Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
kalashnikoff avatar
Ennyi volt a Barca 😎
Chelsea(Y)
0
0
0
0
Viktore avatar
igaz 11 es 😆 na kész ez is a meccs.

ÚRAM ATYÁM KI HAGYJA KAPUFA : O

Chelsea Döntös!!!!!!!!!!!
0
0
0
0
Kornel77 avatar
ViktorE12 írta:
Jaja 😆 valamennyiben segitette barcát, azért annak piros lapot adni ,nem is neki ment 1 kicsit és akkorát esett? na mindegy. nem kellet volna neki menni 😃

2009 est nem néztem ott szerencséjük volt 😜


Nagyot esett,de már a szándék megvolt Terryben
0
0
0
0
Viktore avatar
Jaja 😆 valamennyiben segitette barcát, azért annak piros lapot adni ,nem is neki ment 1 kicsit és akkorát esett? na mindegy. nem kellet volna neki menni 😃

2009 est nem néztem ott szerencséjük volt 😜
0
0
0
0
Kornel77 avatar
ViktorE12 írta:
tovább jut Barcelona nincs gond!
a bíró segíti őket!
meg már 2-0 :| ennek vége 😃 maximum még rúgnak pár gólt 😜


Bíró segíti..barátom..benéztél valamit.

Szerintem,te a 2009-es elődöntőt nézed 😆
0
0
0
0
Viktore avatar
tovább jut Barcelona nincs gond!
a bíró segíti őket!
meg már 2-0 :| ennek vége 😃 maximum még rúgnak pár gólt 😜

Ramires gólt rúgot 😲
0
0
0
0
Kornel77 avatar
almos írta:
Nyilván ezek lesznek a kezdők:
Chelsea XI: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Mikel; Meireles, Ramires, Mata; Drogba

Barcelona XI: Valdés, Puyol, Mascherano, Piqué; Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc; Alexis, Messi, Cuenca

Barca 3 védővel, Ramires úgy fog ott elszaladgálni a szélen,ahogy kedve tartja 😃


Előre ne bízd el magad soha..majd ha elszalad,akk vissza térhetünk a témára 😜 Nehogy még levegőhöz se jussatok 😃 Majd kiderül mi lesz,kár addig okoskodni 😃
0
0
0
0
almos avatar
Nyilván ezek lesznek a kezdők:
Chelsea XI: Cech; Ivanovic, Cahill, Terry, Cole; Lampard, Mikel; Meireles, Ramires, Mata; Drogba

Barcelona XI: Valdés, Puyol, Mascherano, Piqué; Busquets, Xavi, Iniesta, Cesc; Alexis, Messi, Cuenca

Barca 3 védővel, Ramires úgy fog ott elszaladgálni a szélen,ahogy kedve tartja 😃
0
0
0
0
Kornel77 avatar
robinho89 írta:
jó kis meccsre számíthatunk nem sokára, ha Chelsea be talál a Nou Campban akkor nem sok jóra számíthat a Barca! Reálnak könnyebb dolga lesz szerintem holnap a Bayernal, de reméljük a legjobbakat! én még bízok az álom döntőben az El Clásicoban!😀


Bayern is szívós ellenfél lesz 😀 Ám most írta ki a kezdőd facera a Sport Híradó a barca kezdőjét.. 3-4-3 lesz 😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
jó kis meccsre számíthatunk nem sokára, ha Chelsea be talál a Nou Campban akkor nem sok jóra számíthat a Barca! Reálnak könnyebb dolga lesz szerintem holnap a Bayernal, de reméljük a legjobbakat! én még bízok az álom döntőben az El Clásicoban!😀
0
0
0
0
Kornel77 avatar
kakasu írta:
Chelsea nyerni fog ha torres is benne lesz akkor nyerni fog 😀


Nyerni garant hogy nem fog,ha pedig Torres lesz a kezdő,akkor gólt se nagyon adnak 😆
Ám jó kis meccs lesz 😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
Chelsea nyerni fog ha torres is benne lesz akkor nyerni fog 😀
0
0
0
0
almos avatar
Ma este remélem a Chelsea taktikailag felkészül és mentálisan a toppon lesz,akkor nem lehet nagy baj, gólt 100%,hogy rúgni fog a Barca,erre fel lehet készülni, ha rúgunk 1-et,akkor meglesz a továbbjutás.
Én is bekészitettem mindent,valószinűleg magam fogom nézni,nem akarom,hogy a végén véletlen megüssek 😆 Meg hát,én nem épp csöndbe szoktam meccset nézni 😆
Blue is the Colour!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
kiskacsaX írta:
Chelsea ma szíjjel veri a Barcát!(remélem)😃 😆 😆


így legyen 😎
Én már bekészítettem a piát,kaját. már csak barátnő és haverok hiányzik, de az estére összejön 😎
0
0
0
0
no avatar
Chelsea ma szíjjel veri a Barcát!(remélem)😃 😆 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
robot fiu: Légyszíves ne írj dupla hozzászólásokat, hanem használd a szerkesztés gombot!
0
0
0
0
gigazte avatar
Tévedtem a Juve meccsel kapcsolatban! Nem egy gól fog dönteni, ebből szerintem tönkreverés lesz így!😆
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
robot fiu írta:
A Premier League-ben nekem a kedvenc csapatom az Arsenal.Csak kár hogy Arshavin már nem tud segíteni a csapaton.Wenger tatát meg már rég elküldtem volna a padról.Se játékosokat nem vásárol,sem pedig eredményt nem hoz,csak mennek a játékosok el,de helyettük senki nem jön.


Én azt mondom jól tette hogy elment Arshavin. Őszintén megvalva mikor oda ment az Arsenalba, kapásból úgy kezdett hogy 4 gól a Liverpolnak. (Az az ominózus meccs volt, mikor 4:4 lett). A mostani évben max 4x játszatta. (és itt is hónapok múltak el). Én azt mondom jól tette hogy elment vissza a Zenitbe. Ott mindig is tárt karokkal várták. Sokkal összetettebb csapat és azért sokkal jobban is ismerik egymást. (Mellesleg én meg nagy Zenites és főképp Arshavin-os vagyok)

gigazte:
Ennek nagyon kicsi az esélye! Körülbelül 20%! Szerintem a döntőben mindenképp lesz egy spanyol csapat! Hogy ki jut be? Remélem a Barca kiesik és a Real bejut a döntőbe! Régóta várok egy Madrid Chelsea meccsre!


Hát sajnos igen. De azért nagy meglepetés lenne ha egyik Spanyol csapat sem kerülne be. (De remélem a Chelsea bekerül!)
0
0
0
0
Viktore avatar
robot fiu hála istenek Mou marad realnak
2014 ig!
0
0
0
0
gigazte avatar
kalashnikoff írta: Apám és én is ennek örülnénk. Egy Bayern - Chelsea döntőnek.

Ennek nagyon kicsi az esélye! Körülbelül 20%! Szerintem a döntőben mindenképp lesz egy spanyol csapat! Hogy ki jut be? Remélem a Barca kiesik és a Real bejut a döntőbe! Régóta várok egy Madrid Chelsea meccsre!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
kalashnikoff:Így van,nagyon jól mondod BL meccs lesz.És te kinek drukkolsz?Én a Chelsea-nak fogok szurkolni,és akkor jó lenne egy Bayern VS Chelsea BL döntő.


Chelsea-nek szurkolok. A Premier League-ben a Chelsea a kedvenc. Apám az nagy Chelsea rajongó. Sáltól kezdve a mezig minden van neki. Eddig ahogy emlékszek, egy meccset sem hagyott ki. (amelyiket nem adta a TV azt neten nézte)

Apám és én is ennek örülnénk. Egy Bayern - Chelsea döntőnek.
0
0
0
0
gigazte avatar
Én is semleges vagyok! E két csapat párharca mindig érdekes szokott lenni! Én a Real - Bayern meccset jobban várom, de a keddi meccs is jó lesz!
robot fiu: Nem is vitatkozásképpen mondtam, amit mondtam! 1 gól dönt és szerintem a Juventus eggyel többet rúg!(2-1re nyernek)
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Azt én is megnézem. Nem vagyok egyiknek sem rajongója úgy hogy ezt csak érdekfeszítésképpen nézem majd meg 😀

A héten majd a BL meccset nézem, vagy is a Barcelona- Chelsea-t.
0
0
0
0
gigazte avatar
Eleinte a Cityre is ezt mondták és sorra bukták a meccseket! A jövő hétvégi rangadót meg kell nézni, mert szerintem szoros meccs várható! Lehet, hogy a Manchester United visszavág az őszi veresége miatt! Szerintem sok gólos meccs lesz!
robot fiu: A Juventusnak sincs olyan könnyű dolga a Róma ellen! Mondjuk a Róma idegenben elég rosszul szerepel! Szerintem 1 gól fog dönteni!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Hát nem tudom. A United nem olyan csapat hogy kiengedné a győzelmet a kezéből. De majd kiderül hogy kezeli a meccseket a City.
0
0
0
0
gigazte avatar
Miért? Ha ma nyer a City a Wolerhampton ellen, illetve 30.-án megveri a City a MU-t akkor egálban lesznek és a Manchester Citynek jobb lesz a gólkülönbsége! Még nem lefutott ez a bajnokság!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
A United most már úgy játszik ahogy akar. A City már úgy sem fogja behozni.
0
0
0
0
gigazte avatar
Manchester United 4 - 4 Everton
Érdekes meccs lehetett mindjárt megnézem a gólösszefoglalót!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
robot fiu írta:
Kornel77:Messi még a karrierje elején jópofa,szerény srác volt.Most viszont egy pökhendi,beképzelt,kis nyafogós játékos lett.Olyan ellenszenvet sugároz ez a gyerek hogy borzasztó.Sokan ennek a csapatnak csak divatból szurkolnak.Elismerem hogy a Barca a világ legjobb csapata és a szurkolói nagyon fanatikusak,és állandóan csak nyerni szeretnének,és így hogy most a királyi gárda megpofozta őket így mindenki hisztizik,pedig csak jól kelett volna focizniuk,ennyi.😀


ezt adom 😎
0
0
0
0
Kornel77 avatar
robot fiu írta:
A Real már biztos hogy bajnok!A barca kis törpe bolhája nemsokat tudott hozzátenni a meccshez,Guardiola meg mehet a zinterbe😂.

Érdekes hogy a Barcelona katalány csapatnak vallja magát és a spanyol bajnokságban vannak.😲 Csak Mou ne hadja el a királyi gárdát!

Este Juve-Roma lesz.Hajrá JUVE.És akkor mi is bajnokok leszünk,igaz nem 7 pont külömbség van,de akkor is.


Soha nem értettem,miért kell egy játékosról ilyen véleményeket alkotni..Nem bírod..az okés..de így ócsárolni.Örülnél ha te egyszer fel érnél arra a szintre 😉

Mellesleg a Juve még messze van a bajnoki címtől 😉
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Bajnokok ligája:

Bayern München - Real Madrid (2:1)
-Ribéry (17)
-Özil (53)
-Gomez (90)

Chelsea - Barcelona (1:0)
Drogba (45)
0
0
0
0
getcarter avatar
junájtid, junájtid, junájtid...
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
nagyon jó kis meccs volt, Ronaldo jó formában volt ellentétben Messivel akit jólkivontak a forgalomból! Tello egy kicsit rutintalannak tartom Pep meg bedobta a mély vízbe, látszott is a srácon, h megvolt ijedve mikor helyzetbe került nem is egyszer, de Arbeloa jó lekapcsolta mikor bírta! Khedira játékát elég gyengének tartom, jobban örültem volt Lassnak, de hát Khedira jó helyen volt jó időben és gólt rúgott! jó kis önbizalom dopping volt ez a meccs a Realnak a Bayern elleni BL vissza vágó előtt szerdán! ez a vereség nem jött jól a Barcának pont, mikor egy nehéz meccs előtt állnak! itt az esély, hogy a Chelsea tovább jusson kedden!😀 Egy szónak is száz a vége >>HALA MADRID<<
0
0
0
0
Erik94 avatar
EZ az nyert a REAL!!!!Barca el mehet a **-ba 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Jó volt a Barca játéka is! Csak ma a Barca húzta a rövidebbet és a Madrid volt a jobb! Az El Classicok mindig 3 esélyesek!
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Andris1994 írta:
A barca szar volt ma 😃
forza INTER


Csak egy Interes ne írna ilyet a Barcára.. 😂
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Kikapott a Barca,de nem baj 😀 Fájóbb lett volna úgy kikapni,ha evvel megy el a bajnoki cím.De itt már el volt menve 😀 Gratulálok a Madridnak!

Visca El Barca
0
0
0
0
bgreti avatar
Nem mak kellett ahoz, hanem egy jo kapus es jo vedok, akik kemenyen kuzdottek ezert a gyozelemert. Es persze az egesz csapat jo volt, megakadalyoztak a Barcat a gyors jatekban, es igy nem tudtak igazan ervenyesulni, ezert kaptak ki.
0
0
0
0
Kornel77 avatar
almos írta:
Tegnap azért megmutatta a Chelsea, hogy miképp kell Barcát verni! Drogba csodálatosan művelte,azt amit a Barca szokott általában, hihetetlen a fickó, 34 évesem kevés ekkora klasszis van 😀
Visszavágókon szerintem a Real továbbjut,nyerni fog 2 góllal, Barca-Chelsea pedig 2:1 lesz és a Chelsea jut tovább.


Azért azt el kell ismernetek..jó nagy mák kellett nektek.Nem volt elég ide a Chelsea.Barca szerencsétlensége is kellett....Hány kapufa,és milyen helyzeteket hagytak ki...
0
0
0
0
Viktore avatar
almos az lenne a legjobb hogyha Chelsea jutna tovább
😃
egyébként jah 34 évesen , elég jó formában van 😲
0
0
0
0
almos avatar
Tegnap azért megmutatta a Chelsea, hogy miképp kell Barcát verni! Drogba csodálatosan művelte,azt amit a Barca szokott általában, hihetetlen a fickó, 34 évesem kevés ekkora klasszis van 😀
Visszavágókon szerintem a Real továbbjut,nyerni fog 2 góllal, Barca-Chelsea pedig 2:1 lesz és a Chelsea jut tovább.
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Zenit - Benfica 3:2. Ennek örülök!
0
0
0
0
banyai2000 avatar
huuh egy Real Madrid-FC Barcelona finálé nagy lenne 😀
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Jaja..még a Real kiesik,és boldogok leszünk 😃
Ám sajnálom az Arsenalt..Henry megy vissza Amerikába 😕
0
0
0
0
Logen33 avatar
4 - 0 lett a vége. 😆 Még a madrid kiesik, és nagyon elégedett leszek. 😀 😆
0
0
0
0
Lord107 avatar
Boateng vágott van milyen gólt ... 😲
0
0
0
0
Logen33 avatar
3 - 0 😃 😃 😆 Ezt már szeretem! 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Én gondoltam, hogy nehéz dolga lesz az Arsenalnak a San Siroban, de azért reméltem, hogy egy X-re behúzzák a meccset! Van Persienek ilyenkor kéne villognia és nem a kisebb csapatok ellen!😆
0
0
0
0
Logen33 avatar
Ennél többet vártam az Arsenaltól, de annyira nem bánom, hogy gyengén játszanak! 😆 Remélem a 2. félidő is hasonlóan alakul és nyer a Milan! 😃 😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Az Arsenal miatt bukom el a tippmixet! Pedig már csak ez az egy meccs kellett volna, és 18.700 FT-ot nyertem volna!😕 Szerintem már nem lesz X ebből a meccsből...

Tényleg szép gól volt!😀
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció