Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Lizard avatar
Mellesleg ilyen abnormálisak a Manchester szurkolói!
A rendőrséget hívta első dühében a Manchester United egyik szurkolója, miután Nanit kiállította a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntő visszavágóján a török Cüneyt Cakir.

Leginkább az a manchesteri szurkoló háborodott fel, aki Nani kiállítása után a 999-et - a Nagy-Britanniában használatos központi vészhívószámot - tárcsázta, és a rendőrséget kérte, mivel megítélése szerint a játékos leküldése a pályáról közönséges bűncselekménnyel ért fel.


Uramatyám...😂, ilyen van?!?!😆
0
0
0
0
gigazte avatar
Azt kell, hogy mondjam a MU-soknak, hogy csak idegeskedjenek! Tavaly a Basel estette ki őket, idén meg a Real Madrid!😂 A MU az FA kupa meccsét is elszórakozta, és ott nem hibázott a bíró! 2-0 vezetés után sikeresen bekaptak 2 gólt, és persze úgy, hogy Mata a végén eldönthette volna a meccset! Remélem a Chelsea kigolyózza őket, csak nehogy jöjjön egy végzetes birói hiba😕

Nem vagyok ideges,de ehhez nem kell látnoknak lenni.Idén jók vagyunk és simán megnyerhettük volna az egészet

Idén sok csapat van a toppom! Szerintem ez eddig a legkiélezettebb BL idény! A döntőig mindenképpen elvéreztek volna!😂


Mellesleg ilyen abnormálisak a Manchester szurkolói!
A rendőrséget hívta első dühében a Manchester United egyik szurkolója, miután Nanit kiállította a Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntő visszavágóján a török Cüneyt Cakir.

Leginkább az a manchesteri szurkoló háborodott fel, aki Nani kiállítása után a 999-et - a Nagy-Britanniában használatos központi vészhívószámot - tárcsázta, és a rendőrséget kérte, mivel megítélése szerint a játékos leküldése a pályáról közönséges bűncselekménnyel ért fel.
0
0
0
0
Viktore avatar
de a real is megszerezhette volna a vezetést, Mikor Higany majdnem befejelte csak Rafael kézzel szépen ki ütötte..
szóval lehetséges hogy ott megszerezték volna a vezetést(ugye az tizi kellet volna legyen) és akkor is más hogy alakult volna
0
0
0
0
19ati93 avatar
tipikus real fan az észérveket nem érti, én nem sajnálom a real továbbjutását... kedvelem őket de csak Ronaldo miatt és mindkét góljuk szép volt ez is tény de minden MINDEN abból a bírói "hibával" kezdődőtt semmi másra nem lehet visszavezetni azt a 2 gólt,SEMMIRE!! nam1 nekem elég
(csak gondolj bele úgymond a mi helyzetünkbe és talán megérted)

GGMU!!

adam990304: leírtad tökéletesen, ezért van az ami történt...
0
0
0
0
Lizard avatar
Akkor javaslom egy petició megirását...hátha továbbmehet a United is😆
0
0
0
0
no avatar
Lizard írta:
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.


Jól van nyugodjál meg...😂
Mi vagy TE valami látnok....😊
A United tényleg nagyon jól játszott.....,de a csapatod kiesett aztán ennyi...nem kell másra fogni😉 /...aki több gólt rúg az jut tovább..../



Nem vagyok ideges,de ehhez nem kell látnoknak lenni.Idén jók vagyunk és simán megnyerhettük volna az egészet,csak hát Platininek gyorsan meg kellett már a nyolcaddöntőben állítania,nehogy kiessen egy nagy spanyol csapat...

Mért kell mindig valami külső okot keresni hogy miért is esett ki a United??
A pályán kell bizonyitani...gólokkal...amiben akárhogy is nézzük a Madrid többet lőtt...😶
Meg ez a sok mi lett volna HA.....meg ez igy lett volna HA....úristen....
Máskor is voltak birói tévedések és lesznek is, és ez csak arra ad okot hogy rá lehessen fogni valamire hogy aznap mért is kapott ki a csapat??!!


1.Jogosan keresem a külső okot,a bírót.Majd egyszer évek múlva úgyis kiderül mennyit kapott ezért az UEFA-tól(feketén)
2.A pályán kell bizonyítani.Szerintem ezt meg tettük.A Real pedig nem.
Csak a gólokkal.De már elmondtam,hogy miért lőttek gólt...
3.Ez nem tévedés,hanem lökik tovább a spanyolokat,mert azzal jól el lehet adni a BL-t,hogy Ronaldo meg Messi is ott játszik...meg Platini egy mocsok LFP s*ggnyaló.
4.Igen,a bíróra fogom rá,mert miatta estünk ki,nem pedig azért mert a Real olyan jól játszott.
0
0
0
0
Lizard avatar
19ati93 írta:
Érdekes miután a real bepaszirozta a megzavarodott Unitednek a 2 gólt aztán nem csináltak kb semmit(kivétel egy kapufa) és csak a kapusoknak köszönheti hogy nem kaptak be vagy 2-3 gólt...

és megint a "ha" így esett volna ki a real te is ugyanígy fellennél háborodva mivel ez k****ra nem fair

Hát de ŐK nyertek....és teljesen mind1 hány gólt rúghattak volna....a végeredmény 2:1 lett! és amúgy Tévedsz ÉN nem ragoznám a sz.rt😉
Az utóbbi jó pár évben a Real mondhatni elég sza.ul teljesit a BL-ben,de sosem fogtam erre, meg arra...
De teljesen mind1 mert a beszűkült csőszurkolók mindig is lesznek😉
0
0
0
0
19ati93 avatar
Érdekes miután a real bepaszirozta a megzavarodott Unitednek a 2 gólt aztán nem csináltak kb semmit(kivétel egy kapufa) és csak a kapusuknak köszönheti hogy nem kaptak be vagy 2-3 gólt a vége fele...

és megint a "ha" így esett volna ki a real te is ugyanígy fellennél háborodva mivel ez k****ra nem fair
0
0
0
0
Lizard avatar
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.


Jól van nyugodjál meg...😂
Mi vagy TE valami látnok....😊
A United tényleg nagyon jól játszott.....,de a csapatod kiesett aztán ennyi...nem kell másra fogni😉 /...aki több gólt rúg az jut tovább..../



Nem vagyok ideges,de ehhez nem kell látnoknak lenni.Idén jók vagyunk és simán megnyerhettük volna az egészet,csak hát Platininek gyorsan meg kellett már a nyolcaddöntőben állítania,nehogy kiessen egy nagy spanyol csapat...

Mért kell mindig valami külső okot keresni hogy miért is esett ki a United??
A pályán kell bizonyitani...gólokkal...amiben akárhogy is nézzük a Madrid többet lőtt...😶
Meg ez a sok mi lett volna HA.....meg ez igy lett volna HA....úristen....
Máskor is voltak birói tévedések és lesznek is, és ez csak arra ad okot hogy rá lehessen fogni valamire hogy aznap mért is kapott ki a csapat??!!
0
0
0
0
19ati93 avatar
Nem rúgtak volna kb egy gólt se ha nincs ez a barom bíró... nem tudom mire fel ez a nagy mellény
0
0
0
0
Viktore avatar
Hát szerintem szerencsétek volt hogy Real megint hozta azt a formáját amikor nincs kedve játszani várják hogy gólt kapjanak 😃
meg elég fa lábuak is voltak a kezdőbe,Khedira,Arbeloa...
0
0
0
0
no avatar
Lizard írta:
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.


Jól van nyugodjál meg...😂
Mi vagy TE valami látnok....😊
A United tényleg nagyon jól játszott.....,de a csapatod kiesett aztán ennyi...nem kell másra fogni😉 /...aki több gólt rúg az jut tovább..../



Nem vagyok ideges,de ehhez nem kell látnoknak lenni.Idén jók vagyunk és simán megnyerhettük volna az egészet,csak hát Platininek gyorsan meg kellett már a nyolcaddöntőben állítania,nehogy kiessen egy nagy spanyol csapat...
0
0
0
0
Lizard avatar
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.


Jól van nyugodjál meg...😂
Mi vagy TE valami látnok....😊
A United tényleg nagyon jól játszott.....,de a csapatod kiesett aztán ennyi...nem kell másra fogni😉 /...aki több gólt rúg az jut tovább..../
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Hat igen.Nagyon orultem a Steaua gyozelemnek elvegre Steaua fan is vagyok.Nem semmi teljesitmeny volt.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Szépen kikaptak 😆 de a Tottenham is rendesen elverte az Intert..
0
0
0
0
almos avatar
alpyka2 írta:
Valaki kovette a Steau-Chelsea meccset?😀😉


Sajnos...
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Valaki kovette a Steau-Chelsea meccset?😀😉
0
0
0
0
19ati93 avatar
adam990304 írta:
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.


Szívemből beszélsz 😃
0
0
0
0
no avatar
Lizard írta:
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆


1.Modric be sem állt volna,ha nincs az a piros,ami jogtalan volt.
2.Igen,nagyon fáj az eredmény mivel sokkal jobbak voltunk,még aztán is,hogy az a török tetű(aki Real drukker) kiállította Nanit.
0
0
0
0
19ati93 avatar
93.ba se kapott az MU meg egy büntetőt szóval... Amikor Ramos Evrába belerúgott,labda meg sehol,nam1
0
0
0
0
Viktore avatar
egyébként is annak a Rafael gyereknek kéz volt, Higany fejelte és a kezéhez pattant nem látta a bíró és az tizi volt, akkor pedig real vezethetett volna 0-1 szóval épp mindegy 😃
0
0
0
0
Lizard avatar
adam990304 írta:
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.


Mert aztán Modric lövésének sok köze van ahhoz h 10 v 11 emberrel játszott a United....ugyan már😆
Nyilván sokaknak fáj ez az eredmény ,de kb ugyanannyi ember örül is...és ez a lényeg😆
0
0
0
0
no avatar
Aki azt mondja,hogy a Real megérdemelte az vak. 12-en játszottam a szurkolók meg a csapat ellen...11 v 11-ben esélye nem volt a Realnak,azt se tudták,hogy mi van.
0
0
0
0
19ati93 avatar
Ilyen a foci az tény,de ez egy vadbarom esküszöm,ilyenkor milyen jó lenne egy olyan rendszer mint a teniszben a sólyomszem, hogy vitatott dolgot félidőnként x alkalommal meglehessen nézni mindkét oldalon...

[url]https://www.google.hu/search?q=Cuneyt+Cakir&oq=Cuneyt+Cakir&aqs=chrome.0.57&sourceid=chrome&ie=UTF-8#hl=hu&sclient=psy-ab&q=Cuneyt+Cakir&oq=Cuneyt+Cakir&gs_l=serp.3...0.0.0.3409.0.0.0.0.0.0.0.0..0.0...0.0...1c..5.psy-ab.MdR3qYupZGk&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.43287494,d.d2k&fp=a97b84ee42b2546d&biw=987&bih=517[/url] -> AKASZD FEL MAGAD!!!
0
0
0
0
neuroflex avatar
gigazte írta:
Az a szégyen, hogy egy meccs ilyen indulatokat vált ki emberekből!😆 Lesz itt még sírás rívás, amikor a Barca kiesik a BL-ből.


nem fog ki esni😀😃
0
0
0
0
Lizard avatar
Lehet hogy nem volt jogos a piros lap, viszont a Madrid élt a lehetőséggel amit úgymond a kezükbe kaptak...és megnyerték a meccset pont! Most lehet jönni de HA...NINCSEN HA! ez történt, ilyen a foci!

😂Hala Madrid😂
0
0
0
0
19ati93 avatar
A bírón ment el a meccs szerintem is,de nem is ő a fő bünős talán,mert akkor mért nem adott azonnal pirosat? Lehet a segítői látták gyanúsnak a dolgot de akkor is bakker... Bújjon el
0
0
0
0
Lord107 avatar
Nem fogom elküldeni a bírót " minden rossz helyre ", nem akarom felakasztva látni, egyetlen 1 dolgot kívánok neki. Soha ne vezessen mérkőzést, nem hogy ilyen szinten, de még itt Magyarországon megye 3-ba SE. Persze lehet mondani hogy szerencsés United gól, de azt be kell látni hogy teljesen megváltozott a játék képe a kiállítás után, és nem ért piros lapot. Ha sárgát ad, egy rossz szava nem lehetne senkinek. De azért mégis, nem is oda nézett Nani, nem direkt volt, mikor ugrott Nani az ellenfél még ott sem volt.
0
0
0
0
gigazte avatar
Az a szégyen, hogy egy meccs ilyen indulatokat vált ki emberekből!😆 Lesz itt még sírás rívás, amikor a Barca kiesik a BL-ből.
0
0
0
0
Viktore avatar
Man Utd első gólja is makkos volt, lehet az ha nem ment volna be Real feljavult volna.
0
0
0
0
neuroflex avatar
Mert nem bírót kellet volna hibáztatni amúgy is Real nyert volna mert ők legjobbak: )
0
0
0
0
no avatar
Hát ez szégyen.Az egész a b*zi bírón megy el.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Legszívesebben felakasztanám az ilyen nyomorék bírókat. Most meg lehet nézni a f*szszopó önelégült kis k*csög real-osok képét. Tiszta vicc komolyan mondom. Rohadék zsidók...
0
0
0
0
Lizard avatar
Hala Madrid....reméljük a folytatás is hasonló lesz😆
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Eeeeees ismet megmutattuk.Egesz jo kis meccs volt.Orulok a sikerenek,bar a biro is kellett hozza egy kicsit.Remelem hogy formaban leszunk a MU ellen es a Barcanal Messi varazsol a Milan ellen. 😆😃
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ma is varázsolt a Messike, eltüntette magát a meccsről! 😆 Morata nagyon jól játszott. Jó kis könnyű meccs volt a BL előtt ami kedden várható!😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Lizard írta:
gigazte írta:
Alonso01 írta:
Hát gratulálok a RM-nek, sokkal jobbak voltak mint a Barca... remélem összekapják magukat.

Ez inkább a szerencsén múlott, mert a Barca nem tudott az elején gólt/gólokat rúgni.


Szerencsén....persze, hogyne....😂😂
Te melyik meccset nézted??

Néztem a meccset, és ezt pont azért mondom! Olyan labdákat adott el hátul a Real, hogy simán kaphattak volna több gólt is, és általában az ilyen helyzeteket szerencsésen elbaltázta a Barca!😆 Az eredmény a jó kontrajátéknak köszönhető! Félreértés ne essék Madridista vagyok, és sose szoktam elfogult lenni, most is azt vallom amit láttam!
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Lizard írta:
gigazte írta:
Alonso01 írta:
Hát gratulálok a RM-nek, sokkal jobbak voltak mint a Barca... remélem összekapják magukat.

Ez inkább a szerencsén múlott, mert a Barca nem tudott az elején gólt/gólokat rúgni.


Szerencsén....persze, hogyne....😂😂
Te melyik meccset nézted??

Szerencs nem szerencse az nem szamit.
A fo hogy nyertunk es remelem hogy szombaton is nyerni fogunk majd es megmutatjuk a barcanak😉
0
0
0
0
Lizard avatar
gigazte írta:
Alonso01 írta:
Hát gratulálok a RM-nek, sokkal jobbak voltak mint a Barca... remélem összekapják magukat.

Ez inkább a szerencsén múlott, mert a Barca nem tudott az elején gólt/gólokat rúgni.


Szerencsén....persze, hogyne....😂😂
Te melyik meccset nézted??
0
0
0
0
gigazte avatar
Alonso01 írta:
Hát gratulálok a RM-nek, sokkal jobbak voltak mint a Barca... remélem összekapják magukat.

Ez inkább a szerencsén múlott, mert a Barca nem tudott az elején gólt/gólokat rúgni.
0
0
0
0
Alonso01 avatar
Hát gratulálok a RM-nek, sokkal jobbak voltak mint a Barca... remélem összekapják magukat.
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Jah hétvégén is el clasico lesz, de nem biztos, nyerni fog a Real mivel szerintem B csapattal játszik a BL végett. De majd meglátjuk!😀
0
0
0
0
neuroflex avatar
gigazte írta:
robinho89 írta:
Ma nem volt jó formában a Barca! Megérdemelték a vereséget!😆


Remélem, hogy a visszavágónál is hozzák ezt a szintet! Nem kell a Barca a 8 közé!😆

Akkor is Real fog nyerni barca gyenge amióta szaredzője 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Hala Madrid! Remélem, hogy ez lélektani előnyt fog jelenteni a MU ellen!😀 Amúgy hétvégén El Clasico lesz a bajnokságban is!😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
HALA MADRID <3
Innen már lehet a miénk a Király Kupa!😊
0
0
0
0
gigazte avatar
robinho89 írta:
Ma nem volt jó formában a Barca! Megérdemelték a vereséget!😆


Remélem, hogy a visszavágónál is hozzák ezt a szintet! Nem kell a Barca a 8 közé!😆
0
0
0
0
Halamadrid0827 avatar
Ma nem volt jó formában a Barca! Megérdemelték a vereséget!😆
0
0
0
0
alpyka2 avatar
Hat igen porgos meccs volt.A legtobbet kontratamadsol tamadtak.Hat a Real-nak szerencseje volt Varnamal.2 tiszta golt mentett es egyet fejelt is.
0
0
0
0
Viktore avatar
Juuuuj ez mekkora meccs volt, hihetetlen hogy milyen jót játszót a Madrid főleg elég sok hiányzóval nem gondoltam volna hogy bírni fogják. Föleg egy ilyen Barca ellen gyakorlatilag náluk a legjobb 11 kezdet, minden esetre szerintem igazságos a döntetlen,real is barca is be tudta volna huzni,Ronaldo is ki hagyott elég nagy helyzetett de nagyon próbálkozott és rengeteget futott , Messi meg gyakorlatilag alig volt a pályán ,Pedro meg... 😆
0
0
0
0
Adam996 avatar
nankacu írta:
MADRID!!!
Valaki online linket? 😃


Ha DigiTV-d van akkor Digi sport 1-en megy. Én is nézem remélem behúzza a Real
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció