Mi alapján választottad a neved?

Szerző: dragking, 2010. August 30., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 383
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
YourMomIsNotMale avatar
én nem is gondolokdtam rajta h mi legyen... bár szerintem ti nem jöttök rá 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
Én is utálom azt a kiba*zott köcsög flórtomit... Azt ilyen szart neveznek zenének... A zene az amit zenekar csinál.. pl egy rock banda..
Amugy én nemtom h hogyan jött csak jött és ennyi 😃 amugy danone voltam anno mert ismerőseim mindig igy hivtak
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Nekem meg azt hiszem le sem kell írnom hogy mi alapján választottam 😆
0
0
0
0
Dr@gon avatar
Tetszettek a sárkányok így 15 éve használom. A @ csak azért van, mert a Dragon már foglalt volt.
0
0
0
0
Patrik91 avatar
😆 azért volt ennyire ismerős a neved!
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Állítólag a melegek jól énekelnek 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Amúgy érdekes 10 ből 9 rühelli azt a lisztet (flór) meg espét de 10 ből 9 ember kívülről fújja a számait vagy legalábbis úgy ahogy tudja
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Kítűnő gyógyszer 😆😆😆
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Hát ettől a mizu sz@rtól nekem is elmegy az életkedvem...-.-"...viszont 1 valamire jó volt:
eléggé szarul voltam és nem bírtam hányni aztán egyszer csak megpillantottam a TV-be és egyből elhánytam magam 😆 😆 😆
0
0
0
0
pukkancs avatar
ezzel én is így vagyok. és nem azért mert alapból rock/metál beállítottságú vagyok, mert ha nagyon muszáj, akkor hallgatok más is, de mivel faterom is rocker így kiskorom óta rockot hallgatok. De ez a fluor sz*rság ez már túl sok nekem. mondják h sz*r de fülbemászó és mindenki azt énekli...hát ha egyszer szar akkor hogy lehet fülbemászó? a szövege is olyan sz*r hogy el nem lehet mondani...de az összes számára igaz nem csak a mizu-ra. meg ahogy kinéz, arról nem is írok inkább...
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Hát én rühellem a zenéit! Főleg azt a mizu sz@rságot nemtom mit szeretnek rajta!-.-
0
0
0
0
pukkancs avatar
Fluor Tomi írta:
én egy jelentős magyar énekesről választottam. szerintem senkinek sem kell bemutatnom hogy ki ő...


jelentős magyar énekes? na ne nevettess...a semmit mondó zenével vállt ilyen jelentőssé? -.-"
0
0
0
0
dennis63 avatar
én egy játékból választottam a nevem. ott ez volt a kedvenc emberem, és most mindenhol ezt használom.a 63 pedig hogy ennyi idősen találtam ki a nevem😃😃
nem ám elhiszed az csak ott van.😃😃
0
0
0
0
m4rt1n avatar
Magamról, mivel Martinnak hívnak a számok pedig betüket jelentenek de ezt sztem mindenki tudja 😀 4=A 1=I M4rt1n=Martin 😀
0
0
0
0
Fluor Tomi avatar
én egy jelentős magyar énekesről választottam. szerintem senkinek sem kell bemutatnom hogy ki ő...
0
0
0
0
niteforce avatar
A niteforce egy jo kis DJ-kbol allo formacio
andro, davis, nikola, es robberto, mindegyik dj-nek iszonyu jo zeneje van.
RISE FM & NITEFORCE 4 EVER! 😆
0
0
0
0
MalakHUN avatar
Star Wars Knight Of The Old Republicban volt egy sith nagyúr és szinte mindenhol ezt használom a HUN a jelzöje hogy magyar 😃
0
0
0
0
davidegp9999 avatar
Engem Dávid-nak hívnak a gp-t meg csak hozzá raktam a 4db 9-es meg nem tudom 😃
0
0
0
0
no avatar
a teljes nevemből van összerakva
nem nagy cucc de egyedi és védett 😆
copyright
0
0
0
0
robs avatar
Én a saját nevemből (Róbert) kifolyólag választottam, eredetileg rob-ot akartam de az foglalt volt, ezért lett robs. 😀
0
0
0
0
leadstar94 avatar
Én az elektromos gitárom fajtáját választottam 😉
0
0
0
0
JaniWalker avatar
Enyém az a dzsonivalker félig magyarosítva.am a régi angoltanárom is ígyhívott(kicsit piás volt) de azért jó tanár volt.na mindegy megtetszett oszt azóta cod6 ba is ez a nevem.😉
0
0
0
0
matyi1591 avatar
Hosszú történet de röviden:Mátyásnak hívnak😃
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Az enyém mindenki számára titok marad 😆
0
0
0
0
Furmann96 avatar
Nekem ez a vezeték nevem szám meg úgy jött, hogy kellet valahova számot írni én meg beírtam a születési dátumom végét!!! 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
ez a kerszt nevem a szám megszületési dátum
0
0
0
0
R4ZER avatar
hát szerintem nem kell sokat elárulom minek ez a nevem.
-kedvencem gyártóm
-becenév
0
0
0
0
Edem105 avatar
Én ezt a nevet azért választotam mert ez a nevem Ádám és gondoltam egy kicsi angolosaban jóbban hangzik és így lett az Edem a számokat csak úgy írtam! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Akkor most beszélhetnétek akár a témáról is!
0
0
0
0
no avatar
NaVi írta:
azért ne nézd le a Counter Strikeok, mai napig több millióan nyomják világszerte és lehet hogy régi játék de nagyon jó és felkapott.


És? felőlem az egész világ játszhatná, lehetne róla mindenhol plakát, én akkor se tenném fel a gépemre.

Amúgy, én a videokártyámról neveztem el!😃
0
0
0
0
NaVi avatar
azért ne nézd le a Counter Strikeok, mai napig több millióan nyomják világszerte és lehet hogy régi játék de nagyon jó és felkapott.
0
0
0
0
no avatar
NaVi írta:
hát azért te is szeretnél így sok pénzt keresni 😆 csak játékkal és közbe nem is kell megerőltetni magukat, csak jól kell játszani azt kész.


inkább bányásznék, mint hogy a gépemre feltegyem a CS-t. 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
hát azért te is szeretnél így sok pénzt keresni 😆 csak játékkal és közbe nem is kell megerőltetni magukat, csak jól kell játszani azt kész.
0
0
0
0
madchief avatar
jah,bár én nem adnák nekik ezért semmit!😆
0
0
0
0
NaVi avatar
hát lehet hogy kockák,de ők így keresnek rohadt sok pénzt 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
Ukrán Na'Vi Counter Strike 1.6 csapat. 2010-ben ők lettek a legjobbak a World Cyber Games-en.


0
0
0
0
madchief avatar
milyen csé csapat????😆
nekem még az avatar sem jutott eszembe annyira tré a film 😆
0
0
0
0
NaVi avatar
tudom 😆 haveromék is összekeverték folyamat 😆 egyik nagyon okos haverom azt hitte hogy az Avatar alakitott cs 1.6 csapatott 😆 nem mondtam inkább rá semmit se 😆
csak nem lehetett regisztrációnál veszőt tenni és így elég félreérthető 😆 mert ha így írtam volna Na'Vi akkor már egyből nem az Avatar jut az ember eszébe ha nem a csé 1.6 csapat😃
0
0
0
0
_AsheXp avatar
NaVi: Elsőre az Avatar-ból a navi faj ugrott be 😂

Nekem azért lett hardX mert amikor NfS:MW-ztem akkor tetszett hmindenkinek van valami menő aláirása igy énis kitalátam h hardX (nem tom mér ez lett)
0
0
0
0
madchief avatar
szólj Nhrutas-nak ő megtudja változtatni a neved
0
0
0
0
PA2ZZi avatar
Hát, nekem ez egy nagyon régi név, csak emiatt nem akartam újra regisztrálni. Manapság az X-GameR nevet használom (meg is nézhettek a clans.hu kapcsolatoknál, meg netes játékokban is ezt használom, honlapokon, MINDENHOL, csak ez a Downloader ez nagyon régi. Egyébként onnan jött, hogy megállás nélkül töltök le (igaz, hogyha a profil hozzászólásaimat visszanézitek, akkor ki fog derülni, hogy amikor regiztem akkor 1megás netünk volt /azzal milyen volt a letöltési sebesség.../ most meg "Mega, de lehet hogy átváltunk 15Megára, ez itt a legnagyobb)
A lényeg hogy sokat töltök oszt azé 😃
0
0
0
0
NaVi avatar
hát szerintem a nevem mindent elárul. Na'Vi The Best Counter Strike Team(Y) egyrészt ezért másrészt mert imádom a counter strike 1.6-ot😀
0
0
0
0
pukkancs avatar
engem meg kiskoromban hívtak így a szüleim...aztán meg amit be akartam írni (nemtom már h mi) az foglalt volt, így maradt a pukkancs 😆 kicsit komolytalan, de én sem vagyok vmi komoly.
bár mindig azt kérdezik tőlem h aki ilyen metál+rock szerető, az hogy lehet ennyire komolytalan (mármint úgy értve komolytalan hogy egy csomó baromságban benne vagyok, meg ilyesmik.) gondolom azért mert az osztály többi metált vagy rockot képviselő tagja olyan mint a fal...
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció