XBox 360

Szerző: Keratesz, 2009. January 03., téma
Fórum » Konzol
Hozzászólások: 2 641
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Abelsu avatar
2* sziasztok. rgh-s gépen látott már valaki linuxot?
mi a véleményetek róla?
0
0
0
0
patrikk911 avatar
Aki akar bejelölhet nevem,: iLyyam
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Ha flash-elem az xbox-omat, akkor írott játékokkal is tudok játszani? A flash-elést vissza lehet csinálni? Bármilyen megjelenésű játékkal tudok játszani, vagy csak pl. a 2010 felettiekkel?
0
0
0
0
gigazte avatar
Csak ugye némelyik dlc-hez kell a TU. Viszont meguntam ezt a manualitást, és már a jqe360-at használom.
0
0
0
0
humagyar avatar
[b][i] gigazte [/i][/b] Én a Forza 4-hez külön szedtem le a dlc-ket, ott elvileg nem TU-ként kellene lejönnie. A TU az csak frissítés.
[b][/[i] RoboCopRKS [/i]b] Oké, de ehhez nem kell kockának lenni. Még anyukám is tudja, mi a különbség. Mondjuk van egy haverom, aki keveri a kontrollert a konzollal.
0
0
0
0
gigazte avatar
Azért érdemes felrakni az összes TU-t, vagy felesleges? Egyébként én manuálisan szoktam felrakni FTP kapcsolattal. Hozzáteszem leginkább a Forza -hoz kellenek a DLC-k!😆
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Bicike te miért sírsz? Ne sírj,mert én is sírni fogok. 😞

humagyar: te jobban tudod mint én,mert te egy igazi kocka gyerek vagy. 😆 de azért köszi,majd ha segítségre lesz szükségem akkor hozzád fogok fordulni.
0
0
0
0
Bicike avatar
@humagyar
Ezen besírok 😂😂

Érdemes még 360-at venni? Nem fogja kiszorítani majd a One?

Bionic, take ya supersonic
0
0
0
0
humagyar avatar
RoboCopRKS Csak a te kedvedért: https://kepfeltoltes.hu/140203/nemjoy_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
gigazte Elméletileg elég a legújabb, mert nálam mindig csak egy van kijelölve, de mindig letölti az összeset.
0
0
0
0
gigazte avatar
Játékoknál elég a legújabb TU-t leszedni, vagy az összes kell?
0
0
0
0
RoboCopRKS avatar
Így van,mindegyik csak kettőt tud kezelni. Ha a joystickot bedugod az egyikbe,akkor már csak egy hely maradt. De lehet vezeték nélküli joystickot is kapni,és akkor 2 pendrivet is belehet dugni.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Ha jól tudom mindegyik típus 2 Pendriveot tud kezelni egyszerre, valószínű azért nem jó már 3
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Helló mindenki!
Van egy Box-om ami Jtag/RGH-os.
Az lenne a kérdésem,hogy 32GB-os Pendriveokon vannak a játékok és egyszerre csak 2 PD-t lát,de a 3-at már nem 😕 vagy csak az én konzolommal van gond? 😕
0
0
0
0
tichiz avatar
Semmire kb csak ott vannak a profilodon es ha a barataid nezik akkor latjak hogy mekkora kocka vagy😃 igazabol ennyi😃
0
0
0
0
markucikus0 avatar
A pontok amiket az achievementek teljesítésével szerzek mire jók? 😃
0
0
0
0
dojo123 avatar
hol tudom megnézni ezeket a free gameket ?
0
0
0
0
Abelsu avatar
holnap lesz a Dead Islnad? 😃 :33
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Figyelem Goldosok! Februárban ingyenes a Dead Island és a Toy Soldiers Cold War 😃
0
0
0
0
frostwagen avatar
markucikus0

En is kaptam az xboxomhoz olyan fulest, sokat ne varj tole, mert ha minden igaz akkor csak a mikrofon mukodik rajta, azt ne kerdezd hogy miert. ERGO: beszelni tudsz vele, de hangot nem fogsz belole kicsikarni.
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Most pedig olyan problémám lenne, hogy kaptam hozzá headsetet de nem szól, ha a hangot feltekerem maxra akkor sistereg 1 kicsit de hang nincs 😞 mi lehet a probléma?
0
0
0
0
Abelsu avatar
sziasztok. rgh-s gépen látott már valaki linuxot? mi a véleményetek róla?
0
0
0
0
gigazte avatar
FillingSky853: Ha rajongó vagy, akkor igen, de ha esetleg pc-n már játszottál, akkor felesleges. Egyébként sokan mondják, hogy konzolon szebb, és játszhatóbb lett!
0
0
0
0
no avatar
Szerintetek megéri-e meg venni a Diablo 3-at? 12500Ft-ért láttam a boltban. Lehetőleg olyantól kérdezném, aki már játszott is vele.
0
0
0
0
no avatar
markucikus0: havonta 2 játékot tölthetsz le ingyenesen, néha jót, néha kevésbé jót. 😃 Gondolom tudod, hogy Gold tagság szükséges. Az aktuális játékot megnézheted itt: [LINK].
0
0
0
0
markucikus0 avatar
Na én most vettem 1 boxot fifa 14 bundle-el a konzolokszervizéről és ugyebár jár hozzá 1 hónap LIVE arany tagság előfizetés és az lenne a kérdésem hogy most mik az ingyenes játékok, vagy mit lehet leszedni, egyáltalán hogy működik? 😃
0
0
0
0
no avatar
FillingSky853: kell neki az indításhoz.
0
0
0
0
no avatar
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ha eredetiben megveszek egy játékot X360-ra, akkor miután egyszer feltelepítettem kérni fogja a CD-t?
0
0
0
0
Bukta avatar
gigazte: rgh-s géppel csak akkor tudsz ha dual boot-oltadtod.
[LINK]
0
0
0
0
Nogitsune avatar
Helló. Ugyan nem próbáltam, mivel én TV-al használom az xbox-ot, de rá kerestem google-n (csak, hogy válaszoljon is valaki neked 😜), amit találtam és értelmesnek tűnik azt bemásolom:

Spoiler!
1. verzió:
Van HDMI csatlakozó a monitorodon és az xboxodon is.
Ebben az esetben egy HDMI kábellal összekötöd őket, ez átviszi a hangot is. A monitor jack aljzatába megy a hangcucc és kész.

2. verzió:
Nincs HDMI csatlakozó a monitorodon/xboxodon.
Veszel egy xboxhoz való VGA kábelt (ha jól tudom hívják dragon kábelnak is).
Ezen a kábelon van bal,jobb -piros,fehér- hangkimenet (azt nem tudom minek hívják ezt a csatlakozót. Rádugod a hangcuccra és kész.
Így néz ki ez a kábel:
http://hardverapro(pont)hu/dl/uad/2009-09/830336pic.jpg
0
0
0
0
frostwagen avatar
Valakinek valami otlet az utolso kerdesemre? :s
0
0
0
0
gigazte avatar
FSD-n véletlenül sem lehet felmenni?
0
0
0
0
Bukta avatar
Bannolni csak akkor fognak ha felmész live-ra.
0
0
0
0
gigazte avatar
Hali! Olyan kérdésem lenne, hogy ugye pár napja lett RGH-ztatva a gépem, és ezzel kell valamit még csinálni? A legújabb FSD van rajta, és mindent az xmedia360-osok állítottak be rajta. Eddig két játékot raktam fel, a GTA V-t, és a Forza 4-et DLC-kkel, és minden szép és jó, semmi probléma nincs! Esetleg bannolni nem tudják a gépemet, illetve mire érdemes figyelni?
0
0
0
0
frostwagen avatar
Udv! Van egy Xbox 360 Elit-em , es hozzakotottem a monitoromhoz , sajna azonban a monitoromon nincs hang, es csak VGA bemenet van rajta. Lehetseges lenne valahogy hangot kicsikarnom belole , ha igen, akkor hogy?

Valaszokat elore is koszonom.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Van már valami infó a februári Games With Gold-ról?
0
0
0
0
shubi1597 avatar
Sonymeans: Semmi baj😀
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Még mielőtt huszan rám támadnak, elmondanám, hogy tegnap beszéltem az ismerősömmel és ő informált félre, ugyanis belépett a saját Live fiókjába, onnan le töltötte, és így tudok most én is játszani vele, a lemez HDD-ra való felmásolás után is szükséges. A másik meg kétlem hogy RGH-s a gép mivel KonzolStúdióbol vásárolt darab. Részemről ennyi, tehát shubi1597: sajnos kell lemez, és elnézést a félreinformálásért.
0
0
0
0
no avatar
Igen nehezen tudom elképzelni, hogy tiszta gépen csak rátoltad és ment lemez nélkül... ha ilyen lenne, akkor már mindenki azt csinálná, hogy megveszi a játékot, feltelepíti és eladja.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Nem RGH-s géped van véletlenül? tudtommal csak azok viszik lemez nélkül a játékokat, összes többihez kell lemez akkor is ha rámásolod a játékot a hdd-re.
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Azt sajna nem tudom mivel a Just Cause 2-őt másoltam fel amit boxon csak single-be lehet játszani. Valószínű hogy a multihoz kell a lemez a hitelesítéshez.
0
0
0
0
Bukta avatar
És akkor tudsz is multizni?
0
0
0
0
Sonymeans avatar
Nekem a legújabb: E szériás gépnél, elkértem a játék lemezét, rámásoltam pendrive-ra és utána simán ment lemez nélkül.
0
0
0
0
Bukta avatar
Én tudom, hogy ha cd-ről felraksz egy játékot akkor még a cd-t be kell rakni a meghajtóba, csak annyi, hogy nem pörgeti.
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció