Mi alapján választottad a neved?

Szerző: dragking, 2010. August 30., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 383
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
OtasRm avatar
Hát régen nagy "így jártam anyátokkal" fan voltam, most inkább kedvelem..
és a barney az egyik kedvenc karakterem..
De már megváltoztatnám, ezt a nevet..😢😢
0
0
0
0
szabi96 avatar
A nevem Szabolcs és 1996-ban születtem
0
0
0
0
hemihehe avatar
Az iskolában fejbe rúgtak a bőrbogyóval és állítólag amikor megszólaltam hemihehe????Majd rá követően összeestem.Így ragadt rám eme nagyszerű és csodálatra méltó,megtisztelő elnevezés.
A szünetekben az osztálytársaim meg viccből ezzel szórakoznak....hemihehe és összeesnek a folyosón,egyik a másik után.Jön a tanárnő gyerekek miért fetrengtek a piszkos folyosó kellős közepén?Mire az osztálytársam hemihehe?
0
0
0
0
no avatar
Ádám a keresztnevem,illetve '99 március 4-én születtem. 😃
De már megbántam hogy ezt választottam 😆
0
0
0
0
Kicsi_Joe avatar
nekemazért Kicsi_Joe mert.......nem tudom miért eszembe jutott ez a név és azóta mindenhol ezt használom😃
0
0
0
0
sudosu avatar
SudoSu: Linuxban egy parancs amely rendszergazdai jogokat ad, használata:
Sudo Su

Így alakult ki a nevem azt nem tudom miért választottam pont ezt, de ez így rám ragadt. Az biztos hogy még egy ilyen név nincs a világon 😀

Ezt szoktam rövidíteni is: SuSu vagy ahol már foglalt a nevem HuSudoSu

Másik nevem Stranger volt, ez Gothic-ból jött mert hatalmas fanja vagyok a játéknak!
0
0
0
0
Andy avatar
Igazából már BL4D3-a nickem, így kiírom mind2-őt.
Andy: Volt egy nagyon régi játék..., egy Andy nevezetű kisgyerekkel kellett játszani. Egyik kedvenc játékom egyik kedvenc karakterem... Így már érthető!

BL4D3: Volt egyszer egy játék aminek a multija rabul ejtett. Úgy hívták Far Cry 1. Nagyon sokáig használtam az Andy nevet aztán egyszercsak meguntam. Ahogy gondolkodtam hogy mi legyen az új, megéheztem. Csináltam egy szenyót és véletlenül megvágtam magam. Ez az első lehetőség. Vagy azért mert naon penge vagyok 😆 !
0
0
0
0
Tikoo avatar
Nekem azért Tikoo mert Kristóf vagyok és kiskoromban csak így tudtam kiejteni.😆DD
0
0
0
0
Takumi Fujiwara avatar
a Hungarian azért, mert külföldi oldalakon is használom ezt a nevet, és a Freak meg azért, mert agresszívan vezetek😃
0
0
0
0
flyaway2 avatar
Hát..Nekem egy zenecím alapján jött a név.
Spoiler!

Akkoriban még tetszett ez a zene meg a jelentése is megfogott..😃 (A 2-es meg mert valahol foglalt volt a név..azóta megszokásból odaírom mögé akárhova regisztrálok. Mondhatni elővigyázatosságból hátha foglalt a sima flyaway.)
0
0
0
0
DarkSpy avatar
Hát nekem a DarkSpy az úgy jött, hogy mivel szeretem a sötét helyeket így gondoltam lehetne Dark az első része míg a Spy az pedig úgy, hogy nagyon jól tudok lopakodni meg stb... Így a 2-t egybecsaptam és így lett a DarkSpy! ennyi lenne 😀
0
0
0
0
Nildzre avatar
Rátenyereltem a billentyűzetre, kijött valami értelmetlen szó, azt kicsit átformáltam és kész is van a Nildzre 😃
0
0
0
0
Zelko315 avatar
Az én nickem onnan jött,hogy vezetéknevem Z-vel kezdődik,majd valahogy(nem tudom hogy) ezt kitalálta családból valaki,és már nagyapám óta használják a család férfi tagjai 😆
315 meg onnan jött,hogy mikor YouTube-ra regisztráltam egyik felhasználónév foglalt volt,alul javaslatokat kiírta és ott volt a 315 vég. 😆
0
0
0
0
nomad2 avatar
Nekem a kedvenc játékomból jött ez a név, a 2-ő meg azért mert a sima foglalt volt........mindenhol ezt használom.jah a játék értelemszerűen a Crysis 1
0
0
0
0
james008 avatar
Én vagyok James Bond tanítványa, azaz 008-as ügynök 😎 és ez nem vicc! 😂
0
0
0
0
no avatar
Nekem két nevem van:
Epoj:
a nevem csak egy féle titkosírással
Damer:
Gamer-ből csak a nevem első betüjét betettem
0
0
0
0
Prince of Disaster avatar
Én egy könyv alapján (Darren Shan: Démonvilág sor. gonossz főszereplője) találtam ezt és azóta ezt használom elég sok helyen.
0
0
0
0
DMSASD avatar
Röviden tömören régi három nick nevem kezdő betűiből jött össze a DMS amit legtöbb játékba v regnél használok is de van ahol foglalt így hozzácsaptam az ASD-ot.
Bővebben:
Spoiler!
Legalább 12-13 évvel ezelőtt voltam első Lan-party -on és ott találkoztam először a Nick name fogalmával. Mondták h találjak ki valami nicket mert senki nem használja a saját nevét (Real nick). Nekem se tetszik ha a saját nevem kiáltozzák game alatt ugye Lan feeling: "a kuva szádat ..." 😃
Így jött a CS 1.6-ba a D....... későbbi Lan-kon a CS mellett teret hódított a Quake 3 is ott valamiért másik nicket találtam ki ez lett a M..... aztán ugye 2004-be kijött a CS Source azt már Lan mellett Net-en is toltam klánba ahol mind az 5 tagnak egyen neve volt 1 betü eltéréssel ez volt a S.... egy idő után nem tudtam eldönteni melyik nevet használjam így jött a 3 nick kezdő betűiből a DMS.
0
0
0
0
no avatar
Top Gear című műsorban úgy hívják a megszelídített autóversenyzőt hogy Stig. Hát innen jött a név mert én is versenyzős típus vagyok. A 95 megszokásból ment a végére.
0
0
0
0
CoDMW3 avatar
Én inkább nem magyarázok 😆
0
0
0
0
Bioritmus avatar
Még anno mikor ment a VV4 a TV-ben haverok szerint nagyon hasonlított a stílusom Alekoszéra és mikor kinyögte hogy bioritmus haverom már telefonált is hogy "na akkor holnaptól bioritmusnak foglak hívni 😃" aztán lényegében hülyeségből írtam be regisztrációkor ezt a nevet hátha még nem foglalt 😃 és nem volt az 😃
0
0
0
0
DCMAN avatar
a DC márka után mert ez a kedvenc márkám és a spanok elneveztek DC-nek😀 kb enyi Sziasztok
0
0
0
0
megaone6 avatar
FreddyD Big Rigs videójában volt a megaone kamion. Runescape nevű játékra akartam ilyen néven regisztrálni, de már foglalt volt, és azt ajánlotta helyette hogy megaone6. Mondom jólvan, azóta ezt használom mindenhol
0
0
0
0
no avatar
Transformers-böl jött a név mivel épp néztem a filmet azt ezt találtam hirtelen. A 8 meg a szerencseszámom.
0
0
0
0
rafferd avatar
apetit1989 írta:
Két p, két p...
attól még ez jutott eszembe a nevedről!😂
0
0
0
0
rafferd avatar
TaylorXIII írta:
apetit1989 írta:
Még régebben, egy gyenge pillanatomban találtam ki ezt a nevet. Becsületes nevem Péter. Szerettem volna, ha valamilyen úton-módon a júzernevemben el lenne rejtve az igazi nevem, ugyanakkor valamilyen formában arrogáns is lenne a nick. A végeredmény apetit lett, ebben benne a van, hogy Peti, és a buta gyenge humor is benne van, mert ugye ape magyarul majom, a tit meg ugyábár csöcs. Mission accomplished.


jó hogy leírtad mert én eddig csak így olvastam, hogy "apetit" semmiféle majomcsöcs nem jutott róla eszembe.
Én így értelmeztem 😆 https://3.bp.blogspot.com/-O3zuLFmRF7Y/T6-iT3mFBwI/AAAAAAAAAcg/fWmxZPaEMA4/s1600/bonappetit.jpg
0
0
0
0
EgyPartyarc avatar
Szeretek bulizni onan jött a név röviden ennyi 😆 😀 .
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Akkor nem csak hogy buta, de rejtélyes is 😀
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
apetit1989 írta:
Még régebben, egy gyenge pillanatomban találtam ki ezt a nevet. Becsületes nevem Péter. Szerettem volna, ha valamilyen úton-módon a júzernevemben el lenne rejtve az igazi nevem, ugyanakkor valamilyen formában arrogáns is lenne a nick. A végeredmény apetit lett, ebben benne a van, hogy Peti, és a buta gyenge humor is benne van, mert ugye ape magyarul majom, a tit meg ugyábár csöcs. Mission accomplished.


jó hogy leírtad mert én eddig csak így olvastam, hogy "apetit" semmiféle majomcsöcs nem jutott róla eszembe.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Még régebben, egy gyenge pillanatomban találtam ki ezt a nevet. Becsületes nevem Péter. Szerettem volna, ha valamilyen úton-módon a júzernevemben el lenne rejtve az igazi nevem, ugyanakkor valamilyen formában arrogáns is lenne a nick. A végeredmény apetit lett, ebben benne a van, hogy Peti, és a buta gyenge humor is benne van, mert ugye ape magyarul majom, a tit meg ugyábár csöcs. Mission accomplished.
0
0
0
0
Sniper99 avatar
Nekem azért Sniper99 a becenevem: FPS-ben verhetetlen voltam (BFBC2,CoD4/6/2,GTA:SA,Crysis 1/2(Perpill BF3 ban alig birok lőni valakit kempből 😆😉)Játékokon belüli nevem: Buksika szomszéd akasztotta rám mikor valami rosszat csináltam ^^
0
0
0
0
Nogitsune avatar
A Solomon testamentumában Beelzebul-nak hívják a sátánt/Lucifer-t.
0
0
0
0
The Emptiness avatar
alex a nevem és 1997 ben születtem.
0
0
0
0
gyenesmartin avatar
Még régen annyit szenvedtem a névváltoztatással míg ezmaradt meg.
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Anyut elég sokszor rugdostam belülről mire rájött melyik tetszik 😀 .
0
0
0
0
ElMariachi avatar
Southpark a kedvenc rajzfilmem 😆
0
0
0
0
JohnDoe89 avatar
Az én nevemet a szüleim adták.😃 Úgy 23 évvel ezelőtt.
0
0
0
0
no avatar
A 24 c. sorozat adta az ihletet. 😀
0
0
0
0
superkiller avatar
a Honfira regiztem először ezen a néven, azután pedig a változatossáp kedvéért mindenhová így regisztrálok 😀
0
0
0
0
SnileZ avatar
Isteni sugallat alapján. 😀
0
0
0
0
kalahari10 avatar
Én nagyon régóta cipelem ezt a nevet. Mindig is akartam venni egy Merida Kalahari bringát, de mire összegyűlt a pénzem rá mindig közbejött valami fontosabb dolog a bringánál, így az feledésbe merült, de a nevét megtartottam. A 10-es szám pedig az akkori "szerencse számom" volt, akkor még hittem az ilyesmiben. 😃 A kettőt összecsapva pedig megszületett a kalahari10! 😀
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Ha Fly Away, akkor Lenny Kravitz.
0
0
0
0
flyaway2 avatar
FlyAway2 mivel az egyik kedvenc számom Eminemtől a Fly Away. A kettő meg azért mert valahol már regizve volt a FlyAway név és akk meg jött a 2..😃
0
0
0
0
TaylorXIII avatar
Taylor mivel tailor a szabó és XIII mert akkor születtem.
0
0
0
0
Szabcsi avatar
Még Anno a mamám kezdett el úgy hívni,hogy Szabcsi és ez egy egész életre rögzült...mindenhol ezt használom,ált.így is hívnak!
Néha,még most is sokan azt hiszik,hogy csaj vagyok mivel a Szabinát is így becézik! 😃
Azelőtt meg Szabesz volt a Nick-em mindenhol! 😀

sokeszter írta:
Valamikor réges-régen be akartam regizni valahová,az Esztert akartam mindenáron,nemtom mér...és mindig kiírta,hogy már létezik ilyen,válasszak másikat,még párszor eljátszottam ezt,megelégeltem,és egyszercsak beugrott,hogy ha már ilyen SOK Eszter nevű van itt,akkor legyek sokeszter! Hát így lettem sokeszter😆


Adja az ívet! 😃
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció