The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Rick karaktere most a legjobb szerintem,a helyében én is elküldtem volna azt a csapatot a p*csába.Bár ő Lori hatása alatt volt,de inkább lőjön szét minden idegent mert már senkiben se lehet bízni.
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Nagyon jó volt ez a rész, de fura is... Spoiler!
Ricknek a végén mi volt az a képzelgése? Kit látott? Nem tudtam ki nézni, de nem Lori volt? Remélem helyre jön az agya, mert nem lájkolom ezt a Ricket 😀 Darylnek meg remélem hamar megjön az esze, mert így őt sem lájkolom 😃


Veled minden rendben van ? Úgy látom hirtelen átmentél nőbe. Ez a szöveg hogy mit "lájkolsz" meg mit nem eléggé nőies 😜 Különben sem lájk hanem like.

Amúgy ennek a sorozatnak a színvonala kezd egyre jobban süllyedni 😞 Bár, lehet magasra tettem a mércét a Trónok Harca után.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Spoiler!
Ezt a Lori-t én se bírom, a sírból is idegesíti a nézőket.

A fekete pali meg vissza fog térni szerintem, a képregénybe Rick jobb keze. Legalább is ha a képregény szerint haladnak valamennyire. Azt meg én is remélem, hogy Daryl vissza fog menni.
0
0
0
0
no avatar
Hát...

Spoiler!
Daryl ha végleg elmegy és már csak egy pár részig lesz benne,akkor elégge nagyot csalódtam...Daryl meg Glenn a kedvencem...
Amúgy igen Lori volt az...útálom Lorit...szegény csapatot miatta kitette Rick...
egyre inkább nem szimpatikus nekem Rick...Senkit sem akar befogadni,ő bezzeg könyörgött a képzeletbeli telefonálás közben...nem tud egy ilyen rosszidulatú bűnözőt meg egy értelmes csapatot megkülönböztetni?Bár az a fickó amikor Carlt meg Carolt bántani akarta,elég köcsögség... 😃
0
0
0
0
no avatar
Az úgy tökéletes, szeretem sötétben nézni 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Na már csak felirat kell és végre nézhetem is. Twitter-en azt írták, hogy olyan 5-6 körül lesz a felirat.
0
0
0
0
no avatar
Na végre el tudtam kezdeni a 3.évadot már meg is van mind a 8 rész 😆
Eddig rossz volt a gépem,felháborító 😃
0
0
0
0
no avatar
Mongoosewow írta:
JackBauer írta:
MoRT2165 írta:
Én is úgy vagyok mint Mongoosewow, bár inkább csak a sorozatokkal, a filmeket jobban szeretem csak nézni, nem még olvasgatni is... Rengetegen néznek magyar szinkronos filmeket, van is rá igény, szóval lesz és kell is még sok ideig magyar szinkron, persze nem mindenkinek.


Mindig ezzel jön mindenki, hogy ha olvasnia kell a feliratot akkor nem tud teljes mértékben a filmre figyelni! Ez hülyeség. Én egyszerre tudom figyelni a film minden egyes másodpercét és tudok az olvasásra is koncentrálni. Három és fél év után fura is lenne ha nem menne mindkettő egyszerre. Mellesleg szinkron nélkül már csak azért is jobb mert jobban visszaadja a karakterek érzelmeit, stb. Na meg ugye az ember tanul is valamit angolul - ha angolul nézi.


Csak az jön ezzel, akinek ez nem megy egyszerre, mert vannak ilyenek...Nekik kell a szinkron, nem nekünk. Mondom, maximum mi maradunk a feliratnál. Amúgyis képzeljétek el Rick-et Geszti Péter hangjával😆


Azt hiszem ügyesen gesztikulálna.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
JackBauer írta:
MoRT2165 írta:
Én is úgy vagyok mint Mongoosewow, bár inkább csak a sorozatokkal, a filmeket jobban szeretem csak nézni, nem még olvasgatni is... Rengetegen néznek magyar szinkronos filmeket, van is rá igény, szóval lesz és kell is még sok ideig magyar szinkron, persze nem mindenkinek.


Mindig ezzel jön mindenki, hogy ha olvasnia kell a feliratot akkor nem tud teljes mértékben a filmre figyelni! Ez hülyeség. Én egyszerre tudom figyelni a film minden egyes másodpercét és tudok az olvasásra is koncentrálni. Három és fél év után fura is lenne ha nem menne mindkettő egyszerre. Mellesleg szinkron nélkül már csak azért is jobb mert jobban visszaadja a karakterek érzelmeit, stb. Na meg ugye az ember tanul is valamit angolul - ha angolul nézi.


Csak az jön ezzel, akinek ez nem megy egyszerre, mert vannak ilyenek...Nekik kell a szinkron, nem nekünk. Mondom, maximum mi maradunk a feliratnál. Amúgyis képzeljétek el Rick-et Geszti Péter hangjával😆
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Én is úgy vagyok mint Mongoosewow, bár inkább csak a sorozatokkal, a filmeket jobban szeretem csak nézni, nem még olvasgatni is... Rengetegen néznek magyar szinkronos filmeket, van is rá igény, szóval lesz és kell is még sok ideig magyar szinkron, persze nem mindenkinek.


Mindig ezzel jön mindenki, hogy ha olvasnia kell a feliratot akkor nem tud teljes mértékben a filmre figyelni! Ez hülyeség. Én egyszerre tudom figyelni a film minden egyes másodpercét és tudok az olvasásra is koncentrálni. Három és fél év után fura is lenne ha nem menne mindkettő egyszerre. Mellesleg szinkron nélkül már csak azért is jobb mert jobban visszaadja a karakterek érzelmeit, stb. Na meg ugye az ember tanul is valamit angolul - ha angolul nézi.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Ugyanakkor van aki szereti, és csak úgy néz sorozatokat. Énis osztom a véleményed, szerintem is jobbak a sorozatok, filmek feliratosan, de nem jelenti azt hogy nem is kell lennie, hisz van akinek kell a szinkron. Max mi figyelmen kívül hagyjuk és kész😀
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
JackBauer írta:
kakasu írta:
Remélem egyszer lesz magyar szinkronnal: )


Remélem hogy soha a büdös életbe nem lesz magyar szinkron hozzá.

Mert mért reméled? Nekem aztán nem mind1, hogy lesz vagy nem? Nem lesz kötelező magyar szinkronnal nézni, de aki meg nem szereti feliratosan, annak biztos jó lenne. Szerintem semmiben nem zavarná meg az eddig életed... Egyébként itt vannak, hogy milyen sorozatok váratóak az RTL-től idén: [LINK] Az egyetlen nagy sikerű sorozat itt az Arrow, én nagy rajongója vagyok, bár a magyar szinkron engem sem fog érdekelni, de el fér, úgy se nézek TV-t 😀


Mert semmi értelme a szinkronnak. Olyan mintha tátognának a karakterek, magyarul szart (elnézést a kifejezésért) sem ér. Meg a Magyar "szinkron" általában eléggé szarul szokott sikerülni. Persze, vannak kivétel. Lásd: Bud Spencer, Terence Hill filmek. Ott egész jól el lett találva. De amúgy általában semmit nem ér. Sorozatoknál még az Ezel-nek volt jó szinkronhangja. A többiről inkább nem is beszélnék. Kb. három éve csak angolul nézek sorozatokat, filmeket nagyon ritkán nézek magyar szinkronnal, ha meg igen általában fogom a fejem. 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Akkor valószínűleg nem is lesz nézettsége. A hab a tortán még az lesz ha hajnali háromtól lesz a vetítési idő, hétköznap.
0
0
0
0
no avatar
Beelzebul írta:
Én valahol azt is olvastam, hogy nem is lesz. Remélem tényleg így van.

Spoiler!
De ha lesz akkor nézhessük a Kemény zombi című sorozatot 😂


Ééés majd Rick szinkronhangja SP lesz! A kormányzónak meg Flour.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én valahol azt is olvastam, hogy nem is lesz. Remélem tényleg így van.

Spoiler!
De ha lesz akkor nézhessük a Kemény zombi című sorozatot 😂
0
0
0
0
no avatar
kakasu írta:
Remélem egyszer lesz magyar szinkronnal: )


Remélem hogy soha a büdös életbe nem lesz magyar szinkron hozzá.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Remélem egyszer lesz magyar szinkronnal: )
0
0
0
0
Nogitsune avatar

Nem lesz már végre ott az idő, hogy nézhessük.
0
0
0
0
kriszhd avatar
Már hetek óta gondolkozok rajta hogy elkezdem a sorozatot 😆
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Spoiler!
Az egész túlélőváros az utcákat fogja járni, ahogy a trailerbe mondták.
A kormányzó meg valszeg minden áron ki akarja majd nyírni őket. Szóval most nem ők ostromolják Woodbury-t, hanem ők a börtönt 😃
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Az újak befognak illeszkedni. Legalábbis Tyrese biztosan! Mivel a képregényben Rick jobbkeze 😀 Woodbury-nak meg biztosan annyi lesz.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
MoRT2165 írta:
tothricsi95 írta:
MoRT2165 írta:

Ezt már inkább spoilerbe rakom, mielőtt szólna valaki, de szerintem aki nem nézi a sorozatot, az nagyon nem is jön ide :D
Spoiler!
A Kormányzó nem is fog meghalni egy ideig az biztos, az évad végéig biztos élni fog. Daryl és Merle pedig ketten nem sokat érnének. Ha Merle bosszút akar állni Ricken és a többieken, akkor abban Daryl biztos nem lesz benne, Mertle pedig egyedül nem sokra megy. Szerintem Merle most majd a kormányzó ellen akar bosszút állni és Rick mellé áll.


Inkább én is spoilerbe rakom akkor!:D
Spoiler!
Hát igen, Merle remélem bosszút áll. A szőke csaj meg (most hirtelen nem jut eszembe a neve xD) nem tudom miért tart ki, de ha ennyire h*lye, akkor ez van:D A kis fekete csaj meg hozta a formáját xD Rendesen elintézte az üveggel a kormányzó szemét. Mondjuk nem lett valami nagy baja. Úgy értem, persze, gondolom megvakult arra a szemére, de akkor is elég lazán vette:D
Viszont az új szereplőkre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük:D Beilleszkednek-e, ha igen hogyan:D Ááááá Februárig itt agyf*szt kapok Walking Dead nélkül:D

Spoiler!
Beilleszkednek-e? Ha megnézed a 231-es kommentemben a 2. videót és érted így felirat nélkül is, akkor észre veszed, hogy nem nagyon akarnak azok beilleszkedni :)


Megérteném, az 100%, de nem nagyon szeretek ilyen trailer-eket nézni:/:D
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
MoRT2165 írta:
tothricsi95 írta:
MoRT2165 írta:

Ezt már inkább spoilerbe rakom, mielőtt szólna valaki, de szerintem aki nem nézi a sorozatot, az nagyon nem is jön ide 😃
Spoiler!
A Kormányzó nem is fog meghalni egy ideig az biztos, az évad végéig biztos élni fog. Daryl és Merle pedig ketten nem sokat érnének. Ha Merle bosszút akar állni Ricken és a többieken, akkor abban Daryl biztos nem lesz benne, Mertle pedig egyedül nem sokra megy. Szerintem Merle most majd a kormányzó ellen akar bosszút állni és Rick mellé áll.


Inkább én is spoilerbe rakom akkor!😃
Spoiler!
Hát igen, Merle remélem bosszút áll. A szőke csaj meg (most hirtelen nem jut eszembe a neve 😆😉 nem tudom miért tart ki, de ha ennyire h*lye, akkor ez van😃 A kis fekete csaj meg hozta a formáját 😆 Rendesen elintézte az üveggel a kormányzó szemét. Mondjuk nem lett valami nagy baja. Úgy értem, persze, gondolom megvakult arra a szemére, de akkor is elég lazán vette😃
Viszont az új szereplőkre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük😃 Beilleszkednek-e, ha igen hogyan😃 Ááááá Februárig itt agyf*szt kapok Walking Dead nélkül😃

Spoiler!
Beilleszkednek-e? Ha megnézed a 231-es kommentemben a 2. videót és érted így felirat nélkül is, akkor észre veszed, hogy nem nagyon akarnak azok beilleszkedni 😀


Spoiler!
Hát még ha meg is próbálnák átvenni a hatalmat a börtön felett, akkor úgyis visszajönnek Rick-ék és visszafoglalnák (mert ugye akkor még nem voltak ott)
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
MoRT2165 írta:

Ezt már inkább spoilerbe rakom, mielőtt szólna valaki, de szerintem aki nem nézi a sorozatot, az nagyon nem is jön ide :D
Spoiler!
A Kormányzó nem is fog meghalni egy ideig az biztos, az évad végéig biztos élni fog. Daryl és Merle pedig ketten nem sokat érnének. Ha Merle bosszút akar állni Ricken és a többieken, akkor abban Daryl biztos nem lesz benne, Mertle pedig egyedül nem sokra megy. Szerintem Merle most majd a kormányzó ellen akar bosszút állni és Rick mellé áll.


Inkább én is spoilerbe rakom akkor!:D
Spoiler!
Hát igen, Merle remélem bosszút áll. A szőke csaj meg (most hirtelen nem jut eszembe a neve xD) nem tudom miért tart ki, de ha ennyire h*lye, akkor ez van:D A kis fekete csaj meg hozta a formáját xD Rendesen elintézte az üveggel a kormányzó szemét. Mondjuk nem lett valami nagy baja. Úgy értem, persze, gondolom megvakult arra a szemére, de akkor is elég lazán vette:D
Viszont az új szereplőkre nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük:D Beilleszkednek-e, ha igen hogyan:D Ááááá Februárig itt agyf*szt kapok Walking Dead nélkül:D
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Spoiler!
Mekkora *** ez a kormányzó 😃 Remélem az évad végén szépen levágják majd (bár azt sem értem hogy ezt hogy élte túl), szerencsére az előzetesből annyi kiderül hogy Daryl nem hal meg 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
MoRT2165 írta:
Emberek: Nem Marle, hanem Merle :D Amúgy nekem is nagyon tetszett a 8. rész, végre eljött a nagy találkozás :) Még 68 nap a következő részig, jee... Addig is nézzetek egy kis előzetest belőle:

Spoiler!
A 3. videóban 0:19 után kíváncsi vagyok mi akar az a jelenet lenni amikor Glenn, Michone (vagy ki a tököm) és Rick meg még valaki egymásra fogják a fegyvert.



68 NAAAAP? Nem bírom ki.:D Amúgy nagyon durva rész volt:o De a kormányzóból a tököm ki van már. Csak nem akar megdögleni.xD:/ Daryl pedig remélem visszatalál a normális "bandájához" és nem fog Merle mellé társulni!:@
0
0
0
0
no avatar
Menjenek a fenébe a Februárjukkal... :/
0
0
0
0
no avatar
Na akkor hogy is lesz ? Ma leadnak egy részt aztán már csak két hónap múlva jön a következő ? 😲

Úgy olvastam: a téli szünet előtt... a téli szünetig még van kb. majdnem három hét. Szóval nem értem miért ma adják az utolsó részt. WTF ?
0
0
0
0
no avatar
Norbi1996 írta:
Elég jól sikerült a 7. rész... Szerintem, (bár ne legyen igazam) Daryl meg fog halni a harc közben... Az viszont elég nagy gáz,hogy már csak 1 rész és vége ennek az évadnak is...



Spoiler!
Miért halna meg harcközben ? 😀 Amúgy kár hogy nem lesz több rész a 8.-on kívül ebben a hónapban. 😞 Kellene petíciót írni hogy februártól ne 40 perces hanem egy órás TWD epizódok legyenek. 😃
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Jah, nem volt rossz ez a 7. rész. Viszont ha Daryl meghal, akkor rohadt isten nem nézem tovább!xD Jó, lehet de akkor is:/..
Viszont a kormányzót utálom, remélem megdöglik!
0
0
0
0
Norbi1996 avatar
Elég jól sikerült a 7. rész... Szerintem, (bár ne legyen igazam) Daryl meg fog halni a harc közben... Az viszont elég nagy gáz,hogy már csak 1 rész és vége ennek az évadnak is...
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
JackBauer írta:
Spoiler!
Szerencsétlen csöves, a rendőrséget akarta hívni, holott már vagy két éve nincs rendőrség se semmi ... 😃 Pont kapóra jött Rick-éknek a meneküléshez! 😀 A mostani epizód nagyon izgalmasra sikeredett... és a végén az a zene... 😀 Amikor a kormányzó szó szerint félt... az valami zseniális volt. És afelől nem kell aggódni, mert Rick egyedül van olyan kemény mint a Kormányzó és a mögött álló "hadsereg". Daryl pedig nem Merle-t fogja választani, hanem Rick-et és csapatát. Kíváncsi vagyok mi marad WoodBuryból. 😀 Lehet elfoglalja Rick! 😃


Spoiler!
Hülye lenne egy börtönt választani egy város mellett 😃
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Szerencsétlen csöves, a rendőrséget akarta hívni, holott már vagy két éve nincs rendőrség se semmi ... 😃 Pont kapóra jött Rick-éknek a meneküléshez! 😀 A mostani epizód nagyon izgalmasra sikeredett... és a végén az a zene... 😀 Amikor a kormányzó szó szerint félt... az valami zseniális volt. És afelől nem kell aggódni, mert Rick egyedül van olyan kemény mint a Kormányzó és a mögött álló "hadsereg". Daryl pedig nem Merle-t fogja választani, hanem Rick-et és csapatát. Kíváncsi vagyok mi marad WoodBuryból. 😀 Lehet elfoglalja Rick! 😃
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
akarkilehetek írta:
a kövi rész igazán akció dúsnak ígérkezik 😂


Spoiler!
Az tuti 😎 Remélem Rick kinyírja az összeset, de Darylre leszek kíváncsi még h mit fog csinálni 😃 Vajon kit választ Ricket és a régi bandát vagy azt a ***t meg a többit 😀 Remélem jól dönt, amúgy baromi unalmas a Woodbury-s történet eddig, lassan ott tartok hogy elpörgetem
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Az ahogy Michonne odament a börtönkapuhoz, az valami... 😃 meg Ricknek ez a telefonálgatás... az odaütött rendesen! 😃 Én meg remélem hogy Merle a következő rész végén halott lesz. 😜
0
0
0
0
no avatar
Na, ma kiderül ki is lesz a vonal másik végén... 😀
0
0
0
0
no avatar
akarkilehetek írta:
Hát egy kicsit uncsi volt a mai rész 😕


Egyáltalán nem volt unalmas, nem tudom te mit néztél 😃 de biztos nem a Walking Deadet.
Spoiler!
Vajon ki lesz a vonal másik oldalán ?
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
dzsola írta:
magyarlovag01 írta:
Kár hogy csak késő este lesz felirat :/


Nézd angolul😃


Lehet, hogy az lesz...
0
0
0
0
no avatar
magyarlovag01 írta:
Kár hogy csak késő este lesz felirat :/


Nézd angolul😃
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Kár hogy csak késő este lesz felirat :/
0
0
0
0
no avatar
Ez a nap csak a TWD miatt jó 😃 amúgy egy kalap sz@r. Kíváncsi vagyok Rick mire készül 😃
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
K3nzor írta:
Bear Grylls írta:
Am hány órakor lesz fent az 5. rész?


Hajnali 4-6 között szokták felrakni.


Akkor majd holnap megnézem :/
0
0
0
0
no avatar
Lehetne már holnap délután 😀
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Am hány órakor lesz fent az 5. rész?
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
magyarlovag01:Spoiler!
Azt hiszem ricsi írta le nemrég hogy mivel ki akarja ölni magából az emberiséget, hogy mindenképpen a városát szolgálja még ha katonák életéről is van szó. Igen, Rick másabb, mivel jó cél vezérli, de kezd bekattanni


Apropó sorry a dupláért, este volt és nemfigyeltem hogy elkúrtam.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Mongoosewow:Spoiler!
Szerintem pedig a kormányzó (Philip) lesz az új főgonosz, és majd valahogy ellene fognak összefogni. Én a kormányzót nem hasonlítanám Rickhez, mivel a kormányzó sokkal betegesebb... De az még mindig nem derült ki, hogy mi a faxért van a szobájában egy csomó levágott zombifej 😆 De komolyan az mi akart lenni...
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mongoosewow írta:
Mort2195:A játékban volt egy Shawn nevű srác, mindig azzal keverem. Úgy ahogy valamelyik régebbi kommentemben Carl-t Rick-el, vagy ahogy te epizód helyett új évadot írtál valamikor nemrég. Csak nincs kedvem javítgatni😆 Amúgy ja az előzetesben én is meglepődtem mikor Glenn-nek ugrott. Remélem nem esik bántódása, Daryl mellett ő a kedvenc karakterem. Amúgy nagy összefüggés van szerintem a kormányzó meg Rick között....Végülis mindkettő kegyetlen ha belegondoltok, a sráccal a 2. évadban is mit leműveltek(Igaz a srác tényleg nem volt valami megbízható) ráadást még ezeket is a halálba akarta küldeni. Végülis a kormányzó picit betegesebb, de ugyanúgy a saját városát védelmezi ezekkel a tettekkel, mint ahogy Rick a saját csoportját. Amúgy sok Spoiler nem volt benne, hiszen sok minden nem derül ki. Jó párszor egymásnak estek már, főleg a 2. évadban. Bár nem hiányzik a 2. évad, szerintem elég uncsi volt.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Mort2195:A játékban volt egy Shawn nevű srác, mindig azzal keverem. Úgy ahogy valamelyik régebbi kommentemben Carl-t Rick-el, vagy ahogy te epizód helyett új évadot írtál valamikor nemrég. Csak nincs kedvem javítgatni😆 Amúgy ja az előzetesben én is meglepődtem mikor Glenn-nek ugrott. Remélem nem esik bántódása, Daryl mellett ő a kedvenc karakterem. Amúgy nagy összefüggés van szerintem a kormányzó meg Rick között....Végülis mindkettő kegyetlen ha belegondoltok, a sráccal a 2. évadban is mit leműveltek(Igaz a srác tényleg nem volt valami megbízható) ráadást még ezeket is a halálba akarta küldeni. Végülis a kormányzó picit betegesebb, de ugyanúgy a saját városát védelmezi ezekkel a tettekkel, mint ahogy Rick a saját csoportját.
0
0
0
0
magyarlovag01 avatar
Nem akarok trollkodni, de *Merle 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció