The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
SoNeX írta:
ja, fel vagyok húzva rendesen


Nem kötekedésnek szántam amit írtam. Ne felejtsétek el: Ma FINALE az AMC csatornán.
Elkészült a felirat az S03E16-os részhez!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
ja, fel vagyok húzva rendesen
0
0
0
0
soneX ZED avatar
feliratot akartam írni, minden egyes hibába bele kell kötni ezen a kib@szott oldalon?
nincs jobb dolgotok?
0
0
0
0
no avatar
Nekem nem is kellene szinkronosan...
0
0
0
0
no avatar
Szerintem feliratot akart írni, nem szinkront 😃 Az kicsit durva volna, hogy az utolsó epizódot leszinkronizálják hétfőre 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
vasárnap lesz, hétfőn lesz szinkronnal
0
0
0
0
no avatar
JackBauer írta:
adam990304 írta:
JackBauer írta:
Inkább hétfő, mert akkora már lesz felirat 😃


Az AMC-n ezt most szombaton adják le,ha jól tudom...


Vasárnap lesz a finálé, nem szombaton.


Akkor valamit elnéztem 😆
0
0
0
0
no avatar
adam990304 írta:
JackBauer írta:
Inkább hétfő, mert akkora már lesz felirat 😃


Az AMC-n ezt most szombaton adják le,ha jól tudom...


Vasárnap lesz a finálé, nem szombaton.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Az AMC oldalán ilyent nem ír. Ugyanakkor lesz mint volt.
"Season Finale Sunday 9/8c"
0
0
0
0
no avatar
JackBauer írta:
Inkább hétfő, mert akkora már lesz felirat 😃


Az AMC-n ezt most szombaton adják le,ha jól tudom...
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Remélem a 4. évad már a nyugaton fog játszódni 😀
0
0
0
0
no avatar
Inkább hétfő, mert akkora már lesz felirat 😃
0
0
0
0
no avatar
Jajj mikor lesz már vasárnap 😆
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Azért az egy év várakozást túlzásnak mondanám, 1 hónappal több mint fél évet kell várni, mivel ugyan úgy októberben jön a következő évad.


Fél év - egy év között akkor 😀
0
0
0
0
datos avatar
Spoiler!
MoRT2165 Úgy értem hogy átosonnak míg a börtönt átnézik , aztán azt a helyet védik be , de így utólag vissza gondolva ez logikátlan 😆
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
JackBauer írta:
Bear Grylls írta:
Spoiler!
Hát én is sajnálom Merlet, amúgy akkor most mikor jönnek a következő részek? Mert vhol olvastam hogy ez az évad uccsója volt


A 3. évad 16 epizódos. Szóval jövőhét vasárnap adják le majd este az AMC-n és hétfőre lesz már magyar felirat hozzá. Utána meg vége az évadnak és jöhet az egy éves várakozás megint.


Na az ***a lesz -.-" 😞
0
0
0
0
no avatar
Bear Grylls írta:
Spoiler!
Hát én is sajnálom Merlet, amúgy akkor most mikor jönnek a következő részek? Mert vhol olvastam hogy ez az évad uccsója volt


A 3. évad 16 epizódos. Szóval jövőhét vasárnap adják le majd este az AMC-n és hétfőre lesz már magyar felirat hozzá. Utána meg vége az évadnak és jöhet az egy éves várakozás megint.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Spoiler!
Hát én is sajnálom Merlet, amúgy akkor most mikor jönnek a következő részek? Mert vhol olvastam hogy ez az évad uccsója volt
0
0
0
0
soneX ZED avatar
kénytelen leszek letölteni, mert nekem az Inda elég ramatyul megy az 5 mbs netemmel

Spoiler!
áh kár hogy Merle járkáló lett
0
0
0
0
soneX ZED avatar
én most melyik részt kell megnézzem? hányadikat ? 😆 ott akadtam el hogy andrea a kinzó széken van a rész végén 😆
0
0
0
0
datos avatar
Spoiler!
Az én szememben a kormányzó az új Chuck Norris , elképesztő miket túl él ez a ***i 😃 Kíváncsi vagyok végül mi öli meg 😆
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Akkor ő volt 😃
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Azért a kormányzó szépen lerobbantotta azt az őrtornyot 😃
0
0
0
0
datos avatar
Spoiler!
Ez a rész kikészített , várom is az utolsó epizódot meg nem is , várom mert kiváncsi vagyok hogy ki hal meg , de egyben szar is mert közel egy évig várni kell az új évadra ... olyan érzésem van hogy Rickék átmennek a kormányzóékhoz sutyiban amíg ezek a börtönt figyelik 😃
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
A következő rész nagyon jó lesz 😃 Rick-ék már nincsenek a börtönben és valami csapdát készítettek szerinten 😃 de majd kiderül hétfőn.
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Spoiler!
Szerintem amúgy a 2 niga Rick mellett lesz és majd szépen hátba támadják a Kormányzót.
Itt egy rövid jelenet a következő részből. Annyira belemerültem ebbe az 50 másodpercbe, már néztem volna tovább, hogy mi lesz aztán hirtelen vége lett 😃


Velem is ugyanez... 😃
Nyitja az ajtót,megáll,én meg azt hittem megakadt... 😆
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
YEEEEEEEEEEEEEEEEAH.
***a rész volt,csak hát,már tudtam szinte mindent.Én sajnálom Merle-t...végül jótettel zárta az életét...Daryl meg szegény...az viszont fura volt,hogy bepipult azt kinyírta mint állat... 😆
Szerintem nézzétek meg a Sneak Peek-eket,meg a Promót,ha nem láttátok.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Spoiler!
Remélem Glen, az utóbbi időbe eléggé irritálni kezdett. Megginek ez lenne a nász ajándék a Kormányzótól 😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Spoiler!
Végül még is igaznak bizonyult az infó Merle-ról. Sajnálom, nem volt ö velejéig romlott ember, csak bunkó. Mikor kocsikáztak reméltem, hogy vissza fordulnak, de sajnos nem így lett.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Spoiler!
Daryl 😞 Szerintem a következő részben úgy bekattan hogy a governort meg az egész *** csapatát szétlövi a picsába.
0
0
0
0
no avatar
Na, már töltöm a 720P verziót.
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
adam990304 írta:
Itt egy spoiler.Az kattintson rá,aki akar,a 15.részből van. 😞

Spoiler!
Na mostmár 100%,hogy Merle meghal.


Spoiler!
Mért biztos? Mert van még 1 kép? Egyébként nem tartom kizártnak, semmit nem tartok kizártnak azon kívül, hogy Rick meghal, a főszereplő biztos túléli, legalábbis a sorozat végéig biztos 😃 A múltkor "Ez viccnek is rossz..." szövegemmel pedig arra gondoltam, hogy "***ki, nem hiszem el, hogy Merle meghal", de úgy látszik másként volt értelmezhető.


Hát...na mindegy.Nekem nagyon úgy tűnik.

A 15.epizód történései(nem 100%):

Spoiler!
The last half of this episode is at the meeting spot, Merle is strangled to death by the Gov. But left dead to turn. Ben runs into Walker Merle & is killed and eaten then Daryl finds him and screams and Walker Merle comes toward Daryl and Rick shoots him just before he attacks Daryl because Daryl couldn't....This will be the first time Daryl cries uncontrollably....Gov. & Martinez escape & head back to Woodbury. This episode ends and the finale will be Rick's group invading Woodbury.
0
0
0
0
no avatar
Itt egy spoiler.Az kattintson rá,aki akar,a 15.részből van. 😞

Spoiler!
Na mostmár 100%,hogy Merle meghal.
0
0
0
0
Lord107 avatar
sajt3000 írta:
Amúgy 2 perc után észre se veszed hogy olvasol.


Ez így van.. teljesen elfeledkezel róla hogy olvasol és néha felébredsz hogy hoppá, ez külföldi szinkronos
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Amúgy 2 perc után észre se veszed hogy olvasol.
0
0
0
0
no avatar
SoNeX írta:
szerintem nincs olyan szinkronhang aki Merle-t tudná helyettesíteni 😃


Szerintem se 😆
Merle az úgy jó ahogy van.
Egyébként én jobban szeretem felirattal a sorozatokat,a filmeket meg szinkronnal is szoktam nézni.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
szerintem nincs olyan szinkronhang aki Merle-t tudná helyettesíteni 😃
0
0
0
0
no avatar
Gerdzso írta:
Mort: köszi hogy kifejtetted helyettem is 😀

Amúgy szerintetek is jobb h nem lesz szinkronosan a sorozat?(legalábbis nem mostanában) Mert most az Arrow című sorozatnál is elég gáz a szinkron(szerintem)... :S


Én már erről egy korábbi hozzászólásban kifejtettem a véleményemet. Nem kell és szerintem csak nagyon kevés embernek van szüksége magyar szinkronra sorozatoknál. Elég belegondolni milyen undorító szinkronok születtek eddig neves sorozatokhoz... hogy megemlítsek egyet: Trónok Harca.
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Mort: köszi hogy kifejtetted helyettem is 😀

Amúgy szerintetek is jobb h nem lesz szinkronosan a sorozat?(legalábbis nem mostanában) Mert most az Arrow című sorozatnál is elég gáz a szinkron(szerintem)... :S
0
0
0
0
no avatar
Domfoz írta:
Erre csak ennyit szeretnék mondani: Mindenki hibázhat, mindenki emberből van.Követünk el néha hibákat, és abból tanulunk.Most én is elkövettem egy hibát, igen.De attól nem kell lefejeztetni egy ilyen esettől.Vagy te esetleg nem lennél ember és mindenben tökéletes vagy?


Ember vagyok és nem vagyok tökéletes, úgy ahogy senki más sem. Viszont ez egy olyan hiba volt, amit tényleg el lehetett volna kerülni, HA figyelembe veszed azt hogyan zajlott itt a kommunikáció a sorozatban történtekről. Nem reagáltam volna így, HA tényleg nem figyelt volna senki sem arra hogy SPOILERBE a sorozatban történt/történő meghatározó vagy éppen nem meghatározó dolgokat. Mint írtam, ebben a témában "felállt" egy rendszer ami alapján kommunikáltunk és megbeszéltük a dolgokat.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Erre csak ennyit szeretnék mondani: Mindenki hibázhat, mindenki emberből van.Követünk el néha hibákat, és abból tanulunk.Most én is elkövettem egy hibát, igen.De attól nem kell lefejeztetni egy ilyen esettől.Vagy te esetleg nem lennél ember és mindenben tökéletes vagy?
0
0
0
0
no avatar
Domfoz: Ennyire nem vagy hajlandó odafigyelni embertársaidra ? 😀 Nehéz lett volna használni a SPOILER funkciót ? Tudod, ebbe a témába hónapok óta jövünk és beszéljük meg a dolgokat... anélkül hogy bárki is megtudott volna olyan dolgokat amiket csak SPOILERBEN szabadott volna olvasni. Te most idejöttél pár napja és teljesen felborítod az egész rendszert. Olyan dolgokat teszel SPOILER-be aminek nincs ott a helye és még sorolhatnám. Azért mert TE nem érzed SPOILERESNEK még másnak lehet az... ezért illene használni a funkciót... AMIT ERRE TALÁLTAK KI!
Hozzátenném: Fogok szólni egy moderátornak ez ügyben de lehet egyből az oldal tulajdonosát fogom felkeresni, mert ez nem állapot hogy egy-két gyerek idejön és teljesen lesz*rja a közösséget.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Ez nem a sorozatban történő cselekvések miatt lesz, tehát nem érzem annyira spoileresnek..Legalábbis én.Spoiler!
Bár már ugyís olyan idegesitő lett a végére.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Ricknek milyen sok szerepe volt ebben a részben!😆 De komolyra fordítva a szót most jó volt hogy nem Rick csapatával törődtek ebben a részben,ez most olyan izgalmas volt hogy tényleg wc-re kellett mennem.😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Gerdzso b+ minek nyitod meg?
0
0
0
0
Domfoz avatar
@Datos

Spoiler!
Én is azon gondolkodtam, hogy hogyan szerzett olyan szép sérüléseket


S3 e04 (visszanézve)Spoiler!
Sajnálom Ricket még most is hogy meghalt Lori...Elég szar volt így látni.http://www.youtube.com/watch?v=awh_fzGR7UU
bár itt amikor ránéz Carl-ra és "oh no" az...szarkasztikusnak hangzott és ez elég fura így.
0
0
0
0
datos avatar
Gerdzso Nem éri meg ilyen fórumokba belépni anélkül hogy nem láttad volna az előző részt , tapasztalatból mondom , azóta nincs ilyen problémám 😀 2 rész lesz amúgy még , kíváncsi vagyok 😃
Spoiler!
Szerintem megharapták a kormányzót 😜
0
0
0
0
Gerdzso avatar
De rohadt jól tudjátok használni azt az elcseszett spoiler gomobt -.-"
0
0
0
0
soneX ZED avatar
most várjak megint 6 napot 😆Spoiler!
jó volt a 15 rész csak a végén a Kormányzó meglepett azt hittem Andrea-nak sikerűl eljutni a börtönhöz
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció