The Walking Dead

Szerző: adam990304, 2012. March 26., téma
Fórum » Film, sorozat
The Walking Dead sorozat.
Hozzászólások: 752
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
3az7 avatar
Valaki segítene ezt a topic-ot feléleszteni? Emberek itt van a 9.évad ami eddig egész jó, remélem lesz valaki aki leírja az új évadról a véleményét! 😜
0
0
0
0
💬 3
Sicu33 avatar
@3az7: Érdemes tovább folytatnom? a 8. évad évadzárója pont nem úgy sikerült ahogy vártam 😃
0
0
0
0
3az7 avatar
@Sicu33: A 9.évad az elöző két évadhoz képest megváltás. Végre nem, olyan párbeszédek vannak, mintha npc-k beszélnének. Meg jönnek a suttogók, akik úgye a járkálókat megnyúzzák és arcukat hordják. Ezekkel a suttogókkal talán még a kemény horrort is visszahozzák a sorozatba. Rick utolsó epizódja nagyon jó lett, szerintem adj egy esélyt az új évadnak.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
@3az7: Nem tudom hány bőrt akarnak még lehúzni a sorozatról,de lassan el kéne gondolkodni a befejezésén,főleg,hogy a színvonal gyökeresen csökkent az előző évadokhoz képest... De megnézem,kíváncsi vagyok hogyan és mikor lesz ennek vége (ha vége lesz egyszer 😆😉
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Közeledünk 😃. Pontosan hanyadikán is folytatódik? Amúgy a promót láttam magyar verzióban a foxon :3
Azért gáz volt, amikor következő hétfőn nézném a sorozatot, és a múlt heti részt adják le újra és ott realizáltam, hogy van még két hónapom 😆
0
0
0
0
Krissz avatar

De sokár lesz ez még :/ 2 hónap, tejóisten 😆
0
0
0
0
Tejbepapy avatar
Azért a vontatottság nem csak erre az évadra vonatkozik, de azért itt már nagyon túlzás.
Spoiler!
Van egy olyan érzésem, hogy Carl és Jézus Daryl-lel hallgatja tovább az Easy Street-et 😃
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Nem csak te vagy így vele, ez az évad az eddig látottak alapján nem sikerült jól. Ez meglátszik a nézettség csökkenésen és a különböző fórumok negatív hozászolásaiból.
Az egész elvan húzva, nem kellene 16 rész egy évadban, szerintem ez az egyik legfőbb gond. Elég lenne 8-10, amikben sűrítve mesélnék el a történetet, nem egy részre egy érdektelen karakter kalandjait (7x06). Még van idén két rész és alig haladt valamerre a történet... Bedobtak két másik kolóniát oszt csók.
Pedig mekkora láng előzte meg ezt az évadot.

Spoiler!
Nem tudom mit gondoltak a készítők amikor Carl-t elküldték kémkedni, még ha két szeme lenne se volna sok esélye. Nem tudom mit akar Negan ellen. Szerencséjére Jézus Krisztus vele van.

Egyébként a Negan szál ezzel az évaddal nem ér véget, a színész aláírt még egy évadra.
0
0
0
0
gigazte avatar
Minél több részt adnak le, annál bizonytalanabb vagyok abban, hogy érdemes-e végigszenvedni a 8. évadot is! Sose voltam én így még egyik évaddal sem, hogy csak hétvégén néztem meg az adott részt, mert annyira érdektelen lett az egész! Eddig nincs meg az a potenciál, ami az előző évadokban, hogy várjam a következő részeket! Kíváncsi leszek, hogy majd mit csikarnak ki az idei utolsó részből(8.rész)! Lehet az lesz az utolsó rész amit megnézek...!😂 Csak én vagyok így vele? Nem zombihentelést, vagy vérfröcsögést várok, hanem már valami izgalmat, és előrehaladást a történetben, mert így elég lassú az egész, és idegesítő, hogy kb. 4-5 felé szakítják folyamatosan a szereplőbrigádot! Eddig a 2. évad volt a leggyengébb, de ez szorosan ott van már mellette, viszont a 2. évadban is voltak olyan pillanatok, amikre a mai napig jó szájízzel emlékezik vissza az ember!
0
0
0
0
Krissz avatar
Sicu33
Spoiler!

Háátsz énis ebben reménykedek már 😃 Esetleg elérkezünnk majd egy olyan részhez ahol Negan tárdre kényszerűl (az összes Negan 😆 mert mindenki az 😃😉 És Rick ét átveszik ismét az irányítást, és Daryl is hátha visszatérhetne Alexandriába.
Én Carlt nemigazán bírom....oké oké elmegy, de a Best of az nekem Daryl meg Rick, a két badass 😃 Meg a szép csajszik 😆 😆
0
0
0
0
Sicu33 avatar
gigazte : Teljesen egyetértek veled 😀
Krissz : Szerintem majd az évad közepétől beindulnak az események,és majd csak kapkodunk a fejünk után 😃
Spoiler!
Végre Carl-al is történik valami,bár nekem nem egy kedvenc karakterem,de sok mindent megélt már,szóval hátha majd a csaj vissza 'rázza' a régi kerékvágásba 😆
0
0
0
0
Krissz avatar
Gigazte: adom

Amilyen izgalmasan indult az évad, most annyira nem történik MÉG semmi extra 😕
Spoiler:
Első rész miatt is hogy sírtak sokan, uristen tul durva, meg minden, főleg külföldön, de most istenem... horror sorozat nak van besorolva,.. ellehetne nézni szerintem ezt ilyen nagy volumenű sorozatnál sztem. Voltak már más sorozatban ettől durvábbak is sztem
0
0
0
0
gigazte avatar
Sicu3339: Nekem eddig csak az évad első, és harmadik része tetszett! Sajnos ezt az évadot is telepakolják dög unalmas töltelékrészekkel! Tudom azt is, hogy fel kell építeni a történetet, de akkor is tisztára vicces, hogy ezt a 4. részt képesek voltak egy órában leadni! Annyi dolog nem történt, hogy azt a plusz 20 percet hozzáadják! Egy két dologban szerintem simán rövidíthettek volna! Ugyanez a helyzet a második résszel is, ahol simán belefért volna más is a Királyságon kívül is! Engem érdekelt volna az is, hogy Rickék hogyan mentek vissza a sokk után Alexandriába, de persze az ilyen dolgokkal nem foglalkoznak a készítők!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Kinek,hogy tetszett a 7.évad 2. része? 😊
0
0
0
0
Krissz avatar
Uhh, ezt jó tudni! 😃 Hátsz örülnék neki minnél hamarabb ha fenn lenne, magyar szinkronosan, mivel bármennyire is jobb az eredeti hangal, de azért nah, magyarul csakjobb 😆
Köszi szépen!
0
0
0
0
janoarsenal avatar
Krissz: Hétfő hajnalba van az amerikai premier nálunk éjjel 3 (ha jól tudom) és aznap este (Hétfő) 22:00 FOX-on! 😀 Kedden pedig egyes oldalakon is fent van szinkronosan 😀 (Feliratosan már Hétfő este is megtekinthető legtöbbször!)
0
0
0
0
Krissz avatar
Hátsz az első részhez csak annyit, nekem nagyon bejött 😃 Oké, picit brutális, de ngyon jó lett (Spoiler!
De viszont nemtudom megérteni, azt, amit olvastam multkor hogy külföldön nemtom minek a szövetsége túl dúrvának tartotta a részt.... de könyörgöm, benne van hogy horror, máshol szex jelenetek mennek orba szájba, meg durvább kivégzések, erre van a kinek ez szúr szemet pont... vicc
)

Az S07E02 az holnap jön? És a magyar premierje hétfőn lesz?
Ha igen akkor remélem kedd/szerda körül már megtudom énis nézni valahol online/letöltve (mivel nincs FOX om 😞 )
0
0
0
0
kmetovics avatar
Kuntelman: Látom, SPOILERT te sem ismered.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Annyira nekem se...Be jelentették a 8 évadot is,nagyon várom már a jövőhét hétfőt 😃
Steven Ogg hatalmas arc,nekem most ő az új kedvencem 😆
0
0
0
0
Ajax avatar
Ja. Hajnalba néztem a FOX-on. 😃 Jó volt mert angolul adták magyar felirattal. 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Valaki látta már a 7. évad első részét? 😊
0
0
0
0
Krissz avatar
Én most kezdtem el tegnap (2. évad 4. részénél tartok) és eddig nagyon tetszik 😀
Alapvetően nemszeretem a horror filmeket/sorozatokat, ezért tartottam kicsit tőle elsőre hogy nemfog tetszeni de kellemesen tévedtem, nagyon jó sztem
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Elég jó kis évad volt ez 😃
Spoiler!
Negan szétverte az operatőrt 😃

Várom a 7. évadot,bár nem tudom,hogy meddig tudják még ezt fokozni...
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Elmehetnek a ..... cliffhangerjükkel..
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Én jót nevettem rajta,kíváncsi leszek,hogy milyen lesz a 10. rész 😃
0
0
0
0
Matt99 avatar
Itt van bővebben a véleményem a részről: http://***/the-walking-dead-6x9-kritika/2016/02/17
0
0
0
0
Hagrid avatar
Kifejtenéd bővebben hogy mik voltak azok az "olcsó megoldások" és "logikai bakik"?
0
0
0
0
Matt99 avatar
Gondolom mindenki el van ájulva a 9. résztől ugye? 😃
Hát én korántsem. Olyan logikai bakik, meg olcsó megoldások voltak benne hogy csak néztem. És ImDB-n, most ez a legjobbnak titulált rész...
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Na végre erre vártunk,hogy Negan megjelenjen 😃
Jó volt az utolsó rész,kár,hogy februárig kell várni 😃
Spoiler!
Carol és Morgan esete vicces volt,hogy egymásnak estek,pedig ők a jó oldalon állnak,Carl nem,hogy lelőtte volna Ront a p*csába 😆 Deanna-t nem sajnálom,valahogy nekem nem volt szimpatikus...

Kíváncsian várom a további részeket,és egyre jobban érdekel,hogy mi lesz a 7. évadban 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Kíváncsi leszek mi lesz a holnapi részben 😃
0
0
0
0
Sicu33 avatar
A következő rész már évadzáró lesz?
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Spoiler!
Én Glennt vártam, hogy haljon meg. A képregényben is pont ez volt, bemászott egy francos kuka alá majd másnap hirtelen olyan szomjas lesz, hogy megeszi a palackot félig. 😀
0
0
0
0
Ajax avatar
Vélemény nyilvánításhoz minek spoiler? Szerintem haljon az összes gyerek, idegesítő mind.
0
0
0
0
Vic04HUN avatar
Khm... SPOILER! Használjuk ha már van....

Spoiler!
Amúgy miért lenne jó ha lelövi Carlt? Nekem ez a kis mitugrász, pökhendi gyerek nagyon nem tetszik. Szerintem nemsokára meg is fog halni.
0
0
0
0
Ajax avatar
"mi lesz ha a srác lelövi Carlt"
Öröm és boldogság. De sajnos ilyen biztos nem lesz.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Jó lett a 6. rész is,kíváncsi vagyok,hogy mi lesz ebből 😃
Spoiler!
Sasha és Abraham ennyire össze fognak melegedni? 😊
És vajon ki szólt bele a rádióba,hogy segítség? 😊 Esetleg Gleen vagy talán Negan? 😲
Gleen érdekes lenne,hisz amikor kezdődik az epizód az óra mellett nincsen,hogy Steve Yeun 😆

Látom jól kihalt a téma,főleg,hogy már a 7. rész is volt.
Spoiler!
Valahogy éreztem,hogy Gleen túléli,de a templomnak és a falnak annyi,plusz mi lesz ha a srác lelövi Carlt 😃
És Carol mit válaszol Morgannak vagy fordítva? 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Negan-re én is kíváncsi leszek, aki nem ismerné, ő az egyik legbetegebb és legkegyetlenebb karakter a TWD univerzumába, a kormányzó és a többi "gonosz" hozzá képest SEMMI.

Mondom ezt úgy, hogy nem olvasom a képregényeket, viszont láttam egy videót ami tökéletesen bemutatja hogy milyen karakter is ő. A Spoiler-ben megmutatom, de óvatosan kattintsatok, mert gigaspoiler van benne (bár ha már megnézted a 6. évad eddigi részeit valószínűleg már nincs jelentősége, de ki tudja)

Spoiler!
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Hoppá.
Jeffrey Dean Morgan lesz Negan. Kíváncsi vagyok idén megfogjuk-e látni, remélem igen, de az se kizárt, hogy csak jövőre, amikor visszatér a sorozat a szünetből.

Az évad eddig szerintem is kiemelkedő, remélem tartani is tudni fogja a színvonalat, és nem jut az 5 évad sorsára, ami szintén jól kezdett (legalábbis szerintem...).

Egyébként már berendelték a hetedik évadot.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Megnéztem az 5. részt. Nagyon jó lett 😃
Spoiler!
Vajon Maggie mit kezd ezzel a helyzettel,hogy nem tud Gleen után menni? Azt tudjuk,hogy Nicolas meghalt,de vajon Gleen is? egyre jobban várom a 6. részt. Végre kialakult Rick szerelmi kapcsolata is. Tara és a szemcsis csaj között is kialakult valami,de erre pont nem számítottam 😃
Már furdal a kíváncsiság,mi lesz a következő részben 😃
0
0
0
0
Ajax avatar
Moudog1: Ha nem akarsz spoilerokat, akkor ne is nézz be ide addig, amíg nem jársz a 6. évadnál. 😀

Matt99: Jaja, a 6. évad eddig baromi jó, nagyon összekapták magukat. És amúgy ha megfigyelitek, az egész évad eddig egyetlen nap eseményeit mutatja be. 😀

Sicu33: Spoiler!
Maggie a következő részben indul megkeresni Glennt.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Tényleg jó lett a 4. rész,nekem is nagyon tetszett 😃
Spoiler!
Vajon ki kiabálta,azt,hogy nyissátok ki a kaput? 😃 Tán haza hozták Gleent? vagy ami megmaradt belőle 😆
0
0
0
0
Matt99 avatar
Gyerekek én nem tudom mi történt, de a 6. évad valami brutálisan jó. Mondom ezt úgy, hogy a 4. és az 5. után én majdnem temettem a sorozatot. (bár az 5. második fele elég jó volt)

A 6. évad 4. része nálam a kedvenc lett. Sohase gondoltam volna, hogy kapunk még ilyen drámát a sorozatban
0
0
0
0
Blaise1999 avatar
Hogy ez mekkora egy sorozat! Most kezdtem el nézni tegnap, és tényleg bánom hogy még csak most! Az mindenesetre árulkodó lehet, hogy 2 nap alatt a 2. évad 3. epizódjánál járok. 😜 Kíváncsi leszek mi lesz még itt a későbbi 5., 6. évadokban a mostani szituációhoz képest, és hogy milyen irányba halad a történet, illetve hány mostani szereplő fog túlélni. Félreértés ne essék, nem spoiler-ezést szeretnék kérni, csak leírtam a véleményem a sorozatról!

Ui: Azt hiszem ráfüggök a sorozatokra.
0
0
0
0
gigazte avatar
Vic04: Spoiler!
Rickre lőttek először, szóval a helyében én is lepuffantottam volna azt a tagot! Hogy kezd becsavarodni? Szerintem ez teljesen szokványos cselekedet volt ebben a szituációban! Akik a lakókocsi mellett voltak veszélyt jelentettek!
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Elég jóra sikeredett a 3. rész 😃
Spoiler!
Nagyon bízom benne,hogy Gleen nem halt meg,Nicolas meg már más tészta,hisz nekem nagyon unszimpatikus karakter volt,remélem úgy estek le mind a ketten,hogy elsőnek Gleen,és ráesett Nicolas,és őt zabálják fel a kóborlók 😆,ami Rickkel kapcsolatos,érdekes,hogy aki rátámadt annak a zsebébe gyerektápszer volt,csak tán nem annál a bandánál van Judith? 😆 Ja és Rick most elég nagy bajban van 😂

Nagyon várom a 4. részt.
0
0
0
0
Vic04HUN avatar
Te jó ég mi volt itt!😲

Spoiler!
Nem akarom elhinni, hogy Glenn tényleg meghalt.😢 Remélem Nicholas-t zabálják akinek a teste Glenn-en van. Rick meg egyszerűen kezd becsavarodni.
0
0
0
0
Ajax avatar
Sicu33: Miért vitte volna magával? Biztos, hogy nem vitte el, meg se fordult a fejemben ez a lehetőség. Hidd el a következő részben ott lesz a többiekkel Judith (már ha mutatják persze, egyelőre nem egy főszereplő 😃😉.
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nyugi van,az első rész nekem se jött be annyira,tény,hogy kóborlókból nincs hiány,de kb ennyi nem több de nézzétek meg a 6. évad 2. részét,abba lesz már minden 😃
Spoiler!
JSS megint csak kezdenek érdekessé válni a dolgok,hisz nem tudjuk,hogy a kis csaj magával vitte e Judithot vagy sem. Úgy érzem lesznek még itt elég komoly meglepetések 😃 Külön piros pont,hogy vannak visszautalások a korábbi részekre/évadokra.
0
0
0
0
no avatar
Na kinek mi a véleménye a 6. évad 1 részéről? 😃
0
0
0
0
Nexuska avatar
Ideje egy TWD maratonnak...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció