Mi alapján választottad a neved?

Szerző: dragking, 2010. August 30., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 383
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
DCMAN avatar
az enyém a híres DC márkábol jött meg onnan hogy sok dc-s cuccom van és azért..
0
0
0
0
FrostOff avatar
Háth az én nevem tulajdon képpen onnan jött h amikor kijött az MW3 nak a Black Tuesday ugymond demo és alap karakter Derek FROST westbrook

Éshát a frost bejött az off meg csak belógott!
0
0
0
0
no avatar
Star Wars könyvből. Tetszett a karakter. "Kyp Durron"-ból jön a Kyp. Néha szerepel utána "88", ha az adott oldalon a névnek 5 vagy annál több karakteresnek kell lenni.
0
0
0
0
Strife avatar
Guns N' Roses-ból a kedvenc gitárosom miatt + születési év 😀
0
0
0
0
Sicu33 avatar
Nekem a művész nevemből jött az ikhlet😀
https://imgs.inkfrog.com/pix/holymouth/2010cd160.jpg
Kicsit átalakítottam és ebből jött a Dj Warp😉
0
0
0
0
cbble avatar
cs 1.6 de_cbble kedvenc map ^^
0
0
0
0
R3KH1T avatar
Könyv alapján 😃 bartimaeusba volt egyik szereplőnek a neve 😜
0
0
0
0
unstopablepatrik avatar
nekem először volt patriknight, aztán unstopable és most itt összeraktam unstopablepatrik-ká. de van ahol Sulfidion néven vagyok.
0
0
0
0
zsolti1515 avatar
Zsolt a keresztnevem, 15 éves vagyok ezért lett zsolti1515 😀

Fő az egyszerűség !
0
0
0
0
jaje112 avatar
az enyém az unokatesóm találta ki mert 4 évesen nem tudta kimondani azt hogy jani ezért lettt jaji aztán kb 6 évesen lett a nebvem jaje a 112 őt csak hozzácsaptam nem a segélyhívás száma!!!!! 😆 😆
0
0
0
0
bukta2 avatar
hát a nevem alapján választottam a nevem xD a 2 es meg hogy már dupla x-es korosztályba vagyok
0
0
0
0
ImAxRap avatar
A nevem jelentése: Whit The People. A néppel. Először nem tudtam mit jelent angolul ez a kifejezés de tetszett, és ezzel regisztráltam, majd később utánanéztem 😃 Egyedül ezen az oldalon ez a nevem. A többin általában Gametigerful.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Nekem Kornél a nevem,és 7-es a kedvenc számom...Ezért lett ez a nevem 😃
0
0
0
0
Kalamona avatar
Az én nevem: Szélkötő Kalamona Magyar mondákból a gonosz sárkány. És mint magyar specialitás nem nagy gyíkszerű sárkány hanem emberszerű egyfejű sárkány.
0
0
0
0
apetit1989 avatar
Nekem elég magyarnak tűnik az a mondat amit írt.
Kemény név, mert létezett egy Weingartner nevű SS tiszt, mondjuk a rangját nem tudom.
És akit pl úgy hívnak, hogy Horváth XXXX, tőle is megkérdezed, hogy figyi te horvát vagy?
0
0
0
0
wdavid avatar
hát nekem a nevemből 😃 Weingartner Dávid= wdavid 😀
0
0
0
0
Bl0ck avatar
nekem a torony(ház) becenév csúnyán elferdítve....
0
0
0
0
mosomedve avatar
Elsőben ragadt rám ez a becenév mert igazi rosszcsont voltam mégis minden tanító szeretett 😆, idővel kigyógyultam a kórságból, de a becenév megmaradt.
0
0
0
0
akos328 avatar
mivel Ákosnak hívnak innen jött az akos, a 328, meg 3.hónap 28.-án születtem.
Mindenki évszámot ír ki, én a hónapot-napot😃
0
0
0
0
Daureeh avatar
A nevem Dóri.
Az egyik barátnőm egyszer kicsit parasztosan mondta, így lett Dauríí, és ezt leírva jött a Daureeh. 😃
0
0
0
0
Zergi0 avatar
Hát a Starcraft 1 ben (már van 2 is de akk még csak 1 volt) van a zerg faj és azzal nagyon szerettem játszani és innen jött a Zergi . A 0 az meg csak úgy van .
0
0
0
0
KalKriaf1509 avatar
Dragon Age nevű játékból egy sárkányölő kardjának a neve megtetszett és így lett a nevem az ami most.
0
0
0
0
niteforce avatar
kedvenc DJ csapatom 😀
https://imagestore1.blogger.hu/25_298_1189_654a05c5e113e509d68d23608e431702_1d36ac_301.jpg

innen 😃😃
0
0
0
0
GTRAKY avatar
aky a becenevem de az foglalt ezert v szam 007 v 777 v 727 vagy ele a gtr
0
0
0
0
Tucsok2008 avatar
A 2008 onnan ered hogy a klánháborút 2008-ban kezdtem el és azóta ezt használom mindenhol, a Tücsök meg onnan hogy egyszer még oda járt suliba a Gery mint én és egyik szünetben jött egy sms hogy "Tücsökpö... gyere büfébe" (Man in Black-ba is így nevezte a néger csákó azt a kis pisztolyt 😃 ám állati nagy film azt is imádom főleg azt a palit, amiket alakít 😆😉 és az egyik oszt. társam látta és elkezdett vele cinkelni és lett belőle Tücsi ... 😃
0
0
0
0
no avatar
Első dolog ami eszembe jutott a gamer volt, aztán pár gyerek elkezdett hülyülni hogy én vagyok gamer Da(the) prőőőő

És igy megmaradt.
0
0
0
0
YellowFlash avatar
Hatalmas anime-manga fan vagyok. Aki ismeri a Naruto-t, az tudja honnan jön a nevem. Már több éve ezt használom játékokban is. 😀
0
0
0
0
Jump avatar
A családba má mindenkinek 007-re végződött a neve szal nekem is és Ákos vagyok szal lett Aky007 😃
0
0
0
0
spleenszuru avatar
a Spleen irodalmi tanulmányaimból ered, jópár költőnél megemlítettük,megtetszett 😆
a Szuru pedig a vezetéknevemből lett kikombinálva 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
az nr a monogrammom a L3ITO meg a becenevem.
0
0
0
0
Mr Salambard avatar
Ez a régi MMO-s nevem, ezt használom már jó ideje...
0
0
0
0
Petkooo avatar
Petkó volt a becenevem gimiben de nem akartam ékezetesen és valahol foglalt volt azóta 3o-val szoktam használni 😀
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Mivel a lompos név az mindig foglalt, így eléraktam a Super szót! 😆
0
0
0
0
AnonimMC avatar
Én a kedvenc rapperem miatt(Anonim MC) választottam a(z) AnonimMC nevet 😀
0
0
0
0
no avatar
sok helyen használom ezt a nevet. am a gerry az abból jött h Gergő vok (sztem egyértelmű bár Gergely is használhatna ilyen nevet 😃😉 a 707 meg ugy h 77 lett volna máshol de az foglalt volt aztán így lett 707 😃
0
0
0
0
no avatar
hát.......NAGY JÁTÉKRAJONGÓ VAGYOK!!!!!
0
0
0
0
foxbet avatar
Nekem a foxbet név az F-16 os repülőgép NATO Kódneve.
0
0
0
0
StYl3 avatar
nem tudom, csak úgy jött StYl3 😀
0
0
0
0
Gerdzso avatar
😃 é egy játékban láttam... és tetszett a karakter... bár ott úgy volt hogy GerJoe 😃 és én átneveztem Gerdzso-ra 😆
0
0
0
0
Toma97 avatar
GUGá-t választottál volna? vagy netán gegeo
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Hát csecsemőként nincs sok választás!😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
berki_zsolt írta:
Nem én választottam a nevem. 😞
Szüleim erőltették rám. 😆😆
képzelem milyen nevet választottál volna magadnak😂
0
0
0
0
Patrik91 avatar
😆 Én is így vagyok ezzel...
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Nem én választottam a nevem. 😞
Szüleim erőltették rám. 😆😆
0
0
0
0
kukoj avatar
Én naon régen találtam ki a "kukoj" nevet végülis ráútöttem kicsiként a bill. re és pici finomítás után ezlett 😀 Még facebookon is eza nevem 😆 (olyan 8éves ha lehettem kb. 😃😉
Használom még a bandi30000 és a bandi1117, a bandi30000 az úgyjött h amikor az első email címemet csináltam akkor nemengedte a bandit és felajánlotta ezt... 😆 a 1117 azmeg egy pinkód volt 😀 Mostanában jobbszeretem a kukoj-t használni.. 😃 már mindegyik megy reflexből... 😃
0
0
0
0
dan_73 avatar
"dan" a nevemből jött Dani "_73" ezt meg csak úgy beírtam. De már inkább Firefox73 nevet használom.
0
0
0
0
Patrik91 avatar
Én már a "b" betűnél lemaradtam 😆
0
0
0
0
bfrenk avatar
Az én nevem két részre osztható: b és frenk. 😃
A "b" a vezetéknevem kezdőbetűjére utal, a "frenk" pedig a mopszra a Man in Blackből. Tudni illik imádom azt a filmet, nem különben a mopszokat és megtetszett a neve. 😃 Ja és tudom hogy Frank-nek kell leírni, de így fonetikusan jobban tetszett, meg a bfrank hülyén hangzik és foglalt is volt. 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció