The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Haraposs avatar
sajt3000 írta:
Mort2195 írta:
sajt3000 írta:
Majd a kisbaba megeszi belülről remélhetőleg Mort,a remény hal meg utoljára😃
Amúgy R.I.P Hershel leg😢


A második mondatot spoilerbe kéne... 😃 Spoiler!
Én már azt hittem ő is meg fog halni, kezdtem is mérges lenni, hogy Dale után ő a következő akit kiírnak és akit egyben nagyon bírok.


Spoiler!
Én is nagyon bírtam Dale-t😞Carl karakterét onnantól utálom mint a sz*rt😀😠
Amúgy a 3.évad lesz az utolsó?


Nem, nem az utolsó évad lesz a harmadik(tudtommal)
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Mort2195 írta:
sajt3000 írta:
Majd a kisbaba megeszi belülről remélhetőleg Mort,a remény hal meg utoljára😃
Amúgy R.I.P Hershel leg😢


A második mondatot spoilerbe kéne... 😃 Spoiler!
Én már azt hittem ő is meg fog halni, kezdtem is mérges lenni, hogy Dale után ő a következő akit kiírnak és akit egyben nagyon bírok.


Spoiler!
Én is nagyon bírtam Dale-t😞Carl karakterét onnantól utálom mint a sz*rt😀😠
Amúgy a 3.évad lesz az utolsó?
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Majd a kisbaba megeszi belülről remélhetőleg Mort,a remény hal meg utoljára😃
Spoiler!
Amúgy R.I.P Hershel leg😢
0
0
0
0
Haraposs avatar
Eddig semmi infó nincs a fekete familiáról 😃
Én személy szerint nem sok esélyt látok hogy feltünjenek még, de kitudja.
Melyik "évadból" találtál meg két részt mert az se mind1 😃D
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Az elején mikor Rick kijött a kórházból, majd elment a házához és mikor tovább indult találkozott egy fekete férfival és annak fiával. Na, ezzel a két szereplővel mi lett ? Meghaltak ? Vagy csak el lettek felejtve ? Jó lenne ezt megtudni valahonnan.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Haraposs írta:
Na énis megnéztem, nagyon jó lett(bár milyen lenne hisz walking dead 😃D)
Spoiler!
Rick nagyon "megkeseredett". Hershellt meg sajnálom a lábáért 😀
Kiváncsi leszek mi lesz azokkal a túlélő rabokkal(ha egyáltalán rabok bár szerintem tuti)
Rick biztos hogy nem fog velük szimpatizálni😃


Én még nem láttam de ami késik nem múlik! 😀
Amúgy sikerül megtalálni két részt a Webisodes-ből,ha valaki igényt tart rá bátran küldjön PM-et! 😀
0
0
0
0
Haraposs avatar
Na énis megnéztem, nagyon jó lett(bár milyen lenne hisz walking dead 😃D)
Spoiler!
Rick nagyon "megkeseredett". Hershellt meg sajnálom a lábáért 😀
Kiváncsi leszek mi lesz azokkal a túlélő rabokkal(ha egyáltalán rabok bár szerintem tuti)
Rick biztos hogy nem fog velük szimpatizálni😃
0
0
0
0
no avatar
Adam: Nem minden börtönben narancssárga az egyenruha.

Spoiler!
A mai rész az valami hatalmas volt... 😀 Ahogy levágta Rick Hershel lábát... Meg a foglyok beszólása: SZENT SZAR ... 😀 Remélem a következő rész ennél is durvább és izgalmasabb lesz.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Megnéztem, így elsőre sokkal izgalmasabbnak és jobbnak tűnik mint a második évad.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Na így hogy a végére értem rettentően várom a 3. évadot, bár vannak kétségeim felőle.Spoiler!
Látom nem csak én utálom azt a hülye p*csa Lori-t, meg a magát sherif-nek képzelő Carl-t. Komolyan ennyire hülye nőt, egyik pillanatban Shane-el baszatja magát az erdőben, a másikban Rick tossza meg egy sátorban, és mindig más pártját fogja. Ő kári meg Rick-et hogy csináljon valamit Shane-el mert fél tőle és veszélyes, aztán a végén mikor elmondja neki hogy Shane meg akarta ölni de ő kinyírta, akkor kivan akadva? Ott helyben meg kellett volna mondani neki hogy: Ez sem tetszik? Akkor menj a halálmalac farkára egyedül, szarok rád. Carl is részről részre idegesítőbb, főleg hogy Dale is miatta halt meg. Amúgy Merle tuti vért fog ontani a csapatban, de szerintem pont Daryl lesz az aki meg fogja fékezzni. Elég epic fight lenne nem? Én ahogy elképzelem az, hogy Merle maga mellé akarja állítani Daryl-t, Daryl pedig áldozza magát a csapatért. Na de majd meglátjuk ha kijött az új évad. Alig várom😀
0
0
0
0
Szabcsi avatar
lokott01 írta:
Merle ugye visszatér?

Amúgy nekem a (gonosz) Shane volt a favorit, kár, hogy Rick elintézte.Így már csak Merle, és Daryl marad, már ha merle visszatér persze.


Persze,visszatér! 😀
Szerintem később még a Feka család is meg fog jelenni akikkel még Rick az elején találkozott!
0
0
0
0
lokott01 avatar
Merle ugye visszatér?

Amúgy nekem a (gonosz) Shane volt a favorit, kár, hogy Rick elintézte.Így már csak Merle, és Daryl marad, már ha merle visszatér persze.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Haraposs írta:
Valaki nem tudja hol tudnám megnézni a Webisodes második és harmadik évadát?? mert a hulladák amcsik nem engedélyezik más országba, és nincs fent youtubeon se..


Ez a dolog engem is nagyon érdekelne! 😀
0
0
0
0
bgreti avatar
Bear Grylls írta:
Daryl a legjobb arc 😃


Egyetertek, en is ot birom a legjobban.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Hirtelen felkapásból megnéztem egyhuzamban az első évad maradék négy részét, és mindegyik le tudott kötni. Glenn, Rick, és Dixon karaktere a legjobb. Tényleg van egy kis izgalom és feszültség a karakterek között, ami szerintem óriási pozitívum. Évente ha egyszer megnézek egy filmet vagy sorozatot mivel annyira nem szegeznek le, de ez egy gyöngyszem. Nem bántam meg hogy elkezdtem nézni😀
0
0
0
0
Haraposs avatar
Az" a drogos balfék" már meghalt tudtommal. Úgyhogy nem kéne így beszélni róla. Amúgy engem is irritál benne a gyerek 😆, legjobb karakterek Dixonék.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Na na, jó sorozat tényleg, de van azért benne néhány erőltetett karakter... a kisgyerek színészi játéka egyenesen minősíthetetlen, még a reszkessetek betörőkben lévő, mára drogos balféknek is jobb színészi alakítása volt.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Ma elkezdtem nézni, azt hiszem ez az amit egy zombis sorozattól!filmtől elvárok. Nem csak a hulladék 5 szereplős ki kell jutnunk innen stílus, amiben van a jófej néger, a köcsög magára gondoló pali, meg pár nő aki mindig wtf fejet vág a film elejétől a végéig. Egyszerűen kellően érzelmes, izgalmas, és sikerül tökéletesen átadni a zombis hangulatot. Tényleg nem csak a halomra ölhető agyatlan nyomikat látom a walkerekben, hanem veszélyforrást. Ma este 2 részt néztem meg, ha nem kéne holnap korán kelnem egész éjszaka elnézném. Remélem eltart még vagy 100 évadon át az amit az első két rész nyújtott. Már csak egy hasonló MMO zombi túlélős móka kéne játékban, és onnantól kezdve ellennék vagy 10 évig.(Játékok terén csak, természetesen😆😉
0
0
0
0
Haraposs avatar
Valaki nem tudja hol tudnám megnézni a Webisodes második és harmadik évadát?? mert a hulladák amcsik nem engedélyezik más országba, és nincs fent youtubeon se..
0
0
0
0
no avatar
Nekem is megtetszett, már a 2. évad felénél tartok, de csak lassan haladok(napi 1-2 rész), nehogy túl hamar vége legyen 😂
0
0
0
0
no avatar
Sajnos,szerintem végig ott fog játszódni. 😞

Spoiler!
Egyébként szerinted Merle ki oldalán fog állni?Magányos túlélő lesz,a Kormányzó oldalán lesz vagy valami más?
Btw,az első linken lévő képen,a kék egyenruhásak azok börtönben lévő foglyok s lehetnek?Mondjuk kicsit kétlem,mert szerintem narancssárga ruha lenne akokr.De fogalmam sincs. 😃
0
0
0
0
no avatar
Na,én nagyon eltájolódtam mostanában a sorozattól,most rágugliztam,hogy vannak-e hírek,és mit találtam?


Spoiler!
[LINK]
[LINK]
[LINK]
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
dzsola írta:
Mort2195 írta:
dzsola írta:
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Spoiler!
Shane szerintem semmibe sem ütötte bele az orrát, és az egyik legjobb karakter volt, én inkább Ricket nem csipem...


az én kedvenc karaktereim: Daryl, Glenn, Andrea Spoiler!
és még Shane, Dale de ők sajnos meghaltak 😞


Spoiler!
Te megnézted az összes eddig részét a sorozatnak? Shane olyan köcsög volt, már szinte mindenkit meg akart ölni, mert neki nem tetszett valami. Megölt egy embert azért, hogy menekítse a saját életét és mindenkinek kamuzott. Örülök, hogy Rick megölte.


Szerintem kellett egy ember aki izgalmassá teszi a soroztot.. legalább így nem csak az volt, hogy dumálnak Spoiler!
Lori terhességéről

Spoiler!
Ha Shane nincs akkor lehet, hogy Lori nem is lenne terhes! Sőt ez szinte biztos! Egy jó tette volt Shane -nek, az hogy kivitte Lorit és Carlt a városból, de szerintem már akkor hátsó szándék vezérelte!


Spoiler!
Az utolsó részben viszont Lori mutatott egy kis érzelmet Shane halálát illetően...
0
0
0
0
gigazte avatar
dzsola írta:
Mort2195 írta:
dzsola írta:
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Spoiler!
Shane szerintem semmibe sem ütötte bele az orrát, és az egyik legjobb karakter volt, én inkább Ricket nem csipem...


az én kedvenc karaktereim: Daryl, Glenn, Andrea Spoiler!
és még Shane, Dale de ők sajnos meghaltak 😞


Spoiler!
Te megnézted az összes eddig részét a sorozatnak? Shane olyan köcsög volt, már szinte mindenkit meg akart ölni, mert neki nem tetszett valami. Megölt egy embert azért, hogy menekítse a saját életét és mindenkinek kamuzott. Örülök, hogy Rick megölte.


Szerintem kellett egy ember aki izgalmassá teszi a soroztot.. legalább így nem csak az volt, hogy dumálnak Spoiler!
Lori terhességéről

Spoiler!
Ha Shane nincs akkor lehet, hogy Lori nem is lenne terhes! Sőt ez szinte biztos! Egy jó tette volt Shane -nek, az hogy kivitte Lorit és Carlt a városból, de szerintem már akkor hátsó szándék vezérelte!
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
dzsola írta:
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Spoiler!
Shane szerintem semmibe sem ütötte bele az orrát, és az egyik legjobb karakter volt, én inkább Ricket nem csipem...


az én kedvenc karaktereim: Daryl, Glenn, Andrea Spoiler!
és még Shane, Dale de ők sajnos meghaltak 😞


Spoiler!
Te megnézted az összes eddig részét a sorozatnak? Shane olyan köcsög volt, már szinte mindenkit meg akart ölni, mert neki nem tetszett valami. Megölt egy embert azért, hogy menekítse a saját életét és mindenkinek kamuzott. Örülök, hogy Rick megölte.


Szerintem kellett egy ember aki izgalmassá teszi a soroztot.. legalább így nem csak az volt, hogy dumálnak Spoiler!
Lori terhességéről
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Igen,ezek nekem is tetszettek,csak...Spoiler!
kár,hogy meghalt Dale.


Egyébként amikor rájöttetek,hogy amelyik Walker megölte Dalet,az az volt amelyikkel Carl szórakozott,és ez miatt kiszabadult a sárból,nem ba***átok volna szájba Carlt? 😆


Ezt spoilerbe kellett volna..😃 + ezt már kiveséztük (Carl)
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Igen,ezek nekem is tetszettek,csak...Spoiler!
kár,hogy meghalt Dale.


Egyébként amikor rájöttetek,hogy amelyik Walker megölte Dalet,az az volt amelyikkel Carl szórakozott,és ez miatt kiszabadult a sárból,nem ba***átok volna szájba Carlt? 😆
0
0
0
0
no avatar
gigazte írta:
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl


Spoiler!
Shane szerintem semmibe sem ütötte bele az orrát, és az egyik legjobb karakter volt, én inkább Ricket nem csipem...


az én kedvenc karaktereim: Daryl, Glenn, Andrea Spoiler!
és még Shane, Dale de ők sajnos meghaltak 😞
0
0
0
0
gigazte avatar
Spoiler!
Shane -nek ideje volt meghalni! Idegesített a jelenléte és csak mindenbe beleütötte az orrát! Nekem a legjobban ebben a két évadban azok a jelenetek tetszettek, amikor:
- 1. Rick a kocsmában megöli azt a két embert és az utána lévő "tűzharc".
- 2. Az utolsó 2 rész az elejétől a végéig! Ebben a két részben lehetett látni igazán, hogy milyen is ha élőhalottak tömegével támadják meg az embert! Páran elhulottak ebben a két részben, ami elég nagy pozitívum. Végre a csoport létszáma "megcsappant".

A drámai részek teszik igazán különlegessé a sorozatot!

Kedvenc karakterek: Rick, Glenn, Daryl
0
0
0
0
Furmann96 avatar
tényleg király avi!!! 😉
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
Ja és még akkor is ügyes volt Carl,amikor azokat a késeket,fejszéket kivette az egyik kocsiból az autópályán...

Én meg egy gif avatart csináltam... 😃

És tényleg le van tiltva... 😕


jó avi😃
0
0
0
0
no avatar
Ja és még akkor is ügyes volt Carl,amikor azokat a késeket,fejszéket kivette az egyik kocsiból az autópályán...

Én meg egy gif avatart csináltam... 😃

És tényleg le van tiltva... 😕
0
0
0
0
no avatar
Toma97 írta:
letiltották 4 perc múlva?


az konkrét😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
letiltották 4 perc múlva?
0
0
0
0
no avatar
kaizinger írta:
jó csak nem szikronos:S


Részemről talán jobb is, hogy nem szinkronos, legalább hallom az angol kiejtést. + megszokod 1. résznél nekem is fura volt
Spoiler!
csináltam egy kis videót Shane és Rick verekedéséből, akit érdekel nézze meg:
0
0
0
0
Toma97 avatar
adam990304 írta:
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃


az.. minek ingerelte azt a járkálót? még mindig élne ha nem b*sztatja addig amíg ki nem szabadul...


Mert ő olyan kemény akart lenni,hogy Daryl fegyverével majd lelövi.
Amúgy is,nem tudott szólni,hogy ott egy járkáló a farm közelében? -.-"
😆



Amúgy jó színész, de a karaktere csak akkor volt jó amikor Spoiler!
meglőtték...
😃


Otis...jó cselekedetért halt meg...ha nem lövi meg végülis nem megy el a felszerelésért és nem hal meg... 😆


LEgalább nemcsak engem idegesítt a jelenléte,Otis többet ért
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃


az.. minek ingerelte azt a járkálót? még mindig élne ha nem b*sztatja addig amíg ki nem szabadul...


Mert ő olyan kemény akart lenni,hogy Daryl fegyverével majd lelövi.
Amúgy is,nem tudott szólni,hogy ott egy járkáló a farm közelében? -.-"
😆



Amúgy jó színész, de a karaktere csak akkor volt jó amikor Spoiler!
meglőtték...
😃


Otis...jó cselekedetért halt meg...ha nem lövi meg végülis nem megy el a felszerelésért és nem hal meg... 😆
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃


az.. minek ingerelte azt a járkálót? még mindig élne ha nem b*sztatja addig amíg ki nem szabadul...


Mert ő olyan kemény akart lenni,hogy Daryl fegyverével majd lelövi.
Amúgy is,nem tudott szólni,hogy ott egy járkáló a farm közelében? -.-"
😆


Amúgy jó színész, de a karaktere csak akkor volt jó amikor Spoiler!
meglőtték...
😃
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
adam990304 írta:
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃


az.. minek ingerelte azt a járkálót? még mindig élne ha nem b*sztatja addig amíg ki nem szabadul...


Mert ő olyan kemény akart lenni,hogy Daryl fegyverével majd lelövi.
Amúgy is,nem tudott szólni,hogy ott egy járkáló a farm közelében? -.-"
😆
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃


az.. minek ingerelte azt a járkálót? még mindig élne ha nem b*sztatja addig amíg ki nem szabadul...
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


***fejű Carl... 😃
0
0
0
0
Toma97 avatar
dzsola írta:
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.


Spoiler!
Hát ez ígyvan,kár érte. 😕
0
0
0
0
no avatar
ááááááá Spoiler!
ezt nem hiszem el, hogy Dale Carl miatt halt meg.
0
0
0
0
no avatar
Mort2195 írta:
Szerintem erre gondolsz Furmann:

(a cikkben NINCS spoiler)

The Walking Dead 3. évad: megvan a Kormányzó, vagyis a Governor kiléte

Az AMC-nél nemrég jelentették be, hogy megtalálták a megfelelő személyt, aki eljátszhatja a harmadik évadban a Governor szerepét a zombis szériában.

Nem szeretnénk ellőni a poénokat azoknak, akik még nem olvastak bele a képregényekbe, de azért azt el kell árulnunk, hogy a karakter egy félelmetesen ördögi figura, aki rengeteg rajongóval rendelkezik a The Walking Dead képregényfanok körében. Egy bizonyos brit színész, David Morrissey (The Reaping, Centurion, State of Play) kapta meg az egyik legjobban várt szereposztást, aki egy kisebb túlélőkből álló település, Woodbury vezetője. Úgy tűnik a Kormányzó egy kicsit hamarabb kerül képbe a sorozatban, mint a képregényekben. A Kormányzó a 16 epizódos harmadik évadban lesz látható, aminek a forgatása tavasszal kezdődik, és valószínűleg októberben kerül majd adásba.

https://www.kephost.com/images4/2012/4/10/3zn2ifpd0r1qihqbvaoq.jpg

Már ez elég komolyan hangzik, de most olvastam egy ilyen kommentet is, amitől most már tényleg nagyon kíváncsi vagyok erre a Kormányzóra:
Fogalmazzunk úgy, hogy az öncélú, lelketlen, értelmetlen és végletesen eltúlzott brutalitás még egy enyhe kifejezés arra, amit a képregény felmutatott vele.

Most már a képregényhez is kedvet kaptam, de inkább csak akkor fogom elolvasni amikor vége a sorozat filmnek.


Na mit mondtam én? 😆
0
0
0
0
no avatar
dzsola írta:
Furmann96 írta:
Azt hallottátok, hogy lesz még egy új ember aki főnöknek képzeli magát de egy igazi paraszt lesz... Én ezt olvastam nem tudom mi igaz belőle.


Lehet, hogy Merle lesz?😃


Nem hinném.A Governor lesz az,egy új szereplő.De már találtak hozzá szereplőt és nem Merle-t. 😃
0
0
0
0
no avatar
Furmann96 írta:
Azt hallottátok, hogy lesz még egy új ember aki főnöknek képzeli magát de egy igazi paraszt lesz... Én ezt olvastam nem tudom mi igaz belőle.


Lehet, hogy Merle lesz?😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció