The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Pii89 avatar
Nagyon jó indítás volt és türelmetlenül várom a folytatást.
Viszont voltak érdekességek...annyira nem lesz spoiler de be azért berakom.:
Spoiler!
Na szóval nekem az a jelenet nem volt tiszta, amikor ellátmányért mentek az elején és a tető tele volt zombival, ki tudja mióta járkálnak ott fent, aztán összedől a boros polc lent a földszinten, fent meghallják a zajt és hirtelen meggyengül a tető, és potyognak le a zombik? Ez nekem valahogy nagyon fura volt. Viszont jó volt, hogy hirtelen nagy szarba kerültek. 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Szerintem egész jó évadnyitó rész volt. Spoiler!
Amúgy a végén az a gyerek elég béna volt. Szerintem a kövi részben miatta fog kitörni a "zombi balhé" 😀
0
0
0
0
no avatar
Én is megnéztem, de elég "laposnak" találtam, a SoA évadnyitóhoz képest.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Na megnéztem a 4. évad első epizódját, és nem túlzok ha azt mondom, hogy az egyik legjobb, és legdurvább epizód ami eddig készült.
Spoiler!
Minden a helyén volt. Az új karakterek is jók voltak. Az eddigi évadok alapján azt gondoltam, hogy ennél már nem lehet brutálisabb ez a sorozat, de tévedtem. Nagyon tetszett az a jelenet amikor Carl a többi gyerekkel vitatkozik a "névadásról", Rick és az elmebeteg túlélő közös jelenetei, Beth reakciója a barátja halálára, és kontkrétan minden. Az előzetes alapján nagyok voltak az elvárásaim, de rosszabbra számítottam. Alig várom a következő epizódot.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem program ugyan de ilyen célra van. [LINK] én ezt használom és nagyon szeretem.
0
0
0
0
no avatar
Egy kicsi OFF
Segítségre volna szükségem, mégpedig abban hogy: Szükségem volna egy programra, amellyel úgymond "megfigyelhetőek" a sorozatok. Ezt úgy értem, hogy jegyzi azt, hogy éppen melyik epizódot néztem illetve láttam, és melyiket nem. Jelzi azt, hogy mikor jön a sorozathoz a következő évad, epizód. Van-e ilyen program?
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Én nem tudtam, hogy fog újra szerepelni, de örvendek neki, kedvelem. Nálam is elkezdődött a sorozat szezon, az említett két sorozatot én is nézem, az Arrow-ot szintén fogom, még ami most kezdődött el az a Sons of Anarchy, Homeland + bele kezdtem 2 újoncba. Meg ami nem sokára jönni fog az a Supernatural.
0
0
0
0
Fisher avatar
Nincs ebben semmi érdekes, már elég régóta lehet tudni, hogy a 4. évadban is fel fog tűnni.
Számomra megindult a nagy sorozat szezon, múlt héten elkezdődött a Vámpírnaplók, valamint a testvérsorozata, a The Originals, a héten kezdődik az Arrow, jövőhéten pedig a The Walking Dead. 😀 Nyárra is berakhatnának valamit egyszer, mert olyankor semmi nincs...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Még csak 7 nap és végre itt van. Már ki vagyok éhezve a zombikra 😆 Itt van pár új kép: [LINK] érdekes módon a Kormányzó is rajtuk van.
0
0
0
0
Fisher avatar
Ezt nem nagyon értem, mi a ebben a lényeg? Lefordítani letudom, de nem értem mi ebben a vicc.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Jó az előzetes, csak sok benne a spoiler.
0
0
0
0
Ghosts avatar
Na ez a trailer visszahozta a kedvem a sorozathoz, hiába az a nagyon gyenge évadzáró.
0
0
0
0
Ghosts avatar
TheThirdEye: Online itt megtudod nézni: [LINK] Ha meg le akarod tölteni, akkor gondolom szinte bármilyen magyar torrent oldalról le tudod tölteni.
0
0
0
0
TheThirdEye avatar
van valahol magyar felirattal?
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ez mindig megnevetett!😆Na de Philip!
0
0
0
0
Silent Rain avatar
Nagyon nagy kedvenc!
Nem is gondoltam hogy egy zombis dologból ilyen jó sorozatot lehet csinálni! 😀
Várom a 4 évadot! 😀
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Előzetes a 4. évadból, a Kormányzó vissza tér Woodburybe és még nagyobbá teszi azt 😀



Itt van feljebb 😃

Pedig már örültem 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Spoiler!
A végén csak nekem lett szimpatikus nagyon a Milton? Rohadtul sajnáltam amikor meghalt a végén:( Valahogy el tudtam volna képzelni ahogy a börtönben a többiekkel van.:/ De mind1. Andreának örülök, hogy végre meghalt. Az egész 3. évad 2. felét ***ta xD Sok rinyálásával:D

Spoilerbe raktam hátha valaki még nem látta az egész 3. évadot:)
0
0
0
0
no avatar
Ki az a Roy Stark ?
[LINK]
0
0
0
0
soneX ZED avatar
áá Merle a legnagyobb 😃 That's was a badd fu**ing joke 😆
0
0
0
0
kistiko07a avatar
pföh 3 nap alatt megnéztem mindet 😃 Mindig magyarázták, hogy mekkora sorozat meg istenkirálycsászárpingvin és azt kell, hogy mondjam tényleg odab*sz. Én jobban csípem a drámaibb dolgokat a mélyebb tartalmat. És ebben van bőven ráadásul nem az a gliccses fajta és nem is az a darálás. Színészek nagyon jól adják elő magukat kivéve a taknyos Carl. Nyakon vágnám de nagyon. 😃 Várom a 4. évadot.
0
0
0
0
no avatar
sajt3000 írta:
Lehet előröl kezdem a sorozatot amíg nem jön ki a 4.évad.


Én is azon gondolkoztam. 😃
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Lehet előröl kezdem a sorozatot amíg nem jön ki a 4.évad.
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Ezen a videón jót kacagtam😆
0
0
0
0
Domfoz avatar
MoRT2165 írta:
Ezt nézzétek meg 😃 (NINCS benne SPOILER)


-Andy are you alright?
-Yeah, I've been dead inside for years.
0
0
0
0
no avatar
MoRT2165 írta:
Ezt nézzétek meg 😃 (NINCS benne SPOILER)



WTF 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
menjenek csernobilba 😆 ott egy lélek sincs bár ott sem húznák sokat a kisugárzás miatt 😆

Sanyiék el lepik.

hát én ezen most jót röhögtem 😆 sanyik 😆
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Domfoz írta:
sajt3000 írta:
Spoiler!
Woodbury-nek annyi,a kormányzó megőrült és már csak 2 katonája van,a börtön félig romokban.Direkt csinálták hogy rejtélyes legyen a 4.évad.


Spoiler!
Miért lenne annyi?Esetleg a populációjának, de attól a város maga él és virul, nem lett lerombolva 😀


Spoiler!
Ha a kaput nyitva hagyták akkor Sanyiék el lepik. Össze taknyolják, törik a helyet.

De azt egyébként se mutatták, hogy mi lett vele. Amúgy meg lehet, hogy úgy értette, hogy többet nem fogják mutatni.

Így vagy úgy, annak már vége.
0
0
0
0
Domfoz avatar
sajt3000 írta:
Spoiler!
Woodbury-nek annyi,a kormányzó megőrült és már csak 2 katonája van,a börtön félig romokban.Direkt csinálták hogy rejtélyes legyen a 4.évad.


Spoiler!
Miért lenne annyi?Esetleg a populációjának, de attól a város maga él és virul, nem lett lerombolva 😀
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Woodbury-nek annyi,a kormányzó megőrült és már csak 2 katonája van,a börtön félig romokban.Direkt csinálták hogy rejtélyes legyen a 4.évad.
0
0
0
0
Matt99 avatar
Szerintem a 3. évad lett az eddigi legjobb.(És ebben nem kis része volt a Kormányzót alakító színésznek.)
s03e16
Spoiler!
Fordulatos volt, és évadzárónak is megállta a helyét. Szerintem a Kormányzót Martinez, vagy a másik előbb utóbb lelövi. A mészárlást amit rendezett biztos nem fogják elfelejteni. A többiek pedig nem fognak a börtönben maradni, mivel már félig le van rombolva, és még mindig zombik vannak körülötte. Az Andrea halála jelenet, nálam közel sem volt olyan epikus mint Lee halála (a játékban)

Várom a 4. évadot, de annyira nem mint a játék 2. évadját.
0
0
0
0
no avatar
s03e16
Spoiler!
Oké, megadom a magyarázatot arra hogy miért nem ölték meg a kormányzót. Azért mert Martinez és a másik - nem ugrik be a neve - a leghűségesebb emberei a Kormányzónak.
Az hogy maradt ellenség avagy sem az ebben a sorozatban nem számít semmit sem. Az első és második évadban sem volt kijelölve ellenség. A 3. évadban pedig a Kormányzó lett az. Valószínűleg a 4. évadban kiiktatják és onnantól nem lesz megint ellenség
.
0
0
0
0
Bear Grylls avatar
Spoiler!
Jó kis rész volt, de most akkor hogy lesz? mostantól 50en mennek majd egyszerre ? Miről fog szólni hogy már csak 3 ellenség maradt? (mellesleg nemtom miért nem lőtték le a kormányzót, hamár lőtt rájuk) Erre kíváncsi leszek milyen folytatást adnak
0
0
0
0
Lord107 avatar
Mint egy sima rész tetszett. De évadzáróként vártam valami konkrétabbat.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Dehogy volt gyenge 😀 attól, hogy neked és másoknak nem tetszett attól még nem gyenge.
0
0
0
0
Lord107 avatar
Hát ez így nagyon gyenge volt 😕
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
MoRT2165Spoiler!
Az itt a baj hogy nagyon meg lett szokva az a stílus, hogy minden részben lövöldözés, a kicseszett idegesítő kormányzó szemétségei. Végre az 1. évadot idézte ez a rész a vége felé, picit lenyugodtak a körülmények, nyugis lett a hangulat. Azt ne mond hogy amikor egy fél hadsereggel lerohanta a kormányzó a börtönt, az nem volt izgalmas. Főleg mikor kirobbant a tűzharc. Drámailag is ott volt a szeren. Meg amúgyis legalább mindenki meg tud ülni a seggén addig míg nem kezdődik az új évad, gondolom ezért zárták le így, hogy mindenki türelmesen várja hogyan folytatják útjukat, nem pedig levágják félbe, aztán izgulj 1 évig.
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Állj! 😀 Milyen semmittevéssel végeztek Woodburyben ? 1. Azért mentek vissza, hogy leszámoljanak a Kormányzóval, aki ugye nem volt ott mint kiderült.
2. Aztán Rick mondta, hátha itt lesz Andrea. Ami úgyis volt, mert ugye Andrea Woodburyben volt bezárva egy mellékhelyiségbe.
3. Csatlakozott hozzájuk Tyreese és a másik - nem ugrik be, a nő neve -.
4. Megmentettek féltucat embert.
5. Szereztek egy buszt, ami többet ér mint akármelyik más jármű.

Milyen semmittevésről beszélsz ? Gondolkozzál már kicsit, egyáltalán figyelted te a cselekményeket ? Ez nem egy akciósorozat ahol ész nélkül lövöldöznek egymásra, majd az évadzáró végén felrobbantanak egy fél várost, majd atomrakétával a hátukon tovább indulnak a másik városba. Ez nem az a sorozat. Ez egy DRÁMA! Gondolom, ismered ezt a műfajt és szerintem tanultál is róla az iskolában. Miből gondolod hogy Rick és az emberei a börtönben fognak maradni ?
1. A börtön védhetetlen.
2. Minden olyan dolog le van rombolva ami biztosította a védelmét az épületnek.
3. Túl sokan vannak, kevés lenne a hely.
100% hogy tovább fognak menni, még az is lehet hogy befoglalják Woodburyt amint leszámoltak a Kormányzóval.

Ha ezért képes vagy ennyire leértékelni a sorozatot, akkor sajnállak. Egyáltalán nem volt röhejes ez az évadzáró. Csak olyan embereknek készítik, akik kicsit is felfogják azt milyen sorozat is ez valójában. Nem értetted a rész lényegét, ennyi.
0
0
0
0
Mongoosewow avatar
Nagyon jó volt az évadzáró, volt benne kellő akció mint eddig, de ugyanennyi érzelem is, aminek örülök. Kíváncsi vagyok hogy a 4. évad marad-e a börtönben, vagy megint továbbállnak valamerre. Ahogy elnézem Rick is kezdi visszaszerezni az eszét. Amúgy csak engem idegesítettek már ezek a Lori-s szarságok? Utáltam azt a picsát, és szerintem nem vagyok vele egyedül, nem tudom minek érzeelgni annyit rajta.
0
0
0
0
no avatar
S03E16
Spoiler!
Nagyon jó volt. Annak ellenére hogy a Kormányzó még mindig életben van. Ebben az epizódban derült csak ki igazán, milyen ember is ő valójában. Kell hozzá gyomor hogy a saját embereit lemészárolja valaki. Nem tudom mit várt, szerencsétlen emberektől. Civilek voltak és nem katonák. A Kormányzónak maradt összesen két embere. Szóval, kíváncsi vagyok a 4. évad történéseire. Rick, Daryl, Michonne és egy túlélő a Kormányzó csapatából elment Woodburybe, ahol Tyreese engedte be őket Woodburybe - miután elmondták neki, mit tett a kormányzó -. Andrea meghalt, Milton végzett vele. Nyakon harapta. Rick befogadott vagy féltucat embert, elvitte őket a börtönbe. Hosszútávon nem a legalkalmasabb hely lesz ennyi embernek, főleg hogy szinte már védhetetlen. Szerintem az lesz, hogy amint végeznek a Kormányzóval elfoglalják Woodburyt.
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nekem nagyon tetszett az évadzáró. Van egy olyan megérzésem, hogy azért sokaknak nem fog tetszeni. De messze van még október istenem.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció