Football (foci)

Szerző: almos, 2010. March 30., téma
Fórum » Sport
Hozzászólások: 429
Hozzászólás küldéséhez be kell jelentkezni.
Logen33 avatar
Boateng mekkora gólt lőtt atya világ! 😲 😆
0
0
0
0
no avatar
Mu fan vagyok úgyhogy örülök 😃
0
0
0
0
bfrenk avatar
[LINK]

Örüljön minden MU-fan!
Elég érdekes, hogy lábtörésért 3 meccs eltiltást adnak, egy beszólásért meg 8-at. Jó, nem azt mondom, hogy helyesen viselkedett Suárez (ha egyátalán történt ilyen), de a 8 meccs azért brutális. Látszik, hogy merre fúj a szél...
YNWA
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Egy szóval se mondtam,de megnyugodhatsz,Realnak idén se terem sok babér 😉
0
0
0
0
gigazte avatar
Csak nem jutnak el a döntőig!😂
0
0
0
0
Kornel77 avatar
Jó kis meccs volt az biztos,
Santos-Barcelona 0-4 Klubvilágbajnokság 😀
Várom már a bajnokok Ligáját 😃
0
0
0
0
neuroflex avatar
Real-nak kelet volna nyernie😕
0
0
0
0
soneX ZED avatar
Real - Barca 1-3 áhh kár hogy nem 1-6 😆
0
0
0
0
Ferrari avatar
tothricsi95 írta:
bfrenk írta:
Manchester United 1-6 Manchester City
Ennyit a Glory csapatról! ALÉÉ ALÉÉ 😃😃
[LINK]

Már te is...😂 Most mindenki annyira örül a fejének...Nem mindegy, úgyis megnyerik Premier Leaguet, ez az egy meccs ide, vagy oda...😊


Hát azért hazai pályán kikapni 6:1-re 😆
0
0
0
0
Logen33 avatar
bfrenk írta:
Manchester United 1-6 Manchester City
Ennyit a Glory csapatról! ALÉÉ ALÉÉ 😃😃
[LINK]

jó meccs volt! 😂
Meg a Lecce -Milan is tetszett!😆
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
bfrenk írta:
Manchester United 1-6 Manchester City
Ennyit a Glory csapatról! ALÉÉ ALÉÉ 😃😃
[LINK]

Már te is...😂 Most mindenki annyira örül a fejének...Nem mindegy, úgyis megnyerik Premier Leaguet, ez az egy meccs ide, vagy oda...😊
0
0
0
0
bfrenk avatar
Manchester United 1-6 Manchester City
Ennyit a Glory csapatról! ALÉÉ ALÉÉ 😃😃
[LINK]
0
0
0
0
gigazte avatar
Van elég baja szegénynek!😆 Lehet, hogy a kék mez hoz neki balszerencsét. Mindjárt kezdődik a Levante - Real Madrid meccs😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Izgalmakban gazdag meccs volt😃 Legjobb jelenet az amikor Rooney a 11-est rúgta😆 Mondjuk amit Torres nem rúgott be az is elég érdekes szituáció volt.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Hajrá Manchester United!😃DD Remélem rúgnak még párat....😃 😜
0
0
0
0
gigazte avatar
3-0 a félidő😕 Nani gólja szép volt azért, azt meg kell hagyni😃

Helyesbítek 3-1.
0
0
0
0
norbi6 avatar
Sztem Villas-Boas ki meri tenni a kezdőből és ki is kéne nem szeretem egyik csapatot se de van 1 olyan érzésem hogy a MU nyer bár részemről mind1 mi lesz csak 1 jó meccs 😃
0
0
0
0
bgreti avatar
En is bizok a Chelsea gyozelmeben, de Torres teljesitmenye nem a legjobb, ugy hogy remelem hogy Anelka lessz a kezdo es nem o.
0
0
0
0
almos avatar
Hát főleg, hogy a MU-ban nem játszik Vidic és Rio Ferdinand sem, ott megnyil az út Torresnek, várom tőle a gólokat meg Matatól 😃
0
0
0
0
gigazte avatar
Remélem én is, hogy nyer a Chelsea!😃 Bár olyan sok angol meccset már nem szoktam megnézni, csak a spanyol meccseket általában, de egy ilyen rangadót sose hagyok ki😜 Ami a MU -t illeti most nem lesz olyan egyszerű dolguk, mint az Arsenal ellen.
0
0
0
0
almos avatar
Mu-Chelsea, nagyszerű rangadó lesz és minden bizonnyla 2-1-es Chelsea győzelem! Go Blues!
0
0
0
0
gigazte avatar
jó lenne most egy chelsea vs manchester united

Vasárnap 17:00kor fog kezdődni😜 Méghozzá bajnoki meccs lesz, ha esetleg valaki nem tudja.
0
0
0
0
akos328 avatar
láttam neten, és nem akarom még1x megnézni, de azért köszi😃
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
jó lenne most egy chelsea vs manchester united

egy fradi vs újpest

és egy barca vs real madrid

akos328 írta:
De éna Barca meccset akarnám látni, online közvetítés nincs vhol, ami magyar?


Holnap 17 órától ismétlik a sportklubon
0
0
0
0
akos328 avatar
De éna Barca meccset akarnám látni, online közvetítés nincs vhol, ami magyar?
0
0
0
0
gigazte avatar
A Barca-Milan meccset, csak a Pro4 adja. De a Digisporton és a Digisport Pluson lesznek meccsek. Egészen pontosan Chelsea-Bayer Leverkusen és Borussia Dortmund-Arsenal!
0
0
0
0
akos328 avatar
A BL-lel most mi van? a TV2 leadta a jogot a Pro4-nek, és a TV2 nem is ad majd többet, de remélem a a keddi Barca-Milan meccset még leadja. Mit tudtok erről? A másik meg hogy hol lehene online magyar kommentárral nézni a neten, mert nekünk meg nincs Pro4-ünk, vagyis nem találtam.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
Imádom ezt a Magyar Válogatottat! Nagyon jól játszanak!

De sajnos, akárki akármit mond, szerintem nem jutunk ki...Nagyon bízok benne, ne értsetek félre, de ez nem rólunk szól, és nem a mi kezünkben van a továbbjutásunk sajnos...és ez így nagyon nem megnyugtató. Svédek mindent megtesznek, hogy kijussanak, és szerintem be is fogják húzni a következő meccseket..,Ez a meglátásom, mondjátok azt, és legyen úgy, hogy ne legyen igazam, de sajnos SZERINTEM ez a legvalószínűbb, sajnos!😕 Majd talán a következő EB előtt nem kell ennyire aggódnunk!
0
0
0
0
Pisti0210 avatar
(itt megállt az élet)

Magyarország vs Moldova 2:0

Magyarország vs Svédország 2:1

HAJRÁ MAGYAROK!!!!!
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
gigazte írta:
Real vs. Barca meccshez mit szól a tisztelt publikum?😃


Én azt mondom hogy Real. De viszont a Barca összeszedettebb mostanában, a Real meg egyre szétszórtabb.
0
0
0
0
jasko avatar
én barcás vagyok 4 éves korom óta,sosem hagytam el,mindig nekik szurkoltam
0
0
0
0
gigazte avatar
Superlompos írta:
Barca vs Real = Cod vs Battlefield

Szóval no komment...

Azért ez nem teljesen igaz. Max kicsit csipkelődni szoktunk egymással, de vitába sose fajul a dolog. Ez nem olyan, mint a Fradi vs Újpest, illetve ZTE vs Haladás!

Nekem a tegnapi meccs kimondottan tetszett. Remélem, hogy a Barca amikor otthon játszik jobban ellenáll az első félidőben😆 De teljesen kiegyeztem volna akár egy Barca 2-1el is. Villa gólja tényleg szép volt😀
0
0
0
0
akos328 avatar
2000-környékén inkább a Real volt toppon, de aztán 2006 után a Barca átvette a vezetést, volt még 1 év hullámvölgy, de azóta megint a BArca irányít. én úgy gondolom aki ezekbe a völgyekbe is szurkol, akkor az nem divatszurkoló.

A tagnapi meccs... Hát no comment, nem ismertema Barcara, vmiért nem játszotta, vagy nem tudta játszani a csiki-csukit. Nem tudott labdátszerezni, vagy nem tudta megtartnai azt. Igaz nem alegjobb összeállítás volt, de azért mindeni világklasszis volt.
Pique-nek kellett volna kezdeni, még akkor is ha nem 100%-os, meg Busquetsnek, és Xavinak, akkor nem lett volna 2-2. Amúgy most jó volt a Real is, gyorsan kitámadott, nem tudoktt kijönnia BArca. Villa gólja meg zenzációs volt.
A visszavágótól azért többet várok...
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
Barca vs Real = Cod vs Battlefield

Szóval no komment...
0
0
0
0
gigazte avatar
Ennyi erővel a Chelseat is lehetne divatcsapatnak mondani!😂 De nem szidom, mert a második kedvenc csapatom, persze az első a Real Madrid!
0
0
0
0
robiiikaa avatar
Sok divatszurkoló!!!!!!!!! COME ON CHELSEA!!! GO EL NINOO!!! 😀
0
0
0
0
gigazte avatar
Real vs. Barca meccshez mit szól a tisztelt publikum?😃
0
0
0
0
akos328 avatar
én 6, ami azt jelenti h 2000, azthiszem😃


Az egész csarnok egy hangzavar,
A kék-vörös emberek vagyunk,
Mindegy, hogy honnan jövünk,
Délröl vagy északról.
Most egy véleményen vagyunk,
Egy véleményen vagyunk
Egy zászló összeköt minket.
Kék-vörös zászló a szélben,
Egy bátor kiáltás,
A mi nevünket mindenki ismeri:
Barça, Barça, Baaarça!
Játékosok, szurkolók
Ha összetartunk erősek vagyunk.
Sok évi nehéz munka,
Sok gólt tudunk ünnepelni,
És bebizonyosodott, bebizonyosodott
Hogy soha, senki nem tud minket eltériteni az útról.
Kék-vörös zászló a szélben,
Egy bátor kiáltás,
A mi nevünket mindenki ismeri:
Barça, Barça, Baaarça!
0
0
0
0
soneX ZED avatar
en 5 eves koromtol barca fan vagyok szal 😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Néha érthetetlen hogy olyanokat fúj le a bíró amit simán továbbengedhetne, de van hogy egy kemény belépőre ami tényleg kemény még lapot sem add. Ez volt vasárnap is, volt egy kemény belépője az egyik Debreceni játékosnak és csak továbbintette...
Remélhetőleg hamar visszarázódnak, és beindul a nyerési széria 😀
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
nrL3ITO írta:
Apám kedvence a Fradi, és én is szeretem őket. Viszont nem indul valami jól nekik sajnos😕 Most vasárnap is kikaptak 1:0-ra a Debrecentől.

Igen..😕 Voltam idén Kaposvár-Fradi meccsen is, jó meccs volt...De ott is sajnos teljesen a Fradi ellen fújt a bíró...És mostanában gyakran van ilyen, hogy a bírok a Fradi ellen fújnak..Dehát ez van..Most ez a sok, meccs gondolom kicsit bekavart nekik, meg az EL kiesés is..Lesz ez még jobb is!😃
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Apám kedvence a Fradi, és én is szeretem őket. Viszont nem indul valami jól nekik sajnos😕 Most vasárnap is kikaptak 1:0-ra a Debrecentől.
0
0
0
0
tothricsi95 avatar
DarthRoni írta:
olyan érdekes, mióta 2009-ben a megnyerték a BL-t, azóta olyan sok Barca drukker tűnt fel, előtte hol voltak?? 😆
persze tisztelet a kivételnek, de elég érdekes : )

Jah, ez tényleg érdekes..Én nem emiatt lettem Barca drukker, hanem azért mert kedvenc focistám, Ibrahimovic oda igazolt és úgy...😀 De most már annyira nem is érdekel...😃
Hajrá Ferencváros!😀
0
0
0
0
nrL3ITO avatar
Én Arsenal Fan vagyok. Igaz nem teljesített olyan fényesen a végjátékban, de én kitartok mellettük és remélem a mostani év jobb lesz !
0
0
0
0
NTSC Jani avatar
A témát áthelyeztem a nagyvilág kategóriába!
0
0
0
0
DarthRoni avatar
olyan érdekes, mióta 2009-ben a megnyerték a BL-t, azóta olyan sok Barca drukker tűnt fel, előtte hol voltak?? 😆
persze tisztelet a kivételnek, de elég érdekes : )
0
0
0
0
bfrenk avatar
Szerintetek ezeknek a felkészülési meccseknek van valami értelme? Mert szerintem nagyon nincs.
Amúgy meg hajrá Real Madrid & Liverpool FC!
0
0
0
0


Elfelejtett jelszóRegisztráció