Mi alapján választottad a neved?

Szerző: dragking, 2010. August 30., téma
Fórum » Társalgó
Hozzászólások: 383
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Ferrari avatar
Hát én a Ferrariról neveztem el magam 😆
0
0
0
0
ASlipi avatar
évekkel ezelött kaptam egy koncerten mert slipknotos polom volt és nem tudta egy arc a nevem és slipknotnak hivott aztán a sörök mennyiségével fogytak a betük igy lett
Slipi az oldalon azér ASlipi mert valaki el foglalta a Slipi-t és én vagyok a slipi az egyetlen és utánozhatatlan
0
0
0
0
no avatar
jó mert az eleje 😆! 😆
0
0
0
0
ReSeth avatar
Én Danone vok, haverok csesztettek mindig suliba hogy danone, mivel Daninak hívnak 😀. Aztán az X-eket csak úgy raktam oda a végére 😃. Amúgy a másik nevem ReSeth , a Reset-ből találtam ki de jött még egy H betű 😀
0
0
0
0
no avatar
😆 jaja! naon megeröltettem az agytekervényeimet! 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
dragking írta:
ÓÓÓ nm is gondoltam vna ezt ricsi! 😲 😆

Ugye? 😲 😂😂 Nehéz volt ezt kifilozofálni.. 😆 😂 (na ezt meg leírni volt nehéz 😂😉
0
0
0
0
no avatar
ÓÓÓ nm is gondoltam vna ezt ricsi! 😲 😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hát az enyémet nagyon nehéz elmagyarázni.. 😆 különösen sokat nem gondolkodtam.. 😃 ha most kéne nevet választanom akkor TheJ0kEr, vagy TheMrJ0KeR lenne a nevem. 😆 😂
A nevemhez visszatérve, végülis az egész nevem + a születési évem uccsó 2 száma.. 😆
0
0
0
0
no avatar
😆 am sztem jobban hangzik a pakai mint a pákai! 😆
0
0
0
0
kakas avatar
Én csak kitaláltam gyorsan😃
0
0
0
0
pakai93 avatar
mikor 9.-be mentem, senki nem tudta elképzelni az osztályból h hol van Páka (ugyanis itt lakok) és rámragasztották a Pákai nevet 😀 a 93-at csak utánairtam mert pár helyen már foglalt volt a pakai név, tehát igy lettem pakai93 😃
már ez lesz a 4. éve, hogy ezt a nevet használom 😉
0
0
0
0
no avatar
😆 am a Pingvin a másik okos haverom beceneve meg szücske láb! 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
lol😃 am nekem mégmostanság alternatív nevem az LSDpingvin, meg a sajtosmonkey😃
0
0
0
0
no avatar
😆 Ismerős ez a helyzet! 😆 Nekem is van sok szellemi sérült haverom! 😆 [LINK] íme 1 a sok közül! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Muszály, mert a szellemi rokkant haverjaim rám ragasztották, és mindenki így hív. 😂
0
0
0
0
no avatar
Jah 😆 Értem de te mégis böszkén viseled! 😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
NEm, az volt a faterom gúnynevéről jött a Pálcika.
0
0
0
0
no avatar
zsolt mér oan sovány vagy mér?
Jah igen misi van ien amikor nincs kreativitás am régen én is azt hittem h 11 éves vagy! 😆
0
0
0
0
Kmisi99 avatar
Nekem A vezetéknevem K val kezdődik a keresztnevem Mihály így lett kmisi a 99 meg azért volt mert még jó régen foglalt volt az adott név így a 99 et utána dobtam így amikor itt regeltem gondoltam ezután is utána dobom! Ma már bánom!😆 Mert van hogy 11 évesnek néznek😆 Aztán kb 1 hónapja a codban láttam egy HolyShit nevű csávót azóta ahol tudok ilyen néven futok😆 Vagy még kmisi94 vagy darknight néven szoktam még lenni😆
De furcsa magamtól szinte képtelen vagyok kitalálni ilyen neveket mint mindenki másé😆
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Mostanában a Pálcikát használom, ami a gúnynevem amúgy. 😆
0
0
0
0
no avatar
Akk neked is sok áll neved volt eddig! 😃
0
0
0
0
berki_zsolt avatar
Az én nevemnek elég furcsa eredete van. Anno még általános iskolás koromban azt a nevet használtam, hogy Top secret. De ez elég gagyivá kezdett vállni idővel, ezért lettem JAn Verhaas és --==SNOOKER==--. Ezeket nem igazán akartam itt használni. A legkedveltebb neveim a Pálcika és a Dr. Mengele lett. A Pálcika valamiért kiesett, a Dr. MEngele pedig ütközött a szabályzattal. Ezért maradt a berki_zsolt. 😜
0
0
0
0
ceni98 avatar
nekem ez a becenevem😆 és a 98at hozzá nyomtam😆
0
0
0
0
no avatar
😆 Am nm is mondtam h rosz név [b]almos[/b] 😆
Neked is [b]Ricko a helyesírás oda**** 😆 Jóbb 😆
Am nekem ez előszőr naon bejött Tesla GoD 😆 ez tetszett!😃
0
0
0
0
Ricko avatar
Mér ezt használom 1. Fedőnév 2. Jóbb Hangzásra mint a Ricsi Ricko olyan kemény név😆
0
0
0
0
almos avatar
Hát mindenhol ez a nickem,és akkor nemfelejtem el, ha egyet használok 😃 Am meg nekem tetszik is 😆
0
0
0
0
Tesla GoD avatar
nekem viszonylag logikus a története, kedvenc egységem volt a red aler 2-ben a tesla trooper, és jött a Tesla, a GoD meg úgy mögé csapódott, kissé megdesignolva, eez volt kb 7 éve, azóta hordom...
0
0
0
0
no avatar
😆 Ez jó nekem a szüleim választották a nevem 😆
És mér pont ezt használod? 😆
0
0
0
0
Ricko avatar
Nos az enyém furcsa volt elsőnek asszem ugy volt h Ricsit akartam irni de amikor irom a Ric-t akkor utána jött volna a s betű de hülyén férre nyomtam és Ricko lett belőle még má ig se tudom mér irtam azt😆
0
0
0
0
almos avatar
Nekem a szüleim választoták a nevem 😆 És itt is azt a nevet használom 😆
0
0
0
0
no avatar
😆 Érdekes de kiw wok a többiekre is! 😆
0
0
0
0
azbizony avatar
Én a nevemet egy hirdetés alapján választottam ki 😃 nem tom már pontosan hogy hogy volt de valami ilyesmi volt: Ez az év ajánlata? AZBIZONY!!! 😆 és így ez lett a nevem 😆
0
0
0
0
no avatar
Nos ez tom h elég hülye téma ha akarjátok zároljálhatjátok is! 😆
De csak kiváncsiságból h ki mi alapján választotta jó tom h van oan akinek aza rendes neve!😆 De akk mér ezt választotta? stb
És akár jó neveket is lehet kitalálni itt stb..! 😃
Na akk kezdem én! :
Az én nevem ugyeh : Gyorsulás király 😆
Ezt a Need for Speed Után választottam magamnak még kb 1 éve! 😃
És azért mert haverokkal sokat nfs "party-ztunk 😆 Aztán a Gyorsulásiban verhetetlen vtam! 😃 (háát igen a szerénység nah mind1 😆😉
s lefordítottam és jól hangzott ennyi a kis történet! 😆
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció