The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kmetovics avatar
Pedig komolyan gondoltam 😀 Najó Lorernek(eléggé erotikus) meg az apjának eléggé béna a hangja, de a többit nagyrészt eltalálták. De 1-2 mellék ellenségét meg elrontották.
0
0
0
0
no avatar
kmetovics: Szerintem ezt te sem gondoltad teljesen komolyan 😀 A Zöld Íjász meg milyen "béna" név már. Oliver Queen is megmondta 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Azért a zöld íjászét elég jól megcsinálták szerintem.
0
0
0
0
Ajax avatar
Én is teszek egy próbát a magyar szinkronnal, mert azért vannak jobbak is szerintem, pl. a Vámpírnaplók, Trónok Harca, Castle. Bár ezeket mind magyar szinkronnal kezdtem, lehet azért tetszik a magyar hang. A Zöld Íjászt angolul kezdtem, és magyarul képtelen vagyok megnézni 1 részt, borzalmas a szinkron. Majd kiderül, hogy ez milyen lesz, de nem adok neki sok esélyt. Aki viszont nem otthonos a torrentek világában vagy abszolút nem néz feliratos dolgokat, annak biztos jó lesz ez is.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Beelzebul: Ennyi. Szerintem én inkább maradok az angol szövegnél. Sokkal jobb a hang. De lehet, h megnézem az 1.részt szinkronosa, hátha megtetszik 😀
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Ezt még valaki írja le vagy 100x légyszíves. Minden fórumon csak a szinkron mocskolása megy, egy kicsit se unalmas már... Közhelyes lesz amit írni fogok, de attól még igaz. Nem tetszik, nem nézed.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Lehet mandarinúl jobban megnézném mint magyar szinkronnal 😆 ez valami borzasztó már tényleg
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
😃 egyébként akinek van olyan csatornája hogy fox az néze 10-én mert szinkronos the walking dead 😆 kíváncsi vok milyen lesz
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
TheThirdEye:Én még életben vagyok, de hiányzik a fél lábam😆 Nem találjátok ki ki lehetett a képen...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Ne feledjétek, egy hét és visszatérnek Rick-ék. 😜
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
http://www.amctv.com/shows/the-walking-dead/how-long-would-you-survive Ez egy the walking dead játék amibe kiderül meddig élnéd túl 😃 én hosszútávú túlélő vok 😜
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
áááá de várom már 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
hát télleg jó gány lesz ez a szinkron 😆 az Rick hangja volt ott amit lentebb linkeltél? elég ilyenes 😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Azok is 😀 persze akad 1-2 ócskaság is, de a legtöbb jó.
0
0
0
0
Domfoz avatar
"A magyarok mindig is profik voltak szinkronkészítésbe" :DDDDDDDDDDd
0
0
0
0
Nogitsune avatar
[LINK]

Ha tényleg utolérik az eredeti nyelvű vetítést és rendesen fogják adni, akkor elgondolkozok, hogy szinkronosan nézzem-e tovább 😊
0
0
0
0
Matt99 avatar
[url][/url]Én örülök a szinkronnak, ennek két oka van:
1. Ha szinkronnal nézek egy sorozatot sokkal jobban bele tudom élni magam, mert még nem tudok annyira jól angolul, hogy felirat nélkül nézzek valamit angol nyelven.
2. A magyarok mindig is profik voltak szinkronkészítésbe, és még mindig azok bárki bármit mond. Nem egyszer múltuk már fel az eredeti nyelv szintjét. Bár ez a Walking Dead-nél közel lehetetlen, de bízok a szinkronszínészek tehetségében.

MMathers: Rick magyar hangja tényleg nem nagyon passzol, de látszik hogy tehetséges. Rick-nek meg olyan jellegzetes hangja van, hogy lehetetlen még hasonlót is találni.
Varga Gábor(Shane) pedig talán túl fiatal hozzá de maga a színész nagyon tehetséges.
0
0
0
0
no avatar
Ez a TWD szinkron egy hulladék lesz...
http://iszdb.hu/mediaplayer.php?oldal=iszdb&hang=1018
0
0
0
0
Ajax avatar
Én a Vámpírnaplókat magyar szinkronnal kezdtem el nézni még régebben, és akkor nekem tetszett Stefan szinkronja, persze akkor még nem volt viszonyításom az angol verzióval. Most, hogy már az 5. évadot is megnéztem (félig) angolul, és meghallgattam ezek után Stefan magyar hangját, még mindig tetszik. Persze Shane-hez lehet nem illik annyira, de egy jó szinkronszínész képes változtatni a hangján úgy, hogy akár egyedül eljátszhat több karaktert és nem ismerjük fel, hogy az valójában csak 1 ember szinkronja. Pl. pont a Vámpírnaplók az ahol Nina Dobrev 2 szereplőt játszik el, és teljesen más stílusban beszél amikor Elenaként látjuk, és teljesen másként, mikor Katherineként látjuk.
0
0
0
0
Domfoz avatar
Mikor megláttam, hogy Varga Gábor mint Shane... Ez a szinkron borzalmas lesz.Hogy miért:
Varga Gábor Stefan Salvatore szinkronhangja a Vámpírnaplókban (http://www.youtube.com/watch?v=NNcC3QFT47Y első 10 másodpercében hallható.)
0
0
0
0
Ajax avatar
Na, hát kíváncsi leszek erre a magyar Walking Dead-re. Nem hiszem, hogy képes leszek megnézni magyar szinkronnal egy részt is, de azért teszek vele egy próbát, hátha... 😃
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
ez tényleg rohadt jó 😀
0
0
0
0
Matt99 avatar
Találtam egy egész jó kis zombis rövidfilmet, ajánlom mindenkinek mert egész jó.
0
0
0
0
no avatar
Aggódtam, hogy Spoiler!
meghal ebben a részben
de aztán rájöttem, hogy felesleges aggódni mert főfőfőszereplő 😃
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
van olyyan aki nem kedveli ricket? 😠 én imádom 😃
0
0
0
0
no avatar
Van itt olyan aki kedveli Ricket? - rajtam kívül -...
0
0
0
0
Matt99 avatar
Érdekes ez a videó, eddig fél órát néztem belőle, de szinte semmivel sem értek egyet.
0
0
0
0
Ajax avatar
kmetovics: Spoiler!
Másnak lehet meg Glenn a szimpatikus... Pl. én bírom Glennt, szerintem egy jó karakter. Hershel halála tényleg sajnálatos, jó ember volt, neki köszönhet sokat a csoport, meg minden, de egyébként én különösebben nem szerettem a karaktert. Bajom se volt vele, szimplán csak ott volt és kész, jó volt, de meghalt, ennyi, ez van. Számomra Hershel csak egy semleges karakter volt. (Ezzel csak azt akarom mondani, hogy mindenki mást kedvel, akit te sajnálsz, más lehet nem fog.)
0
0
0
0
kmetovics avatar
Eddig ez volt a legdurvább rész az összes közül 😃 Spoiler!
Végre meghalt az a te*ves kormányzó. Csak az a baj, h megölte Hershel-t 😞 😢,ráadásul elég durván (mért nem fejezte le egyből, vagy 3szor rávágott a nyomorék) Mért nem mondjuk Glenn hal már meg végre? Mért mindig azok, akik szimpatikusak? Ezt sosem értettem.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Annyira tetszett ez a jelenet, hogy felraktam youtube-ra 😃
Spoiler!

feliratos:


Nem feliratos:
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Tényleg a valaha volt legjobb rész az összes Walking Dead közül
Spoiler!
***....Ahogy a kormányzó végzett Hershel-el, aki az egyik kedvencem, bántam hogy Michonne csak így bánt el vele. Én személy szerint kibelezve hagytam volna ott egy-két járkálónak.Nagyon izgalmas rész volt, végre tényleg változik a helyszín, egy félszemű köcsöggel kevesebb(Végre), és azt hiszem megéri majd várni bő 2 hónapot...Amúgy a végén azt a csajt énis észrevettem, pont akartam írni hogy másnak is feltűnt-e. Valahogy éreztem amúgy hogy Daryl megeszi azt a tankot reggelire, nem is ő lenne...
0
0
0
0
no avatar

Ez a TWD rész éppen csak "karcolta" azt a sokkot amit a GoT Red Wedding résznél kaptam 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Sokkolt ez a rész az egyik legjobb epizód a sorozat történetében. Azt viszont tudtam, hogy Spoiler!
Hershel meghal.😞 Valahogy az 5. epizódnál éreztem hogy ő lesz a következő, az az epizód szinte csak róla szólt. Az egyik legjobb karakter volt a sorozatba, nekem a kedvencem. Philippet karakterileg bírtam, de inkább a színész fogott meg. (szerintem ő játszott legjobban)
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Spoiler!
Ám az agyagból kibujt járkáló az érdekes volt, már nyugodtan leülni se lehet a földre mert bújnak ki onnan is 😆


szerk: Ám észre vettétek, hogy Spoiler!
a végén amikor jöttek a járkálok akkor ott az egyik járkáló az a nő volt amelyik az egyik részben az erdőben volt és Rick-el találkozott? Képek:
https://p1.picsto.re/vlcsnap-2013-12-03-15h41m43s172.pnghttps://p1.picsto.re/twd-s04e01_07.jpg
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Spoiler!
annak énis örülök, hogy vége a börtönnek, nekem nem volt bajom Michonnevel alig beszél ebben a sorozatban 😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Na végre nekem is sikerült megnéznem a midseason finálét.

Spoiler!
Először is szomorú vagyok mert eltávozott a kedvenc karakterem, a Kormányzó. Másodszor pedig örvendek, hogy a börtön legalább senki-e se lett, és végre változni fog a továbbiakban a helyszín. Hershel helyett ha Michonne-t ölték volna meg jobban örültem volna. Irritál a karaktere.
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Spoiler!
Először Dale utána Hershel ? Az összes jó ember lassan kezd meghalni 😜
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Nem találok szavakat erre a részre...
0
0
0
0
Matt99 avatar
Iszonytatosan jó ez a videó:
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Rick kicsit közel volt ahhoz, hogy megfulladjon. Ha nem lett volna lőtt sebe, a Kormányzót seperc alatt leütötte volna 😃
0
0
0
0
janoarsenal avatar
SoNeX: Spoiler!
És pont az ölte meg, akit tényleg megszeretett! Őrület jó története van!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Spoiler!
Hershel 😞 De legalább megdöglött az a g*ci kormányzó de régóta várom
0
0
0
0
janoarsenal avatar
Minden idők legjobb sorozata! És számomra a legéslegjobb sorozat!
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Ez a rész... szavak nélkül hagyott... És mi az, hogy csak februárba folytatják? 😞
0
0
0
0
Cooley avatar
Storm Shadow: Nem volt nehéz dolga ennek az utolsó 2 résznek. Amilyen jó volt az első 2 évad, olyan szar a 3...
0
0
0
0
Domfoz avatar
S04xE08, avagy a félévadzáró:Spoiler!
HERSHEL?!?a kis GRIMES!?!?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció