Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
sachme avatar
ronaldo marad a realnal és murinho is , gardiolla elmegy é azt hallottam h el akarják adni messit éss a real pályázik rá ,de ugyse a realba megy me a barca nevelte és a legnagyobb ellenségéhez nem megy át.Hala madrid. Ronaldo a legjobb 😀(sorry a helyesírás hibákért mert nem tudom h kell leírni mert énis hallottam)
0
0
0
0
soneX ZED avatar
mikor lessz a Bilbao v A. Madrid?
0
0
0
0
Erik94 avatar
Tv2-n fogom nézni akkor 😆 thx
0
0
0
0
Erik94 avatar
Bayern-Chelsea mikor lesz?
0
0
0
0
Viktore avatar
na milan intert lehetséges nézzem 😃 😃
0
0
0
0
Viktore avatar
"Taktika az egész, persze h védekeztek és jól is csinálták, nem nagyon akartak helyet adni a barcának a kapujuk előtt és ez sikerült is nekik, más választásuk nem nagyon volt, ha üreesn hagyják a térfelüket könnyen gólt kaptak volna, főleg emberhátrányban.."
jah meg már nagyon passzolgattak mármint ott a kapu előtt, ide oda passzolgattak már a kapuba akkarták passzolni
rá kellet volna rúgni már előtte.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Taktika az egész, persze h védekeztek és jól is csinálták, nem nagyon akartak helyet adni a barcának a kapujuk előtt és ez sikerült is nekik, más választásuk nem nagyon volt, ha üreesn hagyják a térfelüket könnyen gólt kaptak volna, főleg emberhátrányban..

ja. barcanak engedni kellett volna hogy a chelsea tamadjon
0
0
0
0
gigazte avatar
Na én már akkor megmondtam, hogy az angol bajnokság még nem lefutott, amikor a City még a Wolverhampton ellen játszott! Annyi kitartás remélem lesz a Cityben, hogy ezt a két meccset már behúzzák!
0
0
0
0
gigazte avatar
Az csak kacsa szerintem! Egyébként Guardiola azt nyilatkozta, hogy egy kis szünetet akar tartani az edzői szakmában, szóval lehet, hogy egy évet kihagy!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
robot fiu írta:
kalashnikoff:Azért veszek mezt,mert útálom a barcát és örülök hogy kiejtette a chelsea,a másik meg hogy hatalmas mez gyűjtő vagyok,és ez a mez még nekem nincs meg.Van egy szekrényem amiben csak mezek vannak.Így remélem hogy megérted.Csak nem akartam nagyképűnek ládszódni,ezért nem akartam bővebben beszélni róla.


Hát akkor így kellet volna írnod legalább, hogy gyűjtő vagy. (Ez nem számít nagyképűsködésnek.)
Én is sok mindent gyűjtök, és az nem nagyképűsködés.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
kalashnikoff írta:
robot fiu írta:
Én a Chelseanak fogok drukkolni a döntőben!Szerintem így hogy a Bayern otthon döntőzik nagyon fell lesznek tüzelve,és a chelsea ki fog kapni.De ne így legyen.Az biztos hogy venni fogok egy chelsea mezt dísznek,amiért kiejtették a barcát.😀


csak azért veszel mezt, mert kiverték a Barcelonat?! ilyenről sem hallottam még. Azt megértem hogy mondjuk az eredményt vagy valamit kinagyítasz kinyomtatsz vagy valami, hogy igen, kivertük a Barcelonát, de egy mez mit bizonyít?! nincs ráírva hogy : kivertük a barcelonát. Szóval nem értem e mögött a logikát.


Ezt sztem csak poénból írta.😜
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
robot fiu írta:
Én a Chelseanak fogok drukkolni a döntőben!Szerintem így hogy a Bayern otthon döntőzik nagyon fell lesznek tüzelve,és a chelsea ki fog kapni.De ne így legyen.Az biztos hogy venni fogok egy chelsea mezt dísznek,amiért kiejtették a barcát.😀


csak azért veszel mezt, mert kiverték a Barcelonat?! ilyenről sem hallottam még. Azt megértem hogy mondjuk az eredményt vagy valamit kinagyítasz kinyomtatsz vagy valami, hogy igen, kivertük a Barcelonát, de egy mez mit bizonyít?! nincs ráírva hogy : kivertük a barcelonát. Szóval nem értem e mögött a logikát.
0
0
0
0
Viktore avatar
sajna bayern jutott tovább.
de semmi baj majd mindent sorjában. ki lesznek ők még végezve csak jöjjön el az idő 😃
egyébként ,jobb 1 bayerntől kikapni mind 1 Chelsea tól 😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
kakasu írta:
kalashnikoff írta:
Bayern-Chelsea döntő 😎 Valahogy ezt megéreztem hogy így lesz 😆


De a Chelsea fog nyerni


úgy legyen 😎
0
0
0
0
Ferrari avatar
Taktika az egész, persze h védekeztek és jól is csinálták, nem nagyon akartak helyet adni a barcának a kapujuk előtt és ez sikerült is nekik, más választásuk nem nagyon volt, ha üreesn hagyják a térfelüket könnyen gólt kaptak volna, főleg emberhátrányban..
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Ferrari írta:
A gól az gól...és akkor is 10 emberrel tartani tudták magukat, ráadásul kihozták a döntetlent is..


Így van..nem számított hányan vannak..8-9 en örökké védekeztek 😃

Mind1.döntősök,és kész 😉
0
0
0
0
Ferrari avatar
A gól az gól...és akkor is 10 emberrel tartani tudták magukat, ráadásul kihozták a döntetlent is..
0
0
0
0
Kornel77 avatar
GAMER2 írta:
Ferrari írta:
Azért ne felejtsd el a Chelsea elszántságát sem. 10 emberrel 2:0-ról megfordították az állást 2:2-re, és akkor sem hazai pályán játszottak. Sztem nagyon is sok esélyük van a bajnoki címre.


A második gól szerintem teljes mértékben szerencse volt, mivel támadt a Barca ők meg toltak egy felszabadító rúgást és ezt tudta belőni Torres.


Így van..Barcának kellett a gól,2-1 el is kiestek volna..Mindenki már a 16 körül tengődött..Torres meg a félpályától megkapta a labdát,oszt szevasz.
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Ferrari írta:
Azért ne felejtsd el a Chelsea elszántságát sem. 10 emberrel 2:0-ról megfordították az állást 2:2-re, és akkor sem hazai pályán játszottak. Sztem nagyon is sok esélyük van a bajnoki címre.


A második gól szerintem teljes mértékben szerencse volt, mivel támadt a Barca ők meg toltak egy felszabadító rúgást és ezt tudta belőni Torres.
0
0
0
0
Ferrari avatar
Azért ne felejtsd el a Chelsea elszántságát sem. 10 emberrel 2:0-ról megfordították az állást 2:2-re, és akkor sem hazai pályán játszottak. Sztem nagyon is sok esélyük van a bajnoki címre.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
kalashnikoff írta:
Bayern-Chelsea döntő 😎 Valahogy ezt megéreztem hogy így lesz 😆


nem cseszegetés ként,de a Bayern sokkalta nagyobb előnyben van,mint a Chelsea 😀 Otthoni pálya+eltiltások. De szurkolok a Chelseának,mert az utolsó 4 évben,mindig olyan csapat verte ki a barcát,aki meg is nyerte a BL-t 😃
2008 Manchester
2010 Inter
2012..Talán a Chelsea 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
kalashnikoff írta:
Bayern-Chelsea döntő 😎 Valahogy ezt megéreztem hogy így lesz 😆


De a Chelsea fog nyerni
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Bayern-Chelsea döntő 😎 Valahogy ezt megéreztem hogy így lesz 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
Bayern-Chelsea döntő. Remélem a Chelsea nyerni fog, ha már eddig megcsinálták akkor csak meg lesz az 1. hely 😆
0
0
0
0
GAMER2 avatar
Azt vki megmondaná hogy az esti meccset melyik adón adják?
0
0
0
0
bgreti avatar
Megerdemelten jutott a dontobe a Chelsea, mert hihetetlen modon kuzdottek meg emberhatranyban is es hittek magukban, nem tortek ossze, pedig a ket kozepsovedojuk is el kellett hagyja a palyat, es egy tamado kozeppalyas kellett legyen a jobb szelso. Egy embert nem tudnek mondani aki nem 120% -on porgott volna. Nagyon akartak ezt a gyozelmet es sikerult nekik😀

Szerintem sem hibas Terry, nagyon rossz korulmenyek voltak akkor es sajnos elcsuszott, de egy percig sem szabad hibaztatni.

Hajra Chelsea!!!
0
0
0
0
almos avatar
kalashnikoff írta:
almos írta:
kalashnikoff írta:
3éve meglehetett volna a Chelsea-nak, csak hát Terry szépen elcseszte.


4 éve volt, és Terry nem hibás semmiért se!!! 3 éve Övrebö baszta el...😶


Akkor 4, elnézést az elírásért.

Hát én azt mondom, ha már így játszik a Chelsea, akkor már megérdemelné a címet végre.


Azt irtad,hogy Terry elcseszte. De mindegy, idén tényleg meg kell lennie! Szerintem a Bayer ellen nehezebb dolga lenne a Chelsea-nek.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
almos írta:
kalashnikoff írta:
3éve meglehetett volna a Chelsea-nak, csak hát Terry szépen elcseszte.


4 éve volt, és Terry nem hibás semmiért se!!! 3 éve Övrebö baszta el...😶


Akkor 4, elnézést az elírásért.

Hát én azt mondom, ha már így játszik a Chelsea, akkor már megérdemelné a címet végre.
0
0
0
0
almos avatar
kalashnikoff írta:
3éve meglehetett volna a Chelsea-nak, csak hát Terry szépen elcseszte.


4 éve volt, és Terry nem hibás semmiért se!!! 3 éve Övrebö baszta el...😶
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
3éve meglehetett volna a Chelsea-nak, csak hát Terry szépen elcseszte.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
chelsea meg nem nyert bajnoksagot? ugy 3 eve jatszott a mu ellen de akkor vesztett
0
0
0
0
Kornel77 avatar
robot fiu írta:
Én Bayer-chelsea mérkőzést várok.😆.Szerintem mindegy hogy a chelsea melyik csapatot kapja a döntőben,elfogják bukni a döntőt, szerintem.Főleg hogy ha a bayern jut tovább akkor otthon fog játszani,és ez nem mindegy.


Én is egy Chelsea-bayern döntőre lennék kíváncsi..Érdekes lenne,az tuti 😀
0
0
0
0
soneX ZED avatar
szerintem is f@sza 90 percbol 80 at hatul 😆 de ugyis rugtak 2 golt 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
na de nekem igy is jo mert chelsea barca meg schalke fan vagyok 😀
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nem semmi meccs volt, ritkán látni ilyen meccset azért! kölyök azért szépen elfektette Valdezt a végin!😆 de Chelsea-nek nehéz lesz a döntőben akár kit is kap!😀 John Terry, Ivanovics, Raul Meireles és Ramires sem bír játszani a döntőben! reméljük ma Real tovább jut! 😀
0
0
0
0
soneX ZED avatar
nem kellett volna kezdo legyen az a 21 eves srác 😕
na de mind1 remélem hogy chelsea - bayer donto lessz 😆
kurva ideges vagyok azért a 11-esért mi a sz@r
remelem hogy a chelsea 😀
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
almos írta:
Köszönöm Istenem, hogy Chelsea-snek teremtettél! Ilyen estéért érdemes élni, köszönöm Chelsea, köszönöm Torres, mindenki más bekaphatja!


Így van 😎
0
0
0
0
almos avatar
Köszönöm Istenem, hogy Chelsea-snek teremtettél! Ilyen estéért érdemes élni, köszönöm Chelsea, köszönöm Torres, mindenki más bekaphatja!
0
0
0
0
Lord107 avatar
De most mi ez a szöveg a Barcásoktól hogy jövőre? Múlt héten meg azt mondtátok na majd a visszavágón, erre tessék ....
0
0
0
0
Viktore avatar
jasko akkor meg hogy jutottak tovább? kézzel bedobták 😂 ?
10 játékossal tartották az állást végén még 1 gól tény hogy Barca jobban játszót,de szerencsétlenek is voltak. nem mindig nyerhetnek!
0
0
0
0
neuroflex avatar
ViktorE12 írta:
mindegy én remélem Real holnap nyerni fog...
és remélem nem lopnak el cipőket a real madrid játékosai elől 😶 😶


nyerni fog real😀
0
0
0
0
jasko avatar
chelsea = makedón falanx
szégyen,ez nem foci.messinek is bekellett volna lőni a tizit.
mind1,majd jövőre
0
0
0
0
Viktore avatar
mindegy én remélem Real holnap nyerni fog...
és remélem nem lopnak el cipőket a real madrid játékosai elől 😶 😶
0
0
0
0
neuroflex avatar
húúú apám jó meccs volt na holnap lesz még jó *-* Real meg Roben csapata
elnéznék Real -Chelsea meccset nagyon
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Torresnek kellet ez a gól. A Premier League-ba igaz nem nagyon tud rúgni gólt, de itt legalább rúgott. 😎
0
0
0
0
Viktore avatar
Hát ritka szerencsétlen meccs volt az utolsó percekben már a barca nagyon gólt akkart rúgni, ennek meg lett az eredménye torres elöl maradt és gólt is rúgót.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Grat,szép volt Chelsea.Torres, le a kalappal 😉
0
0
0
0
Viktore avatar
na várj csak holnap ki derül kivel játszanak döntőt remélem Realal 😎
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció