The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Storm Shadow avatar
A kormányzós részek a legjobbak.Ez az utolsó 2 rész a legjobb ebben az évadban eddig
0
0
0
0
janoarsenal avatar
A Kormányzó nem skizofrén? Vagy csak nekem jött úgy le az utolsó 2 részben? 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Semmit sem érő pénzt 😆
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!


Kíváncsi vagyok,hogy mit talált Megan 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Matt99: Spoiler!
Egyszer sem biztos, hogy meg fog halni. Általában pont ez a csavar (bár manapság már ez sem az), hogy azt hiszi az ember az előzetesből, hogy meg fog halni, de közbe nem. Amikor az egyik előzetesben Tyreese-t körbevette egy halom járkáló, abból eléggé egyértelműen ki lehetett következtetni, hogy meg fog halni. És végül meghalt? Nem. (Mondjuk én már sejtettem az előzetesnél is, hogy nem fog, egy ilyen dolgot nem lőnek le egy trailerben, ők sem hülyék...)
0
0
0
0
Matt99 avatar
Spoiler!
Hershell biztos meghal...😞 Olyan szarul van összevágva az előzetes, hogy simán rá lehet jönni.
0
0
0
0
Ajax avatar
Itt a nagy csata előzetese. 😀

0
0
0
0
kmetovics avatar
Ajax: Teljesen egyetértek veled 😃
Beelzebul, MMathers: Amúgy nézek egy másik sorozatot is, ami televan akcióval.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Zelko315: Ezen mondjuk én is elgondolkoztam.😃
0
0
0
0
Ajax avatar
MMathers: Spoiler!
Azért ölte meg azt a személyt (Martinezt) aki teljesen megbízott benne (megint), hogy védhesse a "családját"? Ugyan már... szerintem az nem jó tett, hogy úgy akarunk megvédeni valakit, hogy a barátainkat megöljük. A Kormányzó lehet azt hiszi ezzel jót tesz, de ő csak pár embernek akar jót tenni, a csoport többi tagját szemrebbenés nélkül képes lenne feláldozni, amiből is látszik, hogy ő nem jó karakter. Rick biztos nem tett volna ilyen lépéseket, Martinez és Pete semmilyen veszélyt nem jelentett volna számára. Meg a végén az a jelenet, ennyi idő után is képes visszamenni a börtönhöz és lelőni őket. Szóval a Kormányzó egy féreg ember és az is marad, mindent magának és annak a pár embernek akar akit a családjaként tekint, a többieket pedig letojja, ez egy szánalmas ember gondolkodási módja...
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Matt99: Spoiler!
Az még nem ok arra, hogy nem is megölje, de egy zombikkal tele lévő gödörbe vigye. Ha meg akarta volna ölni, akkor fejbeszúrja, de inkább hagyta szenvedni. Oké, hogt balesetnek akarta álcázni, de akkor is... Mindegy, én Philipet már régóta utálom, ez most sem változott. 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Zelko315:Spoiler!
Martinezt azért ölte meg, mert ő mindent tudott róla, és nem kockáztathatta meg, hogy kiderüljön ki is ő valójában. Pete-et meg azért mert ha ő lett volna a csapat vezetője akkor a jószívűsége miatt az egész csapatot bajba sodorta volna. Ha nem öli meg, biztos nem adta volna át Phillip-nek a helyet.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
MMathers:Spoiler!
Csak azt nem értem, hogy például Martinezt, meg Petet miért ölte meg, és vette át az uralmat? Még abban is lehet logika, hogy azért akarja a börtőnt elfoglalni, hogy jobb, biztonságosabb területen legyenek. Ez még okés lenne TALÁN, HA mások, Rickék,nem lennének ott. Ki akar paterolni kb. 30+ embert, mindössze olyan... 15-20-ért? Ja, és Rick szerintem két ártalmatlan embert nem gyilkolt volna le, és akarna elfoglalni egy ilyen helyet. A farmot miért nem foglalták el akkor? Többen voltak, biztonságos volt, azt akarta elérni, hogy maradhassanak, csak emberi módon.

Nem akarok veszekedést szítani, ez csak az, hogy én hogy látom.
0
0
0
0
no avatar
Ajax - A kormányzónak van egy "családja" akit próbál védeni... mindenáron. Azért tette ezeket amiket, hogy megvédje a "családját"... Rick is megtette volna ezeket a lépéseket, ha Carlról vagy a kislányáról van szó.
kmetovics - Tisztázzunk valamit, nem azért szeretem a kormányzót mert gondozta a halott lányát. A másik, hogy a sorozat kategóriája: DRÁMA... ezzel tisztában kellene lenned, ha már nézed sorozatot, nem?
Ebből kifolyólag ne várj minden részben akciót. Rossz sorozatot nézel ha erre vágysz.
0
0
0
0
Ajax avatar
MMathers: Na most láthatod, hogy milyen jó karakter lett "Brian"...

Zelko315: Biztos nagyon ütős lesz, hisz jön most jön az évad első felének az utolsó része, szóval most kicsit biztos felpörögnek az események. 😀

kmetovics: Ember, ez nem egy akciósorozat... ha az akció miatt szereted a sorozatot, akkor ajánlom keress egy másik sorozatot, mert ez nem arról szól.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
kmetovics: Azt ne feledd el, hogy ez egy túlélő dráma-horror sorozat, és nem az akción van a legnagyobb hangsúly. Ha nem tetszik, inkább keress más sorozatot, amit akkor nézel ha nincs jobb dolgod. 😉

Én a Kormányzót pont a személyisége miatt kedvelem. Nem tököl, lelő mindenkit 😂
0
0
0
0
soneX ZED avatar
wáááááá mekkora király rész lesz a 8. rész 😃 alig várom legyen dec. 1 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Kmetovics: 😲
(Bocs erre nemigen tudok mást írni...)
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hát én nem tudom egyesek mit esznek ezen a kormányzón, de ebben a részben bemutatta, hogy mekkora egy mocskos, aljas féreg. Spoiler!
Így megölni szegény Martinezt meg Pete-et. Egy Igazi Fkalap. Most amúgy azért bírják sokan mert annak ellenére, h meghalt a lánya és átalakult, vigyázott rá? Most komolyan ezért szeretik? Ennek semmi értelme. Nála még Rick is 1000szer jobb, pedig őt se nagyon csípem. Meg olyan unalmas ez a sorozat már. Az 1. és 2. Sokkal jobb volt. Már akció is alig van egy részben. A barátok köztben több akció van, mint ebben a sorozatban 😆 Most lehet lehúrrogni, h akkor minek nézem ezt a sorozatot. Hát azért, mert nincs jobb dolgom 😆 😃
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Matt: Próbálkozni még szabad. 😆 Egyszer csak sikerül. 😆
Egyébként a következő rész lesz szerintem úgy az egész sorozatban a leg-epicebb. 😃 Ha úgy mennek mint a képregényben, akkor a második fele az évadnak is jó lesz. 😀
0
0
0
0
Matt99 avatar
7-es epizód is megnézve, és már egyértelmű nálam, hogy a 4. évad jobb mint a 3. évad volt. Egy nagyobb problémám van, hogy Michonne teljesen máshogy viselkedik. Ja és mért erőltetik a mosolygást nála, ha egyszerűen nem megy neki? 😃
[LINK]
0
0
0
0
kmetovics avatar
Ajax: lehet 😆
Szabcsi: Amúgy ha nem írod le, akkor nem vettem volna észre 😀
Az ilyeneket amúgy nem nagyon figyelem. De ezentúl erre is figyelni fogok 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Lehet, hogy csak egy forgatáson lévő emberke volt, aztán gyorsan elbújt, hogy a kamera ne vegye föl, de mégis felvette, viszont ezt jelenet átnézésénél nem vették észre és bent maradt. Vagy lehet, hogy egy (a játékokban már megismert) easter egg volt, hogy valaki figyeli őket, valszeg a Kormányzó. De a legvalószínűbb, hogy egy valódi szellem volt az, méghozzá Michael Jackson szelleme.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
kmetovics:köszi,most megnyugtattál,hogy nem csak én látom! 😆
Viccet félretéve,akár hiszitek,akár nem...ahogy fordult a kamera,rögtön az volt az első dolog amit észrevettem! (:
Úgy látszik nem csak én vagyok ilyen "sasszemű"😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Szabcsi : Most, hogy mondod tényleg van ott vmi árny. Megnéztem azt a részt és tényleg behúzódott valaki vagy valami a fa mögé. Elég ijesztő 😃 Am hogy vetted észre?
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Üdv!

A minap vettem észre egy érdekességet a 4.évad 3.epizódjában.
Carl és Hershel épp az erdőben folytatnak eszmecserét mikor a 23:49.másodperc körül fordul a kamera.
Ebben a pillanatban az egyik hátsó fánál egy árny látható,amint behúzódik a fa mögé!
Nézzétek meg nyugodtan,kíváncsi vagyok a véleményetekre! (:
Itt egy pillanatkép:
[LINK]
0
0
0
0
Ajax avatar
MMathers: Garantálom, hogy nem fog jó karakter maradni. Most kicsit átgondolta, hogy mit tett és változtatni akar magán, meg ott az a kislány is, akit most teljes erejével megakar védeni, mert a lányát látja benne. De valami történni fog, amitől ismét a régi lesz, az biztos. Láttuk is a börtönnél, valszeg valami tervet eszel ki Rickék ellen, és azokat az egereket is ő dobálta a börtönhöz. Most megtudjuk, hogy vele mi történt, amíg Rick csapatát néztük és a vége tuti az lesz, hogy ismét ki akar nyírni mindenkit... Már csak 2 rész és jön az évad fele, biztos lesz megint valami csattanó, mint tavaly Daryl és Merle találkozása. 😀
0
0
0
0
no avatar
Áh, imádom ezt a zenét meg a jelenetet.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Igen dráma, így is reklámozza be az AMC. Sokan elfelejtik ezt, és mondjuk úgy, hogy hisztiznek ha nincs egy részben nagyobb hangsúly az akciós elemeken. Az előző rész után is olyanokat olvasok, hogy: "kezd elfáradni a sorozat", "unalmas volt", stb. Az ilyen hozászolásokon én csak mosolyogni szoktam. A sokak által nem kedvelt második évad is az egyik kedvencem.

Ez jól leírtad MMathers. Egyetértek mindennel. Meg annyit, hogy szerintem Marle és Daryl kapcsolatában nem igazán volt szeretet, inkább csak a megszokás, hogy van egy testvére. Kapcsolat a múlthoz, és a tudat, hogy nincs egyedül ebben a világban. Ezek persze mind saját vélemények, ne kövezettek meg 😊
0
0
0
0
Matt99 avatar
Youtube-on van egy miért imádjuk (why we love) Daryl videó.
0
0
0
0
no avatar
Dráma a sorozat kategóriája, igaz?
Daryl mit élt meg amitől lehetne rá azt mondani, hogy igenis ott van karakterileg? azt, hogy volt egy bátyja aki szinte ütötte-verte... és a végén átállt a "jó" oldalra és feláldozta magát?
Ennél Rick és Philip durvább dolgokat megélt, vegyük csak Ricket amikor kiderült, hogy Lori megcsalta Shane-el... Shane a legjobb barátja volt Ricknek DE! meg kellett ölnie. Akkor amikor Carlnak meg kellett ölnie a saját anyját...
Philip? elvesztette a családját, a lányát annyira szerette, hogy még az átváltozása után is szinte gondját viselte. Akkor Philipnek ott volt Woodbury annak elvesztése sem lehetett egyszerű... és mindezt azért vesztette el mert bekattant...
Na már most Rickhez meg Philiphez képest.... hol van Daryl karaktere? mit esznek rajta annyira? azt, hogy motorozik meg íjjal írtja a népet?
Remélem, hogy ha nem is ebben az évadban... de a következőben kiírják a karakterét a sorozatból. Menjen el vagy öljék meg... előbb-utóbb úgyis ez lesz... Rick és Philip sokkal nagyobb alappillére a sorozatnak mint Daryl...
Tett rossz dolgokat Philip de az utóbbi cselekedeteivel felülmúlta azokat. Jó irányba megy a karakter és remélem, hogy marad is.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én se vagyok oda nagyon Daryl-ért, a 2 évadban bírtam, de azóta ez megváltozott. Én 4 karaktert bírok, a Kormányzó, Rick, Maggie, Hershel-t. A többi sorsa nem érdekel, felőlem mehetnek kerítést támasztani a szépségek közé 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Végre valaki megmondta a tutit.😃 Rick meg phillip szerintem is jobb karakter Daryl-nél, bár nálam Hershel a a favorit. Egyébként a legutóbbi epizód a legjobb volt a 4. évadban szerintem.
0
0
0
0
no avatar
Rick? Hagyjam már? Ezerszer több dolgot tett a csapatért mint Daryl valaha is fog. Ráadásul kétszer annyira kemény karakter mint Daryl. Daryl mit tett? Azonkívül, hogy mókusokra vadászik?
Régebben nem volt problémám vele, de amióta ez a nyálas feje van, egyenesen rosszul vagyok tőle. Főleg FB-n amikor posztolnak egy képet róla és a sok .... ott sír, hogy "Ha megölitek Darylt, lázadni fogunk"...
Rick meg a Kormányzó a tuti 😃 Daryl meg kb. Carol szinten van karakterileg... azaz egy kicsit valami de kicsit semmi.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Dehh Rick?? Hagyjad már. Amúgy nekem is Daryl a kedvencem. A kormányzót meg rühellem, vagyis rüheltem az eddigi uccsó részig. Ott egész normális volt.
0
0
0
0
no avatar
Fogalmam sincs, hogy Daryl miért ekkora szám. Rick meg a Kormányzó százszor jobb karakter.
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
MMathers : Csak az a baj ,hogy onnét egyik karakter se olyan köz kedvelt mint Daryl.
0
0
0
0
Storm Shadow avatar
Rohadt nagy film.Az egyik kedvenc sorozatom lett.,a félszemű a kedvencem a sorozatban.
0
0
0
0
no avatar
Matt99: Ne hogy azt hidd, hogy ez akadály az íróknak.
Trónok Harcában sem kímélték a nézők kedvenc karaktereit 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
SoNeX: Daryl-t tuti nem fogják kinyiratni, mindenhol azt olvasom a nézőktől, hogy ha Daryl meghal abbahagyják a sorozat nézését. Vannak, akik meg is fenyegetik az írókat hogy ne öljék meg Darylt. Szóval biztos életben marad. Az mondjuk engem nagyon idegesít, hogy sokan csak Daryl miatt nézik a sorozatot, nekem nem ő a kedvenc karakterem, de ez lehet azért van mert mindenki csak őt imádja.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hát ez elég fura rész volt. Spoiler!
Az az érdekes benne, h a Kormányzó az embereit simán hidegvérrel lelőtte, azokért a vadidegenekért meg majdnem feláldozta az életét. Igaz eltelt egy kis idő közben.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Nekem Abraham a kedvencem 😆
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Emberek....Ez az epizód volt a legjobb az egész walking deadben!
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ma lesz magyar felirat!(micsoda pontosság 😆😉
0
0
0
0
kmetovics avatar
Zelko315: Nem vagy egyedül 😆
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Fú, én Carlt nagyon utálom, nem tudom miért, de nagyon irritál engem. 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Én Carl-t a 4. évadig nem kedveltem, de most már bírom, jó látni hogy megkeményedett.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció