Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Mali avatar
Ki nyeri az Európa bajnokságot???
0
0
0
0
soneX ZED avatar
eltiltottak volna kb 3 honapig 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
SoNeX írta:
igaz 😃

hogy felloki a masikat 😆


de nagy majom 😆



Itt ha eltalálja Puyolt 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
igaz 😃

hogy felloki a masikat 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
SoNeX írta:
Lehmann is lepisálta a palyát 😆 amikor az Arsenalnal volt 😆


Amikor elment hugyozni a hirdetőtáblák mögé,akkor már a Stuttgart játékosa volt 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Lehmann is lepisálta a palyát 😆 amikor az Arsenalnal volt 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
SoNeX írta:
egyszer felment szogletre es kezzel beutotte az mekkora volt 😆


Németeknek elég nagy bitang kapusaik voltak 😃
Jens Lehmann is egy állat volt 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
egyszer felment szogletre es kezzel beutotte az mekkora volt 😆
0
0
0
0
Kornel77 avatar
SoNeX írta:
Oliver Kahn véd még? 😆


nem 😆
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Oliver Kahn véd még? 😆
0
0
0
0
bgreti avatar
Tenyleg szep iras, es igaz is. Olyan mintha a sajat gondolataimat olvasnam itt.
Meghatarozo jatekosa volt a csapatnak es mindig lehetett szamitani ra, meg akkor is mikor mar sokan leirtak es oregnek neveztek. Megmutatta, hogy meg 34 evesen is 20 eveseket megszegyenito gyorsasaggal es technikaval bir.
Azt hiszem egy Chelsea drukker sem fogja ezt az embert elfelejteni, mert Didier Drogba csak egy van es ahogy elottem is irtak "soha nem lesz még egy ilyen jatekos!"
Nagyon sajnalom, hogy elmegy, o volt a csapat gerincenek az egyike, de orulok, hogy meg tavozasa elott meglett a BL, es ez a gyozelem nelkule nem jott volna ossze.
Koszonjuk a sok csodalatos golt es, hogy ennyi even keresztul kuzdottel a csapatert!
0
0
0
0
Kornel77 avatar
almos írta:
Didier Drogba. Sokak számára ez csupán 12 betű, 2 szó, vagy maximum egy név. De nekünk, kékeknek 8 év és egy LEGENDA. Most elmegy, de nem csak egyszerűen , hanem a Chelsea-ből is magával visz egy darabot. Miatta lettem Chelsea szurkoló, ezt sosem felejtem el. 2004. tavaszán-10 évesen- megkérdeztem apámtól, hogy ki a világ legjobb csatára(ilyen idősen mindenki a legjobbnak akart szurkolni), és ő azt mondta: Dididier Drogba(szándékosan írtam így, akkor még ezt mondta). Attól a pillanattól kezdtem el én is Dididier Drogba,majd picivel később Didier szurkoló lenni, majd ősztől már a Chelsea-nek szurkoltam és a Sötét Lónak. Ennyi elég is volt rólam. Igazából nem is tudom mi fog jobban hiányozni, a megannyi briliáns gól, a felejthetetlen mozdulatok, vagy csupán maga a jelenség. Mikor Drogba a pályán volt az ellenfél tudta, hogy egy pillanatig sem hibázhat,mert van egy játékos,aki ezt könyörtelenül kihasználja, de sokszor hiba se kellett, megoldotta ő egymaga. Didier Drogba sosem volta az a játékos, aki 50 gólt rúgott szezononként,aki félpályáról megindulva 6 játékoson átvitte és begyalogolt a kapuba, ő magáról mindig úgy vélekedett,hogy sok edzéssel és gyakorlással lehet olyan jó játékos, mint az isteni tehetséggel megáldott Ronaldo vagy Messi. Drogba tipikusan az a focista,aki akkor lő gólt mikor kell, mikor senki sem tud, csak ő. Legyen az 35 méterről fordulásból,vagy szöglet után fejesből. Ki ne emlékezne még 2006-ban a Barcelona ellen lőtt csodás góljára,vagy a Liverpool ellen lőtt góljára, esetleg a Hull ellen szerzett álomgólra?! Ez csak 3 a 157 csodás találatból. De itt most a számok mit sem érnek, hiszen bárki elcserélné akár a friss BL trófeát is egy 8 évvel fiatalabb Drogbára. Igen, nekünk ő kell, és senki más. Nincs, aki pótolni tudná, egy ilyen csatár, egyéniség még nem volt a Chelsea-ben,és sokáig nem is fog lenni, sőt a futballban sem. Hány játékosról neveztek el hazájában,sört,táncot, hány játékos állított meg polgárháborút, ki lőtt 32 évesen 29 gólt a Premier League-ben, melyik az a játékos,aki be mert szólni az uefanak,hogy " It's a fucking disgrace!". Senki. Ő nem egy legenda, ő már annál is több, és nem csak itt a Chelsea-nél, hanem a futballtörténelemben. Hiszen kell annál nagyobb dicséret, mikor a legnagyobb ellenfél csapatából dicsérik az embert, azt hiszem nem. Drogbát mindenki tisztelte, jó példa erre a MU-s vagy Realos barátaim,akik egytől egyig szívesen látnák csapatukban és mindig jót mondanak róla. Volt, vagy van a világnak egy Van Persieje, egy Rooney-a, egy Messije, egy Ronaldoja, de soha nem lesz még egy Didier Drogba!
Talán nem is lehetett volna szebben búcsúznia, utolsó labdaérintésére nem csak mi Chelsea-sek,de az egész világ emlékezni fog! Viszlát Didi(di)er Drogba, örökre kedvencem maradsz és a szívembe zártalak! Az Arsenal réme, a Wembley királya,de ami a legfontosabb, a CHELSEA LEGENDÁJA!


Ez nagyon szép megfogalmazás volt. 😀 én is imádom a játékát,és mint ember,példára buzdít mindenkit 😀 Én is hiányolni fogom. Őszintén megvalljam, kis ezer videót néztem meg róla. Azok a gólok,cselek,mozdulatok..egyszerűen minden amit a pályám művelt,fantasztikus. Sajnálom,h megfogta őt is az idő.Persze 34 éves,de az idő kora meg se látszik rajta,még mindig fantasztikus játékos,csak az a gondolat,hogy akik játékán nőtűnk fel,lassan szögre akasztják a cipőjüket 😢
0
0
0
0
almos avatar
Didier Drogba. Sokak számára ez csupán 12 betű, 2 szó, vagy maximum egy név. De nekünk, kékeknek 8 év és egy LEGENDA. Most elmegy, de nem csak egyszerűen , hanem a Chelsea-ből is magával visz egy darabot. Miatta lettem Chelsea szurkoló, ezt sosem felejtem el. 2004. tavaszán-10 évesen- megkérdeztem apámtól, hogy ki a világ legjobb csatára(ilyen idősen mindenki a legjobbnak akart szurkolni), és ő azt mondta: Dididier Drogba(szándékosan írtam így, akkor még ezt mondta). Attól a pillanattól kezdtem el én is Dididier Drogba,majd picivel később Didier szurkoló lenni, majd ősztől már a Chelsea-nek szurkoltam és a Sötét Lónak. Ennyi elég is volt rólam. Igazából nem is tudom mi fog jobban hiányozni, a megannyi briliáns gól, a felejthetetlen mozdulatok, vagy csupán maga a jelenség. Mikor Drogba a pályán volt az ellenfél tudta, hogy egy pillanatig sem hibázhat,mert van egy játékos,aki ezt könyörtelenül kihasználja, de sokszor hiba se kellett, megoldotta ő egymaga. Didier Drogba sosem volta az a játékos, aki 50 gólt rúgott szezononként,aki félpályáról megindulva 6 játékoson átvitte és begyalogolt a kapuba, ő magáról mindig úgy vélekedett,hogy sok edzéssel és gyakorlással lehet olyan jó játékos, mint az isteni tehetséggel megáldott Ronaldo vagy Messi. Drogba tipikusan az a focista,aki akkor lő gólt mikor kell, mikor senki sem tud, csak ő. Legyen az 35 méterről fordulásból,vagy szöglet után fejesből. Ki ne emlékezne még 2006-ban a Barcelona ellen lőtt csodás góljára,vagy a Liverpool ellen lőtt góljára, esetleg a Hull ellen szerzett álomgólra?! Ez csak 3 a 157 csodás találatból. De itt most a számok mit sem érnek, hiszen bárki elcserélné akár a friss BL trófeát is egy 8 évvel fiatalabb Drogbára. Igen, nekünk ő kell, és senki más. Nincs, aki pótolni tudná, egy ilyen csatár, egyéniség még nem volt a Chelsea-ben,és sokáig nem is fog lenni, sőt a futballban sem. Hány játékosról neveztek el hazájában,sört,táncot, hány játékos állított meg polgárháborút, ki lőtt 32 évesen 29 gólt a Premier League-ben, melyik az a játékos,aki be mert szólni az uefanak,hogy " It's a fucking disgrace!". Senki. Ő nem egy legenda, ő már annál is több, és nem csak itt a Chelsea-nél, hanem a futballtörténelemben. Hiszen kell annál nagyobb dicséret, mikor a legnagyobb ellenfél csapatából dicsérik az embert, azt hiszem nem. Drogbát mindenki tisztelte, jó példa erre a MU-s vagy Realos barátaim,akik egytől egyig szívesen látnák csapatukban és mindig jót mondanak róla. Volt, vagy van a világnak egy Van Persieje, egy Rooney-a, egy Messije, egy Ronaldoja, de soha nem lesz még egy Didier Drogba!
Talán nem is lehetett volna szebben búcsúznia, utolsó labdaérintésére nem csak mi Chelsea-sek,de az egész világ emlékezni fog! Viszlát Didi(di)er Drogba, örökre kedvencem maradsz és a szívembe zártalak! Az Arsenal réme, a Wembley királya,de ami a legfontosabb, a CHELSEA LEGENDÁJA!
0
0
0
0
FrezR avatar
19ati93 írta:
jövöre wembley a helyszín ugye? 😀


Igen.
0
0
0
0
19ati93 avatar
jövöre wembley a helyszín ugye? 😀
0
0
0
0
bgreti avatar
Ebben is van igazsag, de ahogy osszekovacsolta ezt a Chelseat megmutatja, hogy igencsak jo edzo es meg jobb valhat belole ha megadjak neki a lehetoseget 😀
0
0
0
0
roberto888 avatar
Chelsea a legjobb, de ettől még Matteo nem elsz sztár, mert nyert a csapata... csak jövőre ne égjenek le, akkor mondhatjuk, h nagy edző! 😀
0
0
0
0
Loltv avatar
CHELSEA A LEGNAGYOBB ja es MATTEO!!!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
kapnak 480 milliárd forintot 😃 abbol lehet egy jo 50k stadiont épiteni 😆
0
0
0
0
FrezR avatar
Így van! Ha nincs Di Matteo, akkor a Chelsea már rég kiesett volna. Már őmiatta is megnyerték a meccset, és őmiatta nyomtak ennyire. A csapat imádja, és kiállnak mellette. Terry az már nyomást gyakorolt Abramovicsra is, így kiállva Di Matteo mellet. De ez elmondható az egész csapatra.

"Robbie fantasztikus munkát végzett, ennél többet nem is tehetett volna. Nézzétek a trófeát, ez az, amire mindannyian vártunk, a tulajdonos is azért pumpálta ezt az iszonyú sok pénzt a klubba, hogy mindezt elérjük. Most megvan, és Robbie ezek után megérdemli feltétlen bizalmat"

Forrás: [LINK]

Én azt mondom, ha van esze az Abramovics-nak akkor mindent megtesz azért hogy a csapatba tartsa, és persze Drogbát is.
0
0
0
0
bgreti avatar
robot fiu írta:
Azért tegyük hozzá hogy Matteo nélkül nem nyertek volna BL-t! Fantasztikus edző,és már több olasz klubb is hívja őt,Inter,Milan.


Az biztos, nagyon kellett o ide, mert Villas-Boassal csak arnyekuk voltak onmaguknak.
Sikerult feltuzelmnie oket, lelket onteni belejuk es megtanultak ujra kuzdeni😀
0
0
0
0
Viktore avatar
Neuer egy nagy tehén azért tud mindent kivédeni 😂😆
sehol nincs ő Iker meg esetleg Valdes a legjobb 😆
következő madridé kell legyen 😃😃
0
0
0
0
bgreti avatar
A Chelsea azt jatszotta amiben nagyon erosek. Nem az volt a szandekuk, hogy nekirontanak a Bayernek es lasz ami lesz.
Sokan mondjak, hogy a Bayern jobb volt, de azt amit a Chelsea csinlat azt nem kepes mas vegrehajtani. Olyan odaadast, akaraterot, osszetartast mutattak be amiert megerdemeltek ezt a gyozelmet! Mindenki szivet, leleket odatette es kihasznaltak a helyzeteiket es meg akkor sem tortek ossze mikor hatranyba kerultek a meccs vegen. Es tizenegyes parbajban nyertek ami sosem volt az eroseguk, de ezen a meccsen nem volt lehetetlen szamukra. 😆😆😆
0
0
0
0
FrezR avatar
Azért mindent beleadott a Chelsea, csak hát közismerten a Bayern támadó sor az egyik legjobb, így hát számítani lehetett a nagy nyomásra. Én azt mondom megérdemelték, lehet hogy nem azt a játékot játszották mint mondjuk Barcelona ellen, de akkor is kitartottak és győztek.
0
0
0
0
soneX ZED avatar
grat a Chelseanak 😃 Neuer a legjobb 😀
Visca El BARCA!! 😃 jövöre meglesz az 😃
0
0
0
0
apetit1989 avatar
A meccs utolsó egy óráját láttam. A Bayern érdemelte volna a serleget, de hát urambocsá' ilyen a foci. Még szerencse, hogy nem érdekel annyira.
0
0
0
0
19ati93 avatar
remélem utoljára! 😃 M.U. Mindörökké 😀
0
0
0
0
FrezR avatar
Olic-on nem múlott annyira mint Schweinsteiger-en. Lehet hogy ő elb*szta akkor, de ha berúgja Schweinsteiger és végül Drogba elb*szta volna akkor nyertek VOLNA.

De szerencsére nem így lett, és így Chelsea végre megnyerte először és remélhetőleg nem utoljára 😎
0
0
0
0
19ati93 avatar
de ő meg végképp 😞
0
0
0
0
FrezR avatar
CHELSEA 😎
Szép volt!
0
0
0
0
19ati93 avatar
bazeg schweinsteiger! mé basztad el? 😢
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Nagyon jó meccs volt..Sajnálom a Bayernt,de ez van 😀 Otthoni pályán,ezt nem szabadott volna elcseszni...
0
0
0
0
neuroflex avatar
De Meg érdemelte hogy nyert 😀
0
0
0
0
Viktore avatar
ViktorE12 írta:
NYERT A CHELSEA EZAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a real madriddal szemben szerencséjük volt 😀
és most a Neuer a "legjobb" kapus vagy hogy hívják nem védte ki Drogba rugását 😀 pedig mikor Ronaldo,Kaká-ét ki védte nagyon el voltak vele 😂

SoNeX az tényleg nem érvényes. azért
mert meg várta hogy a kapus el ugorjon. és
akkor már nem kellet félne neki hogy nem rúgja be ...
szóval ez ki használás volt.
saját hozászolásomra válaszoltam 😆
na mind1 😆
0
0
0
0
Viktore avatar
NYERT A CHELSEA EZAZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a real madriddal szemben szerencséjük volt 😀
és most a Neuer a "legjobb" kapus vagy hogy hívják nem védte ki Drogba rugását 😀 pedig mikor Ronaldo,Kaká-ét ki védte nagyon el voltak vele 😂
0
0
0
0
Konry avatar
Chelsea nyert !!!!! Ezaaaaz!!!! 😀
0
0
0
0
Ferrari avatar
Chelsea a bajnok!!! 😃
0
0
0
0
soneX ZED avatar
az elso penalty miert nem lett megadva? 😆

láttam a meccset csak nem emléxek 😃
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
gigazte írta:
Remélem a BL-t is megnyerik! Ha már, így kiejtették a Barcát, teljesen megérdemelnék!


meg-meg. Már csak Di Matteo-ért is.
0
0
0
0
gigazte avatar
Remélem a BL-t is megnyerik! Ha már, így kiejtették a Barcát, teljesen megérdemelnék!
0
0
0
0
kalashnikoff avatar
Na, a Chelsea-nak összejött az FA kupa (Bár mákosan) de a lényeg az hogy nyertek 😎
0
0
0
0
soneX ZED avatar
dehogynem tudna kilyonni ronaldoval 😃 pff csak mi kepzeljuk azt.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Messi Real-ba verhetetlen csapat lenne akkor 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Érdekes! Én ilyet nem olvastam a képes sportban, pedig az összes szám megvan! 6 hete pont ennek az ellenkezője volt leírva! Akkor a Spanyol Kupa döntő? Pont Ronaldo fejelte a hosszabbításban a győztes gólt!
0
0
0
0
sachme avatar
Haveromtól hallottam és ő a képes sportban olvasta.Azért mnet volna el mert mérges volt mert mindig kikaptak a barcától és ez őt idegesítette, de megverték és így hát nem ment el 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Ezt a Messi eladás hírt te hol hallottad?😂 Azt nyilatkozta egyszer Messi, hogy Barcelonába szeretné abbahagyni pályafutását és, hogy pont a Real Madrid pályázna rá... Érdekes!😆 Ami Ronaldo-t illeti 2015-ig van szerződése a Madridba, miért is ment volna el?
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció