek. Remélem egyszer találkoznak a rothadó hullájával azt kész. Az a köcsög mindenki megölne, főleg Ricket meg a Nigát.


Tuti,hogy nem walkerként,vagy hullaként tér vissza Merle!
10 kilót kellett lefogynia a következő évad kedvéért,és szerintem annyiért,hogy járkálóként jusson neki egy kis szerep,vagy a hulláját meglássák,annyiért csak nem kezd el fogyókúrázni. 😃

Kedvenc karaktereim 3.évad után kb. ezek lesznek😃aryl,Glenn,Andrea,Michonne,Maggie

[LINK]

Itt is van,Merle 10 kilót fogyott.Szerintem nem a semmiért.
0
0
0
0
no avatar
Haraposs írta:
Legjobb karakter akkor is Merle Dixon 😃 remélem még elő kerül élőként 😃


Jah, nem rossz de csak Daryl képzeletében tűnik fel a 2. évad egyik részében. Mondjuk nekem Glenn meg Daryl a kedvenc karakterem.
0
0
0
0
Haraposs avatar
Legjobb karakter akkor is Merle Dixon 😃 remélem még elő kerül élőként 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
dzsola írta:
Toma97 írta:
dzsola írta:
Toma97 írta:
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.


Nekem Shane az unszimpatikus, az első évadban jobban szerettem. De miután meglőtte Otis-t azután teljesen megváltozott a karaktere...

Nekem most is egy pár részig de igaz Otis után már nem komplett amúgy megharapták a vége fele?


Spoiler!
Igen azt hiszem, bár odáig még nem jutottam el, csak mielőtt el kezdtem volna a sorozatot előtte néztem pár vidit, és mintha benne lett volna, hogy Carl lövi le

Spoiler!
Csak a végén.De bevágnak zombi jelenetet hogy megharapják egyszercsak fölkel azt megtámadja Rick-et.
0
0
0
0
no avatar
Toma97 írta:
dzsola írta:
Toma97 írta:
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.


Nekem Shane az unszimpatikus, az első évadban jobban szerettem. De miután meglőtte Otis-t azután teljesen megváltozott a karaktere...

Nekem most is egy pár részig de igaz Otis után már nem komplett amúgy megharapták a vége fele?


Spoiler!
Igen azt hiszem, bár odáig még nem jutottam el, csak mielőtt el kezdtem volna a sorozatot előtte néztem pár vidit, és mintha benne lett volna, hogy Carl lövi le
0
0
0
0
Toma97 avatar
dzsola írta:
Toma97 írta:
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.


Nekem Shane az unszimpatikus, az első évadban jobban szerettem. De miután meglőtte Otis-t azután teljesen megváltozott a karaktere...

Nekem most is egy pár részig de igaz Otis után már nem komplett amúgy megharapták a vége fele?
0
0
0
0
no avatar
Toma97 írta:
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.


Nekem Shane az unszimpatikus, az első évadban jobban szerettem. De miután meglőtte Otis-t azután teljesen megváltozott a karaktere...
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Toma97 írta:
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.

Igen az elején még szimpatikusabb volt de most már egyáltalán nem, nekem az a tipikus neveletlen gyereknek néz ki. Ha a a mindennapi életben nem ilyen akkor király egy színész mert nagyon jól játssza a szerepét... De azért Lori se semmi...
0
0
0
0
Toma97 avatar
Jó eza film.Csak aza k*va kölyök idegesítt benne...Valamit csinálhatnának vele.Spoiler!
Mindenhova bepofátlankodik,ellopta más pisztolyát ráadásul elis hagyja, kiszabadít egy zombit és az megöli egy jó szereplőt. Én ideges leszek ha meglátom.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Az egész Walking Dead sorozat a képregény miatt készült el, szóval szerintem már kint van képregénybe minden, az alaptörténet már kész. Most már csak fel kell venni és lejátszani a TV-be 😀

Spoiler!
Amikor kiderül, hogy már mindenki fertőzött, abból kíváncsi vagyok mi fog kisülni mert elég durván hangzik. Meg akkor szerintem nem is a harapástól változnak át hanem az csak megbetegíti őket és meghalnak a láztól és akkor már csak feltámadnak.

Spoiler!
Szerintem az, hogy mindenki fertőzött nem jár semmilyen következménnyel, max annyival, hogy ha meghal akkor fel kel "járkálóként", de amúgy szerintem nem lesz semmi bajuk amíg életben vannak. Bár azt eltudom képzelni, hogy egyre ingerültebbek lesznek és mérgesebbek lesznek minden hír hallattan. Tényleg, lehet Lorinak már az agyába bele hatolt ez a fertőzés és most már egy idegbeteg lett, ezért lett a végén mérges Rickre 😃


Am kíváncsi leszek mi lesz az egész sorozatnak a végén meg még arra, hogy mikor lesz majd Magyarországon mármint a TV-be

Hát szerintem soha nem lesz Magyarországon, túl drága lenne felvásárolni Magyarországnak ezt a sorozatot. De azért remélem az RTL mégis megteszi majd 😀


Jó lenne,ha adnák a TV-be,csak akkor találják el a szinkronhangokat. 😃
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
Egyébként a 3 évadról szóló képregények jönnek ki előbb vagy a film? (lehet, hogy hülye kérdés volt 😀 )


Úgy tudom,hogy már az összes képregény kint van...de lehet,hogy ez is hülyeség volt.Az biztos,hogy a képregény már sokkal előbb jár.
0
0
0
0
no avatar
Egyébként a 3 évadról szóló képregények jönnek ki előbb vagy a film? (lehet, hogy hülye kérdés volt 😀 )
0
0
0
0
Furmann96 avatar
De a legérdekesebb az az:
Spoiler!
Amikor kiderül, hogy már mindenki fertőzött, abból kíváncsi vagyok mi fog kisülni mert elég durván hangzik. Meg akkor szerintem nem is a harapástól változnak át hanem az csak megbetegíti őket és meghalnak a láztól és akkor már csak feltámadnak.

Am kíváncsi leszek mi lesz az egész sorozatnak a végén meg még arra, hogy mikor lesz majd Magyarországon mármint a TV-be
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
Hát jó sok idő kell még a 3 évadhoz😞 mondjuk hosszabb is lesz, mint az előzőek.


Igen,16 részes lesz! Nice.
0
0
0
0
no avatar
Hát jó sok idő kell még a 3 évadhoz😞 mondjuk hosszabb is lesz, mint az előzőek.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
adam990304 írta:
Mort2195 írta:
Furmann96 írta:
Sziasztok most néztem én is végig és király. Am mikor lesz már 3. évad mert én azt olvastam, hogy október 25 ez igaz mert ha igen akkor nem fogom kibírni. Am nekem is Deryl a kedvencem meg Glen is jófej. Spoiler!
De viszont Dale-t sajnálom.
Am szerintetek ki lesz az aki megmentette Andreat? Mert az nagyon durva volt



Igen akkor fog kezdődni a 3. évad.
Spoiler!
Egy nő, Michonne. A képregény alapján legalább is.


A képregényben alapján is,de szerintem itt is ő lesz. 😀
A másik,meg hogy akár ismerheti,vagy a börtönből jöhetett.Lehet,hogy annak a 30 fős bandának a tagja.Bár azt nem hiszem,mert nő...


De ez a képregénybe nem volt benne, hogy ez a kapucnis néni kicsoda? 😃 Amúgy kétlem, hogy abba a 30 fős bandába tartozna, mert nem hiszem, hogy egy ilyen elmebeteget ott tartanának 😀

Spoiler!
Ja és még a sorozat legelején volt az a csávó akinek meghalt a felesége és a fiával vannak egy házba, azt hiszem Morgan a neve. Azzal mi a tököm van? Sose mutatták, hogy velük mi történik, pedig Rick elég sokszor szólt nekik azon a rádión, vagy min 😃 Meghaltak? Majd egyszer véletlen összefut Rickel? Vagy egyszerűen volt, nincs? Meg a Merle ügy is elég fura. Levágta a kezét, aztán eltűnt egy furgon, amit valszeg ő lopott el, de nem tudni, mert őt sem láttuk, csak amikor Daryl képzelődött. Na és vele mi van?


Spoiler!
Merleről én sem tudok,meg még senki sem semmit.Csak annyit,hogy visszatér,és 10 kilót kellett a szerepéért fogynia.
Morgan és Dwayne(a fia),lehet még feltűnnek,de én szerintem már halottak,mert ugye Morgan az ablakból elkezdte kiszedni a walkereket az emeleten a sniperjével.Annyi lőszere meg nincs,hogy egy egész várost kinyírjon,úgyhogy vagy csodával határosan már megszöktek,vagy nem tudta visszaszorítani a zombikat.Utóbbi szerintem sanszosabb... 😞
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Furmann96 írta:
Sziasztok most néztem én is végig és király. Am mikor lesz már 3. évad mert én azt olvastam, hogy október 25 ez igaz mert ha igen akkor nem fogom kibírni. Am nekem is Deryl a kedvencem meg Glen is jófej. Spoiler!
De viszont Dale-t sajnálom.
Am szerintetek ki lesz az aki megmentette Andreat? Mert az nagyon durva volt



Igen akkor fog kezdődni a 3. évad.
Spoiler!
Egy nő, Michonne. A képregény alapján legalább is.


A képregényben alapján is,de szerintem itt is ő lesz. 😀
A másik,meg hogy akár ismerheti,vagy a börtönből jöhetett.Lehet,hogy annak a 30 fős bandának a tagja.Bár azt nem hiszem,mert nő...
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Sziasztok most néztem én is végig és király. Am mikor lesz már 3. évad mert én azt olvastam, hogy október 25 ez igaz mert ha igen akkor nem fogom kibírni. Am nekem is Deryl a kedvencem meg Glen is jófej. Spoiler!
De viszont Dale-t sajnálom.
Am szerintetek ki lesz az aki megmentette Andreat? Mert az nagyon durva volt
0
0
0
0
no avatar
Lalesz01 írta:
Nálam Deryl az abszolút kedvenc, az íjpuskájával😃 De Ricket is csipázom nagyon. A 2. évad végén megmondta a tutit a többieknek.


Rick is jófej... 😃
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Nálam Deryl az abszolút kedvenc, az íjpuskájával😃 De Ricket is csipázom nagyon. A 2. évad végén megmondta a tutit a többieknek.
0
0
0
0
no avatar
Ez szerintem is jó pont.
Nekem a kedvencem Daryl,Glenn és Maggie páros,meg Andrea. 😃
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Az egyik legjobb a sorozatban az ahogy változnak a különböző karakterek. Nagyon eltalálták. Egyikőjük sem ugyanolyan mint a sorozat elején.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Spoiler!
Én Shanet bírtam addig a percig amíg ki nem derült, hogy ő miatta halt meg Otis, onnantól kezdve én meggyűlöltem. Ricket pedig mindig is bírtam, de amiért megölte Shanet már nagy kedvenc lett 😃 Én amúgy Dalet sajnáltam nagyon. Nem tudom mért neki kellett pont meghalnia. Bárkinek jobban örültem volna, ha meghal, mondjuk a nigának, mert az olyan keveset szerepel, hogy már a nevét is elfelejtettem...)


Spoiler!
Dalet én is rohadtul sajnálom...az a jelenet meg...amikor Daryl megöli(ugye kényszerből),"Sorry,bro." 😞
Kár,hogy meghalt.Shanet kb. én is addig bírtam,azzal a kopasz fejével meg még gonoszabbnak nézett ki...Otis pedig jó fejnek nézett ki.
0
0
0
0
no avatar
apetit1989 írta:
Spoiler!
Lorit meg a hülye kölykét nagyon nem bírom


Spoiler!
http://getoutofherecarl.tumblr.com/
http://everybodyhateslori.tumblr.com/
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:

Spoiler!
Az nem bácsi,hanem néni.
Michonne a neve.

Spoiler!
Köszönöm! Most már okosabb lettem, hogy Michonne a neve 😃 Igazából az érdekel, hogy miért mentette meg ez az elmebeteg Andit 😀

Ja és rakd spoilerbe a spoiler szövegem 😃


Spoiler!
Igazából ezt én sem tudom még,hogy miért mentette meg.A képregényben szereplő fekete nő Michonne,a következő évad,pedig a börtönben fog játszódni.Ezt a képregényből lehet tudni,viszont mivel eddig sem azt követte teljesen(pl. Shane-nek meg Otisnak még élnie kellene),így nem tudni.Képregény szerint pedig nemsokára meghal Lori... Thanks God. 😆
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:

Spoiler!
A végén az nagy volt amikor Andreának segített a kapucnis bácsi a 2 kis palotapincsijével együtt. Kíváncsi vagyok az ki lesz 😀


Spoiler!
Az nem bácsi,hanem néni.😆
Michonne a neve.
0
0
0
0
no avatar
Most néztem végig az 1. részt, idáig egész jó. 😀
0
0
0
0
Toma97 avatar
jónak hangzik jó az ilyen műfaj
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Zsír, hogy ennyi mindenkinek tetszik a sorozat. Amúgy egy napon születtünk Lord😉
0
0
0
0
Lord107 avatar
Hát igen, a 2. évad 7. része végén Én is csak pislogtam 😃 nagyot ütött... 😎
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Egyik legnagyobbat a 2. évad 7. részének a vége ütött.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Nekem is bejött mind2 évad, az első kicsit jobban tetszett, de a második is nagyon ütős volt! Már nagyon várom a 3. évadot! 😀
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
Szerintem épp a sok drámai elemtől lett ennyire jó.
0
0
0
0
Lord107 avatar
A legjobb sorozat a világon 😎 Jah és szerintem is van értelme ezért új fórumtémát nyitni, mert jóval könnyebb itt úgy beszélni a sorozatról hogy a hozzászólások közt nincs 50 hsz. más sorozatról.
0
0
0
0
no avatar
Igen az.És nagyon jó.Van története is,tehát minőségi!
Ja,és Lori,Shut the Fuck UP! 😆
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Ez valamiféle zombi-horror sorozat amúgy? Jónak néz ki, lehet letöltöm majd😃
0
0
0
0
no avatar
Lalesz01 írta:
A sorozat nálam is top 1! Hatalmas.


Szerintem is marha jó.Olvastam olyan kommenteket viszont egy honlapon,hogy sokan megutálták a sok drámát,meg hogy,a 2.évad szinte végig csak a farmon játszódott.

Ez nekem sem tetszett annyira,de nem utáltam meg. 😃
0
0
0
0
Lalesz01 avatar
A sorozat nálam is top 1! Hatalmas.
0
0
0
0
niteforce avatar
Ennyi erővel tényleg mindennek lehet nyitni egy új fórumtémát.
De tényleg ez van, mindennek nyitnak fórumtémát!
Minek? Mindennek megvan a maga helye, ahol a hasonló érdeklődésű emberek írnak.
0
0
0
0
no avatar
Ha már a Barátok köztnek,Csillag születiknek van saját topikja,akkor ennek miért ne lehetne? 😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció