The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
no avatar
Nekem Daryl , Merle , Governor meg Carol a kedvencem.
0
0
0
0
Ajax avatar
Nekem Dale Spoiler!
volt
, meg Merle Spoiler!
volt
és Daryl a kedvenceim, de amúgy különösebben senkivel sincs gond. Carl, meg Carol a 2 ember akit nem annyira csípek, bár Carlt már kezdem én is megkedvelni.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Én nekem speciel a Dixon-fivérek a kedvenceim. 😃
0
0
0
0
Zelko315 avatar
sajt3000:
Spoiler!
A kedvenc karaktered a Kormányzó/Philip? 😆
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Spoiler!
Végre a kedvenc karakterem is megjelenik.
0
0
0
0
madchief avatar
Hű, micsoda rész volt ez 😃 A vége elég nagy csattanó volt, bár számítani lehetett rá 😜
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nagyon jó rész volt ez is, örülök, hogy újra az 1. Évadhoz hasonlóan itt is újra beraknak valami ütős zenét az epizód végére. Sokat dob az össszképen.
0
0
0
0
Ajax avatar
Spoiler!
Asszem, hogy a Kormányzó tölti egerészéssel az idejét... 😂 Most egyébként nagyon örülök neki, kergesse csak ki őket a francba, már elegem van ebből a börtönből. Jó rész volt, végre igazán elszabadult a pokol kívül és belül is, csak sajnos megint helyrehozták. Annyira félnek a járkálóktól, pedig rengeteg ember van ott a börtönben és rengeteg fegyver. Ha 2 ember ekkora "pusztítást" tud okozni, mint Rick és Carl, akkor mire lennének képesek, ha mindannyian elindulnának zombit gyilkolászni? Visszamehetnénk oda ahol rengetegen voltak amikor Darylék indultak kocsival gyógyszert keresni. 10-en megölnék pár perc alatt az összeset. 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Gerdzso:Spoiler!
Csak a csaj halt meg a másik gyerek biztos, hogy túlélte és valszeg később fog visszatérni.

Ajax:Spoiler!
Én pont a 4. évadra kedveltem meg Carolt jó volt látni, hogy végre ,,megerősödött" de azért én is azt tettem volna amit Rick.
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Gerdzso: Spoiler!
Szerintem Daryl az először Ricket be fogja támadni, hogy hol hagyta Carolt. Rick meg vagy behazudja, hogy elkapták a zombik, vagy pedig az igazságot mondja el. Daryl az első verziótól még inkább dühösebb lesz, a másiktól meg csalódott, és Michonne-al fogja csillapítani bánatát. 😆😆😆😆😆😆
0
0
0
0
Ajax avatar
Spoiler!
Engem az érdekel, hogy Ty mit csinál ha megtudja, hogy Carol ölte meg őket. Valszeg Rick elmondja a többieknek... Carol pedig biztos vissza fog még térni, de most már igazán megölhetné valaki. Mindig is egy unszimpatikus karakter volt. Igazából rendes, de valamiért még se komálom. 😃 Meg amúgy is már rég volt, hogy egy főszereplő meghaljon, itt lenne az idő.
Én meg még mindig Dale-t sajnálom, a kedvenc karakterem volt, most mi jól el lenne Hershellel. 😃 Carlt azóta utálom, mióta miatt meghalt Dale miatta... köcsög kölyök...
https://images.amcnetworks.com/amctv.com/wp-content/uploads/2010/12/CharactersTWDS2-Dale.jpg
0
0
0
0
Gerdzso avatar
Érdekes rész, viszont ami nagyon nem tetszett:
Spoiler!
Megint bemutattak két új szereplőt... akiket 5 perc alatt megint megöltek, pedig a csaj még normálisnak tűnt, de csávó elég érdekes volt 😃... viszont annak örülök, hogy az a punk nő elment, bár majd érdekes lesz mit szól Daryl az ügyhöz...
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Matt99: Ezen meghaltam. 😆😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nem rossz színész, de mosolyogni azt nem tud. 😃
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1391763_167541356785925_1078694421_n.jpg
0
0
0
0
kmetovics avatar
sajt3000: Ha ez igaz, akkor "nem tudom hol vagy és ki vagy" (valahogy így volt a filmben asszem), de megtalállak 😆
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
Az egész zombi apokalipszis csak Rick álma miközben kómában van.
Áh,dehogyis!Csak megfordult a fejemben.😆
0
0
0
0
Ryder avatar
Fisher:Spoiler!
Amikor Darylék mentek a gyógyszerekért, hallottak valami rádió-adást, úgy gondolom ezzel új történetszálat fognak indítani. Amúgy picit fájó szívvel, de valamennyire igaznak találom, amit mondasz.
0
0
0
0
no avatar
Ajax:Majd meglátjuk,nem kell egyből letámadni. ^^
0
0
0
0
Ajax avatar
Szerintem meg Rick volt...
0
0
0
0
Domfoz avatar
@AjaxSpoiler!
Sose tudni...
0
0
0
0
Ajax avatar
adam990304: Spoiler!
Ezt te sem gondoltad komolyan ugye? UGYE??? Azok a lányok a légynek sem lennének képesek ártani. Persze, majd egy kislány kihúzott 2 felnőtt embert, majd meggyújtotta őket. Láttam már sok tippet a neten, hogy ki lehetett aki megölte őket, de ilyen hülye ötlettel még nem volt szerencsém találkozni...
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Szerintem nem Carol gyújtotta fel Karenéket,hanem esetleg az egyik lány akikre megigérte,hogy vigyázni fog és csak fedezi őt/őket.Arra is kíváncsi vagyok,hogy a második rész elején ki etette a járkálókat,lehet hogy az is az egyik lány volt.
Glenn szerintetek túléli ?


Domfoz:Az Dodge Charger volt nem Mustang 😆 😂
0
0
0
0
Fisher avatar
Spoiler!
Én azt hittem még kicsit maradnak nézni a kilátást... elég sokára kapcsolt, hogy tolatni kéne. Abba pedig nincs semmi meglepő, hogy Carol megölte azt a 2 embert, ő ezzel is csak jót akart, védeni a többieket, akik nincsenek még halálra ítélve. 😃 Persze én se gondoltam rá (igazából senkire sem gondoltam), de nem lepődtem meg amikor mondta, hogy igen.

Szerintem a sorozat egyre és egyre gyengébb. Az első évad (az a pár rész 😃😉 valami fenomenálisan jó volt, a második évad nekem még úgy szintén tetszett, bár itt már voltak lapos jelenetek, viszont a 3. és most a 4. évad már nem annyira tetszik. Remélem hamarosan valami jobb helyszínt találnak, mert ez kezd nagyon unalmas lenni. A történet is egy vicc... Spoiler!
megannyi veszély van, de beraknak ilyen betegséget. Remélem a következő részben már visszatérnek a gyógyszerrel és mindenki jobban van, aztán elkezdődik valami új szál, mert ez nagyon gyér is. Vagy csak törjenek be a zombik a börtönbe és takarodjanak onnan a francba. Remélem nem gondolta komolyan a történet író, hogy mostantól az összes évadban itt éldegélnek és egy farmot gondoznak végig.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
Ja ott én is néztem egy nagyot. De mivel ilyen lassan fordult meg a kamera, már 1ből gondoltam, h ott lesz több 100 zombi 😀 Most úgy megnéznék még 1 részt, de sajna kell várni egy hetet 😢
0
0
0
0
Matt99 avatar
Domfoz: Az ütött nálam is.Spoiler!
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1376313_165427813663946_336980573_n.jpg
0
0
0
0
Domfoz avatar
Spoiler!
Az a pillanat, amikor a Mustang-gal megálltak és a kamera megfordult....
0
0
0
0
Matt99 avatar
kmetovics:Spoiler!
Hát igen azt én is furcsáltam. Az is érdekes volt, hogy Tyreese megmenekült. Mondjuk volt egy kis rés a zombik között, de akkor is 😃. Ezeket leszámítva nagyon tetszett ez az epizód is, szerintem elég akciódús is volt. Ja, és még mindig Hershel a favorit nálam 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Hát a 3.rész elég fura volt 😆 Spoiler!
Nem gondoltam volna Carol-ról, h pont ő fogja felgyújtani azt a 2 embert.
De a kerítésen kívül majdnem megjárta 😆 Még jó, h. ott volt Rick 😀
Remélem a kövi rész akciódúsabb lesz.
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Facebookon láttam egy képet ahol Norman (Daryl) kitette ,hogy mit szólnánk Michonne románchoz + hozzá egy képet amin együtt ülnek egy motoron
0
0
0
0
Matt99 avatar
Nagyon tetszett a 2. rész is. Azokat a szereplőket akiket az előző évadokba nem annyira kedveltem, most már sokkal szimpatikusabbak lettek.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
Majd rájön a kangörcs 😃
0
0
0
0
Domfoz avatar
Spoiler!
Azt azért nem hinném hogy rá tudna nézni egy nőre valahogy is.legalábbis egy ideig
0
0
0
0
kmetovics avatar
ZombiDinnyeKutya: Spoiler!
Na meg egy asszony 😀
0
0
0
0
ZombiDinnyeKutya avatar
Spoiler!
Végre Rick visszatér ! Nem nagyon bírtam ezt a szomszéd kertész formát 😆 Különben egy hajvágás és egy borotválkozás is jól jönne neki 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Spoiler!
Lehet rohama volt annak a zombinak 😃

De amúgy olyan idegesítő, h senki nem hivja őket zombinak, legalábbis én még 1szer sem hallottam ezt a szót senkitől 😀
0
0
0
0
Pii89 avatar
kmetovics: Spoiler!
Jaja néztem én is a folytatást. De abban is találtam érdekességet. Hershell mintha fürgébb lett volna mint az előző évadban 😃
Még ha mű lába is van, akkor is kéne neki kicsit sántítani, de úgy sétált mint én 😃


Aztán lehet, hogy már tudat alatt is belebeszélem a sorozatba a hibákat, de az első részben is volt érdekesség, amikor...Spoiler!
a kerítésnél kb hozzá se értek a zombihoz és összeesett 😃
0
0
0
0
madchief avatar
Ez a 2. rész is elég durvára sikeredett 😃
0
0
0
0
kmetovics avatar
Pii89: Spoiler!
Az igaz, hogy nem támadt fel, de miatta halt meg pár ember 😆
0
0
0
0
Obi-Wan Kenobi avatar
https://www.kepfeltoltes.hu/131019/1378655_539599696120007_1792134312_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://www.kepfeltoltes.hu/131019/1381474_178269845695453_616147640_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttps://www.kepfeltoltes.hu/131019/1381258_10151937672444571_2107821043_n_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Rick megtudja hogy Carl meleg.
0
0
0
0
kmetovics avatar
Pii89: Hát ez jó volt 😀
0
0
0
0
Pii89 avatar
Hatalmas csalódás volt...Nem támadt fel 😆

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/1395452_768452116514282_299014324_n.jpg
0
0
0
0
no avatar
Spoiler!
Ott volt meggyengülve a tető ahová a helikopter zuhant... és mivel beszakadt az a rész, beszakadt a többi is. 😃
0
0
0
0
Pii89 avatar
Spoiler!
Beelzebul, Na látod az lehet...Erre úgy nem is figyeltem fel, vagy nem tulajdonítottam neki komolyabb szerepet, és letudtam azzal, hogy vér csöpög, vagy csak a polcról, nem tudom már, ettem közben, meg más felé is eltekingettem. 😆
De van abban logika amit írtál 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Spoiler!
Engem az zavart, hogy nem használtak hangtompítót. A harmadik évadban használtak erre a 4-re elfelejtették oO

Pii89: Szerintem az a tető elvolt korhadva/ázva és amikor a nagy zajt meghallották a járkálók elkezdek gyorsabban járkálni és emiatt már nem bírta a terhelést. Ezt abból gondolom, hogy amikor a fekete csóka a boroknál volt csepegett a víz a tetőből, bár lehet ennek semmi jelentése nem volt...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció